Denver Broncos

50 feliratkozó

több mint 2 éve
Blacky Betty Denver Broncos 36
ez szerintem életem eddigi legjobb szimulációja, ennél már nem lesz jobb

Cruyffista
Nem fogunk QB-t húzni.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
ez szerintem életem eddigi legjobb szimulációja, ennél már nem lesz jobb
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 286 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Garafolo szerint Hamiltont valószínűleg el fogjuk cserélni egy harmadik napos pickért, több csapat érdeklődik érte.

Shurmur ott volt Fields második pro dayén, és megy Lance-ére is. Érdekesség, hogy az OSU jelenlegi HC-ja anno Shurmur stábjában dolgozott az Eaglesnél. Ennek fényében különösen beszédes, hogy Mac Jones 2 pro dayét elkerültük. Vagy nem érdekli a csapatot, vagy már tudják hogy nem lesz rá esélyük.
Cruyffista
ki a faszomnak kell hamilton?! 😀
patrick még oké, de hamilton?!
Negritis
-Hamiltont szívesen trade-eljük.
-De ő nem a Mercedesben van.
-Nem, miről beszélsz, itt van a rosteren. Patrick is.
-Patrick itt már beégett, borzalmas volt.
-Hogy mi?
-Jó, akkor Hamiltont egy 1.körért megvesszük.
-Deal

Két hét múlva : a Stewart-Haas Racingnél DS Hamilton az új pilóta.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Garafolo szerint Hamiltont valószínűleg el fogjuk cserélni egy harmadik napos pickért, több csapat érdeklődik érte.

Shurmur ott volt Fields második pro dayén, és megy Lance-ére is. Érdekesség, hogy az OSU jelenlegi HC-ja anno Shurmur stábjában dolgozott az Eaglesnél. Ennek fényében különösen beszédes, hogy Mac Jones 2 pro dayét elkerültük. Vagy nem érdekli a csapatot, vagy már tudják hogy nem lesz rá esélyük.
Cruyffista
ki a faszomnak kell hamilton?! 😀
patrick még oké, de hamilton?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Garafolo szerint Hamiltont valószínűleg el fogjuk cserélni egy harmadik napos pickért, több csapat érdeklődik érte.

Shurmur ott volt Fields második pro dayén, és megy Lance-ére is. Érdekesség, hogy az OSU jelenlegi HC-ja anno Shurmur stábjában dolgozott az Eaglesnél. Ennek fényében különösen beszédes, hogy Mac Jones 2 pro dayét elkerültük. Vagy nem érdekli a csapatot, vagy már tudják hogy nem lesz rá esélyük.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 523
topin utólagos engedelmével lopom:

 thedraftnetwork.com/articles/justin-fields-progressions-first-read-analysis

Ha ezek után a Frisco Mac Jones-ra lő, én nem tudom, hogy Shanahan mit lát a csávóban.
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nekem hétvégén lesz egy GM játékban draftom, ahova már elkészítettem a végleges boardomat, engedelmetekkel megosztom a top15-met (úgyis csak a kör végén húzok 😛 ):

1. Trevor Lawrence QB Clemson
2. Zach Wilson QB BYU
3. Penei Sewell OT Oregon
4. Kyle Pitts TE Florida
5. Ja’Marr Chase WR LSU
6. Justin Fields QB Ohio State
7. DeVonta Smith WR Alabama
8. Jaylen Waddle WR Alabama
9. Micah Parsons LB Penn State
10. Rashawn Slater OT Northwestern
11. Patrick Surtain CB Alabama
12. Trey Lance QB North Dakota State
13. Jeremiah Owusu-Koramoah LB Notre Dame
14. Kwity Paye Edge Michigan
15. Jaycee Horn CB South Carolina

A 9. helyen a kivastagított játékosok tetszenének, feltardelni Fieldsért mennék fel. Minden más esetben jobbnak tartanám a letradet.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Ezzel a boarddal mennék a draftra (TLaw és Zach nélkül):
(szempont: need + poszt fontossága + ár-érték arány)

1. Justin Fields (QB)
2. Penei Sewell (OT)
3. Trey Lance (QB)
4. Rashawn Slater (OT)
5. Micah Parsons (ILB)
6. Mac Jones (QB)
7. Jaycee Horn (CB)
8. Ja'Marr Chase (WR) -- Chase annyira jó, hogy bár a WR nem need, de Farley sérülékenysége miatt előbb húznám, ha bent van.
9. Caleb Farley (CB)
10. Kyle Pitts (TE) -- Innen érzem azt, hogy ár-érték miatt BPA-ba kell kezdeni.
11. DeVonta Smith (WR)
12. Azeez Ojulari (OLB)
13. Patrick Surtain II (CB)
14. Kwity Paye (DE)
15. Jeremiah Owusu-Koramoah (ILB)

Ha nagyon-nagyon hátracserélünk és mind a 15 kiment, akkor Najee Harris (RB), és Teven Jenkins (RT) tetszenének, ahogy 2/40-en is értük szorítanék. Gregory Rousseau-t második körbe csúszás esetén fontolóra venném.
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
 twitter.com/PFF/status/1381624122099257347

Most jött le, hogy mit is ajánlottunk Staffordért
noflyzone
Albrightek ezt írták kb., szal reálisnak tűnik.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
 twitter.com/PFF/status/1381624122099257347

Most jött le, hogy mit is ajánlottunk Staffordért

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com

steelwolf
Én bírom amúgy, még az is lehet hogy néhány év múlva simán atlepi Suttont és Jeudyt és ő lesz a top elkapó. Persze szimpla talentben sehol sincs, de míg előbbit a súlyos sérülések utóbbit meg a mentálitás és a droppok csinálhatják ki, addig TP óriási küzdő és már jóval többet hozott ki a karrierjebol mint ami benne volt

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem csak akkor van értelme QB draftnak, ha az adott class top 1-2 talentjébe beleszeret a stáb.
Lecsorgó sokadik számú embert kár itt árokba dobni, esélytelen, hogy itt fog valaki szinteket lépni.

Lawrence-ért mondjuk csak bejánlanám a házat a Jagsnek aztán ennyi mint QB ügyeskedés a drafton.
Ha ez nem jön össze mert a cicák se buták, jöjjön akkor Sewell vagy Parsons. Tök mindegy a poszt BPA alapon messze a legjobb ember.
FLZOLI
vicces hogy most ezt tolod, előtte meg hetekig hogy csináljunk már valamit 😀
Negritis
Miután nem csináltunk semmi földindulást, és egy top QB sem jött miért kéne tovább ugralnom a múlton? 😊


Lock szerintem továbbra is tévút, de ezt azért nem kell minden mondatban kihangsúlyozni. Nem hiszem hogy itt apró lépésekkel és foltozasokkal kéne haladni blockbuster helyett, de nem ebbe mutatnak a trendek a csapatnál.

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Szerintem csak akkor van értelme QB draftnak, ha az adott class top 1-2 talentjébe beleszeret a stáb.
Lecsorgó sokadik számú embert kár itt árokba dobni, esélytelen, hogy itt fog valaki szinteket lépni.

Lawrence-ért mondjuk csak bejánlanám a házat a Jagsnek aztán ennyi mint QB ügyeskedés a drafton.
Ha ez nem jön össze mert a cicák se buták, jöjjön akkor Sewell vagy Parsons. Tök mindegy a poszt BPA alapon messze a legjobb ember.
FLZOLI
vicces hogy most ezt tolod, előtte meg hetekig hogy csináljunk már valamit 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem csak akkor van értelme QB draftnak, ha az adott class top 1-2 talentjébe beleszeret a stáb.
Lecsorgó sokadik számú embert kár itt árokba dobni, esélytelen, hogy itt fog valaki szinteket lépni.

Lawrence-ért mondjuk csak bejánlanám a házat a Jagsnek aztán ennyi mint QB ügyeskedés a drafton.
Ha ez nem jön össze mert a cicák se buták, jöjjön akkor Sewell vagy Parsons. Tök mindegy a poszt BPA alapon messze a legjobb ember.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én a kettő között őrlődöm. Nekem baromira tetszik az idei class, csak pont nem úgy, amilyen sorrendben a hype tolja őket, és általában a hype-nak szokott igaza lenni a sorrendben. 😊 Ezért tartok a húzástól.

A másik oldalon meg ott van az, hogy több, mint fél évtizede nincs normális kezdő irányítónk, és ebből egyszer top5-ben, egyszer top10-ben húzunk/húztunk. És pont ebben a két évben vált be 3+ első körös irányító is a draftról (feltéve, hogy az ideiből is beválik 3+, de ebben majdnem biztos vagyok). Miközben amikor magas picket költöttünk, akkor nem, vagy csak 1 v 2. És az általunk húzott nem volt benne. Szóval nagyon itt lenne már az ideje egy dupla vagy semminek.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Vonster Denver Broncos 904
Én valamiért nagyon a QB draft ellen vagyok idén, egyik prospectet sem tartom kihagyhatatlannak azok közül akik nálunk még bent lehetnek, és sajnos igaz, hogy mi nem fogunk elit irányítót nevelni senkiből ezzel a stábbal, ha meg jövőre új stáb jön, akkor érdemes úgy irányítót választani, hogy az beleillik az elképzelt sémába. Én a legjobban amúgy egy hátracserének és valamelyik top LB kiválasztásának örülnék (ha Parsons bent van még, akkor inkább vigyük ki hátracsere nélkül)
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Osweilerből nem véletlenül egy NE elleni kulcsmeccs csinált 72 milliós irányítót? 😀
Bozontron
Sosem értettem azt a pár meccset miert dimenzionáltuk ennyire. Az a 72 milliócskát a D és CJ Anderson között kellett volna szétosztani...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Osweilerből nem véletlenül egy NE elleni kulcsmeccs csinált 72 milliós irányítót? 😀
Bozontron
Osweilerből Bill O'Brien csinált 72 milliós irányítót. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Három megjegyzés a mi QB nevelési mutatóinkról:
1) teljesen más stábokat veszel egy kalap alá;
2) Macskából nem tudom h ki hozott volna ki többet, mert sztem mi kihoztuk belőle amit lehetett, Oswiból csináltunk egy 72 milliós QB-t, Lynch meg mentális duplanulla volt, ezt illet volna kiszűrni a draft előtt, de ott nem érzem h a coaching lett volna a gond;
3) Lock sztem érezhetően jobb volt az év második felében, mint az elsőben.

Én nem vagyok annyira elájulva ettől a QB classtól, mint amekkora hypeja van, de sokkal előbb választanám Fieldset, mint Jonest - persze igazándiból erre majd úgyis 3-4 év múlva lehet verdiktet mondani, és akkor sem biztos h nem lesz jogos a mi lett volna ha...
Általános Doktor
Én nem a teljesítményüket értékeltem, hanem csak arra vonatkozóan írtam amit írtam, hogy technikailag egyik se csiszolódott semmit. A legkevesebbet egyébként pont Siemiannak kellett volna, ő majdnem jó volt így (illetve lett volna, neki más bajai voltak). Lock érik, a meccs tapasztalat látszik rajta, de a legutolsó meccsén pont olyan technikával dolgozott, mint a legelső bemutatkozó meccsen. Lynch is, Osweiler is. Sem a megelőző, sem a jelenlegi stáb erre nem fókuszált ezek alapján. Szerintem meg baromi fontos. A Fields féle játékosoknál, akik a rossz technikájukba bukhatnak bele leginkább, kiváltképpen az.

Én, ha tényleg Mac Jones-t viszi a Niners (szerintem Lance is nagyon képben lehet), akkor inkább Lance-t választanám. Nyers ő is, nem olyan highlight reel játékos mint Fields, kevesebb a tapasztalata is. De a kevesebb rizikót látok. Az ő release-e NFL release például. De, hát ezek csak a filmen látszó dolgok, az irányító alkalmasság döntően fejben dől el.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Osweilerből nem véletlenül egy NE elleni kulcsmeccs csinált 72 milliós irányítót? 😀
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Szerintem azért ha csak az egyetemet nézzük, meg az ott nyújtott teljesítményt, akkor Fields fényévekkel van Allen előtt nem gyengén, az más kérdés hogy hová kerül és mit hoznak ki belőle, szerintem a 49 ers lenne neki az egyik legjobb hely, de lehet ők inkább Jonest viszik ki, ami mondjuk elég értelmetlen lenne, őt kb felcsere nélkül is elvihették volna.
kapitnono
Tebownál kiemelkedőbb egyetemi teljesítményt nem nagyon nyújtott még irányító, és láttuk, hogy az hogyan transzferálható az NFL-be. Azt a passzt, ami college-ben bravúr passz volt, az NFL-ben el se fogja tudni dobni Fields ezzel a dobó mozdulattal. Nem lesz hozzá annyi ideje (és helye), hogy megtegye. Allennek kevesebb gondja volt, és még ő is megkínlódott az elején. Azóta lett hirtelen ilyen jó, hogy rendbe rakták, amihez kellett bő egy év. Inkább másfél. Van olyan csapat (nem is egy) az NFL-ben, ahol úgy gondolom jó helye lenne, de a Broncos jelenleg sajnos nem ilyen. 😕 MI csak kihúznánk, és reménykednénk megint 2 évet a semmiért.

Kivéve, ha olyan mázlink lesz, hogy kihúzzuk, jövőre meg jön egy új stáb, amelyikben végre lesz egy irányítókkal megfelelően foglalkozni tudó főedző/koordinátor/szakedző. De ebben előre nem tudok már reménykedni. Lássuk előbb, aztán elhiszem.
peterk2005
Három megjegyzés a mi QB nevelési mutatóinkról:
1) teljesen más stábokat veszel egy kalap alá;
2) Macskából nem tudom h ki hozott volna ki többet, mert sztem mi kihoztuk belőle amit lehetett, Oswiból csináltunk egy 72 milliós QB-t, Lynch meg mentális duplanulla volt, ezt illet volna kiszűrni a draft előtt, de ott nem érzem h a coaching lett volna a gond;
3) Lock sztem érezhetően jobb volt az év második felében, mint az elsőben.

Én nem vagyok annyira elájulva ettől a QB classtól, mint amekkora hypeja van, de sokkal előbb választanám Fieldset, mint Jonest - persze igazándiból erre majd úgyis 3-4 év múlva lehet verdiktet mondani, és akkor sem biztos h nem lesz jogos a mi lett volna ha...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem azért ha csak az egyetemet nézzük, meg az ott nyújtott teljesítményt, akkor Fields fényévekkel van Allen előtt nem gyengén, az más kérdés hogy hová kerül és mit hoznak ki belőle, szerintem a 49 ers lenne neki az egyik legjobb hely, de lehet ők inkább Jonest viszik ki, ami mondjuk elég értelmetlen lenne, őt kb felcsere nélkül is elvihették volna.
kapitnono
Tebownál kiemelkedőbb egyetemi teljesítményt nem nagyon nyújtott még irányító, és láttuk, hogy az hogyan transzferálható az NFL-be. Azt a passzt, ami college-ben bravúr passz volt, az NFL-ben el se fogja tudni dobni Fields ezzel a dobó mozdulattal. Nem lesz hozzá annyi ideje (és helye), hogy megtegye. Allennek kevesebb gondja volt, és még ő is megkínlódott az elején. Azóta lett hirtelen ilyen jó, hogy rendbe rakták, amihez kellett bő egy év. Inkább másfél. Van olyan csapat (nem is egy) az NFL-ben, ahol úgy gondolom jó helye lenne, de a Broncos jelenleg sajnos nem ilyen. 😕 MI csak kihúznánk, és reménykednénk megint 2 évet a semmiért.

Kivéve, ha olyan mázlink lesz, hogy kihúzzuk, jövőre meg jön egy új stáb, amelyikben végre lesz egy irányítókkal megfelelően foglalkozni tudó főedző/koordinátor/szakedző. De ebben előre nem tudok már reménykedni. Lássuk előbb, aztán elhiszem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Szerintem nagyon jó rá az esély, hogy eldönthetjük, hogy kell-e valamelyik irányító a Niners pick után megmaradt kettőből. Sőt, szerintem valószínűbb, hogy ráérünk a draft idején eldönteni. A Falcons és Lions dönthet még esetleg úgy, hogy kell valamelyiknek egy újonc, de pillanatnyilag nem tűnik valószínűnek, hogy bármelyik is így döntene. Akkor meg a Patriots a következő aki esetleg irányítóra megy, de nekik majdnem egy első körrel kellene többet adniuk, mint nekünk. Az azért nagyon sok már a class 4. irányítójáért, szerintem Belichick ekkorát nem fog rizikózni. Ő vagy 1/8-1/10 környékére megy fel, ha ott még bent lesz az aki elfogadható számára, egyébként húz egy nem irányítót. (Vagy letradel ha tud.)

Én Fieldstől nagyon tartok, ha ide jönne. Allentől is tartottam, pedig neki fele annyi gondja se volt a dobó technikájával, mint Fieldsnek. Denver nem egy jó keltető manapság. Egy jottányit nem tudtunk korrigálni / javítani a kihúzott irányítóink technikáján, lábmunkáján Osweiler, Lynch, Miau és Lock is pontosan ott tartott / tart ebből a szempontból, ahol egyetemről kikerülve tartottak. Négyből négy elég ahhoz, hogy ne érezzem úgy, hogy Fields is maradna olyan, amilyen most. Az meg probléma lenne.
peterk2005
Szerintem azért ha csak az egyetemet nézzük, meg az ott nyújtott teljesítményt, akkor Fields fényévekkel van Allen előtt nem gyengén, az más kérdés hogy hová kerül és mit hoznak ki belőle, szerintem a 49 ers lenne neki az egyik legjobb hely, de lehet ők inkább Jonest viszik ki, ami mondjuk elég értelmetlen lenne, őt kb felcsere nélkül is elvihették volna.


több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Osweiler, Lynch, Miau és Lock
peterk2005
Ezek közül az első kettőnek már egyetemen is nagyon komoly gondok voltak a mozgásukkal, technikájukkal, red flages játékosok voltak + Oszi nem is itt bukott meg. Siemian szinte udfa játékos. Lock meg nem véletlen volt 2. körös.

Fields szerintem egyértelműen más szint attól függetlenül, hogy ő is lehet bust. Mint prospect, ez a 4 játékos nem üti meg az ő szintjét szvsz. Nagyon rég draftoltunk ilyen szintű QB-t.