Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szerintem ki lehet jelenteni, hogy az év két legnagyobb csalódást jelentő teljesítményét, mi meg a Cardinals hozta össze.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
El kell hozni Bill Belichick, meg Bradyt!Utállom már ,hogy cumizni járunk.
sztaking
Meg Gronkot is!!!elég volt a cumiból...

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
ja, és NEM örülnék egy Moore HC kinevezésnek itt Dallasban
ha elmegy máshová, akkor McCarthy kinevezi OC-nek az emberét Philbint és hoznak egy új o-line edzőt (én ezt tartom most a levalószínűbb forgatókönyvnek) Quinn-t meg minden áron meg kell tartani, hiába csalogató a denveri állás
rva
Philbin felfelé bukna? A fal volt idén a támadók problémáinak kiinduló pontja.
gyeek
szerintem ez tipikusan az a rendszer mint az államigazgatás
alsó, nem pártpolitikai szinten (mondjuk főosztályvezetőig) szükség van a szakemberekre, nem lehet pártpolitikusokra bízni a munkát, mert nem értenek hozzá
teljesen mindegy, hogy kik vannak hatalmon, ha új rendszer jön, akkor csere esetén sosem megy lentebb a csere a fejeknél, plusz az osztályvezetői szintre dugott báboknál
ugyanezt érzem
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
 twitter.com/TonyDungy/status/1483141340410097666

Azért az igazi kérdések nyilván ezek.
100yard
és ha megfigyeled, szinte mindnek az o-line-hoz van köze.
a benyelt sack-ek, a passzprotection, a futás hiánya, a szabálytalanságok... csak a 169 földön elért yard nem varrható a nyakukba, de arról meg tudtuk, hogy az SF-nek ez az erőssége, és ha minden más jó lett volna, akkor ezt én elfogadhatónak tartom
több mint 2 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
El kell hozni Bill Belichick, meg Bradyt!Utállom már ,hogy cumizni járunk.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
 twitter.com/TonyDungy/status/1483141340410097666

Azért az igazi kérdések nyilván ezek.
több mint 2 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Azt gondolom, ennél jobb keretet, ami itt van, korban összetételben, minőségben, ránézésre nehéz összehozni. Évek óta irigykedek pl a draftjaitokra (pedig az elmúlt 5 évben nekünk is van ami jól sikerült). Egyértelmű szerintem is a kócsing probléma van, az a nagy dilemma, hogyha Mooreból itt HC-t csináltok, akkor változik-e bármi, képes-e megugorni azt a szintet. Ha meg nem csináltok HC-t belőle, sanszos, hogy elviszik máshová. Nem sok híja volt a hírek szerint, hogy tavaly még kis egyetemre is hajlandó lett volna elmenni. Csak ne legyen belőle Garrett 2.0...
dande
A kis egyetem az a Boise State volt, az alma matere, de végül nekik is nemet mondott

Btw ez biztos nem fog jól festeni a rezüméjén:

"I'm told OC Kellen Moore called the QB run and Mike McCarthy was on the headset to OK it. Not either's finest hour. Dak should have checked off. I don't get any of it."
r.baggio
Együtt hozták össze.
Amadeus
Miért kell neked Viktorunkat ábrázolnod? Ellene vagy,szeretnél több adót fizetni?

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 970 — Stromfeld Aurél fan
ja, és NEM örülnék egy Moore HC kinevezésnek itt Dallasban
ha elmegy máshová, akkor McCarthy kinevezi OC-nek az emberét Philbint és hoznak egy új o-line edzőt (én ezt tartom most a levalószínűbb forgatókönyvnek) Quinn-t meg minden áron meg kell tartani, hiába csalogató a denveri állás
rva
Philbin felfelé bukna? A fal volt idén a támadók problémáinak kiinduló pontja.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 970 — Stromfeld Aurél fan

