Denver Broncos

50 feliratkozó

több mint 5 éve
Foresz Denver Broncos 463 — Broncos
Ennyi sérült mellett csoda lenne a PO...
#JC6
Nézzük a jó oldalát.Most van lehetősége odakerülni a tartaléknak hogy bizonyítson.Plusz,az ellenfelek dolga is nehezebb,hiszen noname emberekből kell készülniük.
Az is lehet,hogy a következő hetekben előkerül egy újabb Lindsey-szerű csoda a saját posztján.Ki tudja...
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Hogy jó hír is legyen, Lindsay lett a hét AFC támadója.
 twitter.com/Broncos/status/1070324582324690945
Régen látott statokat produkál.
 twitter.com/ryanohalloran/status/1070327257913188352
iktriad
rengeteg régen látott statot tudnék hozni róla, de most legyen csak ez az egy.
 twitter.com/GrahamBarfield/status/1069703358443741184
| a többit a RoY-re tartogatom, ha elfogadhatatlan mértéket kezd ölteni a Barkley-hype... |
Black_Adder
Lehet össz futott yardokban is verné Barkleyt, hogyha nem lett volna az a kiállítása az egyik meccsen. 😀
Gerichill
tegyük hozzá jogralan kiállítás. plusz ha az első 4-5 fordulóban nem Bookerrel próbáltuk volna megoldani a futást. Szupersztár született, szokjunk hozzá. Reméljük nem mostanában akarja megagyalni a nőjét

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Hogy jó hír is legyen, Lindsay lett a hét AFC támadója.
 twitter.com/Broncos/status/1070324582324690945
Régen látott statokat produkál.
 twitter.com/ryanohalloran/status/1070327257913188352
iktriad
rengeteg régen látott statot tudnék hozni róla, de most legyen csak ez az egy.
 twitter.com/GrahamBarfield/status/1069703358443741184
| a többit a RoY-re tartogatom, ha elfogadhatatlan mértéket kezd ölteni a Barkley-hype... |
Black_Adder
Lehet össz futott yardokban is verné Barkleyt, hogyha nem lett volna az a kiállítása az egyik meccsen. 😀
Gerichill
Vagy ha többet kapná a labdát. Akkor lehet győzelemből is több lenne, dehát csalás 20-nál többször a legjobb játékosod kezébe adni a labdát, de a 15+ is minimum sportszerűtlen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 521
Hogy jó hír is legyen, Lindsay lett a hét AFC támadója.
 twitter.com/Broncos/status/1070324582324690945
Régen látott statokat produkál.
 twitter.com/ryanohalloran/status/1070327257913188352
iktriad
rengeteg régen látott statot tudnék hozni róla, de most legyen csak ez az egy.
 twitter.com/GrahamBarfield/status/1069703358443741184
| a többit a RoY-re tartogatom, ha elfogadhatatlan mértéket kezd ölteni a Barkley-hype... |
Black_Adder
Lehet össz futott yardokban is verné Barkleyt, hogyha nem lett volna az a kiállítása az egyik meccsen. 😀
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Hogy jó hír is legyen, Lindsay lett a hét AFC támadója.
 twitter.com/Broncos/status/1070324582324690945
Régen látott statokat produkál.
 twitter.com/ryanohalloran/status/1070327257913188352
iktriad
rengeteg régen látott statot tudnék hozni róla, de most legyen csak ez az egy.
 twitter.com/GrahamBarfield/status/1069703358443741184
| a többit a RoY-re tartogatom, ha elfogadhatatlan mértéket kezd ölteni a Barkley-hype... |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A fal is úgy lett egyre jobb, ahogy estek ki az emberek. Akkor kezdtünk el nyerni, amikor DT megkapta az elbocsátó szép üzenetet. Ez a csapat mindent kibír, legfőképpen Josephet is cipeli a hátán. Tim Patrick time. Egyébként pedig Lindsay beviszi a hátán a csapatot a póba

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ennyi sérült mellett csoda lenne a PO...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy jó hír is legyen, Lindsay lett a hét AFC támadója.
 twitter.com/Broncos/status/1070324582324690945
Régen látott statokat produkál.
 twitter.com/ryanohalloran/status/1070327257913188352

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Hát Sandersnek ennyi volt. 30 fölött nem fog vissza visszatérni achillesből... Nekünk meg márciusig kell dönteni a team optionről...

Harris, Paradis, Leary, Garcia, Butt, Heuerman és most Sanders. Mind a kezdőből estek ki. Utoljára 2013ban volt ilyen, akkkor a D# fogyott el teljesen meg egy All Pro támadó (Clady), most fordítva...

