Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 1 éve
Vonster Denver Broncos 906
Defense szép munka, offense takarodj
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ne csüggedjünk. Fantastic Locker Romm egész idényben adott.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
nem szar minden, az öltözőnk fantasztikus! Kinek kell ennél több?
még mondjuk lehetne egy great week of practice a meccsek előtt
Black_Adder
Kéne egy jó beszéd!
Bazzani
Nagy duma Hackett ellenében csere? Mit szólnál?
KeyG
Nem.
Hackett az a helyi Rakétamérnök.
Nála is látszott már az első pillanatban, hogy ebből nem lesz semmi. Az első előszezon meccs után úgy álltam fel, hogy ennek annyi.
Hackett ugyanez. Csak az a kérdés meddig húzza.
Nagydumában van lehetőség, csak én gyűlölöm a karakterét.
Bazzani
Miért nem szóltál nyáron?
Miért hagytuk, hogy így legyen?
😥

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
nem kell befejezni, a pszichológus szerint jó ha valami eltereli a figyelmünket az aktuális meccsről


Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy ez szerintem működhet 2 jó koordinátorral és akkor a HC feladata a csapategységkovácsolás meg a motiválás.
Persze kicsit érzékeny a rendszer a koordinátor elvesztésére meg valakinek meccs alatt döntéseket kell hoznia, de valaki aki semmihez sem ért, csak a "nagy dumákhoz", az eggyel több dologhoz ért, mint Hackett
Black_Adder
En arra celoztam, hogy ha megnezed a HK sorozatot, ott egy kivetellel mindenki motivator, es az az egy sem akkora nagy geniusz, felig motivator o is. Es a segededzok is motivatorok. Szal nekem ez volt fura, ezt megis hogyan gondoltak? Mert Nagyduma szereti, keresi a hozza hasonlo edzoket, akik a szivuket teszik bele. De ha mindenki motival, ki adja a startegiai alapot amire a Lions stilusa epul? Mi is ez a stilus? Ezt nem ertem, hiaba nezem a meccseiket, az alapjatekokat toljak, elvannak, de a kreativitas nulla kozeli. csak amit lattal mindenhol ezerszer. Na mindegy, nekem ez jott le. De en nem is vagyok szaki.
ulpianus
Utolsó off, aztán befejezem.
Ez azért nem teljesen igaz. Tavaly év végén nagyon kreatív offense-t toltunk.
És Ben Johnson OC az agy, őt nem is nagyon mutatták a HK-ban.

több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 217
Jövőre legalább tudunk jó denveri focimeccseket nézni, Coach Prime lett a helyi egyetem új HC-ja.


Szerkesztette: Cruyffista
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Amúgy ez szerintem működhet 2 jó koordinátorral és akkor a HC feladata a csapategységkovácsolás meg a motiválás.
Persze kicsit érzékeny a rendszer a koordinátor elvesztésére meg valakinek meccs alatt döntéseket kell hoznia, de valaki aki semmihez sem ért, csak a "nagy dumákhoz", az eggyel több dologhoz ért, mint Hackett
Black_Adder
En arra celoztam, hogy ha megnezed a HK sorozatot, ott egy kivetellel mindenki motivator, es az az egy sem akkora nagy geniusz, felig motivator o is. Es a segededzok is motivatorok. Szal nekem ez volt fura, ezt megis hogyan gondoltak? Mert Nagyduma szereti, keresi a hozza hasonlo edzoket, akik a szivuket teszik bele. De ha mindenki motival, ki adja a startegiai alapot amire a Lions stilusa epul? Mi is ez a stilus? Ezt nem ertem, hiaba nezem a meccseiket, az alapjatekokat toljak, elvannak, de a kreativitas nulla kozeli. csak amit lattal mindenhol ezerszer. Na mindegy, nekem ez jott le. De en nem is vagyok szaki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hackett az a helyi Rakétamérnök.
Nála is látszott már az első pillanatban, hogy ebből nem lesz semmi. Az első előszezon meccs után úgy álltam fel, hogy ennek annyi.
Hackett ugyanez. Csak az a kérdés meddig húzza.
Nagydumában van lehetőség, csak én gyűlölöm a karakterét.
Bazzani
Érdekes, és egyetértek. Én egy barátommal néztem a Nagyduma Hard Knocks sorozatot. Úgy fejeztem be vmelyik elsõ rész után:
Mondom havernak, te itt mindenki nagy motivátor edzõ. Volt játékos, elhivatott. Kiválóan megértik egymást. Szuper! De ki a fac fog itt stratégiát írni? Láttál bárkit aki racionálisan közelítette meg, nem emóciónálisan? Oké, nem az a gond, nem láttuk a playbookot. Inkább azt láttam mint a filmeken: "elõre! Adjatok nekik!", üvöltõ arcok, ... és ennyi?? Gondoltam vmit nem mutatnak, vagy vkit.

