Denver Broncos

50 feliratkozó

több mint 4 éve
gedam 5 692
No, kiderült, hogy miért van Bolles-nak annyi holdingja. Az NFL bíráskodás változott, idén jóval többet fújnak be. Bolles valószínűleg úgy döntött, hogy elémegy a trendnek.


peterk2005
Akkor ezek szerint Bolles nem szar,csak egyszerűen konzervatív.... 😀
Foresz
nem, az a két oszlop maga bolles
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win

roberto23
Az irány alatt azt érti, hogy 10 yardot hátra holding miatt?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
No, kiderült, hogy miért van Bolles-nak annyi holdingja. Az NFL bíráskodás változott, idén jóval többet fújnak be. Bolles valószínűleg úgy döntött, hogy elémegy a trendnek.


peterk2005
Akkor ezek szerint Bolles nem szar,csak egyszerűen konzervatív.... 😀
Foresz
Sajnos ő erről a szóról max a kukorica konzervre asszocialna...

több mint 4 éve
Foresz Denver Broncos 463 — Broncos
No, kiderült, hogy miért van Bolles-nak annyi holdingja. Az NFL bíráskodás változott, idén jóval többet fújnak be. Bolles valószínűleg úgy döntött, hogy elémegy a trendnek.


peterk2005
Akkor ezek szerint Bolles nem szar,csak egyszerűen konzervatív.... 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
No, kiderült, hogy miért van Bolles-nak annyi holdingja. Az NFL bíráskodás változott, idén jóval többet fújnak be. Bolles valószínűleg úgy döntött, hogy elémegy a trendnek.



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
Egyszer jött amúgy rendesen a nyomás az is Roughing the Passer lett...
Heisman Trophy
espn szerint Chubb-nak volt 2 QB hit-je amúgy
Negritis
PFF szerint is. Akkorát ütött Trubon hogy szabályalan playként is kétszer beszámolták 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Egyszer jött amúgy rendesen a nyomás az is Roughing the Passer lett...
Heisman Trophy
espn szerint Chubb-nak volt 2 QB hit-je amúgy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 308 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egyszer jött amúgy rendesen a nyomás az is Roughing the Passer lett...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Na mikor jönnek a hírek, hogy Bolles + 2. kör + 3. kör megy a Jags-nek Ramsey-ért? 😊
flzoli
az a baj h ez a trade semmit nem old meg 😕
nem a secondary miatt szar a pass rush
és egy CB nem oldja meg az O-Line-t 😕
nem mondom h ne férne el nálunk Ramsey, csak nem ott van a fő gond sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Na mikor jönnek a hírek, hogy Bolles + 2. kör + 3. kör megy a Jags-nek Ramsey-ért? 😊
flzoli
Április 1-jén. 😊

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na mikor jönnek a hírek, hogy Bolles + 2. kör + 3. kör megy a Jags-nek Ramsey-ért? 😊

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
jó, ez a Bolles gyerek tényleg borzasztó, igazán sajnálom. De bevallom sokkal nagyobb hiányérzetem van a Miller/Chubb 0 sack ésatöbbi 0 teljesítmény miatt. hogy már az irányítóra sem tudunk nyomást gyakorolni.. az probléma
Zalán
Én vasárnap óta bizakodó lettem. Nagyon nagy gáz, hogy jelenleg tényleg nincs pass rush nálunk, de bízom benne, hogy Fangio osszecsiszolodik a kerettel és újra harapni fog a defense. Persze azért a Packers ellen már mutatni kéne valamit.

Viszont Davis már teljes értékű edzést végzett, úgy néz ki hétvégén játszani fog. És elvileg Callahan játéka is tervben van. Rodgers ellen rá nagy szükség is lenne.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
jó, ez a Bolles gyerek tényleg borzasztó, igazán sajnálom. De bevallom sokkal nagyobb hiányérzetem van a Miller/Chubb 0 sack ésatöbbi 0 teljesítmény miatt. hogy már az irányítóra sem tudunk nyomást gyakorolni.. az probléma

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 308 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Roses are red,
Halászlé is tasty.
Holding, Garett Bolles,
10 yard penalty.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/Broncos/status/1174066447481331712


