Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Gyerekek nemár... Kirk? Eszem megáll...

Ezzel az erővel vissza Tebow-t bakker.
Ezt nézzétek meg, hallgassátok a kommentárokat és csekkoljátok Elway-t (mert amíg ő él, Denverben nem lehet senki sztár, csak ő)....



A hit...a tűz...az elszántság... a GYŐZNI AKARÁS.

Ez hiányzik most, akkor is ha szar a QB. Ki tudja hol lennénk most vele...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
sajnos továbbra sem látom ki lesz jövőre a QB, Trevor nálam maradhat mert ahogy írtátuk/tuk korábban is ideális backup
de nem kezdő, nagyon nem
Oz ....
Lynch meg bust sajnos

nemtom van-e értelme QB-t húzni a drafton most, de valszeg muszáj lesz
feltéve hogy nem repülünk rá Captain Kirk-re

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
nekem már a gyomrom forog, ha meglátom Siemiant, utálom, hogy minden passzánál a brainfarttól kell félnem, akkor már inkább bárki más, akár Brock is lehet...
StormST
Inkább egy brainfart passz miatt kapjunk ki, mint 3 órán keresztül Lynch esélytelen 3&outjait kelljen nézni. 3 negyed alatt 1 értékelhető passz, mellesleg az INTje olyan brainfart volt, hogy Siemian is 10 ujját megnyalta volna utána...

Még mindig érdemben csak 3 meccsről beszélhetünk vele kapcsolatban, de én nagyon irigylem azokat akik még tudnak bízni benne, 3 ennyire szánalom produkció után...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
Most vesztettem el a hitemet erre az évre. A csoport többi csapata mindent megtett azért hogy ne legyen nagy a lemaradásunk és továbbra is lehessen bízni egy nagy feltámadásban. Az a baj, hogy már nem is tudom ezért kit lehet hibáztatni? QB-k, ez van majd jövőre javul a helyzet (reméljük), de a csapat többi részének ettől nem kellene ennyire visszaesni. O#-ban kénytelenek vagyunk egy Barbre-t játszatni. A D tegnap elég foghíjassá vált, de nekem egész évben hiányzik az a félelmetes TO és TD gyártó védelem. Rengeteg a büntető yard. Mindenre csapat részre lehet vmi rosszat mondani, vagy mentséget találni. VJ a hibás? Akkor miért Istenítik az öltözőben? Azt is véghez kell vinni vkinek, amit kér. Itt már rég nem arról van szó, hogy egy-két fejmosás vagy öltözői hatásos beszéd megoldaná a helyzetet. Azt se gondolom, hogy egy jó draft vagy egy edzői stáb csere rögtön megoldana mindent. A csapatnak azt kell látnia, hogy mindenki küzd a győzelemért. A védelem szerezhetne több labdát, egy "NO OFFENSE" Raiders-nek nem engedni 21 pontot. A QB-nak vezetni 2-3 szép hosszú drive-t/meccs, dobni egy szép hosszú TD-t. Az edzői stábnak kitalálni egy két trükkös játékot. Vmit amiről elhiszik a játékosok, hogy működik. Ha győzni nem tudunk, legalább küzdeni akarjanak, egymásért, a csapatért, a szurkolókért. Akkor az se érdekel ha minden hátralévő meccset elvesztünk. Egymás hibáztatása, edzésen való verekedés csak még mélyebbre süllyeszt a gödörben. Nem jött össze belőle semmi, de nekem a hozzáállás ot kezd szimpatikus lenni, amikor meglátok egy Peko-t az offenseben.
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 741 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Én nagyon sajnáltam tegnap Lynch-et, mert erre készült már egy éve kb, hogy újra kezdő lesz erre szörnyen játszik és még le is sérül. Peches nagyon szegény, de 2 és fél negyed alatt 44 yardot passzolni szörnyű. És ebből 19 volt az a majdnem TD. Ha azt levesszuk megrosszabb. Én azért megegy meccset adnék neki, ha ott sem javul akkor már fejezzük be a szezont Siemian-nel, jövőre meg draft. Bár ahogy Elway eddig huzogatott sok jót abból se merek remélni.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Lynch-et még a pályán? Én nem szeretném látni...nagyon nem. Durva, hogy eljutottam oda, 1-2 negyed után kinyomom a gépet. Sose gondoltam volna.
De messze még 2018 szeptember, atyaég..
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Ahogy valaki írta a meccshez is itt a végén, Siemian backup QB-nek jó, másra nem, de most tényleg ő tűnik a legjobbnak, pedig ő is szar, hiába a 2 TD, megint csak hajszálon múlt pár INT és több üres elkapót nem vett észre, mint ahányat igen...

Lynch gyenge volt, nincs mit szépíteni, peche is volt párszor (Janovich passz visszafújva holding miatt, TD helyett 1&goal, stb.), de szarul is játszott és az OL balfaszkodása se menti fel ez alól sajnos. Nem tudom látjuk-e még a pályán, én azért még megnézném, hátha kicsit le tud vetkőzni a lámpalázból, nekem már a gyomrom forog, ha meglátom Siemiant, utálom, hogy minden passzánál a brainfarttól kell félnem, akkor már inkább bárki más, akár Brock is lehet...

Az OL trágya, Talibot szerintem 1-2 meccsre elmeszelik, Wolfe és Peko se a saját lábán ment be az öltözőbe, kezd egyre siralmasabb lenni az egész...

Langley meg nem csoda, hogy miért volt eddig a DC alján, teljesen fogalmatlan a srác...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Egy lépéssel közelebb a top5 pickhez és Jóska menesztéséhez. Utóbbi lehet hogy még sok lépés, de nagyon jó irányba haladunk felé...
Black_Adder
Ezt nem fogja megúszni. Chip Kellyt is menesztették egy év után egy teljesen nullán lévő Friscóból.Van ilyen. Tévedés. Semmilyen pozitív hatással nincs a mérkőzések alatt a csapatra.
Off. Mit művelt Gabbert és a szezont elengedő Arizona

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Egy lépéssel közelebb a top5 pickhez és Jóska menesztéséhez. Utóbbi lehet hogy még sok lépés, de nagyon jó irányba haladunk felé...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Eltelt 11 meccs, de én tartom a szezon előtt mondottat. A QB erősorrend denverben
Siemian > Osweiler > Lynch.
Siemian rossz, Oszi rossabb, Lynch teljesen reménytelen. 3 negyed alatt 50 yard, Nem képes végig vezetni egy teljes scoring drive-ot. FG-ig se.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
nem vitaindítónak szánom, csak a facebook most dobta fel ezt a megosztásom és elfogott kis nosztalgia

 www.sandiegouniontribune.com/sdut-enjoy-tebowmania-while-it-lasts-qbs-who-run-in-2011nov25-htmlstory.html
Negritis
https://i.ytimg.com/vi/Idx5wsH6Fys/maxresdefault.jpg
Tim Tebow's Playoff Win: Steelers vs. Broncos 2011 | AFC Wild Card Game Highlights
Take a look back at the game that pushed "Tebow Mania" over the edge and officially turned him into a folk hero.
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Hát akkor Lynch time és a butított playbook. Lássuk, mire képes a kisgyerek. Nagy bizodalmam nincs abban, hogy ez meghozza a fordulatot, lévén az egész csapat rottyon van, másrészt másrészt nem arról van szó, hogy Lynch úgy szaggatta az istrángot, hogy lehetetlen nem betenni, nem maga harcolt meg a kezdőpozícióért, hanem elfogytak előle a fogalmatlanok, akiket ő 2 tc-n sem tudott legyőzni. De lássuk, az utolsó ügy, amiben bízni lehet ebben a szezonban. Amúgy pedig harcolhat Lynch a jövőéért, mert ha ő is nullára írja magát, akkor elkerülhetetlen lesz a top5 pick és az egészen biztosan új irányítót és korszakot jelent. Lynchnek azért üzenem, nézze meg hol tartanak az elsőkörös évfolyamtársai, Goff és Wentz, nagyon nincs már ideje arra, hogy tanulja az NFL-t. | És ahogy áll a Kansas meccs, egy decemberben megbokrosodott lóval mág a csoport sem lenne elérhetetlen, ha így megy tovább az AFC West... |

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
 www.denverbroncos.com/assets/images/imported/DEN/photos/centerpiece/homepage/2017/11-November/171126_inactive_list.jpg
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
nem vitaindítónak szánom, csak a facebook most dobta fel ezt a megosztásom és elfogott kis nosztalgia

 www.sandiegouniontribune.com/sdut-enjoy-tebowmania-while-it-lasts-qbs-who-run-in-2011nov25-htmlstory.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Dosst azért vágtuk ki, mert késett meetingről (nem először)
Aztán edzésen összeverekedett Harris és McKenzie.
Kicsit szét van esve a csapat.
Black_Adder
Legyen is verekedés, kezdjék már észrevenni végre, hogy ez a szezon nem "business as usual", mutassanak végre érzelmeket, mert eddig csak a lézengés ment...
StormST
"Harris has been one of the most vocal players about the Broncos' need to play with a little more emotion."
Hát most gondoskodott róla. Viszont félek tőle, hogy túlpörgi és szar meccse lesz, frusztrált mert nem megy felé elég labda <4/meccs (Roby biztos szívesen neki adott volna egyet-kettőt múlt héten), zokon vette Elway "soft" kommentjét most összeverekszik, ilyenkor az ember görcsösen akar bizonyítani ami általában nem sül el jól...

Most hogy a verekedés nem a legjobb jel, az mindegy, mert nem csak a jelek rosszak nálunk, hanem minden, de attól nem hinném hogy a verekedés bármit megoldana.
Black_Adder
Meg nem old semmit, meg pontosan nem is tudjuk, hogy mi történt, de mondjuk az én szememben pont McKenzie az egyik olyan, akinek van miért törlesztenie, meg tudom érteni, hogy ha ő lett az egyik célpont...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Dosst azért vágtuk ki, mert késett meetingről (nem először)
Aztán edzésen összeverekedett Harris és McKenzie.
Kicsit szét van esve a csapat.
Black_Adder
Legyen is verekedés, kezdjék már észrevenni végre, hogy ez a szezon nem "business as usual", mutassanak végre érzelmeket, mert eddig csak a lézengés ment...
StormST
"Harris has been one of the most vocal players about the Broncos' need to play with a little more emotion."
Hát most gondoskodott róla. Viszont félek tőle, hogy túlpörgi és szar meccse lesz, frusztrált mert nem megy felé elég labda <4/meccs (Roby biztos szívesen neki adott volna egyet-kettőt múlt héten), zokon vette Elway "soft" kommentjét most összeverekszik, ilyenkor az ember görcsösen akar bizonyítani ami általában nem sül el jól...

Most hogy a verekedés nem a legjobb jel, az mindegy, mert nem csak a jelek rosszak nálunk, hanem minden, de attól nem hinném hogy a verekedés bármit megoldana.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Dosst azért vágtuk ki, mert késett meetingről (nem először)
Aztán edzésen összeverekedett Harris és McKenzie.
Kicsit szét van esve a csapat.
Black_Adder
Legyen is verekedés, kezdjék már észrevenni végre, hogy ez a szezon nem "business as usual", mutassanak végre érzelmeket, mert eddig csak a lézengés ment...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Dosst azért vágtuk ki, mert késett meetingről (nem először)
Aztán edzésen összeverekedett Harris és McKenzie.
Kicsit szét van esve a csapat.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
off: huh, Allen micsoda TD-t csinált Dallasban...
több mint 6 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
6/203 Darius Kilgo - JAX PS-ben csücsül

Black_Adder

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Ezzel a 2015-ös draft class
1/23 Shane Ray - OK, kezdő EDGE
2/59 Ty Sambrailo - pocsék játéka okán tradeelve
3/92 Jeff Heuerman - 3. számú TE. PSből szalasztott Traylor jobb nála
4/133 Max Garcia - OK, kezdő G, nem is lóg ki nagyon a többi LG közül
5/164 Lorenzo Doss - waived
6/203 Darius Kilgo - nincs már csapatnál talán ligában se
7/250 Trevor Siemian - most épp backup QB
7/251 Taureen Nixon - ligában sincs már
7/252 Josh Furman - sosem került rosterre

Oké, 5-től lefele nem lehet csodát várni, de nincs is senki aki kompenzálja a rendre elherdált második napos pickeket. Sambrailo notable bust, Heuerman meg ilyen 10 elkapás / év TE. Semmivel se vagyunk vele előrébb.

És akkor 1 évvel korábban ugye Latimer és Schofield jöttek a 2. napon, Latimer ugyanaz mint Heuerman, csak neki 2. körösként még cikibb, mégha ő legalább ST-ben használható is, Schofield meg gazdaságos Sambrailo.

Montee Ball alkesz lett / volt, Webster csak ST-ben tudott megragadni.

Wolfe teli találat, de Osweiler nem több egy csere QB-nak, bár nélküle nem lenne gyűrű, Hillman gyenge futó, szerintem neki sincs már csapata.

Sorozatban 3 év, amikor teljesen el van herdálva a 2-3. kör. 4 éve is csak Wolfe-fal vagyok igazán elégedett.
Ezt nem lehet büntetlenül csinálni. A 3. nap jobb játékosokat húzunk mint a 2-on. Ez amúgy 2015re is igaz Garciával és Siemiannel, mert nem Siemiannek kéne jónak lennie, hanem Oszinak ésvagy Lynchnek.
Ez a Gotsis-Simmons vonal már jobban tetszik, csak ezek a hatások, nem azonnal hanem egy-két év késéssel jelentkeznek. A visszaesés is, és a feltörekvés is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
Hull a forgács...
"Broncos waive cornerback Lorenzo Doss"
@NickiJhabvala
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Ha egyre optimalizál, nem biztos, hogy a harmadik kezdene vasárnap
de kár most már ezen rágódni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Lehet. Dressen pl azt mondta McCoyról egy szezon eleji interjúban, amit most találtam meg, hogy nagyon sok option route-ot használ. Pl zona ellen Fade emberezés ellen Post route, stb.
Ez Manningnek (és Riversnek, bár ott nem tudom mennyire volt az övé és emnnyire Whisenhunté az offense) nem jelentett gondot, de ennek a hármasnak, egyszerűen túl sok az info amit processzálni kell play előtt és után. A fal meg azért nem biztosít még átlagos időt se az irányítónak az álldogálásra.
Egyébként ezt már inkább a fenti információk hatására írom, mint saját megfigyelésként, de ha jobban álcázza a védelem, hogy mit fog csinálni (feláll valahogy, snap után rögtön átrendeződik) az kifejezetten nem ízlett Siemiannek.
Kár hogy nincs időm (és gyomrom) visszanézni a meccseket...

De attól, hogy elszokott az átlagos és azon aluli IQ-tól, bye weeken újraértékelhették volna a helyzetet. OK, akkor még 3-1 volt, de az utolsó 2 meccsen már akkor is szenvedett az O. És mondjuk legkésőbb a shotout után bye week nélkül is lehetett volna implementálni valami újat.

Nem felejtem el neki 2011-et, 12-t, remélem valahol kap még lehetőséget, AFCW-n kívül akár a sikeréért is szurkolok, de ezt most azért elsősorban magának köszönheti...
Black_Adder
Igaz.
Védelmében azért el kell mondani h úgy azért nehéz egy adott QB-re optimalizálni a playbookot h októberben az tűnik a legvszínűbbnek, hogy 3 különböző játékos is fog kezdeni ezen a poszton az alapszakasz során.
Persze lehetett volna választani egy favoritot, mondjuk ez már ink VJ kompetenciája mint McCoyé szvsz.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Az a hír, hogy Musgrave leegyszerűsíti a playbookot. Kevesebb fajta pass play, egyszerűbb readek,

Mondjuk ha pont a playbook komplexitása volt a probléma 3 olyan QB-val akiknek összesen van 2,5 év meccstapasztalata, akkor mire számítottunk. McCoy pont azzal indult el felfelé a ranglétrán, hogy nem próbált Tebowból pocket passert faragni, hanem alkalmazkodott a képességeihez. Ahogy Ortonéhoz is. Manninget nem hozom fel, ő sok OC-ból sztárt csinál.

Szóval nem tudom mi volt a terv. Lynch Kubiakkal is szar volt, szóval mérsékelt remények, de hajrá. Ha kiderül hogy van fr. Qb-nk, akkor a 7-9 se zavar...
Black_Adder
Ez sztem vhol oda vezethető vissza h McCoy football IQ szempontjából top3 QB-val dolgozott az elmúlt években, szal sztem elszokott attól h milyen jól és milyen gyorsan olvas egy átlagos NFL QB.
empty taxi
Lehet. Dressen pl azt mondta McCoyról egy szezon eleji interjúban, amit most találtam meg, hogy nagyon sok option route-ot használ. Pl zona ellen Fade emberezés ellen Post route, stb.
Ez Manningnek (és Riversnek, bár ott nem tudom mennyire volt az övé és emnnyire Whisenhunté az offense) nem jelentett gondot, de ennek a hármasnak, egyszerűen túl sok az info amit processzálni kell play előtt és után. A fal meg azért nem biztosít még átlagos időt se az irányítónak az álldogálásra.
Egyébként ezt már inkább a fenti információk hatására írom, mint saját megfigyelésként, de ha jobban álcázza a védelem, hogy mit fog csinálni (feláll valahogy, snap után rögtön átrendeződik) az kifejezetten nem ízlett Siemiannek.
Kár hogy nincs időm (és gyomrom) visszanézni a meccseket...

De attól, hogy elszokott az átlagos és azon aluli IQ-tól, bye weeken újraértékelhették volna a helyzetet. OK, akkor még 3-1 volt, de az utolsó 2 meccsen már akkor is szenvedett az O. És mondjuk legkésőbb a shotout után bye week nélkül is lehetett volna implementálni valami újat.

Nem felejtem el neki 2011-et, 12-t, remélem valahol kap még lehetőséget, AFCW-n kívül akár a sikeréért is szurkolok, de ezt most azért elsősorban magának köszönheti...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear