Denver Broncos

50 feliratkozó

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lock is olyan jó lesz mint Mahomes akkor neki is ki kell ennyit fizetni 😊
Heisman Trophy
Egyrészt remélem mi nem fizetünk ennyit senkinek soha (vagy amíg ez reális pénz nem lesz, mondjuk 2040 körül), másrészt az a deal mutatja, hogy miért jó nyugdíjas QB-val SB-t nyerni, nem kell utána a világ pénzét a nyakába dobni jutalomnak 😀

Egyébként én megértem a dealt, 50 év után SB-t nyerni újra, valakinek ebből meg kellett gazdagodnia...
StormST
Ajánlom elolvasni a szerződése részleteit. Továbbá szerintem a legjobb dolog ami a csapatoddal történhet, ha JOGOSAN kell ilyen jellegű fizetést adnod egy QB-nak, mert határozottan a liga legjobbja.
alatriste
Nem akarok én vitát nyitni, szerintem senki se a liga legjobbja, vagy hát Newton is volt az egyszer, a SB50-ig. Szerintem senki nem ér annyit, hogy 1 év alatt 100 milliót adjanak neki, mindegy, hogy az mennyiben üti a sapkát.

Persze minden csapat arra költ, amire és akire akar, csak én még emlékszem, amikor mi PM-nek nem egészen 10 éve 5 évre adtunk 100 misit totál bebiztosítva a sérülési kockázatára, akkor hülyének lettünk titulálva és egyébként én azt is sokalltam...
StormST
A fagyi is 50 fillér volt régen, ma meg már 200 ft alatt szerencsés vagy ha találsz.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem egy elit QB simán ér ennyit. Mivel prémium poszt, így a hitvány kezdők is kapnak 20+ milliót, a top kategória jó hogy akkor a 40+ -os sávban mozog. Persze szép dolog a home discount meg a csapatért lemondok a zséről című szappanopera, de nem ez az általános. Bárcsak Denverben lenne egy ilyen kaliberű QB.... PM korában kicsit máskép működtek a pénzügyek az üzlet és a média is így nehéz összevetni a kettőt.

Amúgy ha azt nézzük, hogy a kortársai jórésze még vagy nem bizonyított vagy egyszerűen bust még jobban megdobja az értékét. Egyedül Wilson aki fogjuk rá korban és talentben a környékén van. Ráadásul egy erős QB generációs csotrogányai 1-2 éven belül leteszik a lantot (Brees, Brady, BigBen, Rivers), 3-4 éven belül pedig Rodgers, Ryan is követi őket, így rengeteg QB needes csapat lesz, akik simán felverhetik az árat. Muszáj volt nagyot gurítania a Chiefsnek, de tegye fel a kezét, aki egy Mahomes kaliber birtokában nem mond all-in-t.

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Lock is olyan jó lesz mint Mahomes akkor neki is ki kell ennyit fizetni 😊
Heisman Trophy
Egyrészt remélem mi nem fizetünk ennyit senkinek soha (vagy amíg ez reális pénz nem lesz, mondjuk 2040 körül), másrészt az a deal mutatja, hogy miért jó nyugdíjas QB-val SB-t nyerni, nem kell utána a világ pénzét a nyakába dobni jutalomnak 😀

Egyébként én megértem a dealt, 50 év után SB-t nyerni újra, valakinek ebből meg kellett gazdagodnia...
StormST
5 év múlva Mahomes még a liga egyik legjobbja lesz, de a fizetése már nem lesz kiemelkedő, a második 5 év kifejezetten akciósnak fog tűnni akkorra.

Manning szerződésének 2 év kellett, hogy középszar QBk kapják ugyanazt a pénzt. Ez most jobban kimagaslik, mint akkor PMnél, de ez nem is 5 éves, hanem 10...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Lock is olyan jó lesz mint Mahomes akkor neki is ki kell ennyit fizetni 😊
Heisman Trophy
Egyrészt remélem mi nem fizetünk ennyit senkinek soha (vagy amíg ez reális pénz nem lesz, mondjuk 2040 körül), másrészt az a deal mutatja, hogy miért jó nyugdíjas QB-val SB-t nyerni, nem kell utána a világ pénzét a nyakába dobni jutalomnak 😀

Egyébként én megértem a dealt, 50 év után SB-t nyerni újra, valakinek ebből meg kellett gazdagodnia...
StormST
Ajánlom elolvasni a szerződése részleteit. Továbbá szerintem a legjobb dolog ami a csapatoddal történhet, ha JOGOSAN kell ilyen jellegű fizetést adnod egy QB-nak, mert határozottan a liga legjobbja.
alatriste
Nem akarok én vitát nyitni, szerintem senki se a liga legjobbja, vagy hát Newton is volt az egyszer, a SB50-ig. Szerintem senki nem ér annyit, hogy 1 év alatt 100 milliót adjanak neki, mindegy, hogy az mennyiben üti a sapkát.

Persze minden csapat arra költ, amire és akire akar, csak én még emlékszem, amikor mi PM-nek nem egészen 10 éve 5 évre adtunk 100 misit totál bebiztosítva a sérülési kockázatára, akkor hülyének lettünk titulálva és egyébként én azt is sokalltam...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lock is olyan jó lesz mint Mahomes akkor neki is ki kell ennyit fizetni 😊
Heisman Trophy
Egyrészt remélem mi nem fizetünk ennyit senkinek soha (vagy amíg ez reális pénz nem lesz, mondjuk 2040 körül), másrészt az a deal mutatja, hogy miért jó nyugdíjas QB-val SB-t nyerni, nem kell utána a világ pénzét a nyakába dobni jutalomnak 😀

Egyébként én megértem a dealt, 50 év után SB-t nyerni újra, valakinek ebből meg kellett gazdagodnia...
StormST
Ajánlom elolvasni a szerződése részleteit. Továbbá szerintem a legjobb dolog ami a csapatoddal történhet, ha JOGOSAN kell ilyen jellegű fizetést adnod egy QB-nak, mert határozottan a liga legjobbja.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Lock is olyan jó lesz mint Mahomes akkor neki is ki kell ennyit fizetni 😊
Heisman Trophy
Egyrészt remélem mi nem fizetünk ennyit senkinek soha (vagy amíg ez reális pénz nem lesz, mondjuk 2040 körül), másrészt az a deal mutatja, hogy miért jó nyugdíjas QB-val SB-t nyerni, nem kell utána a világ pénzét a nyakába dobni jutalomnak 😀

Egyébként én megértem a dealt, 50 év után SB-t nyerni újra, valakinek ebből meg kellett gazdagodnia...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 307 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Lock is olyan jó lesz mint Mahomes akkor neki is ki kell ennyit fizetni 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
 twitter.com/AdamSchefter/status/1280508914182893571

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Egyes szakbarbárok már ellopták a PM nevet és holmi Mahomes-ra aggatják ha lusták leírni a nevét. Hát már semmi se szent 😊
FLZOLI
mer amikor valami ugráló bolond benyúlta MJ nevét Peter Parker hogy ki lehetett akadva? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egyes szakbarbárok már ellopták a PM nevet és holmi Mahomes-ra aggatják ha lusták leírni a nevét. Hát már semmi se szent 😊

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Cserebe nezd meg a tamadokat... Mondjuk a ket tight endes Pats fel sem fert a top 4-be
Wyatt
Akárcsak a 1. downos megtett yardátlagban NFL-rekordot döntő '16-os Falcons.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Ha már az évtized emlékezetes játékait, védelmeit, támadósorait pörgetjük, egy dolog még nem volt All Decade Broncos

Offense
Én 11 personnelben állítom fel őket. Egyrészt így van a legerősebb névsor, másrészt 11 personnel volt a leghatékonyabb felállásunk az évtizedben

QB: Peyton Manning
Ez teljesen egyértelmű, valszeg unanimous selection lenne. Ha mégis lenne 2nd team, az már nehezebb téma, szurkolói szavazáson nyilván Tebow 1 évére is megkapná, ami nem baj, a baj az, hogy szakmailag is nehéz olyat találni, aki felülmúlná azt az 1 évet az elmúlt évtizedben és nem Peyton Manningek hívják...

RB: CJ Anderson
4 jó RB-nk volt a 2010es években. McGahee, Moreno, CJ és Lindsay. Egyik se volt itt túl sokat. Nem a játékosok legjobbját nézem, hanem 10 év Orange&Blue-ban mutatott játékot, szóval Moreno és Anderson kis előnyben. Előbbi a 13mas offense alapembere, utóbbi a Super Bowl győztes csapaté, nem mellesleg ő szerezte ott az egyetlen támadó TD-t. Morenonak 13-ban nem sikerült, a poszt Andersoné. A 2nd Team Morenoé lenne, a jövő meg Lindsayé.

WR sor: DT - Decker - Sanders
Demaryius Thomas no brainer nálam. Bár a pffnél Sandes került a top101-be szerintem DT a legjobb. Gondolkoztam egy -Sanders-Welker vagy -Sanders-Stokley befejezésen, de ők csak 2-2 évet voltak, ezért inkább Deckernek szorítottam helyet, Sanders tudna slotot is játszani simán. 2. sorba Sutton mellé valamelyikük, az egyébként is inkább 12 vagy 21 personnel lenne.

TE: Julius Thomas
Ha csak 1 TE, akkor ez egyértelmű, még ha csak 2 effektív éve is volt. Green jómunkás ember volt, de annál nem több, Tamme és Dressen keveset voltak ahhoz hogy igazán mély nyomot hagyjank, az elmúlt néhány évet meg radírozzuk ki az emlékezetünkből.

OL: Clady - Beadles - Paradis - Vasquez - Orlando Franklin
Nem a legjobb évei esnek 2010tőlre Cladynek, de ennek ellenére nincs vetélytársa.
Orlando Franklin lehtett volna akár LG is, de többet játszott nálunk a szélen, meg LG-nek nagyobb választék volt mögötte, Beadles pl akár verheti is őt egyeseknél. Mathist egyetlen évére azért inkább mellőzöm.
A sérült 2013ban Clady mellett az egyetlen aki nem a rekord offenseből került az all decade teambe az Paradis. De Ramirez akkor is kényszermegoldás volt, Paradis jobb is volt meg többet is játszott, csak körülötte nem ugyanaz az offense volt

Defense
Itt 12 név lesz. Amúgy nickelt védelmet írnék össze, de annyi a rotáció a front6-ben, hogy szerencsésebb 12 nevet írni. Szerintem az AP-nál is így van már pár éve...

DL: Malik - Knighton - Wolfe
Malik és Wolfe nobrainer. Egy Shelby Harrist könnyű szívvel beraknék 2nd teambe, de ő a legnagyobb hiányzó. A közepén elég sok ember cserélte egymást. 15-ben Sly Williams pont a védelem tán legszürkébb kezdője volt, előtte Vickerson, Bannan nem voltak olyan dominánsak mint Knighron, Bunkley meg csak egyetlen évet volt.

EDGE: Von Miller - Demarcus Ware
Doom vs Ware volt a legnehezebb döntés végül inkább egyben hagytam a 15ös párost De a 2012-es Dumervil - Von Miller is elég rettegést okozott ligaszerte... Ware nagyobb hatással volt a csapatra az öltözőben, emiatt lett ő.

LB: Marshall - Trevathan
Woodyt sajnálom, hogy nem fért ide be, de ez a legjobb páros az elmőlt évtizedből. Azért amikor a 2nd teambe egy Woody - DJ párost rakunk mondjuk, akkor úgy általában nem panaszkodhatunk.

CB sor: CHJ - Talib - Bailey
Na ennek a sornak passzolj TD-t... Bailey 12-ig még 2nd team all proként játszott, CHJ a legjobb nickel CB ever, még tán Talib a "gyengébb" pont, cserébe ő büntet leginkább INT-ekkel. Az évtized legerősebb posztja.

S: Simmons - Dawkins
Mehettem volna a Stewart - Ward párossal is, de ők szerintem sokat profitáltak a többiekből, Dawk és Simmons nehezebb körülmények között álltak helyt. De ha máskor csinálom, lehet Stewart - Ward lenne.

ST
Csak hogy teljes legyen

K: Prater
McManus jó, de Prater jobb.

P: Colquitt
Tessék. Leírtam. Nem ért annyit, amennyiért hosszabbítottunk vele, főleg nem 13-ban, amikor általában nem is puntoltunk, de a fizetési sapkába így se úgy se férne bele ez a csapat szóval inkább ő, mint ilyen Wadmanok.

KR/PR: Holliday
Nem volt túl nagy konkurenciája...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tok alap. A 2013-as tamadosorral a ket tight endesunk es a 2007-es vetekszik kb

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Számomra a 15ös védelmünk kiemelkedőbb, mint a 13-mas offense. Mindkettő történelmi, de amikor egészen konkrétan a Defense nyeri a meccseket, az offensetől gyakorlatilag semmilyen támogatást nem kapva, ilyen apróságokkal, mint 3 hosszabbításos meccsünk volt, mindhármat megnyertük, mindhármon támadott az ellenfél, mindháromszor negatív yardot szereztek összesen. nehéz megfogalmazni pontosan mi miatt, de azt a védelmet a 13-mas offensenél is egyedibbnek érzem. Talán megállíthatatlan offenseből többet láttam mostanában, mint áthatolhatatlan defenseből, talán a védekező játék megnyerőbb számomra, talán csak a Super Bowl végkimenetele miatt én így érzem.
A többi csapat kevésbé érdekel most, mondjuk a LoB 4. helye szerintem csak valami trollkodás lehet, nyilván elfogult vagyok a Broncos felé, azt a részét nem kell szentírásnak venni, de a nekem az évtized kérdése a LoB vs NFZ, ha kihozzák a LoBot első helyre azt is el tudtam volna fogadni, bár nyilván az NFZ felé húz a szívem, de ilyen one-and-done védelmeket nem kevernék bele a képletbe...
Fun Fact, Malik Jackson és Trevathan 2 top4es védelemnek is alapembere.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
igazából mind1 mit nézünk az évtized top2 O# és D# is befér denveri egység
1 megnyert 1 elbukott SB-vel

ha csak fele ilyen sikeres lesz a 2020as évtized már boldogok lehetünk

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cserebe nezd meg a tamadokat... Mondjuk a ket tight endes Pats fel sem fert a top 4-be
Wyatt
 twitter.com/PFF/status/1276553731367211008
Negritis
Ez se tetszik jobban. 😊 Mivel egyetlen SB győztes sincs köztük, ezért ezt a szempontot kihúzva, nálam a Broncos simán nyeri a versenyt. Második-negyedik helyen pedig sorrend nélkül a Pats, de nem a 2017 hanem a 2011, a Saints 2011 és az Eagles 2017 áll. Utóbbinál közbeszólt az idényben Wentz sérülése, de addig nagyon nagyot mentek. A kis hiányosságot pedig Foles a végén bőven kompenzálta. (És a Chiefs is honorable to mention, csak azért nincs négyben, mert náluk inkább az elmúlt két idényből lehet összerakni egy - több is, mint egy - kiemelkedő szezonnyit, mint egy adott szezont.)

(Bocs a Packers fanoktól, de nekem a 2011 Packers inkább Rodgers embertelenül remek idényeként maradt meg, mint a teljes offense-é.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Cserebe nezd meg a tamadokat... Mondjuk a ket tight endes Pats fel sem fert a top 4-be
Wyatt
 twitter.com/PFF/status/1276553731367211008

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cserebe nezd meg a tamadokat... Mondjuk a ket tight endes Pats fel sem fert a top 4-be

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/PFF/status/1276908412400545796?s=09
Negritis
Hát...., ha Hawks fan lennék, ezen szerintem joggal akadnék ki. Még Denver fanként sem lepett volna meg, ha őket teszik az első helyre. Az hogy 4 helyre kerültek sokkal nagyobb WTF nálam.

(Az én listám egyébként Hawks / Broncos megosztva, másért első az egyik és másért a másik. Második a Jags, A Bears nálam "csak" egy nagyon jó defense, amilyen minden évben akad.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
 twitter.com/PFF/status/1276908412400545796?s=09

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Maig felelmetes, hogy azon az agyonnyert meccsen milyen kevesen mult megis a hosszabbitas

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Alapszakasz

Special Team
Prater NFL rekordja, Prater 57 yardos egyenlítő walkoff FG-ja a Bears ellen majd az 51 yardos nyerő FG-ja a hosszabbításban örökemlék, Hollidaynek volt több visszahordott TD-je alpszakaszban is, de ami leginkább megmaradt bennem az Parks blokkolt extra pont visszahordása a Saints ellen.
https://i.ytimg.com/vi/hqUpq65ACQw/maxresdefault.jpg
Broncos Steal Win with Blocked Extra Point Return After Brees' TD Pass! | Broncos vs. Saints | NFL
In a crazy turn of events, the Broncos block the Saints extra point attempt and return it to secure the victory by two points! The Denver Broncos take on the...

Itt a visszahordás mellett a blokknak is lehet tapsolni és 23-24 helyettt 25-23 lett így.
| Kurvára nem érdekel, hogy kilépett-e vagy sem. Mivel a lába nem 2 dimenziós, ezért az hogy kitakarja a vonalat semmit nem jelent + a közelében nem volt Saints játékos úgyhogy először a saját ST-re mutogassanak |

Offense
2010-ben Lloydnak nagyon sok szép elkapása volt, de nem tudok fejből egyet úgy kiemelni, hogy na ez, az évtized play-e. Stokleynak volt egy, de az 2009, pont kiesik a határidőből.
A Manning éra quantitiy over quality volt, a Sheriff inkább mennyiségre hajtott mint szépségre, amúgy is, ha futószalagon jönnek a TD-k akkor nem marad meg egy-egy TD annyira, mint mondjuk a Tebow érából. Ami megmaradt jobban, az a Doki által is említett Naked bootleg a Cowboys ellen. Volt több hosszú TD-je ubble screenből, pl a Steelers elleni debütálása alkalmával DT-nek adott egy kb 80 yardosat, az eléggé bevésődött az emlékezetbe, az volt az a pont, amikor elfogadtam, hogy ez a mihaszna magashomlokú irányító, aki korábban annyi rossz emléket okozott PO-ban és alapszakaszban, most velünk van.
A Tebow érában mivel kevesebb TD volt, azok jobban számítottak, ezért emlékeztesebbek is, a Jets elleni 20 yardos TD futás, Fells elkapása a Phins ellen, Decker hosszú TD-je a KC ellen (2 completitionből az egyik), de ha az egész évtizedet nézzük, akkor voltak számomra emlékezetesebbek.

Valójában 2 CJ Anderson futás van, ami közütt nem tudok dönteni.

2014 Raiders ellen 51 yardos TD

Extra pont, hogy az ősi rivális Raiders ellen, és ez tényleg egy meccsfordító TD volt. Meg az a pártucat kiharcolt missed tackle is sokat nyom a latban.

2015 Pecc elleni győztes TD a hosszabbításban
https://i.ytimg.com/vi/K1ilf6lij1w/maxresdefault.jpg
C.J. Anderson's Monster TD Seals the Deal in OT! | Patriots vs. Broncos | NFL
Denver Broncos RB C.J. Anderson breaks free to seal a victory in overtime over the formerly undefeated New England Patriots! Subscribe to the NFL YouTube ch...

Extra pont, hogy az akkori legnagyobb rivális Patriots ellen, meccsdöntő TD, ami később 1st seedet ért, ami tudjuk milyen fontos volt abban az évben.
Az hogy havas meccs, csak hab a tortán

Defense
CHJ 90+ yardos INT return TD-je a Ravens ellen, Talib számtalan INT return TDje számos ellenfél ellen, Shelby Harris meccsdöntő INT-je a Steelers ellen, hogy a kókler érából is legyen valami, amikor 11-ben a Bears ellen Marion Barbert kikényszerítettük oldalvonalon túlra, hogy megálljon az óra és így meg tudtuk fordítani a meccset, uhh, fel se lehet sorolni azt a sok emlékezetes playt, amivel megajándékoztak minket. De számomra nincs látványosabb, mint amikor az irányító kap egy nagyot a pass rushertől és a földre kerül és ilyenből Dumervilé a legnagyobb.

Priceless. Extra pont, hogy Tom Brady ellen.


PO

Speciel Team
Nincs nagy választék. Norwoodnak volt egy nagyon okos visszahordása a Super Bowlon (5 ember között nem jelzett fair catch-et, amire senki nem számított), de ezt Holliday-nek kell adni a 2 visszahordott TD-jére egy nagyon rossz emlékű meccsről.
 www.youtube.com/watch?v=ooWY1gIk0eI


Offense
Tebow
https://i.ytimg.com/vi/nMVnLsODqqg/maxresdefault.jpg
Tebow to Demaryius Thomas for 80-Yard OT TD | Steelers vs. Broncos | 2011 AFC Wild Card Highlights
In the quickest overtime in NFL history, Denver Broncos QB Tim Tebow connects with WR Demaryius Thomas on the first play for an 80-yard game-winning touchdow...

Ez elég egyértelmű

Defense
Ez is. Bár Von Millernek volt egy Dumerviéhez hasonlóan látványos sackje Brady-n, meg egy nagyon látványos INT-je, CHJ védekezése Gronkon 4&1-re, a kivédekezett 2 pontos a meccs végén, és ez mind egyetlen meccsről!
De a kérdés csak az lehet, hogy melyik Von Miller strip sack legyen a Super Bowlról.
Mindenki döntse el magának

Nem lehet rosszul dönteni.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Miller online tartott "sack tábort"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Uborkaszezon van és az egyik hazai blogon indított "elmúlt évtized nagy játéka csapatonként" cikk elgondolkodtatott, össze is szedtem az én top3-at:

3. Tebow DT TD - 2011 AFC Wild Card
Az első olyan bronco meccs, amit tudatosan a broncosért néztem meg (azóta jószerivel egyet sem hagytam ki), önmagában nézve nem tűnhet nagy játéknak, de ott és akkor ritka nagy eufóriát okozott:

https://i.ytimg.com/vi/nMVnLsODqqg/maxresdefault.jpg
Tebow to Demaryius Thomas for 80-Yard OT TD | Steelers vs. Broncos | 2011 AFC Wild Card Highlights
In the quickest overtime in NFL history, Denver Broncos QB Tim Tebow connects with WR Demaryius Thomas on the first play for an 80-yard game-winning touchdow...


2. Manning 10 yardos futás - AFC Championship
Több PM-es emlékeztes/nagy játék is eszembe jutott és egyet mindenképpen fel akartam rakni a dobogóra. Sokat vaciláltam a kedvenc PM playem (naked bootleg a boys ellen) és e között, végül a kiváltott hatás miatt tettem le erre a voksot: ez volt az a play ami után a hátamon is felállt a szőr az izgalomtól, ha ezután PM megkér rá akkor kettéfejeltem volna a falat is és azt láttam h a csapattársakra is átragadt ez az érzés azután h látták h a fizikailag már roncsközeli PM mennyire akarja a győzelmet. Számomra itt még nagyobb emberré vált:

https://i.ytimg.com/vi/IbQdVOgO6Pk/maxresdefault.jpg
Broncos Bench Gets a Kick out of Peyton Manning's Big Run | Patriots vs. Broncos | NFL
Denver Broncos QB Peyton Manning scrambles for first down, teammates celebrateSubscribe to the NFL YouTube channel to see immediate in-game highlights from y...


1. Von Miller strip sack - SB50
Az első helyre mégiscsak az elmúlt évtized legnagyobb sikerünkből illet választani, ahol szerencsére több nagy playünk is volt, de úgy gondolom h ez a strip sack alapozta meg az egész sikert:

https://i.ytimg.com/vi/5dk0KqS2Pb4/maxresdefault.jpg
Von Miller Strip Sack on Cam Newton Leads to TD! | Panthers vs. Broncos | NFL
Carolina Panthers quarterback Cam Newton is sacked by Von Miller who forces the fumble and the ball is recovered by Malik Jackson for the touchdown. Subscrib...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'