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Az offense viszont talán eggyel jobb volt. Bolles (és Leary) lenullázták a show-t, de ezeket most inkább éreztem egyéni hibáknak. A Raiders ellen egyszerűen nem láttam egy összerakott támadást. Flacco mintha pontosabb lett volna egy kicsivel, nem volt annyi olyan elkapás, ami valójában rossz helyre ment. Régen Mackről 5 sack jött, most 5 holding, ez igazából előrelépés Schofieldhez képest... A futás nem megy annyira, mint tavaly, de nem reménytelen, Sanders meg, élő szövet a belső fémvázon. kb egyedül miatta visz majd rá a lélek, hogy megnézzem a következő meccsünket. Ja meg persze Bolles. Nem ismerem a tragikomédiát mint műfajt annyira, de nem hinném, hogy bárki írt volna nagyszerűbb darabot, mint amit ettől az agyhalottól látunk.Black_Adder
Ugyanígy érzem. Hozzáteszem, az idióta időpont miatt nem láttam élőben az első meccset, és utólag is csak so-so sikerült bepótolni, úgyhogy az első meccsből csak mozaikok vannak meg. De itt a második félidőben, és főleg a 4. negyedben kifejezetten működött az offense. Voltak ugyan olyan playhívások amik nem tetszettek, de azok mindig vannak. Az eredmény az volt, hogy tudtunk haladni, és amikor nem, akkor főleg egyéni hibák rontották el az esélyt. Ebből lehet továbblépni, a múlt hetiből sokkal nehezebb.
peterk2005
Csakhogy mindezek már akkor működtek csak,amikor nincs más esély módra kapcsoltunk.A Raiders ellen is ugyanez volt,az első félidő kuka,aztán amikor már úgyis mindegy volt,tudtunk haladni.Most is.A negyedik negyed nem fejlődés volt,hanem egy kétségbeesett próbálkozás,amikor már mindegy hogy mennyivel kapunk ki.De viszont az az érdekes,hogyha ott tudtunk támadó oldalon alkotni,akkor mindodáig miért nem?
Foresz
Én abban látom a különbséget a Raiders és a Bears ellen, hogy a Raiders ellen nem voltunk 8 pontnál közelebb. Akkor tudtunk haladni, amikor 2 posession volt közte, nem fogom visszanézni, de gyanítom soft coveragere váltottak, hogy ne tudjunk gyors támadást vezetni. Gyakorlatilag ők játszottak velünk. Oké persze ott is volt, hogy kisackeltük vagy kibüntettük magunkat FG távolságból, meg elejtettünk egy TD-t, de bennem az az érzés maradt, hogy ha véletlenül közelebb kerültünk volna, bőven volt még bennük tartalék.

Általában az van a 4. negyedes "mindegy mennyivel kapunk ki" támadások sikere mögött, hogy az ellenfél tudatosan teret ad a támadásnak, csak teljen vele az idő. A Bears ellen viszont ilyenről nem volt szó. Egyetlen egyszer volt 2 pontszerzés közte, de viszonylag hamar visszajöttünk belőle. -7nél ők megállítani akartak minket, és ennek ellenére lett TD. A Raiders ellen Gruden akár át is szólhatott volna a TD-nél, hogy Alamizsna...

Hogy mit csináltunk az első félidőben az első drive után az persze jó kérdés, ja de tudom... HOLDING.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Baszki, Ramsey kérhetett volna cserét a draft előtt is, valószínűnek tartom, hogy odaadtuk volna az 1/10-et... Amíg reális esély van rá, hogy QB vagy BPA szempontból jó helyen húzunk idén, addig biztosan nem fogjuk cserélni az idei elsőt, épp ezért a Fitzpatrick pletykákat se tudtam hova tenni. Viszont másik oldalról Ramsey nagyon elférne, még mindig csak 24 éves, és nagy haverok Millerékkel.
Cruyffista
Mar csak valami oltozoi cancer hianyzik a csapatba.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Az offense viszont talán eggyel jobb volt. Bolles (és Leary) lenullázták a show-t, de ezeket most inkább éreztem egyéni hibáknak. A Raiders ellen egyszerűen nem láttam egy összerakott támadást. Flacco mintha pontosabb lett volna egy kicsivel, nem volt annyi olyan elkapás, ami valójában rossz helyre ment. Régen Mackről 5 sack jött, most 5 holding, ez igazából előrelépés Schofieldhez képest... A futás nem megy annyira, mint tavaly, de nem reménytelen, Sanders meg, élő szövet a belső fémvázon. kb egyedül miatta visz majd rá a lélek, hogy megnézzem a következő meccsünket. Ja meg persze Bolles. Nem ismerem a tragikomédiát mint műfajt annyira, de nem hinném, hogy bárki írt volna nagyszerűbb darabot, mint amit ettől az agyhalottól látunk.Black_Adder
Ugyanígy érzem. Hozzáteszem, az idióta időpont miatt nem láttam élőben az első meccset, és utólag is csak so-so sikerült bepótolni, úgyhogy az első meccsből csak mozaikok vannak meg. De itt a második félidőben, és főleg a 4. negyedben kifejezetten működött az offense. Voltak ugyan olyan playhívások amik nem tetszettek, de azok mindig vannak. Az eredmény az volt, hogy tudtunk haladni, és amikor nem, akkor főleg egyéni hibák rontották el az esélyt. Ebből lehet továbblépni, a múlt hetiből sokkal nehezebb.
peterk2005
Csakhogy mindezek már akkor működtek csak,amikor nincs más esély módra kapcsoltunk.A Raiders ellen is ugyanez volt,az első félidő kuka,aztán amikor már úgyis mindegy volt,tudtunk haladni.Most is.A negyedik negyed nem fejlődés volt,hanem egy kétségbeesett próbálkozás,amikor már mindegy hogy mennyivel kapunk ki.De viszont az az érdekes,hogyha ott tudtunk támadó oldalon alkotni,akkor mindodáig miért nem?
Foresz
mert addig ritmustalan, ultrakonzi futfutdob volt és a fut az nem ment, utána meg dobdobdob. kubiak sokkal kreatívabban használta flaccot nálunk, mielőtt visszaloptátok annak idején. meg ugye már a fülükön vették a bears védők a végén a levegőt, elég sokat voltak fenn. lehet, hogy jobb döntés lett volna az x-re rámenni, mert akkor a bears sem biztos, hogy kockázatos játékokat mutat be és hosszabításban vszeg ütitek őket, az ő védőik jobban elfáradtak. persze ez utólagos okoskodás, mert akkor nagyon örültem, hogy rámentetek a 2 pontosra.
gedam
De legalább Fangio tökös volt. VJ után ez is felüdülés nekünk, meg ha ki is kaptunk 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
gedam 5 692
Az offense viszont talán eggyel jobb volt. Bolles (és Leary) lenullázták a show-t, de ezeket most inkább éreztem egyéni hibáknak. A Raiders ellen egyszerűen nem láttam egy összerakott támadást. Flacco mintha pontosabb lett volna egy kicsivel, nem volt annyi olyan elkapás, ami valójában rossz helyre ment. Régen Mackről 5 sack jött, most 5 holding, ez igazából előrelépés Schofieldhez képest... A futás nem megy annyira, mint tavaly, de nem reménytelen, Sanders meg, élő szövet a belső fémvázon. kb egyedül miatta visz majd rá a lélek, hogy megnézzem a következő meccsünket. Ja meg persze Bolles. Nem ismerem a tragikomédiát mint műfajt annyira, de nem hinném, hogy bárki írt volna nagyszerűbb darabot, mint amit ettől az agyhalottól látunk.Black_Adder
Ugyanígy érzem. Hozzáteszem, az idióta időpont miatt nem láttam élőben az első meccset, és utólag is csak so-so sikerült bepótolni, úgyhogy az első meccsből csak mozaikok vannak meg. De itt a második félidőben, és főleg a 4. negyedben kifejezetten működött az offense. Voltak ugyan olyan playhívások amik nem tetszettek, de azok mindig vannak. Az eredmény az volt, hogy tudtunk haladni, és amikor nem, akkor főleg egyéni hibák rontották el az esélyt. Ebből lehet továbblépni, a múlt hetiből sokkal nehezebb.
peterk2005
Csakhogy mindezek már akkor működtek csak,amikor nincs más esély módra kapcsoltunk.A Raiders ellen is ugyanez volt,az első félidő kuka,aztán amikor már úgyis mindegy volt,tudtunk haladni.Most is.A negyedik negyed nem fejlődés volt,hanem egy kétségbeesett próbálkozás,amikor már mindegy hogy mennyivel kapunk ki.De viszont az az érdekes,hogyha ott tudtunk támadó oldalon alkotni,akkor mindodáig miért nem?
Foresz
mert addig ritmustalan, ultrakonzi futfutdob volt és a fut az nem ment, utána meg dobdobdob. kubiak sokkal kreatívabban használta flaccot nálunk, mielőtt visszaloptátok annak idején. meg ugye már a fülükön vették a bears védők a végén a levegőt, elég sokat voltak fenn. lehet, hogy jobb döntés lett volna az x-re rámenni, mert akkor a bears sem biztos, hogy kockázatos játékokat mutat be és hosszabításban vszeg ütitek őket, az ő védőik jobban elfáradtak. persze ez utólagos okoskodás, mert akkor nagyon örültem, hogy rámentetek a 2 pontosra.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Baszki, Ramsey kérhetett volna cserét a draft előtt is, valószínűnek tartom, hogy odaadtuk volna az 1/10-et... Amíg reális esély van rá, hogy QB vagy BPA szempontból jó helyen húzunk idén, addig biztosan nem fogjuk cserélni az idei elsőt, épp ezért a Fitzpatrick pletykákat se tudtam hova tenni. Viszont másik oldalról Ramsey nagyon elférne, még mindig csak 24 éves, és nagy haverok Millerékkel.
több mint 4 éve
Foresz Denver Broncos 463 — Broncos
Az offense viszont talán eggyel jobb volt. Bolles (és Leary) lenullázták a show-t, de ezeket most inkább éreztem egyéni hibáknak. A Raiders ellen egyszerűen nem láttam egy összerakott támadást. Flacco mintha pontosabb lett volna egy kicsivel, nem volt annyi olyan elkapás, ami valójában rossz helyre ment. Régen Mackről 5 sack jött, most 5 holding, ez igazából előrelépés Schofieldhez képest... A futás nem megy annyira, mint tavaly, de nem reménytelen, Sanders meg, élő szövet a belső fémvázon. kb egyedül miatta visz majd rá a lélek, hogy megnézzem a következő meccsünket. Ja meg persze Bolles. Nem ismerem a tragikomédiát mint műfajt annyira, de nem hinném, hogy bárki írt volna nagyszerűbb darabot, mint amit ettől az agyhalottól látunk.Black_Adder
Ugyanígy érzem. Hozzáteszem, az idióta időpont miatt nem láttam élőben az első meccset, és utólag is csak so-so sikerült bepótolni, úgyhogy az első meccsből csak mozaikok vannak meg. De itt a második félidőben, és főleg a 4. negyedben kifejezetten működött az offense. Voltak ugyan olyan playhívások amik nem tetszettek, de azok mindig vannak. Az eredmény az volt, hogy tudtunk haladni, és amikor nem, akkor főleg egyéni hibák rontották el az esélyt. Ebből lehet továbblépni, a múlt hetiből sokkal nehezebb.
peterk2005
Csakhogy mindezek már akkor működtek csak,amikor nincs más esély módra kapcsoltunk.A Raiders ellen is ugyanez volt,az első félidő kuka,aztán amikor már úgyis mindegy volt,tudtunk haladni.Most is.A negyedik negyed nem fejlődés volt,hanem egy kétségbeesett próbálkozás,amikor már mindegy hogy mennyivel kapunk ki.De viszont az az érdekes,hogyha ott tudtunk támadó oldalon alkotni,akkor mindodáig miért nem?
több mint 4 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az offense viszont talán eggyel jobb volt. Bolles (és Leary) lenullázták a show-t, de ezeket most inkább éreztem egyéni hibáknak. A Raiders ellen egyszerűen nem láttam egy összerakott támadást. Flacco mintha pontosabb lett volna egy kicsivel, nem volt annyi olyan elkapás, ami valójában rossz helyre ment. Régen Mackről 5 sack jött, most 5 holding, ez igazából előrelépés Schofieldhez képest... A futás nem megy annyira, mint tavaly, de nem reménytelen, Sanders meg, élő szövet a belső fémvázon. kb egyedül miatta visz majd rá a lélek, hogy megnézzem a következő meccsünket. Ja meg persze Bolles. Nem ismerem a tragikomédiát mint műfajt annyira, de nem hinném, hogy bárki írt volna nagyszerűbb darabot, mint amit ettől az agyhalottól látunk.Black_Adder
Ugyanígy érzem. Hozzáteszem, az idióta időpont miatt nem láttam élőben az első meccset, és utólag is csak so-so sikerült bepótolni, úgyhogy az első meccsből csak mozaikok vannak meg. De itt a második félidőben, és főleg a 4. negyedben kifejezetten működött az offense. Voltak ugyan olyan playhívások amik nem tetszettek, de azok mindig vannak. Az eredmény az volt, hogy tudtunk haladni, és amikor nem, akkor főleg egyéni hibák rontották el az esélyt. Ebből lehet továbblépni, a múlt hetiből sokkal nehezebb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Szerintem mi már kb. Elvis Dumervil óta nagyon érzékenyen tekintünk a be-nem-fújt-holding témára, mert rajta kb. meccsenként 5-6 elmaradt, Von még rosszabb "kezelésben" részesül bírói oldalról, nagyjából az első naptól kezdve. Ez sajnos a klasszis pass rusherek sorsa a jelek szerint, csak pont ezért nálunk mindig picit korábban megy a visszaharapás, ha valaki elmaradt holdingra panaszkodik, ennyi... 😊
StormST
Ezt meg tudom érteni. Ez nállunk is folyamat ment de Macknél ez hatványozott 😊