Nyilván van terv, de leginkább alap dolgok mennek. Mert az nyer aki jobban akarja, taktikázzanak a gyengék. Érdemes megnézni, mert egyetértek, már ott látszik, vmi itt alapvetõen hiányzik.
ulpianus
Amúgy ez szerintem működhet 2 jó koordinátorral és akkor a HC feladata a csapategységkovácsolás meg a motiválás.
Persze kicsit érzékeny a rendszer a koordinátor elvesztésére meg valakinek meccs alatt döntéseket kell hoznia, de valaki aki semmihez sem ért, csak a "nagy dumákhoz", az eggyel több dologhoz ért, mint Hackett
Black_Adder
Patricia ugyanez volt.
Hackett annyiban más, hogy ő próbált változtatni (lásd playcall kérdése), Rakétamérnök soha nem hibázott, mindenhez értett.

több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Hackett az a helyi Rakétamérnök.
Nála is látszott már az első pillanatban, hogy ebből nem lesz semmi. Az első előszezon meccs után úgy álltam fel, hogy ennek annyi.
Hackett ugyanez. Csak az a kérdés meddig húzza.
Nagydumában van lehetőség, csak én gyűlölöm a karakterét.
Bazzani
Érdekes, és egyetértek. Én egy barátommal néztem a Nagyduma Hard Knocks sorozatot. Úgy fejeztem be vmelyik elsõ rész után:
Mondom havernak, te itt mindenki nagy motivátor edzõ. Volt játékos, elhivatott. Kiválóan megértik egymást. Szuper! De ki a fac fog itt stratégiát írni? Láttál bárkit aki racionálisan közelítette meg, nem emóciónálisan? Oké, nem az a gond, nem láttuk a playbookot. Inkább azt láttam mint a filmeken: "elõre! Adjatok nekik!", üvöltõ arcok, ... és ennyi?? Gondoltam vmit nem mutatnak, vagy vkit.

Nyilván van terv, de leginkább alap dolgok mennek. Mert az nyer aki jobban akarja, taktikázzanak a gyengék. Érdemes megnézni, mert egyetértek, már ott látszik, vmi itt alapvetõen hiányzik.
ulpianus
Amúgy ez szerintem működhet 2 jó koordinátorral és akkor a HC feladata a csapategységkovácsolás meg a motiválás.
Persze kicsit érzékeny a rendszer a koordinátor elvesztésére meg valakinek meccs alatt döntéseket kell hoznia, de valaki aki semmihez sem ért, csak a "nagy dumákhoz", az eggyel több dologhoz ért, mint Hackett

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Hackett az a helyi Rakétamérnök.
Nála is látszott már az első pillanatban, hogy ebből nem lesz semmi. Az első előszezon meccs után úgy álltam fel, hogy ennek annyi.
Hackett ugyanez. Csak az a kérdés meddig húzza.
Nagydumában van lehetőség, csak én gyűlölöm a karakterét.
Bazzani
Érdekes, és egyetértek. Mármint nem a rakétamérnök esetében. Én egy barátommal néztem a Nagyduma Hard Knocks sorozatot. Úgy fejeztem be vmelyik elsõ rész után:
Mondom havernak, te itt mindenki nagy motivátor edzõ. Volt játékos, elhivatott. Kiválóan megértik egymást. Szuper! De ki a fac fog itt stratégiát írni? Láttál bárkit aki racionálisan közelítette meg, nem emóciónálisan? Oké, nem az a gond, nem láttuk a playbookot. Inkább azt láttam mint a filmeken: "elõre! Adjatok nekik!", üvöltõ arcok, ... és ennyi?? Gondoltam vmit nem mutatnak, vagy vkit.