dande
Mondjuk nem is ertem, kit lep ez meg. Jones nem szokott 2-3 evente HC-t valtani, most sem vartam, hogy megteszi. Foleg, hogy egyebkent egy olyan csapatnal kis tulzassal masodlagos, ki a HC, ahol a tulajdonos a mindenes, es o dont szinte mindenrol, meg beleokoskodik mindenbe. Oke, a Dallas draftjai nem szarok, ugyhogy Jones nem feltetlenul hulye par dologban, de szerintem mindettol fuggetlenul a Cowboys nem fog tullepni a sajat arnyekan, amig o lesz a gore.
Stez
Nagyon elavult a szemléletmódod a draftot illetően. Valami oknál fogva Jerry rájött, hogy van aki jobban ért hozzá és itt jött a képbe Will McClay aki elfogultság nélkül a liga egyik legjobb szakembere ezen a téren. A probléma az, hogy még nem vették észre, hogy ha jó dolog ha hagyják McClayt dolgozni úgy hogy nem szólnak bele a dolgába ellenben adnak a szavára, akkor miért nem tették ezt meg az edzőkkel eddig? Az a fránya milliárdos egó...
gyeek
Nem gondolom, hogy elavult, mert noha papiron nem o draftol, de minden egyes draft elott jonnek a hirek, hogy JJ-nek ez-az-amaz a kedvence, es az mennyire fontos tenyezo. Innentol kezdve pedig hiaba van ott egy rohadt jo szakember, hogyha sokszor igenis beleszol JJ. Arrol is hetekig lehetett olvasni a borze elott, hogy JJ odaig es vissza van Parsonsert, ezert kb. biztos, hogy a Dallas elviszi, ha bent lesz.
Stez
Sejtettem hogy nem gondolod hogy elavult, ezért mondtam. Amit írsz, már egyszerűen nem igaz, annyira torzított. Beleszól ugyan dolgokba, de nem önkényes és ez nagyonis meglátszik. Tavaly Pat Surtain lett volna az első számú pick. Ha az elmondásod szerint JJ annyira ragaszkodott volna Parsonshoz, akkor hagyta volna hogy visszacseréljenek? Én nem úgy ismerem az öreget, egyből lecsapott volna. Másik példa amit örökké felhoznak Jerry beleszólása témájában a Manziel pick. Ott McClaynek sikerült meggyőznie Stephent, hogy Manziel nem jó választás, ellenben Martin. A fia fogta meg a kezét amikor be akarta jelenteni a picket. A sztori kimenetele ismert. Mindig lesznek olyan firkászok akik gerjesztik a JJ hatet eltúlozva a törénteket, ezek többnyire national mediához tartozó click-hoarderek, Jerry remek táptalaj a mesékhez. Továbbá mindenkinek szíve joga eldönteni mit hisz el vagy nem. Én most mondom neked, hogy ha vannak is kedvencei bizonyos draftokon, akkor is hagyja magát lebeszélni bizonyos hülyeségekről. Ezt a képességét nem sikerült még átörökítenie az edzők feladatkörét illetően.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan

dande
Mondjuk nem is ertem, kit lep ez meg. Jones nem szokott 2-3 evente HC-t valtani, most sem vartam, hogy megteszi. Foleg, hogy egyebkent egy olyan csapatnal kis tulzassal masodlagos, ki a HC, ahol a tulajdonos a mindenes, es o dont szinte mindenrol, meg beleokoskodik mindenbe. Oke, a Dallas draftjai nem szarok, ugyhogy Jones nem feltetlenul hulye par dologban, de szerintem mindettol fuggetlenul a Cowboys nem fog tullepni a sajat arnyekan, amig o lesz a gore.
Stez
Nagyon elavult a szemléletmódod a draftot illetően. Valami oknál fogva Jerry rájött, hogy van aki jobban ért hozzá és itt jött a képbe Will McClay aki elfogultság nélkül a liga egyik legjobb szakembere ezen a téren. A probléma az, hogy még nem vették észre, hogy ha jó dolog ha hagyják McClayt dolgozni úgy hogy nem szólnak bele a dolgába ellenben adnak a szavára, akkor miért nem tették ezt meg az edzőkkel eddig? Az a fránya milliárdos egó...
gyeek
Nem gondolom, hogy elavult, mert noha papiron nem o draftol, de minden egyes draft elott jonnek a hirek, hogy JJ-nek ez-az-amaz a kedvence, es az mennyire fontos tenyezo. Innentol kezdve pedig hiaba van ott egy rohadt jo szakember, hogyha sokszor igenis beleszol JJ. Arrol is hetekig lehetett olvasni a borze elott, hogy JJ odaig es vissza van Parsonsert, ezert kb. biztos, hogy a Dallas elviszi, ha bent lesz.
Stez
Manziellel is ez volt ot megsem draftoltuk. Szerintem a draft mar kevesbe JJ asztala.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

dande
Mondjuk nem is ertem, kit lep ez meg. Jones nem szokott 2-3 evente HC-t valtani, most sem vartam, hogy megteszi. Foleg, hogy egyebkent egy olyan csapatnal kis tulzassal masodlagos, ki a HC, ahol a tulajdonos a mindenes, es o dont szinte mindenrol, meg beleokoskodik mindenbe. Oke, a Dallas draftjai nem szarok, ugyhogy Jones nem feltetlenul hulye par dologban, de szerintem mindettol fuggetlenul a Cowboys nem fog tullepni a sajat arnyekan, amig o lesz a gore.
Stez
Nagyon elavult a szemléletmódod a draftot illetően. Valami oknál fogva Jerry rájött, hogy van aki jobban ért hozzá és itt jött a képbe Will McClay aki elfogultság nélkül a liga egyik legjobb szakembere ezen a téren. A probléma az, hogy még nem vették észre, hogy ha jó dolog ha hagyják McClayt dolgozni úgy hogy nem szólnak bele a dolgába ellenben adnak a szavára, akkor miért nem tették ezt meg az edzőkkel eddig? Az a fránya milliárdos egó...
gyeek
Nem gondolom, hogy elavult, mert noha papiron nem o draftol, de minden egyes draft elott jonnek a hirek, hogy JJ-nek ez-az-amaz a kedvence, es az mennyire fontos tenyezo. Innentol kezdve pedig hiaba van ott egy rohadt jo szakember, hogyha sokszor igenis beleszol JJ. Arrol is hetekig lehetett olvasni a borze elott, hogy JJ odaig es vissza van Parsonsert, ezert kb. biztos, hogy a Dallas elviszi, ha bent lesz.

több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Zeketol erzesem szerint iden meg nem fog megvalni a csapat JJ miatt, de egy paycut v strukturalas mindenkepp erne.
Borbinho
Na és Zeke miért menne bele egy paycutba? 😀

Struktúrálni lehet, de ez a szerződés már így is évekre hazavágta a capet, nagyon nem akarod tovább rúgni a szart. Ezt szerintem be kell nyelni, kihajtani Zeke-ból mindent ami maradt aztán kivágni jó esetben 2024-ben, rossz esetben 2023-ban. Viszont a nagyobb szívás, hogy Pollardra így nem lesz pénz.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
ja, és NEM örülnék egy Moore HC kinevezésnek itt Dallasban
ha elmegy máshová, akkor McCarthy kinevezi OC-nek az emberét Philbint és hoznak egy új o-line edzőt (én ezt tartom most a levalószínűbb forgatókönyvnek) Quinn-t meg minden áron meg kell tartani, hiába csalogató a denveri állás
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
érdekes, hogy arról megy a beszélgetés Jerry mennyire jó vagy rossz tulaj
de ennyire biztosak vagyunk benne, hogy ő hozza a döntéseket?

