Denver Broncos

50 feliratkozó

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Hát most kiderül mit tud Lynch. Ő kezd vasárnap.
roberto23
Remélem megveri a Raiderst 😛 Ellenük lehet passzolni...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Mondjuk szezon előtt ment ugye, hogy 2 remek QB-nk van, nem kell nekünk Romo duma Elway részéről. Kíváncsi vagyok mondjuk mennyi volt ebből igaz, és hogy meg lehetett-e volna győzni Romo-t hogy maradjon még 1 évet, és amúgy játszana-e vagy sérült lenne, és ha játszana hogyan.

Egyelőre ennyit a kérdésekről és a mi lett volna ha elméletekről. 2 remek QBnk biztos nem volt, amúgy 1 sem, legfeljebb Lynch most kiteljesedik, de nyáron nem volt az, annyira se mint Siemian.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
QB: Szerintem csak rágcsáljuk a szart és reméljük, hogy valahol legbelül lehet egy kis megemésztetlen csoki.
sickmyduck
mind2 QB csere teljesen érthető és védhető amúgy
az más kérdés hogy Tervor-t időben váltottuk-e le, de le kellett

és a szezon előtt a 3qb is teljesen "korrekt" volt, simán bejöhetett volna ha McCoy&VJ nem full ftard
és mit kéne csinálni amúgy QB poszton szted jelenleg?
oszi nem maradhat, macska teljesen leépült => Lynch-t megnézzük
ha jövőre is ugyanezt a 3at rotáljuk hülyére nah akkor már aláírom amit mondtál de jelenleg azzal főzünk ami van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
 twitter.com/AdamSchefter/status/933090900422541312

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
QB: Szerintem csak rágcsáljuk a szart és reméljük, hogy valahol legbelül lehet egy kis megemésztetlen csoki.

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát most kiderül mit tud Lynch. Ő kezd vasárnap.
És feltetelezem innentől már ő fog kezdeni idén (kivéve ha atom szar lesz), úgyhogy lesz 6 meccse megmutatni, hogy lesz e belőle fr qb avagy sem 😀

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Az a hír, hogy Musgrave leegyszerűsíti a playbookot. Kevesebb fajta pass play, egyszerűbb readek,

Mondjuk ha pont a playbook komplexitása volt a probléma 3 olyan QB-val akiknek összesen van 2,5 év meccstapasztalata, akkor mire számítottunk. McCoy pont azzal indult el felfelé a ranglétrán, hogy nem próbált Tebowból pocket passert faragni, hanem alkalmazkodott a képességeihez. Ahogy Ortonéhoz is. Manninget nem hozom fel, ő sok OC-ból sztárt csinál.

Szóval nem tudom mi volt a terv. Lynch Kubiakkal is szar volt, szóval mérsékelt remények, de hajrá. Ha kiderül hogy van fr. Qb-nk, akkor a 7-9 se zavar...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Állítólag Lynch kezd hétvégén.
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
McCoy menesztésének az az üzenete, hogy küzdünk tovább. Valószínűbb a küzdéssel is az 1/4 mint a 9-7-tel megmentett szezon, de a legvalószínűbb forgatókönyv az a 6-10/7-9 és suboptimális draftpozíció.

A játékosok egyébként kiálltak VJ mellett
“We respect Vance whole-heartedly. We talk about it all the time,” linebacker Brandon Marshall said. “…This 3-7 record kind of masks what type of coach he is. He’s a good coach. A lot of guys respect him. A lot of guys really enjoy him as our coach. He keeps it real. He tells us the truth. We play good in spurts, but we just haven’t been able to put together a complete game. And it’s tough because ultimately, as a head coach, it falls back on him unfortunately. But we know — or at least I know — what type of coach he is, how much he cares and how detailed he is. It’s just sad because we’re not getting it done for him.denverpost
Valamit tényleg tudhat az öltözőben, kár hogy ebből semmi nem látszik a pályán.

de akkor küzdjünk becsülettel. Kikapni úgy is ki lehet, ha nyerni próbálunk, sőt ez megy legjobban az új edzői stábbal, úgyogy hajrá. VJ menesztésében úgyse hiszek, most legalább kiderül Musgrave-vel számolhatunk-e mint OC-vel, ha közbe becsúszik 1-2 győzelem, abban is meg lehet találni az örömöt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
- a Bengals utoljára 1975-ben nyert Denverben
JC6
Pedig az nem ma volt... Én már csak tudom 😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
McCoy kivágása logikus lépés volt, az offense kezdte a szétcsúszást (már az első fordulókban is, miközben még nyertünk), és ez ragadt át a többi csapatrészre. Emellett egyre kritikán alulibb (de szépen fogalmazok) volt a játék is.

Jöjjön Lynch. A szezon playoff szempontbó elment, de én a tankolást nem szeretem. Túl rövid az NFL szezon, hogy 6-7 meccset csak úgy eldobjak az évből, mert már nem számít. Dehogynem számít, ez a legjobb szórakozásunk. Ha nem is tudunk nyerni, akkor legalább próbáljunk meg szoros, izgalmas meccseket játszani, hogy legyen miért odaülni a TV elé.

A draft pozi engem nem izgat. Az 1/1 úgysem jön össze, az úgyis a Browns-é lesz, akik QB-t fognak húzni. Ergó mi úgysem tudjuk teljes szabadsággal kihúzni a következő QB-t. (minimum) a Browns mindenképpen elvisz valakit előttünk. Akkor pedig fel lehet menni akár 1/15-ről is a második/harmadik QB-ért ha kell. Lesz olyan csapat nagyon elöl, akik nem húznak QB-t (pl Colts, Niners) Talán még jobb is az esély 1/15-ről felmenni, mert többet kap a másik fél, mintha csak 1-2 helyet tradelne lejjebb. És aki nem QB-t keres, annak nem olyan értékes egy top5 pick, mint egy 1/15 és az érte kapott csereérték. Inkább az lesz a nagy kérdés, hogy QB félisten Elway GM-ként képes lesz-e negyedikre megtalálni a használható jelöltet, mert ebben eddig eléggé mellé lődözött.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Én is késeinek érzem, ha jól emlékszem két meccse mondtam h ezt a cserét meg kéne lépni. Remélem Lynch is jönni fog és egy-két meccsen belül HoF formába lendül 😛 | tavaly Carr sztem azért is játszott olyan jól mert ő volt az OC-je, hátha itt is csoda lesz |

Sztem 10-en kívül fogunk húzni, túl könnyű a sorsolásunk... Én 6-7 W várok a végére.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Tippem
4-12, top5 drafthely
Jan 1-én repül Józsi is.
(Rob Chudzinski 4-12-es idény után első éves HCként bukott meg Clevelandben a '13as szezon végén)
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ian Rapoport‏ @RapSheet
Source: The #Broncos have fired offensive coordinator Mike McCoy.
Beki
Most már minek? 3 hete kellett volna...
StormST
Lehet elborult Elway agya. De jobb később, mint soha.
roberto23
most tényleg küzdünk majd mint vaddisznó a jégen egy 7-9ért. Most már maradjon VJ, McCoy, Olivo, hogy összehozzák azt az 1/4-et...
Black_Adder
Hát azért nem tenném tűzbe a kezem, hogy így nem fog összejönni az 1/4. De valószínűleg ez valami becsületbeli ügy nálunk, hogy végigküzdjük a szezont, hátha valami csoda folytán pozitív mérleggel zárjuk. De amúgy kitudja, lehet a Lynch-Musgrave páros annyira ütni fog, hogy tolunk egy 6 meccses győzelmi sorozatot, jövőre meg meg se állunk az SB-ig 😀 nem kell ide jó draft hely.
Nyilván azért szurkolóként én is inkább nézem, ahogy utolsó leheletig küzdenek, annak ellenére is, hogy tudom semmi értelme. Mert baromira mindegy, hogy 3-13, vagy 6-10 lesz a vége.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Ian Rapoport‏ @RapSheet
Source: The #Broncos have fired offensive coordinator Mike McCoy.
Beki
Most már minek? 3 hete kellett volna...
StormST
Lehet elborult Elway agya. De jobb később, mint soha.
roberto23
most tényleg küzdünk majd mint vaddisznó a jégen egy 7-9ért. Most már maradjon VJ, McCoy, Olivo, hogy összehozzák azt az 1/4-et...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ian Rapoport‏ @RapSheet
Source: The #Broncos have fired offensive coordinator Mike McCoy.
Beki
Most már minek? 3 hete kellett volna...
StormST
Lehet elborult Elway agya. De jobb később, mint soha.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Elő is léptettük Musgrave-et OC-nek...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Ian Rapoport‏ @RapSheet
Source: The #Broncos have fired offensive coordinator Mike McCoy.
Beki
Most már minek? 3 hete kellett volna...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport‏ @RapSheet
Source: The #Broncos have fired offensive coordinator Mike McCoy.
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
CJ nyilatkozatát láttátok az öltözőből? Konkrétan sírt a srác a fumbleje miatt, mondjuk tényleg meccseldöntő lett kb....
StormST
Amúgy nem haragszok rá, sőt Oszira se. Úgy tűnik ennyire lejjebb adtam az igényeimet, hogy már az is elég, hogy meccsben voltunk a végéig és küzdött mindenki. Szerencsénk se volt, de ebben a szezonban inkább ne is legyen már. Fortuna várhat 2018-ig.
Szegény Roby, tud úgy játszani mint Talib vagy Harris csak neki gyakrabban van olyan napja, mint a tegnapi. Pedig rajta kívül magára talált a védelem. Ez a védelmi felfogás ezzel jár, de ettől még ez a helyes felfogás ezzel az anyaggal. JDR-rel se volt rossz a védelem, de láthattuk a különbséget, amikor Phillips behozta az emberezést a 0 coverage-et meg 4 helyett 5 men rusht-t...
Ami hiányzik és nem tudom mi az oka, az a take awayek. Nagyon kevés labdát szerzünk. Meg persze nagyon sokat adunk el.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
És ha már rekordok, mi is felállítottunk egyet tegnap. Az agyhalott Kirkpatrické lett a liga történetének leghosszabb INT returnje, amiből nem lett TD. Van dicsőség.
megyerikrisz
Bailey csinált hasonlót, csak ő PO-ban. Mármint nem magától elejtette a labdát, hanem jó 100 yardot visszahordott, hogy az 1 yardoson állítsák meg.
Black_Adder
Az 105 yard volt, elvileg akkor az volt az NFL történetének a leghosszabb non-scoring playe. És egy TE érte utól a pálya másik oldaláról... 😀
StormST
Akkor passz, valszeg félreolvastam valamit.
megyerikrisz
Ben Watson volt, ha jól emlékszem. Pont miatta az a play a Patriots számára is emlékezetes (pozitívan). Kevés olyan play van, amire mindkét csapat szívesen emlékszik.

Szerintem nem félreolvastad, egyszerűen külön kezelik az alapszakasz statisztikákat a PO-tól.
Black_Adder
Off: Egyike az all-time kedvenc playeknek:

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
És ha már rekordok, mi is felállítottunk egyet tegnap. Az agyhalott Kirkpatrické lett a liga történetének leghosszabb INT returnje, amiből nem lett TD. Van dicsőség.
megyerikrisz
Bailey csinált hasonlót, csak ő PO-ban. Mármint nem magától elejtette a labdát, hanem jó 100 yardot visszahordott, hogy az 1 yardoson állítsák meg.
Black_Adder
Az 105 yard volt, elvileg akkor az volt az NFL történetének a leghosszabb non-scoring playe. És egy TE érte utól a pálya másik oldaláról... 😀
StormST
Akkor passz, valszeg félreolvastam valamit.
megyerikrisz
Ben Watson volt, ha jól emlékszem. Pont miatta az a play a Patriots számára is emlékezetes (pozitívan). Kevés olyan play van, amire mindkét csapat szívesen emlékszik.

Szerintem nem félreolvastad, egyszerűen külön kezelik az alapszakasz statisztikákat a PO-tól.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Elway “too soft” nyilatkozata betalált, asszem csak Harris kérte ki magának, meg Vj elsőre, de utóbbi hamar rájött, hogy igaza van az öregnek, a játékosok nagy része egyetért és tudják, hogy változtatni kéne, Wolfe konkrétan azt mondta, hogy ha így marad a dolog, akkor nem meglepő, ha mindenki repül...

CJ nyilatkozatát láttátok az öltözőből? Konkrétan sírt a srác a fumbleje miatt, mondjuk tényleg meccseldöntő lett kb....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
És ha már rekordok, mi is felállítottunk egyet tegnap. Az agyhalott Kirkpatrické lett a liga történetének leghosszabb INT returnje, amiből nem lett TD. Van dicsőség.
megyerikrisz
Bailey csinált hasonlót, csak ő PO-ban. Mármint nem magától elejtette a labdát, hanem jó 100 yardot visszahordott, hogy az 1 yardoson állítsák meg.
Black_Adder
Az 105 yard volt, elvileg akkor az volt az NFL történetének a leghosszabb non-scoring playe. És egy TE érte utól a pálya másik oldaláról... 😀
StormST
Akkor passz, valszeg félreolvastam valamit.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
És ha már rekordok, mi is felállítottunk egyet tegnap. Az agyhalott Kirkpatrické lett a liga történetének leghosszabb INT returnje, amiből nem lett TD. Van dicsőség.
megyerikrisz
Bailey csinált hasonlót, csak ő PO-ban. Mármint nem magától elejtette a labdát, hanem jó 100 yardot visszahordott, hogy az 1 yardoson állítsák meg.
Black_Adder
Az 105 yard volt, elvileg akkor az volt az NFL történetének a leghosszabb non-scoring playe. És egy TE érte utól a pálya másik oldaláról... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!