Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Amúgy, ha már valamelyik QB-ra első kört áldozunk, én mindenképpen Drew Lockért szorítok. Szerintem ő a class legjobb irányítója.

1. Drew Lock
2. Ryan Finley
3. Justin Herbert
4. Will Grier
5. Dawyane Haskins

nálam ez a rangsor.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Hát, dontcare-ről ismeritek a véleményem, szerintem most nem borzolom vele a kedélyeket

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Én még Cutler-t odatenném, nálam ő franchise QB lett volna, ha JMD nem bassza el, akkor sokáig a Broncos gerince lehetett volna szerintem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
picit furcsallom is, hogy senki nem hozta meg fel Elway-t meg a Chubb picket, foleg azt latva,h Rosen meg Allen sincs elveszve eddig. De akar Darnold is elerheto lett vna nektek.
Borbinho
Én kampányolok ezzel, igaz odaát. Szerintem itt az idő felkérdezni Elwayt. Vele kezdeném Joseph előtt
Zalán
Mehetnének együt akár. De itt is az a kérdés, hogy aki jönne helyette az mit tudna ebben a szituációban kezdeni. Elérhető QB nincs aki megoldást jelentene. Drafton kellene belenyúlni valakibe (mondjuk Elway QB pickjeit elnézve ez cska jobban sikerülhetne másnak).
Leonidasz007
Nem is értem mi bajod ezzel a sorral 😊


flzoli
Esetleg még Borltest is odairhatod ha kivágják valamikor 😀

Amugy rájöttem hogy azóta kicsit kedvtelen vok amióta nincs Franchise irányítónak kinéző QB-nk, nagyon sokat jelent mint lélektanilag mind a pályán. Amig nincs kiútnak látszó megoldás, addig ez a vergődés lesz végig. Az már csak hab a tortn h közbe megkaptuk VJ-t is... Mondjuk lehet h jó ez igy h egyszerre letudjuk ezt az időszakot..
Leonidasz007
Mondjuk amióta én nézem az NFL-t összesen 2db fr. QB-nak kinéző irányítónk volt, Plummer és Manning. Ez a 13 és fél évből kb 4 és felet fed le...
Black_Adder
Igazad van. lehet az van a háttérben, hogy előtte Volt olyan akiről elhittem vagy el akartam hinni, hogy az lehet. Sajnos se Lynchről, se Siemianról, se Keenumról nem tudtam ezzel a feltételezéssel élni még messziről Sem. És ennek tetejébe még megkaptuk Josephet is.

Szerkesztette: Patrik007
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
picit furcsallom is, hogy senki nem hozta meg fel Elway-t meg a Chubb picket, foleg azt latva,h Rosen meg Allen sincs elveszve eddig. De akar Darnold is elerheto lett vna nektek.
Borbinho
Én kampányolok ezzel, igaz odaát. Szerintem itt az idő felkérdezni Elwayt. Vele kezdeném Joseph előtt
Zalán
Mehetnének együt akár. De itt is az a kérdés, hogy aki jönne helyette az mit tudna ebben a szituációban kezdeni. Elérhető QB nincs aki megoldást jelentene. Drafton kellene belenyúlni valakibe (mondjuk Elway QB pickjeit elnézve ez cska jobban sikerülhetne másnak).
Leonidasz007
Nem is értem mi bajod ezzel a sorral 😊


flzoli
Esetleg még Borltest is odairhatod ha kivágják valamikor 😀

Amugy rájöttem hogy azóta kicsit kedvtelen vok amióta nincs Franchise irányítónak kinéző QB-nk, nagyon sokat jelent mint lélektanilag mind a pályán. Amig nincs kiútnak látszó megoldás, addig ez a vergődés lesz végig. Az már csak hab a tortn h közbe megkaptuk VJ-t is... Mondjuk lehet h jó ez igy h egyszerre letudjuk ezt az időszakot..
Leonidasz007
Mondjuk amióta én nézem az NFL-t összesen 2db fr. QB-nak kinéző irányítónk volt, Plummer és Manning. Ez a 13 és fél évből kb 4 és felet fed le...
Black_Adder
Pedig kezdett itt Tebow és Osweiler is.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
picit furcsallom is, hogy senki nem hozta meg fel Elway-t meg a Chubb picket, foleg azt latva,h Rosen meg Allen sincs elveszve eddig. De akar Darnold is elerheto lett vna nektek.
Borbinho
Én kampányolok ezzel, igaz odaát. Szerintem itt az idő felkérdezni Elwayt. Vele kezdeném Joseph előtt
Zalán
Mehetnének együt akár. De itt is az a kérdés, hogy aki jönne helyette az mit tudna ebben a szituációban kezdeni. Elérhető QB nincs aki megoldást jelentene. Drafton kellene belenyúlni valakibe (mondjuk Elway QB pickjeit elnézve ez cska jobban sikerülhetne másnak).
Leonidasz007
Nem is értem mi bajod ezzel a sorral 😊


flzoli
Esetleg még Borltest is odairhatod ha kivágják valamikor 😀

Amugy rájöttem hogy azóta kicsit kedvtelen vok amióta nincs Franchise irányítónak kinéző QB-nk, nagyon sokat jelent mint lélektanilag mind a pályán. Amig nincs kiútnak látszó megoldás, addig ez a vergődés lesz végig. Az már csak hab a tortn h közbe megkaptuk VJ-t is... Mondjuk lehet h jó ez igy h egyszerre letudjuk ezt az időszakot..
Leonidasz007
Mondjuk amióta én nézem az NFL-t összesen 2db fr. QB-nak kinéző irányítónk volt, Plummer és Manning. Ez a 13 és fél évből kb 4 és felet fed le...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Ma leigazoljuk az idei 7. körös picketetek, aMike Williams a practice squadotokból.
Itt hogy mozgott az előszezonban?
iktriad
Az előszezon Lindsayről és Freemanről szólt, hogy 4. vagy 5. volt-e a sorban, az igzaából ki se derült, mert se ő se Henderson nem került rosterre.

Mellette szól, hogy Lindsay és Freeman tényleg nagyon jók, Booker meg veterán. Attól hogy mögöttük van, még lehet(ne) használható
Ellene szól, hogy csak 3 RB-t vittünk rosterre (igaz van full backünk is), ha nagy fantáziát láttunk volna benne, akkor megtartjuk 4-nek legfeljebb konstans gameday inaktív. Az hogy most se mentjük őt rosterre arra enged következtetni, hogy nagyobb a szakadék közte és a többiek között.

Ettől függetlenül szerintem alapvetően minden udfa RB tud egy minimumot, ami egy pass happy csapatba elég lehet az RB rotációban limitált snapszámmal. Fournette meccsenkénti 20 futását aligha veszi át, Yeldont se szorítja ki, de amit ez a Wilds gyerek csinál azt akár ő is tudhassa. Most ha 5 carriet kap majd meccsenként, akkor csak az az elvárás, hogy ne veszítse el a labdát.

Annyi, hogy ha pass protectionben jó lenne, akkor szerintem rosteren lenne. De úgy is fogalmazhatnék, hogy ha nálatok jó lesz pass protectionben akkor nálunk meg kell keresni azt az embert aki a mellőzése mellett döntött...

Összességében nem gondolom hogy meccseket nyerne vagy vesztene el nálatok, és legalábbis kérdéses, hogy marad-e ha Fournette visszatér
Ez persze mind találgatás

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Herbert kb olyan szinten van, mint Mason Rudolph az előző classból.
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ma leigazoljuk az idei 7. körös picketetek, aMike Williams a practice squadotokból.
 twitter.com/ryanohalloran/status/1049460400490606592
Itt hogy mozgott az előszezonban?
A megüresedett gyakorló csapatos helyre is már van pályázó.
 twitter.com/ryanohalloran/status/1049460761263632384
iktriad
Bookernél jobb volt...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma leigazoljuk az idei 7. körös picketetek, aMike Williams a practice squadotokból.
 twitter.com/ryanohalloran/status/1049460400490606592
Itt hogy mozgott az előszezonban?
A megüresedett gyakorló csapatos helyre is már van pályázó.
 twitter.com/ryanohalloran/status/1049460761263632384

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na ja, Foles meg Keenum szvsz eleg hasonlo kaliber. annak meg ertelme sok nem lenne. lehet tankolni Herbertert 😀
Borbinho
Ki a csöcs az a Herbert, és mit kell tudni róla? És egyáltalán milyen magas?
Zalán
Justin Herbert, oregoni irányító. A statjai nem rosszak, bár én ezekből képtelen vagyok megítélni melyik mennyire válhat be. 😀
De ahogy olvasom ő az egyik potenciális első körös qb pick.
Ja és 198 magas 😛
roberto23
azok a szakik akiket kovetek szinte mind ot irjak egyelore, mint lehetseges 1/1 + a no1 QB jovore. volt aki azt irta a mostani ('18as) classban is a legjobb QB lett volna. ezeket persze mind helyen kell kezelni, en bevallom sokat meg nem lattam jatszani, de tenyleg jonak tunik.
persze oktober van, meg akar maradhat is egy evet az Oregonon is (nem fog), meg meg lehet belole sima kozepso koros pick is, rengeteget szokott valtozni a top QB-k listaja az utolso par honapban, aztan most meg tobb mint fel ev van a draftig.
Lehet keverem most valakivel, de asszem rola irtak, hogy nelkule kb gyozelme se lett volna az utobbi 3 evben a Ducksnak (2-6, 6-2, iden meg 4-1ben allnak). Majd vki nalam nagyobb college szagerto leirja remeljuk a velemenyet rola 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 714 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
na ja, Foles meg Keenum szvsz eleg hasonlo kaliber. annak meg ertelme sok nem lenne. lehet tankolni Herbertert 😀
Borbinho
Ki a csöcs az a Herbert, és mit kell tudni róla? És egyáltalán milyen magas?
Zalán
Justin Herbert, oregoni irányító. A statjai nem rosszak, bár én ezekből képtelen vagyok megítélni melyik mennyire válhat be. 😀
De ahogy olvasom ő az egyik potenciális első körös qb pick.
Ja és 198 magas 😛

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
na ja, Foles meg Keenum szvsz eleg hasonlo kaliber. annak meg ertelme sok nem lenne. lehet tankolni Herbertert 😀
Borbinho
Ki a csöcs az a Herbert, és mit kell tudni róla? És egyáltalán milyen magas?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na ja, Foles meg Keenum szvsz eleg hasonlo kaliber. annak meg ertelme sok nem lenne. lehet tankolni Herbertert 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Folest se. Kérem. Nincs hová foltozgatni ezt a csapatot. már csak egy dolgot nem próbáltunk ki. Top3 qb pick.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Esetleg trade Foles-ra és jövőre elhozni John DeFilippo-t HC-nak? Elég jól segédkezett Foles-ra írni a Wentz sérülése utáni Playbookot. Egész jól vezeti a Vikings O-t is, nem sokáig lesz ő OC.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
picit furcsallom is, hogy senki nem hozta meg fel Elway-t meg a Chubb picket, foleg azt latva,h Rosen meg Allen sincs elveszve eddig. De akar Darnold is elerheto lett vna nektek.
Borbinho
Én kampányolok ezzel, igaz odaát. Szerintem itt az idő felkérdezni Elwayt. Vele kezdeném Joseph előtt
Zalán
Mehetnének együt akár. De itt is az a kérdés, hogy aki jönne helyette az mit tudna ebben a szituációban kezdeni. Elérhető QB nincs aki megoldást jelentene. Drafton kellene belenyúlni valakibe (mondjuk Elway QB pickjeit elnézve ez cska jobban sikerülhetne másnak).
Leonidasz007
Nem is értem mi bajod ezzel a sorral 😊


flzoli
Esetleg még Borltest is odairhatod ha kivágják valamikor 😀

Amugy rájöttem hogy azóta kicsit kedvtelen vok amióta nincs Franchise irányítónak kinéző QB-nk, nagyon sokat jelent mint lélektanilag mind a pályán. Amig nincs kiútnak látszó megoldás, addig ez a vergődés lesz végig. Az már csak hab a tortn h közbe megkaptuk VJ-t is... Mondjuk lehet h jó ez igy h egyszerre letudjuk ezt az időszakot..
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
picit furcsallom is, hogy senki nem hozta meg fel Elway-t meg a Chubb picket, foleg azt latva,h Rosen meg Allen sincs elveszve eddig. De akar Darnold is elerheto lett vna nektek.
Borbinho
Én kampányolok ezzel, igaz odaát. Szerintem itt az idő felkérdezni Elwayt. Vele kezdeném Joseph előtt
Zalán
Mehetnének együt akár. De itt is az a kérdés, hogy aki jönne helyette az mit tudna ebben a szituációban kezdeni. Elérhető QB nincs aki megoldást jelentene. Drafton kellene belenyúlni valakibe (mondjuk Elway QB pickjeit elnézve ez cska jobban sikerülhetne másnak).
Leonidasz007
Nem is értem mi bajod ezzel a sorral 😊

Tyrod Taylor
Teddy Bridgewater
Brett Hundley
Trevor Siemian
Josh McCown
Robert Griffin III
Ryan Fitzpatrick

Amúgy én a jó öreg Fitzmagicet simán elnézegetném ezzel a bevállalós játékával. Az INT-ek ígyis megvannak a csapatnál....

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Őszintén szólva én nem nagyon hiszem, hogy közeledünk. Valamiért még mindig úgy gondolom, hogy ebből még kidumálja magát VJ, ha a tavalyi fosból ki tudta....

- "Új QB, nehéz beépíteni"
- "Elment Talib, nem állt még össze a secondary"
- "Az OL már alakul, csak még idő kell nekik"
- "Chubb majd belejön"

Ilyenekkel és hasonlókkal még nyerhet 1 évet, ha Elway olyan töketlen lesz, mint szezon végén volt...
StormST
Másik helyen van szavzaás funkció a topicokhoz. Megszavaztattam VJ sorsát. Én ott azt mondtam, hogy szezon végén repül. Eddig ez a 2-3 nagyjából az amire száímítottam mégis edző váltó légkört érzek.
Ha szezon végéig számolna VJ nem kapkodna ennyire, nem rúgná ki Kinget egy pizzafutárért, csak ha már talált megbízható puntert.
És tavaly lényegében az mentette meg őt, hogy nem vesztette el az öltözőt. Hát most Wolfe nyilatkozatát öröm volt olvasni.

Rams ellen vagy nagyon felszívják magukat és nagyon jól játszanak vagy elgörcsölik vagy teljesen szétesnek. Utóbbi kettő esetben ugyanúgy kicsúszik a talaj a lábunk alól, mint tavaly bye week után. Cards ellen csütörtökön idegenben. Ha teljes hét van felkészülni, akkor se megy idegenben, csütörtökön ez extra hátrány. KC ellen 1-től, nem véletlen nem adtam esélyt a new yorki meccsre se múlthéten ilyenkor, saját időzóna szerint 11-től játszani edzői kihívás. VJ csak olyan meccseket képes megnyerni, ahol minden nekünk kedvez. A legkisebb kihívás, amihez edző kéne, és máris elhasalt.

Egyetlen sorozatot nem szakított még meg VJ, a selloutot. Jó úton halad afelé, hogy ez is sikerüljön neki, de ezt szerintem nem várják meg.

Nem lesz barátságos légkör vasárnap hazai pályán. Mivel nincs senki olyan VJ alatt akit érdemes lenne meglesni HCként és mivel szezon közben nem lehet csodát tenni, ezért lehet kihúzza blackmondayig, de 2-7es bye weeket szerintem nem élne túl, blackmondayen meg még PO meccsre kéne készülnie ahhoz, hogy biztonságban legyen.

Nincs olyan reggeli ami segíthet rajta. elküldték az összes offense coachot, kapott új QB-t, tényleg máshogy állt a dolgokhoz mint tavaly, jobban belefolyt a dolgokba, ami a pozíciós edzők feladatát illeti, mint kiderült még a playcallba is beleszól, kipróbál dolgokat máshogy, de mind hiába.
1 év után tényleg nehéz kirúgni egy edzőt. Mivel VJ nem lángelme, hanem LÍDER és pont mint LÍDER bukott meg tavaly bye week után amikor LÍDERre lett volna szükség, már tavaly ki kellett volna rúgni, mint szakember egyszerűen nincs benne sokkal több, nincs mire várni. 1 év helyett 2-t dobtunk ki, de biztosan tudjuk hogy VJ alkalmatlan. Vagy még alkalmatlan. De ha 4-5 év múlva valahol netán sikeres lenne, annak most nem kell hogy érdekeljen minket.
És ne feledjük Elway Foxtot 12-4 után baszta ki...

Szerintem egyetlen kérdés maradt, hogy mikor.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
picit furcsallom is, hogy senki nem hozta meg fel Elway-t meg a Chubb picket, foleg azt latva,h Rosen meg Allen sincs elveszve eddig. De akar Darnold is elerheto lett vna nektek.
Borbinho
Én kampányolok ezzel, igaz odaát. Szerintem itt az idő felkérdezni Elwayt. Vele kezdeném Joseph előtt
Zalán
Mehetnének együt akár. De itt is az a kérdés, hogy aki jönne helyette az mit tudna ebben a szituációban kezdeni. Elérhető QB nincs aki megoldást jelentene. Drafton kellene belenyúlni valakibe (mondjuk Elway QB pickjeit elnézve ez cska jobban sikerülhetne másnak).
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
picit furcsallom is, hogy senki nem hozta meg fel Elway-t meg a Chubb picket, foleg azt latva,h Rosen meg Allen sincs elveszve eddig. De akar Darnold is elerheto lett vna nektek.
Borbinho
Én kampányolok ezzel, igaz odaát. Szerintem itt az idő felkérdezni Elwayt. Vele kezdeném Joseph előtt

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
picit furcsallom is, hogy senki nem hozta meg fel Elway-t meg a Chubb picket, foleg azt latva,h Rosen meg Allen sincs elveszve eddig. De akar Darnold is elerheto lett vna nektek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
ha lehozunk még pár ilyen meccset, akkor nem létezik hogy kidumálja magát... És lesz még pár Combos ellenfél is. A baj inkább az hogy ki az aki elérhető és jöhet a helyére és hogy kell egy Franchise QB, mert addig nincs mihez közeledni se... (mármint VJ out az csak egy lépés)
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Őszintén szólva én nem nagyon hiszem, hogy közeledünk. Valamiért még mindig úgy gondolom, hogy ebből még kidumálja magát VJ, ha a tavalyi fosból ki tudta....

- "Új QB, nehéz beépíteni"
- "Elment Talib, nem állt még össze a secondary"
- "Az OL már alakul, csak még idő kell nekik"
- "Chubb majd belejön"

Ilyenekkel és hasonlókkal még nyerhet 1 évet, ha Elway olyan töketlen lesz, mint szezon végén volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Mondok két pozitívat:
- sutton első td-je
- hamilton első elkapásai
Sovány, tudom
Zalán
van egy Linkin Park szám
one step closer to the edge

akinek ez nem pozitív...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear