Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát ez nem lesz egy könnyű offseason. 21 milla szabad hely. Még ha kivágjátok a Bush-Broyles duót, ami elég valószínű szerintem, akkor is 24 millió körül lesztek. Én pl. nem ragaszkodnék feltétlenül Jason Joneshoz sem, ott azért lehetne még 3 milliót spórolni. De az, hogy FA a 3 kezdő tackle, FA a meglepetés ember Johnson az elég gond. + Rashean Mathis,
több mint 9 éve
sornyito Detroit Lions 51
Ha valaki nem olvasta volna

 www.detroitlions.com/news/lions-insider/article-1/TWENTYMAN-NFL-admits-to-another-Lions-Cowboys-error/2118c30d-61fc-4161-9beb-60972d8515b5
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Aiki szabad ügynökök lesznek idén. Raoila, Ross, Sims, Davis, Reynolds, Vaughn, akiket jövőre semmilyen formában nem szeretnék a csapatnál látni, Palmert meg Bynest nem tudom megítélni, Qb ügyben se nyilatkoznék, Josh Thomas-ról meg azt se tudtam hogy a csapatnál van. (le voltam/vagyok maradva a Red Wings meccsekkel olyankor twitter nem igazán nézek)
Unrestricted:
Ndamukong Suh, DT
Nick Fairley, DT
Rob Sims, LG
Dominic Raiola, C
Matt Prater, PK
Rashean Mathis, CB
C.J. Mosley, DT
George Johnson, DE
Darryl Tapp, DE
Dan Orlovsky, QB
Jed Collins, FB
Kellen Davis, TE
Corey Hilliard, T
Garrett Reynolds, G
Andre Fluellen, DT
Ashlee Palmer, LB
Cassius Vaughn, CB
Josh Thomas, CB
Isa Abdul-Quddus, S
Don Muhlbach, LS
Restricted:
Kellen Moore, QB
Josh Bynes, LB
Exclusive rights:
Jeremy Ross, WR

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bazza unom már, hogy minden összefoglalódra likeot kell nyomnom de muszáj 😉 😛
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez valóban egy jó év volt. Számított volna bárki Caldwell kinevezésekor, hogy biztos PO szereplők leszünk és miénk lesz a liga egyik legrettegettebb védelme? Én biztosan nem.Bazzani
Ebben nekem külső szemlélőként az tetszik leginkább, hogy a valóság mekkora sallert tud lekeverni a különböző szakértők nagyon okos és részletekbe menő előzetes elemzéseinek. 😊 Aszonták ugye, hogy Caldwell, bár vannak komoly limitjei, de arra megfelelő lesz, hogy Staffordot rendbe szedje, kihozza belőle a maximumot és csináljon egy megbízható, elit-közeli kúbét belőle. Erre mi lett? Csinált belőle egy game managert, és a meglevő anyagból összerakott egy elit defense-et. 😊 (Most mindegy, hogy ő vagy a staffja, ő a cégér.)

Sajnos leginkább mégsem erre fogok emlékezni, hanem az utóbbi hetek gyűlöletkampányára ami itt az oldalon ránk zúdult a Suh ügy és a jogos vagy jogtalan bírózás miatt. Sajnálom, hogy sokan csak akkor írnak a csapattal kapcsolatban amikor belénk lehet egyet rúgni, vagy jól meg lehet mondani nekünk az igazságot. Felmerült bennem, hogy már ezt az összefoglalót sem írom meg, de úgy gondoltam ha már elkezdtem ezt a keresztes hadjáratot a csapat megismerése érdekében akkor illik méltóképpen lezárni.Bazzani
Ezt viszont szvsz engedd el, ne feszülj bele. Minden ember más, a véleménye is más. De ettől még kár azt feltételezni, hogy rosszak a szándékai. Nekem pl. (magammal példálózok, bár szerintem nem nekem szántad, de más nevében nem beszélek), szóval nekem pl. nagyon nem tetszik Suh viselkedése. Nem is kedvelem a palit. És elítélem amit csinált. Nem várom el, hogy Te így lásd, vagy bárki így lássa, egyszerűen nekem ez a véleményem. De ha ebből, hogy megírom a véleményemet az jön le, hogy akár az ide postolókat akár a Lions-t akár bárki mást bántani akarok, heaven forbid gyűlöletkampányt folytatnék (atyaég 😊 ), az vagy azonnal írasson be engem egy magyar nyelvtanfolyamra, mert nem tudok fogalmazni, vagy pedig menjen gyorsan de rögvest pszichológushoz, mert vörös fokozatú üldözési mániája van. 😀

(Azt a párat - több biztos nincs - aki meg "olyan", azt legegyszerűbb elengedni. Csak nyer vele ha befeszül miatta az ember.)

