Denver Broncos

50 feliratkozó

több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sztem Stafford és Watson is maradni fog a seggén. Nincs az az idióta, aki bevált Fr.QB-t elcserél.
Sírhat itt Watson, de majd jön egy új edző, leül vele, aztán onnantól kuss lesz. Stafford még cserét sem kért, minden ilyesmi médiaspekuláció (ettől még gondolkodhatunk rajta elméleti síkon, de én nem élném bele magam a helyetekben).

Én nem látom h idén lenne olyan elérhető QB, aki jobb lenne Locknál. Zach Wilsonban látok ponteciált, de nem fog addig csúszni, Lance nekem valamiért egyáltalán nem jön át, ahogy Fields sem (nem mintha utóbbi elérhető lenne nekünk).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Szerintem az építkezés egyik legfontosabb alapja egy franchise QB. Ami Stafford személyében náluk azért megvan. Miért cserélnék el a biztosat egy bizonytalanra?
Gerichill
Abból a feltevésből indultam ki, hogy Stafford menni akar, azaz két év múlva amikor elkezdhetne komolyodni a projekt, már nem lesz ott, mert legrosszabb esetben FA-ként lelép. Ha nem akar menni, nyilván maradni fog, mert ebben az esetben a Lionsnak is ez az érdeke. Ezt én most úgy látom, hogy ő dönti el. Nem hinném, hogy a Lions az útjába állna ha menne, az ő részükről sem lenne logikus.

+ Azt se feledjük a témában, hogy Paton közel volt a Lionsszal való megegyezéshez mielőtt kinevezték nálunk. A személyes második interjú győzte meg. Így meg kvázi összeforraszthatná a kettőt.

Egyébként arra is kíváncsi leszek, hogy a draftpickek árát hogyan érinti a combine hiánya idén.
Black_Adder
Ha rookie QB-t akarunk, ez minket elég szarul érint, mert ha levesszük Lawrence-t, a 3 delikvensnél (Fields, Wilson, Lance) mind vannak red flagek. Épp ezért hajlok a felcsere kizárására részünkről. Maradna Lance, mint realitás, de nála különösen fontos lenne legalább egy komolyabb private workout, mert kb alig kellett második célpontot olvasnia egész NDSU karrierje alatt. Meg nagyjából pont ezek miatt a nagyobb kérdőjelek miatt negyedik csak, miközben csak filmek alapján feljebb is lehetne. A 0 intes tavalyi szezonja mindenesetre így is impresszív.
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
Nem 6 év múlva akarnak versenyképesek lenni. Btw mi sem. Megtartják Staffordot és hosszabbítanak vele, vagy annyiért adják el, hogy megérje nekik, és az bőven több, mint az 1/9. Hiába a 2 top10 pick, ha -1 franchise QB-val kezded az építkezést, az semmi.
De ha ide adják ennyiért, örüljünk úgy csak egy HCnyira lennénk a versenyképességtől. Detroitban meg az új GM rögtön 2 bustot húzhatna a top10-ben.
Valami 3 csapatos trade esetleg, ahol ők feljutnak 1/2-ig, mi kapjuk Staffordot és az 1/9 mellett olyan játékosokat teszünk bele a dealbe, aki vmelyik csapatnak kell, de az se valószínű, rookie contractú játékosokról minek mondanák le, veterán meg minek kéne újjáépülő csapatoknak. Igazából pont ezért nem tud működni egy trade, mert nagyjából ugyanott tartunk mint a Lions. Ugyanúgy akkor kell Stafford, ha 2-3 éven belül akarunk valamit és ugyanúgy nem kell, ha rebuildet akarunk, a Lions annyival van jobb helyzetben, hogy nekik nem kell picket adni Staffordért mert már az övék, meg van a fr.QB és van egy top10 pickjük, mondhatni ideális építkezési helyzet. Akkor adják el Staffordot, ha a drafton olyan helyzetbe hozzák magukat, hogy pótolhatják, ahhoz kevés lesz az 1/9 és ha lenne annyi ellenértékünk, akkor meg inkább magunkat hozzuk olyan helyzetbe, hogy jöhet a rookie fr.QB. Ez a trade nem tud működni mindkét csapatnak. Létrejöhet, de akkor az egyik csapat hiányzik és vagy áron alul ad el egy franchise QB-t vagy áron felül szerez meg egy 32 éves QB-t, akivel 2 év múlva hosszabbítani kell...
A Watson ügy se egyszerűbb, de ott legalább ő ott akarja hagyni a csapatot, Stafford nem kampányol aktívan az eltrade-elése mellett csak a média rábökött a nevére, merthogy új GM jön és biztos azzal akarja kezdeni az építkezést, hogy a csapat utolsó megmaradt értékét is eltékozolja...

Akik egy QBnyira vannak a SB-tól, azoknak érhet annyit, hogy már a Lionsnak is megérje, és egy win-win üzlet legyen, a többi csapat számára, hmm, BoB, JMD, meg néhány hasonló narcisztikus fasz a remény, hogy belemenjen egy számára kedvezőtlen trade-be, mert magát mindenkinél okosabbnak hiszi...

Egyébként arra is kíváncsi leszek, hogy a draftpickek árát hogyan érinti a combine hiánya idén. Lehet megkönnyíti a trade-eket 2 olyan csapat között ahol az egyik a combine ellenére bízik a felmérései sikerességében a másik csapat meg a szokottnál is kockázatosabbnak tartja a rookiek bevállási esélyeit, ezért szabadulna a picktől. De ha minden csapat inkább bizonyított veteránt szerezne a pickből, akkor nem sok trade lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 521
Egy Saintstől érkezett új HC - ahol passz-alapú támadósort látott, de aki amúgy nem kifejezetten ért a támadóoldalhoz - miért akarná rögtön eltradelni a franchise QB-t, aki a pályán teljesen önjáró?
Willie Parker
Egyelőre csak találgatunk a potenciális "szabad" QB-k között. Egyébként ebben a sztoriban sztem irreleváns mit akar az új HC, Stafford tett annyit a csapatért, hogy ő döntsön, illetve a következő két évben amíg szerződése van nem igazán lesznek versenyképesek. Tehát GM szempontból se lenne logikus nem pickekre váltani, ha váltana. Egyrészt az ellenértékért, másrészt pedig mert ez nagyjából garancia a top pickre. Elég fontos egy építkezés elején.
Cruyffista
Szerintem az építkezés egyik legfontosabb alapja egy franchise QB. Ami Stafford személyében náluk azért megvan. Miért cserélnék el a biztosat egy bizonytalanra?
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Egy Saintstől érkezett új HC - ahol passz-alapú támadósort látott, de aki amúgy nem kifejezetten ért a támadóoldalhoz - miért akarná rögtön eltradelni a franchise QB-t, aki a pályán teljesen önjáró?
Willie Parker
Egyelőre csak találgatunk a potenciális "szabad" QB-k között. Egyébként ebben a sztoriban sztem irreleváns mit akar az új HC, Stafford tett annyit a csapatért, hogy ő döntsön, illetve a következő két évben amíg szerződése van nem igazán lesznek versenyképesek. Tehát GM szempontból se lenne logikus nem pickekre váltani, ha váltana. Egyrészt az ellenértékért, másrészt pedig mert ez nagyjából garancia a top pickre. Elég fontos egy építkezés elején.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 517
Én úgy gondolom, hogy mind a három fél részéről lenne értelme a Stafford-cserének, habár igen, lenne a Broncos számára jobb sztárcélpont (Watson), és Stafford számára jobb csapat (49ers), de ettől függetlenül is abszolút csinálhatónak találom:

Broncos szempontjából:
- Manning óta a legjobb QB Brady után, aki trade/FA útján elérhető (amennyibenn az, és Watson és Prescott nem)
- Gyorsabban fejlődnének tőle a skill playerek, jobbá tenné a támadófalat, az edzőknek megkönnyítené a dolgát
- a csapat egyik legnagyobb gyengéjét, a meccsek lezárását, utolsó labdás megnyerését instant felhúzná, ami önmagában 3 plusz győzelmet jelenthet. Nem lenne lehetőség elbaszni a meccset az oldalvonalról, mert Stafford mindent menedzsel a pályán playcallingtól az időig
- jó a szerződése, és még csak 32, lehet még teljesítmény alapon dönteni a jövőről 2 év múlva
- Éhes, iszonyatosan nyerni akar és megmutatni, hogy ő is képes gyűrűt nyerni

Stafford:
- Megkapná a liga egyik legfiatalabb, legtehetségesebb targetállományát, akikkel összenőhet
- Az offenseből egy RT és egy QB hiányzik igazán, hogy azt ligaelitnek nevezhessük. Az egyiket, a nehezebbet ezzel ki lehetne pipálni
- Ha átstrukturálják a szerződését és Jamest kibaszarintja Paton, RT mellett még akár Patrick is belefér
- Ha akarja, megint Glasgow segge alól veheti fel a labdát
- Nem teljesen reménytelen a D a tehetséghiány ellenére sem. Egy ilyen O-nak az idei szint bőven elég kéne legyen ahhoz, hogy nyerjenek
- A HC és az OC prove or go szakaszban van, nem kéne elköteleződni melléjük évekre eredményfüggetlenül

Lions:
- Két top10-es pickkel indíthatná a rebuildet az új GM, ami ha a Jets kicsit is hezitál bőven elég lenne, hogy felmenjenek 1/2-re QB-ért, üthetetlen csomag
- Stafford lehet, hogy 6 év múlva is jó lesz, de csak két éves szerződése van, és alig van játékosuk akikért kaphatnak valamit amiből rebuildelni lehet. Azt semmiképp nem engedhetik meg maguknak, hogy lejáróként, vagy jövőre olcsóbban bukják
Cruyffista
Egy Saintstől érkezett új HC - ahol passz-alapú támadósort látott, de aki amúgy nem kifejezetten ért a támadóoldalhoz - miért akarná rögtön eltradelni a franchise QB-t, aki a pályán teljesen önjáró?
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 521
18 millió cap gurul át 2021-re nálunk, így valszeg minket nem érint majd nagyon a covid miatti cap space.

Egyébként annyit még megjegyzek Stafford kapcsán, hogy ha esetleg tényleg idejön, el lehetne küldeni Shurmurt és elhozni Chad Hall-t OC-nak a Billsből. Odákat zengenek róla a Bills WR-ek, és eléggé meglátszik a munkája a rajtuk. Ja és az apropó, hogy Stafford feleségének testvére, akit rokoni szálak kötnek Denverbe és egyetemre is oda járt.
Cruyffista
Ez a forgatókönyv tetszik..
Zalán
Staffordot én is bírom, én csak nem akarom belelovalni magam olyan dologba, ami nem biztos, hogy aztán "csalódjak". Én úgy vagyok, hogy örülnék, ha jönne, de egyelőre abból főzzünk, amink van.
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
18 millió cap gurul át 2021-re nálunk, így valszeg minket nem érint majd nagyon a covid miatti cap space.

Egyébként annyit még megjegyzek Stafford kapcsán, hogy ha esetleg tényleg idejön, el lehetne küldeni Shurmurt és elhozni Chad Hall-t OC-nak a Billsből. Odákat zengenek róla a Bills WR-ek, és eléggé meglátszik a munkája a rajtuk. Ja és az apropó, hogy Stafford feleségének testvére, akit rokoni szálak kötnek Denverbe és egyetemre is oda járt.
Cruyffista
Ez a forgatókönyv tetszik..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
18 millió cap gurul át 2021-re nálunk, így valszeg minket nem érint majd nagyon a covid miatti cap space.

Egyébként annyit még megjegyzek Stafford kapcsán, hogy ha esetleg tényleg idejön, el lehetne küldeni Shurmurt és elhozni Chad Hall-t OC-nak a Billsből. Odákat zengenek róla a Bills WR-ek, és eléggé meglátszik a munkája a rajtuk. Ja és az apropó, hogy Stafford feleségének testvére, akit rokoni szálak kötnek Denverbe és egyetemre is oda járt.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Én úgy gondolom, hogy mind a három fél részéről lenne értelme a Stafford-cserének, habár igen, lenne a Broncos számára jobb sztárcélpont (Watson), és Stafford számára jobb csapat (49ers), de ettől függetlenül is abszolút csinálhatónak találom:

Broncos szempontjából:
- Manning óta a legjobb QB Brady után, aki trade/FA útján elérhető (amennyibenn az, és Watson és Prescott nem)
- Gyorsabban fejlődnének tőle a skill playerek, jobbá tenné a támadófalat, az edzőknek megkönnyítené a dolgát
- a csapat egyik legnagyobb gyengéjét, a meccsek lezárását, utolsó labdás megnyerését instant felhúzná, ami önmagában 3 plusz győzelmet jelenthet. Nem lenne lehetőség elbaszni a meccset az oldalvonalról, mert Stafford mindent menedzsel a pályán playcallingtól az időig
- jó a szerződése, és még csak 32, lehet még teljesítmény alapon dönteni a jövőről 2 év múlva
- Éhes, iszonyatosan nyerni akar és megmutatni, hogy ő is képes gyűrűt nyerni

Stafford:
- Megkapná a liga egyik legfiatalabb, legtehetségesebb targetállományát, akikkel összenőhet
- Az offenseből egy RT és egy QB hiányzik igazán, hogy azt ligaelitnek nevezhessük. Az egyiket, a nehezebbet ezzel ki lehetne pipálni
- Ha átstrukturálják a szerződését és Jamest kibaszarintja Paton, RT mellett még akár Patrick is belefér
- Ha akarja, megint Glasgow segge alól veheti fel a labdát
- Nem teljesen reménytelen a D a tehetséghiány ellenére sem. Egy ilyen O-nak az idei szint bőven elég kéne legyen ahhoz, hogy nyerjenek
- A HC és az OC prove or go szakaszban van, nem kéne elköteleződni melléjük évekre eredményfüggetlenül

Lions:
- Két top10-es pickkel indíthatná a rebuildet az új GM, ami ha a Jets kicsit is hezitál bőven elég lenne, hogy felmenjenek 1/2-re QB-ért, üthetetlen csomag
- Stafford lehet, hogy 6 év múlva is jó lesz, de csak két éves szerződése van, és alig van játékosuk akikért kaphatnak valamit amiből rebuildelni lehet. Azt semmiképp nem engedhetik meg maguknak, hogy lejáróként, vagy jövőre olcsóbban bukják
több mint 3 éve
puppetm4st3r Denver Broncos 63 — Bronco
Erdekes hangvetelu forum meg:  www.orangemane.com/
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na lezártam a jósdát, 18 fős minta alapján
Így kezdődik majd a csapat összeállítása a helyi Nostradamus alakulat szerint 😊

Lock / bukott másik fiatal QB harc 11
Watson 10
Stafford 9
Lock 5

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Minshew nem jobb, mint Lock. A plafonja is lejjebb van. Egyébként játszott már nálunk, Siemian volt a mezére írva, csak akkor még borotválkozott.

Olyan kube kell, aki vagy bizonyított klasszis a ligában és nincs leszállóágban, vagy rookie aki magasabb potenciallal bír. Szerintem Paton a "biztosra" fog csak rámenni. Annak nincs értelme, hogy más poszt elől elvegyük a tehetséget közepes irányító miatt. Egyebkent fontos, hogy Elway kimondta az imenti sajttajon, hogy szerinte Lock jó, de ha Paton tud egy upgrade-et, akkor övé a döntés és csinálhatja. Magyaran Lock nem erinthetetlen.

Nekem az a megerzesem, hogy Stafford lesz ősztől a Broncos kezdo qb-ja. Paton karrierje során szinte végig ott volt a riválisnál kellemetlen pillanatokat okozva, míg a HC-nk is abból a divízióból érkezett, jó eséllyel mind a ketten sokra tartják. De ez csak tipp. A másik Trey Lance 1/9-en. Ha én alakítanám a szorzókat, Lock után kettejükre adnám a legkevesebbet.
Cruyffista
Majdnem mindennel egyetértek, de Stafford szerintem nem jó üzletalap, az egy olyan trade lenne ahol valaki rosszul jár. A Lionsnak nem éri meg eltrade-elni az 1/9ért, mert nem tudnak olyan irányítót húzni belőle, mint Staff, nekünk nem éri meg többet adni érte, mert finoman szólva se egy irányítóra vagyunk a Super Bowltól. Watson fiatal, egyelőre future HOF szinten játszik, érte bármit megadnék, Staffordot a liga egyik legaulértékeltebb játékosának tartom, örülnék ha itt lenne, de egyszerűen nem tudok olyan trade-et vizionálni ami nekünk jó, és amit lionsos szemmel is elfogadnék.

A pecc egy elég komplett csapat QB nélkül, az első körüket úgy is vagy elveszik vagy kitrade-elnek, hogy hozzanak 2 ruthgers DB-t akikből egyik se válik be, nekik talán megérné odaadni 2 első kört meg valami aprót játékosban vagy későbbi pickekben és az egy újjáépülő Lionsnak is lehet rendben lenne, nem tudom mik az új GM rövid és hosszú távú elképzelései, meg igazából azt se, hogy mire menne a pecc Stafforddal. Mi jelenleg kb arra amire a Lions. Semmire. És mire mennénk vele valamire, kérdés hogy még Stafford lenne-e, vagy már inkább valami Flacco 2.0...

Ha valami nevetséges áron ide jön, örülni fogok, de nem látom miért adná el a Lions nevetséges áron. 32 éves, 5 év még simán benne lenne (és nem lesz Flacco 2.0), statisztikai alapon egy rookie QB 1/9-en kisebb eséllyel marad 5. évére szerintem, mint Stafford 37 éves korára. Persze a ha marad, akkor nem csak 5 évig marad, hanem sokkal tovább, de én biztos megtartanám Staffordot, amíg nem biztosított az utódlása vagy elege nem lesz a csapatból, mint minden más korábbi sztárjátékosuknak és idejekorán visszavonul...
Black_Adder
Én nem értek ezzel egyet, amíg nincs rendes QB, akire rábízod a csapatot és látod benne, hogy el is tudja vezetni addig tök felesleges prémium CB, WR, DE posztokra lődözgetni az első köröket.
Egyedül az OL az ami még védhető ilyenkor, de itt Bolles meg a visszatérő James miatt szerintem nem hoznak OT-t ilyen korán.

Szerintem a top ILB talent kihúzása vagy QB csere a pickel a két legvalószínűbb scanario. Pontosabban én ebben látom a legtöbb rációt. Ha Lock-tól merevedésük lesz, akkor ok, a top ILB talent a drafton, ha kétkednek, akkor all-in Watsonért, ha kicsit olcsóbb ember, akkor Stafford.

A Lions spórol bazi sok pénzt, plussz begyűjt legalább 1 cetlit. Innetől ők nyernek rajta mindenképp, ha rebuild gombra tenyerelnek.

Amúgy a Watson trade odds-ok:

1. New York Jets 2/1
2. Miami Dolphins 3/1
3. Chicago Bears 4/1
4. Denver Broncos 5/1
T-5. Indianapolis Colts 8/1
T-5. New England Patriots 8/1
7. Philadelphia Eagles 10/1
T-8. Carolina Panthers 12/1
T-8. Washington Football Team 12/1
T-8. Detroit Lions 12/1
T-8. Las Vegas Raiders 12/1
T-12. New Orleans Saints 15/1
T-12. Jacksonville Jaguars 15/1

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Bocsi az off-ert mindenkitől, remélem nem akasztom meg a diskurzust, de vki tudna esetleg írni pár külföldi fórumot, ahova érdemes lenne benézni?

Kerestem már, de igazan jót | ehhez egyaltalan csak mérhetőt | meg nem nagyon találtam. 😀
roberto23
realgm esetleg, de veszélyes az

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Bocsi az off-ert mindenkitől, remélem nem akasztom meg a diskurzust, de vki tudna esetleg írni pár külföldi fórumot, ahova érdemes lenne benézni?

Kerestem már, de igazan jót | ehhez egyaltalan csak mérhetőt | meg nem nagyon találtam. 😀
roberto23
Nem klasszik fórum, de minden cikk alatt több százan kommentelnek:
 www.milehighreport.com/
Általános Doktor
Köszi szépen!😊

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Bocsi az off-ert mindenkitől, remélem nem akasztom meg a diskurzust, de vki tudna esetleg írni pár külföldi fórumot, ahova érdemes lenne benézni?

Kerestem már, de igazan jót | ehhez egyaltalan csak mérhetőt | meg nem nagyon találtam. 😀
roberto23
Nem klasszik fórum, de minden cikk alatt több százan kommentelnek:
 www.milehighreport.com/

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
Black_Adder
Nem akarok mindig a kötekedő lenni, de te ezt akarod kilátni a statokból, én meg azt látom ki h az uccsó két helyén elit védelmeket hagyott/tartott fenn. Lehet mondani h örökölt jó játékosokat a 49ersnél, de 4 évig nem tudod fenntartani a keretet jó rendszer nélkül. A bearsre is lehet mondani h Mack miatt volt elit, de valójában -pont a harmadik évre- már nagyon nagyot javult, Mack az utolsó kocka volt amit behelyezve elit egység lett az ő rendszere. Könnyen lehet h nekünk már a Mackünk megvan, és egy upgraddel ILB-ben összeállna ugyanúgy, mint ott összeállt.

Egyetértek h kellett volna hagyni időt Scangarellonak, pont emiatt gondolom h kell idő Shurmurnak.

Mindig mondjátok h játékostemető vagyunk -ezzel nem értek egyet-, viszont abban megállapodhatunk h pl Locknál maradva, az ő fejlődésének az tenne jót ha végre ugyanabba a szisztémában maradna két évet és nem váltogatnánk holtidényenként az OC-it.

Ha csak annyi értelme van Fangio maradásának, hogy megmarad az esély Lock előtt h fejlődjön és Fr. QB-váljon, már akkor megéri egyben tartani a stábot. Márpedig nekem személyes meggyőződésem h Lock jövőévi fejlődésének az az érdeke h egyben maradjon az a rendszer, azt meg hiszem és remélem h meg fogja ugrani a kövi lépcsőt.
Általános Doktor
De az nem a semmitől lett elit védelem a 3. évre Friscoban, hanem mert az volt a másodikban. A másodikban meg azért, mert az volt az elsőben. Nem érnie kell, hanem össze kell rakni.

Chicagoban meg Mack nélkül nem volt elit védelem, Mackkel lett az. De legyen az évről-évre épülő védelem képe. Nálunk mi épült a 2. évben az első év alpjaihoz?
Semmi.
És miért semmi, mert nem is kellett neki semmi, soha nem mondta, hogy egy ILB meg egy nemtommi kéne még neki. 2 értékelhető játékost kapott, Casey és Bouye. De ők Wolfe és CHJ helyére jöttek, aztán mindenki azt hitte, hogy PO itt jövünk, mert mennyit erősödtünk az offseasonben, merg ez lesz a Mester 2. éve. Hát lett belőle egy 5-11.
Most ott tartunk hogy semmi előrelépés a 2. évre, de nem 2-3 építőkocka kell neki, mint ILB CB, meg akármi, hanem majd a 3. év lesz a magic year, mert tavaly Covid volt. Meg sérültek. Meg mert Lock ilyen helyzetbe hozta a csapatot.
Ha évről-évre építkezünk, akkor tavaly semmi nem épült ehhez a várromhoz... Bele lehet még húzni idén, de akkor meg a tavalyi A+++os offseason illúzióját felejtsük el, a 2 együtt továbbra sem működik. Jó csapat és jó ezdő páros stabil PO csapat, még csak nem is 1&done gyár. Mi egy 12-20-as csapat vagyunk. Vagy a keret vagy az edző vagy mindkettő nem elég. Nem védheted egyszerre mindkettőt, válassz Eggyet...

Locknak amúgy valóban jót tenne az állandóság, kár hogy jövőre csak akkor lesz kezdő QB, ha akit hozunk a helyére nem válik be. Vagy valahol máshol lesz kezdő QB egy megint más rendszerben...
btw én úgy emlékszem Scangarellot Choker túrta ki... Tehát neki évek kellenek az örökölt top10 közeli védelem (ugye csak és kizárólag kókler miatt nem az) top10-essé tételéhez, de az offense oldalon 1 év alatt miért nem lett jobb az örökölt bottom5 offense?

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Bocsi az off-ert mindenkitől, remélem nem akasztom meg a diskurzust, de vki tudna esetleg írni pár külföldi fórumot, ahova érdemes lenne benézni?

Kerestem már, de igazan jót | ehhez egyaltalan csak mérhetőt | meg nem nagyon találtam. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
Nem akartam én a harmadik évre kisarkítani, az biztos, hogy az új GM mellett az új edző tiszta lap lenne.
Én csak a hosszú távú szemlélet mellett próbáltam érvelni, nem feltétlen Fangioval, vele én sem vagyok elégedett. De egyébként nem látom, hogy egy új edzővel jövőre akár csettintésre jobbak lehetnénk, az építkezés elkezdődhetne Patonnal, az igaz.
Azt én nem látom, hogy Stafford miért lenne jobb nálunk jelenleg, mint a Lionsban. Vagy hogy a Lions miért engedné most el, mert szerintem sincs nagyon kivel pótolniuk őt.
Gerichill
az a baj h fangio sztem nem építi a keretet igazán jól, a játékosok nem fejlődnek látványosan (direkt így írom mert fejlődnek)
ami pl Foxra igaz volt, ott a kereten lehetett látni hogy javul, ezért védhető volt hogy marad (már amíg) a látványos problémák ellenére
Fangio kreténebb ingame döntéseket hoz, cserébe számomra az épülés sem látszik
pedig én pl látom a potenciált a keretben és a játékosokban
mind1, Lock-Fango-Shurmur kap még 1 évet, cáfoljanak ránk
emlékszem anno Rivera-t is elég sokan ki akarták utálni Carolinából(aztán lehet tévedek) aztén mégis szép felfutása lett a dolognak
Negritis
És akkor Foxot kevesebb olyan hibáért kibasztuk, amik chokerben is megvannak, cserébe Fox 5ből 5 div győzelmet hozott, choker meg semmit.

Nekem ezzel az általános "mindenkinek jár a 3 év"-vel van bajom.
Hagyjuk most a mérleget, miben lépett előre a csapat az 1. chokeres év után vagy akár 18hoz képest?
Kevesebb büntetés? Ez önmagában nem pozitívum, én is tudnék bármilyen poszton büntetés nélkül játszani. Nehogy már Son of Bum legyen a szar DC, mert több volna nála a penalty...
RZ defense? Ha csak FG kell a győzelemhez és még az időt se kéri ki, akkor persze hogy nem viszik be TD-re, berúgják a FG-t és röhögnek rajtunk...

Hozzáteszem nehéz úgy rendszer szintű előrelépést várni, hogy 2 draft első 2 körében nem jön védő játékos, hogy az első év után 2 értékelhető offseason erősítés jön a D#-be, Casey és Bouye, de az egyik Wolfe a másik CHJ helyére, ez összességében gyengülés, főleg hogy Bouye nem volt jó, Casey meg lesérült, de miért nem jött több erősítés? Mert majd Choker 2. évére milyen jó lesz a védelem magától. Most meg nyilatkozza, hogy a 3. év lesz a mágikus év. Ez nem nektek szól, még csak nem is a kinti fórumok fangio védő QAnon sámánjaihoz, ezt Choker nyilatkozta ugyaanúgy, mint tavaly. Ha ő úgy van vele, hogy magától jobb lesz minden, miért várunk valamit, amitől jobb lesz?
És tavaly ilyenkor azt hittem ez a szokásos bullshit, de Wolfe és CHJ mellett mindent megtettünk Shelby elvesztéséért is, csak nem sikerült, hoztunk 1-1 játékost a nagy távozók helyére, a működésképtelen posztokat úgy hagytuk aztán mentünk nagy mellénnyel a draftra, hogy nincs needünk, 9 csapat meg röhögött rajtunk akik 11× megvertek minket idén... Elnézést a Saints csakis azért, mert "Lock ilyen helyzetbe hozta a csapatot és a ligát"...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Black_Adder
Nem akarok mindig a kötekedő lenni, de te ezt akarod kilátni a statokból, én meg azt látom ki h az uccsó két helyén elit védelmeket hagyott/tartott fenn. Lehet mondani h örökölt jó játékosokat a 49ersnél, de 4 évig nem tudod fenntartani a keretet jó rendszer nélkül. A bearsre is lehet mondani h Mack miatt volt elit, de valójában -pont a harmadik évre- már nagyon nagyot javult, Mack az utolsó kocka volt amit behelyezve elit egység lett az ő rendszere. Könnyen lehet h nekünk már a Mackünk megvan, és egy upgraddel ILB-ben összeállna ugyanúgy, mint ott összeállt.

Egyetértek h kellett volna hagyni időt Scangarellonak, pont emiatt gondolom h kell idő Shurmurnak.

Mindig mondjátok h játékostemető vagyunk -ezzel nem értek egyet-, viszont abban megállapodhatunk h pl Locknál maradva, az ő fejlődésének az tenne jót ha végre ugyanabba a szisztémában maradna két évet és nem váltogatnánk holtidényenként az OC-it.

Ha csak annyi értelme van Fangio maradásának, hogy megmarad az esély Lock előtt h fejlődjön és Fr. QB-váljon, már akkor megéri egyben tartani a stábot. Márpedig nekem személyes meggyőződésem h Lock jövőévi fejlődésének az az érdeke h egyben maradjon az a rendszer, azt meg hiszem és remélem h meg fogja ugrani a kövi lépcsőt.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Nem akartam én a harmadik évre kisarkítani, az biztos, hogy az új GM mellett az új edző tiszta lap lenne.
Én csak a hosszú távú szemlélet mellett próbáltam érvelni, nem feltétlen Fangioval, vele én sem vagyok elégedett. De egyébként nem látom, hogy egy új edzővel jövőre akár csettintésre jobbak lehetnénk, az építkezés elkezdődhetne Patonnal, az igaz.
Azt én nem látom, hogy Stafford miért lenne jobb nálunk jelenleg, mint a Lionsban. Vagy hogy a Lions miért engedné most el, mert szerintem sincs nagyon kivel pótolniuk őt.
Gerichill
az a baj h fangio sztem nem építi a keretet igazán jól, a játékosok nem fejlődnek látványosan (direkt így írom mert fejlődnek)
ami pl Foxra igaz volt, ott a kereten lehetett látni hogy javul, ezért védhető volt hogy marad (már amíg) a látványos problémák ellenére
Fangio kreténebb ingame döntéseket hoz, cserébe számomra az épülés sem látszik
pedig én pl látom a potenciált a keretben és a játékosokban
mind1, Lock-Fango-Shurmur kap még 1 évet, cáfoljanak ránk
emlékszem anno Rivera-t is elég sokan ki akarták utálni Carolinából(aztán lehet tévedek) aztén mégis szép felfutása lett a dolognak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 521
Nem akartam én a harmadik évre kisarkítani, az biztos, hogy az új GM mellett az új edző tiszta lap lenne.
Én csak a hosszú távú szemlélet mellett próbáltam érvelni, nem feltétlen Fangioval, vele én sem vagyok elégedett. De egyébként nem látom, hogy egy új edzővel jövőre akár csettintésre jobbak lehetnénk, az építkezés elkezdődhetne Patonnal, az igaz.
Azt én nem látom, hogy Stafford miért lenne jobb nálunk jelenleg, mint a Lionsban. Vagy hogy a Lions miért engedné most el, mert szerintem sincs nagyon kivel pótolniuk őt.
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
Minshew nem jobb, mint Lock. A plafonja is lejjebb van. Egyébként játszott már nálunk, Siemian volt a mezére írva, csak akkor még borotválkozott.

Olyan kube kell, aki vagy bizonyított klasszis a ligában és nincs leszállóágban, vagy rookie aki magasabb potenciallal bír. Szerintem Paton a "biztosra" fog csak rámenni. Annak nincs értelme, hogy más poszt elől elvegyük a tehetséget közepes irányító miatt. Egyebkent fontos, hogy Elway kimondta az imenti sajttajon, hogy szerinte Lock jó, de ha Paton tud egy upgrade-et, akkor övé a döntés és csinálhatja. Magyaran Lock nem erinthetetlen.

Nekem az a megerzesem, hogy Stafford lesz ősztől a Broncos kezdo qb-ja. Paton karrierje során szinte végig ott volt a riválisnál kellemetlen pillanatokat okozva, míg a HC-nk is abból a divízióból érkezett, jó eséllyel mind a ketten sokra tartják. De ez csak tipp. A másik Trey Lance 1/9-en. Ha én alakítanám a szorzókat, Lock után kettejükre adnám a legkevesebbet.
Cruyffista
Majdnem mindennel egyetértek, de Stafford szerintem nem jó üzletalap, az egy olyan trade lenne ahol valaki rosszul jár. A Lionsnak nem éri meg eltrade-elni az 1/9ért, mert nem tudnak olyan irányítót húzni belőle, mint Staff, nekünk nem éri meg többet adni érte, mert finoman szólva se egy irányítóra vagyunk a Super Bowltól. Watson fiatal, egyelőre future HOF szinten játszik, érte bármit megadnék, Staffordot a liga egyik legaulértékeltebb játékosának tartom, örülnék ha itt lenne, de egyszerűen nem tudok olyan trade-et vizionálni ami nekünk jó, és amit lionsos szemmel is elfogadnék.

A pecc egy elég komplett csapat QB nélkül, az első körüket úgy is vagy elveszik vagy kitrade-elnek, hogy hozzanak 2 ruthgers DB-t akikből egyik se válik be, nekik talán megérné odaadni 2 első kört meg valami aprót játékosban vagy későbbi pickekben és az egy újjáépülő Lionsnak is lehet rendben lenne, nem tudom mik az új GM rövid és hosszú távú elképzelései, meg igazából azt se, hogy mire menne a pecc Stafforddal. Mi jelenleg kb arra amire a Lions. Semmire. És mire mennénk vele valamire, kérdés hogy még Stafford lenne-e, vagy már inkább valami Flacco 2.0...

Ha valami nevetséges áron ide jön, örülni fogok, de nem látom miért adná el a Lions nevetséges áron. 32 éves, 5 év még simán benne lenne (és nem lesz Flacco 2.0), statisztikai alapon egy rookie QB 1/9-en kisebb eséllyel marad 5. évére szerintem, mint Stafford 37 éves korára. Persze a ha marad, akkor nem csak 5 évig marad, hanem sokkal tovább, de én biztos megtartanám Staffordot, amíg nem biztosított az utódlása vagy elege nem lesz a csapatból, mint minden más korábbi sztárjátékosuknak és idejekorán visszavonul...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
A gyümölcs érik be magától, nem a rencccer. Van olyan, hogy a meglévő játékosállomány nem illik az edző elképzeléseibe, jók, de nem abban amit ő szeretne játszatni. Mivel azzal voltunk ámítva, hogy ez színtiszta PO keret, akkor ez ezért volt nagyon rossz HC kinevezés. Vagy kókler sem teljesített alul 18-ban. A kettő közül csak az egyik lehet. Ha egy 12-4-es kerettel ért el 6-10, miért nem olyan jött, aki a 12-4-es kerettel legalább 11-5öt tud, vagy ha 6-10es keret volt, akkor igazából nem volt kókler, és akkor ő miért nem kapta meg a 3. évet, mert fekete?

De menjünk vissza az időben 1 évet. Sok-sok-nagyonsok szoros fájó vereség után, beállt Lock toltunk egy 4-1-et és jómagam is optimistán láttam a dolgot. De mi történt? Akik oroszlánrészt vállaltak abból a 4-1ből el lettek engedve, a védelembe gyakorlatilag nem jött senki, csak olyan távozó helyére, akik a jobbak között voltak, és 0-24 ment a nyilatkozat, hogy majd második évre milyen jó lesz minden. Magától. Nyilván magától, ilyen Ojemudiáktól nem gondolhatják hogy majd jobb lesz a secondary, vagy akkor óriási edző problémák vannak.
Nos most mi változott? Egyrészt hirtelen nem a második év a magic year, hanem a harmadik. Jövőre meg majd a negyedik lesz az. Másrészt semmi előrelépés nem történt 2019-hez képest. SEMMI.
Itt szeretném megjegyezni, hogy kókler második éve sokkal jobbra sikerült, mint az első, nem mellesleg jobbra, mint Choker második éve.

Szóval, miért lenne bármi jobb, csak azért mert a 3. évben járunk? Több mint 2 év kell a játékosknak hogy megtanulják? Akkor azonnal ki kell dobni a picsába az egész rendszert, mert fenntarthatatlan. 2 év redshirttel kéne pótolni a meglévő játékosokat, ha kiderül hogy valakivel mellényúltunk, máris 2 évet kidobunk azon a poszton mire ez kiderül...

De ez a 3 éves mítosz egyszerűen nem igaz TremendousJobra.
Csak felületesen

Carolina (95-98)
1. éve: Yds 7. Pts 8.
2. éve: Yds 10. Pts 2.
3. éve: Yds 15 Pts 13
4. éve: Yds 30 Pts 27

Nem is nézek utána mi történt közben a csapattal, ergo egyelőre a Broncos-zal sem történt semmi sorsfordító. Patonnal megtörténhet ez, de akkor övé legyen a kredit, ne chokeré.
Egyértelműen az első 2 éve nem rossz, mondhatni jó, a 3. éve nem jó, a 4. éve ótvarszar. Semmi mágikus előrelépés, pont a 3. évére jött a visszaesés, ami tovább romlott a 4. évére.

Indianapolis (99-01)
1. éve Yds 15, Pts 17
2. éve Yds 21, Pts 15
3. éve Yds 29, Pts 31

Az első 2 éve sem jó, a 3. éve kifejezetten nagyon szar. Bottom 4 yardokban és pontokban is. Nem mágikus előrelépés, hanem visszaesé.

Houston (02-05)
1. éve Yds 16, Pts 20
2. éve Yds 31, Pts 27
3. éve Yds 23, Pts 15
4. éve Yds 31, Pts 32

Jééé, még egy hely ahol a4. évére bottom5 védelmet hagyott maga után, bár itt konkrétan bottom2, akár bottom1-et is. Ok, a 3. éve pont jobb volt valamivel, mint a második, de egyik éve sem volt jó.

Baltimore-t kihagyom, csak LB coach volt
Stanfordot kihagyom, egyetlen évet volt ott, alkalmatlan a renccccer beérés tanulmányra, + egyetemen teljesen más a csapatépítési eszköztár

9ers (11-14)
1. éve Yds 4, Pts 2
2. éve Yds 3, Pts 2
3. éve Yds 5, Pts 3
4. éve Yds 5, Pts 10

Rögtön, az 1. (első) évtől jó volt a védelem nem kellett neki 2-3 év implementálgatni, csak 2-3 HOF játékos kellett day1-től...

Sikágó (15-18)
1. éve Yds 14, Pts 20
2. éve Yds 15, Pts 24
3. éve Yds 10, Pts 9
4. éve Yds 3, Pts 1

Az első olyan hely, ahol a 3. év jobb, mint az első kettő., de maga a védelem csak a 4. évre lett jó, ami egyetlen névhez köthető, Khalil Mackhez.

Szóval feljtsük már végre el ezt a baromságot, hogy 3 év kell egy edzőnek, és akkor jó lesz. Általában jár a 3 év türelem, hogy addigra végre megtalálja azokat, akikkel együtt tud dolgozni, de nem lesz magától jobb valami, mert a rencccccccccccccer 3. éve... Fangionál se volt így sehol korábban, nem hogy mindenhol a 3. évére lett elit védelme, összesen 2 helyen volt elit védelme, Friscoban az első naptól, Chicagoban a 4. évtől miután kapott egy HOF játékost. Hogy Von Millerrel miért nem ment neki jó kérdés, talán azért mert egy vén demens fasz, aki nem hagyja Millert úgy játszani ahogy HOF karrierje lett, hanem meg akarja tanítani, hogy magáénak mondhassa a sikert, vagy nem tudom...


És mi volt az első évben? Oh, közel voltunk, majd a másodikban jobbak leszünk, nem az hogy elbasztam 5-6 meccset, ezeket tanultam belőle, neeeeeem, majd a 2. évben jobbak leszünk. Aztán persze elzavarjuk Woflet és CHJ-t mert miattuk volt szar a védelem, persze nem kell CHJ mert itt van Bausby csak 5×-6× cutoltuk őt idén, akkora a bizalom felé.
És most megint a csoda várás van, óóóóóó idén voltak sérültjeink, ha visszatérnek milyen jók leszünk jövőre. Nem az hogy valamit tenni akarunk a győzelemért, nem az hogy beiratkozok újra az általános iskolába, mert egy elsős gyerek tudta volna hogy ki kell kérni az időket, amikor az ellenfél FG-lal fordít és már FG távban van, neeeeeeeem, a vén demens fasz mindent jól csinált, csak a sérültek, visszatérnek és jövőre PO....
Ki akar fogadni, hogy Callahan végig játssza-e a következő szezont????? Csak mondom, nem pech lesz, ha lesérül, hanem egy várható dolog, miután 2015 óta van a ligában és még sosem, SOSEM, soha sem, SOHA, nem játszott végig egyetlen szezont sem. 13 meccs volt a legtöbb. Ha véletlenül végig bírná a szezont, az ezek után óriási mázli lenne, amivel tavasszal nem szabad számolni, amire tavaly tavasszal sem lett volna szabad

és ha a vén demens fasznak jár a 3 év, akkor a fiatal feltörekvő Scangarello-nak miért nem járt? Sematikusan nem volt rossz az offense, csak a play call nem ment, de neki még voltak agysejtjei, hogy tanuljon az első évéből. Na nem mintha sok könnyet hullajtanék azért a sémáért, Janovichért 2-t, Lindsayért 3-mat, de hogy pont a legantipatikusabb személy felé van ez a mérhetetlen türelem, azt a könnycseppektől függetlenül nem értem...

Csak azért, mert ez lesz choker 3. éve, még nem lesz semmi jobb. Ha Paton hoz neki egy HOF ILB-t és egy 2 HOF CB-t, talán.......
De azzal meg ki nem? Persze van aki nem, de sokan meg igen.

És akkor most megint azt játsszuk majd el, hogy nem lesz jó semmi sem a 3. évre magától, mert miért lenne jó a 3. évre bármi is magától. Azok a sérültek akik visszatérnek, nem voltak jók az 1. évben vagy idén mielőtt lesérültek vagy injury prone játékosk, akik várhatóan jövőre is lesérülnek, akik meg az utolsó 2 meccset hagyták ki mégis miért tudnák megfordítani a következő szezont, ha tavaly az első 14 meccsen nem tudták...
És akkor most hozunk egy csomó játékost Chokernek a tremendous job 2.0-hoz, hogy semmi ne változzon, kirúgjuk, hozunk új ezdőt, és az a sok-sok játékos, majd jó eséllyel nem lesz jó az új ezdőnek...
Vagy ami még rosszabb, kap annyi új játékost, hogy abból még ő is összerak egy PO csapatot, és beláthatatlan ideig nem lehetünk contenderek a HCnk teljesen elbaszott in-game döntései miatt lesz egy Fox 2.0-nk, erőből nyerünk meccseket, aztán a POban az első szorosabb meccsen kiesünk. Valszeg 1&done... 14-ben Elwaynek voltak tökei, hogy PO után kibassza Foxot, 17-ben a Titansnél valakinek voltak tökei, hogy kibassza Mularkey-t, de nem ez a jellemző...

Nekem nem megy úgy a csapat ellen szurkolás, de a vén demens faszért sem tudok szurkolni, egyszerűen érdektelenül végig nézem a meccseinket, egy ponton felidegesítem magam, este nem tudok aludni, másnap még mindig ideges vagyok, akkor kiírom magamból és nem várom a következő hét következő meccsét, de az jön, és akkor kezdődik előről.

Örülök hogy Elway lelépett, örülök hogy tisztességben lépett le, nem egy Ellis szintű fasz rúgta őt ki, bár egyébként a "tremendous job" nyilatkozatig bíztam is valami hasonlóban, csak az temetette el a reményeimet Elway belátását illetően, de legalább ebben tévedtem. Örülök Paton kinevezésének is, örülök hogy valaki olyan jött, akinek nincs köze az elmúlt 5 év szereplőihez.De ha most kezdődne a szezon ugyanúgy ülnék le elé, mint tavaly, 0 lelkesedéssel. Azt is kétlem hogy 1 év alatt meg tudna győzni a vén fasz, mármint miért is tudna meggyőzni, egy 12-4 kéne neki, hogy 0.5-ön legyen a mérlege, ami 3 év alatt elég kevés egy örökölt állítólag PO kerettel...


A helyes lépés most szerintem Casey cut, Bouye cut, Jackson opció le nem hívás és Von Millert leszámítva minden kisöpörhető nagy szerződéstől megvállni, de miért kapjon egy utolsó éves hc játékosokat az utolsó éves rencccccccccccerébe? Akkor azok majd inkompatibilisek lesznek az új HC új rendszerébe és megint 3 éves terv kell.
Most nemes egyszerűséggel kidobtunk 1 évet, de mi az, most dobtunk ki sorozatban 4 évet, nem is értem miért vagyok pesszimista... Jön a mágikus 3. év.... Aztán a mágikus 4. év... Annál tovább szerencsére eddig sehol nem húzta... #fangiotakaroggy

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Amúgy én idén vicc nélkül idehoznám Minshewt versenytársnak Lock mellé. Nagyon bírom a csókát, de más érvet azért ne várjatok tőlem, mint hogy Csodabajúsz a csapatban irtó menő lenne (na jó, szerintem amúgy nem is annyira rossz játékos, hogy pl Glennon lefocizza - az a balfék pali amúgy még hihetetlen, hogy a ligában van, fuhh rosszul vagyok tőle😣).
Gerichill
Vele sztem az a baj, hogy el lett adva mint alfa - jórészt a média miatt, de ő is ezt az imidzset építette, erre játszott rá - márpedig ő nem az a szint h day 1 kezdő legyen -a jagsban sem volt az, nálunk sem lenne-, az alfa imidzs meg hülyén mutat a padon. Arról nem beszélve h én nem látom h ugyan miben lenne jobb, mint Lock (a bajúsz nem ér).
Általános Doktor
Versenytársnak szerintem szódával elmenne. Kicsit olyan lehetne, akivel mondjuk egymás spannolnák Lockkal. Ha más nem, akkor egy minőségi csere az eddigiekhez képest (bár ahhoz meg valószínűleg drága lenne).
Gerichill
minshew-darnold-lock egenguba, maradjunk a sajátunknál

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!