Denver Broncos

50 feliratkozó

több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
Sziasztok!

Nektek mi a véleményetek Jordan Taylorról?
Én egy olyan elkapónak tartom, akiben sok potenciál van, csak eddig nem volt alkalma megmutatni.
Remélem bent marad a keretben, és Keenum hasznára tud lenni.
Gerichill
Én sose láttam, hogy képes lenne berobbanni és nem is vártam tőle többet. Most hogy érkezett még két (remélem nem bust) elkapó, szerintem végleg elfelejthetjük.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
McDonald paycut.
Ilyet én még nem is láttam, hogy frissen igazolt játékos TC előtt lemond fizetése kb feléről...
 twitter.com/FieldYates/status/1006558107181428736

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Sziasztok!

Nektek mi a véleményetek Jordan Taylorról?
Én egy olyan elkapónak tartom, akiben sok potenciál van, csak eddig nem volt alkalma megmutatni.
Remélem bent marad a keretben, és Keenum hasznára tud lenni.
Gerichill
Taylor az örök be-nem-vált ígéret, vannak villanásai, de valahogy sose sikerült neki még a WR3 posztot se kisajátítani, pedig azért már jó ideje a csapatnál van...

Szerintem van benne tehetség, de nem tudom, hogy mi kéne hozzá, hogy konstans kijöjjön belőle...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 521
Sziasztok!

Nektek mi a véleményetek Jordan Taylorról?
Én egy olyan elkapónak tartom, akiben sok potenciál van, csak eddig nem volt alkalma megmutatni.
Remélem bent marad a keretben, és Keenum hasznára tud lenni.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Demariyus Thomas megsérült az 1. minicamp edzésnapon,., remélhetőleg nem komoly.

Egyéb történések az 1. minicamp napon.
 www.denverpost.com/2018/06/12/denver-broncos-mini-camp-day-1-recap/
Na kb ez a minimum Hallorentől, ahogy akár csak egy edzést is elemez.

Vannak tryoutosok is, köztük egy számomra (és Halloran számára is) ismert név.
 twitter.com/ryanohalloran/status/1006579957978415105
Nordly (Cap) Capi pár éve nagy előszezon sztár* volt Jacksonfalván, remélem itt is kap egy szerződést, és eljátszhatja ugyanezt nálatok is az előszezonban. 😊


*garbage timeban volt pár sackje

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 294 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
akkor most megy ígyis a költözés ?
Heisman Trophy
???

Vagy somos hsz-ének 4. pontjára gondolsz?
Igor
én a broncosokra gondoltam 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=926bug.png
Black_Adder
Elhiszem, nem azért írtam. Én nem vagyok IT zseni, így magyarázatot se tudok, max ilyen nagyon vadakat erre a jelenségre, így ebben a pattanásig feszült hangulatban azokat magamban is tartom.
dawyd728
ilyen csak akkor fordul elő, ha tab & enterrel akarod elküldeni a linket, magyarul azt érzékeli a böngésződ, hogy meg akarsz nyitni egy másik oldalt 😀
Löfli
a küldés gombbal próbálom és küldtem már el korábban máshova mutató linket sikeresen...
És ha az oldal elhagyására kattintok, akkor nem a linkre visz, hanem vissza a Broncos topicba, csak a hozzászólásom nélkül.

De nem hinném, hogy a jövőben bármikor szükségét érezném az FD fórum beidézésének, aki akarja úgy is megtalálja.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
Szóljatok ha véget ért a denveri pacicaharc (vagy mustangangbang)
Már persze ha lesz aki marad itt mérföld magasról tudósítani 😊
flzoli
A Broncos szurkolóknak amugy se sok jó jutott az elmúlt két évben. Felépülünk párhúzamosan a csapattal. Aztán akkor majd szívesebben megtöltjük a topicot élettel. Vagy igy vagy úgy.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szóljatok ha véget ért a denveri pacicaharc (vagy mustangangbang)
Már persze ha lesz aki marad itt mérföld magasról tudósítani 😊

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Az az igazság hogy rohadt fárasztó már ez az egész, nemhogy értelmezni, olvasni alig tudom. Nekem ez már sok... eddig se voltam nagyon jelen itt, a szakmai tudásom egyenlő a nullával, nem tudok felállásról, taktikáról, játékosokról semmit, nem is érdekel már btw. Őszintén.

Van egy csomó értékes dolog az életetekben, biztos vagyok benne, szánjatok rá egy picivel több időt, mintsem ide irogassatok regényeket. Nekem megérte.

Minden jót nektek, komolyan, a legjobbakat, jó fejek vagytok. A vadló legyen veletek s természetesen az Úr is!

Szevasztok!
#JC6 (2005-2018)
#JC6
Indi topicban mindig elfér egy jó arc pluszba! 😉 (Mi sem értünk semmihez, csak stez és peterk néha úgy tesz 😀 )

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Az az igazság hogy rohadt fárasztó már ez az egész, nemhogy értelmezni, olvasni alig tudom. Nekem ez már sok... eddig se voltam nagyon jelen itt, a szakmai tudásom egyenlő a nullával, nem tudok felállásról, taktikáról, játékosokról semmit, nem is érdekel már btw. Őszintén.

Van egy csomó értékes dolog az életetekben, biztos vagyok benne, szánjatok rá egy picivel több időt, mintsem ide irogassatok regényeket. Nekem megérte.

Minden jót nektek, komolyan, a legjobbakat, jó fejek vagytok. A vadló legyen veletek s természetesen az Úr is!

Szevasztok!
#JC6 (2005-2018)
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=926bug.png
Black_Adder
Elhiszem, nem azért írtam. Én nem vagyok IT zseni, így magyarázatot se tudok, max ilyen nagyon vadakat erre a jelenségre, így ebben a pattanásig feszült hangulatban azokat magamban is tartom.
dawyd728
ilyen csak akkor fordul elő, ha tab & enterrel akarod elküldeni a linket, magyarul azt érzékeli a böngésződ, hogy meg akarsz nyitni egy másik oldalt 😀

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=926bug.png
Black_Adder
Elhiszem, nem azért írtam. Én nem vagyok IT zseni, így magyarázatot se tudok, max ilyen nagyon vadakat erre a jelenségre, így ebben a pattanásig feszült hangulatban azokat magamban is tartom.
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Amikor mindenki elhagyta a csónakot, akkor is itt a Broncos fórumban tartott a meeting erről. Mint egy lélekvesztő hánykolódott a fórum, egy-két matróz még öntötte kifelé a vizet a kajütből. A Broncos fórum lakóit ez akkor sem zavarta és most sem.
A Broncos fórum tematikáját elsősorban a Broncos funok csoportja határozta meg ezidáig.
Van mit kibeszélni itt úgy látszik.
Amint látjuk, semmifelé Broncos téma nem merül itt fel a visszatérés óta.
Talán időt kellene hagyni. Vagy azért, hogy mindenki visszatérjen ide is, aki odaát is ír. Vagy azért, hogy alakuljon egy teljesen új, bowl.hu kompatibilis Broncos magyar szurkolócsoport.
Mondhatnám a Broncos mi vagyunk.
Újra leírom. Örülök, hogy szakavatott kezekbe került ez a fórum. Sokkal nagyobb az ára azonban, mint a hétszámjegyű összeg. Elveszítettük az egységet, az esszenciáját a felületnek.
Az egész hajcihőbe én bele lettem rángatva, mint egyszerű user. De akkor most már szeretnék világos választ kapni.
– Ami délelőtt még hatszámjegyű volt, most hogyan hétszámjegyű?
– És mennyi a pontos összeg? És újra felajánlom egyszerű userként, szívesen beszállok közösségi finanszírozásképp, és nem kérek érte töredék-tulajdonrészt.
– És kik lettek az új tulajdonosok?
– Magánszemélyek vagy cég áll mögötte?
– Vannak-e tervek arra vonatkozóan, hogy a fórum fejlesztések után az FK fóruma legyen és bemenjen alá?
– Vagy marad függetlenül bowl.hu, ahogy eddig is?

