Denver Broncos

50 feliratkozó

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 931
Antonio Brown suitors could be led by Broncos

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Pont délután olvastam, hogy Kubiak QB-t akar az első körben. Lehet ez okozott belső viszályt?
Cruyffista
Ez nem pont fordítva?
Vicces, VJ akkorátbukott, hogy még a legutóbbi SB győztes edzőt is magával rántotta.
Mondjuk jött volna Dennison is Kubessel, nahh azt nagyon jó elkerülni.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem amúgy 2 ilyen ego emberrel mint Fangio és Kubiak tuti lett volna a balhé előbb vagy utóbb. Ezek szerint az előbb része jött be...

DC sincs még, de ez jó eséllyel egy töltelék poszt lesz, ide simán jöhet egy fiatal is tanulni. OC már jó kérdés, még a végén mindenhonnan lepattintott Mccarthy lesz a befutó 😀

Dave Toub-ot azért csak be lehetne próbálni a Csirkésektől. Vagy valakit a Saints állományból.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
@AdamSchefter
3m3 minutes ago
More
Broncos denied permission to interview 49ers’ quarterbacks coach Rich Scangarello for their offensive coordinator job, per source.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
@AdamSchefter
2m2 minutes ago
More
Assistant shocker: Gary Kubiak will not be Denver’s offensive coordinator, league sources tell ESPN.

After lengthy discussions, Denver and Kubiak had different ideas on staffing and offensive philosophies. Both sides going in different directions.
Negritis
Pont most olvastam. Hát nem sokáig tartottak a szép kilátások 😀 munchak igy megis itt kothet ki.
Leonidasz007
OL coachnak jöhet, ha szeretne - itt él a családja - és a Steelers engedi (ugyanrra a posztra csak a Steelers engedélyével jöhetne)

De OC-nak ne, nincs playcaller tapasztalata, értelemszerűen offense oldalon Fangionak se.

Csak nehogy Musgrave a nyakunkon ragadjon. Én nem vagyok meggyőződve, hogy Kubiak meg tudott volna újulni, sőt attól tartok hogy ez a véleménykülönbség ezt erősíti, de hogy Musgravenél jobb opció lett volna az biztos...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Pont délután olvastam, hogy Kubiak QB-t akar az első körben. Lehet ez okozott belső viszályt?
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
@AdamSchefter
2m2 minutes ago
More
Assistant shocker: Gary Kubiak will not be Denver’s offensive coordinator, league sources tell ESPN.

After lengthy discussions, Denver and Kubiak had different ideas on staffing and offensive philosophies. Both sides going in different directions.
Negritis
Pont most olvastam. Hát nem sokáig tartottak a szép kilátások 😀 munchak igy megis itt kothet ki.

Szerkesztette: Patrik007
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
@AdamSchefter
2m2 minutes ago
More
Assistant shocker: Gary Kubiak will not be Denver’s offensive coordinator, league sources tell ESPN.

After lengthy discussions, Denver and Kubiak had different ideas on staffing and offensive philosophies. Both sides going in different directions.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
@AdamSchefter
2h2 hours ago
More
And on the day the Cardinals are landing former Broncos’ HC Vance Joseph as their defensive coordinator, the former Arizona HC Steve Wilks is visiting the Cleveland Browns to discuss their DC job, per source.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
Joseph otthonra talált. A Cards DCje lesz. Minden jót neki, örülök hogy Arizonában lesz!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Elway és Fangio hosszabb sajttája:
 twitter.com/Broncos/status/1083438784404873216

CH Jr:
 twitter.com/Broncos/status/1083468527892418560

Von:
 twitter.com/Broncos/status/1083481146766151680
Cruyffista
 twitter.com/Derek_Wolfe95/status/1083387091155701760

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 521
Tetszett Fangio sajtótájékoztatója. Látszik, hogy van esze, Vance mindig csak ugyanazokat a dolgokat hajtogatta, de Fangio képes gondolkodni, értelmes, akár frappáns választ adni. A pali keményen fogja fogni a srácok tökeit, de szerintem egy ilyen tapasztalt edzőtől el fogják fogadni. Egyelőre biztató, de hát majd egy év múlva lehet erről bővebben nyilatkozni szerintem.

Szerkesztette: Gerichill
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Elway és Fangio hosszabb sajttája:
 twitter.com/Broncos/status/1083438784404873216

CH Jr:
 twitter.com/Broncos/status/1083468527892418560

Von:
 twitter.com/Broncos/status/1083481146766151680
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
Egyebkent azt ecsetelgetik az nfl.comon, hogy az ujjaepites elso lepesekent Elway elpasszolhatja Millert, allitolag nem volt vele maradektalalnul elegedett, 30 eves is lesz, meg hasonlo bullshitek.
Stez
ez pár napja kategorikusan cáfolva lett. Nem tudom hogy az nfl.com van lemaradva vagy te vagy én egy új fejleményről, de a szezrődése sem sok értelmet adna egy trade-hez...
Black_Adder
Felteteles modban irtak, a tegnapi Fangio-kinevezeshez, szoval nyilvan a hasukra csaptak, hogy nesztek, Elway elcserelheti, mert nem volt vele megelegedve, meg rebuilt kezdodik es bla bla.

En is bullshitnek gondolom egyebkent, de nalam mondjuk Miller az, akit mar csak azert sem mozditanek meg, mert o a franchise arca, tett annyit a csapatert, hogy innen vonuljon vissza, mindezek mellett meg nala a picit gyengebb idenye is pont annyit jelent, hogy nem top3 rusher volt, hanem csak top10.

En kerek elnezest.
Stez
Fangio kinevezése előtt is bepróbálkoztak hasonlóval, akkor Miller anyja minden elérhető szociális médiában rátámadt Elwayre, hogy mégis mit képzel magáról, míg ki nem derült hogy alaptalan volt az egész.

De akkor ezekszirent valaki az nfldotcomnál érzett még benne egy két clicket hogy felfirissítse a petykát.
Azért örülnék ha találgatásként se nagyon merülne fel egy ilyen opció. Mert idén a szerződés struktúrából kifolyólag nem nagyon kerülhetne szóba, de pár év múlva akár igen. Én nagyon remélem hogy Von Miller és Chris Harris nem végzik úgy mint Demaryius és legalább Millernél erre jó esélyt is látok pont az általad leírtak miatt, de még 10-en elkezdenek cikkezni erről és elbizonytalanodok ebben is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Írtam egy cikket FFangioról, a végén kb így összegeztem. Aztán majd meglátjuk. Nem szeretek csalódni de most elő van készítve:

Alapvetően egy pozitív kép alakult ki bennem, de rengeteg a kérdőjel. Fangio sémája ráhúzható a Broncosra és sokkal jobban is fog feküdni a játékosoknak, mint Joseph rendszere. A teljesítmény azonban a játékosokon is múlik és két nagy lyuk is van a védelemben, ami problémát okozhat. Persze egységként jól fognak mozogni és idén is top5-7 védelem volt a Broncos, de nem várok NFZ szintű évet.

Ami magát Fangio kinevezését illeti, én úgy gondolom, hogy Elway a kevésbé kockázatos utat választotta, ami inkább rövid távon jó. Amíg Keenumnál nincs jobb irányító a csapatban és alapvetően is kevés a nagy tehetség az offense-ben addig a védelemre kell építeni és Fangio old school programja a legjobb választás. Ami negatívum, hogy az újító szellem az hiányozni fog a csapatból és ha ne adjisten végre talál majd a következő években egy franchise QB-t a csapat, akkor hiányozni fog egy fiatal, kreatív arc a csapatból.

Kisebb félelmem továbbá, hogy védelmi gurunak Fangio kiváló, ellenben HC tapasztalata még nincs, egy ilyen pozíció pedig sokszor mentori feladatokkal is jár, amivel nem biztos , hogy meg tud birkózni
Leonidasz007
Gratulálok, jó cikk lett nagyon! 😊

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
Írtam egy cikket FFangioról, a végén kb így összegeztem. Aztán majd meglátjuk. Nem szeretek csalódni de most elő van készítve:

Alapvetően egy pozitív kép alakult ki bennem, de rengeteg a kérdőjel. Fangio sémája ráhúzható a Broncosra és sokkal jobban is fog feküdni a játékosoknak, mint Joseph rendszere. A teljesítmény azonban a játékosokon is múlik és két nagy lyuk is van a védelemben, ami problémát okozhat. Persze egységként jól fognak mozogni és idén is top5-7 védelem volt a Broncos, de nem várok NFZ szintű évet.

Ami magát Fangio kinevezését illeti, én úgy gondolom, hogy Elway a kevésbé kockázatos utat választotta, ami inkább rövid távon jó. Amíg Keenumnál nincs jobb irányító a csapatban és alapvetően is kevés a nagy tehetség az offense-ben addig a védelemre kell építeni és Fangio old school programja a legjobb választás. Ami negatívum, hogy az újító szellem az hiányozni fog a csapatból és ha ne adjisten végre talál majd a következő években egy franchise QB-t a csapat, akkor hiányozni fog egy fiatal, kreatív arc a csapatból.

Kisebb félelmem továbbá, hogy védelmi gurunak Fangio kiváló, ellenben HC tapasztalata még nincs, egy ilyen pozíció pedig sokszor mentori feladatokkal is jár, amivel nem biztos , hogy meg tud birkózni
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 802 — SB 50 Champion @ Grund
Jó szar szezonja volt, tényleg, statisztikailag kb. élete második vagy harmadik legjobb éve volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent azt ecsetelgetik az nfl.comon, hogy az ujjaepites elso lepesekent Elway elpasszolhatja Millert, allitolag nem volt vele maradektalalnul elegedett, 30 eves is lesz, meg hasonlo bullshitek.
Stez
ez pár napja kategorikusan cáfolva lett. Nem tudom hogy az nfl.com van lemaradva vagy te vagy én egy új fejleményről, de a szezrődése sem sok értelmet adna egy trade-hez...
Black_Adder
Felteteles modban irtak, a tegnapi Fangio-kinevezeshez, szoval nyilvan a hasukra csaptak, hogy nesztek, Elway elcserelheti, mert nem volt vele megelegedve, meg rebuilt kezdodik es bla bla.

En is bullshitnek gondolom egyebkent, de nalam mondjuk Miller az, akit mar csak azert sem mozditanek meg, mert o a franchise arca, tett annyit a csapatert, hogy innen vonuljon vissza, mindezek mellett meg nala a picit gyengebb idenye is pont annyit jelent, hogy nem top3 rusher volt, hanem csak top10.

En kerek elnezest.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Miller cserélését én valahogy nem tudom komolyan venni, teljesen irreálisnak tartom
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
Egyebkent azt ecsetelgetik az nfl.comon, hogy az ujjaepites elso lepesekent Elway elpasszolhatja Millert, allitolag nem volt vele maradektalalnul elegedett, 30 eves is lesz, meg hasonlo bullshitek.
Stez
ez pár napja kategorikusan cáfolva lett. Nem tudom hogy az nfl.com van lemaradva vagy te vagy én egy új fejleményről, de a szezrődése sem sok értelmet adna egy trade-hez...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 851
Egyebkent azt ecsetelgetik az nfl.comon, hogy az ujjaepites elso lepesekent Elway elpasszolhatja Millert, allitolag nem volt vele maradektalalnul elegedett, 30 eves is lesz, meg hasonlo bullshitek.
Stez
Ha ilyen “öreg és szar” lett akkor várjuk szeretettel egy 5.körért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent azt ecsetelgetik az nfl.comon, hogy az ujjaepites elso lepesekent Elway elpasszolhatja Millert, allitolag nem volt vele maradektalalnul elegedett, 30 eves is lesz, meg hasonlo bullshitek.

több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
VJ is DC volt, nem?😆
#JC6
Nem VJ egy idióta balfasz volt. (és most is az)

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 802 — SB 50 Champion @ Grund
VJ is DC volt, nem?😆
#JC6
1 évet a Dolphinsnál, ahol szintén nagyon imádták a játékosok, csak a teljesítmény annyira nem volt fényes, én akkor se értettem és most se értem, hogy miért gondolják akkora nagy DC géniusznak, de biztos én nem értek hozzá...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
VJ is DC volt, nem?😆