Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 879 — The Mathematician
Nézem vissza a meccset és Callahan pályán volt. Azt hittem ő nem létezik. 😮
Heisman Trophy
olyan szinten lassú az ember h rossz nézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 541 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nézem vissza a meccset és Callahan pályán volt. Azt hittem ő nem létezik. 😮

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Az kár, hogy a Jets-Pats sorrend nem fordítva jött, szerintem az Lockkal is bukó, egyszerűen a Tampánál meg Steelersnél is kétszer jobbak. Ezzel szemben Lock a Jets ellen játszhatott volna egy karriermeccset beteg számokat produkálva, ami adhatott volna egy nagyobb kezdőlökést és önbizalmat a szezon hátralévő részére. Márpedig ő lesz a kulcs jelent és jövőre tervezést nézve is. Nyilván teljesen mindegy, de ebben a meccsben is baromi sokat hagytunk ami összességében azért nem túl jó mert ebben kéne fejlődni.. Ezzel szemben az is beigazolódott, hogy nemhogy Lawrence, de top5 pick sem lesz itt. Sérülések ide vagy oda, ettől mi sokkal messzebb vagyunk, mint a PO-tól.. Amitől így, hogy Shelby, Hamler és Fant megsérültek megint lépésekkel távolodtunk. És akkor lehet reménykedni, hogy Chubbnak sincs semmi baja, ő is megjárta az öltözőt.
Cruyffista
nem biztos hogy baj, hogy nem játszott bounty williams ellen. Carrier day vs sérülés valamelyik meccsvégi tökfölösleges cheapshotba.
Amúgy is legyen inkább Belichick ellen carrier daye. Én legalábbis még nem rendezkedtem be arra, hogy ilyen Jetsekkel töröljük fel a padlót egy 5-11 7-9 szezonban, jobban tetszettek azok az idők, amikor a Pecc ellen konf döntőket jászottunk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amikor a védelem a pályán volt csomószor pörgettem a meccset az 50 yardos QB futott TD után.... Volt néhány szép siettetés, meg hulladék dobásokat is sokat ütött le a DB állomány. Ennyi. A Jets O# jól nézett ki, ez mindent elmond a védelemről.
FLZOLI
Ez azért nem igaz, nem akarom hypolni a védelmet mert tényleg rosszak, de a Jets O borzalmasan nézett ki. Akik ennyi ajándékból nem tudnak egy nyamvadt TD-t csinálni, azok minden, csak nem jók. Darnold futása se volt tervszerű, azt is inkább öngólnak definiálnám (meg a klasszisának). Gase támadósora Vance Joseph fingreszeléseit idézi azokon a meccseken, amikor sikerült kb 3 punt return TD-t benyalni
Cruyffista
Nyilván annak fényében, hogy előzetesen mire számít az ember. A Jets-től folyamatos hitványkodást és 3 and Out-okat vártam erre meg egészen sokat haladtak a levegőben noname kripli elkapókkal is.
Darnold is sokkal jobb lehetne egy értelmes fal és skill poziciós állomány mellett (persze értelmes edzővel....) De valószínűleg őt az 1/1 és új QB draft elsöpri majd. Pedig máshol simán lehetne legit kezdő QB, még ha nem is elit szintű

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Amikor a védelem a pályán volt csomószor pörgettem a meccset az 50 yardos QB futott TD után.... Volt néhány szép siettetés, meg hulladék dobásokat is sokat ütött le a DB állomány. Ennyi. A Jets O# jól nézett ki, ez mindent elmond a védelemről.
FLZOLI
Ez azért nem igaz, nem akarom hypolni a védelmet mert tényleg rosszak, de a Jets O borzalmasan nézett ki. Akik ennyi ajándékból nem tudnak egy nyamvadt TD-t csinálni, azok minden, csak nem jók. Darnold futása se volt tervszerű, azt is inkább öngólnak definiálnám (meg a klasszisának). Gase támadósora Vance Joseph fingreszeléseit idézi azokon a meccseken, amikor sikerült kb 3 punt return TD-t benyalni
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Az kár, hogy a Jets-Pats sorrend nem fordítva jött, szerintem az Lockkal is bukó, egyszerűen a Tampánál meg Steelersnél is kétszer jobbak. Ezzel szemben Lock a Jets ellen játszhatott volna egy karriermeccset beteg számokat produkálva, ami adhatott volna egy nagyobb kezdőlökést és önbizalmat a szezon hátralévő részére. Márpedig ő lesz a kulcs jelent és jövőre tervezést nézve is. Nyilván teljesen mindegy, de ebben a meccsben is baromi sokat hagytunk ami összességében azért nem túl jó mert ebben kéne fejlődni.. Ezzel szemben az is beigazolódott, hogy nemhogy Lawrence, de top5 pick sem lesz itt. Sérülések ide vagy oda, ettől mi sokkal messzebb vagyunk, mint a PO-tól.. Amitől így, hogy Shelby, Hamler és Fant megsérültek megint lépésekkel távolodtunk. És akkor lehet reménykedni, hogy Chubbnak sincs semmi baja, ő is megjárta az öltözőt.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 879 — The Mathematician
- mindegy milyen volt a védelem, ez a liga legrosszabb offense-e (konkrétan az volt, ezután a hét után statisztikailag lehet javulnak majd, mert hát egy kurvaszar védelem ellen játszhattak), de nem mindig ellenük fogunk játszani
Black_Adder
 www.lineups.com/nfl-team-rankings/defense
ez még a mostani meccs előtt
12. elvileg a D#
persze a senkit sem érdeklő passzvédekezés 29. 😀
én mondjuk pont ezért legalább egy 10essel lejjebb rangsoroltam volna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
mennyi gondolat egy ilyen értékelhetetlen meccsről
- minegy milyen volt Rypien, semmi tervünk nincs vele
- mindegy milyen volt az offense, ilyen fegyelmezetlen védelmet, mint a másik oldalon, nem láttam még az elmúlt 15 évben, pedig láttam jópár oakland meccset... de tényleg, feltűnt hogy már az első negyedben egy szeonra elég zászlót kapott csak a védelmük? Persze jutott jól időzített PF a fordító driveunkba is (azon kb a meccs múlt)
- mindegy milyen volt a védelem, ez a liga legrosszabb offense-e (konkrétan az volt, ezután a hét után statisztikailag lehet javulnak majd, mert hát egy kurvaszar védelem ellen játszhattak), de nem mindig ellenük fogunk játszani

Egyszerűen nincs mit leszűrni, se jót se rosszat. Jövőhéten visszaesünk a földre ki magasabbról, ki alacsonyabbról. Nem a Jets ellen kell bizonyítania Fangio-nak, nem Rypiennel kell bizonyítania Shurmurnak.

Ha van ennek a csapatnak jövője az nem most derült ki, de a győzelmet nem kell magyarázni, amúgy se lesz sok, becsüljük meg őket...
Black_Adder
Egyetértek, a kötelező a zsákban, jobb így felkelni, arra a pár egyéni momentumra építeni kell, az önbizalomra amit a W jelent építeni kell, de semmit sem fog érni ha megint 3 L követi ezt a meccset.
Én bizakodok, meg legfőképpen reménykedem h a sérültek felépülnek, aztán hajrá.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
mennyi gondolat egy ilyen értékelhetetlen meccsről
- minegy milyen volt Rypien, semmi tervünk nincs vele
- mindegy milyen volt az offense, ilyen fegyelmezetlen védelmet, mint a másik oldalon, nem láttam még az elmúlt 15 évben, pedig láttam jópár oakland meccset... de tényleg, feltűnt hogy már az első negyedben egy szeonra elég zászlót kapott csak a védelmük? Persze jutott jól időzített PF a fordító driveunkba is (azon kb a meccs múlt)
- mindegy milyen volt a védelem, ez a liga legrosszabb offense-e (konkrétan az volt, ezután a hét után statisztikailag lehet javulnak majd, mert hát egy kurvaszar védelem ellen játszhattak), de nem mindig ellenük fogunk játszani

Egyszerűen nincs mit leszűrni, se jót se rosszat. Jövőhéten visszaesünk a földre ki magasabbról, ki alacsonyabbról. Nem a Jets ellen kell bizonyítania Fangio-nak, nem Rypiennel kell bizonyítania Shurmurnak.

Ha van ennek a csapatnak jövője az nem most derült ki, de a győzelmet nem kell magyarázni, amúgy se lesz sok, becsüljük meg őket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Hát érdekes egy meccs volt az biztos. Az nyilvánvaló, hogy helyén kell kezelni a dolgokat, és feltétlenül büszkének se kell lenni erre a győzelemre, de legalább megvan, és ezt most én se láttam annyira traumatikusnak, még akkor se, ha egy Jets volt az ellenfél.

Az offense szerintem teljesen rendben volt. Shurmur néha hívott megint hülye játékokat, de 37 pontot felpakolni egy 3rd qb-val, elsőszámú elkapó és félig meddig elsőszámú TE nélkül, finoman szólva javításra szoruló O-fallal még egy Jets ellen is jó teljesítmény szerintem. Jeudy kezdi elkapni a fonalat, Gordon, Fant állat, szóval Lock és Lindsay visszatérésével fasza kis egység lesz ez. Ha nem is fogunk gyakran nyerni élvezet lesz nézni a srácokat szerintem. Rypien szerintem se jobb, se rosszabb nem volt, mint amit várni lehetett tőle. Annyiban talán jobb Driskel-nél, hogy jobban érzi a nyomást és nem sóbálványként várja a sack-et, de az INT-ek katasztrófák voltak, amire majdnem a meccs is ráment. Ha Lock nem épül fel ötletem sincs ki fog kezdeni a Pats ellen, bár lehet nem is lesz sok jelentősége.

A defense viszont szvsz továbbra is hagy kívánni valót maga után. Azért 28 pontot benyelni Gase-ektől (még ha a picksix-et nem is számolom) nagyon sok. Az tetszett, hogy végre sikerült kivédekezni egy meccs végi drive-ot (oké, tudom a Jets ellen), és hogy végre volt nyomás az ellen qb-ján, de van még itt tennivaló gazdagon. Aminek örülök, hogy Chubb úgylátszik visszatért (nagyon hiányzott már), valamint Ojemudia és Bausby is kifejezetten jók voltak ma. De azt azért megkérdezném Fangio-tol, hogy Bausby mit keresett PS-en a szezon elején, és miért nem játszott eddig... Nekem amúgy nagy kedvencem a srác valamiért, szóval emiatt még dühösebb vagyok Fangio-ra.

Összefoglalva a W megvan, bár tapsikolni azért egyelőre még nem kell hozzá. Viszont ha visszatérnek a sérültjeink szerintem egy kellemetlen ellenfél lehetünk akár egy Chiefs-nek is (bár ez inkább vágyálom jelenleg, de most kicsit pozitívabban látom a helyzetet, úgyh megengedek magamnak egy ilyen kijelentést 😀). Plusz tavaly érezhető volt, hogy az első győzelem után kicsit felszabadultak a srácok a győzelmi kényszer alól, szóval remélem ez idén is megfigyelhető lesz.
roberto23
Elvetemült dolog volt ez a Chiefs bold 😊 Jelenleg ha ful gázon tolják 3 negyeden át pontrekord körül kapnánk tőlük.
FLZOLI
Messze van még a Chiefs meccs, addig felépülhetnek kulcsemberek itt, lesérülhetnek ott, szal bármi lehet, kezdésnek a Peccel kell szoros meccset játszani, és lehetőség szerint győzni.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 742 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát érdekes egy meccs volt az biztos. Az nyilvánvaló, hogy helyén kell kezelni a dolgokat, és feltétlenül büszkének se kell lenni erre a győzelemre, de legalább megvan, és ezt most én se láttam annyira traumatikusnak, még akkor se, ha egy Jets volt az ellenfél.

Az offense szerintem teljesen rendben volt. Shurmur néha hívott megint hülye játékokat, de 37 pontot felpakolni egy 3rd qb-val, elsőszámú elkapó és félig meddig elsőszámú TE nélkül, finoman szólva javításra szoruló O-fallal még egy Jets ellen is jó teljesítmény szerintem. Jeudy kezdi elkapni a fonalat, Gordon, Fant állat, szóval Lock és Lindsay visszatérésével fasza kis egység lesz ez. Ha nem is fogunk gyakran nyerni élvezet lesz nézni a srácokat szerintem. Rypien szerintem se jobb, se rosszabb nem volt, mint amit várni lehetett tőle. Annyiban talán jobb Driskel-nél, hogy jobban érzi a nyomást és nem sóbálványként várja a sack-et, de az INT-ek katasztrófák voltak, amire majdnem a meccs is ráment. Ha Lock nem épül fel ötletem sincs ki fog kezdeni a Pats ellen, bár lehet nem is lesz sok jelentősége.

A defense viszont szvsz továbbra is hagy kívánni valót maga után. Azért 28 pontot benyelni Gase-ektől (még ha a picksix-et nem is számolom) nagyon sok. Az tetszett, hogy végre sikerült kivédekezni egy meccs végi drive-ot (oké, tudom a Jets ellen), és hogy végre volt nyomás az ellen qb-ján, de van még itt tennivaló gazdagon. Aminek örülök, hogy Chubb úgylátszik visszatért (nagyon hiányzott már), valamint Ojemudia és Bausby is kifejezetten jók voltak ma. De azt azért megkérdezném Fangio-tol, hogy Bausby mit keresett PS-en a szezon elején, és miért nem játszott eddig... Nekem amúgy nagy kedvencem a srác valamiért, szóval emiatt még dühösebb vagyok Fangio-ra.

Összefoglalva a W megvan, bár tapsikolni azért egyelőre még nem kell hozzá. Viszont ha visszatérnek a sérültjeink szerintem egy kellemetlen ellenfél lehetünk akár egy Chiefs-nek is (bár ez inkább vágyálom jelenleg, de most kicsit pozitívabban látom a helyzetet, úgyh megengedek magamnak egy ilyen kijelentést 😀). Plusz tavaly érezhető volt, hogy az első győzelem után kicsit felszabadultak a srácok a győzelmi kényszer alól, szóval remélem ez idén is megfigyelhető lesz.
roberto23
Elvetemült dolog volt ez a Chiefs bold 😊 Jelenleg ha ful gázon tolják 3 negyeden át pontrekord körül kapnánk tőlük.
FLZOLI
Mikor vállaljak be egy ilyet, ha nem egy győzelem után. 😀 Kitudja mennyi lesz idén, meg kell becsülni őket.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát érdekes egy meccs volt az biztos. Az nyilvánvaló, hogy helyén kell kezelni a dolgokat, és feltétlenül büszkének se kell lenni erre a győzelemre, de legalább megvan, és ezt most én se láttam annyira traumatikusnak, még akkor se, ha egy Jets volt az ellenfél.

Az offense szerintem teljesen rendben volt. Shurmur néha hívott megint hülye játékokat, de 37 pontot felpakolni egy 3rd qb-val, elsőszámú elkapó és félig meddig elsőszámú TE nélkül, finoman szólva javításra szoruló O-fallal még egy Jets ellen is jó teljesítmény szerintem. Jeudy kezdi elkapni a fonalat, Gordon, Fant állat, szóval Lock és Lindsay visszatérésével fasza kis egység lesz ez. Ha nem is fogunk gyakran nyerni élvezet lesz nézni a srácokat szerintem. Rypien szerintem se jobb, se rosszabb nem volt, mint amit várni lehetett tőle. Annyiban talán jobb Driskel-nél, hogy jobban érzi a nyomást és nem sóbálványként várja a sack-et, de az INT-ek katasztrófák voltak, amire majdnem a meccs is ráment. Ha Lock nem épül fel ötletem sincs ki fog kezdeni a Pats ellen, bár lehet nem is lesz sok jelentősége.

A defense viszont szvsz továbbra is hagy kívánni valót maga után. Azért 28 pontot benyelni Gase-ektől (még ha a picksix-et nem is számolom) nagyon sok. Az tetszett, hogy végre sikerült kivédekezni egy meccs végi drive-ot (oké, tudom a Jets ellen), és hogy végre volt nyomás az ellen qb-ján, de van még itt tennivaló gazdagon. Aminek örülök, hogy Chubb úgylátszik visszatért (nagyon hiányzott már), valamint Ojemudia és Bausby is kifejezetten jók voltak ma. De azt azért megkérdezném Fangio-tol, hogy Bausby mit keresett PS-en a szezon elején, és miért nem játszott eddig... Nekem amúgy nagy kedvencem a srác valamiért, szóval emiatt még dühösebb vagyok Fangio-ra.

Összefoglalva a W megvan, bár tapsikolni azért egyelőre még nem kell hozzá. Viszont ha visszatérnek a sérültjeink szerintem egy kellemetlen ellenfél lehetünk akár egy Chiefs-nek is (bár ez inkább vágyálom jelenleg, de most kicsit pozitívabban látom a helyzetet, úgyh megengedek magamnak egy ilyen kijelentést 😀). Plusz tavaly érezhető volt, hogy az első győzelem után kicsit felszabadultak a srácok a győzelmi kényszer alól, szóval remélem ez idén is megfigyelhető lesz.
roberto23
Elvetemült dolog volt ez a Chiefs bold 😊 Jelenleg ha ful gázon tolják 3 negyeden át pontrekord körül kapnánk tőlük.

több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 742 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát érdekes egy meccs volt az biztos. Az nyilvánvaló, hogy helyén kell kezelni a dolgokat, és feltétlenül büszkének se kell lenni erre a győzelemre, de legalább megvan, és ezt most én se láttam annyira traumatikusnak, még akkor se, ha egy Jets volt az ellenfél.

Az offense szerintem teljesen rendben volt. Shurmur néha hívott megint hülye játékokat, de 37 pontot felpakolni egy 3rd qb-val, elsőszámú elkapó és félig meddig elsőszámú TE nélkül, finoman szólva javításra szoruló O-fallal még egy Jets ellen is jó teljesítmény szerintem. Jeudy kezdi elkapni a fonalat, Gordon, Fant állat, szóval Lock és Lindsay visszatérésével fasza kis egység lesz ez. Ha nem is fogunk gyakran nyerni, élvezet lesz nézni a srácokat szerintem. Rypien szerintem se jobb, se rosszabb nem volt, mint amit várni lehetett tőle. Annyiban talán jobb Driskel-nél, hogy jobban érzi a nyomást és nem sóbálványként várja a sack-et, de az INT-ek katasztrófák voltak, amire majdnem a meccs is ráment. Ha Lock nem épül fel ötletem sincs ki fog kezdeni a Pats ellen, bár lehet nem is lesz sok jelentősége.

A defense viszont szvsz továbbra is hagy kívánni valót maga után. Azért 28 pontot benyelni Gase-ektől (még ha a picksix-et nem is számolom) nagyon sok. Az tetszett, hogy végre sikerült kivédekezni egy meccs végi drive-ot (oké, tudom a Jets ellen), és hogy végre volt nyomás az ellen qb-ján, de van még itt tennivaló gazdagon. Aminek örülök, hogy Chubb úgylátszik visszatért (nagyon hiányzott már), valamint Ojemudia és Bausby is kifejezetten jók voltak ma. De azt azért megkérdezném Fangio-tol, hogy Bausby mit keresett PS-en a szezon elején, és miért nem játszott eddig... Nekem amúgy nagy kedvencem a srác valamiért, szóval emiatt még dühösebb vagyok Fangio-ra.

Összefoglalva a W megvan, bár tapsikolni azért egyelőre még nem kell hozzá. Viszont ha visszatérnek a sérültjeink szerintem egy kellemetlen ellenfél lehetünk akár egy Chiefs-nek is (bár ez inkább vágyálom jelenleg, de most kicsit pozitívabban látom a helyzetet, úgyh megengedek magamnak egy ilyen kijelentést 😀). Plusz tavaly érezhető volt, hogy az első győzelem után kicsit felszabadultak a srácok a győzelmi kényszer alól, szóval remélem ez idén is megfigyelhető lesz.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A meccs végén Fangio az öltözőbe terelte a csapatot elkerülendő a nagyobb balhét, mert a Jetsnek mérsékelten sikerült méltósággal lezárni a meccset: 45mp a vége előtt két labdabirtoklásnyi difinél időket kérni? fölösleges late hitek? minek?



Steve Smithnek megvolt a véleménye erről:



Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Győzni mindig jó dolog, de ennyi büntetést mint amennyit a Jets kapott...

A fal ipari hulladék, mindenkit agyon fognak verni mögötte. Munchak mehet az összes edzővel együtt, mert alkalmatl erre a feladatra Denverben. Jeudy, Patrick jól nézett ki, Suttonnal ez egy jó kis trió lesz. Hamler ropi, nem bír majd egészséges maradni, Hamilton meg mehet amerre lát, hulladék. Gordon jól mozgott, szerintem nincs vele baj.

Amikor a védelem a pályán volt csomószor pörgettem a meccset az 50 yardos QB futott TD után.... Volt néhány szép siettetés, meg hulladék dobásokat is sokat ütött le a DB állomány. Ennyi. A Jets O# jól nézett ki, ez mindent elmond a védelemről.

több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Valami csodaval hataros modon felkeltem a meccsre.
De atyagatya milyen borzalom volt.
OMG, nem is talalok ra szavakat. En ereztem magam kellemetlenul azert amit latok.
Tudom serult a fel csapat, persze. De erdekes mas csapatok tudnak ertelmes modon jatszani ilyenkor is.
Borzalom, remelem ez a rock bottom.

Mar amugy az 1 pontos vereseget kezdtem elkonyvelni, nem is ertem, hogy nem sikerult a Jetsnek megcsinalni a DRIVE-t, amit mar annyiszor lattunk.

Es ezzel most nem a jatekosokat akarom bantani, az utcarol szedjuk oket, meg masok kidobalt jatekosai kapnak szerepet. Meg kidolgozzak a beluket.
Csak most mi lesz ha visszajonnek a serultek? Ugyanaz a szar schema, csak a nevek cserelodnek.
Schurmur is ugyanezt a langyos fost fogja nyomni.

Azon lepodtem meg, hogy a fel csapatnak le kell serulni, hogy vegre valami blitz csomagokat lassunk. Mert most ha Von Miller lenne, akkor miben lennenk kisegitve? (imadom VM-et, kedvenc Broncom, es elismerem a palyan es azon kivul is) Lenne plussz 0,5-1,5 sack meccsenkent (amiker skillbol megcsinal), de konstans nyomas semmi. Es erre kellett varni Fangionak majdnem masfel evet? Akkor mennyit kell varni, hogy az egesz vedelem osszealljon? Es az egesz csapat?

Visszajon Lock esetleg felepul Hamler,Fant,Lindsay akkor a tamadojatek miben lesz mas? Ugyanugy agyon fogjak verni Lockot. Barmelyik vedelem a ligaban. Nulla kreativitas. Berakhatsz Schurmurnak minden posztra HoF meg BiS jatekosokat. Akkor talan mukodne. De akkor szerintem en is odaallhatnek.

Most en nem ebbol elek, meg nem vagyok szakerto, szoval laikuskent irom az egeszet. De azert latszik melyik csapatok sikeresek es melyikek nem. Altalaban a fejetol buzlik a hal. Es telerakhatsz egy csapatot talenttel skill posztokon, ha szar a fal, ha a szar a koordinator.
Most lehet azt csinalni minden evben, hogy ranezunk a depth chartra es akkor elkezdjuk toltogetni az elerheto legjobb jatekosokkal (mar ha idejonnek, mar ha van ra penz) a keretet. Nulla koncepcioval. De akkor ezt latjuk ami van. Hogy egy kozepes/kozepesen eros keret nem megy semmire. Mert nem allnak ossze a kirakos darabok.

Rypien is. Anyam. Csori gyerek dobhatott volna vagy 6 picket. Mar kezdtem izgulni meccs elott, hogy ket HoF iranyito van a keretben es hogy majd ki visz minket a mennybe. De talan egy normalis edzo ki tudna belole hozni tobbet. Talan. Tudjatok mi az a kep ami offense oldalrol iden beleegett az agyamba? Hogy felig sackelve dobja Luck/Driskel/Rypien a labdat. Talan ezt is egy kis kreativitassal meg lehetne oldani. Mondom, nem ertek a focihoz, de azert csak lehetne ezt jobban managelni. Teny, hogy szar a fal, de most ne mondjatok mar, hogy nincs ettol szarabb a ligaban.

Bocsanat, hogy nem igazan tudok orulni a gyozelem utan. De olyan erzesek kavarogtak bennem a meccs alatt, ami 15 eves NFL szurkoloi "karrierem" alatt meg nem tortent: Szegyen (pedig voltak nagyon nagy veresegek). Nem pillanatnyi, mert voltak szar meccsek minden evben, tobb is. De jelenleg ahol a ligaban elhelyezkedik a szeretett csapatunk es amerre tart, arra nincs jobb szo. Sajnalom, hogy leirom. De ami most hajnalban NFL meccs cimszo alatt tortent az az volt.

A sracoknak innen MO-rol gratulalok (ha olvassak esetleg a forumot, akkor mondjak el a velemenyuket nyugodtan), mert csinaljak a dolgukat es nyertek. Le a kalappal (ironia nelkul). De hogy itt hosszu tavon mi a terv azt elmagyarazhatna valaki.
PM_the_sheriff
Az O# oldalon egész meccsen haladtunk, volt három teljesen érthetetlen INT, de egyik sem "felrajzolt" play rossz kivitelezése volt, hanem rookie mistake, ha KisShanny halad a harmadik számú irányítójával, WR1, RB1B, RT és TE1 nélkül akkor tapsolunk, Shurmurnak meg a fejét követeljük? 😀 Remélem érződik a véleményem.

A D# oldalon meg szintén volt momentum, Chubb feltámadt, Jewell élete meccsét játszotta, Bausby ismét bebizonyította h Vicékenk kell 3-4 meccs mire rájönnek h a legitim harmadik számú CB a psben rohad. Stb.

Az ST detto, most voltak szép visszahordások, McManus clutchabb mint valaha.

Ha itt kikaptunk volna, akkor nem azért kaptunk volna ki mert outcoacholtak, hanem mert dobtunk 3 érthetetlen INT-et, amiből egy picksix is lett.

Félreértések elkerülése érdekében: tudom h a Jetsel játszottunk, tudom h ez nem az a játék ami miatt ugrálni kell, sőt, ez a de minimis, de sztem most ne keseregjünk, főleg ne szégyenkezzünk, kórházcsapattal hoztuk a kötelezőt, volt pár jelenet amiből építkezni kell, és bízni h a sérültek épüljenek minél hamarabban, aztán lássuk meg h meddig jutunk.

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Szerintem messze nem olyan szar a solog mint ahogy leirjatok. Marmint nyilvan szar de 3. QB-val + serultekkel meg mindig van egy szint (jets) ami egy klasszissal a csapat alatt van. Nyilván nem ők a mérce, és helyén kell kezelni a győzelmet de 3. iranyitoval mas csapat se villogna, mert alapvetően egyik csapat se arra van berendezkedve, hogy 3. QB-val hemgereljen. Pláne hogy elmaradt az előszezon és ott se tudtak jatszani.

Hogy miert Rypien kezdett Driskel helyett az jo kerdes, gondolom most jol jott hogy nincsenek rola tapek. Tény hogy minden 2. passzában benne volt az interception, de valljuk be Driskel sem lett volna nagy upgrade.

Pozitivum hogy Chubb magara talált, illetve hogy Jeudynak meglett az első TD-je, ami lathatolag jót tett neki mert egyser sem dropolt. Tény hogy sok labda nem ment fele, de egyszer majd fog jönni, es akkor majd jol jön.

Szóval fel a fejjel, és Hajrá! Amíg Lock es/vagy Jeudy itt van igyekszem minden meccseteket nézni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Valami csodaval hataros modon felkeltem a meccsre.
De atyagatya milyen borzalom volt.
OMG, nem is talalok ra szavakat. En ereztem magam kellemetlenul azert amit latok.
Tudom serult a fel csapat, persze. De erdekes mas csapatok tudnak ertelmes modon jatszani ilyenkor is.
Borzalom, remelem ez a rock bottom.

Mar amugy az 1 pontos vereseget kezdtem elkonyvelni, nem is ertem, hogy nem sikerult a Jetsnek megcsinalni a DRIVE-t, amit mar annyiszor lattunk.

Es ezzel most nem a jatekosokat akarom bantani, az utcarol szedjuk oket, meg masok kidobalt jatekosai kapnak szerepet. Meg kidolgozzak a beluket.
Csak most mi lesz ha visszajonnek a serultek? Ugyanaz a szar schema, csak a nevek cserelodnek.
Schurmur is ugyanezt a langyos fost fogja nyomni.

Azon lepodtem meg, hogy a fel csapatnak le kell serulni, hogy vegre valami blitz csomagokat lassunk. Mert most ha Von Miller lenne, akkor miben lennenk kisegitve? (imadom VM-et, kedvenc Broncom, es elismerem a palyan es azon kivul is) Lenne plussz 0,5-1,5 sack meccsenkent (amiker skillbol megcsinal), de konstans nyomas semmi. Es erre kellett varni Fangionak majdnem masfel evet? Akkor mennyit kell varni, hogy az egesz vedelem osszealljon? Es az egesz csapat?

Visszajon Lock esetleg felepul Hamler,Fant,Lindsay akkor a tamadojatek miben lesz mas? Ugyanugy agyon fogjak verni Lockot. Barmelyik vedelem a ligaban. Nulla kreativitas. Berakhatsz Schurmurnak minden posztra HoF meg BiS jatekosokat. Akkor talan mukodne. De akkor szerintem en is odaallhatnek.

Most en nem ebbol elek, meg nem vagyok szakerto, szoval laikuskent irom az egeszet. De azert latszik melyik csapatok sikeresek es melyikek nem. Altalaban a fejetol buzlik a hal. Es telerakhatsz egy csapatot talenttel skill posztokon, ha szar a fal, ha a szar a koordinator.
Most lehet azt csinalni minden evben, hogy ranezunk a depth chartra es akkor elkezdjuk toltogetni az elerheto legjobb jatekosokkal (mar ha idejonnek, mar ha van ra penz) a keretet. Nulla koncepcioval. De akkor ezt latjuk ami van. Hogy egy kozepes/kozepesen eros keret nem megy semmire. Mert nem allnak ossze a kirakos darabok.

Rypien is. Anyam. Csori gyerek dobhatott volna vagy 6 picket. Mar kezdtem izgulni meccs elott, hogy ket HoF iranyito van a keretben es hogy majd ki visz minket a mennybe. De talan egy normalis edzo ki tudna belole hozni tobbet. Talan. Tudjatok mi az a kep ami offense oldalrol iden beleegett az agyamba? Hogy felig sackelve dobja Luck/Driskel/Rypien a labdat. Talan ezt is egy kis kreativitassal meg lehetne oldani. Mondom, nem ertek a focihoz, de azert csak lehetne ezt jobban managelni. Teny, hogy szar a fal, de most ne mondjatok mar, hogy nincs ettol szarabb a ligaban.

Bocsanat, hogy nem igazan tudok orulni a gyozelem utan. De olyan erzesek kavarogtak bennem a meccs alatt, ami 15 eves NFL szurkoloi "karrierem" alatt meg nem tortent: Szegyen (pedig voltak nagyon nagy veresegek). Nem pillanatnyi, mert voltak szar meccsek minden evben, tobb is. De jelenleg ahol a ligaban elhelyezkedik a szeretett csapatunk es amerre tart, arra nincs jobb szo. Sajnalom, hogy leirom. De ami most hajnalban NFL meccs cimszo alatt tortent az az volt.

A sracoknak innen MO-rol gratulalok (ha olvassak esetleg a forumot, akkor mondjak el a velemenyuket nyugodtan), mert csinaljak a dolgukat es nyertek. Le a kalappal (ironia nelkul). De hogy itt hosszu tavon mi a terv azt elmagyarazhatna valaki.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Rypien: Sajnos nem véletlen volt, hogy a Bucs ellen egy drive-on belül majdnem dobott két intet. Ma ennek a duplájával is zárhatott volna, azaz 6-tal, nem rajta múlt. Igaz, mi is elejtettük 3 intet. De nem ez a lényeg. Hanem az, hogy ő ma többnyire egészséges nyomás alatt játszott, és akkor is csinált butaságokat, amikor nem volt az arcában a védő. Ilyen mennyiségű hiba vállalhatatlan, nem NFL-szint. Tudom, Driskel sem volt valami hűha, de jóval kevesebbet hibázott, jobbakat dobott, és nagyobb nyomás alatt játszott. Nem tudom mi eredményezhette, hogy Rypiennek kell kezdenie, de ez majdnem a meccsbe került egy kilátástalan ellenféllel szemben, akiket akár 4 TD különbséggel is verhettünk volna legalább, az lett volna reális.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 879 — The Mathematician
az SB győzelem óta a 8. kezdő QB meccs győzelemmel
ez is valami ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nagyon kellett ez, végre megvolt a D# a kulcsvédekezés, Chubb is visszatért, meg az O# is tetszett a teljesen brainfart INTeket leszámítva, Fant, Hamler ne legyen komoly, aztán van egy hosszú hetünk gyógyulni és készülni a Peccre.
Végre, ahh, jóéjt!

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó lesz ez, agyonverjük a nyomi gyereket homokózban a kék sárkányos lapáttal és másnap az ebédlőben már kidüllesztett melkassal ülhetünk a töltelék resztli balfék csapatok asztalánál 😊

több mint 3 éve
Vonster Denver Broncos 906
Akkor hangolódjunk... 😀

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 879 — The Mathematician
Hát nem tudom mennyi kedvem lesz reggel megnézni a roncsderbit...

Remélem azért hamar felkerül majd egy gyöngyszem a ruszki oldalakra hogy kísértésbe essek 😊
FLZOLI
én kivettem a holnapi napot szabinak
amúgyis rámfér egy nap, de erre a roncsderbire felkelek 😀
Negritis
meg kell becsülni azokat a meccseket, ahol a kezdőrúgás előtt van némi esélyünk...
| nem azt mondom, hogy nyerünk, de idén ez az első, ahol akár nyerhetnénk is |
Black_Adder
egy csütörtöki meccsünk van az belefér
de sztem SNF vagy MNF idén nem fog játszani
aztán majd látjuk, hátha rázárom magam a szezonra 2-3 hét múlva

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!