Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 759 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
cuki gyerekkori fotó Keenumról:
 twitter.com/casekeenum7/status/974365969714855937

4-esben tolja majd, akkor denveri legendák után mint ... ööö .... .... Rick Duncan, Chris Norman, Ruben Rodriguez, Micah Knorr vagy Britton Colquitt. Wow, ha QB-nak nem válik be ezzel a mezszámmal szép jövő állhat előtte punterként...

Amúgy Austin Davis is 4-es volt szvsz csak ő sosem volt aktív keretben...
Black_Adder
Hoppá, na most elérzékenyültem. Megvilágosodtam a hetes szám okával.. Jó srác, a csaja is helyes. Minden szimpátiám az övé.
Mayfieldet azért hozzuk el. 😊
Zalán
Ja hogy azért a hetes szám a kedvence 😀 rohadjak meg ez nem esett le....😀 de egyébként teljesen egyetértek. baromi szimpi srác. Én örülök, hogy ő jött.
És én bízom benne, hogy a tavalyi évét sikerül itt is lemásolnia. Jó lesz ez srácok 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
cuki gyerekkori fotó Keenumról:
 twitter.com/casekeenum7/status/974365969714855937

4-esben tolja majd, akkor denveri legendák után mint ... ööö .... .... Rick Duncan, Chris Norman, Ruben Rodriguez, Micah Knorr vagy Britton Colquitt. Wow, ha QB-nak nem válik be ezzel a mezszámmal szép jövő állhat előtte punterként...

Amúgy Austin Davis is 4-es volt szvsz csak ő sosem volt aktív keretben...
Black_Adder
Hoppá, na most elérzékenyültem. Megvilágosodtam a hetes szám okával.. Jó srác, a csaja is helyes. Minden szimpátiám az övé.
Mayfieldet azért hozzuk el. 😊
Zalán
Hmm, a legutóbb childhood Bronco fan adult Bronco player akiről tudok az Montee Ball volt. Annak nem lett szép vége (alkoholba fojtotta örömét)
Persze ettől még ha majd úgy játszik mint tavaly még egy ok hogy szeressük, meg amúgy is inkább Elway mint mondjuk Gannon mezben pózoljon 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 660 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
cuki gyerekkori fotó Keenumról:
 twitter.com/casekeenum7/status/974365969714855937

4-esben tolja majd, akkor denveri legendák után mint ... ööö .... .... Rick Duncan, Chris Norman, Ruben Rodriguez, Micah Knorr vagy Britton Colquitt. Wow, ha QB-nak nem válik be ezzel a mezszámmal szép jövő állhat előtte punterként...

Amúgy Austin Davis is 4-es volt szvsz csak ő sosem volt aktív keretben...
Black_Adder
Hoppá, na most elérzékenyültem. Megvilágosodtam a hetes szám okán... Jó srác, a csaja is helyes. Minden szimpátiám az övé.
Mayfieldet azért hozzuk el. 😊

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 759 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
cuki gyerekkori fotó Keenumról:
 twitter.com/casekeenum7/status/974365969714855937

4-esben tolja majd, akkor denveri legendák után mint ... ööö .... .... Rick Duncan, Chris Norman, Ruben Rodriguez, Micah Knorr vagy Britton Colquitt. Wow, ha QB-nak nem válik be ezzel a mezszámmal szép jövő állhat előtte punterként...

Amúgy Austin Davis is 4-es volt szvsz csak ő sosem volt aktív keretben...
Black_Adder
Hát kíváncsi vagyok. És most valamiért nagyon bizakodó. Bár magam sem tudom miért 😀 Egyébként jó mezszámot választottak. Ha már a hetest nem lehetett.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
cuki gyerekkori fotó Keenumról:
 twitter.com/casekeenum7/status/974365969714855937

4-esben tolja majd, akkor denveri legendák után mint ... ööö .... .... Rick Duncan, Chris Norman, Ruben Rodriguez, Micah Knorr vagy Britton Colquitt. Wow, ha QB-nak nem válik be ezzel a mezszámmal szép jövő állhat előtte punterként...

Amúgy Austin Davis is 4-es volt szvsz csak ő sosem volt aktív keretben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Delvin Breaux CB jön orvosival egybekötött vizitre, ha minden rendben lesz nála, akkor le is igazoljuk:

 twitter.com/MikeKlis/status/974075422890749952

Ő egyébként nagyon jó rookie évet tolt (16 meccsen kezdett - PFF-nél 85-ös ratinget kapott), azóta kétszer is megsérült, ami miatt az elmúlt másfél évben nem játszott, feltételezem ő is egy éves szerződést fog kapni pár millával, örülnék neki.

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Furcsállom. Amilyen pénzeket adnak itt az irányítóknak, és hogy ilyen 2+3. kört is próbáltak McCarronra, nagyon meglep, hogy rá ennyire ne lett volna kereslet. Persze lehet, csak simán a cutot várták. Akkor sem tartom nagy biznisznek

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Mondjuk igazából még az is opció lett volna, ha simán leszeditek a tendert (ő hogy van tenderfizun? nem négyévest kellett volna kötnie már anno?), és FA-n ha viszik, 4-5. kört hozhatott volna. De lehet, ez nem volt járható út valamiért. Én mindenesetre többet gondoltam kérni érte, szerintem így olcsó volt.
Wyatt
4 éves rookie szerződése volt, nem tendere.
Elvileg többen is érdeklődtek iránta, gyanítom ez volt a legjobb ellenérték, amit kínáltak.

Hogy miért nem Lynch, lehet a DM miatt. Remélem a DM miatt és nem azért mert adunk neki még 2 évet Keenum mögött.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Egyébként meg utolsó mondat Klis tweetjében továbbra is nevetséges így 3 év után a ligában, el kéne már felejteni, hogy 7. körös volt. Vagy akkor adjunk egy 5. kört Brady-ért, mindenki jól jár, mégis csak egy 6. körös pick volt annó... 😀
StormST
Akkor bust volt?
Oké, csak remélem akkor végre azt is elfelejti mindenki így 2 év után hogy Lynch 1. körös volt és nem adnak neki új esélyt, és minden erre irányuló pletyka csak annak szól, hogy ne trade-eljenek be elénk a QB needes csapatok. 😛
Black_Adder
Nem bust, csak most már egy veterán, van 3 éve, 24 meccse kezdőként, nem kéne már a drafthelye alapján kezelni, hanem a mutatott teljesítménye alapján, az meg most be lett árazva...
StormST
igen be lett árazva. Klis meg összehasonlította a befektetés árát az eladás árával.
Ha csak hasonló arányban lesz ugyanez Lynchnél, akkor elégedett leszek azzal a "befektetéssel" is (1/32+3.kör)

de lehet még így is áron alul adtuk. Ha Keenum, Lynch, Kelly hármassal megyünk a szezonnak, akkor Wyattnak fogok ebben igazat adni...
Black_Adder
Befektetés? Igen, volt egy 7. körös pick. Meg 3 offseason edzés, ebből egy minden idők legjobb QB-jával. Meg 24 meccs kezdőként. Na, így már szar az ellenérték, ha csak 1 körrel többet ér most, mint előtte...
StormST
de szerinted, bármit is adnak már jól jártunk
bármit adtak érte.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Mondjuk igazából még az is opció lett volna, ha simán leszeditek a tendert (ő hogy van tenderfizun? nem négyévest kellett volna kötnie már anno?), és FA-n ha viszik, 4-5. kört hozhatott volna. De lehet, ez nem volt járható út valamiért. Én mindenesetre többet gondoltam kérni érte, szerintem így olcsó volt.
Wyatt
Nem volt tendere, de az nfl-es teljesítménybónusza miatt megugrott az utolsó éves fizuja.

Én nemigazán értem h mi a gond az ellenértékével, nagyon jól fog jönni az az 5. kör és neki nem volt maradása.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk igazából még az is opció lett volna, ha simán leszeditek a tendert (ő hogy van tenderfizun? nem négyévest kellett volna kötnie már anno?), és FA-n ha viszik, 4-5. kört hozhatott volna. De lehet, ez nem volt járható út valamiért. Én mindenesetre többet gondoltam kérni érte, szerintem így olcsó volt.

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 826 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként meg utolsó mondat Klis tweetjében továbbra is nevetséges így 3 év után a ligában, el kéne már felejteni, hogy 7. körös volt. Vagy akkor adjunk egy 5. kört Brady-ért, mindenki jól jár, mégis csak egy 6. körös pick volt annó... 😀
StormST
Akkor bust volt?
Oké, csak remélem akkor végre azt is elfelejti mindenki így 2 év után hogy Lynch 1. körös volt és nem adnak neki új esélyt, és minden erre irányuló pletyka csak annak szól, hogy ne trade-eljenek be elénk a QB needes csapatok. 😛
Black_Adder
Nem bust, csak most már egy veterán, van 3 éve, 24 meccse kezdőként, nem kéne már a drafthelye alapján kezelni, hanem a mutatott teljesítménye alapján, az meg most be lett árazva...
StormST
igen be lett árazva. Klis meg összehasonlította a befektetés árát az eladás árával.
Ha csak hasonló arányban lesz ugyanez Lynchnél, akkor elégedett leszek azzal a "befektetéssel" is (1/32+3.kör)

de lehet még így is áron alul adtuk. Ha Keenum, Lynch, Kelly hármassal megyünk a szezonnak, akkor Wyattnak fogok ebben igazat adni...
Black_Adder
Befektetés? Igen, volt egy 7. körös pick. Meg 3 offseason edzés, ebből egy minden idők legjobb QB-jával. Meg 24 meccs kezdőként. Na, így már szar az ellenérték, ha csak 1 körrel többet ér most, mint előtte...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Egyébként meg utolsó mondat Klis tweetjében továbbra is nevetséges így 3 év után a ligában, el kéne már felejteni, hogy 7. körös volt. Vagy akkor adjunk egy 5. kört Brady-ért, mindenki jól jár, mégis csak egy 6. körös pick volt annó... 😀
StormST
Akkor bust volt?
Oké, csak remélem akkor végre azt is elfelejti mindenki így 2 év után hogy Lynch 1. körös volt és nem adnak neki új esélyt, és minden erre irányuló pletyka csak annak szól, hogy ne trade-eljenek be elénk a QB needes csapatok. 😛
Black_Adder
Nem bust, csak most már egy veterán, van 3 éve, 24 meccse kezdőként, nem kéne már a drafthelye alapján kezelni, hanem a mutatott teljesítménye alapján, az meg most be lett árazva...
StormST
igen be lett árazva. Klis meg összehasonlította a befektetés árát az eladás árával.
Ha csak hasonló arányban lesz ugyanez Lynchnél, akkor elégedett leszek azzal a "befektetéssel" is (1/32+3.kör)

de lehet még így is áron alul adtuk. Ha Keenum, Lynch, Kelly hármassal megyünk a szezonnak, akkor Wyattnak fogok ebben igazat adni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 826 — SB 50 Champion @ Grund
Ki a harmadik
Wyatt
Én úgy számolok Keenum, Rosen/Darnold/Mayfield/Allen, Lynch (((Kelly))).

Rosszabb esetben Keenum, Lynch, Kelly. Na valszeg akkor veszít kicsit a tavaszi optimizmusom.

Ne kérdezd, hogy Lynch miért, nem én találtam ki, én csak a jelekből olvasok.

Az jogos, hogy maradhatott volna Siemian, én azon a párton vagyok, hogy megfelelő backupnak, de ha backupként számítottunk volna rá, nem hinném, hogy eltrade-eltük volna ennyiért. Szerintem itt waive/trade volt a két opció.
Black_Adder
Lynch azért marad, mert 4,5 misibe kerülne kivágni, 2 év szerződése még van és addig maradhat backupnak. Ezek a jelek még a szar játéka alapján is inkább mellette szóltak, mint Siemian mellett a saját jelei... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 826 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként meg utolsó mondat Klis tweetjében továbbra is nevetséges így 3 év után a ligában, el kéne már felejteni, hogy 7. körös volt. Vagy akkor adjunk egy 5. kört Brady-ért, mindenki jól jár, mégis csak egy 6. körös pick volt annó... 😀
StormST
Akkor bust volt?
Oké, csak remélem akkor végre azt is elfelejti mindenki így 2 év után hogy Lynch 1. körös volt és nem adnak neki új esélyt, és minden erre irányuló pletyka csak annak szól, hogy ne trade-eljenek be elénk a QB needes csapatok. 😛
Black_Adder
Nem bust, csak most már egy veterán, van 3 éve, 24 meccse kezdőként, nem kéne már a drafthelye alapján kezelni, hanem a mutatott teljesítménye alapján, az meg most be lett árazva...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Ki a harmadik
Wyatt
Én úgy számolok Keenum, Rosen/Darnold/Mayfield/Allen, Lynch (((Kelly))).

Rosszabb esetben Keenum, Lynch, Kelly. Na valszeg akkor veszít kicsit a tavaszi optimizmusom.

Ne kérdezd, hogy Lynch miért, nem én találtam ki, én csak a jelekből olvasok.

Az jogos, hogy maradhatott volna Siemian, én azon a párton vagyok, hogy megfelelő backupnak, de ha backupként számítottunk volna rá, nem hinném, hogy eltrade-eltük volna ennyiért. Szerintem itt waive/trade volt a két opció.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 759 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Miért, ki kellett volna vágni? Nem fért volna be azzal az óriási, majdnem 2 milliós fizetésével a cap alá? Annyira sok a tehetség a csapatban, hogy nem fért volna el az 53-ban?Wyatt
MI a rákot kezdtünk volna 4 QB-val? És akkor a potenciális 5. draftolt QB-ról nem is beszélve...
peterk2005
Ki a negyedik?
Zalán
Gondolom Keenum, Lynch, Kelly, Siemian + a draftolt qb. Így jön ki a 5.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ki a harmadik

több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 660 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Miért, ki kellett volna vágni? Nem fért volna be azzal az óriási, majdnem 2 milliós fizetésével a cap alá? Annyira sok a tehetség a csapatban, hogy nem fért volna el az 53-ban?Wyatt
MI a rákot kezdtünk volna 4 QB-val? És akkor a potenciális 5. draftolt QB-ról nem is beszélve...
peterk2005
Ki a negyedik?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Miért, ki kellett volna vágni? Nem fért volna be azzal az óriási, majdnem 2 milliós fizetésével a cap alá? Annyira sok a tehetség a csapatban, hogy nem fért volna el az 53-ban?Wyatt
MI a rákot kezdtünk volna 4 QB-val? És akkor a potenciális 5. draftolt QB-ról nem is beszélve...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vikings viszi Siemiant, bármit is adnak már jól jártunk... 😛
StormST
 twitter.com/AdamSchefter/status/974039940492296192

Szerintem nem "semmi" az értéke. Jó backup QB, nem ő tehet róla, hogy kezdett, hanem Lynch 😛
Black_Adder
Ahhoz képest nem kaptunk érte kb. semmit... 😀
StormST
 twitter.com/MikeKlis/status/974064545676382208
nálam ez több a semminél...
főleg olyanért, akinek már csak 1 év van a szerződéséből...
Black_Adder
Ne már Bleki. Ez tényleg kb semmi. Egy 6. kör értékben? A drafton szerzek belőle letrade-del amennyit akarok, nekik ennyiért egy csereként bedobható irányító ajándék volt. Kompenzációs pickként többet fognak kapni érte...
Wyatt
na, hát akkor win-win.
Mi nem kaptunk volna kompenzációt, ha cutoljuk, de így kaptunk egy 5. kört. 7-re nem tudom hova húztunk volna olyat, aki rosteren marad, de jövőre 5-re bőven lehet találni használható rotációs DL embert, 2 down LB-t, change of peace RB-t. Idén 7-re is csak ott nehezebb.

De egyébként nem erről van szó. Szerintem Siemian igazságtalan közutálatnak örvend. A gyerek 3rd QB-nak lett hozva, ehhez képest lett kezdő, és neki voltak jó drive-jai, negyedei, tán még jó meccse is. Meg sok rossz is mellé, drive-ból, negyedből, meccsből, csak nem neki kellett volna fr. QB-vá elő lépnie, hanem Lynchnek.
Nem sajnálom, hogy ennek a kapcsolatnak most vége, de azt sem érzem, hogy "semmi" lenne az értéke. Most akkor szerintetek "semmit" kaptunk érte, oké. Én se mondom, hogy egy új Malik Jacksont, Trevathant, TD-t, Shannon Sharpe-ot, Mecklengburgöt vagy Tom Brady-t húzunk az ellenértékből, de egy év múlva ilyenkor ott lesz egy extra 5. kör vagy idén egy trade-ben fel fogjuk használni, és akárhogy is, de jól fog jönni.
Míg ha igaz lenne, hogy semmi értéke nincs, akkor nem kaptunk volna érte semmit, waiveltük volna.
Egyébként egy csereként bedobható irányítónak akkor is van értéke, ha waiverről jön. Legfeljebb úgy mi nem kaptunk volna tényleg semmit.

Egy utolsó éves, legjobb esetben is rosterbubble-ben lévő játékosért ez nem rossz szerintem
Black_Adder
Miért, ki kellett volna vágni? Nem fért volna be azzal az óriási, majdnem 2 milliós fizetésével a cap alá? Annyira sok a tehetség a csapatban, hogy nem fért volna el az 53-ban?

Simán ott kellett volna hagyni egy évre biztosítékként, és jövőre elviszik FA-n és többet kaptok érte, mint így. Ennek a cserének szerintem így egyrészt nem volt sok értelme, értéke meg tényleg nulla. Adtok egy 7. kör elejét egy 5. végéért, ami egy évvel későbbi is. Ez egy bedobható csereirányítóért nem nulla, még annál is kevesebb.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Keenum mennyit kapott végül, sehol sem láttam részleteket....
flzoli
2 év 36
Black_Adder
Szódával elmegy. Egy közepes QB kb. 15-20 millió között kóstál manapság....

Hol vannak már azok az évek, amikor Elway volt az FA piac ásza:

2012: PM
2013: WELKER, KNIGHTON, LOUIS VASQUEZ
2014: WARE, T.J. WARD, SANDERS, TALIB

Durva névsor azért
flzoli
ezt a palit teljesen elfelejtettem már

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Egyébként meg utolsó mondat Klis tweetjében továbbra is nevetséges így 3 év után a ligában, el kéne már felejteni, hogy 7. körös volt. Vagy akkor adjunk egy 5. kört Brady-ért, mindenki jól jár, mégis csak egy 6. körös pick volt annó... 😀
StormST
Akkor bust volt?
Oké, csak remélem akkor végre azt is elfelejti mindenki így 2 év után hogy Lynch 1. körös volt és nem adnak neki új esélyt, és minden erre irányuló pletyka csak annak szól, hogy ne trade-eljenek be elénk a QB needes csapatok. 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Vikings viszi Siemiant, bármit is adnak már jól jártunk... 😛
StormST
 twitter.com/AdamSchefter/status/974039940492296192

Szerintem nem "semmi" az értéke. Jó backup QB, nem ő tehet róla, hogy kezdett, hanem Lynch 😛
Black_Adder
Ahhoz képest nem kaptunk érte kb. semmit... 😀
StormST
 twitter.com/MikeKlis/status/974064545676382208
nálam ez több a semminél...
főleg olyanért, akinek már csak 1 év van a szerződéséből...
Black_Adder
Ne már Bleki. Ez tényleg kb semmi. Egy 6. kör értékben? A drafton szerzek belőle letrade-del amennyit akarok, nekik ennyiért egy csereként bedobható irányító ajándék volt. Kompenzációs pickként többet fognak kapni érte...
Wyatt
na, hát akkor win-win.
Mi nem kaptunk volna kompenzációt, ha cutoljuk, de így kaptunk egy 5. kört. 7-re nem tudom hova húztunk volna olyat, aki rosteren marad, de jövőre 5-re bőven lehet találni használható rotációs DL embert, 2 down LB-t, change of peace RB-t. Idén 7-re is csak ott nehezebb.

De egyébként nem erről van szó. Szerintem Siemian igazságtalan közutálatnak örvend. A gyerek 3rd QB-nak lett hozva, ehhez képest lett kezdő, és neki voltak jó drive-jai, negyedei, tán még jó meccse is. Meg sok rossz is mellé, drive-ból, negyedből, meccsből, csak nem neki kellett volna fr. QB-vá elő lépnie, hanem Lynchnek.
Nem sajnálom, hogy ennek a kapcsolatnak most vége, de azt sem érzem, hogy "semmi" lenne az értéke. Most akkor szerintetek "semmit" kaptunk érte, oké. Én se mondom, hogy egy új Malik Jacksont, Trevathant, TD-t, Shannon Sharpe-ot, Mecklengburgöt vagy Tom Brady-t húzunk az ellenértékből, de egy év múlva ilyenkor ott lesz egy extra 5. kör vagy idén egy trade-ben fel fogjuk használni, és akárhogy is, de jól fog jönni.
Míg ha igaz lenne, hogy semmi értéke nincs, akkor nem kaptunk volna érte semmit, waiveltük volna.
Egyébként egy csereként bedobható irányítónak akkor is van értéke, ha waiverről jön. Legfeljebb úgy mi nem kaptunk volna tényleg semmit.

Egy utolsó éves, legjobb esetben is rosterbubble-ben lévő játékosért ez nem rossz szerintem

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/FieldYates/status/974247105693876224
this is the road to (cap)hell
Black_Adder
Von cap hitje ezzel a hátralevő éveire 25 milla átlagra nőtt. Szóval fizetünk egy jó kezdő QB-t. Nincs mese, szükség lesz egy rookie szerződésű jó QB-ra igen hamar...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)