Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Derby kibaszva, helyére érkezett Austin Traylor a PS-ből. 😀
xrace77
waived / injured. Ha senki se claimeli, akkor marad nálunk IR-en.
Nem mintha számítana, van 4-5 TEünk, aki ugyanazt tudja, ami amúgy is bármikor pótolható
Black_Adder
Ennek fényében ismét egy csodás döntésnek tűnik innen nézve VJ-től Butt IR száműzetése.
Ha ma este nyernénk, ne tévesszen meg senkit. Két edzőjét vesztett cssapatból az egyiknek nyernie kell. De egy tapottat sem leszünk előrébb. Sőt.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Ma esti QB helyzet: Osweiler kezd, Lynch a csere, Siemian inaktív.
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Derby kibaszva, helyére érkezett Austin Traylor a PS-ből. 😀
xrace77
waived / injured. Ha senki se claimeli, akkor marad nálunk IR-en.
Nem mintha számítana, van 4-5 TEünk, aki ugyanazt tudja, ami amúgy is bármikor pótolható

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, Tyrod Taylornak örülnék nálatok 😊

több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Derby kibaszva, helyére érkezett Austin Traylor a PS-ből. 😀

Szerkesztette: xrace77
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Tyrod Taylor történetet amúgy nem vágom. Meggyőződésem, hogy azért válik be olyan kevés későbbi körös QB, mert nem kap elég időt, esélyt. És azért az esélyért is marha keményen meg kell dolgoznia, és ha meg is dolgozik érte, akkor is ott van folyton a damoklész kardja a feje fölött, hogy van pár rossz meccse és máris nem ő a kezdő. Taylornak viszont adtak bőven időt, pedig eleinte igencsak so-so volt amit csinált. Idén meg, amikor már szerintem kifejezetten hasznos lett, akkor idény közben, miközben a csapat még a mostani vereségekkel együtt is jobban áll, mint bárki várta volna, akkor egyszer csak kiteszik a kezdőből, mintha ő lenne a fő bűnös. Ha tönkre akarják vágni egy fiatal QB önbizalmát, akkor azt pontosan így kell csinálni. És mit nyert vele a Bills? Nincs a csere padon senki, egy Kizer vagy Lynch féle se, akire azt lehetne mondani, hogy oké, Taylor kuka, adjunk esélyt a másik fiatalnak. Ahhoz meg túl sokat nyernek, hogy elvigyenek egy top prospectet a jövő drafton anélkül, hogy vadul kiköltekeznének. Úgyhogy abszolút nem értem ezt a történetet.

Mindenesetre, ha nem kell nekik, szerintem Taylor egyáltalán nem lenne hülyeség. Teljesen jó safety blanket lehetne a jövőre húzott QB mellé. Pont abban a két dologban jó, amiben mindhárom mostani QB nagyon gyenge: nem zuhan meg, ha nem kap 3+ másodpercig bizonságos pocketet a mozgékonysága miatt. És emellé - bár nem csinál sokat, de -
keveset is hibázik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 806 — No es importante
Elway már tudja a probléma okát

 twitter.com/NickiJhabvala/status/931707834135404544


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hogy legyen egy kis remény is:
Lynch a heten a másodvonallal edzett + egy napot az elsoknek is dobált. Kb minden forrás szerint jól ment neki + az interjuja is meglepoen osszeszedett volt. #háthaleszbelolevmi
Általános Doktor
Baszki, QB-nak szerződtették, nem PR-osnak! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
volt már jó edzése korábban is. Aztán jött a meccs < 3 Y/A-pel......

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 951 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Hogy legyen egy kis remény is:
Lynch a heten a másodvonallal edzett + egy napot az elsoknek is dobált. Kb minden forrás szerint jól ment neki + az interjuja is meglepoen osszeszedett volt. #háthaleszbelolevmi

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Lassan minden "valahol már levitézlett" QB neve szóba kerül úgy látom. Így múlik el a világ dicsősége...
StormST
Nem is volt olyan rég, hogy Unokatestvérek Kirköt felgyújtották volna a szerzõdésével együtt Washingtonban, aztán jött a "You like that!" és mostanra mennyei manna lenne a fél ligánál az ilyen kúbé

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Lassan minden "valahol már levitézlett" QB neve szóba kerül úgy látom. Így múlik el a világ dicsősége...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 825 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jövőre azért én bepróbálkoznék Tyrod Taylor-al a QB poszton (persze nem csilliókért), és közben a draftról húzott ifjoncot fel lehetne normálisan építeni. A jelenlegi kóklerek meg meccseljék le ki lesz a 3. számú töltelék.

több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 951 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Teljesen felesleges. Porcelán a srác. Max 2 meccs és IR.
xrace77
Csak tejet kell vele itatni, hogy erõsödjenek a csontjai.ku s
sickmyduck
Laktózérzékeny. Tuti.
somoskovig
Kutyáknak van fasza kálcium tabletta. Azt kell tolni bele...
Lecsó
Tudom én, hogy nagyon mélyre süllyedtem, de a mieinknél talán egy hanygyafasznyival jobb lenne.
sickmyduck
Rég láthattad játszani 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Teljesen felesleges. Porcelán a srác. Max 2 meccs és IR.
xrace77
Csak tejet kell vele itatni, hogy erõsödjenek a csontjai.ku s
sickmyduck
Laktózérzékeny. Tuti.
somoskovig
Kutyáknak van fasza kálcium tabletta. Azt kell tolni bele...
Lecsó
Tudom én, hogy nagyon mélyre süllyedtem, de a mieinknél talán egy hanygyafasznyival jobb lenne.

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Teljesen felesleges. Porcelán a srác. Max 2 meccs és IR.
xrace77
Csak tejet kell vele itatni, hogy erõsödjenek a csontjai.
sickmyduck
Laktózérzékeny. Tuti.
somoskovig
Kutyáknak van fasza kálcium tabletta. Azt kell tolni bele...
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 749 — 49ers GM
Teljesen felesleges. Porcelán a srác. Max 2 meccs és IR.
xrace77
Csak tejet kell vele itatni, hogy erõsödjenek a csontjai.
sickmyduck
Laktózérzékeny. Tuti.

több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Teljesen felesleges. Porcelán a srác. Max 2 meccs és IR.
xrace77
Csak tejet kell vele itatni, hogy erõsödjenek a csontjai.

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát az én nagyon leegyszerűsített véleményem az, hogy akinek ennél a rosternél a full rebuild csak egy pillanatra is megfordul a fejében, azt lehetőleg az épületbe se engedjék be többet. 😊

Ez egy nagyon is jó roster, amiből egy dolog hiányzik játékosállomány szinten, de az nagyon: egy potens QB. Ennyi. Az összes többi orvosolható. A támadófal nem túl jó, de a liga 3/4-ének nem túl jó. Az elkapók rendben vannak, a backfield rendben van, TE-ket hoztunk. A védelem úgy egészében teljesen rendben van, ott sem kell semmit újraépíteni. Ebben a csapatban egyszerűen csak pótolni kell a kiöregedő, elmenő játékosokat fiatalabbakkal, újakkal. Ez nem rebuild, ez a normális munkamenet.

A nagyobb változásnak szakmai szempontból kellene történnie, döntően (sőt gyakorlatilag kizárólag) offense oldalon. Ki kellene találni, hogy ez az amúgy alapvetően tehetséges támadó állomány kiegészülve egy új, fiatal, tehetséges QB-val hogyan lehetne eredményesebb a mostaninál. Sokkal eredményesebb. Hogy aztán az valami spread koppintás, west coast, air coryell, vagy bármi más és hogy ebbe a QB-t hogy illesztik be, hogyan kapja a snapet, lesz-e sok RPO - ha már ez most a divat - vagy sem, pocketből passzolunk, vagy szaladgál, az tök mindegy. Paszoljon és működjön. A védelemben nem kell kitalálni semmit. Az ki van találva, "csak" nem kell elrontani.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Ha már mindenki kisírta magát akkor megbeszélhetnénk, hogy mit szólnátok ha asztalhoz ülnénk RG3al.
sickmyduck
Teljesen felesleges. Porcelán a srác. Max 2 meccs és IR.
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Ha már mindenki kisírta magát akkor megbeszélhetnénk, hogy mit szólnátok ha asztalhoz ülnénk RG3al.

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
@MikeKlis
"Right now Broncos are drafting in top 10. And they got shot at top 5. Elway/Russell might be interested in UCLA (Rosen)-USC (Darnold) Saturday."
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
VJ hajt rá rendesen, hogy beírja magát a Broncos rekordok könyvébe, csak rossz irányba tart:
- 2011 óta ez volt a legkomolyabb hazai vereségünk...
- 1988 óta ez volt a legtöbb pont, amit 2 egymás utáni meccsen bekaptunk, akkor 94-et sikerült, most 92-t...
- JMD óta most először kaptunk ki 5 meccsen egymás után...

Megfoghatja szépen Olivo és McKenzie kezét és elsétálhatnak együtt jó messzire, vihetik a DC-t is magukkal, meg akkor már McCoyt is...
StormST
VJ idén sok sorozatot szakított már meg. Ha minden igaz 1975-ben kaptunk ki utoljára a Bengals-tól Denverben. Remélem ezt nem sikerül neki.
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 905
Nem tudom milyen tapasztalt HC-t lehetne most vagy nyáron találni a piacon (SHANNY!!!!!!!!! 😀), de nem kéne megint egy 1/2-es draftcetlis szezonig lemenni, csak azért, mert nem szokás 1 év után kivágni egy új HC-t...
StormST
Csak halkan jegyzem meg, hogy nem vagyunk messze az 1/2-es cetlitől, ugyanis ha most érne véget a szezon, akkor 1/6-on húznánk.

Ugyanakkor nagyon könnyű innentől a sorsolásunk, "bravúr" kéne a csapattól, hogy ne a 10-20 hely között húzzunk a végén.
Általános Doktor
Szerintem ebből az utolsó 7 meccsből legjobb esetben is négyet hozunk max, de simán el tudom képzelni, hogy a Colts vagy a Jets ellen is belefutunk egy vereségbe (vagy igazából bárki ellen), jelenleg nincs olyan ellenfél aki ellen egyértelmű esélyesnek lehetne mondani minket
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 951 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nem tudom milyen tapasztalt HC-t lehetne most vagy nyáron találni a piacon (SHANNY!!!!!!!!! 😀), de nem kéne megint egy 1/2-es draftcetlis szezonig lemenni, csak azért, mert nem szokás 1 év után kivágni egy új HC-t...
StormST
Csak halkan jegyzem meg, hogy nem vagyunk messze az 1/2-es cetlitől, ugyanis ha most érne véget a szezon, akkor 1/6-on húznánk.

Ugyanakkor nagyon könnyű innentől a sorsolásunk, "bravúr" kéne a csapattól, hogy ne a 10-20 hely között húzzunk a végén.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'