Denver Broncos

50 feliratkozó

több mint 5 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 211
Örültem, persze örültem a győzelemnek, de azért nagyon remélem, hogy Vance Joseph kirúgása nem marad el emiatt.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
A helyén kell kezelni, de ez most nagyon jól esett 😊
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Mi folyik itt?
ulpianus
Nincs itt semmi látnivaló.

| Max ez a mozdulat:  www.youtube.com/watch?v=rV4HkvG3e44 |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Mi folyik itt?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
A futás elleni védekezés és passzsiettetés több, mint jó
Cruyffista
???
Melyik szezont nézed?


Amúgy kb meccsenként van annyi missed tackle, mint Wade Phillips alatt összesen, ami egy kirívóan nagy probléma, mondjuk jobban hiszek abban, hogy ez egy coaching probléma, mint abban hogy aki évekig megbízható tackler volt hirtelen elfelejtette hogyan kell csinálni, de itt nagyon mélyen gyökeret vetettek a problémák miközben a történelmien jó defenseből történelmien szar lett. De héé, a támadó részt sikerült megtartani olyannak mint volt, garbage timeban, akár a 20 potnot is elérhetik, ha hagyják nekik...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
Amúgy az a helyzet, hogy a cornereken és safetyken kívül egyik csapatrésszel sincs olyan kirívóan nagy probléma, sőt. A futás elleni védekezés és passzsiettetés több, mint jó (most azt hagyjuk, hogy ha az O miatt rongyosra vannak terhelve, azzal parhuzamosan növekezik a hibafaktor is, lásd: jets, rams). A ST munkája kifejezetten fasza. Az OL-nek vannak nehéz periódusai, de alapvetően szerintem hozzák a ligaátlagot, az elkapók is hozzák magukat, főleg Sutton és Sanders csinál extra elkapásokat amihez kell a klasszisuk. És hát az van, hogy van annyira jó a futójáték, hogy Keenumnak csak egy közepes game manager qb szintet kelljen hoznia, ezt pedig érzésem szerint teljesíti.

Szóval igazából a main probléma itt tényleg az edzői stábbal van, és itt latszik, hogy mennyire elképesztően fogalmatlanok, mert ha összevetjük magunkat más hasonlóan középszer csapattal, akkor messze mi festünk a legszarabbul, ez pedig főként a harmatgyenge playcallnak tudható be.
Cruyffista
Azon kivül hogy a fő következtetéssel, -tehát az edzői stábbal van a legnagyobb probléma- egyetértek, azért ezt én koránt Sem így látom. Keenumról többet nem szeretnék beszélni, nem olyan pocsék mint Lynch, de nem sokkal jobb mint Siemian. Nincsnenek elképesztő hiányosságai, néha tök jó passzokat is megdob, de semmi extrát nem tud és hajlamos a rossz döntésekre is.

A támadófallal meg vagyok elégedve, mert magukhoz képest tényleg jobbak mint vártam. Lehet még ennél jobb, de most őket nem venném elő.

Az elkapóknál Sanders OK, Sutton rookie-ként szintén, de Thomas? már most megvan az a drop szám, amit sajnos tavaly elkezdett termelni és a Liga élmezőnyébe tartozik lazán ezzel. Az Sem segíti, hzogy nem tipikusan az az elkapó aki hatalmas szeparációra képes, vagy üres területen nagy dolgokat csinál. Ellenben amiben jó arra nem tudjuk használni mert Keenum ehhez kevés.

TE-d nincs, a futókat békén hagyom.

A védelemben a futásvédekezés OK? Azt a statisztikát láttad h első csapatként adtunk az ellenfelknek backtoback 200 Yard feletti futót? A két linebacker teljesen fogalmatlan idén és nem csak futás ellen. Todd Davis nem az a szint, Marshall meg talán klezd elfogyni.

A CB sorban is ellenben idén vannak problémák, Roby katasztrófa de benne lehet bízni mer láttuk mire képes (persze lehet kellettt mellé egy talib-harris kettő).

Szal ja Vance-ék a legnagyobb probléma, de azért messze több itt a baj, mint gondolnánk.

Szerkesztette: Patrik007
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Amúgy az a helyzet, hogy a cornereken és safetyken kívül egyik csapatrésszel sincs olyan kirívóan nagy probléma, sőt. A futás elleni védekezés és passzsiettetés több, mint jó (most azt hagyjuk, hogy ha az O miatt rongyosra vannak terhelve, azzal parhuzamosan növekezik a hibafaktor is, lásd: jets, rams). A ST munkája kifejezetten fasza. Az OL-nek vannak nehéz periódusai, de alapvetően szerintem hozzák a ligaátlagot, az elkapók is hozzák magukat, főleg Sutton és Sanders csinál extra elkapásokat amihez kell a klasszisuk. És hát az van, hogy van annyira jó a futójáték, hogy Keenumnak csak egy közepes game manager qb szintet kelljen hoznia, ezt pedig érzésem szerint teljesíti.

Szóval igazából a main probléma itt tényleg az edzői stábbal van, és itt latszik, hogy mennyire elképesztően fogalmatlanok, mert ha összevetjük magunkat más hasonlóan középszer csapattal, akkor messze mi festünk a legszarabbul, ez pedig főként a harmatgyenge playcallnak tudható be.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
vállalható volt valóban, de annyira idegesítő volt h 3&1 és mindig megszívtuk de nem úgy hogy épphogy meglett hanem még jött plusz 10 yard. Közvetítésbe is mondták amivel egyet kell érteném, hogy a végén nem fog számítani, hogy a Chiefstől és a Ramstől is "épphogy" kikaptunk meg pariban voltunk... végén a W és a L számít sajnos. Össze kell szedni magunkat mindenkitől több kell, leginkább futás elleni védekezést kell rendbe tenni az elmúlt két meccs alapján... Go Broncos
OmahaST18
Teljesen fogalmatlan LB sorral nehéz lesz. Még jó, hogy mind a ketten (Marshall, Davis) megkapták a zsozsót.
flzoli
J J meg alig kap snapet

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
vállalható volt valóban, de annyira idegesítő volt h 3&1 és mindig megszívtuk de nem úgy hogy épphogy meglett hanem még jött plusz 10 yard. Közvetítésbe is mondták amivel egyet kell érteném, hogy a végén nem fog számítani, hogy a Chiefstől és a Ramstől is "épphogy" kikaptunk meg pariban voltunk... végén a W és a L számít sajnos. Össze kell szedni magunkat mindenkitől több kell, leginkább futás elleni védekezést kell rendbe tenni az elmúlt két meccs alapján... Go Broncos
OmahaST18
Teljesen fogalmatlan LB sorral nehéz lesz. Még jó, hogy mind a ketten (Marshall, Davis) megkapták a zsozsót.

több mint 5 éve
OmahaST18 Denver Broncos 11
vállalható volt valóban, de annyira idegesítő volt h 3&1 és mindig megszívtuk de nem úgy hogy épphogy meglett hanem még jött plusz 10 yard. Közvetítésbe is mondták amivel egyet kell érteném, hogy a végén nem fog számítani, hogy a Chiefstől és a Ramstől is "épphogy" kikaptunk meg pariban voltunk... végén a W és a L számít sajnos. Össze kell szedni magunkat mindenkitől több kell, leginkább futás elleni védekezést kell rendbe tenni az elmúlt két meccs alapján... Go Broncos
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egészen vállalható meccs volt ez, mondjuk hazai pályán illik is. Voltak nyomorult periódusok, de mégis csak egy top csapat volt az ellenfél...

Jöhet a gyalázat hét közben, DJ-nek szüksége van egy 200 yardos meccsre, és a Rosen Fitz duó is epitgetheti az önbizalmat pár TD-vel

több mint 5 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
Vasárnap úgy tűnik HAVAS meccs várható a Mile Highban.
 twitter.com/AndrewSiciliano/status/1050430808295538694
iktriad
Amekkora égésre van kilátás 2-3 centi hó meg se kottyan 😀
flzoli
Hááát még ennek sem lehetett örülni...
Elolvastam Nate Jackson Kelj fel és járj című könyvét. Ajánlom mindenkinek, érdekesen és élvezetesen mutatja be az NFL hátterét, már ami a játékosok hétköznapjait illeti.

Szerkesztette: Lecsó
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Vasárnap úgy tűnik HAVAS meccs várható a Mile Highban.
 twitter.com/AndrewSiciliano/status/1050430808295538694
iktriad
Amekkora égésre van kilátás 2-3 centi hó meg se kottyan 😀

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vasárnap úgy tűnik HAVAS meccs várható a Mile Highban.
 twitter.com/AndrewSiciliano/status/1050430808295538694
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Amúgy, ha már valamelyik QB-ra első kört áldozunk, én mindenképpen Drew Lockért szorítok. Szerintem ő a class legjobb irányítója.

1. Drew Lock
2. Ryan Finley
3. Justin Herbert
4. Will Grier
5. Dawyane Haskins

nálam ez a rangsor.
Cruyffista
Nem tudom kik ezek az emberkék, Elwaynek kéne elküldeni emailban a névsort, már most kezdje el figyelni a delikvenseket.
Zalán
biztos lehetsz benne hogy már kezében a névsor tesmagasság szerint csökkenő sorrendben
Black_Adder
Lock is nagyon magas, szóval ez most lehet beválik. 😀
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Btw, Chubbot azért ne nevezzük hibának. Ki tudja, lehet még az egyik előtte kihúzott QB-t fogja sackelni majd pár év múlva egy Super Bowlon, és a fumblit valaki visszaviszi td-re 😀
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Amúgy, ha már valamelyik QB-ra első kört áldozunk, én mindenképpen Drew Lockért szorítok. Szerintem ő a class legjobb irányítója.

1. Drew Lock
2. Ryan Finley
3. Justin Herbert
4. Will Grier
5. Dawyane Haskins

nálam ez a rangsor.
Cruyffista

Én az elsőt választanám, mert abból csak 3 betűt kell kicserélni ahhoz hogy kijöjjön: ANdrew LUck
Igazából a fő kérdés az lesz, hogy fel tud-e nőni a feladathoz, muhaha. 😀

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
 twitter.com/MaseDenver/status/1049732744778006529
 twitter.com/MaseDenver/status/1049733221846528001
 twitter.com/MaseDenver/status/1049733540080959490
 twitter.com/MaseDenver/status/1049734143725264901

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
"Herbert a horgasz" ?? Itt hangosan felnevettem. (A macskank meg ijedt.)
Nem konnyu manapsag ep esszel Broncos drukkernek lenni. No offense.
ulpianus
Héé', srácok, gyertek, betámadtak minket a Főnökök-Szakírók. Nem bírok velük. 😀
A Macskán már túl vagyunk, ne is emlegessük, de azért remélem nagyobb károk nélkül megúszta a cicus.
Ugyan már ulpi, ha szabad így szólítanom. Bowlfórum életemben először reagáltál egy kommentemre, hát ez ünnepnap nekem innentől. 😊 Kár, hogy már este van. Egy szerencsénk van, hogy a pre Tebow-korszakban ezt már átéltük, jönnek elő a régi reflexek, pontosan tudjuk, hogy kell a skizofrén helyzetet feldolgozni. Rutinból oldjuk meg a traumáinkat. Még ugyan a tagadás fázisában vagyunk, de hamarosan azonban a beletörődés rész jön.
Zalán
Nekem még csak az első skizo fazisom, úgyhogy én meg csak figyelek, tanulok és próbálok túlélni 😀 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Amúgy, ha már valamelyik QB-ra első kört áldozunk, én mindenképpen Drew Lockért szorítok. Szerintem ő a class legjobb irányítója.

1. Drew Lock
2. Ryan Finley
3. Justin Herbert
4. Will Grier
5. Dawyane Haskins

nálam ez a rangsor.
Cruyffista
Nem tudom kik ezek az emberkék, Elwaynek kéne elküldeni emailban a névsort, már most kezdje el figyelni a delikvenseket.
Zalán
biztos lehetsz benne hogy már kezében a névsor tesmagasság szerint csökkenő sorrendben

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
"Herbert a horgasz" ?? Itt hangosan felnevettem. (A macskank meg ijedt.)
Nem konnyu manapsag ep esszel Broncos drukkernek lenni. No offense.
ulpianus
Héé', srácok, gyertek, betámadtak minket a Főnökök-Szakírók. Nem bírok velük. 😀
A Macskán már túl vagyunk, ne is emlegessük, de azért remélem nagyobb károk nélkül megúszta a cicus.
Ugyan már ulpi, ha szabad így szólítanom. Bowlfórum életemben először reagáltál egy kommentemre, hát ez ünnepnap nekem innentől. 😊 Kár, hogy már este van. Egy szerencsénk van, hogy a pre Tebow-korszakban ezt már átéltük, jönnek elő a régi reflexek, pontosan tudjuk, hogy kell a skizofrén helyzetet feldolgozni. Rutinból oldjuk meg a traumáinkat. Még ugyan a tagadás fázisában vagyunk, de hamarosan azonban a beletörődés rész jön.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
"Herbert a horgasz" ?? Itt hangosan felnevettem. (A macskank meg ijedt.)
Nem konnyu manapsag ep esszel Broncos drukkernek lenni. No offense.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Amúgy, ha már valamelyik QB-ra első kört áldozunk, én mindenképpen Drew Lockért szorítok. Szerintem ő a class legjobb irányítója.

1. Drew Lock
2. Ryan Finley
3. Justin Herbert
4. Will Grier
5. Dawyane Haskins

nálam ez a rangsor.
Cruyffista
Nem tudom kik ezek az emberkék, Elwaynek kéne elküldeni emailban a névsort, már most kezdje el figyelni a delikvenseket. Én az intiúcióimra hallgatok, Locknak és Herbertnek a neve különösen tetszik. Ráadásul van benne Brees és a Luckból is hangzás alapján, ez nem lehet rossz opció. Herbert a horgász, ez lehetne egy rajzfilm is, ez ugrott be először a nevét hallva. De az én kedvencem most már Grier, amitől valami félelmetes zöld szörnyre asszociálok. Igen, ő jó lesz nekem. Most, hogy Josephet nem rúgták ki a héten, elkezdek Keenum ellen is szurkolni, csak hogy bonyolítsuk a helyzetünket. Jó lenne 3-4 labdaeladós meccs Suhék ellen. Lassan kezdjük el nézni Kellyt, ha semmi sem lesz belőle, akkor is. Valamivel szórakoztatni kéne magunkat a hátralévő 11 mérkőzésre. Továbbra is azt gondolom, amikor eléri Josh McDaniels vereségszámát VJ, repül Joseph. Nincs már sok.
Közös meccsnézés lesz valamikor? 😀 😀 😀
Valamit csak meg kéne fogadnunk arra az esetre, ha... 😀

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Őszintén szólva én nem nagyon hiszem, hogy közeledünk. Valamiért még mindig úgy gondolom, hogy ebből még kidumálja magát VJ, ha a tavalyi fosból ki tudta....

- "Új QB, nehéz beépíteni"
- "Elment Talib, nem állt még össze a secondary"
- "Az OL már alakul, csak még idő kell nekik"
- "Chubb majd belejön"

Ilyenekkel és hasonlókkal még nyerhet 1 évet, ha Elway olyan töketlen lesz, mint szezon végén volt...
StormST
Tavaly én voltam legtovább szkeptikus a menesztésével kapcsoltban. Most azt mondom, hogy egyre több ok reménykedni
 twitter.com/AllbrightNFL/status/1049677553357619200

uhh, Robynak már most elég volt
 predominantlyorange.com/2018/10/09/denver-broncos-report-indicates-bradley-roby-unaccounted-monday/

Egy kicsit aggódok miatta. Nem is tudom kihez hasonlítani a vasárnapi teljesítményét annyira szar volt, de azért csak jobb lenne ha sikerülne összeszednie magát

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Illetve, annyit még hozzátennék, hogy ha Jacob Eason valami csoda folytán úgy dönt, hogy nem vár még egy évet, akkor no brainer, hogy rá kell hajtani.