(Elnézést az offért.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Ja és még a bírókkal kapcsolatban annyit, hogy az ítélettel nem foglalkozom, azt megtették itt már sokan. Viszont ez nem az NB 3 Dráva csoport, hanem az NFL rájátszása, ezért talán (hangsúlyozom, talán) nem ártana egy ítélet bejelentése előtt megkérdezni a kollégákat, ki mit látott (főleg a negyedik negyedben, szoros állásnál).........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Hát srácok (főleg Bazza)! Ha elmúlik ez a jogos keserűség, akkor szerintem rájöttök, hogy szép kis szezonotok volt. Minket és a vikingeket oda-vissza vertetek, a Gb-t is elcsíptétek egyszer. Nekünk ebből egy viking elleni siker, illetve a saját magunk oda-vissza megverése volt meg ....... 😊
A zakók közül is majd' mindegyik vállalható volt (talán a Patsi elleni kevésbé) , cserébe viszont az Atlanta elleni W kárpótolhatott. Ez a csapat kinőtte a 2000-es évek eleji lúzer jelzőt és komolyan ott van a PO aspiránsok között, ha kijön a lépés (11, 14), akkor be is jut. Szerintem ezután meghatározó lesz az NFC Northban.

Ezzel szemben mi lassan a ti régi utatokat kezdjük járni, 2007 óta egy PO (igaz, akkor konf döntő lett), szenvedés, edző és GM váltás és kátlerezés van jelenleg....

Én gratulálok nektek, de azért szeretném, ha jövőre kétszer valagba rúghatnánk benneteket! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Olvastam eddig az összeset Bazza, de így érzésre ez minimum top 3! Respect 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

A meccs utolsó játéka (a térdeléseken kívül természetesen).
Illegal kontakt Megatron ellen.

Nem ezen múlt, csak erről még nem volt szó.

több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Kicsit ilyen évértékelő jelleggel bedobok egy olyat kérdést, hogy mi a véleményetek az idei Staffordrol?
Szerintem (ezt Lombardi javára legyen) fejlődött idén. Labdára jobban vigyáz, érettebbek is gondolom a játékát. Ha esetleg jövőre tudna lépni megint egy szintet... Noos akkor talán az O felléphetne a D mellé...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
It's time to refocus on something positive. I'm looking forward to next season...we're definitely moving in right direction.Golden Tate


It was a good year, not a great year. Good year is you make it into the playoffs, great year you win it all.Jim Caldwell

Ez valóban egy jó év volt. Számított volna bárki Caldwell kinevezésekor, hogy biztos PO szereplők leszünk és miénk lesz a liga egyik legrettegettebb védelme? Én biztosan nem.
Sajnos leginkább mégsem erre fogok emlékezni, hanem az utóbbi hetek gyűlöletkampányára ami itt az oldalon ránk zúdult a Suh ügy és a jogos vagy jogtalan bírózás miatt. Sajnálom, hogy sokan csak akkor írnak a csapattal kapcsolatban amikor belénk lehet egyet rúgni, vagy jól meg lehet mondani nekünk az igazságot. Felmerült bennem, hogy már ezt az összefoglalót sem írom meg, de úgy gondoltam ha már elkezdtem ezt a keresztes hadjáratot a csapat megismerése érdekében akkor illik méltóképpen lezárni. Annak idején amikor jóformán komplett szezonokat beszélgettem végig magammal itt a topikban akkor sokszor vágytam rá, hogy legyen jóval nagyobb élet. Higgyétek el nem erre gondoltam. Remélem hamarosan újra az értelmes beszélgetéseké és nem a személyeskedő hozzászólásoké lesz a fórumunk.
Ennek érdekében készülök pár komolyabb projekttel, az egyik egy kicsit (tényleg csak egy kicsit) nagyobb durranás lesz az eddigieknél ha minden összejön.
Jól elkalandoztam a meccstől, pedig leginkább erről kellene beszélnem. A vereség mindig nehéz ügy, főleg ha nagy előnyről bukik az ember csapata. Idén általában mi voltunk azok akik a végén örültek, sajnos a legfontosabb meccsen nem így történ. Ez volt a csapat történetének legnagyobb előnyről elbukott rájátszás meccse. A 0-16 mellett persze, hogy ezt is meg kellett élnünk.
Mivel szeretnék egy komolyabb szezonértékelőt is írni így igazán mély elemzésekbe nem megyek most bele, érkezzen az idei utolsó "Ahogy Bazza látta":

A nap hőse:
Everybody complaining about Suh. But 32 teams will be in line to sign him next year.

Kicsit talán szándékos,hogy Ndamukong Suh kerül most kiemelésre. Elég sokat olvashattunk fórumozó társaink „tollából” mostanában a taposó eset óta. A nyilvánvaló hibái ellenére én nem tudom utálni őt és elég nehéz szívvel gondolok bele abba, hogy jövőre talán már egy másik csapat mezében láthatjuk. Bár Caldwell is az offseason legnagyobb prioritásának nevezte a megtartását én mégsem adnék rá egy lyukas garast sem, hogy Detroit játékos lesz a következő szezonban.
Suh egy rossz ember a pályán de egy remek ember a pályán kívül. Aki sportolt az alighanem saját maga is találkozott olyan csapattárssal/ellenféllel aki a zöld gyepen egy vadállat volt, de a vonalakon kívül egy csendes, szerény és segítőkész barát. Én is tudnék számtalan példát hozni, pedig az amatőr bulifoci bajnokság szintjénél soha nem jutottam magasabbra.
Többször olvastam, hogy a csapattársak is kedvelik. Legutóbb valamelyik rookie nyilatkozta, hogy milyen sokat segített neki a beilleszkedésben és a fejlődésben.
Nagyon nem mellesleg:
According to NBC Sports, Ndamukong Suh is the most charitable athlete in America.
Csak ezeknek sokkal kisebb a hírértéke és erről nem lehet habzó szájjal fröcsögni.

A Cowboys elleni meccsen sokak szerint játszania sem kellett volna, sőt örökre el kellene tiltani. Persze azért az nem lenne baj, ha a saját csapatuk leigazolná a nyáron. Ha már játszott akkor egy tőle megszokott de mások számára ritkán leutánozható produkcióval búcsúztatta a szezont és talán az oroszlános karrierjét.
Gyilkolta a futójátékot emellett 2 sack, két mínusz yardos szerelés, és két QB hit állt a neve mellett a meccs végén.
Ezek azok a pillanatok amikor nem jó NFL irányítónak lenni:

Visszavárunk SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUH!

A nap hülyéje:

Ha egy mondatban kellene elmondanom, hogy miért buktuk el a meccset akkor bizonyára benne lenne Lombardi titkos szerelmi viszonya Bush-al, de helyet hagynék bizonyára Cassius Vaughn NFL szintet meg sem közelítő játékának és könnyen belekerülhetne Jeremy Ross idegnyugtatónak semmiképp sem nevezhető butasága is. De igazából egy mondatban ez leírhatatlan, szerencsére nekem erre sokkal több helyem van itt.
Ezért kiválasztottam három dolgot (nem nincs benne bírózás mielőtt bárki ok nélkül felháborodna) ami döntően befolyásolta a meccs menetét.
Egy olyan dologgal kezdeném ami talán sokaknak fel sem tűnt, ez nem más mint Rashean Mathis kiválása. Az addig tökéletesen működő leosztás (Slay TWill-t míg Mathis Bryant-et figyelte) egy pillanat alatt romokba dőlt. Egy közepesen hozzáértő OC (bár ilyen lenne a mi Lombardi barátunk is…) egyből tudja, hogy a Lions védelem leginkább sebezhető pontja Cassius Vaughn. Semmi más dolga nincs a támadósornak mint megnézni, hogy kit őriz és őrá hívni egy játékot. Nem emlékszem olyan meccsre amikor ne kaptunk volna róla TD-t. Most éppen hason csúszva próbálta meg Williams-et szerelni, ez pedig az álmoskönyvek szerint sem jó dolog.
Másodsorban Joe Lombardit érzem leginkább felelősnek a vereségért. Sajnos továbbra sem képes megfelelően változtatni a rossz dolgokon és sokadik alkalom amikor az ellenfél védelmi koordinátorai könnyedén outcoaching-olják. Az eredménykövetőt olvasva sokakban az a tévhit él, hogy Reggie Bush jó játékos. Nem sajnos már nem az. Nagyon néha még elsül a kapanyél, de azokból a játékokból amikből Bell 5-10 yardokat hoz azokból Reggie barátunk örülhet ha eljut a LoS-ig. Persze vágjátok rá, hogy megint szerzett egy TD-t. ilyen gyakori ez?
Reggie Bush scoring a touchdown, gas is under $2 a gallon and Madonna has an album coming out. 2000s back yo.
Felfoghatatlan, hogy kulcspillanatokban (főleg 3. kísérleteknél) miért állandóan őt keressük passzokkal mikor egy Tate vagy egy Megatron vár a labdára.
Throw to Bush on 3rd down fails for the 20th consecutive time.Alex Reno SideLionReport