abban egyetértek, hogy McCarthy idehozatala első idejében azt hittem rendre tudja majd utasítani a szövegelő tulajdonost, de úgy látom ez az ábrándom nem jött be

egy új o-line edzőt hozhatnánk egyébként, ki volt GB-ben MM mellett? Campen? szerintem Philbin helyett megnézhetnénk, tudom, hogy amikor Campen volt az o-line coach akkor Philbin volt az OC de valamiért a jó pozíciós edzők szerintem sokat számítanak (Durde például!) és ennek az o-line-nak nagyon kellene egy jó pozíciós edző

Szerkesztette: rva
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 678

dande
Mondjuk nem is ertem, kit lep ez meg. Jones nem szokott 2-3 evente HC-t valtani, most sem vartam, hogy megteszi. Foleg, hogy egyebkent egy olyan csapatnal kis tulzassal masodlagos, ki a HC, ahol a tulajdonos a mindenes, es o dont szinte mindenrol, meg beleokoskodik mindenbe. Oke, a Dallas draftjai nem szarok, ugyhogy Jones nem feltetlenul hulye par dologban, de szerintem mindettol fuggetlenul a Cowboys nem fog tullepni a sajat arnyekan, amig o lesz a gore.
Stez
Nagyon elavult a szemléletmódod a draftot illetően. Valami oknál fogva Jerry rájött, hogy van aki jobban ért hozzá és itt jött a képbe Will McClay aki elfogultság nélkül a liga egyik legjobb szakembere ezen a téren. A probléma az, hogy még nem vették észre, hogy ha jó dolog ha hagyják McClayt dolgozni úgy hogy nem szólnak bele a dolgába ellenben adnak a szavára, akkor miért nem tették ezt meg az edzőkkel eddig? Az a fránya milliárdos egó...
gyeek
Jim Harbaugh bácsival fun lenne a farokméregetés
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 970 — Stromfeld Aurél fan

dande
Mondjuk nem is ertem, kit lep ez meg. Jones nem szokott 2-3 evente HC-t valtani, most sem vartam, hogy megteszi. Foleg, hogy egyebkent egy olyan csapatnal kis tulzassal masodlagos, ki a HC, ahol a tulajdonos a mindenes, es o dont szinte mindenrol, meg beleokoskodik mindenbe. Oke, a Dallas draftjai nem szarok, ugyhogy Jones nem feltetlenul hulye par dologban, de szerintem mindettol fuggetlenul a Cowboys nem fog tullepni a sajat arnyekan, amig o lesz a gore.
Stez
Nagyon elavult a szemléletmódod a draftot illetően. Valami oknál fogva Jerry rájött, hogy van aki jobban ért hozzá és itt jött a képbe Will McClay aki elfogultság nélkül a liga egyik legjobb szakembere ezen a téren. A probléma az, hogy még nem vették észre, hogy ha jó dolog ha hagyják McClayt dolgozni úgy hogy nem szólnak bele a dolgába ellenben adnak a szavára, akkor miért nem tették ezt meg az edzőkkel eddig? Az a fránya milliárdos egó...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

dande
Mondjuk nem is ertem, kit lep ez meg. Jones nem szokott 2-3 evente HC-t valtani, most sem vartam, hogy megteszi. Foleg, hogy egyebkent egy olyan csapatnal kis tulzassal masodlagos, ki a HC, ahol a tulajdonos a mindenes, es o dont szinte mindenrol, meg beleokoskodik mindenbe. Oke, a Dallas draftjai nem szarok, ugyhogy Jones nem feltetlenul hulye par dologban, de szerintem mindettol fuggetlenul a Cowboys nem fog tullepni a sajat arnyekan, amig o lesz a gore.

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.pff.com/news/nfl-dallas-cowboys-dak-prescott-kellen-moore-offense-playoffs-san-francisco-49ers

Moore rendszere azt varja el Daktol h kb PM, ugy kell olvasnia a vedelmet, ugy kell vegigmennie a readjein.
Ebben eleg jo is Dak, de nyilvan nem PM. Es amig van jo fal, 3 top elkapo, 2 jo TE meg 1.5 jo futo, addig hasit is a dolog, mert a 3.,vagy max a 4.read uresen lesz.

Lehet a kevesebb tobb lenne Mooretol. Picit egyszerubb designok, rolloutok, play action.

Zeketol erzesem szerint iden meg nem fog megvalni a csapat JJ miatt, de egy paycut v strukturalas mindenkepp erne.
Passzblokkban meg rovid yardos szitukban meg mindig elit, es a szezon elejen sztem szinte regi onmagat idezte, de gyorsan kipukkadt. Lehet csak a serules, de igy meg nagyobb mindfuck Pollard mellozese....

Alapbol ha csak mindenki visszajonne varhatoan top3 koruli csapat lenne ez jovore az NFCben.
Persze Schultz, Gallup meg Gregory se lennenek olcsok.

Vedelembe kelleni fog erosites, ott ha nem is sophomore slump, de s turnoverek csokkenese varhato.

A cikk olvasasa utan amugy ugy erzem jobb lenne Moorenak is egy fresh start, meg az is lehet HCkent, ide meg johetne egy kis valtozas, mondjuk a Bengals stabjabol elcsipni valakit, ott kozepes OL-lel hasonloan jol megy az offense, valahogy mindig megjatszhato vmeik WR v Uzsonna.


|
Ide beirva a linket elofizetes nelkul is elolvashatjatok

 archive.ph/
|

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jerry tartott egy sajtótájékoztatót, ahol semmi olyanról nem akart nyilatkozni ami egyáltalán komoly kérdésként merülhetett volna fel egy ilyen meccs után, beleértve a napsütést... Edzőcsere meg nem lesz. Mi ez a műsor már? Miről akar beszélni ami kevésbé kínos, a prosztatájáról esetleg?! Amúgy én nagyon szívesen megkérdezném tőle, hogy mi játszódott le benne, amikor látta, hogy Ced Wilson azért nem kapott el egy felé menő labdát, mert a képébe sütött a nap a csilliárd dorrárba kerülő stadionjában? Rajta és a családtagjain kívül összesen hány tervezőnek nem volt annyi esze, hogy a tájoláson úgy korrigáljanak, hogy az ne szóljon bele focimeccsekbe? Nagyon érdekelne engem ez a szám!
gyeek
A nagyobb mindfuck, hogy nem ujkeletu a problema, es a fuggonyt sem tegnap talaltak fel 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 280 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 970 — Stromfeld Aurél fan
Jerry tartott egy sajtótájékoztatót, ahol semmi olyanról nem akart nyilatkozni ami egyáltalán komoly kérdésként merülhetett volna fel egy ilyen meccs után, beleértve a napsütést... Edzőcsere meg nem lesz. Mi ez a műsor már? Miről akar beszélni ami kevésbé kínos, a prosztatájáról esetleg?! Amúgy én nagyon szívesen megkérdezném tőle, hogy mi játszódott le benne, amikor látta, hogy Ced Wilson azért nem kapott el egy felé menő labdát, mert a képébe sütött a nap a csilliárd dorrárba kerülő stadionjában? Rajta és a családtagjain kívül összesen hány tervezőnek nem volt annyi esze, hogy a tájoláson úgy korrigáljanak, hogy az ne szóljon bele focimeccsekbe? Nagyon érdekelne engem ez a szám!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 970 — Stromfeld Aurél fan
Rap szerint nincs benne a levegőben, hogy kirúgnák MM-t.
Btw, én azon is elgondolkodtam, ha most kéne dönteni, simán meghúznám a ravaszt egy Dak-Wilson cserére. Win now-ban vagyunk, az ablak nem sokáig lesz nyitva, most kell(ene) valamit domborítani.
Antonius
No-trade clause Daknél. Jobban kell játszania. Év elején jól is játszott. Mi a frász történt vele, nem tudom.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Jó lesz ez a keret még jövőre is - az NFC East győzelem adja magát, aztán lehet újrapróbálkozni - egyszer csak sikerül!
Hulkeinstein
Jövőre megint az idei csoportelsőkkel fog játszani a Cowboys. Ha marad McCarthy akkor tuti az lesz az utolsó éve. Ha nem, akkor is ócska szezont várok. Mert Jerry nem tud egy olyan edzőt találni Jimmy Jones óta, aki gatyába tudná rázni az egész csapatot, kivéve Parcells, akit meg kellett vennie kilóra, mert olyan mélyre süllyedt a csapat. Barry Switzer, Dave Campo botrányosan rossz igazolások voltak, Wade Phillips és Garrett már kevésbé, csak közepesen szar, de mindkettő Jerry bábja volt. Abban reménykedtem, hogy McCarthy karakánabb egyéniség és kiáll az elvei mellett, de csalódnom kellett. Esetleg ha anno nem engedte volna el Sean Paytont, megadja neki azt a szabadságot amit Big Tuna is élvezett most más lenne a dal. Most jött el az ideje, hogy belássa: el kell távolodnia a day-to-day döntéshozataltól. Stephen csinálja a contract managementet, McClay továbbra is felelőse lenne a talent acquisitionnek és kell egy tökös HC, akinek nem írja felül a szavát az öreg, hogy ki lesz a kezdő RT meg hasonló kínos pillanatok. Most jött el szerintem az ideje, hogy átadja a gyeplőt, mert ki kell mondanunk: Jerry egy distraction.
gyeek
Paytonnal nem tudott mit csinálni az öreg, a Nola beajánlott neki egy hedkócs állást, amikor Parcellsnek még két éve volt hátra. csak akkor marad nálunk, ha Jerry kibassza a future HoFer edzőt, de annyira ő sem hülye, viszont arra sem számított, hogy Payton után kettő helyett csak egy évig marad Parcells. pedig azért még lett volna kraft abban az együttállásban.

egyébként a csoportelsők miatt azért nem fázok annyira, mert minél jobban teljesít egy csapat, annál nehezebb egyben tartani, úgyhogy ott is lesz regresszió. persze, nyilván nálunk is, de ez több ismeretlen annál, minthogy a "jövőre az idei csoportelsőkkel fogunk játszani, úgyhogy beszoptuk".
slowmotion
De amúgy hogy van az, hogy Ámerika csapatához ennyire nem tudnak normális edzőt találni?
Vagy igazából mint a tulaj miatt kerüli mindenki, mert tudja, hogy beleszólna mindenbe?
Solymi
igen.
slowmotion
Miami kapcsán írtam - csak épp crashelt a fórum -, hogy tökéletesen lehet látni egy franchiseon, ha a tulaj barmolja szét (állatorvosi lovak: Jax, Houston, Miami, Detroit, Redskins). Én tisztelem Jerryt, mert szerintem hatalmas alakja a futballnak, de ideje lenne átadnia a stafétát valakinek.
Amadeus
Igazad van kell másik tulaj csak nem tudom ki.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 2 éve
Needa Dallas Cowboys 233
Rap szerint nincs benne a levegőben, hogy kirúgnák MM-t.
Btw, én azon is elgondolkodtam, ha most kéne dönteni, simán meghúznám a ravaszt egy Dak-Wilson cserére. Win now-ban vagyunk, az ablak nem sokáig lesz nyitva, most kell(ene) valamit domborítani.
Antonius
En nem vagyok a legnagyobb Dak rajongo, de nem hinnem, hogy ez jo otlet.
Latszott, hogy valami megzavarta a fizu osztas utan (vagy a serules), nem volt minden rendben nala.
De alljon fel a padlorol(baratjaval egyutt) , mutassa meg mit tud jovore.