Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
Offseason grade kerdes (amig nincs mas):

En nagyon kedveltem a Macskat, es az elso evben kifejezetten jo volt nezni.
Mi siklott nala felre szerintetek?
puppetm4st3r
kevés volt hogy kezdő QB legyen, és nem volt rendszer ami segítse

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
puppetm4st3r Denver Broncos 63 — Bronco
Offseason grade kerdes (amig nincs mas):

En nagyon kedveltem a Macskat, es az elso evben kifejezetten jo volt nezni.
Mi siklott nala felre szerintetek?
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Van aki 3 (vesztes) meccsen is legendává válik, de igen, kár hogy Wolfe el lett küldve miatta. Kár hogy Elway nem tavaly talált magának új pozíciót vagy még korábban, de egyelőre a tavalyi offseasont tegyük rendbe. Bouyé és Casey volt a 2 legrosszabb deal, Gordontól szerintem nem szabadulunk meg a többiek súlya kicsi a sapkában, de azért takarítsuk ki akit csak lehet.
Aztán a nagy trükk az lesz, hogy Ja'wuan Jamestől hogy szabadul majd meg.

Ami Patont illeti, ezek eddig a teljesen triviális döntések voltak. Ezeket is meg kell hozni, de a koncepció majd abból derül ki hogy kiket hoz. Összevissza feldobál sztár neveket a táblára hátha odaragad, mint Elway az elmúlt években vagy elkezd csapatot építeni. Tavaly könnyebb lett volna elkezdeni, tavaly előtt még könnyebb, de ha most kell és most kezdjük akkor egyértelműen ez az első 2 lépés. Hogy hogyan tovább, az már nehezebb. | Mármint persze Watson a következő lépés, meg mellé Wilson hogy megnyugodjon Klis meg a többi és legyen végre egy egészséges TC battle, de ami nem csak rajtunk múlik azt nem tenném fel Paton listájára. |
Black_Adder
Ne sarkíts, nem vált legendává (itt), de akkor és ott nem volt szar deal, ahogy Bouye sem. Az h nem váltak be, az benne van sajnos.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Van aki 3 (vesztes) meccsen is legendává válik, de igen, kár hogy Wolfe el lett küldve miatta. Kár hogy Elway nem tavaly talált magának új pozíciót vagy még korábban, de egyelőre a tavalyi offseasont tegyük rendbe. Bouyé és Casey volt a 2 legrosszabb deal, Gordontól szerintem nem szabadulunk meg a többiek súlya kicsi a sapkában, de azért takarítsuk ki akit csak lehet.
Aztán a nagy trükk az lesz, hogy Ja'wuan Jamestől hogy szabadul majd meg.

Ami Patont illeti, ezek eddig a teljesen triviális döntések voltak. Ezeket is meg kell hozni, de a koncepció majd abból derül ki hogy kiket hoz. Összevissza feldobál sztár neveket a táblára hátha odaragad, mint Elway az elmúlt években vagy elkezd csapatot építeni. Tavaly könnyebb lett volna elkezdeni, tavaly előtt még könnyebb, de ha most kell és most kezdjük akkor egyértelműen ez az első 2 lépés. Hogy hogyan tovább, az már nehezebb. | Mármint persze Watson a következő lépés, meg mellé Wilson hogy megnyugodjon Klis meg a többi és legyen végre egy egészséges TC battle, de ami nem csak rajtunk múlik azt nem tenném fel Paton listájára. |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
Ami szimpatikus, hogy Paton megtehetné, hogy elmismásolja ezt az offseasont és úgy menjen neki a következőnek, hogy a különböző move-okkal nagyjából 100 millió dollárnyi helye legyen a csapatnak.

De ő inkább "átkéri" egy részét idénre, hogy elébe menjen a dolgoknak. Látszik (egyelőre), hogy van koncepciója
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician

Negritis
kár érte, de sajnos várható volt...
Általános Doktor
sztem is kár, de ez van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér

Negritis
kár érte, de sajnos várható volt...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
Elkanyarodva a QB témától, az első privát interjú Rondale Moore-ral volt, első kör végére - második kör elejére projektálják. Speedster WR.

Szerintem Hamler elcserélése nelkül erős luxuspick lenne, de ő egy jóval komolyabb képességű játékosnak néz ki. Szóval az upgrade kétségtelen lenne.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
De én most ezt nem arra írtam, hogy mit kellene, nem kellene érte odaadni, alapvetően teljesen logikusnak tartom az all int is, hanem hogy egyáltalán lesz-e lehetőség erre, szabad-e úgy tevékenykedni, hogy azt se tudjuk akar-e tárgyalni a Texans.

Mondjuk tárgytalan, rájöttem hogy full hülyeséget beszélek, mert Watson idén még olcsó. Tehát akár Von opciója, akár Simmons nagy szerződése simán beférne úgy, hogy meghagyjuk a Watsonnyi helyett. És ott a Casey kártya is. A kérdés, hogy tervez-e egyebet Paton, mert ha mondjuk igazolni akar CB-t, támadófal mélységet, passzsiettetőt, Shelby-t, és eközben Watsonra is akar helyet, akkor Von tényleg annyira kérdéses, mint most előadják.

Prescott úgy néz ki lassan ikszelhető, maradni fog Dallasban. Kár, örültem volna, ha ő vezeti a csapatot.
Cruyffista
Lehet Wilson is mozdítható lesz cserébe... Bár ott a csapat még annyira sincs mozgás kenyszerben mint a Texans

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
De én most ezt nem arra írtam, hogy mit kellene, nem kellene érte odaadni, alapvetően teljesen logikusnak tartom az all int is, hanem hogy egyáltalán lesz-e lehetőség erre, szabad-e úgy tevékenykedni, hogy azt se tudjuk akar-e tárgyalni a Texans.

Mondjuk tárgytalan, rájöttem hogy full hülyeséget beszélek, mert Watson idén még olcsó. Tehát akár Von opciója, akár Simmons nagy szerződése simán beférne úgy, hogy meghagyjuk a Watsonnyi helyett. És ott a Casey kártya is. A kérdés, hogy tervez-e egyebet Paton, mert ha mondjuk igazolni akar CB-t, támadófal mélységet, passzsiettetőt, Shelby-t, és eközben Watsonra is akar helyet, akkor Von tényleg annyira kérdéses, mint most előadják.

Prescott úgy néz ki lassan ikszelhető, maradni fog Dallasban. Kár, örültem volna, ha ő vezeti a csapatot.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nyilván jó, hogy ilyen lehetőségek egyáltalán felmerülnek, mint Watson és Prescott, de valahol azért zavaró is. Most például a népszerűbb tv-k, hírportálok mock draftjaiban kezdett el lavinaként megjelenni a Watson-Denver csere (1/9-en és 2/40-en is a Texansszal húznak), PFF is folyamatosan Broncos mezben nyomatja az elmúlt két napban, és az oddszok ahogy látom még mindig minket tartanak magasan favoritnak.

Csak én éppenséggel valahogy egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy ez összejön. Valahogy szürreális hogy nem ragaszkodnak majd foggal körömmel hozzá, miközben jövőre is ugyanazt a csomagot elkerhetik. Így amellett hogy nyilván örülnék neki, valahol a pocsékolásnak és átverésnek is érzem (pedig még bő 2 hónap a draftig). Remélhetőleg az FO munkáját nem zavarja meg.

Az a baj, hogy ha Watsont, vagy Prescottot egy újabb fr tag után elhiszik mint megszerezhető játékos, akkor muszáj lesz ehhez alakítani az FA legfontosabb szakaszát, ami jó nagy szívás ha végül nem jön össze egyik sem.

Hogy egy példát mondjak, egy Justin Simmons franchise tag payday helyett, és Von Miller és Kareem Jackson opciójának nem lehívása biztosan QB előkészület. Bár az is igaz, hogy mire ezekről dönteni kell, addig Prescott elérhetőségéről biztos többet tudunk majd, Watsonerol nem valoszinu.
Cruyffista
Most az érzelmi alapot leszámítva mégis ki bizonyította eddig a csapatból, hogy fontos építőköve egy top csapatnak akiért feltétlen kár lenne? Simmons jó, de a safety piac évek óta beesett, simán lehet kukázni korrekt játékosokat vagy lelassult CB-ket. Von nálam az egyedüli must have a védelemben. Persze nem annyiért amennyi az opciója.

A támadósorban Sutton mutatta a top kaliber jeleit és Lindsay. Előbbi sérülésből jött vissza, utóbbi leépült idő közben. Rajtuk kívűl senkinek se adnék nagy pénzt jelenleg. Amíg olcsón itt vannak ár/érték arányban jók (pl. Fant, Patrick....) de így ennyi. Nem értem mi az a nagy építkezés vagy érték amit féltünk egy esetleges all-in franchise QB cserétől.... A Chiefs-ben a kulcs poziciókban van a 1-1 extra klasszis (QB, WR, TE, DL) OL, CB meh kategória, mégis simán jutottak kétszer is döntőbe. Ez már rég nem az a liga, hogy a 15. játékos a rosteren dönti el a szoros meccseket. Amíg ilyen extra emberünk nincs tök mindegy, hogy 5, 10 vagy 20db szimpatikus, tehetséges fiatal bontogatja itt a szárnyait vagy kivénhedt pénzvadászok. Hosszabb távon egyik sem vezet feljebb a szimpatikus vesztes szintnél.

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
Nyilván jó, hogy ilyen lehetőségek egyáltalán felmerülnek, mint Watson és Prescott, de valahol azért zavaró is. Most például a népszerűbb tv-k, hírportálok mock draftjaiban kezdett el lavinaként megjelenni a Watson-Denver csere (1/9-en és 2/40-en is a Texansszal húznak), PFF is folyamatosan Broncos mezben nyomatja az elmúlt két napban, és az oddszok ahogy látom még mindig minket tartanak magasan favoritnak.

Csak én éppenséggel valahogy egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy ez összejön. Valahogy szürreális hogy nem ragaszkodnak majd foggal körömmel hozzá, miközben jövőre is ugyanazt a csomagot elkerhetik. Így amellett hogy nyilván örülnék neki, valahol a pocsékolásnak és átverésnek is érzem (pedig még bő 2 hónap a draftig). Remélhetőleg az FO munkáját nem zavarja meg.

Az a baj, hogy ha Watsont, vagy Prescottot egy újabb fr tag után elhiszik mint megszerezhető játékos, akkor muszáj lesz ehhez alakítani az FA legfontosabb szakaszát, ami jó nagy szívás ha végül nem jön össze egyik sem.

Hogy egy példát mondjak, egy Justin Simmons franchise tag payday helyett, és Von Miller és Kareem Jackson opciójának nem lehívása biztosan QB előkészület. Bár az is igaz, hogy mire ezekről dönteni kell, addig Prescott elérhetőségéről biztos többet tudunk majd, Watsonerol nem valoszinu.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Klis az újságírás legalja.
Ha egy szobában lennék vele, Hitlerrel és Sztálinnal, lenne egy pisztolyom 2 golyóval, akkor Klist lőném le kétszer.

A képmutatás, az az arrogáns lekezelő stílus amivel a kollégáit kezeli, főleg a nőket, Lindsay Jones vagy Nicki Jhabvalát, akik amúgy jobb és pontosabb újságírók nála...

Legwold (pénzt keres azzal baszki hogy ír a broncos draftról de arra nem szán fél percet, hogy megnézze hány pickje van a csapatnak) és Woody Paige van még óriási tiltó listán nálam, de tavaly Andrew Mason kapcsán is leginkább csak a fejem csóváltam... Az egy dolog hogy nyomatni kell a minden rendben propagandát, hogy megvédje a big white bosst, de lehetett volna hülyeségek meg valóságferdítés nélkül is...

A híreket úgyis átveszik egymástól az insiderek én inkább megvárom azt a max 1-2 órát míg eljut olyan emberekhez is a hír, akik twitter fiókjától nem fordul fel a gyomrom...
Black_Adder
Nickiért qvanagy kár (Washingtonba tette át a székhelyét) én őt nagyon bírtam, Woodyt már én sem követem, Legwold sztem is bohóc, míg Mason nálam az elmúlt hónapokban rúgta el a pöttyöst, főleg h fennhangon hirdeti h nem broncos szurkoló és le is szarja, neki ez csak munka (cserébe ahhoz meg hülye).

Klissel am nekem van egy megmagyarázhatatlan szimpátiám, pedig tényleg annyi a skillje h jóban van Elwayyel és tényleg ordas faszságokat ír, kb minden esetben amikor nem Elway smseit teszi ki.

Aki még eszembe jutott h érdemes követni az Alexis Perry, nála mindig van mit nézni 😀

De ha csak egyet kell mondani akkor kérdés nélkül Allbright.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Klis az újságírás legalja.
Ha egy szobában lennék vele, Hitlerrel és Sztálinnal, lenne egy pisztolyom 2 golyóval, akkor Klist lőném le kétszer.

A képmutatás, az az arrogáns lekezelő stílus amivel a kollégáit kezeli, főleg a nőket, Lindsay Jones vagy Nicki Jhabvalát, akik amúgy jobb és pontosabb újságírók nála...

Legwold (pénzt keres azzal baszki hogy ír a broncos draftról de arra nem szán fél percet, hogy megnézze hány pickje van a csapatnak) és Woody Paige van még óriási tiltó listán nálam, de tavaly Andrew Mason kapcsán is leginkább csak a fejem csóváltam... Az egy dolog hogy nyomatni kell a minden rendben propagandát, hogy megvédje a big white bosst, de lehetett volna hülyeségek meg valóságferdítés nélkül is...

A híreket úgyis átveszik egymástól az insiderek én inkább megvárom azt a max 1-2 órát míg eljut olyan emberekhez is a hír, akik twitter fiókjától nem fordul fel a gyomrom...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 660 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A hír annyi, hogy amíg az közel 100%, hogy Rypien olcsón qb2 vagy qb3 lesz, addig Lock qb1 pozíciója nagyobb veszélyben van. Semmi kulonos. Toltelek "hir".

Egyébként a dinoszaurusz ujsagirok ugye nem különösebben kedvelik Lockot, de most már kijelenthető, hogy Watsont meg kevesbe. Az okait nem talalgatom. Klis tegnap peldaul kepes volt megírni, hogy mivel Manning óta nem volt top22 qb-ja a Broncosnak, előbb egy olyan kéne üldözni aki legalább liga közepe az elit helyett. Mintha lenne egy ilyen fejlődési szint, folyamat. Mint a pokemonoknal. Totál megborultak a hetekben, röhejesebbnél röhejesebb dolgokat hoznak fel Watson megszerzese ellen.
Cruyffista
Klisnek az volt a skillje h Elway pincsije és mindig kidobott neki egy kis csontot, így a rostermoveokat 1-2 órával korábban tudta biztosra, mint a többiek. Amikor már ő próbálja összerakni a dolgokat ott vannak már gondok.

A bronco beatwriterek szvsz Benjamin Allbrightnál kezdődnek és ott is végződnek. Nem maradsz le semmiről, ha csak őt követed, kb ő az egyetlen, aki hiteles, gyors és a következtetései is ülnek.

Van még persze pár, akit érdemes követni: Ryan O'Halloran, MileHighReport, PFF DEN, meg ha mindent le akarsz fedni, akkor John Heath, Jeff Legwold, Andrew Mason, Ryan Koenigsberg, Zac Stevens, Mike Klis, de itt azért már meg kell szűrni az infót.
Általános Doktor
Jézus.. Ennyi barátom a facebookon nincs... Maradok a bowl.hu fórumnál, black, storm, haromt, doki, negritis és a többiek kívétel nélkül... Sobri is... 😋

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A hír annyi, hogy amíg az közel 100%, hogy Rypien olcsón qb2 vagy qb3 lesz, addig Lock qb1 pozíciója nagyobb veszélyben van. Semmi kulonos. Toltelek "hir".

Egyébként a dinoszaurusz ujsagirok ugye nem különösebben kedvelik Lockot, de most már kijelenthető, hogy Watsont meg kevesbe. Az okait nem talalgatom. Klis tegnap peldaul kepes volt megírni, hogy mivel Manning óta nem volt top22 qb-ja a Broncosnak, előbb egy olyan kéne üldözni aki legalább liga közepe az elit helyett. Mintha lenne egy ilyen fejlődési szint, folyamat. Mint a pokemonoknal. Totál megborultak a hetekben, röhejesebbnél röhejesebb dolgokat hoznak fel Watson megszerzese ellen.
Cruyffista
Klisnek az volt a skillje h Elway pincsije és mindig kidobott neki egy kis csontot, így a rostermoveokat 1-2 órával korábban tudta biztosra, mint a többiek. Amikor már ő próbálja összerakni a dolgokat ott vannak már gondok.

A bronco beatwriterek szvsz Benjamin Allbrightnál kezdődnek és ott is végződnek. Nem maradsz le semmiről, ha csak őt követed, kb ő az egyetlen, aki hiteles, gyors és a következtetései is ülnek.

Van még persze pár, akit érdemes követni: Ryan O'Halloran, MileHighReport, PFF DEN, meg ha mindent le akarsz fedni, akkor John Heath, Jeff Legwold, Andrew Mason, Ryan Koenigsberg, Zac Stevens, Mike Klis, de itt azért már meg kell szűrni az infót.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
A hír annyi, hogy amíg az közel 100%, hogy Rypien olcsón qb2 vagy qb3 lesz, addig Lock qb1 pozíciója nagyobb veszélyben van. Semmi kulonos. Toltelek "hir".

Egyébként a dinoszaurusz ujsagirok ugye nem különösebben kedvelik Lockot, de most már kijelenthető, hogy Watsont meg kevesbe. Az okait nem talalgatom. Klis tegnap peldaul kepes volt megírni, hogy mivel Manning óta nem volt top22 qb-ja a Broncosnak, előbb egy olyan kéne üldözni aki legalább liga közepe az elit helyett. Mintha lenne egy ilyen fejlődési szint, folyamat. Mint a pokemonoknal. Totál megborultak a hetekben, röhejesebbnél röhejesebb dolgokat hoznak fel Watson megszerzese ellen.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
én csak örülök hogy Wentz-t nem mi hoztuk el, és nemtom hogy a Watson-Prescott duón kívül van-e még kérdőjeles QB
Wilson-AR sztem nem játszik
Negritis
Jaja, abból jó h kimaradtunk. Amit én látok az kb. Watson (Lock nélkül), ha elérhető lesz -jelenleg nem az-, vagy veterán versenytárs Locknak.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
én csak örülök hogy Wentz-t nem mi hoztuk el, és nemtom hogy a Watson-Prescott duón kívül van-e még kérdőjeles QB
Wilson-AR sztem nem játszik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 758 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Klis szerint még Rypien visszatérése is esélyesebb jövőre, mint Lock-é.

Mondjuk ezt az infót én fenntartásokkal kezelem, szerintem Lock csak akkor megy, ha Watson/Prescott jönne, minden más esetben szerintem biztosan marad.
roberto23
Bár én ezt nem láttam nála, de ettől még veled értek egyet. Lock csak akkor nem lesz keretben jövőre, ha tradelünk Watsonért, sztem erre nemigen van esély, szal én még mindig Locknak szurkolok.
Általános Doktor
Azóta én sem találom sehol, lehet vmi fake info volt, csak bekajáltam. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Klis szerint még Rypien visszatérése is esélyesebb jövőre, mint Lock-é.

Mondjuk ezt az infót én fenntartásokkal kezelem, szerintem Lock csak akkor megy, ha Watson/Prescott jönne, minden más esetben szerintem biztosan marad.
roberto23
Bár én ezt nem láttam nála, de ettől még veled értek egyet. Lock csak akkor nem lesz keretben jövőre, ha tradelünk Watsonért, sztem erre nemigen van esély, szal én még mindig Locknak szurkolok.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 758 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Klis szerint még Rypien visszatérése is esélyesebb jövőre, mint Lock-é.

Mondjuk ezt az infót én fenntartásokkal kezelem, szerintem Lock csak akkor megy, ha Watson/Prescott jönne, minden más esetben szerintem biztosan marad.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Jajj de jó lenne ha nem játszanánk meccseket soha többé, mi lennénk a valaha legerősebb csapat.

Kár hogy így, hogy vannak meccsek amik kit érdekelnek de lejátsszák őket, ezek az 5-11es szezonok kicsit ellentmondanak a rózsaszín ködnek...
Black_Adder
Jó, de ez nem azt jelenti h legerősebb csapat vagyunk, hanem azt h a rookie szerződésű játékosok sokan vannak és jók, legalábbis az ő statjaik szerint.
Általános Doktor
Akkor az ő formulájukkal van baj.
Több csapda is van ugye ebben, amit ki kell védeni. Először is a gyenge csapatba - mint amilyen a miénk - a gyengébb rookiek is beférnek, és ha beférnek akkor termelnek valamilyen statisztikát. Ellenben pl egy első évét majdnem végigpadozó Mahomes-szal. De ettől még Cushenberry vagy Ojemudia nem fog nagyobb szerződést kapni, mint ő.

Másrészt, bár ezzel is összefügg, minél messzebb van egy class az új szerződéstől annál pontatlanabb az előrejelzés és ez összességében egy egész keretre vetítve nagyon illékony kimutatásnak tűnik.

Ott van mondjuk a 18-as draft példája, akkor milyen jónak hittük, aztán
- Freeman attól hogy rookieként kapott szerepet, most 3rd RB max valami veterán minimum közeli prove itban reménykedhet
- Yiadom attól hogy rookieként játszott, már nincs is nálunk. Szerencsére. Nincs ugyan CBnk, de a senki is jobb nála.
- Hamiltont is milyen igéretesnek hittük rookieként, csak mert muszáj volt beállnia és volt néhány elkapása. Most szerinted ki kérné őt bármilyen csere formájában?
- Fumagallit már legalább egyszer kibsztuk aztán nem kellett senkinek, miért kéne most, úgy hogy még valamilyen formában fizetni is kell érte?
- Sam Jones, Bierria vagy David Williams vajon a ligában vannak-e még?

Egy gyenge keretbe - mint amilyen a miénk - könnyebb dolguk van a rookieknak beférni, de ettől a keret nem lesz jobb vagy értékesebb. Csak mert Jewell kezdő még nem lesz jó draft pick, hanem a poszt lesz gyenge. Mármint lehet azt mondani hogy a 4. körhöz képest nem rossz játékos Ékszer, csak akkor viszont Chubb az 1/5höz képest bust. Ha meg Chubb (slightly) above avarage játékos, akkor meg felejtsük el, hogy mekkora szerződést prognosztizálnak Jewellnek, mert nem számít.
Tele van ilyen játékosokkal minden csapat, akiknek az értékét pontosan nullának venném, ha mondjuk most akarna elcserélődni innen Cutler.

- Van persze a másik oldala, Bolles nem ért semmit, amíg ki nem törölték a szabálykönyvből az offensive holdingot, aztán hirtelen magasan fizetett LT lett. De én inkább érzem azt, hogy ilyen játékosokkal a többi csapat beelőz minket, mint fordítva. Egy erős csapatban ahol normális és tudatos csapatépítés van, ott 1 évvel előre draftolnak needre játékosokat, ők még nem jutott annyi szóhoz, mint a mieink, de eljön az ő idejük. Vagy csak máshol létezik olyan hogy játékosnevelés és a rookiek évről évre jobbak lesznek nem úgy mint Freeman, Hamilton, Fumagalli, Yiadom vagy akár a tehetség és potenciál kapcsán megkérdőjelezhetetlen Chubb.
Holdingnál pontosan megfogalmazható milyen rajta és rajtunk kívül álló okra vezethető vissza a jobb teljesítmény, Sutton meg a szabályt erősítő kivétel, minthogy teljesen egyedül van.

Nem nagyon hiszek még ebben a trade dologban és ha össze is jön, nem hiszem hogy nyilvánosságra kerülnek a tárgyalás részletei, de kizártnak tartom, hogy abban a helyzetben lennénk, hogy a leadott X játékosigényből válogathatnánk hogy melyik Y kevesebb mint X játékost adjuk Watsonért. Inkább örüljünk ha talál a Texans elég játékost ahhoz, hogy a magas draftpickekkel együtt belemegy a trade-be...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Jajj de jó lenne ha nem játszanánk meccseket soha többé, mi lennénk a valaha legerősebb csapat.

Kár hogy így, hogy vannak meccsek amik kit érdekelnek de lejátsszák őket, ezek az 5-11es szezonok kicsit ellentmondanak a rózsaszín ködnek...
Black_Adder
Jó, de ez nem azt jelenti h legerősebb csapat vagyunk, hanem azt h a rookie szerződésű játékosok sokan vannak és jók, legalábbis az ő statjaik szerint.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'