Denver Broncos

50 feliratkozó

több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Joseph confident in Brock Olivo: 'He's a bright coach'

Brock Osweiler to start at quarterback vs. Cincinnati

'Amerre megyünk, arra haladunk, amerre járunk, az a mi utunk.'

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
"Make no mistake Broncos Country, this team needs a full rebuild. There is none of this reboot nonsense anymore.
Embrace the tank." (MHR)
Zalán
Mondjuk ami jó azt én nem verném szét csak azért mert más szar. DL, EDGE, DB sorokat nem nagyon bántanám továbbra se.
Talibtól lehet elköszönni, hogy nehogy elveszítsük Roby-t, de akkor kell újabb top CB prospekt és csakis azzal a céllal, hogy Roby előrelépjen, ha erre máris szükség van.

Az offenseben max 1-1 névre lehet azt mondani, hogy maradjon, meg akiknek rookie szerződésük van őket csak azért fölösleges kitenni, hogy más legyen helyettük, ha az nem biztos hogy jobb.

Illetve, bár hosszú távon a tankolással jobban járnánk, amíg akár a 8-8-ra van esély, nem tudok a Broncos ellen szurkolni. Legfeljebb utólag a vereségeket helyezem majd ilyen szempontból előnyös kontextusba.
Black_Adder
Szerintem a full rebuild nem feltétlen azt jelenti, hogy mindenkinek meg kell küldeni az elbocsátó szép üzenetet. De gondolj bele, ez Fox csapata, Manninggel, hogy Kubes ne verje szét az értékeit a folytonosságot figyelembe véve. Nem tette. Nyert egy SB-t, ahol az offense már azért inkább hitvány, a D viszont az Öreg miatt új tüzet kapott, szintet lépett. Majd Kubes el sem kezdhette az új csapatát építeni, máris lefordult a kispadról, ment eü okból, hogy jöjjön József, aki szintén az értékek megtartására törekedett, vagy ezt kapta határozottan feladatba. Lehet ezért esett rá a választás – nem ő volt a top prospect a fekete hétfő utáni napokon az üres állásokra. Mert mindenki más határozottan átalakította volna a csapatot a saját képére, filozófiájára – felvetés. József viszont simulékony, igazi csapatember, én is szerelmes lennék a SB win csapatomba Elway helyében. Ő az alfahím itt a hegyen. Nézzük a választásait: Fox szintén mókus, Kubes a gyerekkori spanom, most meg a kisrác Józsika, akit én emelek fel.
Teljesen új filozófia, új idea kell, teljesen új edzői stáb, új irányítóval. És Elwaynek is meg kell újulnia, mert az elmúlt évek FA tevékenysége: egy kövér nulla. Kérdés, át tud-e lépni önmaga korlátain? Nem fejlődtünk, nem hoztunk új vezéreket, új impulzusokat a csapatba. Konzerválni akartunk valamit, ami futott egy nagyot 2013 után 2015-ben, ami már nincs, mert nincs Manning, nincs Ware, nincs Ward, nincs Phillips, nincs Gase, nincs Kubes, nagyon sok know-how és humánerőforrás ment ki a csapatból; csak valami, ami olyan, ami No Fly Zone, de ami ma már új értelmet kapott: Yes Fly Zone. Valljuk be, mérkőzések óta nem látni Harrist és Talibot, de Millert és Wolfe-ot sem. Az LB-ink teljesen szürke játékosok, a D nem szerez labdát és már nem tesz fel pontokat, DT két TD-nél jár, az Ófalról ne is beszéljünk és folytathatnánk. Nem az öt vereség a lehangoló, ez még viselhető is lenne, ha parázs meccseken férfias ellenfelek lennénk. Hetek óta az első negyed végére elveszítjük a mérkőzéseket, és nem ad a csapat sportélményt a szurkolónak, az ellenfél szurkolóinak sem. Így még fájni se tud a vereség. Nem egy heartbreaker éjszakák ezek. A helyzet az, hogy nagyon szeretjük ezeket a srácokat, de a babkonzervből csak felmelegített babfőzelék lesz, sem pedig isteni chilis bab mazsolával, pláne, ha egy ilyen komolytalan ürgepásztor a séf.
Engem nem érdekel, mi a szokás NFL-ben, de ennek az embernek ajtót fognak mutatni hamarosan.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
"Make no mistake Broncos Country, this team needs a full rebuild. There is none of this reboot nonsense anymore.
Embrace the tank." (MHR)
Zalán
Mondjuk ami jó azt én nem verném szét csak azért mert más szar. DL, EDGE, DB sorokat nem nagyon bántanám továbbra se.
Talibtól lehet elköszönni, hogy nehogy elveszítsük Roby-t, de akkor kell újabb top CB prospekt és csakis azzal a céllal, hogy Roby előrelépjen, ha erre máris szükség van.