Nem tudom Sunshine-t vissza tudjuk-e még hozni IR-ről, vagy akkor kezdődött a 8 hét, amikor PUPról IRre került, ahogy azt se, hogy előre kell-e jelezni a designated to returnt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 521
Ez most komoly, hogy Sanders elszakítja az Achilleszét edzés közben??? 😕(((
Gerichill
Mielőtt még tényleg elkezdtünk volna reménykedni. Nem baj majd megy a labda az elit tight endeknek! Fun fuct h Sutton kivetelevel egyik jelenleg rosteten lévő WR-nek sincs 74 yardja 😀
Leonidasz007
Pedig Sanders még nagy formában volt is idén...
Élveztem nézni a játékát, nagy kedvvel nyomta.
Gyors regenerálódást neki!
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
Ez most komoly, hogy Sanders elszakítja az Achilleszét edzés közben??? 😕(((
Gerichill
Mielőtt még tényleg elkezdtünk volna reménykedni. Nem baj majd megy a labda az elit tight endeknek! Fun fuct h Sutton kivetelevel egyik jelenleg rosteten lévő WR-nek sincs 74 yardja 😀
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 521
Ez most komoly, hogy Sanders elszakítja az Achilleszét edzés közben??? 😕(((
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
Eddig messze a legnehezebb sorsolás a miénk az ellenfekek win/loss számait nézve. 4%al nehezebb mint a masodik csapaté. Ennek fényében szép a 6-6. Cserébe mostantól az (egyik) legkönyebb van hátra.

Egyébként kicsit csalóka ez a legnehezebb m ugye 4 meccs ezt ngyon megdobja.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Mit tudni a sérültekről?
Harris akkor erre a szezonra már off gondolom, de mi a helyzet Wolfe és Jewell sérülésével?
Gerichill
Harris szárkapocscsont törés.
“I have trust and faith in my guys to finish the season strong,” Harris said. “I need those guys to win so I can get back on the field. I just know that, if we make the playoffs, I’ll be ready to go.”

Harris doesn’t expect to need surgery and coach Vance Joseph did not rule him out for the season, but broken bones can’t be massaged or stitched back to full health. The wild-card playoff round begins Jan. 5.

Azért arra, hogy még játsszon idén kisebb esély van mint a POra... Meg kérdés ha visszatér milyen forában tér vissza, de a teljes 2015-ös PO-t is sérülten játsztotta...

Wolfe, borda. De szerencsére nincs törés, reméli jövő héten már játszhat.

Jewell ankle sprain. Róla még nem találtam info-t, de Marshall már edzett múlthéten is, valaki tud majd játszani, meg ott azért egyikük se CHJ vagy Wolfe szintű játékos idén. Davis meg amikor épp nem ég coverage-ben felszántja a pályát, szóval az LB sorért kevébé aggódom.
Black_Adder
update: CHJ azt reméli, hogy a POra visszatérhet, ha a csapat bejut. VJ azt mondja nem tesszük IR-re, nem hozunk DB-t, és Harris week-to-week. Mondjuk ha vissza is tér, kérdéses hogy milyen formában, de 2015ben is komolyabb sérüléssel játszotta végig a PO-t. A Steelers ellen egyik kezét nem tudta váll fölé emelni...
| ez alapján nem csak én számolgatom a PO-t |

szerk.: Jewell valszeg kihagyja a 9ers ellenit, és Marshall is kérdéses. hiányukban amúgy számomra meglepetésre nem Bierria vette át a helyüket, hanem Joe Jones, meg Sua Cravens ugrott be LB-nek is, de neki megnövekedett szerepe lesz a secodnaryben is, mert Harrist részben Simmons pótolja (voltak SCB snapjei a Bengals ellen).
FWIW Jones a PFF nagyon szerette 89,7-es grade-et adott neki, az Von Miller mögött a második legjobb. 4 tackle, 2 STOP 1/1 2 yard coverageben.

A sérült Marshall helyett játszó sérül Jewell helyén Bierriának 1 snap jutott, Harris kiesésével (és Brock sérülésével) Langley 0 snappet volt a pályán a védelemben. A tavalyi szemetet nem mertük kidobni, de azért pályára se merjük engedni. McKenziet valamikor lomtalanításkor szerencsére elvitték bár először még gyorsan mégis visszavittük a lakásba, de szerencsére nem volt hely neki.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Foresz Denver Broncos 463 — Broncos
A törzsszurkoló mindig optimista.Ha csak halovány az esély,akkor is számolgat.Ezen szerintem nincs mit külön megmagyarázni.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
erős wishful thinking a po, ugyanakkor, már tényleg csak a 49ers, Raiders, Browns van vissza... és a sztárjait pihentető Chargers csere QB-val... ez azért nem hangzik rosszul. persze bukhatunk simán, de nem mondanám papírformától távolinak a 4 W-t.
Cruyffista
Józsi bától azért kitelik, hogy mindenkit ütünk és a végén a Chargers cser QB-val C csapattal elver minket egy hülye rúgó fagyasztásos FG-al és ezzel elúszik a PO

