Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 732 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
John Pagano jön interjúra az OLB coach pozira.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
 twitter.com/MaseDenver/status/1222668979426095105

 twitter.com/NickiJhabvala/status/1222587936186568704

 twitter.com/NickiJhabvala/status/1222375276228694016

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 732 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”



#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 732 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hivatalos: Mike Shula a qb coach.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 732 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Lock közben Manning-el készül a következő szezonra, elvileg együtt fogják összerakni a teljes offseason-jét.

+ Mike Shula-val már csak a részleteken megy a matek, úgyhogy ő lesz a következő qb coach, amivel ha minden igaz a legtapasztaltabb stáb a miénk lesz (megspékelve 2 exHC-val). Remélem a pályán is vissza fog ez köszönni.
roberto23
Jövőre ütünk mindenkit 😊
Csak az O# fal karcoljon jövőre...
FLZOLI
Hát Munchak csak összekapja végre a brigádot. 😊

Nagyon régen vártam amúgy ennyire offseason-t. 😀 Csak olyan messze van még a mácius, április meg aztán pláne.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 809 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lock közben Manning-el készül a következő szezonra, elvileg együtt fogják összerakni a teljes offseason-jét.

+ Mike Shula-val már csak a részleteken megy a matek, úgyhogy ő lesz a következő qb coach, amivel ha minden igaz a legtapasztaltabb stáb a miénk lesz (megspékelve 2 exHC-val). Remélem a pályán is vissza fog ez köszönni.
roberto23
Jövőre ütünk mindenkit 😊
Csak az O# fal karcoljon jövőre...

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 732 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Lock közben Manning-el készül a következő szezonra, elvileg együtt fogják összerakni a teljes offseason-jét.

+ Mike Shula-val már csak a részleteken megy a matek, úgyhogy ő lesz a következő qb coach, amivel ha minden igaz a legtapasztaltabb stáb a miénk lesz (megspékelve 2 exHC-val). Remélem a pályán is vissza fog ez köszönni.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Sherman achilles szakadás után kötötte azt a szerződést ha jól tudom, + azóta inflálódtak a szerződések. CHJ-nak mondjuk egy kisit down season volt, az lejjebb viheti az árát.
Szerintem 12/évnél kezdődik, de úgy gondolom csalódni fog, ha lemegy 9-ig, akkor lehet megtartjuk, de a hangsúlyosabb rész a garantált lesz. Hány évre van garantált tartalom, honnan kezdődik a kvázi team option, és főleg a fizetés hány százaléka garantált.

Callahan és James után szerintem nem véletlen nem hosszabbítottunk a salary felelőssel, de ez nem biztos hogy új lendületet ad a tárgyalásoknak. Egy kicsit úgy érzem mintha az FO és Harris kapcsolata is sérült volna.

A tippem, hogy valaki ad neki egy 8 számjegyűt és eligazol. Mi szerintem éves átlagra 7 számjegyűben gondolkozunk, esetleg a szerződés struktúrája miatt lépheti át a 10misis határt.

De nem végeztem piackutatást, mert félek beleélném magam hogy marad.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 803 — The Mathematician
Ti mennyit adnátok Harrisnek
30 évesen? Sherman 31 és 9millát keres ennél többet nem biztos nem fizetnék neki. A cornerek teljesítménye 32 után jelentősen visszesik.
gordon
tippre 3 év 40+ körül szeretne
én 2 év 25-t adnék neki, de nem biztos hogy ér annyit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Ti mennyit adnátok Harrisnek
30 évesen? Sherman 31 és 9millát keres ennél többet nem biztos nem fizetnék neki. A cornerek teljesítménye 32 után jelentősen visszesik.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 215
Ez egy fiatal O, én visszavonuláson gondolkodó falemebert biztosan nem hoznék, mert jövőre újra lyukas a poszt, újra hozni kell valaki, be kell építeni, összeszokási idő stb. Bradberry valóban fel se tűnt, mert a cb fa listát ahol néztem, ott kicsit hátrébb rakták. Ha Harrisnél egy kategóriával kevesebbért írna alá, akkor ő egy valid lehetőség. Reálisan számolva egy minőségi OT/OG, DT igazolás és Simmons olyan 30m körül lesznek, vagy kicsit több. Szóval egy top igazolás, vagy két kevésbé top, de mindenképp nívós játékos még bele kell hogy férjen az FA-n. Utóbbit nézve Wolfe például ilyen.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 378 — Így remélem megfelelek nektek.....
Darbyval elsősorban nem az a gond, hogy ropi, hanem, hogy inkonzisztens. Vannak jó megmozdulásai, de könnyen meg is tudják etetni. Lehet, hogy a ti rendszeretekbe jobban illene, ezt ugye nem lehet előre tudni.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 809 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Harrist én annak függvényében tartanám meg, hogy milyen lemondásokkal járna a nagy pénz kifizetése. Ez azért problémás, mert Harris tipikusan az a kaliber, aki az FA legelején el fog kelni, mert vagy kell valakinek nagy pénzért, vagy nem. Ellenben a fenti kérdésre a válasz lehet, hogy csak az FA alatt derül ki.

Simmons 26 éves, és abszolút az egyik legfontosabb védőjátékosunkká nőtte ki magát. Szerintem az ő megtartásával kezdődik az FA tevékenységünk.

Az FA-ról való CB hozásban azért nem hiszek, mert Byron Jones a másik komoly CB kaliber a piacon CH Jr mellett, aki hasonló pénzt akar (és szerintem nem is jobb játékos, amellett hogy pofátlanság lenne neki azt a pénzt megadni, amit Harrisnek nem akartak). Az utánuk következő polc egy ismerős névvel, Bradley Roby-val kezdődik. Lehet, hogy Callahan visszatérése (azt ne felejtsük el, hogy Fangio Bears védelmében lubickolt) és egy második körös CB pick lesz a megoldás.

A WR-igazolás hasonlóan problémás: Coopert valószínűleg visszaviszi a Dallas, AJ Green jó lenne, de mivel nincs hasonló kaliber a piacon, valaki úgyis irreális pénzt ad neki, utánuk pedig még Sanders aki értelmes, de ő is 99%, hogy marad a seggén. Én ide abszolút nem sajnálnék egy top picket a kivételes class miatt. Cserébe a védelem úgyis megkapja a hangsúlyt az FA-n és a draft maradék részén. Az O pedig hadd kapjon Lock, Fant, Sutton és Lindsay mellé még egy gyémántot.

Egyébként nem egészen értem, hogy hogyan nincs pénz CH Jr-re. Hiszen itt azért 60 milliós cap spaceről írnak, és hát ez még egyéb okosságokkal (például Flacco cut, szerződés alakítások) akár még tovább növelhető, Lindsay fizunövelésén is gondolkodnak emiatt. Ha hozunk a támadófalba és a védőfalba is egy top FA-t akkor már kicsit érthetőbb, de amúgy még így se, mert ha ilyen kaliberű falember jön, akkor Shelby és Wolfe hosszabbítása nem valószínű hogy megtörténik. Tekintve hogy Fangio a HC, lehet itt egy Simmons + Shelby /+ Wolfe + top ILB (Littleton) + egy top OL (Scherff, Conklin) FA-val kell számolni fővonalon.
Cruyffista
Ha már FA, én előbb hoznám Bradberry-t mint Jonest, ha már feltétlen hozzá akarunk vágniv valakihez egy jó adag pénzt. Esetleg Darby-t, ha embert lehet faragni még a ropi testéből.

A DT FA piac szerintem minőségi, szóval azt mindenképpen onnan oldanám meg, ha csak valami szuperatléta láthatáron lehetne a drafton.

AZ ILB már más kérdés, mert a Martinez, Littleton, Schobert hármas nagyon kiemelkedik, úgyhogy valakit jól meg kell majd fizetni ha minőségi előrelépést akarunk.

Oline, hát ez necces, de egy Conklin, Scherff, Bulaga/Castonzo (amelyik nem vonul vissza) sort el tudnék képzelni. Gondolom hármójukkal el is lőnénk vagy 40 milliót 😊

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 215
Harrist én annak függvényében tartanám meg, hogy milyen lemondásokkal járna a nagy pénz kifizetése. Ez azért problémás, mert Harris tipikusan az a kaliber, aki az FA legelején el fog kelni, mert vagy kell valakinek nagy pénzért, vagy nem. Ellenben a fenti kérdésre a válasz lehet, hogy csak az FA alatt derül ki.

Simmons 26 éves, és abszolút az egyik legfontosabb védőjátékosunkká nőtte ki magát. Szerintem az ő megtartásával kezdődik az FA tevékenységünk.

Az FA-ról való CB hozásban azért nem hiszek, mert Byron Jones a másik komoly CB kaliber a piacon CH Jr mellett, aki hasonló pénzt akar (és szerintem nem is jobb játékos, amellett hogy pofátlanság lenne neki azt a pénzt megadni, amit Harrisnek nem akartak). Az utánuk következő polc egy ismerős névvel, Bradley Roby-val kezdődik. Lehet, hogy Callahan visszatérése (azt ne felejtsük el, hogy Fangio Bears védelmében lubickolt) és egy második körös CB pick lesz a megoldás.

A WR-igazolás hasonlóan problémás: Coopert valószínűleg visszaviszi a Dallas, AJ Green jó lenne, de mivel nincs hasonló kaliber a piacon, valaki úgyis irreális pénzt ad neki, utánuk pedig még Sanders aki értelmes, de ő is 99%, hogy marad a seggén. Én ide abszolút nem sajnálnék egy top picket a kivételes class miatt. Cserébe a védelem úgyis megkapja a hangsúlyt az FA-n és a draft maradék részén. Az O pedig hadd kapjon Lock, Fant, Sutton és Lindsay mellé még egy gyémántot.

Egyébként nem egészen értem, hogy hogyan nincs pénz CH Jr-re. Hiszen itt azért 60 milliós cap spaceről írnak, és hát ez még egyéb okosságokkal (például Flacco cut, szerződés alakítások) akár még tovább növelhető, Lindsay fizunövelésén is gondolkodnak emiatt. Ha hozunk a támadófalba és a védőfalba is egy top FA-t akkor már kicsit érthetőbb, de amúgy még így se, mert ha ilyen kaliberű falember jön, akkor Shelby és Wolfe hosszabbítása nem valószínű hogy megtörténik. Tekintve hogy Fangio a HC, lehet itt egy Simmons + Shelby /+ Wolfe + top ILB (Littleton) + egy top OL (Scherff, Conklin) FA-val kell számolni fővonalon.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
3 kompenzációs pickre számítunk a drafton, így összesen 12 lehet
 twitter.com/nickkorte/status/1220405089849860097Black_Adder
Vannak kételyeim, de elég nagy királyság lenne már 1-2 is, ha ezzel a pickmennyiséggel tolnánk egy tavaly előtti draftot minőségre... Nagyon jó érzés, hogy ilyen izgalmas hónapok, és remélhetőleg szezonok előtt állunk.

Von pedig nem meglepő, ezért fogok mindig mosolyogni azokon, akik elcserélnék két jó pickért. Ilyen alázatot, vezéregyéniséget, ikont nem lehet csak úgy kapni.

Cruyffista
A kompenzációs pickkel azért elég jól számolhatóak. A Billy Turner utáni 5. kör szinte biztosra vehető.
Garcia elég magasan a 7. körösök közül, onnan nem fog kicsúszni, a Tremaine Brock pick lehet kicsi veszélyben, de az is valószínűbb, hogy lesz, minthogy nem.

Más kérdés hogy a két 7 körös kompenzációból húzunk-e olyat aki rosteren marad... De más nem legalább van miből herdálni a Dekoda Watson féle trade-ekre.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Így az FA-ra készülve, gondolkoztam kicsit a needeken és szabadügynökökön.

1.) CHJ megtartása vagy pótlása
Sok újat vagy okosat nem tudok mondani. Aki az elmúlt években követte a csapatot tisztában azzal, hogy CHJ mennyit jelent és mennyire alulértékelt játékos, de azzal is, hogy úgy tűnik túl van a csúcson. Ellenben Callahannel egyáltalán nem számolnék és Bausbynak sem előlegezem meg a bizalmat pár meccs után. Yiadom 3rd CB-nek jobb napjain talán éppen hogy nem kevés, csak ritkán van jobb napja.
Harris valszeg többet kér mint mi adnánk neki, de akkor pótolni kell, és az se lesz sokkal olcsóbb. Elfogult vagyok, de úgy érzem rosszul jövünk ki, ha elengedjük, de elengedésében majdnem teljesen biztos vagyok. Remélem valami media darling keleti parti csapathoz igazol, hogy végre elismerjék teljesítményét.
 twitter.com/Realrclark25/status/1219339714655870977

2.) Wofle vs Shelby Harris
Dre'mont Jones biztató rookie szezonja után luxus lenne mindkettőt megtartani. Wolfe future ROF, de Shelby Harris fiatalabb és főleg sokkal kevésbé elhasználódott. Bár valószínűleg megegyezni is nehezebb vele. Az FO-nál állítólag Shelby a 2. számú prioritás Simmons után. Wolfe szerintem ilyen tartalék lehet, ha Shelby megy, akkor hosszabbítunk vele. Csak nehogy két szék között az asztal alá essünk.

3.) OL need
Ez a legösszetettebb kérdés. Egyrészt McGovern FA. Másrészt van egy Ja'wuan James, akire most egy szem borsó védelmét nem bíznám. 3× próbáltuk ki a szerencsétlent, egyszer se tudta befejezni a meccset. Ez már túl van a véletlenen, nálam kuka, csak a garantált pénze miatt nem dobjuk ki, de nem vakítanám el magam azzal, hogy meg van oldva az RT poszt. Leary megint nem tudta egészségesen befejezni a szezont, ő csak akkor nem lesz cap casuality ha valami kompromitáló felvétele van Elwayről.
És akkor ott van az agysebész a vakoldalon, ééés, írok valami újat.

3 különböző QB-val próbálkoztunk az év során. 8 meccs Flacco-val, 3 Allennel és 5 Lockkal. Teljesen külön elemem őket
Bolles with Flacco
- 530 snap 9 büntetés (58,88 snappenként kapott büntetést)
- 314 pass blocking snap 21 pressure (14,95 snapenként engedett nyomást)
Bolles with Allen (kisebb minta kevésbé reprezentatív)
- 176 snap 5 büntetés (35,2 snappenként kapott büntetést)
- 107 pass blocking snap 6 pressure (17,83 snappenként engedett nyomást)
Bolles with Lock
- 306 snap 3 büntetés (102 snappenként kapott büntetést)
- 187 pass blocking snap 4 pressure (46,75 snappenként kapott büntetést)

Allen és Lock mobilisabb irányítók, mint Flacco, meg nem szartak az egészbe. Ez csodát tett a pass blockinggal. 5 meccsen 4 pressure (2hit, 2hurry) ezek keeper számok. És az utolsó 5 meccsen csak 3 büntetés, 102 snappenként, az is teljesen vállalható. Egyébként nem hívtuk le YellowFlag 5. éves opcióját. De ha jól tudom megtehetjük még a draft után is.

Nézzük szegény Wilkinsont a másik oldalon
- with Flacco: 296 pass blocking snap 22 pressure (13,45 snappenként engedett nyomást)
- with Allen: 107 pass blocking snap 5 pressure (21,4 snappenként engedett nyomást)
- with Lock: 100 pass blocking snap 5 pressure (20 snappenként engedett nyomást)
Utolsó fordulóban nem játszott, Lions ellen is kevesebb pályát látott. Az ő számai is Flaccoval a legrosszabbak, viszont Allennel kicsit jobbak, mint Lockkal. Egyébként Allen szabadult leggyorsabban a labdától. Egyébként Jeff Rodgers nem váltotta meg a világot a Raiders ellen.

Szóóóval. Akár Munchak munkája kezdett beérni a szezon végére, akár Lockra volt szüksége Bolles-nak, biztató befejezése volt a szezonnak. És igazából számít, hogy mi miatt? Wilkinson számai alapján nem lehet az egész érdemet Locknak adományozni, bár kétség kívül okosan játszott, ami nagy segítség volt az O-linenak.

A fal belsejében más komplikálja a helyzetet. Risner stabil pont, ugyanakkor Leary örökké sérült, hacsak nincs valami kompromitálója Elwayről, kezdheti árulni a lakását. McGovern meg FA és nem érzem úgy hogy nagyon sokra tartanánk. Paradisért se nagyon mozgattuk a kisujjunkat, igaz ő sérületn fejezte be a szezont, de van egy olyan érzésem, hogy McGovernnek se mi adjuk a legjobb ajánlatot. A fal közepére kevesebbet költünk.
Tehát
LT: Javuló Bolles. De jövőre contract year vagy opció lehívás. Ha valamikor, akkor most kell gondoskodni az utódjáról, és 28 éves lesz.
LG: Risner az egyetlen fix pont, aki szerencsére majdnem bárhol tud játszani a falban
C: Üresedés várható
RG: Lyukas
RT: Az örökké sérült James, mögötte a csereszintű Wilkinson.

Szóval ideális esetben magas LT pick is jönne, de kéne valami biztosíték RT posztra és kell két folt a fal belsejébe. Mind a 4 aligha teljesíthető. OT-re aligha költünk nagy pénzt FAn, szóval ha valahol akkor drafton lehet javítani a helyzeten. Most az LT és RT között sokkal kisebb különbség van mint 10 éve, de azért még van. Mit kerssünk drafton, Bolles utódot, vagy aki James helyett játszani is tud meccseken, nem csak a csekket veszi át. Ideális helyzetben csak swing tackle lenne, mert Bolles úgy játszik, mint a szezon végén, James meg játszik. De ha ebben bízunk és nem jön senki, akkor könnyen találhatjuk magunkat a szerszám rosszabbik végén Yellow Flaggel és Wilkinsonnal.

Meg kéne 2 kezdő belső OL ember. Ez önmagában is kicsit sok a draftra. 3. nap nem a kezdőbe húzol, az első 2 nap 2 IOL ember meg egyszerűen pazarlás. Kell legalább egy FA, adná magát akkor McGovern, aki ráadásul OG-t is tud játszani, és akkor drafton mindegy hogy center vagy guard jön, ez jó helyzetbe hozhat minket. A legjobb persze az lenne, ha valaki olyan jönne, aki guard mellett swing tackle is lehet.
Vagy az FAról kell egy G/T és akkor marad a center draft.

4.) WR need
Az biztos hogy WR-rel akkor bohóckodhatunk a drafton, ha a CB, DE, OL kérdésből legalább másfél megoldott.
Ennél fogva az FA második hullámában (de akár az elsőben is) hoznék egy Stokley féle megbízható WR-t, aki lehet nem hoz űr számokat, meg Sutton féle cirkuszi elkapásokat, de elkap minden felé menő elkapható labdát.
Aztán kiderül a draft hogyan alakul, egyrészt combine után mindenki értéke változik, másrészt hülyeség most spekulálni, mert simán betrade-elnek elénk Jeudyért. 12 pickből akár fel mehetünk pár helyet bebiztosítani, mert tényleg sokat lendítene az offense-en még egy playmaker a sorban, de vehetünk más irányt is.

Szóval türelmesen megvárnám ki marad 1/15re, mint 2 éve Chubbal. Nem kell kapkodni. WR2-re és IOL-re a 2. nap is alkalmas egyedül a CB és az OT az, amire azt mondom, hogy az 1. körben vagy FAn (kivéve OT, oda lefogyott tavaly a budget)

5.) LB need
Jó lenne találni egy Alexander Jonson szintű csiszolatlan gyémántot, de olyan nincs minden évben. Ide is high profile FA vagy magas draft pick kéne. Davis-szel úgy ahogy meg vagyunk, de ha AJ kiesik vagy visszaesik, láttuk mire elég a Jewel-Davis páros. Annyira meg Jewell is van jó, hogy ha jön egy kezdő, akkor Davistől elköszönhessünk, szóval nem lenne annyira drága az FA upgrade vagy ha drafton próbálkozunk, akkor pár milliót fel lehetne szabadítani.

Szóval
FA 1. hullám:
CB1. Akár CHJ, akár más.
DE. Shelby, Wolfe vagy más. Ha Wolfe második hullámos, akkor még az is jó, de csak akkor kockáztatnék, ha nagyon muszáj
Optional: LB, veterán WR, iOL
Egy CB és egy DE muszáj, de az opcionálisan felsoroltak közül is jó lenne legalább egyre high profile FA-t találni. Vagy nagyon ügyesen kell kukázni

FA 2. hullám
veterán WR, ha nem jön az elején
OL depth
CB depth
Wofle ha elérhető és nem sikerül Harrist megtartani. Illetve, elfogult vagyok, de ha az első hullámban sikerül Shelbyvel megegyezni és Wolfe-ot nem kapkodják el, akkor őt is szívesen látnám vissza amikor kicsit lejjebb mennek az árak. Úgy érzem, bár nem jártam utána, hogy Fangio inkább az a fajta, akinek minden szituációra van egy personelje. Nem az, aki bármilyen felállással megpróbál megoldani minden szituációt. Ezért volt probléma a no huddle, nem tudtunk cserélni és másik 11-gyel védekeztük volna a következő szituációt terv szerint. Ebbe a koncepcióba belefér Shelby, Wolfe és Jones is. Lehet őket rotálni. Bár amúgy jobban tetszik az a hozzáállás, amikor a 3rd down defense nem esik kétségbe ha megcsinálják ellenük a 3rd downt és nem tudunk cserélni 1st down előtt.

Magas draft pick
Az FA függvényében CB, LB, G/T vagy C/G, WR2


Menedzselhető offseason, de nem fér bele 3 olyan igazolás, mint Flacco, James és Callahan.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
3 kompenzációs pickre számítunk a drafton, így összesen 12 lehet
 twitter.com/nickkorte/status/1220405089849860097

Von Miller pedig lemondta a nyaralását, és inkább edz helyette, mert nem volt megelégedve a tavalyi formájával
 twitter.com/NickiJhabvala/status/1220444422862778368

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 732 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Közben Kubiak lett a Vikings OC-ja.

Szimpatikus csapat, sok sikert nekik!

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 215
Az ilyen posztokhoz highlight videókat is kérünk a jövőben a kevésbè művelt sportdrukkertársak részére..Zalán
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 732 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Köszi, hogy ezt bemásoltad! Baromi jó és érdekes olvasni ezeket a bennfentes sztorikat.
roberto23
Ez itt a reklám helye: | a theathletic.com-ra érdemes előfizetni, az éves díj ha jól emlékszem csak 19.95 dollár, és azon kívül, hogy van jópár neves "NFL-es" (nem csapathoz köthető) cikkírójuk is, akiktől egy csomó általános futball témájú írás is olvasható, mind a 32 csapattól van néhány a legjobb helyiek közül kiválogatva, akik ilyen csapat-specifikus, hosszabb lélegzetű írásokat tesznek fel. |
peterk2005
Köszi szépen! Hétvégén csekkolom. Egyelőre azzal amúgy sem vagyok tisztában melyik USA oldalakat meg fórumokat kell követni, ahol lehet találni az ittenihez minőségi content-et. 😀

Más: Mike Shula lesz a qb coach, ahogy az várható volt.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben egyre több helyen elkezdték hozzánk várni Jeudy-t. A Giants és a Jets O oldalon a falembereket preferálja, a Raiders pedig az elkapók közül inkább Lambet favorizálja, illetve náluk a QB pick is benne van. Lényegében csak azt kell megúszni (jelen állás szerint, aztán meglátjuk mit változtat a combine), hogy a Cardinals pickelje, akik a tavalyi draftot nagy részben elkapókra szánták, és Fitzgerald is visszatér egy újabb szezonra. Szóval ha csak valaki nem cserél fel, jelenleg nagyon jók az esélyek egy Jeudy-Broncos házasságra.
Cruyffista
Az ilyen posztokhoz highlight videókat is kérünk a jövőben a kevésbè művelt sportdrukkertársak részére..
Zalán
Jeudy a(z) (egyébként is rendkívül erős és mély) idei WR class többség által legjobbnak tartott elkapója (Cede Lamb-el párban). Szerintem is a legjobb. Jellemzően minden mockban top10-es, időnként még top5-ös is. Highlight videója annyi van, mint égen a csillag, fölösleges ide betenni, yt-on beírod, hogy Jeudy és annyi video ömlik rád, hogy a draftig nem végzel az összessel. 😊

Suttonnal ordas jó páros lehetnének. Elkapóként szerintem igencsak remek választás lenne, de sok más poszt is van, ahova elférne egy top10 körüli tehetség, szóval ízlés kérdése. Én BPA mellett vagyok, végre van egy olyan irányító akiben legalább az esély megvan, hogy nem kell egy ideig irányító központúan várni a draftot, úgyhogy jöjjön poszt nélkül az Elway szerinti legjobb játékos. Aztán draft után majd megmondom, hogy az én legjobb játékosomhoz képest mennyire volt közel az ő választása. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Oh a higlight videója alapján mindenki 1/1es

Egyébként nem mintha bármit is jelentene, hogy a combine előtt kit hova gondolnak. Pát hét múlva majd valami újat kell produkálni a mock draftokba és mást írnak tuti befutónak hozzánk meg még 20 másik csapathoz...
Black_Adder
nahh, hát pont ezt szeretném érezni, hogy lepottyant hozzánk az igazi 1/1... valamivel be kell csapnim magamat szeptemberig, hogy miert egy friscoi történet lesz 2020-ban 😋

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Oh a higlight videója alapján mindenki 1/1es

Egyébként nem mintha bármit is jelentene, hogy a combine előtt kit hova gondolnak. Pát hét múlva majd valami újat kell produkálni a mock draftokba és mást írnak tuti befutónak hozzánk meg még 20 másik csapathoz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Közben egyre több helyen elkezdték hozzánk várni Jeudy-t. A Giants és a Jets O oldalon a falembereket preferálja, a Raiders pedig az elkapók közül inkább Lambet favorizálja, illetve náluk a QB pick is benne van. Lényegében csak azt kell megúszni (jelen állás szerint, aztán meglátjuk mit változtat a combine), hogy a Cardinals pickelje, akik a tavalyi draftot nagy részben elkapókra szánták, és Fitzgerald is visszatér egy újabb szezonra. Szóval ha csak valaki nem cserél fel, jelenleg nagyon jók az esélyek egy Jeudy-Broncos házasságra.
Cruyffista
Az ilyen posztokhoz highlight videókat is kérünk a jövőben a kevésbè művelt sportdrukkertársak részére..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 215
Közben egyre több helyen elkezdték hozzánk várni Jeudy-t. A Giants és a Jets O oldalon a falembereket preferálja, a Raiders pedig az elkapók közül inkább Lambet favorizálja, illetve náluk a QB pick is benne van. Lényegében csak azt kell megúszni (jelen állás szerint, aztán meglátjuk mit változtat a combine), hogy a Cardinals pickelje, akik a tavalyi draftot nagy részben elkapókra szánták, és Fitzgerald is visszatér egy újabb szezonra. Szóval ha csak valaki nem cserél fel, jelenleg nagyon jók az esélyek egy Jeudy-Broncos házasságra.