Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
6/203 Darius Kilgo - JAX PS-ben csücsül

Black_Adder

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Ezzel a 2015-ös draft class
1/23 Shane Ray - OK, kezdő EDGE
2/59 Ty Sambrailo - pocsék játéka okán tradeelve
3/92 Jeff Heuerman - 3. számú TE. PSből szalasztott Traylor jobb nála
4/133 Max Garcia - OK, kezdő G, nem is lóg ki nagyon a többi LG közül
5/164 Lorenzo Doss - waived
6/203 Darius Kilgo - nincs már csapatnál talán ligában se
7/250 Trevor Siemian - most épp backup QB
7/251 Taureen Nixon - ligában sincs már
7/252 Josh Furman - sosem került rosterre

Oké, 5-től lefele nem lehet csodát várni, de nincs is senki aki kompenzálja a rendre elherdált második napos pickeket. Sambrailo notable bust, Heuerman meg ilyen 10 elkapás / év TE. Semmivel se vagyunk vele előrébb.

És akkor 1 évvel korábban ugye Latimer és Schofield jöttek a 2. napon, Latimer ugyanaz mint Heuerman, csak neki 2. körösként még cikibb, mégha ő legalább ST-ben használható is, Schofield meg gazdaságos Sambrailo.

Montee Ball alkesz lett / volt, Webster csak ST-ben tudott megragadni.

Wolfe teli találat, de Osweiler nem több egy csere QB-nak, bár nélküle nem lenne gyűrű, Hillman gyenge futó, szerintem neki sincs már csapata.

Sorozatban 3 év, amikor teljesen el van herdálva a 2-3. kör. 4 éve is csak Wolfe-fal vagyok igazán elégedett.
Ezt nem lehet büntetlenül csinálni. A 3. nap jobb játékosokat húzunk mint a 2-on. Ez amúgy 2015re is igaz Garciával és Siemiannel, mert nem Siemiannek kéne jónak lennie, hanem Oszinak ésvagy Lynchnek.
Ez a Gotsis-Simmons vonal már jobban tetszik, csak ezek a hatások, nem azonnal hanem egy-két év késéssel jelentkeznek. A visszaesés is, és a feltörekvés is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
Hull a forgács...
"Broncos waive cornerback Lorenzo Doss"
@NickiJhabvala
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Ha egyre optimalizál, nem biztos, hogy a harmadik kezdene vasárnap
de kár most már ezen rágódni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Lehet. Dressen pl azt mondta McCoyról egy szezon eleji interjúban, amit most találtam meg, hogy nagyon sok option route-ot használ. Pl zona ellen Fade emberezés ellen Post route, stb.
Ez Manningnek (és Riversnek, bár ott nem tudom mennyire volt az övé és emnnyire Whisenhunté az offense) nem jelentett gondot, de ennek a hármasnak, egyszerűen túl sok az info amit processzálni kell play előtt és után. A fal meg azért nem biztosít még átlagos időt se az irányítónak az álldogálásra.
Egyébként ezt már inkább a fenti információk hatására írom, mint saját megfigyelésként, de ha jobban álcázza a védelem, hogy mit fog csinálni (feláll valahogy, snap után rögtön átrendeződik) az kifejezetten nem ízlett Siemiannek.
Kár hogy nincs időm (és gyomrom) visszanézni a meccseket...

De attól, hogy elszokott az átlagos és azon aluli IQ-tól, bye weeken újraértékelhették volna a helyzetet. OK, akkor még 3-1 volt, de az utolsó 2 meccsen már akkor is szenvedett az O. És mondjuk legkésőbb a shotout után bye week nélkül is lehetett volna implementálni valami újat.

Nem felejtem el neki 2011-et, 12-t, remélem valahol kap még lehetőséget, AFCW-n kívül akár a sikeréért is szurkolok, de ezt most azért elsősorban magának köszönheti...
Black_Adder
Igaz.
Védelmében azért el kell mondani h úgy azért nehéz egy adott QB-re optimalizálni a playbookot h októberben az tűnik a legvszínűbbnek, hogy 3 különböző játékos is fog kezdeni ezen a poszton az alapszakasz során.
Persze lehetett volna választani egy favoritot, mondjuk ez már ink VJ kompetenciája mint McCoyé szvsz.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Az a hír, hogy Musgrave leegyszerűsíti a playbookot. Kevesebb fajta pass play, egyszerűbb readek,

Mondjuk ha pont a playbook komplexitása volt a probléma 3 olyan QB-val akiknek összesen van 2,5 év meccstapasztalata, akkor mire számítottunk. McCoy pont azzal indult el felfelé a ranglétrán, hogy nem próbált Tebowból pocket passert faragni, hanem alkalmazkodott a képességeihez. Ahogy Ortonéhoz is. Manninget nem hozom fel, ő sok OC-ból sztárt csinál.

Szóval nem tudom mi volt a terv. Lynch Kubiakkal is szar volt, szóval mérsékelt remények, de hajrá. Ha kiderül hogy van fr. Qb-nk, akkor a 7-9 se zavar...
Black_Adder
Ez sztem vhol oda vezethető vissza h McCoy football IQ szempontjából top3 QB-val dolgozott az elmúlt években, szal sztem elszokott attól h milyen jól és milyen gyorsan olvas egy átlagos NFL QB.
empty taxi
Lehet. Dressen pl azt mondta McCoyról egy szezon eleji interjúban, amit most találtam meg, hogy nagyon sok option route-ot használ. Pl zona ellen Fade emberezés ellen Post route, stb.
Ez Manningnek (és Riversnek, bár ott nem tudom mennyire volt az övé és emnnyire Whisenhunté az offense) nem jelentett gondot, de ennek a hármasnak, egyszerűen túl sok az info amit processzálni kell play előtt és után. A fal meg azért nem biztosít még átlagos időt se az irányítónak az álldogálásra.
Egyébként ezt már inkább a fenti információk hatására írom, mint saját megfigyelésként, de ha jobban álcázza a védelem, hogy mit fog csinálni (feláll valahogy, snap után rögtön átrendeződik) az kifejezetten nem ízlett Siemiannek.
Kár hogy nincs időm (és gyomrom) visszanézni a meccseket...

De attól, hogy elszokott az átlagos és azon aluli IQ-tól, bye weeken újraértékelhették volna a helyzetet. OK, akkor még 3-1 volt, de az utolsó 2 meccsen már akkor is szenvedett az O. És mondjuk legkésőbb a shotout után bye week nélkül is lehetett volna implementálni valami újat.

Nem felejtem el neki 2011-et, 12-t, remélem valahol kap még lehetőséget, AFCW-n kívül akár a sikeréért is szurkolok, de ezt most azért elsősorban magának köszönheti...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Az a hír, hogy Musgrave leegyszerűsíti a playbookot. Kevesebb fajta pass play, egyszerűbb readek,

Mondjuk ha pont a playbook komplexitása volt a probléma 3 olyan QB-val akiknek összesen van 2,5 év meccstapasztalata, akkor mire számítottunk. McCoy pont azzal indult el felfelé a ranglétrán, hogy nem próbált Tebowból pocket passert faragni, hanem alkalmazkodott a képességeihez. Ahogy Ortonéhoz is. Manninget nem hozom fel, ő sok OC-ból sztárt csinál.

Szóval nem tudom mi volt a terv. Lynch Kubiakkal is szar volt, szóval mérsékelt remények, de hajrá. Ha kiderül hogy van fr. Qb-nk, akkor a 7-9 se zavar...
Black_Adder
Ez sztem vhol oda vezethető vissza h McCoy football IQ szempontjából top3 QB-val dolgozott az elmúlt években, szal sztem elszokott attól h milyen jól és milyen gyorsan olvas egy átlagos NFL QB.
empty taxi
Ez érdekes megközelítés. De volt már ilyesmire visszavezethetõ példa a múltban?
sickmyduck
McCoy életútja ebből a szempontból egyedi, 2012 és 2016 között az alábbi 2 úriember volt a kezdő QB az állomáshelyein: Peyton Manning és Philip Rivers. Mondhatni a mostani szezon előtt utoljára 2011-ben volt szerencséje nem kiemelkedő játékintelligenciával bíró kezdő QB-val dolgozni Orton ill. Tebow révén.
A jót pedig könnyű megszokni.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Az a hír, hogy Musgrave leegyszerűsíti a playbookot. Kevesebb fajta pass play, egyszerűbb readek,

Mondjuk ha pont a playbook komplexitása volt a probléma 3 olyan QB-val akiknek összesen van 2,5 év meccstapasztalata, akkor mire számítottunk. McCoy pont azzal indult el felfelé a ranglétrán, hogy nem próbált Tebowból pocket passert faragni, hanem alkalmazkodott a képességeihez. Ahogy Ortonéhoz is. Manninget nem hozom fel, ő sok OC-ból sztárt csinál.

Szóval nem tudom mi volt a terv. Lynch Kubiakkal is szar volt, szóval mérsékelt remények, de hajrá. Ha kiderül hogy van fr. Qb-nk, akkor a 7-9 se zavar...
Black_Adder
Ez sztem vhol oda vezethető vissza h McCoy football IQ szempontjából top3 QB-val dolgozott az elmúlt években, szal sztem elszokott attól h milyen jól és milyen gyorsan olvas egy átlagos NFL QB.
empty taxi
Ez érdekes megközelítés. De volt már ilyesmire visszavezethetõ példa a múltban?

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Az a hír, hogy Musgrave leegyszerűsíti a playbookot. Kevesebb fajta pass play, egyszerűbb readek,

Mondjuk ha pont a playbook komplexitása volt a probléma 3 olyan QB-val akiknek összesen van 2,5 év meccstapasztalata, akkor mire számítottunk. McCoy pont azzal indult el felfelé a ranglétrán, hogy nem próbált Tebowból pocket passert faragni, hanem alkalmazkodott a képességeihez. Ahogy Ortonéhoz is. Manninget nem hozom fel, ő sok OC-ból sztárt csinál.

Szóval nem tudom mi volt a terv. Lynch Kubiakkal is szar volt, szóval mérsékelt remények, de hajrá. Ha kiderül hogy van fr. Qb-nk, akkor a 7-9 se zavar...
Black_Adder
Ez sztem vhol oda vezethető vissza h McCoy football IQ szempontjából top3 QB-val dolgozott az elmúlt években, szal sztem elszokott attól h milyen jól és milyen gyorsan olvas egy átlagos NFL QB.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Atwater, Mecklenburg, Lynch és Dawkins is bejutott a HoF 27 elődöntőse közé, utóbbi kettő bejuthat, az első kettő már 7-edszer van ott, miért pont most jutnának be?

Más: Siemian lesz a backup a Raiders ellen, mondjuk annyiban logikus, hogy Brocknak nincs szerződése jövőre...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 744 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát most kiderül mit tud Lynch. Ő kezd vasárnap.
roberto23
Remélem megveri a Raiderst 😛 Ellenük lehet passzolni...
Chargers LT
Legyen így😀 bár kétlem, hogy a Raiders ellen idegenben lesz bármi sanszunk, de sose lehet tudni mit hoz össze a Musgrave-Lynch duó😉

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Azért fõzünk azzal ami van mert nem ismertük fel a helyzetet. 10bõl 8 azt mondta volna szezon elõtt, hogy a Broncosnak szüksėge van egy irányítóra(is). Mi meg erõltetjük ezeket a pojácákat.

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Hát most kiderül mit tud Lynch. Ő kezd vasárnap.
roberto23
Remélem megveri a Raiderst 😛 Ellenük lehet passzolni...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Mondjuk szezon előtt ment ugye, hogy 2 remek QB-nk van, nem kell nekünk Romo duma Elway részéről. Kíváncsi vagyok mondjuk mennyi volt ebből igaz, és hogy meg lehetett-e volna győzni Romo-t hogy maradjon még 1 évet, és amúgy játszana-e vagy sérült lenne, és ha játszana hogyan.

Egyelőre ennyit a kérdésekről és a mi lett volna ha elméletekről. 2 remek QBnk biztos nem volt, amúgy 1 sem, legfeljebb Lynch most kiteljesedik, de nyáron nem volt az, annyira se mint Siemian.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 892 — The Mathematician
QB: Szerintem csak rágcsáljuk a szart és reméljük, hogy valahol legbelül lehet egy kis megemésztetlen csoki.
sickmyduck
mind2 QB csere teljesen érthető és védhető amúgy
az más kérdés hogy Tervor-t időben váltottuk-e le, de le kellett

és a szezon előtt a 3qb is teljesen "korrekt" volt, simán bejöhetett volna ha McCoy&VJ nem full ftard
és mit kéne csinálni amúgy QB poszton szted jelenleg?
oszi nem maradhat, macska teljesen leépült => Lynch-t megnézzük
ha jövőre is ugyanezt a 3at rotáljuk hülyére nah akkor már aláírom amit mondtál de jelenleg azzal főzünk ami van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 892 — The Mathematician
 twitter.com/AdamSchefter/status/933090900422541312

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
QB: Szerintem csak rágcsáljuk a szart és reméljük, hogy valahol legbelül lehet egy kis megemésztetlen csoki.

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 744 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát most kiderül mit tud Lynch. Ő kezd vasárnap.
És feltetelezem innentől már ő fog kezdeni idén (kivéve ha atom szar lesz), úgyhogy lesz 6 meccse megmutatni, hogy lesz e belőle fr qb avagy sem 😀

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Az a hír, hogy Musgrave leegyszerűsíti a playbookot. Kevesebb fajta pass play, egyszerűbb readek,

Mondjuk ha pont a playbook komplexitása volt a probléma 3 olyan QB-val akiknek összesen van 2,5 év meccstapasztalata, akkor mire számítottunk. McCoy pont azzal indult el felfelé a ranglétrán, hogy nem próbált Tebowból pocket passert faragni, hanem alkalmazkodott a képességeihez. Ahogy Ortonéhoz is. Manninget nem hozom fel, ő sok OC-ból sztárt csinál.

Szóval nem tudom mi volt a terv. Lynch Kubiakkal is szar volt, szóval mérsékelt remények, de hajrá. Ha kiderül hogy van fr. Qb-nk, akkor a 7-9 se zavar...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Állítólag Lynch kezd hétvégén.
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
McCoy menesztésének az az üzenete, hogy küzdünk tovább. Valószínűbb a küzdéssel is az 1/4 mint a 9-7-tel megmentett szezon, de a legvalószínűbb forgatókönyv az a 6-10/7-9 és suboptimális draftpozíció.

A játékosok egyébként kiálltak VJ mellett
“We respect Vance whole-heartedly. We talk about it all the time,” linebacker Brandon Marshall said. “…This 3-7 record kind of masks what type of coach he is. He’s a good coach. A lot of guys respect him. A lot of guys really enjoy him as our coach. He keeps it real. He tells us the truth. We play good in spurts, but we just haven’t been able to put together a complete game. And it’s tough because ultimately, as a head coach, it falls back on him unfortunately. But we know — or at least I know — what type of coach he is, how much he cares and how detailed he is. It’s just sad because we’re not getting it done for him.denverpost
Valamit tényleg tudhat az öltözőben, kár hogy ebből semmi nem látszik a pályán.

de akkor küzdjünk becsülettel. Kikapni úgy is ki lehet, ha nyerni próbálunk, sőt ez megy legjobban az új edzői stábbal, úgyogy hajrá. VJ menesztésében úgyse hiszek, most legalább kiderül Musgrave-vel számolhatunk-e mint OC-vel, ha közbe becsúszik 1-2 győzelem, abban is meg lehet találni az örömöt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
- a Bengals utoljára 1975-ben nyert Denverben
JC6
Pedig az nem ma volt... Én már csak tudom 😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
McCoy kivágása logikus lépés volt, az offense kezdte a szétcsúszást (már az első fordulókban is, miközben még nyertünk), és ez ragadt át a többi csapatrészre. Emellett egyre kritikán alulibb (de szépen fogalmazok) volt a játék is.

Jöjjön Lynch. A szezon playoff szempontbó elment, de én a tankolást nem szeretem. Túl rövid az NFL szezon, hogy 6-7 meccset csak úgy eldobjak az évből, mert már nem számít. Dehogynem számít, ez a legjobb szórakozásunk. Ha nem is tudunk nyerni, akkor legalább próbáljunk meg szoros, izgalmas meccseket játszani, hogy legyen miért odaülni a TV elé.

A draft pozi engem nem izgat. Az 1/1 úgysem jön össze, az úgyis a Browns-é lesz, akik QB-t fognak húzni. Ergó mi úgysem tudjuk teljes szabadsággal kihúzni a következő QB-t. (minimum) a Browns mindenképpen elvisz valakit előttünk. Akkor pedig fel lehet menni akár 1/15-ről is a második/harmadik QB-ért ha kell. Lesz olyan csapat nagyon elöl, akik nem húznak QB-t (pl Colts, Niners) Talán még jobb is az esély 1/15-ről felmenni, mert többet kap a másik fél, mintha csak 1-2 helyet tradelne lejjebb. És aki nem QB-t keres, annak nem olyan értékes egy top5 pick, mint egy 1/15 és az érte kapott csereérték. Inkább az lesz a nagy kérdés, hogy QB félisten Elway GM-ként képes lesz-e negyedikre megtalálni a használható jelöltet, mert ebben eddig eléggé mellé lődözött.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Én is késeinek érzem, ha jól emlékszem két meccse mondtam h ezt a cserét meg kéne lépni. Remélem Lynch is jönni fog és egy-két meccsen belül HoF formába lendül 😛 | tavaly Carr sztem azért is játszott olyan jól mert ő volt az OC-je, hátha itt is csoda lesz |

Sztem 10-en kívül fogunk húzni, túl könnyű a sorsolásunk... Én 6-7 W várok a végére.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Tippem
4-12, top5 drafthely
Jan 1-én repül Józsi is.
(Rob Chudzinski 4-12-es idény után első éves HCként bukott meg Clevelandben a '13as szezon végén)