Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Bújkáljon otthon, ne is lássuk. Az utcára pedig zsákkal a fején jöjjön ki. 😀TheMileHighCity
az idény végén, a SB győzelemmel majd megváltozik a véleményed, isteníteni fogod te is Manninget 😉Geyza
Valószínű, hogy sok más szurkolóra igaz lehet, rám kétlem. Nálam nem minden a siker, úgy vagyok vele, hogy inkább kapjunk ki Tebow-val, mint nyerjünk Manning-gel. Nem hiszem, hogy valaha is azonosulni tudnék a PM-féle branccsal, Elway húzásait csak magamutogató arcoskodásnak tartom, és még ha SB-t nyernénk, az is csak egy törtető, zsoldos igazolásnak lenne köszönhető - nem igazán ismerném el, nem tartanám a sajátunknak.
Én képes voltam már favorit csapattól elfordulni, mert megalázták a kedvenc játékosomat, egyelőre itt nem állt elő ez a helyzet, bár inkább remélem, hogy kudarcba fullad a PM-mizéria, és minél előbb csomagolhat, Elway meg szopja csak be tövig a hülyeségét.
Ígérem, nem fogok erről többet írni, nem akarok mindig negatív hullámokkal, és megzavarni a szurkolást, bizakodást, de akkor is ez a véleményem, és ragaszkodni fogok hozzá, bármit csinál az autista nálunk.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
burzum4ever 66
Végre nem Tebow miatt van hirig a Broncos topikban, szabályosan örülök. 😀Höri
Tebow vitán felül a legjobb irányító az NFL-ben.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Közben waive-eltük Tim Toone-tBlack_Adder
Tooooooooooooone!
Én nagyon imádtam.
Mi draftoltuk Mr.Irrelevant-ként. Sokan az új Wes Welkert látták benne.
Remek keze van, csak nem elég gyors talán. Jó visszahordó.
Lions fórumokon sokat írtak róla olyanok, akik kijártak a nyílvános TC edzésekre. Mindenki dícsérte és a helyi oldalak is csupa jókat írtak róla. Szerencsétlenségére nem fért be az 5 WR közé.
Remélem nálatok szerencsével jár.
(Sokáig Toone-os sigem volt. 😀 )Bazzani
Sajnos rossz hírem van. Nem leigazoltuk, hanem kirúgtuk. Pedig tényleg van benne fantázia, gondolom fizikai korlátjai miatt kellett mennie. Érdekes, h az OTA-kat se vártuk meg vele...Black_Adder
Basszus mindig kavarom ezt a két kifejezést.
Bocsi.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Közben waive-eltük Tim Toone-tBlack_Adder
Tooooooooooooone!
Én nagyon imádtam.
Mi draftoltuk Mr.Irrelevant-ként. Sokan az új Wes Welkert látták benne.
Remek keze van, csak nem elég gyors talán. Jó visszahordó.
Lions fórumokon sokat írtak róla olyanok, akik kijártak a nyílvános TC edzésekre. Mindenki dícsérte és a helyi oldalak is csupa jókat írtak róla. Szerencsétlenségére nem fért be az 5 WR közé.
Remélem nálatok szerencsével jár.
(Sokáig Toone-os sigem volt. 😀 )Bazzani
Sajnos rossz hírem van. Nem leigazoltuk, hanem kirúgtuk. Pedig tényleg van benne fantázia, gondolom fizikai korlátjai miatt kellett mennie. Érdekes, h az OTA-kat se vártuk meg vele...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Közben waive-eltük Tim Toone-tBlack_Adder
Tooooooooooooone!
Én nagyon imádtam.
Mi draftoltuk Mr.Irrelevant-ként. Sokan az új Wes Welkert látták benne.
Remek keze van, csak nem elég gyors talán. Jó visszahordó.
Lions fórumokon sokat írtak róla olyanok, akik kijártak a nyílvános TC edzésekre. Mindenki dícsérte és a helyi oldalak is csupa jókat írtak róla. Szerencsétlenségére nem fért be az 5 WR közé.
Remélem nálatok szerencsével jár.
(Sokáig Toone-os sigem volt. 😀 )

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Végre nem Tebow miatt van hirig a Broncos topikban, szabályosan örülök. 😀Höri
Majd amikor Manning miatt lesz... 😊Black_Adder
Csak az fordítva lesz. Ti szidjátok, a "kívülállók" védik 😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Közben waive-eltük Tim Toone-t

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Végre nem Tebow miatt van hirig a Broncos topikban, szabályosan örülök. 😀Höri
Majd amikor Manning miatt lesz... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Végre nem Tebow miatt van hirig a Broncos topikban, szabályosan örülök. 😀

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Na ez már mindjárt más megfogalmazás, ha így írta volna ki Negritis is, akkor nem lett volna vele bajom, de egyszerűen ledegradálni egy szóban a csapatot, nálam kicsapja a biztosítékot.

Jól van, amúgy meg befejeztem, úgyis a pályán derül ki minden. Különben meg, ha 58-0-ra kapunk ki tőletek mindkét meccsen, akkor sem lesz nekem rosszabb vagy jobb az életem, max kicsit idegeskedek, aztán elmúlik.Bruce
+1

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Na ez már mindjárt más megfogalmazás, ha így írta volna ki Negritis is, akkor nem lett volna vele bajom, de egyszerűen ledegradálni egy szóban a csapatot, nálam kicsapja a biztosítékot.

Jól van, amúgy meg befejeztem, úgyis a pályán derül ki minden. Különben meg, ha 58-0-ra kapunk ki tőletek mindkét meccsen, akkor sem lesz nekem rosszabb vagy jobb az életem, max kicsit idegeskedek, aztán elmúlik.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Szerintem semmi baj nincs az áprilisi-májusi szurkolói belharcokkal. Broncos-Raiders ellenségeskedés nélkül sokkal unalmasabb lenne a liga is és az offseason is, számunkra mindenképp. De besértődni azért nem kéne, elég ha visszaszúrtok. Lehet minket is mi miatt piszkálni 😊

A Raiders sokkal többet nem tudott volna kihozni eddig ebből az offseasonből. A mostani vezetés megkapta a sok túlfizetett szerződést, és gyakorlatilag csak kompenzációs pickjeik voltak. Ez nagyon nehéz helyzet, amiből viszonylag jól kijöttek. nyilván nem volt akkora mozgás terük, mint nekünk vagy a Chiefsnek, de azt se felejtsük, h mi elvesztettük a védelmünk atyját, Dennis Allen, aki most pont náluk van. Ha csak megtalálja a játékosok helyét ahol igazán jók, ahogy tette ezt nálunk, máris sokat erősödhet a védelmük a jelenlegihez képest. RunDMC jobb mint Bush, Palmer is tud jobban játszani, mint ahogy kell.

Én is őket tartom a leggyengébb csapatnak, s szerintem is gyengültek tavalyhoz képest, de a Black Hole-ban bárkit elkaphatnak a divízióból, és a Coaching viszont vélhetően erősödött, ha be tartják, h kivételesen nem rúgják ki az edzőt év végén, elindulhat felfelé ez a csapat.

Ettől függetlenül természetesen a Raiders mindig és minden körülmények között vicc marad 😛

Btw: A mi draftunk se volt épp tökéletes...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Majd ha ő sem nyilvánosan írja ki, akkor PM-ezni fogok! Addig meg én is nyilvánosan!
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hátrább az agarakkal srácok, messze van még a szeptember. 😀 Legyen már nyugi itt is, legalább az offseasonig.Örüljünk v. búslakodjunk amiatt, amink van. 😂

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
Ezeket megbeszélhetnétek PM-ben is... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
De utálom a nagyképű embereket!
Lehet hogy nem jó a Raiders, de most elkezdték építeni egy új vezetéssel (nem leépíteni Ulpi!!), meglátjuk mire mennek, eddig egyáltalán nem csináltak baromságokat. De azt mondani rájuk, hogy vicc, elég nagy arcátlanság! Remélem kapsz egy-két pofont az életben és levetkőzöd ezt a nagyképűséget, mert undorító!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
De fogom élvezni amikor a Vicc szétcsap Titeket!!Rolni
kivel? 😀 mer Plamer choke más QB nincs, futójáték azért már nem olyan veszélyes Bush nélkül

és minket simán verhettek, DE csoportgyőzelemre nincs esélyNegritis
Nem akarok itt mindenféle komoly értekezésbe belemenni, mert még épphogy túlvagyunk a drafton, de viccnek kikiáltani minket hülyeség. Palmer egész offseasonnal nem lesz szar. OL jobb lesz, futás rendben lesz DMC-Jones-Goodson 3assal. Védelmünk pedig sokkal jobb lesz köszönhetően egy rendes modern NFL sémának...

Nem mondom én, h hú mi nyerjük a csoportot, mert nem mi vagyunk az esélyesek, de per pill nektek sincs sokkal több esélyetek a csoportgyőzelemre szerintem...

Azzal nincs baj, h mindenki a saját csapatát akarja elől látni, még el is hisszük első meccsig, de másikat ilyen egyszerűen leszarozni mindenféle alap nélkül sztem erős és felesleges...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
nemtom milyenek leszünk, de a másik 3 csapat kiszámítható alapvetően, ha nem lesznek sérülések:
Chiefs
Chargers
Raiders
mi bárhova kerülhetünk akkora váltás volt, eleve csoda h tavaly nem a végén hanem az elején voltunk

PM faktor vihet minket WCre legalább, de még az is messze
egy 9-7es szezonnal elégedett lennék a sorsolásunk mellettNegritis
Én egy 9-7-el nagyon nem lennék elégedett...

Szerintem 9-7-re akkor is jók lettünk volna, ha megtartjuk Tebow-t, szerzünk egy jó CB-t és még pár jobb FA-t (megvolt rá a cap space) és okosan draft-olunk...

Persze ha Tebow-ból kijött volna a bust, akkor lehettünk volna (sokkal) rosszabbak is, de akkor legalább a védelmet helyre rakhattuk volna az offseason alatt...

De erről szerintem már beszéltünk párszor... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 970 — The Mathematician
nemtom milyenek leszünk, de a másik 3 csapat kiszámítható alapvetően, ha nem lesznek sérülések:
Chiefs
Chargers
Raiders
mi bárhova kerülhetünk akkora váltás volt, eleve csoda h tavaly nem a végén hanem az elején voltunk

PM faktor vihet minket WCre legalább, de még az is messze
egy 9-7es szezonnal elégedett lennék a sorsolásunk mellett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
jelenleg a Chiefs a csoport esélyese, simán mer faszányosak, ha még QBt is találnak szoptunk
Raiders vicc, Chargersbe meg Rivers aki jó, de vesztesNegritis
Rivers akármilyen vesztes, párszor nyerte a csoportot. És most is megvan az esélye. Tavaly sem sokon múlt.
A Raiders sem vicc, csak keményen dolgoznak a leépítésén, sikerrel.
A Chiefs eddig sem ment semmire az erős keretével. Amíg nem lesz QB, nem is fog. A csoportgyőzelem közel volt, de POban akkor is szívás lett volna.
A Denverben PM nagy király. Múltkor néztem, és mióta a Coltsban volt, egyszer lettek rosszabbak, mint 10-6. Egy egyébként rossz csapatban. Mert se OL, se futás. se védelem. Csak van egy normális (nem a legjobb a ligában) elkapójuk, leginkább Harrison volt az. És két pass rusher. Ez Denverben is van. Ha hozza a formáját, kiemelten esélyesek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
Jelenleg mi vagyunk a legnagyobb lutri...

A Raiders kiszámítható, mivel keveset mozogtak az offseason-ben, a Chiefs akkor is jó lehet, ha Cassel folytatja a fos játékát, a Chargers meg szintén keveset változtatott, de ők eddig is erősek voltak, ha Rivers csak a nagyon fosnál kicsivel jobb napot hozott össze...

Mi viszont kb. csak leszünk a csoport 4. helynél előrébb, ha PM beválik, de még akkor se biztos az első hely, mivel a védelem nem erősödött, ellenben elment Allen, akinek a tavalyi szárnyalásban elég kemény része volt, JDR-ről viszont még semmit se tudunk, a támadó oldalon meg jön egy totális hátraarc, annak minden rizikójával és előnyével együtt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 970 — The Mathematician
De fogom élvezni amikor a Vicc szétcsap Titeket!!Rolni
kivel? 😀 mer Plamer choke más QB nincs, futójáték azért már nem olyan veszélyes Bush nélkül

és minket simán verhettek, DE csoportgyőzelemre nincs esély

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
jelenleg a Chiefs a csoport esélyese, simán mer faszányosak, ha még QBt is találnak szoptunk
Raiders vicc, Chargersbe meg Rivers aki jó, de vesztesNegritis
De fogom élvezni amikor a Vicc szétcsap Titeket!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 970 — The Mathematician
jelenleg a Chiefs a csoport esélyese, simán mer faszányosak, ha még QBt is találnak szoptunk
Raiders vicc, Chargersbe meg Rivers aki jó, de vesztes

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Daltont nem vertük le 1 pontnyi különbséggel? 😛JC6
Igazad van. Elnézést!

Fejből írtam az egészet. Mea Culpa!
De kettővel emlékeztem, hogy nyert, aztán meg ennyivel vesztett. Most megnéztem.
A lényeg ugyanaz ettől még. Ő nem elit (lehet lesz, de még nem az), ellene működött is a defense.
Az elv amit leírtam sztem ettől nem bukik meg.

Ha már beszélgetünk erről, én a csoportban a Raiders védelmét féltem 2012re. Egyszerűen tavaly is rosszak voltak, erről inkább a Raidass topicban vitázok ha kell. És azóta elment az egyetlen pass rusher (Shaugnessyben bízom egyedül), és az egyetlen jó CB. Hogy lesz ez ettől jobb? Sehogy.
Ellenben a csoportban a Chiefs OL+elkapók komoly falat lett(ek). Bár nincs QB. Azonan Rivers egészséges. És Tebow Manningé változott. A futásvédelem még okés lenne, bár pont a DTk nem értenek hozzá. Viszont csak a Chiefs akar futni első szándékból. A Schedule keményebb. Gondolkoztam rajtuk, de nem látom a fényt.


Állat vagyok, ami enni kér...