Denver Broncos

46 feliratkozó

1 napja
Black_Adder Denver Broncos 8 154 — Tremendous job (12-20)
A cap szituáció valóban nagyon jó. Ideálisnak akkor mondanám a helyzetet, ha idén választhatott volna saját HC-t és lenne biztos talent a csapatban nem csak potenciállal bíró játékosok, akik lehet beváltják a reményeket, de az is lehet hogy egy edzőváltás után kettétörik a karrierjük, de a capre nem panaszkodhat az biztos.
Black_Adder
Nem példátlan dolog h 1 évet dolgozik az új GM a régi HC-val és egy gyenge szezon után kirúgja és hozza a saját emberét.
Per pill gyanús h ez a forgatókönyv következik itt is.
empty taxi
igen, példa van rá, de értelmét ettől még nem látom. Legalábbis nálunk semmi esetre sem. Pont a cap helyzet miatt 1 év alatt PO csapatot lehehtne csinálni ebből egy hibátlan offseasonnel, mint 11ben, így viszont elvesztegetünk egy évet, vagy ami még rosszabb leszünk annyira jók, hogy maradjon a vén fasz, aki sosem lesz annyira jó, hogy contender csapata legyen...

Bár ilyen szemontból biztató Casey kirúgása, 1 évre nem biztos hogy találunk nála jobbat, feltéve hogy végig játszik egy szezont, ellenben egyértelműen nem volt a csapat jövőjének az alaja. Persze sok dolog lehet mögötte, pl hogy a DL nélküle is lehet elég jó, míg egy csomó helyre muszáj rákölteni, ha nyerni akarunk, majd kiderül márciusban milyen irányt veszünk. Azért nem csak Bouyé és Casey azok, akikkel 2-3 év múlva nem lehet számolni. Nem hiszem hogy mindenki távozik ezek közül, nem hiszem hogy máris elengednénk 21-et, de már az is jó, ha nem pumpáljuk teli a csapatot ilyen 1-2 éves kiöregedett meg sérülésből visszatérő sztárokkal, hátha működik majd, hanem keresünk olyan közepes szerződésű játékosokat, akik 3-5 évig maradhatnak és van rá esély, hogy itt teljesedik ki a pályafutásuk.

Nehéz megmondani mit szeretnék, mert nem tudok rámutatni hogy pontosan mi miatt nem tetszett a tavalyi offsason szakmailag, pár számtalanszor próbáltam, de sajnos 17 óta, az érzés és utána az eredmény teljes összhangban van.

Be kell látni, hogy nem 2-3 emberre vagyunk a POtól, hiába hogy 5 éve nem voltunk ott, egyre távolabb vagyunk nem egyre közelebb. Meg lehet oldani 1 év alatt, ha jönne Watson szerintem sikerülne is van más forgatókönyv is, de lehet pont az a bajom, ezekkel a holtszezonokkal, hogy elhitetjük magunkkal, hogy az offseason után a PO lehet a cél, aztán mindig hozzuk a kifogást, hogy miért nem volt offseason. Nagyon messze vagyunk attól a POtól Caseykből, Bouyékból, Gordonokból több kell mint 3, ha arra nincs pénzt, akkor egyelőre Brandon Marshallok Sandersek és Stewartok kellenek a holtszezonban és a drafton se engedhetjük meg hogy 11 TE mellé hozzunk egy tizenkettediket bohóckodásból.

Persze csak azért mert Elway nem tudta megcsinálni, nem jelenti azt, hogy Paton se tudja, kíváncsi vagyok melyik utat választja. Szerintem ha marad Lock, akkor alacsonyabb profilú játékosokból és draftról próbálunk építkezni 21-re és a terv hogy 22-re vagy 23-ra érjünk célba. Ha jön egy új QB, akkor lehet minden beleadunk 21-re A cap space meg van ehhez is, de19ben erősebb volt a keret, mint 20-ban, 18ban erősebb volt, mint 19-ben és 17-ben erősebb volt mint 18ban, elsősorban a jó játékosok öregedése miatt, másod sorban a tábozók pótlásának sikertelensége miatt.
Watson egy egyszeri lehetőség lenne, ha egyáltalán lehetőség lesz, arra mindenképp rá kell ugrani, ha nem jön össze, én elengedném 21-et és ha elengedem 21-et, akkor mi értelme azoknak a dárga játékosoknak, akiknek akkor lejár a szerződése?
A tankolásban nem hiszek, olyan játékosokat hozzunk akik összetörik magukat a győzelemért, de FA-n ne 1 évben gondolkodjunk, akkor se ha ennek az az ára, hogy 21-ben is kikapunk.

És ehhez jobb lenne ha új edző lenne, aki ha nevelgetni akarja a játékosokat, most olyat kapna, akiket akar nevelgetni, nem olyat, akikben Choker lát valamit...

Nem tudom megfogni a gondolataim lényegét, de úgy is mindjárt itt az FA, ha írok az egyes igazolásokról tradeekről, azok ezeket a gondolatokat fogják tükrözni. valahogy majd csak összeáll a kép

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
1 napja
empty taxi Atlanta Falcons California Golden Bears 27 426 — Lynn go Lynn go Lynn go láz!
A cap szituáció valóban nagyon jó. Ideálisnak akkor mondanám a helyzetet, ha idén választhatott volna saját HC-t és lenne biztos talent a csapatban nem csak potenciállal bíró játékosok, akik lehet beváltják a reményeket, de az is lehet hogy egy edzőváltás után kettétörik a karrierjük, de a capre nem panaszkodhat az biztos.
Black_Adder
Nem példátlan dolog h 1 évet dolgozik az új GM a régi HC-val és egy gyenge szezon után kirúgja és hozza a saját emberét.
Per pill gyanús h ez a forgatókönyv következik itt is.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
1 napja

Szerkesztette: Black_Adder

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
1 napja
Általános Doktor Denver Broncos 1 189 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
mindenesetre az espn-en Schefter műsorában fényesen látják a jövőt:

"I think George Paton is in a very lucky situation because of the Broncos extremely well managed cap situation. He can do what he wants to do from the first day. The worst contract and maybe the only bad one is Ja'Wuan James, who can get cut for only $6 million next year. He [Paton] already made his decision about players with big contract, he can make his decision about Von Miller and some others with big money. He has all the picks. This is what a rookie general manager can dream about. He can choose his players, he can choose his QB, and next season he will decide who is his coach also. And if he land the guy. The guy. That guy you all think about [Watson]. That called royal flush, ladies and gentlemen. What he has now is a full house."
Cruyffista
Én is így látom.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
1 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 1 826
mindenesetre az espn-en Schefter műsorában fényesen látják a jövőt:

"I think George Paton is in a very lucky situation because of the Broncos extremely well managed cap situation. He can do what he wants to do from the first day. The worst contract and maybe the only bad one is Ja'Wuan James, who can get cut for only $6 million next year. He [Paton] already made his decision about players with big contract, he can make his decision about Von Miller and some others with big money. He has all the picks. This is what a rookie general manager can dream about. He can choose his players, he can choose his QB, and next season he will decide who is his coach also. And if he land the guy. The guy. That guy you all think about [Watson]. That called royal flush, ladies and gentlemen. What he has now is a full house."
1 napja
Ami szimpatikus, hogy Paton megtehetné, hogy elmismásolja ezt az offseasont és úgy menjen neki a következőnek, hogy a különböző move-okkal nagyjából 100 millió dollárnyi helye legyen a csapatnak.

De ő inkább "átkéri" egy részét idénre, hogy elébe menjen a dolgoknak. Látszik (egyelőre), hogy van koncepciója
Cruyffista
Értem én de minek. Nagy nevű FA nem lesz, akit no matter what le kell igazolni, pláne egy nem PO csapatnak.

Mint a szorgalmas lány a kupiban, mindenkinek teljesíteni kell a kívánságát és reménykedni, hogy ebből nem std-s hanem sok td-s QB lesz végül 😊
FLZOLI
A felhasználatlan capspace-t lehet görgetni jövőre. Mi értelme Caseynek egy nem PO csapatban, hogy utána lejárjon a szerződése és elmenjen, akkor inkább hosszabb távra szerződtessünk valakit a posztján, pl Shelbyt.

illetve dehogy nincs nagy nevű no matter what meg kell szerezni játékos. Attól hogy nem FA, még kell a capspace.

Egyébként jól állunk atekintetben, hogy mennyi helyünk van a sapka alatt és hány emberrel kell hosszabbítani. Még akár ilyen osweiler trade-eket is köthetnénk kétségbeesett csapatokkal, de ha lehet inkább olyan játékosokat gyűjtsünk, akikkel 2022-ben is számolunk, esetleg még tovább.

1 napja
Offseason grade kerdes (amig nincs mas):

En nagyon kedveltem a Macskat, es az elso evben kifejezetten jo volt nezni.
Mi siklott nala felre szerintetek?
puppetm4st3r
Kubiak egészségi okokra hivatkozva lemondott. Jött egy kókler helyére. Jött egy új séma, amibe nem volt jó, amihez egy tapasztalt QB kellett volna, jöttek a vereségek, szétesett a csapat, ő meg elvesztette az önbizalmát. LEADER of MEN meg amellett hogy sem a Defense-hez sem az offense-hez nem ért, kiderült, hogy arra a legalkalmatlanabb hogy egy hullámvölgyből kihozza a csapatot.
A történethez hozzátartozik, hogy első évében sem tűnt franchise QB-nak, ha Kubiak marad, akkor is jöhetett volna a visszaesés, mert erősen limitált skillsetje volt, de 2017-ben sok QB-t kinyírtuk volna Kóklerrel, McCoyjal és Musgrave-vel

1 napja
Van aki 3 (vesztes) meccsen is legendává válik, de igen, kár hogy Wolfe el lett küldve miatta. Kár hogy Elway nem tavaly talált magának új pozíciót vagy még korábban, de egyelőre a tavalyi offseasont tegyük rendbe. Bouyé és Casey volt a 2 legrosszabb deal, Gordontól szerintem nem szabadulunk meg a többiek súlya kicsi a sapkában, de azért takarítsuk ki akit csak lehet.
Aztán a nagy trükk az lesz, hogy Ja'wuan Jamestől hogy szabadul majd meg.

Ami Patont illeti, ezek eddig a teljesen triviális döntések voltak. Ezeket is meg kell hozni, de a koncepció majd abból derül ki hogy kiket hoz. Összevissza feldobál sztár neveket a táblára hátha odaragad, mint Elway az elmúlt években vagy elkezd csapatot építeni. Tavaly könnyebb lett volna elkezdeni, tavaly előtt még könnyebb, de ha most kell és most kezdjük akkor egyértelműen ez az első 2 lépés. Hogy hogyan tovább, az már nehezebb. | Mármint persze Watson a következő lépés, meg mellé Wilson hogy megnyugodjon Klis meg a többi és legyen végre egy egészséges TC battle, de ami nem csak rajtunk múlik azt nem tenném fel Paton listájára. |
Black_Adder
Ne sarkíts, nem vált legendává (itt), de akkor és ott nem volt szar deal, ahogy Bouye sem. Az h nem váltak be, az benne van sajnos.
Általános Doktor
choker is jó fogásnak tűnt akkor is és ott, de ez semmit nem ér, csak az számít, hogy utólag milyen lett egy deal. Bizonyos kontextusban számítanak az okok, hogy valami miért nem működött, nekem itt és most mindegy.

Én nem nagyon érzek sajnálatot a távozása miatt. Mármint persze jó lett volna, ha nem csak 3 meccset játszik, de az is jó lett volna ha Kóklerrel jó a csapat, ha Ja'Wuan James nem be tud fejezni legalább egy meccset, és sorolhatnám a Caseytől rosszabb eseteket mert a sarkítás nagyon szemléletes érvelési technika, de az is lehet találnék Caseynél ígéretesebb esetet is, amiért utólag mégse kár.
Illetve ilyen szempontból mindenkiért kár a future contractos campbodykért is, de a nagy búbánatot meghagyom azoknak akiket szerettem volna ha maradnak. Caseyre ez max egy masszív paycut után lett volna érvényes. Remélem jobb helyre kerül és egészséges marad, de pár év múlva kevesen fognak emlékezni rá, hogy itt is játszott...
Ha meg ez lehetővé teszi, hogy Shelby jövőre is itt üsse le a QB-k labdáit a LoSon, akkor még örülök is neki

1 napja
FLZOLI Denver Broncos 8 432 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ami szimpatikus, hogy Paton megtehetné, hogy elmismásolja ezt az offseasont és úgy menjen neki a következőnek, hogy a különböző move-okkal nagyjából 100 millió dollárnyi helye legyen a csapatnak.

De ő inkább "átkéri" egy részét idénre, hogy elébe menjen a dolgoknak. Látszik (egyelőre), hogy van koncepciója
Cruyffista
Értem én de minek. Nagy nevű FA nem lesz, akit no matter what le kell igazolni, pláne egy nem PO csapatnak.

Mint a szorgalmas lány a kupiban, mindenkinek teljesíteni kell a kívánságát és reménykedni, hogy ebből nem std-s hanem sok td-s QB lesz végül 😊

1 napja

puppetm4st3r
Sztem nem volt ő szar rendszerben, egyszerűen kiismerték és túl sok limitációja volt, amin nem lehetett felülkerekedni.

1 napja
Negritis Denver Broncos 21 188 — The Mathematician

puppetm4st3r
kevés volt hogy kezdő QB legyen, és nem volt rendszer ami segítse

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 napja
puppetm4st3r Denver Broncos 47 — Bronco

1 napja
Van aki 3 (vesztes) meccsen is legendává válik, de igen, kár hogy Wolfe el lett küldve miatta. Kár hogy Elway nem tavaly talált magának új pozíciót vagy még korábban, de egyelőre a tavalyi offseasont tegyük rendbe. Bouyé és Casey volt a 2 legrosszabb deal, Gordontól szerintem nem szabadulunk meg a többiek súlya kicsi a sapkában, de azért takarítsuk ki akit csak lehet.

Ami Patont illeti, ezek eddig a teljesen triviális döntések voltak. Ezeket is meg kell hozni, de a koncepció majd abból derül ki hogy kiket hoz. Összevissza feldobál sztár neveket a táblára hátha odaragad, mint Elway az elmúlt években vagy elkezd csapatot építeni. Tavaly könnyebb lett volna elkezdeni, tavaly előtt még könnyebb, de ha most kell és most kezdjük akkor egyértelműen ez az első 2 lépés. Hogy hogyan tovább, az már nehezebb. | Mármint persze Watson a következő lépés, meg mellé Wilson hogy megnyugodjon Klis meg a többi és legyen végre egy egészséges TC battle, de ami nem csak rajtunk múlik azt nem tenném fel Paton listájára. |
Black_Adder
Ne sarkíts, nem vált legendává (itt), de akkor és ott nem volt szar deal, ahogy Bouye sem. Az h nem váltak be, az benne van sajnos.

1 napja

2 napja

2 napja

Negritis
kár érte, de sajnos várható volt...
Általános Doktor
sztem is kár, de ez van

2 napja

Negritis
kár érte, de sajnos várható volt...

2 napja

2 napja
Elkanyarodva a QB témától, az első privát interjú Rondale Moore-ral volt, első kör végére - második kör elejére projektálják. Speedster WR.

Szerintem Hamler elcserélése nelkül erős luxuspick lenne, de ő egy jóval komolyabb képességű játékosnak néz ki. Szóval az upgrade kétségtelen lenne.

3 napja
De én most ezt nem arra írtam, hogy mit kellene, nem kellene érte odaadni, alapvetően teljesen logikusnak tartom az all int is, hanem hogy egyáltalán lesz-e lehetőség erre, szabad-e úgy tevékenykedni, hogy azt se tudjuk akar-e tárgyalni a Texans.

Mondjuk tárgytalan, rájöttem hogy full hülyeséget beszélek, mert Watson idén még olcsó. Tehát akár Von opciója, akár Simmons nagy szerződése simán beférne úgy, hogy meghagyjuk a Watsonnyi helyett. És ott a Casey kártya is. A kérdés, hogy tervez-e egyebet Paton, mert ha mondjuk igazolni akar CB-t, támadófal mélységet, passzsiettetőt, Shelby-t, és eközben Watsonra is akar helyet, akkor Von tényleg annyira kérdéses, mint most előadják.

Prescott úgy néz ki lassan ikszelhető, maradni fog Dallasban. Kár, örültem volna, ha ő vezeti a csapatot.
Cruyffista
Lehet Wilson is mozdítható lesz cserébe... Bár ott a csapat még annyira sincs mozgás kenyszerben mint a Texans

3 napja
De én most ezt nem arra írtam, hogy mit kellene, nem kellene érte odaadni, alapvetően teljesen logikusnak tartom az all int is, hanem hogy egyáltalán lesz-e lehetőség erre, szabad-e úgy tevékenykedni, hogy azt se tudjuk akar-e tárgyalni a Texans.

Mondjuk tárgytalan, rájöttem hogy full hülyeséget beszélek, mert Watson idén még olcsó. Tehát akár Von opciója, akár Simmons nagy szerződése simán beférne úgy, hogy meghagyjuk a Watsonnyi helyett. És ott a Casey kártya is. A kérdés, hogy tervez-e egyebet Paton, mert ha mondjuk igazolni akar CB-t, támadófal mélységet, passzsiettetőt, Shelby-t, és eközben Watsonra is akar helyet, akkor Von tényleg annyira kérdéses, mint most előadják.

Prescott úgy néz ki lassan ikszelhető, maradni fog Dallasban. Kár, örültem volna, ha ő vezeti a csapatot.
4 napja
Nyilván jó, hogy ilyen lehetőségek egyáltalán felmerülnek, mint Watson és Prescott, de valahol azért zavaró is. Most például a népszerűbb tv-k, hírportálok mock draftjaiban kezdett el lavinaként megjelenni a Watson-Denver csere (1/9-en és 2/40-en is a Texansszal húznak), PFF is folyamatosan Broncos mezben nyomatja az elmúlt két napban, és az oddszok ahogy látom még mindig minket tartanak magasan favoritnak.

Csak én éppenséggel valahogy egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy ez összejön. Valahogy szürreális hogy nem ragaszkodnak majd foggal körömmel hozzá, miközben jövőre is ugyanazt a csomagot elkerhetik. Így amellett hogy nyilván örülnék neki, valahol a pocsékolásnak és átverésnek is érzem (pedig még bő 2 hónap a draftig). Remélhetőleg az FO munkáját nem zavarja meg.

Az a baj, hogy ha Watsont, vagy Prescottot egy újabb fr tag után elhiszik mint megszerezhető játékos, akkor muszáj lesz ehhez alakítani az FA legfontosabb szakaszát, ami jó nagy szívás ha végül nem jön össze egyik sem.

Hogy egy példát mondjak, egy Justin Simmons franchise tag payday helyett, és Von Miller és Kareem Jackson opciójának nem lehívása biztosan QB előkészület. Bár az is igaz, hogy mire ezekről dönteni kell, addig Prescott elérhetőségéről biztos többet tudunk majd, Watsonerol nem valoszinu.
Cruyffista
Most az érzelmi alapot leszámítva mégis ki bizonyította eddig a csapatból, hogy fontos építőköve egy top csapatnak akiért feltétlen kár lenne? Simmons jó, de a safety piac évek óta beesett, simán lehet kukázni korrekt játékosokat vagy lelassult CB-ket. Von nálam az egyedüli must have a védelemben. Persze nem annyiért amennyi az opciója.

A támadósorban Sutton mutatta a top kaliber jeleit és Lindsay. Előbbi sérülésből jött vissza, utóbbi leépült idő közben. Rajtuk kívűl senkinek se adnék nagy pénzt jelenleg. Amíg olcsón itt vannak ár/érték arányban jók (pl. Fant, Patrick....) de így ennyi. Nem értem mi az a nagy építkezés vagy érték amit féltünk egy esetleges all-in franchise QB cserétől.... A Chiefs-ben a kulcs poziciókban van a 1-1 extra klasszis (QB, WR, TE, DL) OL, CB meh kategória, mégis simán jutottak kétszer is döntőbe. Ez már rég nem az a liga, hogy a 15. játékos a rosteren dönti el a szoros meccseket. Amíg ilyen extra emberünk nincs tök mindegy, hogy 5, 10 vagy 20db szimpatikus, tehetséges fiatal bontogatja itt a szárnyait vagy kivénhedt pénzvadászok. Hosszabb távon egyik sem vezet feljebb a szimpatikus vesztes szintnél.

4 napja
Nyilván jó, hogy ilyen lehetőségek egyáltalán felmerülnek, mint Watson és Prescott, de valahol azért zavaró is. Most például a népszerűbb tv-k, hírportálok mock draftjaiban kezdett el lavinaként megjelenni a Watson-Denver csere (1/9-en és 2/40-en is a Texansszal húznak), PFF is folyamatosan Broncos mezben nyomatja az elmúlt két napban, és az oddszok ahogy látom még mindig minket tartanak magasan favoritnak.

Csak én éppenséggel valahogy egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy ez összejön. Valahogy szürreális hogy nem ragaszkodnak majd foggal körömmel hozzá, miközben jövőre is ugyanazt a csomagot elkerhetik. Így amellett hogy nyilván örülnék neki, valahol a pocsékolásnak és átverésnek is érzem (pedig még bő 2 hónap a draftig). Remélhetőleg az FO munkáját nem zavarja meg.

Az a baj, hogy ha Watsont, vagy Prescottot egy újabb fr tag után elhiszik mint megszerezhető játékos, akkor muszáj lesz ehhez alakítani az FA legfontosabb szakaszát, ami jó nagy szívás ha végül nem jön össze egyik sem.

Hogy egy példát mondjak, egy Justin Simmons franchise tag payday helyett, és Von Miller és Kareem Jackson opciójának nem lehívása biztosan QB előkészület. Bár az is igaz, hogy mire ezekről dönteni kell, addig Prescott elérhetőségéről biztos többet tudunk majd, Watsonerol nem valoszinu.
5 napja
Klis az újságírás legalja.
Ha egy szobában lennék vele, Hitlerrel és Sztálinnal, lenne egy pisztolyom 2 golyóval, akkor Klist lőném le kétszer.

A képmutatás, az az arrogáns lekezelő stílus amivel a kollégáit kezeli, főleg a nőket, Lindsay Jones vagy Nicki Jhabvalát, akik amúgy jobb és pontosabb újságírók nála...

Legwold (pénzt keres azzal baszki hogy ír a broncos draftról de arra nem szán fél percet, hogy megnézze hány pickje van a csapatnak) és Woody Paige van még óriási tiltó listán nálam, de tavaly Andrew Mason kapcsán is leginkább csak a fejem csóváltam... Az egy dolog hogy nyomatni kell a minden rendben propagandát, hogy megvédje a big white bosst, de lehetett volna hülyeségek meg valóságferdítés nélkül is...

A híreket úgyis átveszik egymástól az insiderek én inkább megvárom azt a max 1-2 órát míg eljut olyan emberekhez is a hír, akik twitter fiókjától nem fordul fel a gyomrom...
Black_Adder
Nickiért qvanagy kár (Washingtonba tette át a székhelyét) én őt nagyon bírtam, Woodyt már én sem követem, Legwold sztem is bohóc, míg Mason nálam az elmúlt hónapokban rúgta el a pöttyöst, főleg h fennhangon hirdeti h nem broncos szurkoló és le is szarja, neki ez csak munka (cserébe ahhoz meg hülye).

Klissel am nekem van egy megmagyarázhatatlan szimpátiám, pedig tényleg annyi a skillje h jóban van Elwayyel és tényleg ordas faszságokat ír, kb minden esetben amikor nem Elway smseit teszi ki.

Aki még eszembe jutott h érdemes követni az Alexis Perry, nála mindig van mit nézni 😀

De ha csak egyet kell mondani akkor kérdés nélkül Allbright.

5 napja
Klis az újságírás legalja.
Ha egy szobában lennék vele, Hitlerrel és Sztálinnal, lenne egy pisztolyom 2 golyóval, akkor Klist lőném le kétszer.

A képmutatás, az az arrogáns lekezelő stílus amivel a kollégáit kezeli, főleg a nőket, Lindsay Jones vagy Nicki Jhabvalát, akik amúgy jobb és pontosabb újságírók nála...

Legwold (pénzt keres azzal baszki hogy ír a broncos draftról de arra nem szán fél percet, hogy megnézze hány pickje van a csapatnak) és Woody Paige van még óriási tiltó listán nálam, de tavaly Andrew Mason kapcsán is leginkább csak a fejem csóváltam... Az egy dolog hogy nyomatni kell a minden rendben propagandát, hogy megvédje a big white bosst, de lehetett volna hülyeségek meg valóságferdítés nélkül is...

A híreket úgyis átveszik egymástól az insiderek én inkább megvárom azt a max 1-2 órát míg eljut olyan emberekhez is a hír, akik twitter fiókjától nem fordul fel a gyomrom...