Az offenseben max 1-1 névre lehet azt mondani, hogy maradjon, meg akiknek rookie szerződésük van őket csak azért fölösleges kitenni, hogy más legyen helyettük, ha az nem biztos hogy jobb.

Illetve, bár hosszú távon a tankolással jobban járnánk, amíg akár a 8-8-ra van esély, nem tudok a Broncos ellen szurkolni. Legfeljebb utólag a vereségeket helyezem majd ilyen szempontból előnyös kontextusba.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
"Make no mistake Broncos Country, this team needs a full rebuild. There is none of this reboot nonsense anymore.
Embrace the tank." (MHR)

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 300 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem tudom Holliday óta volt-e bármilyen return TD-nk, volt egy-egy hosszabb puntreturn, de még azokról is lemondanék, csak inkább a labda közelébe se menjünk.
Black_Adder
Omar Bolden a Colts ellen talán? Talib szemkinyomós meccsén...
levaisw3
pedig ugye McAfee rúgta anno, és még Ricsiék is megmondták hogy ki kéne rúgni oldalra, de nem tette meg, pedig nem rossz Punter, és Bolden visszavitte.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Este egy jót aludtam inkább.

 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/23511129_10213170067900692_4478288593363263365_o.jpg?oh=b36107e74bc407718e1773e919784eef&oe=5AA041AC

Szerkesztette: xrace77
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
Sanders-t élmény volt nézni. Rég láttam ilyen lelkesnek. Ha azt nézem, hogy mindenkinek egyénenként kellene javulnia, akkor ő az egyetlen aki az előző hetekhez képest rátett egy lapáttal.
Ezt leszámítva egyetlen pozitívumot látok, azt hogy szeptember még mesze van.
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
A lényegen nem sokat változtat. 2013 óra az ST-nk több veszélyt jelent ránk, mint az ellenfélre nézve... Mindegy ki az edző. És látványosan hanyagoljuk. Nem a hanyagolással van baj, sőt inkább az O-ba és a D-be menjen az anyag, csak akkor ne is próbáljuk ST-ben azt ami nem megy... Hollidayjel volt értelme, majdnem annyi esélye volt egy jó visszahordásnak, mint a fumble-nek. A mostani kerettől az lenne az elvárásom, hogy mindenki maradjon olyan távol a labdától amilyen távol csak tud. Csak a fake-re figyeljünk...
Black_Adder
Egyetértek. Sajnos nem nézem olyan régóta, pláne kiemelt figyelemmel a Denver meccseit, hogy olyan ST-t lássak aminél ne lenne jobb ha a közelébe nem menne visszahordó, vagy ne rúgnánk ki puntnál a pályáról a labdát. Pedig volt itt már sok mindenki kipróbálva, más-más edzői stábbal.
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
McKenzie szezon eleje óta állandó életveszélyt jelent, szar döntéseket hoz és a keze is lyukas, nem tudom miért erőltetjük, több kárt okoz, mint amennyi haszna van...
StormST
Én pár hete felpattantam a McKenzie bandwagonra... azóta is egyedül ülök rajta VJ-vel 😀
levaisw3
Ha meg tudja fogni a labdát és el tud indulni, akkor gyors és veszélyes, de túl sok a drop és a veszélyes elkapás, meg a rövid vagy negatív yardos visszahordás...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
McKenzie szezon eleje óta állandó életveszélyt jelent, szar döntéseket hoz és a keze is lyukas, nem tudom miért erőltetjük, több kárt okoz, mint amennyi haszna van...
StormST
Én pár hete felpattantam a McKenzie bandwagonra... azóta is egyedül ülök rajta VJ-vel 😀
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
McKenzie szezon eleje óta állandó életveszélyt jelent, szar döntéseket hoz és a keze is lyukas, nem tudom miért erőltetjük, több kárt okoz, mint amennyi haszna van...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
A lényegen nem sokat változtat. 2013 óra az ST-nk több veszélyt jelent ránk, mint az ellenfélre nézve... Mindegy ki az edző. És látványosan hanyagoljuk. Nem a hanyagolással van baj, sőt inkább az O-ba és a D-be menjen az anyag, csak akkor ne is próbáljuk ST-ben azt ami nem megy... Hollidayjel volt értelme, majdnem annyi esélye volt egy jó visszahordásnak, mint a fumble-nek. A mostani kerettől az lenne az elvárásom, hogy mindenki maradjon olyan távol a labdától amilyen távol csak tud. Csak a fake-re figyeljünk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Nem tudom Holliday óta volt-e bármilyen return TD-nk, volt egy-egy hosszabb puntreturn, de még azokról is lemondanék, csak inkább a labda közelébe se menjünk.
Black_Adder
Omar Bolden a Colts ellen talán? Talib szemkinyomós meccsén...
levaisw3
Jaja, 2015-ből.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Nem tudom Holliday óta volt-e bármilyen return TD-nk, volt egy-egy hosszabb puntreturn, de még azokról is lemondanék, csak inkább a labda közelébe se menjünk.
Black_Adder
Omar Bolden a Colts ellen talán? Talib szemkinyomós meccsén...
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Amúgy Belichick tudatosan bal lábas punterket választ, mert akkor máshogy pörög a labda, könnyebb elejteni. Ha ezt én tudom évek óta, akkor a mindenkori Broncos ST coach miért szopja be évről-évre. Miért nem lehet hozni tryoutra egy kibaszott ballábas puntert edzeni. Meskó Zoli szabad.

A kickoffot miért nem lehet kibikázni a stadionból. McManus az erős lábára kapta a hosszabbítást. Elengedtük Pratert, oké, ittasan vezetett sokadjára, drága volt ő se volt konzisztens FG-nál, de szerintem egy visszahordható kickoffja nem volt Mile Highon. McManus most keres kb ugyanannyit, most berúgott zsinórban többet, de előtte hibázott bőven és fontos szituban, és ahhoz képest nem úgy jönnek a TB-k, hogy 5 yarddal közelebbről

A blokkolt punt már csak hab a tortán. Nem akarom senki felelősségét se csökkenteni, de a '15-ös védelem és '13-mas offense párosa se biztos, hogy hozta volna ezt a meccset ezzel az ST-vel. Én bőven elégedett lennék, ha nem tennék semmit se hozzá a meccshez, csak nem is vesztenék el. Lehet minden kickoff TB, minden puntot hagyhatunk hogy az ellenfél érjen először a labdába. Nem tudom Holliday óta volt-e bármilyen return TD-nk, volt egy-egy hosszabb puntreturn, de még azokról is lemondanék, csak inkább a labda közelébe se menjünk.

Kíváncsi lettem volna hogy alakul ha nem ajándékozunk kapásból 14 pontot az ellenfélnek. Nem azért, mert mi lett volna ha, jobb volt a Patriots, ők nyertek nem mi vesztettünk, csak a játék képe érdekelt volna. Ugyanúgy szétesett volna a D#, ugyanúgy eladta volna az O, vagy akár pont többször adta volna el az O. Zsinórban 5 vereség, és mind az 5 meccsen már az elején komoly hátrányba kerültünk, vagy legalábbis már az elején látszott, hogy valami nincs rendben.
Ez ennél erősebb csapat, de mára csak azzal tudom alátámasztani, hogy nézzétek meg hogy játszottak tavaly, tavalyelőtt, akár az előtt.

1 év után hülyeség kirúgni edzőt, de tudom, de ezt Elwaynek kell tudnia, nem nekem. Én szurkoló vagyok, úgyh VJ takaroggy.
Olivo már a mai meetingekre se menjen. Ennél kb az is jobb lenne, ha egyáltalán nem lenne ST coach
Musgrave - McCoy helycserés támadás.
Oszi, áhh, komolyan nem is érdekel ki a QB.

A Bengals elvileg könnyebb erőpróba lehet, mint az elmúlt 4 ellenfelünk, de ez az utolsó pont ahol helyre lehetne tenni, ami kisiklott és már ez is túl későn jön. Hosszú távon lehet a vereséggel járnánk jobban, el lehetne puntolni hivatalosan is a szezont, megnézhetnénk hátha mégis van valami Lynchben és draftolnánk végre jó helyen. Akár QB-t akár mást.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
VJ megint azt mondta, hogy "it's on us, bad coaching", de már hetek óta csak ezt mondja, ideje lenne neki és Elwaynek levonni a konzekvenciákat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Edzésen mindenki jó, mindenki oda teszi magát, mindenki odafigyel meetingen és keményen dolgozik, csak nem "fordul le" élesbe...
OKé, elhiszem. Kiegészítve azzal, hogy ez a keret, tavaly, tavalyelőtt nem volt szar, illetve 5 meccses minta elég nagy ahhoz, hogy kisiklott eredményről, szerencséről, bírókról ne beszeljünk, szóval leszűkíthetjük az egész szenvedést 1 forrásra: Coaching. => 3, 2, 1, VJ takaroggy!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Egy pozitív van a mai vereségben. Már csak 1 kell ahhoz, hogy jöjjön a leendő franchise qb Paxton a kezdőbe! 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Totális csőd, minden téren, kezdek afelé hajlani, hogy rosszabb az éra, és az út, mint volt JMD alatt... kalap, kabát VJ! Köszi a rekordokat!
JC6
Hát, JMD ilyenkor 6-3-mal állt. 😊 VJ úgy pusztította le a csapatot, hogy nem cserélte le a keret értékes és értéktelen tagjait. Így nagyobb a kontraszt nálam.
Egyébként meg annyi, hogy a jövő héten jobban kell dolgozni.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
Leagalább Thomasnak lett végre egy TD-je...
Lecsó
az már múlt héten volt

van bármi értelme kínozni magam a meccsel?
Negritis
Rögtön 3rd&out-tal nyitott a védelem.
Sanders halálba szopatta Butlert.
Brock egy passzát sem ütötték le DL emberek.
McManus mindent bevágott.
Bőven 100 yard felett futott a Broncos.
Nem ért el a Pats sack-et, ellentétben a Denver-rel.

Kezdetnek ennyi legyen elég! 😊
tomi-tomi
Ezt hívják úgy a politikában, hogy "nem fejtetted ki az igazság minden részletét" 😊
A 3rd&out után elejtettük a puntot, amiből TO majd TD lett...
A többit nem egészítem ki, felesleges... 😊
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Leagalább Thomasnak lett végre egy TD-je...
Lecsó
az már múlt héten volt

van bármi értelme kínozni magam a meccsel?
Negritis
Rögtön 3rd&out-tal nyitott a védelem.
Sanders halálba szopatta Butlert.
Brock egy passzát sem ütötték le DL emberek.
McManus mindent bevágott.
Bőven 100 yard felett futott a Broncos.
Nem ért el a Pats sack-et, ellentétben a Denver-rel.

Kezdetnek ennyi legyen elég! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Totális csőd, minden téren, kezdek afelé hajlani, hogy rosszabb az éra, és az út, mint volt JMD alatt... kalap, kabát VJ! Köszi a rekordokat!
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
Leagalább Thomasnak lett végre egy TD-je...
Lecsó
az már múlt héten volt

van bármi értelme kínozni magam a meccsel?
Negritis
Nincs, mivel igazad van, ez a második TD-je. Szóval még ennyi pozitívum sincs a meccsen.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 525 — The Mathematician
Leagalább Thomasnak lett végre egy TD-je...
Lecsó
az már múlt héten volt

van bármi értelme kínozni magam a meccsel?

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
Leagalább Thomasnak lett végre egy TD-je...