Én köszönöm, ha erre kapunk válaszokat, hogy világosabban lássunk, hogy kevesebb legyen a vakvágány.
Mondjátok el, nyíltan, őszintén.

Beteszek egy Keenum edzésvideót is a végére, hogy legyen Bronco vonatkozása a posztnak.

 youtu.be/z_-XgNEdXao
Zalán
A kérdéseimre a csevegőben kaptam választ, ha érdekes. Köszönöm. Még sok a fehér folt. Én várom a szerkesztők higgadtságát itt a bowl.hu-n, és azt, hogy ha lezárnak minden a tulajdonosváltással kapcsolatos ügyet, akkor világosan tájékoztatnak bennünket, hogy mi történt, és vázolják a közeljövőt a bowl.hu-val kapcsolatban. Addig pedig várom tőlük és mindenkitől a türelmet annak kapcsán, hogy az idő eldöntse, ki hova ír, várom a gesztust, hogy kimondjuk, ha így alakult, jó fórumázást, itt is, ott is, és ez az ajtó mindenki előtt nyitva a továbbiakban is.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=926bug.png

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
ugyanezt (az alsó) linket próbálva nekem nem küldi el

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Visit My Website

 forum.first-down.hu

 forum.first-down.hu/index.php?topic=5.60

Nekem sikerült kétféle módon is, plusz közvetlen a broncos topicot is.

Amúgy üdv mindenkinek, még nfl.hu-s idők óta olvasom a topicot, anno írtam Filip oldalára is, na nem Broncos kapcsán. Mostanában kezdtem elhatározni, h nem csak read onlyban tolom, erre így ér véget ez a topic. Nem hozok ezek szerint szerencsét. 😀

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Ugyanazt írjuk és mégis megy a vita, azért ez kemény. Egy dolog viszont engem nem hagy nyugodni, mintha már más is írta volna:

"Mindezt úgy, hogy egyébként nem engedett elküldeni olyan hszt, amiben benne lett volna a fórum elérhetősége."

WHAT?!
r.baggio
Amikor benne volt a hozzászólásban az új fórum linkje, jött az üzenet, hogy biztos elakarom-e hagyni az oldalt, aztán visszadobott a fórumra anékül, hogy elküldte volna a hozzászólást.

teszt: Yep továbbra is. Ha az FD-s Broncos topic linkjét bemásolom, úgy nem engedi elküldeni a hozzászólást. Gondolom nem véletlen hibáról van szó...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ugyanazt írjuk és mégis megy a vita, azért ez kemény. Egy dolog viszont engem nem hagy nyugodni, mintha már más is írta volna:

"Mindezt úgy, hogy egyébként nem engedett elküldeni olyan hszt, amiben benne lett volna a fórum elérhetősége."

WHAT?!
r.baggio
PM-re gondolt.
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Amikor mindenki elhagyta a csónakot, akkor is itt a Broncos fórumban tartott a meeting erről. Mint egy lélekvesztő hánykolódott a fórum, egy-két matróz még öntötte kifelé a vizet a kajütből. A Broncos fórum lakóit ez akkor sem zavarta és most sem.
A Broncos fórum tematikáját elsősorban a Broncos funok csoportja határozta meg ezidáig.
Van mit kibeszélni itt úgy látszik.
Amint látjuk, semmifelé Broncos téma nem merül itt fel a visszatérés óta.
Talán időt kellene hagyni. Vagy azért, hogy mindenki visszatérjen ide is, aki odaát is ír. Vagy azért, hogy alakuljon egy teljesen új, bowl.hu kompatibilis Broncos magyar szurkolócsoport.
Mondhatnám a Broncos mi vagyunk.
Újra leírom. Örülök, hogy szakavatott kezekbe került ez a fórum. Sokkal nagyobb az ára azonban, mint a hétszámjegyű összeg. Elveszítettük az egységet, az esszenciáját a felületnek.
Az egész hajcihőbe én bele lettem rángatva, mint egyszerű user. De akkor most már szeretnék világos választ kapni.
– Ami délelőtt még hatszámjegyű volt, most hogyan hétszámjegyű?
– És mennyi a pontos összeg? És újra felajánlom egyszerű userként, szívesen beszállok közösségi finanszírozásképp, és nem kérek érte töredék-tulajdonrészt.
– És kik lettek az új tulajdonosok?
– Magánszemélyek vagy cég áll mögötte?
– Vannak-e tervek arra vonatkozóan, hogy a fórum fejlesztések után az FK fóruma legyen és bemenjen alá?
– Vagy marad függetlenül bowl.hu, ahogy eddig is?

Én köszönöm, ha erre kapunk válaszokat, hogy világosabban lássunk, hogy kevesebb legyen a vakvágány.
Mondjátok el, nyíltan, őszintén.

Beteszek egy Keenum edzésvideót is a végére, hogy legyen Bronco vonatkozása a posztnak.



Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Ugyanazt írjuk és mégis megy a vita, azért ez kemény. Egy dolog viszont engem nem hagy nyugodni, mintha már más is írta volna:

"Mindezt úgy, hogy egyébként nem engedett elküldeni olyan hszt, amiben benne lett volna a fórum elérhetősége."

WHAT?!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Még egyszer utoljára leírom, aztán tényleg lapozzunk. Nagyon kevés információ birtokában van a többség, tehát talán elhihetitek nekünk, amikor azt mondjuk vakvágányon vagytok. Aki nem teszi szíve joga. Ha azt mondom, hogy hétszámjegyű összeg lesz/lett kifizetve azért, hogy tovább működhessen ami eddig, akkor megint vagy elhiszitek, vagy nem. De amikor tizenkettedszer van leírva, hogy mi történt, a többség tényleg meg is érti, ellenben jönnek a különböző teóriák, hogy ez nem így volt, meg nem azért, az emberben kicsit elgurul a gyógyszer. Mint ahogy az is le lett írva, hogy mindenki ott ír, olvas, vitatkozik, ahol a kedve van, senkinek a fejéhez nem tartunk pisztolyt, hogy ide írjon, miként gondolom fordítva is ugyanez van. Viszont ez a Broncos fórum, itt tovább nem magyarázkodnék, aki a Broncosról akar értekezni tegye, aki konteót gyárt, az ki lesz törölve (pro és kontra). Szóval erre a hsz-re is lehet reagálni a csevegőben, de ne itt.
gabokocka
Ugye milyen szar a túloldalon lenni? Most átérezheted te is amit mi 1 hete.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Még egyszer utoljára leírom, aztán tényleg lapozzunk. Nagyon kevés információ birtokában van a többség, tehát talán elhihetitek nekünk, amikor azt mondjuk vakvágányon vagytok. Aki nem teszi szíve joga. Ha azt mondom, hogy hétszámjegyű összeg lesz/lett kifizetve azért, hogy tovább működhessen ami eddig, akkor megint vagy elhiszitek, vagy nem. De amikor tizenkettedszer van leírva, hogy mi történt, a többség tényleg meg is érti, ellenben jönnek a különböző teóriák, hogy ez nem így volt, meg nem azért, az emberben kicsit elgurul a gyógyszer. Mint ahogy az is le lett írva, hogy mindenki ott ír, olvas, vitatkozik, ahol a kedve van, senkinek a fejéhez nem tartunk pisztolyt, hogy ide írjon, miként gondolom fordítva is ugyanez van. Viszont ez a Broncos fórum, itt tovább nem magyarázkodnék, aki a Broncosról akar értekezni tegye, aki konteót gyárt, az ki lesz törölve (pro és kontra). Szóval erre a hsz-re is lehet reagálni a csevegőben, de ne itt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Valami napok óta kikívánkozik belőlem. Megírom a hszt aztán törlöm. Újra késztetést érzek, újra törlöm. Megpróbálom PC módon megfogalmazni, de mindig elgurul a gyógyszerem fogalmazás közben.
Elfogyott a leszarom tablettám.

Én csak olvasgatok, de annak tényleg nincs sok értelme, hogy az FD-sek, akik könnyes búcsúkkal bejelentik, hogy ide soha többet és átmennek egy másik fórumra (először a közösségért, majd azért, hogy ne az FK! legyen, most épp nem tudom mi az indok) még azért arra mindig ráérnek, hogy visszajöjjönek és valamit odaszóljanak az itt maradtaknak, esetleg reklámozzák magukat. 😊
Jughead
Most olyan szemét leszek, amilyen rosszmájú volt ez a felsorolás meg efdés találgatás:
A cél elsőzör az volt, hogy hagyjuk el Valentinxet, aztán az, hogy egyesüljünk az FK-val, aztán az, hogy az egészet csak arra használtuk, hogy mégis megegyezzünk Valentinxszel és megszerezzük a a bowlhu-t vagy ki tudja most épp mi az indok vagy a következő lépés.

Ne találgasd, hogy ki miért megy ki miért marad. Nincs semmi az eulában, hogy aki oda regelt az ide nem jöhet, nem kell érv vagy indok és ha van, az se tartozik rám vagy rád.
Ezzel egyébként nem segítesz vele a "rugdosott szerkesztőnek", egyrészt már az egy ellentét hogy vannak a szerkesztők és a plebs és ezt a koncepciót nem ők szülték, de az ilyen vélemények mélyítik, másrészt emberek döntését tiszteletben kell tartani, akkor is ha nem tetszik.

gabokocka
wow, tőled ilyet aztán ritkán olvasni... Ami azt illeti, nem az ilyen véleményeket vagy stílust nem sikerült feldolgoznom, hanem azt, hogy kitől jött. Betudom annak, hogy a tagadás vagy a harag fázisban vagy, de én se jutottam még el az elfogadásig, mintez most kiderül rólam, még ha nem is veti rám a legjobb fényt. Ez van.

- Számomra nagyon antipatikus az, amikor valaki, aki felajánlja a segítségét, nem kell, le van sajnálva, majd másnak odaadja ugyanazt, és utána emiatt - látva az eredményt - elindul egy lejárató vádaskodás ellene. (Valahogy mindig félbeszakad a vita, amikor ez szóba jön, aztán napokkal később onnan folytatódik, hogy megy a találgatás, hogy mi miért és hogyan történt)
Lehet úgy érzitek Peterk elvesztette a higgadtságát, de engem kiakaszt ahogy be lett állítva antikrisztusnak.

Az új fórum létrehozóinak szánaikairól, motivációiról találgatáson alapuló valótlan konteók tucatjai jelentek meg a napokban. Egyszerre vádolták azzal, hogy etikátlanul reklámozza magát, meg azzal, hogy nem kommunikálják, hogy micsoda ez és hogy csak az elit jöhet, mert mindenkit lenéznek a mezei usernek azt se mondják el hogy hol van. Mindezt úgy, hogy egyébként nem engedett elküldeni olyan hszt, amiben benne lett volna a fórum elérhetősége. Ezek után azzal mutogatni hogy nem írják le az url-t se. Meg a reklámozásos vádak. Te nézd már megint nincs rajtuk sapka!

De megértem hogy nem tetszik nektek, hogy van ilyen, bár ellentmondásos, hisz szerepe volt abban hogy sikerült vagy hogy ilyen hamar sikerült megállapodni az ördöggel a folytatásról. A helyet lehet gyűlölni. A készítők viszont senkit nem kényszerítettek távozásra. Elmondom mi állt legközelebb a kényszerítéshez, az, hogy jött egy búcsú poszt, hogy az FK-ra KELL menni és le lett zárva az összes topic. Na most ugye látjuk, hogy ez nem sok lehetőséget ad azoknak, akik maradnának | addig amíg az ördög vissza nem nyitja a topicokat |
Na ez tényleg sokkal jobb kommunikáció mint a szakadár kötsögöké meg teljesen etikus. búúúú fd búúúú.


Boccs, de most itt az ideje, hogy én találgassak:
- ha nem lett volna leszarva a segítségnyújtás, akkor ugyanolyan fórum lenne valahol máshol, ugyanúgy összejött volna a megegyezés és épp a 2 fúrum migrációja zajlana.
- ha nem készült volna el ez a 3. fórum, akkor nem lenne még megállapodás valentinxszel. Mindenki lehetne ott az FK-n ami a fórumok hozzászólás számait se tudta helyesen mutatni, hogy azt se tudd volt-e új hsz. Ahol nem lehet elrejteni az avatárokat, aláírásokat, nem lehet megfordítani a hozzászólásokat, meg még néhány objektív technikai kritika megállná a helyét.
- És a legfontosabb azok nagyrésze, aki most az új fórumon van, egyébként is elveszett volna, mert az FKra nem ment volna.

=> Ezek alapján a feltételezések úgy gondolom, hogy
- nem rontott a helyzeten az új fórum megjelenése bármennyire is szeretnék emberek minden rosszat erre fogni
- az hogy ezek után, nem állítják le ezt az új fórumot, gondolom ez váltja ki a nagy nem tetszést, de hetet beleölök a saját szabaidőmből akkor én se nyomok rá delete-et.
- az hogy az emberek se jönnek vissza a szép szóra, nos, ha szabad megjegyeznem nem annyira szép szó az, másrészt emberek önállóan döntenek. Én mindenkit önálló döntésre bozdítottam. Explicit és implicit leírtam, hogy senkinek nem mondom meg hova menjen. Ebben az időszakban semmilyen saját gondolattal saját témával nem álltam elő egyik helyen se, pedig szoktam próbálkozni hasonlóval. Csak és kizárólag mások felvetéseire válaszoltam, azt se mondanám hogy érdemben. Nem én tehetek róla, hogy az FK a beköszönésig és a hogyan kell feliratkozniig jutott el. Ennél többet nem tudtam tenni, hogy ne befolyásoljak senkit. Úgytűnik a többség odaát kötött ki. Önállóan. Ez alapján vagy nem birkák vannak itt, vagy több pásztor is van, és van aki ottani pásztorokat követett. Ilyen ez. Nem Ti mondjátok meg az embereknek hogy hova menjenek, nem Ők mondják meg nekik hogy hova menjenek. Lehet valaki pont azért ment oda, mert ők nem mondták meg hogy menjenek oda. Az is lehet, hogy számotokra / számomra irracionális érvek vezették őket döntésükben, de biztos nem igaz, hogy Ez a JÓ hely és Az a ROSSZ, Az se igaz, hogy Ez a ROSSZ és Az a JÓ. Nincs Jó és Rossz, Itt van és Ott.

Aki az Ott-ot csinálta az Itt is megcsinálta volna ugyanazt, csak nem kellett, úgyhogy kérlek ne hibáztassátok!
A költözéssel (szakadással) járó stresszt, azt hogy néhány döntésetek egyesek szerint esetleg rossz döntés, ezeket ne pár emberen vezessétek le.
Sajnálom ez kikívánkozott belőlem, számomra ez nagyon negatívan csapódott most le és sajnos lényegtelen hogy ez volt-e a szándék vagy sem...

Ha nem látjátok szívesen a "szakadárokat", akkor miért zavar a hiányuk.
Ha az zavar, hogy nem szakadtak el teljesen, akkor ott a némítás funkció.
Ha azt szeretnétek hogy visszajöjjenek vagy ne menjenek el többen, akkor nem biztos, hogy a megfelelő stílusban van kezelve a helyzet.


Próbáltam moderálni magam amennyire lehet, de azért ki is adni valamennyit abból ami felháborít, ez Nekem elég (és most sajnos szükséges is) ahhoz hogy folytassam életem anélkül hogy a csalódás és frusztráció haragba menjen át. Akit megsértettem és mégis eljut idáig, attól elnézést.

Üdv és kitartást hozzánk:
B

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
 www.youtube.com/watch?v=WQSTT4_xbIA

Egy Steelers-Broncosnyi csendet kérünk. (TT)

John 3:16
Zalán