Nyilván van terv, de leginkább alap dolgok mennek. Mert az nyer aki jobban akarja, taktikázzanak a gyengék.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nem szar minden, az öltözőnk fantasztikus! Kinek kell ennél több?
még mondjuk lehetne egy great week of practice a meccsek előtt
Black_Adder
Kéne egy jó beszéd!
Bazzani
Nagy duma Hackett ellenében csere? Mit szólnál?
KeyG
Nem.
Hackett az a helyi Rakétamérnök.
Nála is látszott már az első pillanatban, hogy ebből nem lesz semmi. Az első előszezon meccs után úgy álltam fel, hogy ennek annyi.
Hackett ugyanez. Csak az a kérdés meddig húzza.
Nagydumában van lehetőség, csak én gyűlölöm a karakterét.

több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
nem szar minden, az öltözőnk fantasztikus! Kinek kell ennél több?
még mondjuk lehetne egy great week of practice a meccsek előtt
Black_Adder
Kéne egy jó beszéd!
Bazzani
Nagy duma Hackett ellenében csere? Mit szólnál?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nem szar minden, az öltözőnk fantasztikus! Kinek kell ennél több?
még mondjuk lehetne egy great week of practice a meccsek előtt
Black_Adder
Kéne egy jó beszéd!

több mint 1 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
De ha kérhetem, előtte valaki lőjön tarkón!
StormST

több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
nem szar minden, az öltözőnk fantasztikus! Kinek kell ennél több?
még mondjuk lehetne egy great week of practice a meccsek előtt
Black_Adder
After a great week of practice our fantastic locker room is ready to do tremendous job on Sunday. 😀
somoskovig
kevés mondat fájt ennél jobban az elmúlt években, to be honest.
Bozontron
Viszont az új tulaj simán kinevezhetné a 3 csókát együtt valami PR bölcsek tanácsának... 😀
somoskovig
De ha kérhetem, előtte valaki lőjön tarkón!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
nem szar minden, az öltözőnk fantasztikus! Kinek kell ennél több?
még mondjuk lehetne egy great week of practice a meccsek előtt
Black_Adder
After a great week of practice our fantastic locker room is ready to do tremendous job on Sunday. 😀
somoskovig
kevés mondat fájt ennél jobban az elmúlt években, to be honest.
Bozontron
Viszont az új tulaj simán kinevezhetné a 3 csókát együtt valami PR bölcsek tanácsának... 😀

több mint 1 éve
Bozontron Denver Broncos 369
nem szar minden, az öltözőnk fantasztikus! Kinek kell ennél több?
még mondjuk lehetne egy great week of practice a meccsek előtt
Black_Adder
After a great week of practice our fantastic locker room is ready to do tremendous job on Sunday. 😀
somoskovig
kevés mondat fájt ennél jobban az elmúlt években, to be honest.
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
nem szar minden, az öltözőnk fantasztikus! Kinek kell ennél több?
még mondjuk lehetne egy great week of practice a meccsek előtt
Black_Adder
After a great week of practice our fantastic locker room is ready to do tremendous job on Sunday. 😀

több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 311
Tényleg azért lefújva a SNF közvetítés mert gusztustalan futballt játszunk?
😃
jobbágy#JC6
Nem lett lefújva, csak minősègi cserét hajtottak végre.. 😊
Zalán
Jut eszembe… hol a kv-m?
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Tényleg azért lefújva a SNF közvetítés mert gusztustalan futballt játszunk?
😃
jobbágy#JC6
Nem lett lefújva, csak minősègi cserét hajtottak végre.. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Most őszintén ki kíváncsi arra, hogy egy erőtől duzzadó telivér lerendezi a vén, csoffadt, szottyadt, egykor volt retardált, féllábú, vak, büdös és döglött igáslovat?
FLZOLI
Úgy, hogy előbb a még a hollók is megcsipkedik annak a vén hulla igáslónak a faszát !!

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Most őszintén ki kíváncsi arra, hogy egy erőtől duzzadó telivér lerendezi a vén, csoffadt, szottyadt, egykor volt retardált, féllábú, vak, büdös és döglött igáslovat?

több mint 1 éve
Teabee Denver Broncos 716
Tőletek nézve lehet, h semmilyen. Innen gusztustalan, sajnos.
több mint 1 éve
ligur Kansas City Chiefs 437
Tényleg azért lefújva a SNF közvetítés mert gusztustalan futballt játszunk?
😃
jobbágy#JC6
Nem gusztustalant, inkább olyan semmilyent.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 311
Tényleg azért lefújva a SNF közvetítés mert gusztustalan futballt játszunk?
😃