Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Nem tudom Holliday óta volt-e bármilyen return TD-nk, volt egy-egy hosszabb puntreturn, de még azokról is lemondanék, csak inkább a labda közelébe se menjünk.
Black_Adder
Omar Bolden a Colts ellen talán? Talib szemkinyomós meccsén...
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Amúgy Belichick tudatosan bal lábas punterket választ, mert akkor máshogy pörög a labda, könnyebb elejteni. Ha ezt én tudom évek óta, akkor a mindenkori Broncos ST coach miért szopja be évről-évre. Miért nem lehet hozni tryoutra egy kibaszott ballábas puntert edzeni. Meskó Zoli szabad.

A kickoffot miért nem lehet kibikázni a stadionból. McManus az erős lábára kapta a hosszabbítást. Elengedtük Pratert, oké, ittasan vezetett sokadjára, drága volt ő se volt konzisztens FG-nál, de szerintem egy visszahordható kickoffja nem volt Mile Highon. McManus most keres kb ugyanannyit, most berúgott zsinórban többet, de előtte hibázott bőven és fontos szituban, és ahhoz képest nem úgy jönnek a TB-k, hogy 5 yarddal közelebbről

A blokkolt punt már csak hab a tortán. Nem akarom senki felelősségét se csökkenteni, de a '15-ös védelem és '13-mas offense párosa se biztos, hogy hozta volna ezt a meccset ezzel az ST-vel. Én bőven elégedett lennék, ha nem tennék semmit se hozzá a meccshez, csak nem is vesztenék el. Lehet minden kickoff TB, minden puntot hagyhatunk hogy az ellenfél érjen először a labdába. Nem tudom Holliday óta volt-e bármilyen return TD-nk, volt egy-egy hosszabb puntreturn, de még azokról is lemondanék, csak inkább a labda közelébe se menjünk.

Kíváncsi lettem volna hogy alakul ha nem ajándékozunk kapásból 14 pontot az ellenfélnek. Nem azért, mert mi lett volna ha, jobb volt a Patriots, ők nyertek nem mi vesztettünk, csak a játék képe érdekelt volna. Ugyanúgy szétesett volna a D#, ugyanúgy eladta volna az O, vagy akár pont többször adta volna el az O. Zsinórban 5 vereség, és mind az 5 meccsen már az elején komoly hátrányba kerültünk, vagy legalábbis már az elején látszott, hogy valami nincs rendben.
Ez ennél erősebb csapat, de mára csak azzal tudom alátámasztani, hogy nézzétek meg hogy játszottak tavaly, tavalyelőtt, akár az előtt.

1 év után hülyeség kirúgni edzőt, de tudom, de ezt Elwaynek kell tudnia, nem nekem. Én szurkoló vagyok, úgyh VJ takaroggy.
Olivo már a mai meetingekre se menjen. Ennél kb az is jobb lenne, ha egyáltalán nem lenne ST coach
Musgrave - McCoy helycserés támadás.
Oszi, áhh, komolyan nem is érdekel ki a QB.

A Bengals elvileg könnyebb erőpróba lehet, mint az elmúlt 4 ellenfelünk, de ez az utolsó pont ahol helyre lehetne tenni, ami kisiklott és már ez is túl későn jön. Hosszú távon lehet a vereséggel járnánk jobban, el lehetne puntolni hivatalosan is a szezont, megnézhetnénk hátha mégis van valami Lynchben és draftolnánk végre jó helyen. Akár QB-t akár mást.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
VJ megint azt mondta, hogy "it's on us, bad coaching", de már hetek óta csak ezt mondja, ideje lenne neki és Elwaynek levonni a konzekvenciákat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Edzésen mindenki jó, mindenki oda teszi magát, mindenki odafigyel meetingen és keményen dolgozik, csak nem "fordul le" élesbe...
OKé, elhiszem. Kiegészítve azzal, hogy ez a keret, tavaly, tavalyelőtt nem volt szar, illetve 5 meccses minta elég nagy ahhoz, hogy kisiklott eredményről, szerencséről, bírókról ne beszeljünk, szóval leszűkíthetjük az egész szenvedést 1 forrásra: Coaching. => 3, 2, 1, VJ takaroggy!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 744 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Egy pozitív van a mai vereségben. Már csak 1 kell ahhoz, hogy jöjjön a leendő franchise qb Paxton a kezdőbe! 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Totális csőd, minden téren, kezdek afelé hajlani, hogy rosszabb az éra, és az út, mint volt JMD alatt... kalap, kabát VJ! Köszi a rekordokat!
JC6
Hát, JMD ilyenkor 6-3-mal állt. 😊 VJ úgy pusztította le a csapatot, hogy nem cserélte le a keret értékes és értéktelen tagjait. Így nagyobb a kontraszt nálam.
Egyébként meg annyi, hogy a jövő héten jobban kell dolgozni.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Leagalább Thomasnak lett végre egy TD-je...
Lecsó
az már múlt héten volt

van bármi értelme kínozni magam a meccsel?
Negritis
Rögtön 3rd&out-tal nyitott a védelem.
Sanders halálba szopatta Butlert.
Brock egy passzát sem ütötték le DL emberek.
McManus mindent bevágott.
Bőven 100 yard felett futott a Broncos.
Nem ért el a Pats sack-et, ellentétben a Denver-rel.

