Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Ez a video nagyon megy az amerikai twitterezők közt. Sok mindenre rá lehet húzni. Itt egy Broncosszal kapcsolatos. 😊

xrace77
inkább Russell Wilson running for his life and evading defenders this season

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 808 — The Mathematician
az a baj hogy a labdától is így menekül 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Ez a video nagyon megy az amerikai twitterezők közt. Sok mindenre rá lehet húzni. Itt egy Broncosszal kapcsolatos. 😊
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
Demaryius Thomas diagnosed with stage 2 CTE
 www.thescore.com/nfl/news/2370733

😒😔
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 304
Papapapa paaaammmm

123-as szektor, közepe. Megvan a repjegy is.

Hajnalban megyek (6 h), éjszaka jövök (22h). Imádkozom, hogy egyik se késsen, mert akkor cumi 😀
jobbágy#JC6
Én is akkor, 6:20-as wizz Lutonra, 21:55-es wizz Gatwickről haza. 😊
Tomifinn
nah, majd iszunk valamit 😀
több mint 1 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Papapapa paaaammmm

123-as szektor, közepe. Megvan a repjegy is.

Hajnalban megyek (6 h), éjszaka jövök (22h). Imádkozom, hogy egyik se késsen, mert akkor cumi 😀
jobbágy#JC6
Én is akkor, 6:20-as wizz Lutonra, 21:55-es wizz Gatwickről haza. 😊
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 304
Papapapa paaaammmm

123-as szektor, közepe. Megvan a repjegy is.

Hajnalban megyek (6 h), éjszaka jövök (22h). Imádkozom, hogy egyik se késsen, mert akkor cumi 😀
több mint 1 éve
Gerichill Denver Broncos 522
Hali!
Jegy már nekem is megvan, repjegyet majd veszek augusztusban.
Én egyedül megyek, szóval szívesen csapódnék valahova.
Cheers!
több mint 1 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Mikor lesz a jegyekre a nyitás?
ozibozi
tegnap 😊
ticketmasteren nezelodj, vagy visztonelado oldalak (seatgeek, stubhub)
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 335
Mikor lesz a jegyekre a nyitás?
több mint 1 éve
avabroncos Denver Broncos 13 — avabroncos
Sziasztok. Nekünk a szállás és a repjegy is megvan. A meccsjegyet minél hamarabb szeretném majd megvenni, terveink szerint hárman megyünk majd. 😊

Szerkesztette: avabroncos
több mint 1 éve
Vonster Denver Broncos 905
na én már le is csaptam rá nyitás után egyből, 537-es szektor. nem a legjobb hely, de jó lesz azért így is 😊
Tomifinn
Megyek én is, 134-es szektor, úgy örülök mint valami kisgyerek 😀
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 735 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Irigyellek titeket, hogy mentek!😊

Én most sajnos költözés miatt nem fogok tudni, de remélem aki megy ír majd utána élménybeszámolót! 😉

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 1 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
na én már le is csaptam rá nyitás után egyből, 537-es szektor. nem a legjobb hely, de jó lesz azért így is 😊
több mint 1 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 951 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nem lesz időm tájékozódni és roham léptekkel közeledik júni 30, valaki össze tudná foglalni röviden a Londoni meccs kapcsán, hogy
1.) Hol lehet / érdemes majd jegyet vásárolni?
2.) Melyik szektorba érdemes jegyet venni?
3.) A magyar védettségi igazolványt elfogadják az angolok? Vagy valamit valahonnan be kell még gyűjteni az utazáshoz
4.) Egyéb nemtriviális dolgok amire figyelni kell?

Köszi,
B.
Black_Adder
szia!

én is tervezek menni, jó lenne kinn majd összefutni ha többen is megyünk. 😊

1. a hivatalos oldal a ticketmaster, de viszonteladó oldalakon (stubhub, seatgeek) már most is vannak jegyek (ezeken pl. a bérletesek adják el a jegyeiket). utóbbiak is biztonságos oldalak, vásároltam már nfl-nba-nhl jegyet mindegyik platformon és működnek. de a hivatalos a ticketmasteren lesz.
2. a pénztárcádon múlik 😊 én már voltam a Wembleyben kétszer is, mindenhonnan jól látni, de nyilván a legfelső karéj sarkokban már nem az igazi, de onnan is élvezhető a meccs egyébként. az alsó karéj persze messze a legjobb, de -ez most nem lesz szimpi 😊- nekem a sokadik NFL meccsem, így inkább fizetek harmad annyit rosszabb helyért.
4. a stadion a világ végén van a belvárosból nézve, érdemes időben kiindulni, a stadion környéke nagyon nyüzsög ilyenkor, nagy a tömeg, vannak standok, árusok, stb., hömpölyög a tömeg rendesen, le tud az ember ragadni, ha érdeklik az ilyesmik.
Tomifinn
Én is tervezek menni barátokkal/családdal. Ha megvannak a jegyek, akkor összehangolhatnánk majd a kinti túrát, legalább egy pint sör erejéig.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 1 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Nem lesz időm tájékozódni és roham léptekkel közeledik júni 30, valaki össze tudná foglalni röviden a Londoni meccs kapcsán, hogy
1.) Hol lehet / érdemes majd jegyet vásárolni?
2.) Melyik szektorba érdemes jegyet venni?
3.) A magyar védettségi igazolványt elfogadják az angolok? Vagy valamit valahonnan be kell még gyűjteni az utazáshoz
4.) Egyéb nemtriviális dolgok amire figyelni kell?

Köszi,
B.
Black_Adder
szia!

én is tervezek menni, jó lenne kinn majd összefutni ha többen is megyünk. 😊

1. a hivatalos oldal a ticketmaster, de viszonteladó oldalakon (stubhub, seatgeek) már most is vannak jegyek (ezeken pl. a bérletesek adják el a jegyeiket). utóbbiak is biztonságos oldalak, vásároltam már nfl-nba-nhl jegyet mindegyik platformon és működnek. de a hivatalos a ticketmasteren lesz.
2. a pénztárcádon múlik 😊 én már voltam a Wembleyben kétszer is, mindenhonnan jól látni, de nyilván a legfelső karéj sarkokban már nem az igazi, de onnan is élvezhető a meccs egyébként. az alsó karéj persze messze a legjobb, de -ez most nem lesz szimpi 😊- nekem a sokadik NFL meccsem, így inkább fizetek harmad annyit rosszabb helyért.
4. a stadion a világ végén van a belvárosból nézve, érdemes időben kiindulni, a stadion környéke nagyon nyüzsög ilyenkor, nagy a tömeg, vannak standok, árusok, stb., hömpölyög a tömeg rendesen, le tud az ember ragadni, ha érdeklik az ilyesmik.
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 215
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
3.
6. Mire számítsak, ha az Egyesült Királyságba szeretnék beutazni?
2022. március 18-án hajnali 4:00 órától az egész Egyesült Királyságban eltörlöltek minden járványügyi beutazási korlátozást. Ezzel az oltatlanokra nézve is megszűnik minden tesztelési- és karanténkötelezettség, valamint az online utasregisztrációt (passenger locator form) sem kell elvégeznie senkinek.

Forrás:  london.mfa.gov.hu/page/koronavirus-gyik-14


2022. 05. 18.
A Covid-19 járvány időszakára vonatkozó utazási tanácsok

A világjárvány miatt kialakult utazási korlátozások frissítése folyamatos, a közölt adatok tájékoztató jellegűek, valamint csak a már hatályba lépett szabályokat tartalmazzák.

1) Magyarország megfontolásra javasolja az utazást a világjárvány miatt!

Az ország biztonsági besorolása az II. biztonsági besorolási kategóriába, azaz a fokozott biztonsági kockázatot rejtő országok listájára került.

a. Be lehet- e utazni az országba? Igen.

Az Egyesült Királyság március 18-án hajnali 4 órától minden fennmaradt járványügyi beutazási korlátozást eltörölt, oltottakra és oltatlanokra vonatkozóan egyaránt.

b. Kell-e teszt? Nem.

Az Egyesült Királyság március 18-án hajnali 4 órától minden fennmaradt járványügyi beutazási korlátozást eltörölt, oltottakra és oltatlanokra vonatkozóan egyaránt. Ettől az időponttól megszűnt a tesztelési kötelezettség is.

c. Oltottsággal járó kedvezmények: Nincsenek.

Az Egyesült Királyság március 18-án hajnali 4 órától minden fennmaradt járványügyi beutazási korlátozást eltörölt, oltottakra és oltatlanokra vonatkozóan egyaránt.

d. Oltatlanokra / nem elfogadott vakcinával oltottakra vonatkozó szabályok:

Az Egyesült Királyság március 18-án hajnali 4 órától minden fennmaradt járványügyi beutazási korlátozást eltörölt, oltottakra és oltatlanokra vonatkozóan egyaránt.

e. Karanténkötelezettség: Nincs.

Az Egyesült Királyság március 18-án hajnali 4 órától minden fennmaradt járványügyi beutazási korlátozást eltörölt, oltottakra és oltatlanokra vonatkozóan egyaránt. A továbbiakban senkire nem vonatkozik karanténkötelezettség.
(…)
Forrás:  konzuliszolgalat.kormany.hu/europa-utazasi-tanacsok?nagy-britannia

Azonban minden változhat addig. A járvány ismét felfutóban Európában. múlt héten jöttünk haza Németországból. Egy pozitív esettel. Sajnos. A külügy oldala mindig naprakész, ezt érdemes megnézni utazás előtt 4-5 nappal.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Nem lesz időm tájékozódni és roham léptekkel közeledik júni 30, valaki össze tudná foglalni röviden a Londoni meccs kapcsán, hogy
1.) Hol lehet / érdemes majd jegyet vásárolni?
2.) Melyik szektorba érdemes jegyet venni?
3.) A magyar védettségi igazolványt elfogadják az angolok? Vagy valamit valahonnan be kell még gyűjteni az utazáshoz
4.) Egyéb nemtriviális dolgok amire figyelni kell?

Köszi,
B.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win

Cruyffista
Azt nem látom hányszor sackelte Brady-t, de egy TD-vel nyertünk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 215
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 808 — The Mathematician
höri pont most csinált videót a tulajok pénz sorrendjéről ha érdekel 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
nincsenek illúzióim, hogy akár felmerült volna a helyszínválasztásnál, hogy egyenlőesélyek legyenek minden csapatnak (pl anélkül hogy utánanéznék, hogy egyáltalán milyen vbről van szó, biztos vagyok benne, hogy lesz olyan csapat aminek kell utaznia keleti és nyugati part között és lesz olyan amelyiknek nem, de azért Super Bowlt se fogunk rendezni februárban Denverben, mérföld magasan, valahogy ösztönből kerülik a szervezők, én a Super Bowl hostingot leszámítva nem is bánom.

Az viszont új, hogy Hunték NFL tulaj szinten ilyen gazdatok. Amikor legutóbb néztem - volt már pár éve - az AFC West volt a legcsóróbb, Snaposéknak kb 1.5 milliárd, Bowlen-Hunt 1.1 milliárd, Davis 0.9 milliárd. Utóbbi 3 a bottom 5-ben. Lehet változott vagy eleve nem volt helyes a cikk, újságírók meg számok, ha egy meccs eredményét nem tudják helyesen írni, akkor a tulajok vagyonát miért tudnák...

Azt leszámítva, hogy Kansas City bűnözés szempontjából bottom 20 vagy bottom 10 USA-ban amennyire én tudom - szintén nem néztem utána a forrásnak - amellett örülök, hogy középUSA-nak is jut valami és nem csak NY, Boston, San Francisco és Los Angeles azok a városok amikről egy európai hallhat. A stadion meg teljesen rendben lesz. Ha NFL-t lehet benne játszani, akkor mindent lehet, amihez nagyjából hasonló méretű füves pálya kell.

Amúgy a Mile High most égett le pár hete-hónapja, ahogy olvastam jelentősek a károk. Egy 26-os eseményt ez nyilván nem befolyásol, amúgy is minden stadiont biztos felújítanak az eseményre, de ha azt méregetjük melyik milyen állapotban van ez most lehet az a helyzet, ahol hallgassunk.
Új stadion felőlem épülhet Denverben, de ha tetőt építenek rá, akkor a következő tűzvészt lehet én fogom okozni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Buktuk a 26-os vb pályázatot, pedig még az olyan lepukkadt stadionoknak is jutott host jog mint a chiefsé. kb ezért lesz új stadion. Nagyszabású kultúrális események rendezése nélkül aligha tudnának olyan bevételeket termelni hosszútávon amiért megvették a csapatot.
Cruyffista
OFF Veszely!
A Chiefsnek nem lepukkant stadionja van. Nagyjabol a stadionok mindenfele listain ugy a tizedik legjobb szok lenni. Az mas kerdes, hogy ugyi a Guiness rekord is az Arrowheadnel van, 142.2 decibel (ki szoktak irni meccseken), mint a vilag leghangosabb stadionja. Nyitott stadion, (reszlegesen) behuzhato tetovel, orias kijelzo, stb. A kiegeszito letesitmenyek fejlettek, korszeruek. Szal ezt nemtom honnan vetted, hogy lepukkant. Nem uj, de koltenek ra folyton. A Hunt csalad nagyon gazdag olajmagnas family. (Hori irt (forditott) egy listat errol nemreg. Harmadik vagy negyedik leggazdagabbak az NFLben. Mar ugyi addig, mig a Broncos most be nem eloz mindenkit. Akkor is ha otodik, az sem xar.)
ulpianus
Számomra van egy baseball stadion jellege formára, nagyon széles, kicsit fura hogy ebben focizni fognak lábbal. Azt nem tudtam hogy ennyire modernnek számít, nekem a szétfagyott gyepszőnyeg és a stadiont körbevevő hotdog árus teherautók jutnak először eszembe.
Cruyffista
A parkolo nagy, az igaz. De nem hot dog arusok vannak feltetlen. Hanem a szurkolok ilyen kisbuszokkal, platos dzsipokkal jarnak ki, es sutnek husikat, kukoricat, ami megy. Havernak ingyen, a tobbeknek penzert. Meg a hutotaskabol elokerul a sor. Sokan be sem mennek a stadionba, vannak kivetitok kint is, onnan (bebaszva) szurkolnak. Mert nem a varosban van a stadion, van hely.
Nem feltetlen szeles a stadion. Sot, a trukk az (amiert olyan hangos), hogy ezt terveztek. Ugy alakitottak ki, kicsit meredeken emelkedik a lelato, hogy hang beszoruljon. 😉
ulpianus
Az Arrowhead-et 1972-ben nyitották meg, a Mile High-t 2001-ben. Hogy melyik milyen állapotban van, nem tudom, nem megállapítható tv-n keresztül, nem látni a részleteit. A miénk még fiatal stadionnak számít az épületet illetően. Azt gondolom, nem csak a stadion állapota játszott abban szerepet, hogy mely város kap vb meccs rendezést. Egyébként mindkét stadion parádés. Csalódott lennék, ha új stadiont építene Walmart úr.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Buktuk a 26-os vb pályázatot, pedig még az olyan lepukkadt stadionoknak is jutott host jog mint a chiefsé. kb ezért lesz új stadion. Nagyszabású kultúrális események rendezése nélkül aligha tudnának olyan bevételeket termelni hosszútávon amiért megvették a csapatot.
Cruyffista
OFF Veszely!
A Chiefsnek nem lepukkant stadionja van. Nagyjabol a stadionok mindenfele listain ugy a tizedik legjobb szok lenni. Az mas kerdes, hogy ugyi a Guiness rekord is az Arrowheadnel van, 142.2 decibel (ki szoktak irni meccseken), mint a vilag leghangosabb stadionja. Nyitott stadion, (reszlegesen) behuzhato tetovel, orias kijelzo, stb. A kiegeszito letesitmenyek fejlettek, korszeruek. Szal ezt nemtom honnan vetted, hogy lepukkant. Nem uj, de koltenek ra folyton. A Hunt csalad nagyon gazdag olajmagnas family. (Hori irt (forditott) egy listat errol nemreg. Harmadik vagy negyedik leggazdagabbak az NFLben. Mar ugyi addig, mig a Broncos most be nem eloz mindenkit. Akkor is ha otodik, az sem xar.)
ulpianus
Számomra van egy baseball stadion jellege formára, nagyon széles, kicsit fura hogy ebben focizni fognak lábbal. Azt nem tudtam hogy ennyire modernnek számít, nekem a szétfagyott gyepszőnyeg és a stadiont körbevevő hotdog árus teherautók jutnak először eszembe.
Cruyffista
A parkolo nagy, az igaz. De nem hot dog arusok vannak feltetlen. Hanem a szurkolok ilyen kisbuszokkal, platos dzsipokkal jarnak ki, es sutnek husikat, kukoricat, ami megy. Havernak ingyen, a tobbeknek penzert. Meg a hutotaskabol elokerul a sor. Sokan be sem mennek a stadionba, vannak kivetitok kint is, onnan (bebaszva) szurkolnak. Mert nem a varosban van a stadion, van hely.
Nem feltetlen szeles a stadion. Sot, a trukk az (amiert olyan hangos), hogy ezt terveztek. Ugy alakitottak ki, kicsit meredeken emelkedik a lelato, hogy hang beszoruljon. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...