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
erős wishful thinking a po, ugyanakkor, már tényleg csak a 49ers, Raiders, Browns van vissza... és a sztárjait pihentető Chargers csere QB-val... ez azért nem hangzik rosszul. persze bukhatunk simán, de nem mondanám papírformától távolinak a 4 W-t.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Mit tudni a sérültekről?
Harris akkor erre a szezonra már off gondolom, de mi a helyzet Wolfe és Jewell sérülésével?
Gerichill
Harris szárkapocscsont törés.
“I have trust and faith in my guys to finish the season strong,” Harris said. “I need those guys to win so I can get back on the field. I just know that, if we make the playoffs, I’ll be ready to go.”

Harris doesn’t expect to need surgery and coach Vance Joseph did not rule him out for the season, but broken bones can’t be massaged or stitched back to full health. The wild-card playoff round begins Jan. 5.

Azért arra, hogy még játsszon idén kisebb esély van mint a POra... Meg kérdés ha visszatér milyen forában tér vissza, de a teljes 2015-ös PO-t is sérülten játsztotta...

Wolfe, borda. De szerencsére nincs törés, reméli jövő héten már játszhat.

Jewell ankle sprain. Róla még nem találtam info-t, de Marshall már edzett múlthéten is, valaki tud majd játszani, meg ott azért egyikük se CHJ vagy Wolfe szintű játékos idén. Davis meg amikor épp nem ég coverage-ben felszántja a pályát, szóval az LB sorért kevébé aggódom.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 521
Mit tudni a sérültekről?
Harris akkor erre a szezonra már off gondolom, de mi a helyzet Wolfe és Jewell sérülésével?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 933
Miért érzem ugy hogy még mindig a legneccesebb az lesz hogy mi megnyerjük minden meccsünket. Én nem is merek számolgatni.
Leonidasz007
Erősen necces, Harrissel is az lenne, és nem csak a Chargers elleni finálé, hanem a kötelezők behúzása is.
De a tavalyi szezon után, én megbecsülöm a lehetőséet, hogy decemberben még PO-t számolgathatok és nem prospekt ismertetőket bújok...
Sztem a Broncos nem végezz, 10-6-al. De megértem a reménykedést, én is reménykedek egy-két dologban Ravens kapcsán. Max annyi, h nekünk talán nagyobb az esélyünk.
KeyG
A számolgatásnak csak úgy van értelme, ha 10-6-tal számolunk. És külön-külön egyik meccset se lehetetlen hozni. Ahogy az se lehetetlen, hogy a KC legyőzi a Ravenst és a Chargerst, a Pecc és Saints legyőzi a Steelerst és kikap még egyszer a Dolphins.
Sok meccsnek kell még hogy számunkra kedvező végeredménye legyen, de kevesebb, mint 1 hete.
De cheering guide-ot írtam, nem betting guide-ot.
De az hogy POért küzdünk jobban tükrözi a csapat valódi erejét, mint amikor 3-6-nál a draftpickeket számolgattuk. Volt 2 nagyon gáz meccsünk (Ravens, Jets), de amúgy nagyon erős csapatok ellen játszottunk jó meccseket, amiket egy közepes vezetőedzővel, oc-val vagy épp dc-vel akár meg is nyerhettünk volna. Nem mi lett volna ha forgatókönyveket akarok számolgatni, de nem véletlen, hogy DVOA-ban, SRS-ben vagy PFF grade-ekben top 6-7 csapat vagyunk. Egyik se szentírás, de a három együtt talán jelent valamit, és talán alátámasztja részben a mostani winning streak is.

A legvalószínűbbnek amúgy azt tartom, hogy az utolsó fordulüban meg lesz az esélyünk, de kikapunk, és ezzel elúszik a PO. És akkor mivel az utolsó fordulóig harcban voltunk, lehet marad Joseph is. Hiába hogy legalább 2 meccset sajátkezűleg veszített el. KC, Texans.
A második legvalószínűbbnek azt, hogy a legegyértelműbb győzelmet bukjuk a 49ers ellen.
Harmadik helyre azt rakám, hogy kevés lesz a 10-6 is.

Ettől még egyetlen földtől elrugaszkodott végkimenetel sincs a számolgaátsban.
Black_Adder
Ne értsd félre, nem leszólni akartam a Broncost. Én megmondom őszintén Chargers nálatok tuti L, mégpedig azért mert ők bizony nálam csoportgyőztesek, vagy legalább ugyanúgy végeznek a KC-vel. És a Browns ellen 50-50. Nálam a Ravens és Broncos is 9-7-el végezz. De persze ezek mind számolgatások, az én részemről is. 😊

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Félre ne érts, én örülök a számolghatásnak. Vagyis örülök hogy lehet még most számolni a PO-t, de annyira megtört az elmúlt idősuzak h még nem merem elhinni se. Pedig ahogy irod, a csapat valós ereje inkább ez a jelenlegi játék. Na majd meglátjuk. Harris nélkül kicsit félek.
Leonidasz007
nem értettem félre. Általában én is inább pesszimisán szoktam számolgatni (2008 megtanított egysmásra), de most szükségem van erre, hogy elviseljem VJ bamba képét az oldalvonal mellett 😊 meg hogy mégis tudjam kinek szurkoljak az elsőre semlegesnek tűnő meccseken.

De azt hiszem teljesen érthető, aki megpróbálja óvni magát az újabb nagy csalódástól.
Tartok tőle, hogy az a döntés a Texans ellen, hogy nem mentünk közelebb, még nagyon fog fájni... Vagy az a KC ellen elrontott passz vagy az azok a hiányzó tizedmásodpercek a sikeres védekezéshez...

Meglátjuk. A vereségek VJ menesztéséhez vinnáének közelebb, mégis azt tapasztalom magamon hogy a győzelmeknek örülök, nem a vereésgeknek.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
Félre ne érts, én örülök a számolghatásnak. Vagyis örülök hogy lehet még most számolni a PO-t, de annyira megtört az elmúlt idősuzak h még nem merem elhinni se. Pedig ahogy irod, a csapat valós ereje inkább ez a jelenlegi játék. Na majd meglátjuk. Harris nélkül kicsit félek.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Miért érzem ugy hogy még mindig a legneccesebb az lesz hogy mi megnyerjük minden meccsünket. Én nem is merek számolgatni.
Leonidasz007
Erősen necces, Harrissel is az lenne, és nem csak a Chargers elleni finálé, hanem a kötelezők behúzása is.
De a tavalyi szezon után, én megbecsülöm a lehetőséet, hogy decemberben még PO-t számolgathatok és nem prospekt ismertetőket bújok...
Sztem a Broncos nem végezz, 10-6-al. De megértem a reménykedést, én is reménykedek egy-két dologban Ravens kapcsán. Max annyi, h nekünk talán nagyobb az esélyünk.
KeyG
A számolgatásnak csak úgy van értelme, ha 10-6-tal számolunk. És külön-külön egyik meccset se lehetetlen hozni. Ahogy az se lehetetlen, hogy a KC legyőzi a Ravenst és a Chargerst, a Pecc és Saints legyőzi a Steelerst és kikap még egyszer a Dolphins.
Sok meccsnek kell még hogy számunkra kedvező végeredménye legyen, de kevesebb, mint 1 hete.
De cheering guide-ot írtam, nem betting guide-ot.
De az hogy POért küzdünk jobban tükrözi a csapat valódi erejét, mint amikor 3-6-nál a draftpickeket számolgattuk. Volt 2 nagyon gáz meccsünk (Ravens, Jets), de amúgy nagyon erős csapatok ellen játszottunk jó meccseket, amiket egy közepes vezetőedzővel, oc-val vagy épp dc-vel akár meg is nyerhettünk volna. Nem mi lett volna ha forgatókönyveket akarok számolgatni, de nem véletlen, hogy DVOA-ban, SRS-ben vagy PFF grade-ekben top 6-7 csapat vagyunk. Egyik se szentírás, de a három együtt talán jelent valamit, és talán alátámasztja részben a mostani winning streak is.

A legvalószínűbbnek amúgy azt tartom, hogy az utolsó fordulüban meg lesz az esélyünk, de kikapunk, és ezzel elúszik a PO. És akkor mivel az utolsó fordulóig harcban voltunk, lehet marad Joseph is. Hiába hogy legalább 2 meccset sajátkezűleg veszített el. KC, Texans.
A második legvalószínűbbnek azt, hogy a legegyértelműbb győzelmet bukjuk a 49ers ellen.
Harmadik helyre azt rakám, hogy kevés lesz a 10-6 is.

Ettől még egyetlen földtől elrugaszkodott végkimenetel sincs a számolgaátsban.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 933
Sztem a Broncos nem végezz, 10-6-al. De megértem a reménykedést, én is reménykedek egy-két dologban Ravens kapcsán. Max annyi, h nekünk talán nagyobb az esélyünk.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
Miért érzem ugy hogy még mindig a legneccesebb az lesz hogy mi megnyerjük minden meccsünket. Én nem is merek számolgatni.