Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Napok múlva itt a combine. Az NFL network végig közvetíteni fogja. Ha érdekelnek a draft prospectek és van időd, akkor hajrá 😊 Sok-sok játékosról beszélnek rövidebben- hosszabban, és látod is őket. Igaz csak futni, ugrani, de bejátszanak highlightokat is, és kibeszélik az érdekesebbeket. Nekem egyszer volt rá időm, akkor nagyon jól szórakoztam, jó időtöltés volt. (Idén sajnos biztos, hogy kihagyom az egészet....)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 741 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem már most baromi hiányzik a szezon, na meg VJ a partvonal mellől 😀 de legalább ilyenkor van idő olyan klasszikusokat visszanézni, mint az SB50 😀
roberto23
Az FA-ig téli álom. Érdemes szakaszokra osztani a várakozást. Ez a legnehezebb része, a SB-tól az FA-ig. Aztán a következő etap a Draftig. Értékelsz, ismerkedsz, először csalódott vagy a húzások miatt, mert mindenki jobban draftolt, azt érzed, de két nap alatt meggyőzöd magad, miért iksz volt a legjobb a csapatodnak a második körben. Mire megérkezik Coloradóba az ürge, addigra szexy pickként aposztrofálod. Majd jönnek az újoncok edzései, itt már mocorog valami. De közben nyár van, te is rombolsz egy fesztiválon, vagy átugrasz Californiába, rosszabb esetben Barcelonába, még rosszabb esetben ráckevei Duna-ágig jutsz. Esetleg belenézel kivülállóként a focivébébe, ebébe, olimpiába, de mindenképp éreztetve, hogy ez neked most csak időkitöltés, te amerikafocista vagy, ahhoz ész is kell, meg mit fetreng már ez a C. annyit? Kislányok! Tereled a figyelmed, esetleg becsajozol, röpül az idő. Majd eljön a hivatalos TC. Itt már érzed, hogy nagyon közel a szezon, depth carhtokat firkálsz meetingeken az előtted lévő papíron. Előszezon, ez már nehéz ügy. Meccs, de mégsem, közben elkezdenek lesérülni a legfontosabb játékosok teljesen értelmetlen playeken, és előre temeted a szezont. Vagy van a másik lehetőség, amikor Siemianbe belelátod, hogy mennyit fejlődött, és nem tartod elképzelhetetlennek vele a konferenciadöntőn legyőzni Bradyéket sem. Persze mi már azon az Elway-VJ villásreggelin feladtuk a következő szezont, szóval nem sokat várok. Majd eljön az első forduló, elkezdenek csípni az estét, korábban sötétedik, és kezdődik a szeptember, vissza a full time jobhoz. Szóval ez sem jó igazán. És így megy ez az örök körforgás. Love 😊
Zalán
Hát ennél jobban nehéz lett volna összefoglalni 😀
Hát ebben a holtszezon kezelésben nem vagyok még a toppon, úgyhogy ezt megfogadom 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem már most baromi hiányzik a szezon, na meg VJ a partvonal mellől 😀 de legalább ilyenkor van idő olyan klasszikusokat visszanézni, mint az SB50 😀
roberto23
Az FA-ig téli álom. Érdemes szakaszokra osztani a várakozást. Ez a legnehezebb része, a SB-tól az FA-ig. Aztán a következő etap a Draftig. Értékelsz, ismerkedsz, először csalódott vagy a húzások miatt, mert mindenki jobban draftolt, azt érzed, de két nap alatt meggyőzöd magad, miért iksz volt a legjobb a csapatodnak a második körben. Mire megérkezik Coloradóba az ürge, addigra szexy pickként aposztrofálod. Majd jönnek az újoncok edzései, itt már mocorog valami. De közben nyár van, te is rombolsz egy fesztiválon, vagy átugrasz Californiába, rosszabb esetben Barcelonába, még rosszabb esetben ráckevei Duna-ágig jutsz. Esetleg belenézel kivülállóként a focivébébe, ebébe, olimpiába, de mindenképp éreztetve, hogy ez neked most csak időkitöltés, te amerikafocista vagy, ahhoz ész is kell, meg mit fetreng már ez a C. annyit? Kislányok! Tereled a figyelmed, esetleg becsajozol, röpül az idő. Majd eljön a hivatalos TC. Itt már érzed, hogy nagyon közel a szezon, depth carhtokat firkálsz meetingeken az előtted lévő papíron. Előszezon, ez már nehéz ügy. Meccs, de mégsem, közben elkezdenek lesérülni a legfontosabb játékosok teljesen értelmetlen playeken, és előre temeted a szezont. Vagy van a másik lehetőség, amikor Siemianbe belelátod, hogy mennyit fejlődött, és nem tartod elképzelhetetlennek vele a konferenciadöntőn legyőzni Bradyéket sem. Persze mi már azon az Elway-VJ villásreggelin feladtuk a következő szezont, szóval nem sokat várok. Majd eljön az első forduló, elkezdenek csípni az estét, korábban sötétedik, és kezdődik a szeptember, vissza a full time jobhoz. Szóval ez sem jó igazán. És így megy ez az örök körforgás. Love 😊

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 741 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem már most baromi hiányzik a szezon, na meg VJ a partvonal mellől 😀 de legalább ilyenkor van idő olyan klasszikusokat visszanézni, mint az SB50 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Jött egy 3. kör Okungért
Gyakorlatilag amit tavaly vesztettünk rajta, azt idén visszakaptuk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Egyes hírek szerint a Jets fontolgatja, hogy teljesen garantált szerződést tegyen le Kirk elé o.O
Általános Doktor
Szerintem egy ilyen szerződés a teljes liga jövőjére nézve lenne veszélyes, de persze lehet, hogy rosszul gondolom...
StormST
Igen, ez lenne az NFL Neymar atigazolasa/szerzodese, ami minden masra is hatassal lenne, szal duplan nem orulnek ennek...
Általános Doktor
egyes hírek, fontolgatás, ....
Amúgy Manningnek is 100% garantált volt. Csak 1+2+2-es konstrukcióban, és a vége előtt még módosítottunk is rajta... Az ügynökök szeretik mondani, hogy mennyi garantált belőle, azt már nem szeretik hozzá tenni, hogy mikor válik garantáttá.

Én nem parázok ettől. Ha mégis túllicitál minket a Jets, majd jöhet a B terv. Arról lélekben már úgy is letettem, hogy tövid úton visszajutunk az elitbe.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igen, ez lenne az NFL Neymar atigazolasa/szerzodese, ami minden masra is hatassal lenne, szal duplan nem orulnek ennek...
Általános Doktor
Látom az "igazi NFL-ben" Cousins már denveri lett. 😊 (Gratulálok, jobb vételnek tűnik, mint full garantáltat adni neki. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 951 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Egyes hírek szerint a Jets fontolgatja, hogy teljesen garantált szerződést tegyen le Kirk elé o.O
Általános Doktor
Szerintem egy ilyen szerződés a teljes liga jövőjére nézve lenne veszélyes, de persze lehet, hogy rosszul gondolom...
StormST
Igen, ez lenne az NFL Neymar atigazolasa/szerzodese, ami minden masra is hatassal lenne, szal duplan nem orulnek ennek...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Egyes hírek szerint a Jets fontolgatja, hogy teljesen garantált szerződést tegyen le Kirk elé o.O
Általános Doktor
Szerintem egy ilyen szerződés a teljes liga jövőjére nézve lenne veszélyes, de persze lehet, hogy rosszul gondolom...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Egyes hírek szerint a Jets fontolgatja, hogy teljesen garantált szerződést tegyen le Kirk elé o.O
Általános Doktor
wow

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 951 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Egyes hírek szerint a Jets fontolgatja, hogy teljesen garantált szerződést tegyen le Kirk elé o.O

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Közben McCarron szabad madár lett, ha itt érdekel valakit a QB kooperáció okán.
Zalán
Nem darabra volt kevés QB, hanem minőségre. Ezen McCarron nem segít...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Közben McCarron szabad madár lett, ha itt érdekel valakit a QB kooperáció okán. Engem nem, én továbbra is drafton várom a megoldást, persze Allen ellen ellenkezem.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Itt megbukott mint HC, megbukott mint ember. És megbukott mint szavatartó, tisztességes ember a jelenben. Az, hogy ennek a te csapatod a kedvezményezettje, ez még nem változtat a tényeken. Mellesleg St. Louisban sem alkotott semmi édemlegeset. Csak BB alatt kutyusként van eredménye, és TB vállain gyalogolt be. Lássuk mit tud ezek nélkül a korszakos palik nélkül. Vita nincs, közös az akarat, hogy HC legyen nálatok ez a jóember. De ez innentől a Pats topicra tartozik és a ti közösségetekre.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Visszament, amikor kellett OC? 😀 Ja, mert a Rams mondta, hogy mehet isten hírével, nem kell kitöltenie a szerződését... 😀

Azt meg, hogy melyik “gate”-ben mennyi szerepe volt meg pl. tudja a fene, de ha nektek ilyen “ember” kell, akkor egészségetekre, én személy szerint továbbra is hányok tőle...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kell semmit mondani. Szimplán arról megy a vita, hogy attól, mert nyolc éve megbukott HC-ként, még lehet jó HC belőle, és hogy a Patsnél sok panasz nem lehet rá, úgyhogy ha továbbra is úgy végzi a dolgát, mint eddig, akkor nem lesz vele gond, ha/amikor átveszik a posztot nálunk. Csak egyesek szerint ezzel kb el is dől, hogy a Pats szétesik, amivel én messzemenőkig nem értek egyet.

több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nálunk eddig mindig jó volt. HC-ként is az lesz, nyugi 😊
Wyatt
Egyformán várjuk a pillanatot 😉
Black_Adder
Azt nem mondom. Én nyilván nem várom BB távozását, nem zavarna, ha maradna még sokáig. De JMD miatt sem aggódom, az itt elkövetett hibái rég voltak már, szakmailag előrébb kell, hogy tartson, mint akkor
Wyatt
A Colts ellen eljátszott majomparádéja után még képes vagy kijelentni, hogy régen voltak az elkövetett hibái? Időben lehet, szintben nem. Jesszus, pont ugyanott tart most is, mint akkor, ha nem lejjebb... 😀

Ahogy Black is írta, nem a szakma itt a lényeg, emberileg bukott ő meg, nem szakmailag...
StormST
Igen. Mert legjobb tudomásom szerint nem volt HC a Coltsnál. Ha HC-ként hülyeségeket csinál majd a Patsnél, akkor azt mondom oké. De jelenleg ott tartunk, hogy nem volt HC a denveri időszak óta, és ha nálunk nem követi el azt a vélt vagy valós hibákat, mint nálatok, akkor pont nem érdekel majd, hogy itt elkövette 😊
Wyatt
Szerintem most sem érdekel az itt elkövetett hibái. Véltnek nevezni azonban provokáció ebben a topicban. Komolyan mit vársz ebben a csoportban? Hogy azt mondjuk, “nagy kópe maga Mr. Josh. Volt itt pár butaság, de lépjünk tovább. Olyan rég volt, lehet igaz sem volt. és végül milyan fasza öt szuperbóvlit nyertél öreg.”
Valahogy mégis vele fordult elő, ami a Coltsnál történt most és nem mással. Legyen ő BB utódja, legyen sok év múlva, nyerjen még addig további 5 gyűrűt nektek, csak itt ne győzz meg arról, hogy ez sport, hogy ha jó océ, (Brady mellett mellesleg nem nehéz), hogy az a morál, amit ő képvisel az rendben van, ha jó a playbook. Itt egyébként pont a playbookbol idéz:

Nahh, ilyet nem akarok fenn a hegyen látni többet. Jó lesz ő Bostonban mind emberilag, mind szakmailag.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálunk eddig mindig jó volt. HC-ként is az lesz, nyugi 😊
Wyatt
Egyformán várjuk a pillanatot 😉
Black_Adder
Azt nem mondom. Én nyilván nem várom BB távozását, nem zavarna, ha maradna még sokáig. De JMD miatt sem aggódom, az itt elkövetett hibái rég voltak már, szakmailag előrébb kell, hogy tartson, mint akkor
Wyatt
A Colts ellen eljátszott majomparádéja után még képes vagy kijelentni, hogy régen voltak az elkövetett hibái? Időben lehet, szintben nem. Jesszus, pont ugyanott tart most is, mint akkor, ha nem lejjebb... 😀

Ahogy Black is írta, nem a szakma itt a lényeg, emberileg bukott ő meg, nem szakmailag...
StormST
Igen. Mert legjobb tudomásom szerint nem volt HC a Coltsnál. Ha HC-ként hülyeségeket csinál majd a Patsnél, akkor azt mondom oké. De jelenleg ott tartunk, hogy nem volt HC a denveri időszak óta, és ha nálunk nem követi el azt a vélt vagy valós hibákat, mint nálatok, akkor pont nem érdekel majd, hogy itt elkövette 😊
Wyatt
Hat ha neked jó az ilyen önáltatás, akkor egészségedre, aki nem a bőrén tapasztalja meg, annak biztos nehez elhinni, hogy csak egy kis féreg, de inkább hagyjuk, nem akarlak én meggyőzni, hittel nem vitatkozik értelmes ember...
StormST
Ó de magas lett az a musztáng hirtelen valaki alatt 😊
A Patscel kapcsolatban mit csinált? Segített Bradynek elitté válni, Cassellel értelmes támadójátékot csinálni. Visszajött, amikor kellett OC, csinálta faszán a dolgát azóta. Garoppolót segített felfejleszteni erre a szintre. És amikor szóba jött, hogy maradjon inkább, mert túl sok szakember menne el a csapattól, akkor maradt. Szóval megtett mindig mindent a Patriots sikeréért, amikor itt volt? Csinált itt égbekiáltó faszságot? Na látod. Ha HC lesz nálunk, akkor is végezze úgy a munkáját, ahogyan eddig nálunk, és akkor nem lesz itt probléma.

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Nálunk eddig mindig jó volt. HC-ként is az lesz, nyugi 😊
Wyatt
Egyformán várjuk a pillanatot 😉
Black_Adder
Azt nem mondom. Én nyilván nem várom BB távozását, nem zavarna, ha maradna még sokáig. De JMD miatt sem aggódom, az itt elkövetett hibái rég voltak már, szakmailag előrébb kell, hogy tartson, mint akkor
Wyatt
A Colts ellen eljátszott majomparádéja után még képes vagy kijelentni, hogy régen voltak az elkövetett hibái? Időben lehet, szintben nem. Jesszus, pont ugyanott tart most is, mint akkor, ha nem lejjebb... 😀

Ahogy Black is írta, nem a szakma itt a lényeg, emberileg bukott ő meg, nem szakmailag...
StormST
Igen. Mert legjobb tudomásom szerint nem volt HC a Coltsnál. Ha HC-ként hülyeségeket csinál majd a Patsnél, akkor azt mondom oké. De jelenleg ott tartunk, hogy nem volt HC a denveri időszak óta, és ha nálunk nem követi el azt a vélt vagy valós hibákat, mint nálatok, akkor pont nem érdekel majd, hogy itt elkövette 😊
Wyatt
Hat ha neked jó az ilyen önáltatás, akkor egészségedre, aki nem a bőrén tapasztalja meg, annak biztos nehez elhinni, hogy csak egy kis féreg, de inkább hagyjuk, nem akarlak én meggyőzni, hittel nem vitatkozik értelmes ember...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálunk eddig mindig jó volt. HC-ként is az lesz, nyugi 😊
Wyatt
Egyformán várjuk a pillanatot 😉
Black_Adder
Azt nem mondom. Én nyilván nem várom BB távozását, nem zavarna, ha maradna még sokáig. De JMD miatt sem aggódom, az itt elkövetett hibái rég voltak már, szakmailag előrébb kell, hogy tartson, mint akkor
Wyatt
A Colts ellen eljátszott majomparádéja után még képes vagy kijelentni, hogy régen voltak az elkövetett hibái? Időben lehet, szintben nem. Jesszus, pont ugyanott tart most is, mint akkor, ha nem lejjebb... 😀

Ahogy Black is írta, nem a szakma itt a lényeg, emberileg bukott ő meg, nem szakmailag...
StormST
Igen. Mert legjobb tudomásom szerint nem volt HC a Coltsnál. Ha HC-ként hülyeségeket csinál majd a Patsnél, akkor azt mondom oké. De jelenleg ott tartunk, hogy nem volt HC a denveri időszak óta, és ha nálunk nem követi el azt a vélt vagy valós hibákat, mint nálatok, akkor pont nem érdekel majd, hogy itt elkövette 😊

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Nálunk eddig mindig jó volt. HC-ként is az lesz, nyugi 😊
Wyatt
Egyformán várjuk a pillanatot 😉
Black_Adder
Azt nem mondom. Én nyilván nem várom BB távozását, nem zavarna, ha maradna még sokáig. De JMD miatt sem aggódom, az itt elkövetett hibái rég voltak már, szakmailag előrébb kell, hogy tartson, mint akkor
Wyatt
A Colts ellen eljátszott majomparádéja után még képes vagy kijelentni, hogy régen voltak az elkövetett hibái? Időben lehet, szintben nem. Jesszus, pont ugyanott tart most is, mint akkor, ha nem lejjebb... 😀

Ahogy Black is írta, nem a szakma itt a lényeg, emberileg bukott ő meg, nem szakmailag...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Nálunk eddig mindig jó volt. HC-ként is az lesz, nyugi 😊
Wyatt
Egyformán várjuk a pillanatot 😉
Black_Adder
Azt nem mondom. Én nyilván nem várom BB távozását, nem zavarna, ha maradna még sokáig. De JMD miatt sem aggódom, az itt elkövetett hibái rég voltak már, szakmailag előrébb kell, hogy tartson, mint akkor
Wyatt
nem akarok mély elemzésekbe belemenni, de szerintem JMD nem annyira szakmailag bukott meg, inkább emberileg. HC-nak még azt mondanám jobb is volt, mint VJ, Ortonnal hozott 8 meccset.
Csak egy arrogáns pöcs volt, a védelem jobb volt, mint az O, ezért elzavarta Nolant, lezavart mindenkit aki nem az ő embere (Marshall, Stokley, komplett liga elit OL), stb, stb. Nem akarok most végig menni bűnlajstromán. 30 fölött jellem nem változik.
Vj pocsék HC, de ez első sorban tapasztalatlansága miatt is van. Őt előbb el tudnám képzelni sikeres HC-nak 10 év múlva... Ha megtanulja hogyan kell szakmailag ezt jól csinálni. Erre se fogadnék nagy összegben.

JMD szerintem alkalmatlan ember bármilyen vezető pozícióra. Vannak ilyenek. Telj hatalmú GM mögött esetleg lehetne esélye de vele meg összeveszne. Az se véletlen hogy válogat a munkák között, és most nem a visszalépésre gonolok, hanem úgy amúgy. Egyetlen dolgot tanult múltból, ő hibátlan, Denver szar vot, többet szar helyre nem megy.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálunk eddig mindig jó volt. HC-ként is az lesz, nyugi 😊
Wyatt
Egyformán várjuk a pillanatot 😉
Black_Adder
Azt nem mondom. Én nyilván nem várom BB távozását, nem zavarna, ha maradna még sokáig. De JMD miatt sem aggódom, az itt elkövetett hibái rég voltak már, szakmailag előrébb kell, hogy tartson, mint akkor

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Nálunk eddig mindig jó volt. HC-ként is az lesz, nyugi 😊
Wyatt
Egyformán várjuk a pillanatot 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
JMD öt bajnoki címet szerzett, most is PO-ban volt, ti nem->hiba volt.
Wyatt
Rombolt egy csapatot, Elway-ék építettek egy másikat, amivel SB-t nyertek, ő meg épp a liga bizonyítottan legnagyobb patkánya -> nem volt hiba
StormST
Én csak a logikát vezettem le, ami miatt erre lehetett jutni. Amúgy meg mindig ez a hülyeség, hogy rombolt egy csapatot. Ha nem lett volna, maradtatok volna középszarok, helyette tudtatok húzni egy Super Bowlt eldöntő embert. Inkább hálásak lennétek neki 😀
Wyatt
Ez nem ilyen vicces nekünk. Érzékeny téma. Nem szeretném JMD-nek megköszönni Vont. Logikád szerint akkor az a Super Bowl is JMD érdeme, ez már hat gyűrű, nem is öt. Azért van egy olyan érzésem, Belichick és Brady JMD nélkül is nyert volna egy kézfejre való gyűrűt. Azt pedig tényleg nem kívánom, bármekkora ellenfelek is vagytok, igaz most mi ebből kiiratkoztunk, szóval egy percig sem kívánom, hogy átéld a saját csapatoddal azt a pusztítást, ami itt az ő idejében történt. Nálatok stabilitás van, amióta itthon közvetítik ezt a bonyolult sportot. Még egy irányítócserét sem kellett megélni odaát Bostonban. Az a csávó nem számít, aki elment Kansasbe.. Már csak azért sem kívánom a pusztulásotokat, mert a csúcson lévő Patriots-ot jó érzés legyőzni. És még nem adtam fel, hogy ez újra bekövetkezzten, Von Miller "terrorjával" színesítve.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”