Denver Broncos

50 feliratkozó

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Azt sem tudom van-e még olyan negatív statisztika, amit VJ alatt nem döntöttünk meg. Például, a Browns 90 óta csak szívni járt a MH-ra... ennek is vége... kösz VJ.
#JC6
back2back losing season 72-ben volt utoljára. Ahhoz még kell 1 meccs.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Azt sem tudom van-e még olyan negatív statisztika, amit VJ alatt nem döntöttünk meg. Például, a Browns 90 óta csak szívni járt a MH-ra... ennek is vége... kösz VJ.
#JC6
Azért ettől a Brownstól szerintem már nem gáz kikapni mint mondjuk pár éve...


több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
Nem is tudom mit mondhatnék... reménytelen ez az edzői stáb. Felkeltem, de minek.. mostmár csak a 8-8-ért szurkolok, hogy Bowlen ne így kerüljön az őt megillető helyre.

Azt sem tudom van-e még olyan negatív statisztika, amit VJ alatt nem döntöttünk meg. Például, a Browns 90 óta csak szívni járt a MH-ra... ennek is vége... kösz VJ.

Amikor látod, hogy Keenum csak kínlódik, de te újra és újra passzjátékot hívsz, no komment...
#JC6
a vicc h amit én láttam Keenum-nál a Hamilton passzjátékok voltak a legrosszabbak
a 2 ember egyáltaán nem érezte egymást sztem(aztán lehet tévedek)

mikor slant route-kat csináltunk és oda ment a passz azok ültek, erre alig használtuk
pedig pont ezekkel a rövid passzokkal lehetett volna megcsinálni Linddsay-nek a helyet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nem is tudom mit mondhatnék... reménytelen ez az edzői stáb. Felkeltem, de minek.. mostmár csak a 8-8-ért szurkolok, hogy Bowlen ne így kerüljön az őt megillető helyre.

Azt sem tudom van-e még olyan negatív statisztika, amit VJ alatt nem döntöttünk meg. Például, a Browns 90 óta csak szívni járt a MH-ra... ennek is vége... kösz VJ.

Amikor látod, hogy Keenum csak kínlódik, de te újra és újra passzjátékot hívsz, no komment...
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
tavaly nem állt bele a játékosokba és tavaly nem voltak kirohanások
szóval sztem idén csak a 9-7 mentheti meg
Negritis
Ha az öltöző nincs egyértelműen mögötte a 9-7 is kevés neki. Most Keenum után Von Millerbe is beleállt egy kicsit, ezek biztatók, bár még biztatóbb lenne, ha fordítva is lenne mutogatás, de kezdetnek nem rossz. Ha a győzelmek csak elfedik a bajokat és nem meggyógyítják akkor még van remény.

Ez egy PO csapat, csak szar az edzője, meg van egy KC és egy LAC a csoportjában
 www.footballoutsiders.com/stats/teameff

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
tavaly nem állt bele a játékosokba és tavaly nem voltak kirohanások
szóval sztem idén csak a 9-7 mentheti meg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Szerintem a hazai szív, ami mindig kicsit rózsaszínben látja a dolgokat mondatta sokunkkal korábban, hogy ez egy olyan keret, amiben hemzsegnek a tehetségek és potenciális klasszisok, csak persze az edzőket egyszerűbb hibáztatni, ha ez mégse látszik a meccseken.
flzoli
A pártatlan Football Outsiders és Pro Football Focus roster erősségét mérő metrikáiban top 10 a csapat. A pro-football-reference színtiszta algortmus alapján számított SRS-ében szintén.
Rajtuk nincs rózsaszín szemüveg.

A KC elleni hazait és a Texans ellenit VJ saját kezűleg vesztette el, de ezen kívül is kemény harcra késztettük a KC-t idegenben is, a Ramset. 3 meccsen játszottunk igazán szarul, Raiders, Jets, 9ers. Több meccsen játszottunk inkább jól. Akkor miért azt gondoljam, hogy a 3 meccs a valós kép, nem a 10?

A game plan rendre nem a játékosok erejére épít, nem a legjobb játékosainkat használjuk a legtöbbet, fejétől bűzlik a hal.
Persze ha a 2012-2016 időszak a mérce, attól valóban messze van, és egyre messzebb, de pont most kapott komoly új lendületet, Lindsay harcban a ORoY címért, Csabi harcban a DRoY címért. Nagy hajrá kéne mindkettőnek, de ott a nevük a kontextusban. Sutton-Lindsay-Freeman hármas hozza a legtöbb yardot bármelyik rookei trióból.

Ezzel a kerettel PO lenne a cél. Fel lehet sorolni a hiányosságait | (Amúgy az LB sor a front7 része) | , és kezdeni is kell vele, de nincs tökéletes csapat az AFC-ben. Kansas Cityben hány védő posztra lehetne mondani hogy lyukas? Még is ők állnak no1 seedre. Lyuk nélküli csapat nincs és nem is lesz. Csak valahova jut olyan edző, aki nem a lyukakkal, hanem a játékosokkal próbál meccset nyerni, ezért valaki észre se veszi a lyukakat.

Vannak címek amiket több csapat szurkolói mondanak saját csapatukról. Pl a liga legszarabb O-linena minden évben kb 20 csapatnál van, én annyit állítok hogy a Broncos a legjobban alulteljesítő csapat. Biztos mondják más csapat szurkolói, nekem ez a független szubjektív véleményem, ami amúgy összhangban van a pártatlan értékelések és a valós mérleg közötti eltéréssel, ami fogható ugyan a Strength of Schedule-ra, de akkor miért aláz szarrá a Jets és a 9ers.
kicsi Shannyvel se lennénk kontenderek, de VJvel sosem leszünk

És lehet hogy tévedek, lehet hogy tévednek az FO-nál a PFF-nél meg a világon midnenhol. De attól még VJ egy szar edző, ha kirúgod vagy kiderül hogy mégse reménytelen a keret vagy nem vesztes semmit. Ha marad VJ vesztesz még egy évet.

Amúgy senki nem mondta, hogy Elway nem így gondolja. 1 év után kirúgni egy HC-t, annak nincs túl jó üzenete az interjúk előtt. Ráadásul a Bowlen család NFL tulajok között a szegényebbek közé tartozik, az is szűk keresztmetszet lehet, hogy hány évig fizetsz egyszere két HC-t (VJ szerződésébe foglalt összeg akkor is kifizetésre került, ha kirúgjuk).
Most viszont új év új remények. Kapott még egy évet, a világot nem váltotta meg, eggyel kevesebb év a szerződéséből eggyel könnyebb kirúgni.
Az én félelmem onnan ered, hogy tavaly is közel volt a kirúgása és az mentette meg, hogy az öltöző mögötte állt, kiálltak érte a játékosok. 6-6nál ha véget ér a szezon úgy érzem ugyanígy lett volna.
Egy 9-7 előzetesen nagyon kevésnek tűnt Elway korábbi elvárásaihoz képest, de ha sikerül neki a 6-1es befejezés, ha csak a bye week utáni időszakot nézi valami kifogásnak engedve?
Amikor Wolfe és Harris egészen explicit kritizálták a VJ és Woods párost biztosra vettem a nagy takarítást, de az valahogy elhallgatott. Ha elmegy a matematikai esély vagy kikapunk mégegyszer újra a felszínre törhet, de ha csak az utolsó fordulóban eliminálódunk matematikailag is, ráadásul esetleg egy győzelemmel, félek hogy a mi mindent megtettünk érzés lenne erősebb.

Más kérdés, hogy van-e egyáltalán esély arra a 3 győzelemre Sanders és CHJ nélkül...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 521
Szerintem a hazai szív, ami mindig kicsit rózsaszínben látja a dolgokat mondatta sokunkkal korábban, hogy ez egy olyan keret, amiben hemzsegnek a tehetségek és potenciális klasszisok, csak persze az edzőket egyszerűbb hibáztatni, ha ez mégse látszik a meccseken.

Szerintem a D# -ben a front7 az egyedüli poszt, ahol minőség és mennyiség is együtt van jelen. Harris nagy király hátrébb, de egyedül sajnos nagyon kevés. Az LB sor komolytalan, mindig úton vannak csak. A safetyk gyök sebességgel mozognak, és ami a rosszabb, gondolkodnak is. Roby és az éppen beugrók teljesítményét pedig nem is kell részletezni. Az O#-ben kb kiürült a WR és a TE poszt. Az egy szem Sutton-ön kívül nincs is kezdő kaliber a csapatnál. (Sanders nagy kedvenc, de sajnos ilyen sérüléssel nem tartják jövőre rosteren ilyen fizetéssel). A fal pofásan nézz ki, az ifjonc futók is elég pengék, csak kár, hogy a modern fociban nem lehet erőltetni a run heavy irányt hosszabb távon.

VJ egy kókler, legyen Elway személyi titkára ha olyan jóban vannak és pengén megy a bratyizás a játékosokkal, de ez a HC poszt nagyon nem az ő szintje. Kapaszkodhatunk abba, hogy majd a következő edzővel varázsütésre szintet lép mindenki, de sajnos erre nincs nagy esély. Még szerencse, hogy az a néhány klasszis (Von, Harris, Paradise, Sanders) és a potens fiatal (Chubb, Lindsay/Freeman, Sutton) ad valami okot a meccsnézésre és a reménykedésre.

No ez jó negatív hangvételű lett, azért nem kell kardba dőlni feltétlen 😊
flzoli
Azért a szezon előtt azt se vártam volna, hogy valaki az alapszakasz vége felé az támadófalat fogja dícsérni. 😮 😀
több mint 5 éve
Foresz Denver Broncos 463 — Broncos
Ez a beszéd...Igazából taglaltad részecskéire bontva a csapat hibáit,lehetőségeit.Éppen szinkronban olvasom Nate Jackson és Belichick könyvét,úgyhogy azért is van bennem kettősség ezzel kapcsolatban.
Véleményem szerint,Keenum-tól egyelőre jobb opció nincs. Az offense és a defense oldalon sincsenek nagyobb gondok amíg nem jönnek sérülések,talán a támadásban érzem azt hogy több kéne ettől.Nagyon kevés pont esik a meccseinken,már évek óta.(és ez talán előre vetítené a playcall változtatásokat)
Valahol talán egyensúly a két sor közt - és ez szerintem jó - de támadójáték nélkül hosszútávon sehová sem jutunk.
De addig míg Kubiak volt a stratéga,addig nem éreztem azt hogy tanácstalanok lennénk,most pedig egyáltalán stratégiát nem látok.
Amúgy lehet hogy VJ vitte az öltözőt,de attól még az eredmények nem teljesen őt igazolják.És egy edző az eredményekért kapja a lóvét,nem azért mert haverok a spílerek...csak én azt nem értem,hogy Elway mit gondol erről???Miért nem látja hogy valami nem gömbölyű?
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem a hazai szív, ami mindig kicsit rózsaszínben látja a dolgokat mondatta sokunkkal korábban, hogy ez egy olyan keret, amiben hemzsegnek a tehetségek és potenciális klasszisok, csak persze az edzőket egyszerűbb hibáztatni, ha ez mégse látszik a meccseken.

Szerintem a D# -ben a front7 az egyedüli poszt, ahol minőség és mennyiség is együtt van jelen. Harris nagy király hátrébb, de egyedül sajnos nagyon kevés. Az LB sor komolytalan, mindig úton vannak csak. A safetyk gyök sebességgel mozognak, és ami a rosszabb, gondolkodnak is. Roby és az éppen beugrók teljesítményét pedig nem is kell részletezni. Az O#-ben kb kiürült a WR és a TE poszt. Az egy szem Sutton-ön kívül nincs is kezdő kaliber a csapatnál. (Sanders nagy kedvenc, de sajnos ilyen sérüléssel nem tartják jövőre rosteren ilyen fizetéssel). A fal pofásan nézz ki, az ifjonc futók is elég pengék, csak kár, hogy a modern fociban nem lehet erőltetni a run heavy irányt hosszabb távon.

VJ egy kókler, legyen Elway személyi titkára ha olyan jóban vannak és pengén megy a bratyizás a játékosokkal, de ez a HC poszt nagyon nem az ő szintje. Kapaszkodhatunk abba, hogy majd a következő edzővel varázsütésre szintet lép mindenki, de sajnos erre nincs nagy esély. Még szerencse, hogy az a néhány klasszis (Von, Harris, Paradise, Sanders) és a potens fiatal (Chubb, Lindsay/Freeman, Sutton) ad valami okot a meccsnézésre és a reménykedésre.

No ez jó negatív hangvételű lett, azért nem kell kardba dőlni feltétlen 😊

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Amúgy ha itt tartunk, Keenum szerintem nem reménytelen eset. Csak Musgrave-vel az. QB-t drafton 6-10 után se találnánk jobb eséllyel, 1/5-ben is csak a 3. jutott volna, és msot nem érdekel hogy sekélynek mondják az idei választékot, 1/5-ön kívülre nem csúszik az akiben a csapatok is fr. QB-t látnak. Mayock meg annyira nem érdekel.
Szóval marad Keenum, egy reform HC-val vagy OC-val ennél szerintem többet is ki lehet hozni belőle, kevesebbet nem nagyon, amit idén láttunk tőle ezt magától is tudja.
D# odlalon féltettem sokáig a csapatot a sémaváltástól, mostanra mindenki kiöregedett vagy kiderült hogy nem tud még egyet előrelépni, anélkül pedig kevés hogy átvegye 2015ös elődje helyét. Von Miller, CHJ, Csabi és Shelby Harris a keeperek nálam. Miller és CHJ teljesen sémafüggetlenek, Csabira azt mondják más séma tán még jobban is feküdne neki. SHarrist lehet kinyírná egy 2 gap rendszer, de attól hogy új DC jön még maradhatna 1gap, meg akármennyire is birom a játékát, a védelmi egységet annyira szomorú nézni, hogy ezt az áldozatot még meg is hoznám.
Wofle, Simmon esetleg Roby hátha magára talál, meg a rookiek, akiket jó lenne beilleszteni egy esetleges új sémába, de sajnos nem tragédia ha szép lassan mások vennék át a helyüket. Marshallnak és Stewartnak nagyon lefőtt, Pekonak lejár a szerződése és 34 éves kb.
Nincs kit félteni új védelmi sémától.

A támadó fal egyre jobb futás blokkolásban, Lindsay adja az értelmét hogy nézzük a meccseket, nem tudom ez mennyire Musgrave érdeme, ezt biztos kár lenne elveszteni. És Lindsay szerintem nem teljesen séma független, ő nem a semmiből hozza a yardjait, hanem nagyon jól érzi az O-line-t, hogy hol nyílik meg a lyuk, utána pure speed az már a séma független része, de ha -1-2 yardon hozzáérnek nem biztos, hogy fel tud váltani 2-es sebességbe...
De az én véleményem hogy egy jó OC kapásból többet adná a futók kezébe a labdát, úgy a falnak is többet lehetne futáshoz blokkolni amiben jók, mint passzt protektálni amiben nagyon szarok és több nagy play nyílna a több lehetőségből. Nem feltétlen Lindsaynek kell több snappet kapnia, lehet pont jó, hogy nem fárad el, de akkor Freeman puhítson közben. Keenum is erős futás mellett play actionből jó.

Az én félelmem, hogy ha VJ mögött marad az öltöző - ez az amit félszezonnál el nem tudtam volna képzelni - akkor marad még egy évre, és ellop még egy évet a játékosaink karrierjéből. És ha ő marad a 2 koordinátor is marad, pedig szerintem mindenki szarul végzi a munkáját.
Nem reménytelen egyik se, VJ mutatott némi fejlődés, szerintem a celling kb ott van ahol most, vagy legalábbis továbbra is nagyon alacsonyan, de ha még lesi pár év(tizedet) valami igazi ezdő munkásságát, lehet ragadna rá valami.
Musgrave-nek kéne egy jó QB, úgy lehet működne a pass happy álma, Keenum biztosan kevés hozzá.
Woods alatt csak amortizálódk a védelem, nem látom semmi jelét sem annak hogy meg tudná fordítani, de még csak lelassítani se tudja, de kiváló DB coach volt, szerintem neki is jót tenne, ha még pár évre visszatérne ahhoz amihez ért, mielőtt újra próbálkozik.

Ha így együtt maradnak egy PO harc a maximum, ami akár sikeres is lehet. A keret van annyira jó, hogy ezt erőből megoldja egy szerencsésebb soroslással, de a partvonal mellől nem sok hozzáadott érték van. Kíváncsi vagyok Belichick hogyan állna ugyanezzel a kerettel, McVay kezei alatt hogyan festene az offense. Oké nem fair a legjobb ezdőkhöz hasonlítani, de azért ne Hue Jackson meg Marvin Lewis legyenek már a léc amit meg kell ugrani.
Fox 12-4 után ki lett rakva, mert itt nem elég a 1&done. Ha most marad VJ az azt üzeni hogy alaposan lejjebb lett téve a léc Elwaynél. De sajnos tavaly se a győzelmek győzték őt meg, azok hiánya idén se biztos hogy elég lesz önmagában, egy öltözői lázadés kéne hogy újra megnyugodjak a jövőjével kapcsolatban...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
hát a losing season csapda kapcsán tudnék mutatni pár csapatot. Nem mindegy hogy játszani jönnek ide FA-k vagy nyerni, nem mindegy hogy a rookiekat játszani tanítják a veteránok vagy nyerni.
Nem véletlen nem sikerül az se, hogy egy csapat draftol sokat top5ben és dinasztiát épít. A Peccnek van dinasztiája úgy hogy 1/25 után draftolgatnak és minden második első körösüket elveszik tőlük...
1/10 és 1/20 között alig van különbség. Egy évre benézni a top5be egy Luckért, egy Von Millerért, egy Chubbért az jó, de utánanézés nélkül érzésre ugyanazok a csapatok húznak rendszeresen 1/10-ben, legalább 5 közülük állandó 1-2 kifutott szezontól eltekintve.
Kultúrát kibaszott nehéz változtatni, edzőt könnyű.

Bizalom elvesztése? Tavaly egyhagúlag kérte az egész öltöző hogy maradjon VJ. Nem aktuális hogy az ő bizalmuk vesszen el a témában. ráadásul VJ maradása nagyjából most is attól függ, hogy mögötte marad-e az öltöző. Ha a hangadókat elveszti maga mögül, akkor repül, csak félek, hogy egy 6-1-es finishnél mögötte maradnának. Szezon közepén Wolfe-tól és Chris Harristől egészen explicit kritikákat lehetett hallani Josephre és Woodsra. Most ők az one and o mantrát tolják. Chris Harris élete formájában volt a sérülése előtt. Nem tudom ez a vereség most mit tört össze mit nem, de előtte annyira együtt volt a csapat mint legutóbb Kubiakkal.
Kár hogy az irányítás szakmailag nem volt azon a szinten, és itt nem nagy, hanem végtelen különbséget értek szakmai vonalon.

Pont ezért kell repülnie VJ-nek, az hogy együtt az öltöző egy minimum elvárás, és csak tavalyhoz képest előrelépés, szakmailag továbbra is egy 0. kb minden meccsünket 3&outtal kezdtük idén, mindegyiket nagyon lassan, nem a játékosok erősségére játsszunk, nem jól használjuk őket. Amikor Robynak nem megy, egész meccsen hagyjuk 1v1-ben emberezni hadd szopjon 200 yardot, Keenummal sokáig 40 fölött passzoltattunk, aztán mostanában láthattuk hogy game menedzser roleban mennyivel jobb a csapat, de miért kellett 8 meccs hogy erre rájöjjünk? Ez a mágikus 3-mas winning streak is, ami eloltotta alatta a tüzet. Bolts ellen nem challenge-elt egy sima 2 pontost, elpuntolta a labdát amikor komoly esély volt hogy vissza se kapja, és vissza se kapta volna effektíve, ha az utolsó 2 playt nem bénázza úgy el a Bolts, a Steelers ellen olyan mázlisorozat kellett a győzelemhez amilyen többé nem lesz a világon., de ott is már rég kérnie kellett volna pl az időket, hogy az egyenlítésük után legyen még egy támadásunk. A Bengals ellen szmplán szarok voltunk, csak ők még szarabbak. Most véget ért a szerencsesorozat, az eslő félidőben amit láttunk, na 1 hét alatt annyit én is összehozok, de büszke én se lennék rá...

A legszebb forgatókönyv ha 9-7 és ennek ellenére repül ez a kókler, de ha ezen múlik kapjunk ki még egyszer biztos ami biztos, 8-8 még belefér. De a 6-10 óriási csalódás lenne, elmenne az egésztől a kedvem, még az edzőkereséstől se. Úgy önmagában is. És akkor tegyük hozzá
1.) Bowlen most megy be a HOFbe. Kevés annál méltatlanabb dolog lenne, hogy pont egy losing seasont csinál a csapata.
2.) Mármint back2back losing seasont 72 óta először. Kevés sorozatot és rekordot nem tett még tönkre VJ, ez az egy megmaradhatna.

Amióta ő a tulaj több Super Bowl részévtelünk van mint losing seasonünk. Ez a legmenőbb stat Bowlen kapcsán, ennek megtartása nekem akkor is fontosabb, ha nincs igazam a losing culture veszélyeit illetően.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Foresz Denver Broncos 463 — Broncos
Én nem értek egyet ezzel a losing season szériával...márhogy az a legfontosabb hogy ezt elkerüljük.
Szerintem inkább bukjunk be ebben az idényben - megint - és akkor jöjjön lelkiismeretek nélkül minden aminek jönnie kell.Edzőváltás,építkezés stb.
Mert amúgy nyilvánvaló,hogy itt magasan ludas az edzőgárda az eredményekbe. Én lassan attól félek,hogy a jelenlegi húzóemberek is elvesztik a bizalmat ha nem lesz gyökeres változás. (pl. Miller) Akkor meg nagy baj lesz,mert nem csak lyuk-posztokra kell embereket találni,hanem arra is ami eddig biztos volt...
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
épp most dobta a busz alá őt Vj, hogy agresszívabban kéne játszania, többet kockáztatva 😀
Black_Adder
Azért van abban valami gyönyörű, hogy VJ hibáztat másokat 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
épp most dobta a busz alá őt Vj, hogy agresszívabban kéne játszania, többet kockáztatva 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ha már Keenum statisztika, ezzel az 5 meccses int nélküli sorozattal egyéni rekordot döntött.
Ég és föld szezon elejéhez képest. Amennyire elegem volt belőle most annyira kellemes meglepetés. Egyáltalán nem bánom, hogy jövőre is a csapatnál lesz.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Amúgy utólag meg lehet adni Elwaynek a Keenum-dealt nem? Mármint nem Keenum szempontjából, hanem onnan nézve, hogy:
A: nem ment bele a Cousinsért való licitbe, akiért nagyon sokat kellett volna kockáztatni
B: egyelőre akik bent voltak 1/5-ön egyik QB sem meggyöző, ellenben azzal a Mayfielddel aki a fő target volt. És a Chubb picket be lehet húzni A+-nak.

Szóval itt nagyon szépen kikerülte azt, hogy megfogja valamelyik mézesmadzagot.
Cruyffista
Siemian-nál tuti jobb, de ez kicsit olyan biztonsági játék volt, amiből nem lehet nagyot dobbantani vagy esetleg nagyot bukni.
Kínum pont annyira jó, hogy jövőre is itt maradjon a kezdő QB, de pont annyira rossz, hogy már hoznak a nyakára egy ifjoncot majd a draftról, hogy 2 év múlva kezdjen.
flzoli
 twitter.com/MikeKlis/status/1072287709325025280
Black_Adder
edző nélkül nehéz
Negritis
neki lehet úgy könnyebb lenne, mint a Musgrave+VJ párossal 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
Amúgy utólag meg lehet adni Elwaynek a Keenum-dealt nem? Mármint nem Keenum szempontjából, hanem onnan nézve, hogy:
A: nem ment bele a Cousinsért való licitbe, akiért nagyon sokat kellett volna kockáztatni
B: egyelőre akik bent voltak 1/5-ön egyik QB sem meggyöző, ellenben azzal a Mayfielddel aki a fő target volt. És a Chubb picket be lehet húzni A+-nak.

Szóval itt nagyon szépen kikerülte azt, hogy megfogja valamelyik mézesmadzagot.
Cruyffista
Siemian-nál tuti jobb, de ez kicsit olyan biztonsági játék volt, amiből nem lehet nagyot dobbantani vagy esetleg nagyot bukni.
Kínum pont annyira jó, hogy jövőre is itt maradjon a kezdő QB, de pont annyira rossz, hogy már hoznak a nyakára egy ifjoncot majd a draftról, hogy 2 év múlva kezdjen.
flzoli
 twitter.com/MikeKlis/status/1072287709325025280
Black_Adder
edző nélkül nehéz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Amúgy utólag meg lehet adni Elwaynek a Keenum-dealt nem? Mármint nem Keenum szempontjából, hanem onnan nézve, hogy:
A: nem ment bele a Cousinsért való licitbe, akiért nagyon sokat kellett volna kockáztatni
B: egyelőre akik bent voltak 1/5-ön egyik QB sem meggyöző, ellenben azzal a Mayfielddel aki a fő target volt. És a Chubb picket be lehet húzni A+-nak.

Szóval itt nagyon szépen kikerülte azt, hogy megfogja valamelyik mézesmadzagot.
Cruyffista
Siemian-nál tuti jobb, de ez kicsit olyan biztonsági játék volt, amiből nem lehet nagyot dobbantani vagy esetleg nagyot bukni.
Kínum pont annyira jó, hogy jövőre is itt maradjon a kezdő QB, de pont annyira rossz, hogy már hoznak a nyakára egy ifjoncot majd a draftról, hogy 2 év múlva kezdjen.
flzoli
 twitter.com/MikeKlis/status/1072287709325025280

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy utólag meg lehet adni Elwaynek a Keenum-dealt nem? Mármint nem Keenum szempontjából, hanem onnan nézve, hogy:
A: nem ment bele a Cousinsért való licitbe, akiért nagyon sokat kellett volna kockáztatni
B: egyelőre akik bent voltak 1/5-ön egyik QB sem meggyöző, ellenben azzal a Mayfielddel aki a fő target volt. És a Chubb picket be lehet húzni A+-nak.

Szóval itt nagyon szépen kikerülte azt, hogy megfogja valamelyik mézesmadzagot.
Cruyffista
Siemian-nál tuti jobb, de ez kicsit olyan biztonsági játék volt, amiből nem lehet nagyot dobbantani vagy esetleg nagyot bukni.
Kínum pont annyira jó, hogy jövőre is itt maradjon a kezdő QB, de pont annyira rossz, hogy már hoznak a nyakára egy ifjoncot majd a draftról, hogy 2 év múlva kezdjen.

több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 521
Amúgy utólag meg lehet adni Elwaynek a Keenum-dealt nem? Mármint nem Keenum szempontjából, hanem onnan nézve, hogy:
A: nem ment bele a Cousinsért való licitbe, akiért nagyon sokat kellett volna kockáztatni
B: egyelőre akik bent voltak 1/5-ön egyik QB sem meggyöző, ellenben azzal a Mayfielddel aki a fő target volt. És a Chubb picket be lehet húzni A+-nak.

Szóval itt nagyon szépen kikerülte azt, hogy megfogja valamelyik mézesmadzagot.
Cruyffista
Azért a rookie QB-kkal még várnék, mert újonc szezon nem mindig sikerült jól, sőt sokszor kurva szarul. Azt teljesen adom, hogy Mayfield nagyon ígéretes, és én is úgy láttam, hogy ő lehetett az elsődleges kiszemelt, de nem volt elérhető.

Az pozitívum számunkra, hogy egyelőre Cousins sem váltja meg a világot, bár őt a fal sem védi meg rendesen, meg lehet be kell illeszkednie, de ahhoz képest mindenképp jobb a Keenum deal.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Amúgy utólag meg lehet adni Elwaynek a Keenum-dealt nem? Mármint nem Keenum szempontjából, hanem onnan nézve, hogy:
A: nem ment bele a Cousinsért való licitbe, akiért nagyon sokat kellett volna kockáztatni
B: egyelőre akik bent voltak 1/5-ön egyik QB sem meggyöző, ellenben azzal a Mayfielddel aki a fő target volt. És a Chubb picket be lehet húzni A+-nak.

Szóval itt nagyon szépen kikerülte azt, hogy megfogja valamelyik mézesmadzagot.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Az a durva, hogy PO szempontból még a Browns is lőtávolon belül van (ITH), ilyenre pedig nem igen volt példa a házuk táján jó ideje. Érdekes egy meccs lesz, az tuti.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
TE-ek ellen sosem tudtunk védekezni, igazából 2015ben se. És nincs is olyan játékos a közelben, akitől remélhetnénk hogy ez változik. Talán Sua Cravensnek kéne ő lehet egyszerre elég nagy és elég gyors hozzá, de ő se játszik jobban mint a többiek. Még tán Simmons a vakok közt félszemű a Harris nélküli secondaryben, de ő is visszaesett tavalyhoz képest, talán egy jó safety mellett magára találna, de Stewartnak nagyon lefőtt, Parks nem kezdő matéria és Cravens se váltja meg a világot. Cserébe LB sorban Todd Davis lett a húzó név, de a valójában 2down LB coverageben max magához képest tud jól játszani, Marshall Stewart sorsán, Jewellnek korai volt a mélyebb víz vagy csak Marshall mellett jobban megy neki, mint Davis mellett, nem tudom, de legalábbis nem néz ki olyan védőnek, aki 1v1ben leszedné a TEket a pályáról.

Szerintem nem garbage volt a 2. félidő. Nem mintha nagy érdem elnne majdnem megverni egy 2-10es csapatot, de kb egyedül Kittle-lel aláztak minket az első félidőben, meg semmi nem működött támadó oldalon. Halftime-ban valamit kitaláltunk Kittle ellen, ami nem sikerült 3-ból az sikerült 4-ből, egy D# stop kellett volna hogy a győzelemért támadjunk. Az utolsó vérig küzdött a csapat. Pont ezért nem hiszem, hogy mostanában repülne VJ, hiába volt olyan a gameplan amilyen. Mondjuk a szar playeket pont Musgrave és Woods hívta, de mesterünk se teszi ki az ablakba ezt a meccset. Lehetett rá számítani, hogy Shanny meg akarja mutatni Elwaynek kit kellett volna választania, VJ-nek azt kellett volna megmutatnia hogy Elway jól választott. Egy szavunk nem lehetett volna ha 0-28 a félidő.

Ha a vereség összetörte a csapatot, és szétesünk akkor repül VJ. Ha nem, és küzdünk tovább ahogy eddig, akkor félős hogy marad. Mondjuk még egy vereség és elveszti az öltözőt ha eddig nem is és csak erőből a Browns és Raiderst se tudjuk legyőzni, de most jól jön nekik a hazai pálya. Biztos lesznek hatalmas hibáink, elsősorban a Stewart-Roby párostól várom őket, biztos akadozni fog a gépezet, de úgy is képesek vagyunk nyerni (meg veszíteni is természtesen). Ha sikerül újra elkaphatjuk a fonalat.

szezon előtt egy 8-8ra és VJ menesztésre tippeltem, ha nem is pont úgy ahogy gondoltam, de összejöhet. Kérdés mi van ha a Chargers ellen jön a vereség, mert akkor nincs ideje összezuhanni a csapatnak, ellenben hazai pályán divízió rangadót vereséggel befejezni az nem mutat jól a bizonyítványban... Ha blowout vereség, akkor repül, ha szoros vereség izgulok. 9-7nél szerintem reménykedni is fölösleges, mert innen már menesztős 9-7 nem lehet csak maradós 9-7...

A losing season elkerülését még mindig sokkal fontosabbnak érzem, mint VJ menesztését. Edzőt ki lehet rúgni a 3. év után is, ellenben ha kiépítünk egy losing culture-t abból qva nehéz kitörni. A winning culture-t már leromboltuk, a back2back losing season nagyon káros lenne a csapat fejlődésére.
Ha 9-7 és marad VJ, akkor marad Musgrave és Woods is, ők eléggé béklyói a csapatnak, amit jó lenne minél előbb levetni. A legjobb persze az lenne, ha a 9-7 ellenére mégis megköszönnék nekik, de ha válogatni kéne inkább egy 8-8 ha úgy biztos repülnek, de a 7-9 vagy 6-10 helyett inkább a winning season választom.

Szar ez így, 2-3 hete ezt trap game-nek tarottam és parzátam tőle nagyon, de annyira együtt volt a csapat, végre nyertünk idegenben, végre nyertünk 1-től is, már-már elhittem, hogy egy ezersebből vérző 3rd QB-val játszó csapat ellen Josephnek sikerül a házifeladat és úgy állunk ki, mintha a 2012-es 9ers ellen játszanánk. Végül is az első félidőben úgy tűnt mintha a 2012-es ellen játszanánk.... Persze hiányzott Sanders, hiányzott CHJ, hiánoyztak a hiányzók, de ez nem kifogás, mert odaát is voltak hiányzók bőven. Kicsi Shanny egyszerűen jobb gameplannel állt elő, mint VJ. Mondjuk az a 2. félidő tőle is kevés, és válasz arra is miért csak 3 győzelmük van idén, de még mindig szívesen ott hagytam volna Vj-t és elloptam volna Shannyt magunkank.

Ami pozitívum lehet, hogy egy kicsit tűzben edződnek a rookiek, ez a tapasztalat még hasznosnak bizonyulhat náluk, és eggyel kívánatosabb célpontjai lehetünk mostanában a leendő edzőknek, mint voltunk 3-6nál...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Szerintem ez nagyon nagy túlzás. A csapat 5 legjobb játékosából 3 sérült éppen, és kb a front7 és Lindsay miatt nem 1/1-es a jelenlegi keret.

Jó lett volna megint PO meccsen szurkolni, de aki ilyen első félidőt produkál (200+ yard egy nem Gronk méretű TE-től egy félidő alatt az gyalázat). A második félidő kb garbage time volt
flzoli
TE-k ellen a szezon eddigi részében sem tudtunk védekezni, ettől még hoztunk jó pár olyan meccset, ahol megszórt minket egy TE. Szerintem ez a frisco egyáltalán nem volt verhetetlen a sérülések ellenére sem. Az átaludt első félidő ellenére a másodikban meg lett volna a sansz a fordításra, annyira belealudt a meccsbe a hazai csapat, de kulcsszituációkban VJ szar játékot hívott, na meg ismét szarul használta a piros zászlót.