Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
sry, hogy egyesével írok mindent, ami eszembe jut, most megpróbálok mindent összefoglalni, ami a fejemben van és leírni egyben, azért lehet egy kicsit csapongok majd...

Szóval van egy 5-11-es szezonunk aminek PO reményekkel vágtunk neki. Ennek ellenére maradt a HC.
Akkor részletesebben bele kell menni a szezonba, hogy mi siklott félre.
Az előző szezon részletes összefoglalója: Siemian, Osweiler, Lynch.

Onnantól kezdve, hogy VJ maradt csak új QB-val lehet eladni az új szezont. Többen egyetértünk abban, hogy racionális döntéseket feltételezve QB megy ki 1/1-re és 1/2-re, és szignifikáns esély van, hogy csapatok feltrade-elnek 1/3 és 1/4-re. Van összesen 4 olyan QB, aki a közvélemény szerint megéri a top 5-öt, de ebből koránt sem biztos, hogy nem zártunk ki egyet-kettőt a workoutok során. Ergo, nem bízhattuk csak a draftra a poszt megoldását.

Cousins nem csak sokat kér, hanem sok garantáltat is. A Broncos FO az átlagosnál is szavahihetetlenebb, de ez azért még ezt figyelembe véve is meglepett engem:
 twitter.com/NickiJhabvala/status/973439159875485696
Ergo nem túllicitáltak minket, hanem nem győzött meg minket Cousins, aki egyébként szerintem alaposan túlértékelt.
Keenum nem egy sexy választás, de nálam Cousins se és más se lett volna számomra annyira "sexy", hogy hátra dőljünk, hogy akár abban biztosak legyünk hogy rövid távon meg van oldva a poszt. Az Brees lett volna. De ő meg miért hagyta volna el New Orleanst... (semmiért és főleg nem pénzért). McCarron? Na ő nem 1 year wonder hanem még 1 match wonder se. McCown? 39 éves, sem drafton sem a draftolt játékos játszatásával kapcsolatosan nem adna igazán mozgásteret. Egy megbízható backup lenne, aki még akár B tervként sikerre vihetné a projektet is, de nem adsz el vele jegyeket, nem adod el vele, hogy jövőre majd jobb lesz. Keenummal igen. Legfeljebb van aki nem hisz benne, legfeljebb nem válik be, de szeptembertől augusztusig annyira jó, hogy több helyen már arról írnak, hogy akkor Barkley vagy Nelson...

...hát, szerintem nem. Pontosabban remélem nem. Mármint nem azt remélem, hogy nem BPA jön, hanem azt remélem hogy a board elején továbbra is 1 vagy 2 vagy 3 QB van. Ha ők kimennek jöhet más posztra, csak ne húzzuk ki Keenum miatt az összes top QB prospektet a boardról.
Annyiból jó Keenum, hogy amikor azt írtam melyik rookienek mennyire örülnék, nem véletlen volt ott az 1/3 és 1/4 mint opció és nem véletlen volt kisebb a tetszési indexem. Komolyan számolni kell a lehetőséggel, hogy a kiszemeltekért fel kéne trade-elni, most így talán nem minden áron. Ha mind a 4 top QB prospektről lemaradunk sincs tragédia, hisz akkor meg jön egy BPA. 2011-ben elég jól bejött Millerrel. Most is van 3-4 játékos nem QB poszton, akik 10+ évig meghatározó tagjai lehetnek a csapatnak, pro bowl vagy All Pro kaliber játékosok (Barkley, Nelson, Chubb, Fitzpatrick). Ha 4 QB megy ki, mind a 4 ott lesz és Keenum ugyan 1 year wonder, de legalább volt egy év, amikor jól játszott, nem lehetetlen, hogy nálunk is így lenne. + Vannak 2. körös opciók is. Rudolphot el tudom képzelni kezdőbe is. Nem azt mondom, hogy az új Carr lesz, de Keenummel és annak lehetőségével, hogy 2. körben draftolunk QB-t, nem kell olyan trade-be belemenni, ami őrültség lenne.

És ha már az őrültésgeknél tartunk, ha tényleg 3 év 91 millió fully garanteed szerződést kap Cousins, az őrültség számba megy. És akkor már inkább nézem még egy évet Lynchet, az legalább csak 1 évre teszi tönkre a csapatot, nem 3-ra. És ha bármi alapja is van ennek a pletykának, akkor nagyon-nagyon jó húzás volt, hogy még ez előtt megállapodtunk Keenummal, mert napról-napra fog inflálódni a poszt ára. 18-20 millióról írnak, ez a Bortles hatás. Lesz majd Cousins hatás is. Csak aztán tényleg team friendly legyen az a szerződés.

_____

Más aspektusból. Ami érdemi és objektív vagy legalábbis nem érzelmi kritika volt itt keenummel szemben azon kívül, hogy one year wonder, az az, hogy gyenge a karrja. És akkor még mellé teszem, hogy 6-2 magas. Hát izé, ezek nem egy prototípus Elway QB paraméterei.
Ellenben Houstonban dolgozott együtt VJ-vel, ha jól számolom az évekből. Nem tudom egy DB coach mennyit találkozik egy QB-val. De ezek mellett ő Kubiak választottja volt anno Houstonban, aki visszajött a scouting teambe.
Hogy most akkor nem Elway, hanem Kubes vagy VJ akarta-e őt Cousins helyett, az ennyiből nem derül ki, főleg az nem, hogy ez számít-e bármit is.

Továbbra is úgy gondolom, hogy majd drafttal együtt lehet értékelni az FA QB megoldást. Egyelőre annyi véleményt tudok hozzá tenni, hogy ha tényleg team friendly a szerződés, akkor jobb mintha veterán QB nélkül mennénk draftra. Cousins ára heteken belül kiderül. Meglátjuk mekkora különbség van a garantáltakban. Lehet Cousins lesz jobb ár-érték arányban is, lehet nem. Játékukig szeptemberig kell várni.

_____

Van amivel viszont nem kell szeptemberig várni.
 twitter.com/MikeKlis/status/973555647013793793

Most ugye úgy néz ki Sanderst megtartjuk. Cousinshoz szerintem el kellett volna küldeni. Amekkora pénzek röpködnek ezen a poszton is, jobban járunk, ha ő is DT is kitöltik a szerződésüket. Még akkor is, ha Cousins árérték arányban jobbnak bizonyul majd új szerződésével.

Kiderül, hogy alakul majd az FA. Keenum nem a legerősebb nyitás volt ebben a játszmában, de eleve rosszabb helyzetben voltunk, mint korábban. leszámítva 16-ot, na mondjuk akkor ilyenkor rosszabbul is álltunk, épp nem volt QB-nk és nem volt top 5 pickünk se... Idén remélem jobban alakulnak majd a dolgok.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Klis szerint 2 ev 36 M-es a szerzodes.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
 twitter.com/CecilLammey/status/973444723791638528

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Egy évre tök mindegy mennyit fog kapni, irreleváns. Ne legyen jövőre dead money a többi nem számít.

A Bills nagyon készülődik, úgy néz ki fel akarnak tradelni. Őket nem nagyon lehet megverni, mert annyit 1/5-ről nem lehet/szabad adni, amennyit ők fognak egy esetleges #3 pickért. De a negyedikre feltrade nem veszett ügy, az 1/6 és 1/5 között árban nincs olyan nagy különbség. A Jetsnek kb. egy 4. kör elejével kell többet adnia, mint nekünk. Ha ezt megadjuk, akkor a Browns minket fog választani, mert jobb picket kap. Azt a 4. kör elejét be lehet áldozni, ha a 4. QB még olyan aki megéri. (Szvsz a top4-ből bármelyik megéri, mindegyikben több van, mint Lynchben + Keenumban együtt.)
peterk2005
De adod az 1/5-öt is aminek több értéke van, mint bárminek amit a Bills tud adni. De én kivárnék, hogy kimegy ki 1/1-ben és 1/2-ben. Ha Elwayék 2 kiszemeltje, akkor fölösleges feltrade-elni, ha ellenben mindkettő bent marad, akkor lehet várni legalább 1/4-ig. Ha csak az egyik marad bent, akkor kell az 1/3.
Ha 3 QB-ban is látják a következő 10-15 évet, akkor könnyebb dolgunk van, ha csak 1-ben akkor nehezebb...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy évre tök mindegy mennyit fog kapni, irreleváns. Ne legyen jövőre dead money a többi nem számít.

A Bills nagyon készülődik, úgy néz ki fel akarnak tradelni. Őket nem nagyon lehet megverni, mert annyit 1/5-ről nem lehet/szabad adni, amennyit ők fognak egy esetleges #3 pickért. De a negyedikre feltrade nem veszett ügy, az 1/6 és 1/5 között árban nincs olyan nagy különbség. A Jetsnek kb. egy 4. kör elejével kell többet adnia, mint nekünk. Ha ezt megadjuk, akkor a Browns minket fog választani, mert jobb picket kap. Azt a 4. kör elejét be lehet áldozni, ha a 4. QB még olyan aki megéri. (Szvsz a top4-ből bármelyik megéri, mindegyikben több van, mint Lynchben + Keenumban együtt.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 fuzovelkifele.com/2018/03/breaking-case-keenum-a-broncose/

No komment... Broncos Miracle? 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
itt is sikerült frissnek lenni, mint Robinsonnál...
braxa88
Szopjál le keresztbe, és menj vissza te is a hawksos kis szobádba.
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
De most őszintén, betolod random helyekre az oldaladat, hogy reklámozd még csak nem is új hírrel, mert mindig bedobta már előtte valaki a hír és utána még elkezdesz embereket sértegetni?

Keenum remélem jó lesz nálatok, én teljesen megszerettem, remélem jól használjátok mert az önbizalma rendben van.
Toca
Én oldalam? LOL, jó hogy közöm sincs a fűzővel kifeléhez 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Akkor úgy vagy vele mint az értelmes önálló gondolattal.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
PFT szerint 18-20M között kap majd éves szinten Keenum. (vagy csak egyetlen évben 😀 )
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Csak gratulálni tudok...

Ezennel hivatalosan is leugrok az Elway bandwagonról, aztán persze kiderülhet, hogy jól döntött, de nekem egy ilyen "sehol nem váltam be, aztán lett pár jó meccsem" QB nem megoldás. Remélem még adunk is neki legalább 20-25 misit, csak hogy még másra se legyen pénz...
StormST
Nem biztos, hogy megoldásnak szánja, csak Cousinsért ezekszerint már vereséget szenvedett.

Ha Keenum, Lynch, Siemian sorral kezdjük az új szezont, nos az tényleg nem biztos, hogy nagy előrelépés, de az én optimizmusom még kitart és úgy gondolom ez csak az első lépés a sakk táblán. 😊

De ha marad is a felállás, talán akkor is van legalább 2 meccsem amíg bizakodó vagyok. Aztán a többi már annak a 2 meccsnek a függvénye. De azért még szorítok Rosen/Darnold páros valamelyikéért.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
A gond ott van h mind a 4 jobb QB ki fog menni 1/5-ig, ergo fel kell tradelnunk ha a draftrol akarunk vkit.
...
Általános Doktor
A Browns 2 QB-t is kihúz, vagy hogyan? 😀
StormST
Trade.
Sanszos egy Colts és Browns letrade, ha a QB needes csapatok a csillagokat is odaadják az égből, mert tudják, hogy be kell jönniük elénk.
És ezen sajnos Keenum aligha változtat.
Ha szerelmesek Barkley-ba vagy Chubbba, akkor esetleg megtartják, vagy velünk trade-elnek, hisz mi úgy is QB-t viszünk és 1/5-ig akkor ott marad, akinek ott kell.

Nem tudom, hogy Keenummal a fedélzeten mi mennyit lennénk hajlandók adni az 1/3ért vagy 1/4ért, remélem nem gombolnak le minket mint anno a Redskins Griffinért, de most van több igéretes irányító és elől draftolunk valahogy nem kéne két szék között beesni az asztal alá...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
A nem tetsző stílus ésvagy contentre a megoldás az ignorálás. Ez kb az 5. hsz, ami egy "szopjál le" miatt jön, de legyen ez az utolsó, mert mind teljesen fölösleges.
Máshol lehet folytatni, mind a fűzővel kifelé, mind a megfelelő szókincs megválasztására irányuló észrevételekkel.
Köszönöm.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Giants drukker a Broncos topikban küldi el a Seahawks szurkolót, miközben a "rivális" oldalt használja megbízható forrásként. Akkor szép a világ ha színes 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
OBJ, ezt a kérdést sokkal kultúráltabban kellett volna kezelni!!!

Például így:
"Kedves fórumozótárs! Őszinte meglepődéssel olvastam a cinikusnak szánt sorait, pedig higgye el, a fent említett oldalhoz semmi közöm, valamint a kommentem megírásakor semmilyen rossz szándék nem vezérelt, csupán információt szerettem volna megosztani Önnel/Önökkel! Ez a helyzet ami kialakult, roppant kellemetlen a számomra ezért szopjál le keresztbe, és menj vissza te is a hawksos kis szobádba!"

Nincs mit.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A gond ott van h mind a 4 jobb QB ki fog menni 1/5-ig, ergo fel kell tradelnunk ha a draftrol akarunk vkit.
...
Általános Doktor
A Browns 2 QB-t is kihúz, vagy hogyan? 😀
StormST
Egyet kihúz, másikkal letradel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 fuzovelkifele.com/2018/03/breaking-case-keenum-a-broncose/

No komment... Broncos Miracle? 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
itt is sikerült frissnek lenni, mint Robinsonnál...
braxa88
Szopjál le keresztbe, és menj vissza te is a hawksos kis szobádba.
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Ilyen meg mi az istennek kell ide ...
Sixo
Ez a hétköznapok során használt nyelvezet, nem zárkózhatunk elefántcsonttornyokba a valóság elől 😀. Amúgy nem ő az egyetlen új jövevény aki ebben a hangnemben próbálkozik. Kicsit félek hogy mi lesz 5-10 éven belül...
Baba Yaga
- Kató néni, magának 10 van hátra az életből.
- Micsoda, doktor úr? Év, hónap?
- 10-9-8-7

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
 fuzovelkifele.com/2018/03/breaking-case-keenum-a-broncose/

No komment... Broncos Miracle? 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
itt is sikerült frissnek lenni, mint Robinsonnál...
braxa88
Szopjál le keresztbe, és menj vissza te is a hawksos kis szobádba.
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Ilyen meg mi az istennek kell ide ...
Sixo
Ez a hétköznapok során használt nyelvezet, nem zárkózhatunk elefántcsonttornyokba a valóság elől 😀. Amúgy nem ő az egyetlen új jövevény aki ebben a hangnemben próbálkozik. Kicsit félek hogy mi lesz 5-10 éven belül...
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
A gond ott van h mind a 4 jobb QB ki fog menni 1/5-ig, ergo fel kell tradelnunk ha a draftrol akarunk vkit.
...
Általános Doktor
A Browns 2 QB-t is kihúz, vagy hogyan? 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
 fuzovelkifele.com/2018/03/breaking-case-keenum-a-broncose/

No komment... Broncos Miracle? 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
itt is sikerült frissnek lenni, mint Robinsonnál...
braxa88
Szopjál le keresztbe, és menj vissza te is a hawksos kis szobádba.
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Ilyen meg mi az istennek kell ide ...

több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
 fuzovelkifele.com/2018/03/breaking-case-keenum-a-broncose/

No komment... Broncos Miracle? 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
itt is sikerült frissnek lenni, mint Robinsonnál...
braxa88
Szopjál le keresztbe, és menj vissza te is a hawksos kis szobádba.
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
De most őszintén, betolod random helyekre az oldaladat, hogy reklámozd még csak nem is új hírrel, mert mindig bedobta már előtte valaki a hír és utána még elkezdesz embereket sértegetni?

Keenum remélem jó lesz nálatok, én teljesen megszerettem, remélem jól használjátok mert az önbizalma rendben van.
Toca
Én oldalam? LOL, jó hogy közöm sincs a fűzővel kifeléhez 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
 fuzovelkifele.com/2018/03/breaking-case-keenum-a-broncose/

No komment... Broncos Miracle? 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
itt is sikerült frissnek lenni, mint Robinsonnál...
braxa88
Szopjál le keresztbe, és menj vissza te is a hawksos kis szobádba.
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
De most őszintén, betolod random helyekre az oldaladat, hogy reklámozd még csak nem is új hírrel, mert mindig bedobta már előtte valaki a hír és utána még elkezdesz embereket sértegetni?

Keenum remélem jó lesz nálatok, én teljesen megszerettem, remélem jól használjátok mert az önbizalma rendben van.
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
ha 1 éves szerződéssel jön Keenum akkor legalább Józsi bratyó távozása utána a kövi edző új QB-t tud választani magának és úgy nekimenni az évnek
Negritis
Remélem nálatok is olyan jó éve lesz mint nálunk volt. Azt hiszem pár Broncos meccsel többet fogok idén követni mint tavaly 😀
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 fuzovelkifele.com/2018/03/breaking-case-keenum-a-broncose/

No komment... Broncos Miracle? 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
itt is sikerült frissnek lenni, mint Robinsonnál...
braxa88
Szopjál le keresztbe, és menj vissza te is a hawksos kis szobádba.
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
az igen 😀
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
 fuzovelkifele.com/2018/03/breaking-case-keenum-a-broncose/

No komment... Broncos Miracle? 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
itt is sikerült frissnek lenni, mint Robinsonnál...
braxa88
Szopjál le keresztbe, és menj vissza te is a hawksos kis szobádba.

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 fuzovelkifele.com/2018/03/breaking-case-keenum-a-broncose/

No komment... Broncos Miracle? 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
itt is sikerült frissnek lenni, mint Robinsonnál...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
ha 1 éves szerződéssel jön Keenum akkor legalább Józsi bratyó távozása utána a kövi edző új QB-t tud választani magának és úgy nekimenni az évnek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Ha jön mellé Rosen vagy Darnold teljesen jó lesz ez így.
Ha lemaradunk az összes top QB prospektről, nos akkor úgy is beszoptuk, Keenum kisebb eséllyel lesz elég ebbe a csapatba, hogy újra POért küzdjünk mint Cousins, cserébe elvileg kevesebbe fáj. Nekem vannak fenntartásaim Cousinsszal kapcsolatban is (bár neki örültem volna kicsit jobban).

Biztos nincs megoldva a QB poszt, kérdés, hogy a draftig odáztuk el, hogy 1 évvel.

Én majd akkor mondok ítéletet, ha kijönnek a részletek. Van egy olyan érzésem, hogy bölcs dolog volt, Cousins szerződése előtt megállapodni vele, hogy mennyire szabályos 14-e előtt, az más kérdés...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear