Denver Broncos

50 feliratkozó

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Pár gondolal a meccsről:

Keenum borzasztó Volt. Nem Lynch szinten borzasztó (az egy más fokozat), de rossz Volt. Rengeteg rossz döntés, rengeteg rossz passz és végig frusztráltnak tűnt. Voltak jó pillanatai is, de a TD-ket ink a társak zsenijének köszönhette. Sanders és Lindsay jó Volt, valami kis dinamika votl a játékukba legalább. Támadóhívások megint kreativitás nélküliek és borzasztóak. Néha egy-egy jó Play, de semmi több.

A védelem jobb Volt, de messze nem tökéletes. TE védekezés mint olyan nem létezett és a coverage-be is cúsztak hibák. A Pass rush az jó Volt, a kérdés h ebből mennyi a Hawks fal hibája (félek h sok).

King és az egész spec Team jó Volt.

Még vissza kell néznem hogy részltesebb véleményt tudjak alkotni. W megvan de nem bizakodom.
Leonidasz007
Az hogy nem megy a TE védekezés nem újdonság. Ellenben rengeteg missed tackle volt az elején. Amikor jó volt a védelem az első számú erénye volt, hogy nem hibáztak amikor meg kellett csinálni a tackle-t. Szerintem 15-ben kb összesen nem volt annyi missed tackle, mint most az első félidőben. Igen elsősorban egy bizonyos tightenden, de onnantól hogy nála a labda és fut mi meg úgy kergetjük mintha Benny Hill Show lenne, az nem TE védekezés, hanem tackling, valami ami korábban ment... 2. félidő jobb volt. Igazából a félidő vége előtt felébredt Von a nyári álmából, aztán nem nagyon hagyta a meccs hátralevő részében kibontakozni a Seahawks támadó játékát, de feljavultak a társak is, utána inkább esetleges volt a Seattlei támadás, egy nagy hiba Simmons/Harris párostól vagy egy labdaszerzés után a mi térfelünkről indulva...

A playcall nekem nem tűnt fel. Voltak lagymatag időszakok, amikor kerestük a rést a pajzson, de tavaly többször vakartam a fejem, hogy most mi volt a terv ezzel a drive-val. Tegnap ilyen nem volt. Ami a rövid alvási ciklus alatt elraktározódott, az a CB blitz 3&5-re amikor a győzelemért támadott volna Wilson. Az tökös húzás volt, jár érte a pacsi Woodsnak.

Ami tetszett, hogy nem padlóztunk a hibák után, mint tavaly rendre mindig. OK, a 3. pick után kicsit szétesett Keenum, de még pont időben új életet lehelt az offensebe Lindsay.

Nem tudom, hogy mekkora teszttel nézett szembe a támadó fal, de sokkal jobb volt, mint amire számítottam.

Nem tudom mekkora skalp ez a 18-as Hox, tartok tőle, hogy kisebb, mint a 13-mas évjárat. Ráadásul a szerencsével se álltunk hadilábon, Freeman megúszott egy fubmlet az elején, pedig simán kiütötték a kezéből mielőtt földre került volna, Jani 2× is mellé rúgta ugyanazt a fieldgoalt, Thomas TD-jét nem tudom hogy adták meg. A meccs képe alapján úgy érzem simán jobbak voltunk, mégis nagyon könnyen lehetne fordított eredmény.
Szerintem egy langyos 8-8 felé tettük meg az első lépést, de jobbak vagyunk, mint ahol tavaly befejeztük. Egészen felemelő érzés úgy nézni egy meccset, hogy nem dőlt el abban a pillanatban, hogy hátrányba kerültél

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Gratulálunk a tegnapi győzelemhez, jó meccs volt!
Csak nem nekünk. Mi szarok voltunk!
😀

több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
No, hát nem tudom kinek mi jött le, nekem az alábbiak:
+ Von: állat, mint mindig
+ A futójáték jó, Lindsay külön tetszett
+ Sanders
+ ST

- Kínom: nem látom a hú-de-nagy fejlődést QB poszton eddig, vannak jó megoldások, de ugyanúgy megvoltak a brainfartok is
- Playcalling



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
Pár gondolal a meccsről:

Keenum borzasztó Volt. Nem Lynch szinten borzasztó (az egy más fokozat), de rossz Volt. Rengeteg rossz döntés, rengeteg rossz passz és végig frusztráltnak tűnt. Voltak jó pillanatai is, de a TD-ket ink a társak zsenijének köszönhette. Sanders és Lindsay jó Volt, valami kis dinamika votl a játékukba legalább. Támadóhívások megint kreativitás nélküliek és borzasztóak. Néha egy-egy jó Play, de semmi több.

A védelem jobb Volt, de messze nem tökéletes. TE védekezés mint olyan nem létezett és a coverage-be is cúsztak hibák. A Pass rush az jó Volt, a kérdés h ebből mennyi a Hawks fal hibája (félek h sok).

King és az egész spec Team jó Volt.

Még vissza kell néznem hogy részltesebb véleményt tudjak alkotni. W megvan de nem bizakodom.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Lynch nem sokáig örülhet(gondolom ő megy és nem Kelly), hogy keretre került.
 twitter.com/FieldYates/status/1036294840638570497
iktriad
ő is always open?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van, a Lynch projekt véget ért. Kelly viszont szépen halad, kár azért az egy évért...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lynch nem sokáig örülhet(gondolom ő megy és nem Kelly), hogy keretre került.
 twitter.com/FieldYates/status/1036294840638570497
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Odaát vagyunk, de ide is figyelünk.
Zalán
És akkor melyik fórumot is sikerült kiválasztani?
sickmyduck
First Down fóruma. Linkelni nem akarom, de szerintem meglesz így is.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Odaát vagyunk, de ide is figyelünk.
Zalán
És akkor melyik fórumot is sikerült kiválasztani?

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Alakul a "friss-nyugdíjas Broncos válogatott", Decker és Juliska után ma Doom döntött úgy, hogy szögre akasztja a stoplist. Nagy kedvencem volt, amíg nálunk volt és gyalázat volt, ami akkor történt körülötte, minden jót kívánok neki a nyugdíjasévekre... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
Na végre én is megnéztem a meccset. Az 1st Team offense továbbra Sem annyira biztató számomra. Ami pozítiv, hogy kevesebb turnovert nézek ki Keenumból és ez jól fog esni mindenkinek. Ennek ellenére továbbra is ritmustalan kicsit és pontatlan. A támadófal talán egy lehelletnyivel jobban néz ki mint tavaly, de majd éles védelmek ellen kiderül ez valóban igy van-e. Booker kevés, Sanders jó.

A Special Team mindenképp jobb mint tavaly, remélem ez így is marad, mert ez is sokat tud az esetünkben számítani. A védelmet nem tudom egyelőre megítélni, de Corner poszton jól jött az erősítés, mert Yiadom láthatoan kevés még.

Összeségében nem látom rózsásabban a helyzetet, de kevesebb a hiba a csapatban és nem lesz konstans jó field pozicioja az ellenfélnek, mint tavaly. Talán ebben lehet fejlődés. Edzői szinten továbbra se látom, hogy támadóoldalon mit is akarunk játszani.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Decker búcsút intett a játéknak. Itt voltak a legszebb évei.
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Én néztem a meccset, Sanders jó volt, Freeman is, Kínom so-so (nálam), McManus meg bolond újra, a D se volt rossz, de Redskins-t én alapból elég halványnak éreztem, nem tudom, hogy maguktól vagy tőlünk...

Friss hír, hogy állítólag leszerződtetjük Adam "don't call meg Pacman" Jones-t, amit így elsőre jó döntésnek érzek, mert a CB depth az egész offseason-ben halványnak érződött, de majd akkor derül ki, hogy mennyi ér, ha látjuk, hogy milyen állapotban és formában érkezik...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Semmi értékelés és vélemény a 3. előszezoni meccs után? 😊
Ennyire feladta mindenki a reményt a meccseket illetően, és már mindenki csak mérföld magas edzőmeccseket nézz? 😊
flzoli
Odaát vagyunk, de ide is figyelünk. Csak az történik, ami várható volt. Bonyolult ügy egyszerre két fórumon élni. Velem az történ, hogy csak a Broncos fórumot olvasom, se itt, se ott nem nézem a többieket. Nem tudom számontartani, hogy a véleményvezérek, akiknek igazán szerettem olvasni a mindennapi irományait, szóval hogy ki hol ír. Ez sajnos hiányzik és megfoszt. Lassan itt a szezon, kíváncsi leszek, az eredménykövetés hogyan fog történni. Mindenki veszített. Gyere oda is olvasni, megy a diskurzus. Most pl. Kelly az új Sloterbe gyúrt Tebow... 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Semmi értékelés és vélemény a 3. előszezoni meccs után? 😊
Ennyire feladta mindenki a reményt a meccseket illetően, és már mindenki csak mérföld magas edzőmeccseket nézz? 😊

több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Pat Bowlen HoF "döntős" lett a Contributor kategóriába, Gil Brandt-el együtt. Nagyon remélem, hogy be is kerül, beszéltünk már róla párszor, hogy mennyi minden szól mellette, számomra már az is felháborító, hogy még nincs bent..



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
aki nézte este azoknak hogy tetszett Kelly? teló értesített hogy beállt és kapásból TD
és ahogy nézem 7/9, 90yd + td
ez bíztatónak tűnik
Negritis
Lynch után mindenképp felüdülés volt, de semmi különös nem volt. Mikor beállt a félpályáról indult a drive és összesen 2 passza volt, abból a TD átadás nagyon is rendben. Lynchet egyértelműen előzi, de már nem a kezdő Bears D volt fenn.

Ami aggasztóbb hogy a két 1st teamnél Keenumék nem festettek jól. Kingmek lesz dolga bőven, de a spec team viszont jobban néz ki.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 526 — The Mathematician
aki nézte este azoknak hogy tetszett Kelly? teló értesített hogy beállt és kapásból TD
és ahogy nézem 7/9, 90yd + td
ez bíztatónak tűnik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
 www.milehighreport.com/2018/8/15/17696714/broncos-adam-gotsis-cleared-of-rape-charge

Egyelore meguszta az ugyet Gotsis, remeljuk nem tortent tenyleg semmi (es nem is lehet mar semmi az ugybol)

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 5 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
Most állítólag Kelly a QB2.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
CB (5)
Harris, Roby, Brock, Yiadom, Langley
A kezdő páros egyértelmű, mögöttük a megszokottnál több probléma. Brock sérült, Yiadomnak egyelőre többet kell játszania, mint az ideális lenne, ST/4th CB jobban feküdne neki egyelőre, Langleyval csak többen vagyunk, ami az 53 szempontjából kifejeztten hátrány. 4 CB kevés a rosterre, de ő csak ballaszt. Kéne egy megbízható 3rd CB. Hogy ki lesz a nickel DB, azt továbbra se tudom, most úgy néz ki Yiadom, de játékkal nem támasztja alá, úgyhogy inkább nem nem emelek ki senkit.

Black_Adder
Nickelnél elképzelhető az h Harris marad kint a szélen és 3 safetys felállással kvázi Parks lesz az NCB?
empty taxi
Valószínűnek tartom, hogy viszonylag sokat játszunk big nickelt, akár Cravensszel akár Parksszal, ha előbbi nickel LB-nek áll fel, de valamiért úgy gondolom, hogy ahhoz inkább a zóna védekezés fekszik, aki jól tud emberezni 1v1-ben az nálam CB. Már tavaly is több zóna volt Phillipshez képest, most még inkább efelé tolódhat a védekezés, de szignifikánsan sok man coverage-re számítok nickelben is, 3 CB-vel. Ha csak a nickel felállások 40%-áról beszélünk, már akkor is lyuknak számolom a 3rd CB-t és a zónázás sem megy annyira a csapatnak mint az emberezés. Ha Parksot vagy bármelyik safetyt ott lehet hagyni 0 coverageben egy WR-rel, akkor legyen, csak egy ilyen sezrepkörben nem biztos, hogy annyival jobbak mint Yiadom vagy Brock.
Black_Adder
Ugye erre gyakori válaszlépés h a CB-k embereznek és az ILB-k, safetyk zónáznak. Ez működik is addig, amíg ez ellenfélnél nincs seamen veszélyes TE.
empty taxi
Igen, csak egyrészt az elmúlt években jobban működött az a koncepció, amikor az 5 DB-ből 3man embereztek 2-en zónáztak, másrészt továbbra is úgy gondolkozok, ha ha többet is játszunk big nickelben akkor is bőven lesznek playek amikor 3 CB-vel állunk fel.
De majd kiderül. Még Yiadomnak is van több hete és nem reménytelen ő se, a 3. safetytől meg akkor is nagyobb szerepet várnék, ha még Talib is lenne (amúgy szerintem van összefüggés Talib elcserélése és a S poszt erősítése között). Így hogy nikcel LB-nek Jewell elég biztató, vannak opciók hogy a 3rd CB poszton elfedjük a hiányosságot.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
CB (5)
Harris, Roby, Brock, Yiadom, Langley
A kezdő páros egyértelmű, mögöttük a megszokottnál több probléma. Brock sérült, Yiadomnak egyelőre többet kell játszania, mint az ideális lenne, ST/4th CB jobban feküdne neki egyelőre, Langleyval csak többen vagyunk, ami az 53 szempontjából kifejeztten hátrány. 4 CB kevés a rosterre, de ő csak ballaszt. Kéne egy megbízható 3rd CB. Hogy ki lesz a nickel DB, azt továbbra se tudom, most úgy néz ki Yiadom, de játékkal nem támasztja alá, úgyhogy inkább nem nem emelek ki senkit.

Black_Adder
Nickelnél elképzelhető az h Harris marad kint a szélen és 3 safetys felállással kvázi Parks lesz az NCB?
empty taxi
Valószínűnek tartom, hogy viszonylag sokat játszunk big nickelt, akár Cravensszel akár Parksszal, ha előbbi nickel LB-nek áll fel, de valamiért úgy gondolom, hogy ahhoz inkább a zóna védekezés fekszik, aki jól tud emberezni 1v1-ben az nálam CB. Már tavaly is több zóna volt Phillipshez képest, most még inkább efelé tolódhat a védekezés, de szignifikánsan sok man coverage-re számítok nickelben is, 3 CB-vel. Ha csak a nickel felállások 40%-áról beszélünk, már akkor is lyuknak számolom a 3rd CB-t és a zónázás sem megy annyira a csapatnak mint az emberezés. Ha Parksot vagy bármelyik safetyt ott lehet hagyni 0 coverageben egy WR-rel, akkor legyen, csak egy ilyen sezrepkörben nem biztos, hogy annyival jobbak mint Yiadom vagy Brock.
Black_Adder
Ugye erre gyakori válaszlépés h a CB-k embereznek és az ILB-k, safetyk zónáznak. Ez működik is addig, amíg ez ellenfélnél nincs seamen veszélyes TE.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
CB (5)
Harris, Roby, Brock, Yiadom, Langley
A kezdő páros egyértelmű, mögöttük a megszokottnál több probléma. Brock sérült, Yiadomnak egyelőre többet kell játszania, mint az ideális lenne, ST/4th CB jobban feküdne neki egyelőre, Langleyval csak többen vagyunk, ami az 53 szempontjából kifejeztten hátrány. 4 CB kevés a rosterre, de ő csak ballaszt. Kéne egy megbízható 3rd CB. Hogy ki lesz a nickel DB, azt továbbra se tudom, most úgy néz ki Yiadom, de játékkal nem támasztja alá, úgyhogy inkább nem nem emelek ki senkit.

Black_Adder
Nickelnél elképzelhető az h Harris marad kint a szélen és 3 safetys felállással kvázi Parks lesz az NCB?
empty taxi
Valószínűnek tartom, hogy viszonylag sokat játszunk big nickelt, akár Cravensszel akár Parksszal, ha előbbi nickel LB-nek áll fel, de valamiért úgy gondolom, hogy ahhoz inkább a zóna védekezés fekszik, aki jól tud emberezni 1v1-ben az nálam CB. Már tavaly is több zóna volt Phillipshez képest, most még inkább efelé tolódhat a védekezés, de szignifikánsan sok man coverage-re számítok nickelben is, 3 CB-vel. Ha csak a nickel felállások 40%-áról beszélünk, már akkor is lyuknak számolom a 3rd CB-t és a zónázás sem megy annyira a csapatnak mint az emberezés. Ha Parksot vagy bármelyik safetyt ott lehet hagyni 0 coverageben egy WR-rel, akkor legyen, csak egy ilyen sezrepkörben nem biztos, hogy annyival jobbak mint Yiadom vagy Brock.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
CB (5)
Harris, Roby, Brock, Yiadom, Langley
A kezdő páros egyértelmű, mögöttük a megszokottnál több probléma. Brock sérült, Yiadomnak egyelőre többet kell játszania, mint az ideális lenne, ST/4th CB jobban feküdne neki egyelőre, Langleyval csak többen vagyunk, ami az 53 szempontjából kifejeztten hátrány. 4 CB kevés a rosterre, de ő csak ballaszt. Kéne egy megbízható 3rd CB. Hogy ki lesz a nickel DB, azt továbbra se tudom, most úgy néz ki Yiadom, de játékkal nem támasztja alá, úgyhogy inkább nem nem emelek ki senkit.

Black_Adder
Nickelnél elképzelhető az h Harris marad kint a szélen és 3 safetys felállással kvázi Parks lesz az NCB?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
ROSTER TIPP

Offense (25)

QB (3)
Keenum, Lynch, Kelly
A 18 milliós sztárigazolás csak éles meccseken tudja kijátszani magát a kezdőből. Lynch annyira tragédia, ha így folytatja van egy nagyon kicsi esély, hogy kibasszuk és hozunk egy veteránt bakcupnak. Igazából ironikus módon Kelly jójátékában jobban bízhat mint sajátjában, mert ha neki mernek vágni a szezonnak úgy hogy Mr. Irrelevant a csere QB, akkor ő gamday inaktívként kényelmesen begyűjtheti a fizetési csekkeket... Bár igazából nem tudom mennyire kéne szánalmasan játszania, hogy kirúgjuk végre...

HB (5)
Freeman, Booker, Henderson, Lindsay, Janovich (Williams)
Freeman konzisztensen jobb edzésen, mint Booker, és ez meccsen is megmutatkozott, nem kérdés, hogy ő lesz a no 1, az a kérdés, hogy 50-50 osztoznak a snappeken, vagy idén nagyobb workloadot kap az első számú futó.
Henderson, Lindsay és Janovich helye nem biztos, de 2-en közülük biztos rosteren lesznek. Igazából Booker se érezheti magát teljes biztonságban, de szerintem Sunshine visszatéréséig mind rosteren lesznek.

WR (6)
DT, Sanders, Sutton, Hamilton, Diarse, McKenzie (Taylor PUP)
Henderson úgy tűnik nem akar focizni és notable midround bust lesz, cserébe McKenzieből még a végén lesz valami. Diarse nőtte ki magát sleeperré a sok camp bodyból, valamelyik RB kárára rosterre kerülhet.

TE (3)
Butt, Heuerman, Fumagalli (Taylor)
Továbbra is szánalmlas a névsor, most épp Butt tűnik a legkevésbé rossznak - hülyeség, mind tökéletesen egyforma, identikus - Heuerman mint viszonylag korai Elway pick élvezi a 4 év redshirt opciót, Fumagallit pedig a draftolt újonc státusza segíti. Tartok tőle, hogy Traylorral 4 lesz ez a sor, nem mintha Traylor rosszabb lenne bármelyik másiknál, de a WR és RB poszt depthjében jobban bízok márpedig onnan venné el a helyet. Szóval egy kicsit keverem a várakozást a reménnyel.

OL (8)
Bolles, Leary, Paradis, McGovern, Veldheer, Watson, Kouandijo, Dielman (Garcia)
A kezdő ötös elég lefutottnak tűnik, Watson a garantált fizetése miatt várhatóan marad G/T csere poszton. Garcia kezdett a sérült Leary helyett, most jobbnak látom az esélyeit, mint TC előtt, akár 9. OL játékoskén egy skill player kárára, akár Dielman helyett.
btw, kevés pozitívum van az első PS meccsről, de a kezdő OL - Leary nélkül(!) - várakozáson felül teljesített. Vanilla passrush ellen ugyan, de már ez is előrelépés az elmúlt évekhez képest...

Defense (25)

DI (7)
Peko, Wofle, Gotsis, Kerr, Harris, Walker, McDonald
Gotsis lehetséges eltiltásáról eddig nincsenek hírek, így együtt maradhat a DL tavalyról erősödve McDonalddal. TCn Chubb játszott DE-t is, de nem hinném hogy valós opció lenne eggyel beljebb játszani, egyértelműen jobb a szélen.

EDGE (4)
Miller, Chubb, Ray, Barrett (Holland)
Ray vagy Barrett tárgya lehet egy esetleges trade-nek keretszűkítés előtt. Egyelőre semmi pletyka, csak itt nagyon mélyek vagyunk, máshol meg a kezdő is lyukas ezért találgatok. Nem szálltam le a Holland bandwagonról, de névsorolvasást tartva nem fért be. McDonald vagy Kerr ellen lehet esélye ha marad Ray és Barrett is. Csak Kerr jelenleg fontosabb nála, és egyáltalán nem rossz, a McDonald story meg elég ciki lenne, a szerződtetés és paycut után, meglepne ha legalább néhány éles meccsen nem kapna lehetőséget bizonyítani. Ha Gotsisról nagyon hírtelen rossz hírek érkeznek vagy nagyon esetleg Bierria, ha Cravens elég lesz 4. LB-nek, de a 10 DB és 4 LB szvsz minimum, és ezen Cravensszel csalni se igazán reális, és Hollandot amúgy is könnyebb lehet PSbe csempészni, mint Bierriát. Modnuk én inkább mennék 9 DB-vel Langley kárára, mint kockáztatnám hogy Hollandot viszik waiverről, de nem nagyon jellemző, hogy mid round relatív bustokat 2. évükben kivágunk, ahhoz Henderson szinten kell szabotálni dolgokat, másrészt ha menne is Langley, szerintem jönne egy veterán CB 10. DB-nek...

LB (4)
Marshall, Davis, Jewell, Bierria ((Anderson))
Jewell fontos része lehet már idén a védelemnek, az se kizárt hogy a szezon második felében több snappet kapjon, mint Davis. Bierria még nincs egyértelműen Zaire előtt, de döntetlennel szvsz ő nyer.

CB (5)
Harris, Roby, Brock, Yiadom, Langley
A kezdő páros egyértelmű, mögöttük a megszokottnál több probléma. Brock sérült, Yiadomnak egyelőre többet kell játszania, mint az ideális lenne, ST/4th CB jobban feküdne neki egyelőre, Langleyval csak többen vagyunk, ami az 53 szempontjából kifejeztten hátrány. 4 CB kevés a rosterre, de ő csak ballaszt. Kéne egy megbízható 3rd CB. Hogy ki lesz a nickel DB, azt továbbra se tudom, most úgy néz ki Yiadom, de játékkal nem támasztja alá, úgyhogy inkább nem nem emelek ki senkit.

S (5)
Simmons, Stewart, Cravens, Parks, Carter
Egyedül Carter helye nem tűnik garantáltnak, de az ő esélyei is jók.

ST (3)
McManus, King, Kreiter
Na ezt teljesen kifelejtettem a posztelemzőből, de szerencsére elég egyértelmű, konkrétan senkinek nincs ellenfele, bár McManusnak lehetne, jól hat rá a versenyhelyzet vagy rosszul annak hiánya. Nézőpont kérdése...

A returner pedig tényleg McKenzie lesz, de tényleg jó edzéseken van túl és akár visszahozhatja a Holiday érát, amikor szívünk hevesen dobogott mielőtt elkapta 2 kézzel a labdát, utána viszont egész más okból doboghatott hevesen...

A buborékok
- Taylor vs Traylor vs bármelyik RB aki nem Freeman. 1 vagy 2 helyre
Sunshine a legrosszabbkor sérült, 6. WRként amúgy rosszabbak az esélyei, mint bárkinek 5. RBként vagy 4. TEként és bizonyítani se tud. Ha mire felépül valaki kegyvesztett lesz, akkor beférhet. Az RBk közül Williamset hagytam ki, de ez nagoyn nem lefutott még Freeman helyét leszámítva. Hogy tervezünk-e fullback playeket még mindig nem tudom, a Janovich mezvásárlással is várnék még egy hónapot...
- Koundaijo vs Dielman vs Garcia. 2 vagy 3 helyre
Akár mindhárman rosterre férhetnek, ha a fenti bubbleben skill posztokon csak 1 győztes lesz. Egyébként Koundaijo esélyei a legjobbak, mert szélen vagyunk vékonyabbak és Watson helye is csak a garantált fizetése miatt biztos. Ahhoz képest, hogy Garcia kegyvesztettnek tűnt, most mintha előrébb lenne a sorban mint Dielman, de ez szerintem még nagyon nem lefutott.
- McDonald vs Holland. 1 esetleg 2 helyre
Korábban még több lehetőséget írtam, már nem írom, de igazából ez az egyedüli realitás most. Ez a legkeményebb dió számomra, a végén tényleg csak 9 DB-t viszünk...
- Bierria vs Zaire. 1 helyre
Két szimpatikus játékos, Zaire megbízható, de pótolható, Bierria faitalabb, kockázatos PS-be csempészni, de Anderson ST és rotációs játékos szintjén kifejezetten jól játszik. Az 5. EDGE és 5. LB közül viszont egyértelműen az előbbivel mennék, mert Ray és Barrett szerződése is lejár LB poszotn pedig Cravens és Simmons is be tud segíteni ha nagyon megrövidülünk.

Aki Lynch kárára szeretné, hogy vmelyik bubblenek több nyertese legyen a vártnál, az tartok tőle hogy csalódni fog, a 3 QB a 10 DBnél is biztosabbnak tűnik. Ha Keenum is és Kelly is nagyon jó és Lynch nagyon rossz, akkor is valószínűbbnek tartom mind a maradását, mind a veterán QB ide hozatalát, minthogy 2-vel vágjunk neki a szezonnak, főleg, hogy a PSben se lesz senki akinek ismerős a playbook. 2014-ben volt utoljára, hogy 2 QB-val kezdtünk, de akkor stabilabbnak tűnt a poszt Manninggel még le nem szereplő Oszival és a PSben akkor is ott volt Dysert. Azelőtt talán 2008-ban...
Ha Keenumot le kell cserélni akár sérülés akár rossz játék miatt, akkor mondjuk úgy is mindegy, de egyrészt nem vallana az FO-ra a 2 QB, másrészt sajnos ha Lynch nem lenne érinthetetlen már nem lenne itt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear