Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
VJ küldhet Rivers-nek valami fajintos a ajándékot, mert közünk nem volt Miller majdnem pick6-jéig a meccshez.
Amit leművelt a végén, sírtam😂
Kösz Philip!
több mint 5 éve
OmahaST18 Denver Broncos 11
Nagyon kellett már ez a csapatnak. Sok szoros meccs volt idén amit mindig elbuktunk a 1-1 rossz drive vagy playhivas, végre a f*sznak a jó végére kerültünk 😊
több mint 5 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 211
csak nem megvertük a chargerst... 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Tippelni könnyű, a billentyűzet bevesz bármit... 😀
StormST
 www.youtube.com/watch?v=D_2okLcSWAg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 813 — SB 50 Champion @ Grund
Tippelni könnyű, a billentyűzet bevesz bármit... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 216
ESPN-en azt tippelik, hogy Harbaugh lesz az új HC, és Will Grier lesz az első körös pickünk.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 twitter.com/MostlyFBShow/status/1059248124697370624
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
szárkapocscsontja tört el. Nem hinném hogy látjuk még idén. Aztán márciusban FA. Mondjuk én rebuild mellett is visszahoznám. Nem tudom milyen a szárkapocscsont-törésből a felépülési ráta. Clady-t egy lisenfranc törés tette tönkre...

Black_Adder
Pár adat az elmúlt évek szárkapocscsont töréseiről:
- Odell Beckham Jr. (Giants WR) tavaly az 5. héten szedett össze hasonló sérülést, neki annyi volt az a szezon, de azóta újra a régi
- Derek Carr (Raiders QB) 2016. dec. 28-án sérült meg, visszatért, azóta is nyögi fejben.
- Thomas Rawls 2016-ban a 2. játékhéten szenvedett szárkapocscsont törést, azóta ő sem a régi.

Szal van pozitív és negatív példa is, maga a fizikai felépülési idő annyira nem hosszú, idén pl. az 5. játékhéten Laurent Duvernay-Tardif (Chiefs OG) szenvedett hasonló sérülést, Reid azt nyilatkozta, hogyha minden igaz legkésőbb a playoffra fel fog épülni.
empty taxi
Azért a center egy kicsit másképp használja a lábát mint egy WR...
Ha szalagok nem sérültek, a csonttörés egy viszonylag "jó" sérülés, amiből simán fel lehet épülni.
flzoli
Másképp, de nem kap kisebb terhelést.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 824 — farkas.l.zoltan@gmail.com
szárkapocscsontja tört el. Nem hinném hogy látjuk még idén. Aztán márciusban FA. Mondjuk én rebuild mellett is visszahoznám. Nem tudom milyen a szárkapocscsont-törésből a felépülési ráta. Clady-t egy lisenfranc törés tette tönkre...

Black_Adder
Pár adat az elmúlt évek szárkapocscsont töréseiről:
- Odell Beckham Jr. (Giants WR) tavaly az 5. héten szedett össze hasonló sérülést, neki annyi volt az a szezon, de azóta újra a régi
- Derek Carr (Raiders QB) 2016. dec. 28-án sérült meg, visszatért, azóta is nyögi fejben.
- Thomas Rawls 2016-ban a 2. játékhéten szenvedett szárkapocscsont törést, azóta ő sem a régi.

Szal van pozitív és negatív példa is, maga a fizikai felépülési idő annyira nem hosszú, idén pl. az 5. játékhéten Laurent Duvernay-Tardif (Chiefs OG) szenvedett hasonló sérülést, Reid azt nyilatkozta, hogyha minden igaz legkésőbb a playoffra fel fog épülni.
empty taxi
Azért a center egy kicsit másképp használja a lábát mint egy WR...
Ha szalagok nem sérültek, a csonttörés egy viszonylag "jó" sérülés, amiből simán fel lehet épülni.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 840 — The Mathematician
Botrány.
Nem hiszem el, hogy van még egy ilyen szerencsétlen edzői stáb, mint a miénk. Egész egyszerűen hihetetlen. De én is hülye vagyok, hogy hajnal 1-kor még a fűtetlen dolgozóban idegeskedek a laptop előtt egy HOU elleni hazai meccsen, amikor szinte előre borítékolható volt, hogy "sima" L. Közben meg 5-kor kelek... de neeem, bronco vagyok, nézni kell.

VJ bazzeg, akkora arca van mint az ólajtó, de a teljesítmény? Sima elkapásra dob piros zászlót, időt kér az ellen rúgása előtt, amikor 99.9% volt, hogy a gyerek kihagyja, hát persze hogy utána beverte! Time-menedzsment? Az mi? Mintha nem is létezne, lásd utolsó 2 perc. Az idióta playcall-ról már nem is beszélve... hetek óta.. múlthéten is 3&8-ra futás, középen... agyam eldobom...

De tényleg én vagyok a hülye, hogy állandóan esélyt kap... pedig ez a keret TOP10. Nem tudom meddig nézik el neki ezt a szerencsétlenkedést, tavaly is totálisan látható volt, hogy alkalmatlan a HC posztra.

Elway mikor mond le?
#JC6
Meg elotte bejelenti, hogy Jeff Fisher lesz az uj HC, olyan szerzodessel, mint amit Gruden kapott a Raiderstol.
Stez
fisher gm
hue hc
20 évre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Botrány.
Nem hiszem el, hogy van még egy ilyen szerencsétlen edzői stáb, mint a miénk. Egész egyszerűen hihetetlen. De én is hülye vagyok, hogy hajnal 1-kor még a fűtetlen dolgozóban idegeskedek a laptop előtt egy HOU elleni hazai meccsen, amikor szinte előre borítékolható volt, hogy "sima" L. Közben meg 5-kor kelek... de neeem, bronco vagyok, nézni kell.

VJ bazzeg, akkora arca van mint az ólajtó, de a teljesítmény? Sima elkapásra dob piros zászlót, időt kér az ellen rúgása előtt, amikor 99.9% volt, hogy a gyerek kihagyja, hát persze hogy utána beverte! Time-menedzsment? Az mi? Mintha nem is létezne, lásd utolsó 2 perc. Az idióta playcall-ról már nem is beszélve... hetek óta.. múlthéten is 3&8-ra futás, középen... agyam eldobom...

De tényleg én vagyok a hülye, hogy állandóan esélyt kap... pedig ez a keret TOP10. Nem tudom meddig nézik el neki ezt a szerencsétlenkedést, tavaly is totálisan látható volt, hogy alkalmatlan a HC posztra.

Elway mikor mond le?
#JC6
Meg elotte bejelenti, hogy Jeff Fisher lesz az uj HC, olyan szerzodessel, mint amit Gruden kapott a Raiderstol.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Botrány.
Nem hiszem el, hogy van még egy ilyen szerencsétlen edzői stáb, mint a miénk. Egész egyszerűen hihetetlen. De én is hülye vagyok, hogy hajnal 1-kor még a fűtetlen dolgozóban idegeskedek a laptop előtt egy HOU elleni hazai meccsen, amikor szinte előre borítékolható volt, hogy "sima" L. Közben meg 5-kor kelek... de neeem, bronco vagyok, nézni kell.

VJ bazzeg, akkora arca van mint az ólajtó, de a teljesítmény? Sima elkapásra dob piros zászlót, időt kér az ellen rúgása előtt, amikor 99.9% volt, hogy a gyerek kihagyja, hát persze hogy utána beverte! Time-menedzsment? Az mi? Mintha nem is létezne, lásd utolsó 2 perc. Az idióta playcall-ról már nem is beszélve... hetek óta.. múlthéten is 3&8-ra futás, középen... agyam eldobom...

De tényleg én vagyok a hülye, hogy állandóan esélyt kap... pedig ez a keret TOP10. Nem tudom meddig nézik el neki ezt a szerencsétlenkedést, tavaly is totálisan látható volt, hogy alkalmatlan a HC posztra.

Elway mikor mond le?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
szárkapocscsontja tört el. Nem hinném hogy látjuk még idén. Aztán márciusban FA. Mondjuk én rebuild mellett is visszahoznám. Nem tudom milyen a szárkapocscsont-törésből a felépülési ráta. Clady-t egy lisenfranc törés tette tönkre...

Black_Adder
Pár adat az elmúlt évek szárkapocscsont töréseiről:
- Odell Beckham Jr. (Giants WR) tavaly az 5. héten szedett össze hasonló sérülést, neki annyi volt az a szezon, de azóta újra a régi
- Derek Carr (Raiders QB) 2016. dec. 28-án sérült meg, visszatért, azóta is nyögi fejben.
- Thomas Rawls 2016-ban a 2. játékhéten szenvedett szárkapocscsont törést, azóta ő sem a régi.

Szal van pozitív és negatív példa is, maga a fizikai felépülési idő annyira nem hosszú, idén pl. az 5. játékhéten Laurent Duvernay-Tardif (Chiefs OG) szenvedett hasonló sérülést, Reid azt nyilatkozta, hogyha minden igaz legkésőbb a playoffra fel fog épülni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
szárkapocscsontja tört el. Nem hinném hogy látjuk még idén. Aztán márciusban FA. Mondjuk én rebuild mellett is visszahoznám. Nem tudom milyen a szárkapocscsont-törésből a felépülési ráta. Clady-t egy lisenfranc törés tette tönkre...

Egyenként értékelve a játékosokat még mindig POért kéne küzdeni, csak az egész valahogy nem áll össze. Inkompetens faszok készítik a gameplant és hívják a playeket. Van pár alulteljesítő játékos, akik nélkül kell elképzelni akkor is a jövőt, ha rövid távon tőlük gyengébbeknek adnák át a helyüket, egyszer tán összeszámolom hogy többen vannak-e mint must keep franchise játékosok, de Joseph alá odatehetné az ember a bajnok csapatot is, azt is elkúrná.
Kubes pont az ilyen meccseket húzta be szinte hibátlanul 2015-ben...

A legszomorúbb az egészben, hogy Bowlen a történelmi mélyponton fog bevonulni a Hall of Fame-be...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Más: Keenum meccsről meccsre jobb, és Chubb&Lindsay elképesztő. Illetve nekem Cravens is tetszett. JJ sokszor aludt be. Összességében egy nyerhető meccset buktunk.
Cruyffista
Csak a szokásos, nem avgyunk elég jók hogy megnyerjuk a meccset, de annyira meg nem vagyunk szarok, hogy simán kikapjunk. Ha potens edzői gárdánk lenne akkor a vereségek fele meglehetett volna. Ettől függetlenül az alapanyaggal Sem vok kibékülve, de amíg Joseph itt van nem is tudok pozitivan tekinteni semmire. Keenum btw tényleg nem votl rossz, de sztem róla sokszor el lehet mondani, hogy nem rossz, de sajnos azt mindig hogy nem is elég jó, hogy meccseket nyerjen ennek az offense.nek. Paradis megsérült (nem tudom mennyire súlyos), de most már talán tényleg nincs miért küzdeni (bár tudom Millerék minden meccset nyerni akarnak), de most kivágni se biztos hogy értelme van.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 216
Bye week jön, szóval ha valamikor, most kell kirúgni, ha ki akarják. De én Elway helyében ezt abszolút a játékosokra bíznám. A szezon elúszott, most már tulajdonképpen a vereségekkel járunk jobban, Chargers-Steelers-Bengals jön a sorban... Üljenek össze Millerrel, Sandersszel, Harrisszel, és a többi jó ideje itt játszó játékossal, és az ő véleményükre alapozva hozzák meg a döntést. Olyan edző úgy sincs most, akivel el lehet kezdeni építkezni. Azzal jobb megvárni a szezon végét.

Más: Keenum meccsről meccsre jobb, és Chubb&Lindsay elképesztő. Illetve nekem Cravens is tetszett. JJ sokszor aludt be. Összességében egy nyerhető meccset buktunk.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 824 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Remélem Josey Jewell Marshall helyén végre tud majd bizonyítani, hogy helye van a kezdőben hosszabb távon is.
Su'a Cravens pedig ha tudja hozni magát fényévekkel jobb mint a vén Stewart és a lassú (de legalább ,egbízható iparos) Simmons

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 216
Su'a Cravens kezd ha minden igaz. Kíváncsi leszek rá. Stewart helyén fog játszani. Roby is Out, de talán Yiadomék nincsenek olyan messze a mostani formájától. Hopkinsnak nagy estéje lehet, de azért Watsonon lesz nyomás rendesen. A pass rushnak ki kell hozni a maxot, ha nyerni akarunk.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Az a baj, hogy PMet leszámítva, FAn se sokkal jobb Elway bizonyítványa QB tárgyból...

Valami dedikált QB suttogó kéne a scout teambe, lehetőleg nem Elway vonalról. Akkor nem lennének gondok.
A játékosértékelésekkel foglalkozó oldalakon Football Outsiders DVOA, PFF, top 10 csapat vagyunk, csak erős soroslás. A minősíthetetlen HCt, OCt, DCt én teszem hozzá meg lehet nem súlyozzák megfelelően a QB posztot amikor csapatokra fogalmaznak meg összteljesítményt.
De CHJ top 2 CB idén is defensive passer rating alapján, a falunk talán a legjobban blokkol futáshoz az alapján hogy hány yardon éri a futót az első contact, Lindsay ORoYért harcban, csak nem megfelelő game plannel megyünk a meccsekre, nem Keenum erősségére játsszunk - play action - hanem a gyengéire, hiába megy a futás akkor is feladjuk ha előnyben vagyunk és hagyjuk, hogy Keenum elveszítse azt amit magától nem veszítene el és majdnem mindenki jelentősen visszaesett tacklingben, ami csak fegyelem / edzők kérdése, megtámogatva néhány WTF callal, amiről többé nem is tudni, hogy VJ hívja-e vagy Woods, de biztos ami biztos menjen mindkettő...

Most a rövid hetek hosszú hétvégék alatt volt időm több mély statiszikába beleásni magam, és visszaállt a hitem, hogy még mindig magas a talent level, csak borzalmas a coaching, illetve pont a legfontosabb poszt az, ahol nem túl magas a talent level, és amit a legrosszabbul használunk. Keenumnak 100 fölötti passer ratingje van play actionből, 70 környéki amúgy. Mi használunk liga szinten legkevesebb play actiont, pedig az erős futó játék meg tudna neki alapozni. + a falunk 7. futás blokkolásban, néhány statisztikában még magasabb is, pass protectionben ennél jóval hatrébb de "You pass to score". Ez van olyan bullshit mint a "right now Kyle Orton gives us the best chance to win"

Jövő évi kívánság listám: Új HC, új OC, új DC, meg egy új QB, akit egy új ember választ ki. Felőlem akár ülhet is egy évet Keenum mögött, akiből egy Reid szerintem kihozna egy Kovács Sanyit, mondjuk Ő lehet Siemianből is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 824 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én előbb hoznék egy megfásult vagy egy kiforratlan tölteléket a QB posztra, mint, hogy Elway megint QB-t draftoljon.
Jöjjön Carr, Winston, Mariota, Tannehill, Flacco, Fitzmagic vagy bárki, de túl sok jó játékos van most a keretben (mondjuk 4-5 😀 a fiatalokat nem számolva persze), akiket jó lenne nem elpazarolni rebuild-el.

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 216
Hétről hétre biztosabb vagyok benne, hogy nem QB-t fogunk húzni tavasszal. Legalábbis az első körben. Egyrészt azért, mert jó esély van arra, hogy a class legjobb cornere vagy támadófalembere bent legyen amikor húzunk. Másrészt pedig egész egyszerűen egyre nyilvánvalóbb, hogy ez a QB class a béka feneke alatt lesz, pláne a 2020-ashoz képest. Ez a Herbert gyerek is olyan szinten túlhájpolt, hogy azt el sem tudom mondani. Ha még egy évet fog várni, van egy olyan boldom, hogy 3 QB is kimegy előtte, annak ellenére, hogy idén potenciális 1/1-ként vagy 1/2-ként (attól függ hol húznak) emlegetik Eli Manning helyére.

Szóval az irányító kérdésben én továbbra is abban bízok amiben eddig: #Tua2020 minden erővel, ha kell még egy első kört áldozva. De igazából Fromm és Eason is nagyon jónak tűnik, viszont nálam Tua az első minden téren, elképesztően tudnék neki örülni, ha hozzánk kerülne.

Az idei classból a kedvenc prospectem AJ Brown az Ole Missből (WR), örülnék neki ha nálunk kötne ki, de nem hiszem, hogy lecsúszik a második körig, elsőért meg most hülyeség lenne elkapót húzni. Sokat láttam az utóbbi időben játszani, hát... az sem lenne meglepő ha olyan szintre jutna el, mint névrokona. A CB-k közül Deandre Baker és Greedy Williams nagyon jónak tűnnek, illetve Jonah Williams is elég biztos OT választásnak tűnik. Én közülük vennék ki valakit, az egyikük biztosan bent lesz a 10. hely környékén.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 840 — The Mathematician
Hát, nekem Champ távozása fájt a legjobban eddig és ez továbbra is így lesz, DT-nek legalább lett egy gyűrűje a csapattal...

Sajnos gyengék vagyunk és a gyengék mindig eladók és nem vevők, ezt vele jár...
StormST
az a baj hogy nem is gyengék vagyunk igazán
hanem alulteljesítünk és így lehet elkótyavetyélni az asseteket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 813 — SB 50 Champion @ Grund
Hát, nekem Champ távozása fájt a legjobban eddig és ez továbbra is így lesz, DT-nek legalább lett egy gyűrűje a csapattal...

Sajnos gyengék vagyunk és a gyengék mindig eladók és nem vevők, ezt vele jár...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
4. kör lesz DT ára.
Beki
És némi apró.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1057323115477377024
iktriad
Mínusz némi apró inkább
Egész jól jártam a 4/8+6/11+2019/2 eleje trade-emmel :d
Wyatt
Erre nem is emlékeztem...melyik észlény adott kb. 1. kör érte...😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
OmahaST18 Denver Broncos 11
Valahol sajnálom Thomast, de valahol érthető és jó döntés. A jelenlegi rendszerben használhatatlan volt, Keenum nemtudja megdobni azokat a szoros 50-50 labdákat ahol tudtuk volna kamatoztatni, elszakadni meg már nem ugy szakad el. Egyre idosebb is és nem is olcso szoval megértem a döntést. Mellesleg nem hiába hivtak mostában dropkiralynak a hátamögött. És már itt az utoda is. Persze a 4. Körnél tobbet remeltem de valoszinuleg nem voltam olyan jó piaca.
Leonidasz007
Teljesen egyetértek a véleményeddel, azzal egészíteném még ki, hogy Suttonbe nagy potenciál van sztem így ezért is mehettek bele a trade-be. Jövőt nézve teljesen logikus döntés volt a GM részéről.