Denver Broncos

44 feliratkozó

27 perce
StormST Denver Broncos 9 013 — SB 50 Champion @ Grund
Kupernek kifejezetten örülnék, a többi nevet azért jobban fenntartásokkal fogadom, aztán majd meglátjuk.... 😀

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
3 órája
Black_Adder Denver Broncos 7 100 — not suffer "a death by inches."
Renaldo Hill az új DB coach

meh.
aztán lehet csak az a baj, hogy láttam játszani, edzőnek attól lehet jobb.
Érdekesség, hogy amikor Denverben játszott Donatell volt a DB coach, de inkább ne idézzük fel azokat az időket.
Ellenben tavaly Miamiban asszisztált a DB coachnak, a végtermék egész elfogadható volt

A hozzunk vissza korábbi Bronco játékosokat coachnak hullám folytatásaként

Munchak mellett asszisztálni kifizetődő dolog, szerettem nagyon Kup játékát, kár hogy pont akkor sérült le, amikor megindult a szerkér a csapatnak.

TE coachnak viszont nem jutott exBronco, mert mind olyan felejthető volt, hogy nevükre se emlékszik Elway. Vagy valami sérülés miatt nem tudnák ellátni edzői teendőiket, ezért oda már külsős kellett

Scangarelloval együtt volt Atlantában 2015-ben, tapasztalt TE coach.
Mondjuk ha azt nézem hogy kiket kell - vagy nem kell - majd edzenie, jöhetett volna akár Pariani is

Azzanni hivatalosan is maradt, Modkins még nem, de továbbra is expected to

Kollar továbbra is a csapatnál, nincs hír hogy mennie kéne, várjuk vissza
QB coachról viszont még semmi. Musgrave nem jön vissza semmilyen formában, Sullivan not expected to return, de még semmi hivatalos.
LB coachnak jött Staley, ez nem tudom mit jelent Herringre nézve, nem láttam nevét más csapat háza tályán.
Szóval a QB coach tűnik a kirakós utolsó darabjának, nem tudom McVaynek van-e már gyereke, esetleg testvére, sógora vagy fodrásza.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
1 napja
Zalán Denver Broncos 828 — #FireVanceJoseph trends in Broncos Country
 uploads.disquscdn.com/images/6737e4a72524b7632b20446936fa80f1ace4f9a4474517949eb2347d807b2cd9.jpg
Black_Adder
Jó, akkor itt is lehozom a kis novellám bevezetőjének kéziratát. 😊

... Egyébként igazi Briganti leszünk. A Keresztapa, Vic Fangio szerepében Robert de Niro. Most vette át a szervezet vezetését, eddig mindig valaki alatt dolgozott. Megbízható személy, többen egy fiatalabb Családfőt szerettek volna, de Vic még mindig nagyon erős. Olyan én vagyok a főnök és a helyettesem is én vagyok típusú pali.
Az agy, Scangarello, beceneve Canguro, a Kenguru. Vékony, szikár pali, nagyon keveset eszik, csak füveket, zöldséget, növényeket fogyaszt, hogy fejben fitt legyen. Az erszényében egy vastag jegyzetfüzettel jár-kel (playbook), mindenkiről feljegyzéseket ír benne, az összes rivális banda gyenge pontja, akciótervek, sémák, koncepciók, haditervek. Agyára ment az offenzíva.
Donatell. Csak úgy hívják a brigádban, "Ministro della difesa", a "Védelmi miniszter". Ő szervezi a szervezet által felügyelt terület biztonságát, személyesen szedi be a védelmi pénzt, közvetlen a Godfatherrel van kapcsolatban, negyven éve elválaszthatatlanok.
Kollar. Beceneve: Il Tedesco, a Német. Igazi náci kiképzőtiszt. Ő az ütőbrigád vezetője. Ha akció van, ők mozdulnak először. "...Mert lemegyünk nyolcan..". Csak annyit látsz, két S8-as Audiból nyolc szigorú kopasz fej néz kifelé. Nagyon súlyos emberei vannak, főleg a széleken. Velük ne akarj találkozni. Kollar egyszer puszta kézzel felállt igazi parasztbunyóra az észak-olasz Alpokban egy medvével, és nem ő fogta menekülőre.
Munchak. Beceneve, Municipio, a Városháza. Nemrég tért haza, a városban él az unokája, már inkább vele tölti az idejét. Tapasztalt ember. Nem látványos munkát végez, de nélküle nem működik a szervezet. Kenguru is rá támaszkodik. Hatalmas méretű emberek veszik körül. Ő vigyáz "A polgármesterre", Kézre. Nála van mindig a labda. "Ken il guerriero", a Harcos, ő kulcsszereplő. Mindenkire lő, aki mozog. Ő ilyen felküzdötte magát típus. A nyak nélküli ember, egy igazi őrült és menekülőművész. Persze sokat is téveszt. Rengeteg pénz van a kezében, talán túl sok is, Vic gondolkozik is a lecserélésén. Ken társa, Linzi. A tasmán kisgyerek. A Földközi-tengerből halászták ki. Küzdősportos kis mitugrász fasz, olyan minden lében kanál. Kiszámíthatatlan. Vele nagyon vigyázz. És kurva gyorsan fut.......

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! Weeks of great practice !!!!!!!!
1 napja

1 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 375
2 napja
Bocs az OFF-ért, de ez részben ide is kívánkozik.

dawyd728
Klis, Kiszla, Legwold az újságírás szégyenei. De Klis még meg is sértődik amikor valami hírt mondjuk Nicki Lindsay Jones előbb hoz le mint ő.

Emberilg egy féreg, szakmailag egy senki. kedvencem amikor Legwold úgy elemezte a Broncos draft várakozásokat (draft előtt), hogy erlontotta hogy hol húz a Broncos. Hagyjuk, hogy minden Broncos fan tudta, de kb fél perc lett volna utánanézni.
A napokban vki twitteren kijavította Klis tárgyi tévedését, választban lelittleboyozta őt ez a fasz.

Egy időben próbáltam bojkottálni őket, de sajnos megkerülhetetlenek, főleg amióta Nicki az atlheticnél van ami fizetős

2 napja
dawyd728 2 143
Bocs az OFF-ért, de ez részben ide is kívánkozik.

Korábban is csak egy a**hole volt, de most újabb szintre emelte magát. | Aki nem tudja a kontesztust, a Denver Nuggets hónapokig vezette az nba nyugati konferenciáját egy 3. legfiatalabb átlagéletkorú csapattal. Most hazai pályán fogadták a Warriorst, akiket gondolom nem kell bemutatni. Erre beleszaladt ez a fiatal csapat a késbe, ezzel elvesztették az első helyet, mire ez a patkány a félidőben beleszart a ventillátorba. Mindezt természetesen önös érdekei mentén. Ezzel is plusz figyelmet generálva magának és a Broncosról szóló híradásoknak a helyi médiában. Összetörne a pici lelke, ha nem haknizhatna minden másnap rádiók, tv-k, podcastokon át mindenhol, h a Broncosról beszélhessen, amúgy baromságokat. Legszebb az egészben, ha 3 bajnoki címet szerezne a Nuggets, akkor is Broncos country maradna Colorado. |
2 napja
adta magát
3 napja
 twitter.com/AdamSchefter/status/1084913173109583872
Negritis
Nagyon sajnálom, zseniális a faszi. Nálunk a 7.körös Beachumból majd az UDFA Villanuevából csinált teljesen korrekt LT-t. Meg egyébént is azóta volt normális OL nálunk, mióta ő odajött. 😕
Jan
Hát akkor ne sajnáld. örülj, hogy végre az unoka mellett lehet. megérdemli. 😁

3 napja
Jan Pittsburgh Steelers 2 190 — Steelers fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/1084913173109583872
Negritis
Nagyon sajnálom, zseniális a faszi. Nálunk a 7.körös Beachumból majd az UDFA Villanuevából csinált teljesen korrekt LT-t. Meg egyébént is azóta volt normális OL nálunk, mióta ő odajött. 😕
3 napja
flzoli Denver Broncos 3 552 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem jó döntés, bár Kubesnak jobban örültem volna.
Cruyffista
Kubes mint ol edző?
Zalán
A haverság a lényeg, mindenki csinál mindent a falkában 😀

http://www.f-covers.com/cover/funny-brain-facebook-cover-timeline-banner-for-fb.jpg
3 napja
Cruyffista
Kubes mint ol edző?

3 napja
3 napja
Negritis Denver Broncos 7 638 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

http://img688.imageshack.us/img688/3245/12431015140300660131872.jpg

I wanted Champ to be champ!
5 napja
CJ Anderson performanszának örülök, megérdemelte a lehetőséget, élt is vele. Igazi PO-futó.
Cruyffista
Teljesen érthetetlenek az NFL-csapatok. Itt nálatok marha jó volt, ezek után kiteszitek, és sehol nem számolnak vele a 16. fordulóig. Aztán végre igen, és azóta a liga legjobbja 😒
Wyatt
Ez egy bonyolult sportág

5 napja
Wyatt New England Patriots 19 851 — Three-time EL-champ^^
CJ Anderson performanszának örülök, megérdemelte a lehetőséget, élt is vele. Igazi PO-futó.
Cruyffista
Teljesen érthetetlenek az NFL-csapatok. Itt nálatok marha jó volt, ezek után kiteszitek, és sehol nem számolnak vele a 16. fordulóig. Aztán végre igen, és azóta a liga legjobbja 😒

5 napja
5 napja
Én főként azért örülnék neki, mert ha tényleg annyira jó lesz a D, mint várjuk az fa, draft + fangio-hatás után, akkor minél több playmaker van az O-ban, annál jobb. Sokan írnak rebuildről, de hát attól azért baromi messze vagyunk. Az ideinél csak jobbak lehetünk konkrétan. Brown meg mégis csak egy polcon van Julióval és Hopkinsszal, persze 31 éves lesz a nyárra, ezért ésszel kell beszállni a licitbe, ha egyáltalán tényleg beszállunk. Mondjuk én továbbra is azt mondom, hogy ez wishful thinking, egyrészt azért, mert biztos lesznek akik valami elborult csomaggal kopogtatnak érte, másrészt meg nyilván oda menne, ahol a legnagyobb esélye van a gyűrűre, és talán egy jobb szerződésre. Egyelőre nem néztem meg kik érdeklődnek iránta, de nem hiszem, hogy itt mi lennénk az első helyen.
5 napja
Gondolom minden WR hiányos csapattal összehozzák majd...
Sanders jól bevált a sárga törülközők közül érkezvén, Brown is penge lehet.
Bugris zöldfülűekkel körülvéve még egy közepes irányító is fogalmatlan nyominak tűnhet, szóval ha van pénz, akkor szórják csak el a skill posztokra minőségre

http://www.f-covers.com/cover/funny-brain-facebook-cover-timeline-banner-for-fb.jpg
5 napja
én nemtom örülnék-e
jó játékos, de nem szeretem a díva wr-eket

5 napja
Nem sajnálnám, ha egy reális pickcsomagot küldenénk érte, meg ha jól nézem, akkor a fizetése is elférne. De ő miért akarna idejönni? Maximum azt tudom elképzelni, hogy akkor jönne, ha Murray ide kerül a drafton. Keenumban nincs semmi vonzó.
5 napja
KeyG Baltimore Ravens 1 006
Antonio Brown suitors could be led by Broncos

Boston Celtics & Real Madrid
6 napja
Pont délután olvastam, hogy Kubiak QB-t akar az első körben. Lehet ez okozott belső viszályt?
Cruyffista
Ez nem pont fordítva?
Vicces, VJ akkorátbukott, hogy még a legutóbbi SB győztes edzőt is magával rántotta.
Mondjuk jött volna Dennison is Kubessel, nahh azt nagyon jó elkerülni.

6 napja
Szerintem amúgy 2 ilyen ego emberrel mint Fangio és Kubiak tuti lett volna a balhé előbb vagy utóbb. Ezek szerint az előbb része jött be...

DC sincs még, de ez jó eséllyel egy töltelék poszt lesz, ide simán jöhet egy fiatal is tanulni. OC már jó kérdés, még a végén mindenhonnan lepattintott Mccarthy lesz a befutó 😀

Dave Toub-ot azért csak be lehetne próbálni a Csirkésektől. Vagy valakit a Saints állományból.

6 napja
@AdamSchefter
3m3 minutes ago
More
Broncos denied permission to interview 49ers’ quarterbacks coach Rich Scangarello for their offensive coordinator job, per source.