Kezdetnek ennyi legyen elég! 😊
tomi-tomi
Ezt hívják úgy a politikában, hogy "nem fejtetted ki az igazság minden részletét" 😊
A 3rd&out után elejtettük a puntot, amiből TO majd TD lett...
A többit nem egészítem ki, felesleges... 😊
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Leagalább Thomasnak lett végre egy TD-je...
Lecsó
az már múlt héten volt

van bármi értelme kínozni magam a meccsel?
Negritis
Rögtön 3rd&out-tal nyitott a védelem.
Sanders halálba szopatta Butlert.
Brock egy passzát sem ütötték le DL emberek.
McManus mindent bevágott.
Bőven 100 yard felett futott a Broncos.
Nem ért el a Pats sack-et, ellentétben a Denver-rel.

Kezdetnek ennyi legyen elég! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Totális csőd, minden téren, kezdek afelé hajlani, hogy rosszabb az éra, és az út, mint volt JMD alatt... kalap, kabát VJ! Köszi a rekordokat!
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Leagalább Thomasnak lett végre egy TD-je...
Lecsó
az már múlt héten volt

van bármi értelme kínozni magam a meccsel?
Negritis
Nincs, mivel igazad van, ez a második TD-je. Szóval még ennyi pozitívum sincs a meccsen.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 894 — The Mathematician
Leagalább Thomasnak lett végre egy TD-je...
Lecsó
az már múlt héten volt

van bármi értelme kínozni magam a meccsel?

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Leagalább Thomasnak lett végre egy TD-je...
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Hogy merülhet fel bármi más, mint a győzelem. Fosweiler Broncos mezben kezdő QBként veretlen a Pecc ellen
Black_Adder
Már nem...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
VJ hajt rá rendesen, hogy beírja magát a Broncos rekordok könyvébe, csak rossz irányba tart:
- 2011 óta ez volt a legkomolyabb hazai vereségünk...
- 1988 óta ez volt a legtöbb pont, amit 2 egymás utáni meccsen bekaptunk, akkor 94-et sikerült, most 92-t...
- JMD óta most először kaptunk ki 5 meccsen egymás után...

Megfoghatja szépen Olivo és McKenzie kezét és elsétálhatnak együtt jó messzire, vihetik a DC-t is magukkal, meg akkor már McCoyt is...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ez csak tipp, de szerintem Lynch esetében most arról is szó lehet, hogy ne féltse a sérült vállat az ütközéseknél, hogy ne pánikoljon be, amikor közelít egy védő...


StormST
El tudom ezt is képzelni, illetve a játékértelmezési dolgokat is (pre-snap read, kulcsok olvasása, stb.).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Hogy merülhet fel bármi más, mint a győzelem. Fosweiler Broncos mezben kezdő QBként veretlen a Pecc ellen

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Remélem azzal, hogy idén ennyire szarok vagyunk, jövőre kevesebb esti meccset játsszunk. Igazából azt reméltem hátha már ezt is átteszik 4-re, elvileg a ligának se érdeke, hogy blowout meccsek legyenek prime time.
Black_Adder
én örülök h maradt primetime
ha 10.30kor kezdődött volna tuti h nézem és így se aludtam napok óta rendesen 😀
holnap tuti meghalok alváshiányban
Negritis
Nem mondod, hogy nem maradsz fenn a történelmi mérkőzésre, amelyen Osweiler végérvényesen leteszi a playbookot, visszavonul az aktív játéktól, elköszön a ligától az általa oly sokszor legyőzőtt legnemesebb ellenfél jelenlétében, búcsút INT az őt példaképként kezelő Broncos Country-tól, amikor visszavonultatják a legendás 17-es mezt és még vagy tucatnyi módon tudnám megfogalmazni, hogy egy csodálatos pályafutását utolsó felvonását láthatjuk ma. Ki nem hagynám. Viszlát Brock !! 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Remélem azzal, hogy idén ennyire szarok vagyunk, jövőre kevesebb esti meccset játsszunk. Igazából azt reméltem hátha már ezt is átteszik 4-re, elvileg a ligának se érdeke, hogy blowout meccsek legyenek prime time.
Black_Adder
Egy előnye van, nem a kick offal kezdődik a közvetítés, és mint említetted, most különösen kíváncsiak vagyunk a Mle High közönségének mérkőzés előtti reakcióira. Legalább ezt látjuk. Aztán le is lehet feküdni. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 894 — The Mathematician
Remélem azzal, hogy idén ennyire szarok vagyunk, jövőre kevesebb esti meccset játsszunk. Igazából azt reméltem hátha már ezt is átteszik 4-re, elvileg a ligának se érdeke, hogy blowout meccsek legyenek prime time.
Black_Adder
én örülök h maradt primetime
ha 10.30kor kezdődött volna tuti h nézem és így se aludtam napok óta rendesen 😀
holnap tuti meghalok alváshiányban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Remélem azzal, hogy idén ennyire szarok vagyunk, jövőre kevesebb esti meccset játsszunk. Igazából azt reméltem hátha már ezt is átteszik 4-re, elvileg a ligának se érdeke, hogy blowout meccsek legyenek prime time.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 549 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
mikor lesz ekkora TDnk?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Ezzel kiegyezek így előre:  twitter.com/Broncos/status/929137349883199488
szovyoo
McC nem csinál ilyen béna tacklet 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
Ezzel kiegyezek így előre:  twitter.com/Broncos/status/929137349883199488
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 894 — The Mathematician
ESPN mókázott egyet:
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F1030%2Fr282182_1296x729_16-9.jpg
Predicting every NFL team's 2020 QB
Jimmy Garoppolo was traded to the 49ers in a splashy deal at the deadline, but we don't think he'll be in San Francisco for long. Here are our predictions for all future starting QBs.


Denver Broncos

2020 QB: Alex Smith

Primary QB from 2014-16: Peyton Manning
Total team QBR 2014: 72.1 | 2015: 49.0 | 2016: 46.0

When the Chiefs let Smith walk after 2019, the Broncos (still vainly attempting to replace Peyton Manning with Trevor Siemian, Brock Osweiler, Paxton Lynch and 2018 draft pick Luke Falk) snatch him up to see what he has left at age 36.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
Nem értem ezt a sok mentális felkészítés dolgot. Lynch-ről is azt mondják mentálisan nincs kész az NFL-re. Valaki vagy erre születik vagy nem. Aki nem azt meg nem kell első körben kihúzni. Pólyás kortól elkezdenek edzeni, heti több alkalommal. Erre készülnek egész életükben. Akkor mi az, hogy nincs kész mentálisan az NFL-re? Nem akar küzdeni a csapatért, nem tudja megtanulni a playbookot? Akkor nem küzdenénk vele. Mi az ami más mint az egyetemen? Nehezebb a felszerelés, többen vannak a pályán, nagyobbak az emberek, hosszabbak a yardok, szúrós a labda vagy VJ elfenekeli ha dob egy intet? 😊
 www.youtube.com/watch?v=SoKB96b3Vfo
Azt, hogy valakinek a személyiségén van mit csiszolni az világos. Attól még lehet zseniális játékos.
szovyoo
Lynch-nel ezt a mentális dolgot én sem értem. Ez már a 2. éve, nem újonc, most már bírnia kell a terhet.
Viszont a többi résszel nem értek egyet. Egy college szint után nagy ugrás az nfl. Most kb azt mondtad, hogy egy magyar nb1-hez képes egyáltalán nem más egy premier league, mert ugyan olyan a labda, a pálya, sőt ugyanúgy 11en vannak egy csapatban. Nem lehet ezt ennyire leegyszerusiteni. A mentális részét meg pláne nem. Nem könnyű azzal megbirkozni, hogy jóval nagyobb a tét, a teher, a teljesitmenykenyszer. Persze valakinek ez nem okoz gondot, és rögtön felveszi a ritmust és allatul játszik. Valakinek viszont több idő kell, de idovel o is penge lesz. Valakinek meg egyáltalán nem sikerül. Ők ki is hullanak. De nem minden fehér vagy fekete szerintem.
roberto23
Nyilván sarkítottam. Most is fogok 😊 Szerintem igen is komoly tét és a teljesítménykényszer már az egyetem is. Mindent tudnak rólad (utolsó filmes példa Draft day sztárirányító helyzete), minden mozdulatodat százak elemeznek, minden fiatalkori megingásodról tud a világ. Karrierek életek múlhatnak azon is hogy milyen voltál az egyetemen. De nyilván más az egyetem és az NFL. Azt nem vitatom, hogy egy játékosnak rengeteget kell fejlődnie a draft után. Erre szerintem jó példa Garett Bolles. Még van hova fejlődni, sokszor hibázik, de senki sem panaszkodhat a hozzáállását vagy a küzdeni akarását illetően. Wentz sem volt még tavaly ennyire nagyágyú. Még OZ-t is elnéztük volna 2016-ban (nem a legjobb, de segített amikor kellett, minden hibáját elnéztük volna, lett volna egy közepes évünk). Azt is megértem, ha valaki sérült és még féltik. De itt nem arról van szó, hogy nincs kész a visszatérésre (bemutatkozásra) hanem, hogy nincs kész az NFL-re. Nem fizikálisan, nem képességben (féltem leírni), hanem fejben. Egyszerűen nem tudom elképzelni ez miben nyilvánul meg. Nekem nem a képesség, hanem a küzdeni akarás hiányzik mindhárom QB-nkból. Az, hogy egy intnél röhögve megy le a pályáról meg az elkapónak magyaráz, Bolles-sal ellentétben aki rosszul érezte magát a hibái miatt, pedig azok messze nem voltak olyan súlyosak. Lynch ha nem fog játszani soha nem derül ki mire van kész és mire nem.

Szerkesztette: szovyoo