Azt már alig merem megemlíteni, hogy Riddick 4 elkapásból 39 míg Bush 3 elkapásból 10 yardot csinált. Azonos szerepkörből.
Lombardi marad ez nem vitás szerintem. Remélem, hogy az alábbi sorokban ott van az igazság:
Let’s not forget that Lombardi is a first-year coordinator and first-year play caller.
For those of you with more than one kid out there. How much better of a parent were you with the second child than you were the first? How about the third? Experience makes anyone better. He’s figuring it out as he goes and mistakes will be made along the way.Tim Twentyman Detroit Lions senior writer and insider

És végül rátérnék arra ami azóta sem fér a fejembe. Sokan (főleg olyan csapatok szurkolói ahol jól működő támadósor van és ritkán kényszerülnek puntra) hajlamosak jelentéktelenként kezelni a punterek szerepét. Mi az évek során megtanultuk, hogy az ő szerepük jelentős egy Lions kaliberű csapatok életében. Megörültem hisz azt gondoltam, hogy Sam Martin személyében megtaláltuk az ideális megoldást. Jót mosolyogtam amikor Butler vagy háromszor tökönrúgta a labdát a Cards Wild Card meccsén.
Akkor már nem röhögtem amikor jött a :
Worst. Punt. Ever.
10 yardos punt a mérkőzés legfontosabb pillanatában. Ahelyett, hogy a Dallas jó alaposan beszorulva a saját 10 yardosáról indíthatta volna a végső rohamot Martin TÍZ yardos rúgásának buzulásának köszönhetően a félpályáról jöhettek.
Két életbevágó meccs, két súlyos hiba. (a GB ellen egy kirúgást sikerült az ellen oldalvonalán kívülre rúgni)
Azt pedig, hogy a holder pozícióba milyen okból került a mai napig nem tudom. Nem hiszem, hogy volt idén olyan FG amikor sikerült neki normálisan, minden hiba nélkül letenni a labdát.

A nap meglepetésembere:

Warford már a mérkőzés előtt, míg Swanson az egyik play közben sérült meg. Végső megoldásként Garrett Reynolds foglalta el az RG posztot. Ez az esetek 99%-ában botrányos véget szokott érni, ellenben most Reynolds meglepően jó teljesítményt nyújtott.
If Lions pulled out a win, Garrett Reynolds would have been the MVP. Highest PFF grade (+4.0) and a forced fumble yesterday.
Mindezek ellenére soha többet nem akarom Lions mezben látni.

Kedvenc play:

Barry Church a Cowboys játékosa a meccs előtt beígérte Golden Tate-nek, hogy levadássza. Tate méltóképpen válaszolt:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlight_Stafford_to_Tate_for_51yard_TD/c75b6632-f129-45be-a92e-b3a3b00f6132
Ez az 51 yardos elkapás volt Tate karrierjében a leghosszabb ami PO meccsen történt.

Amin jót nevettünk:
Suh a Rose Bowl-on is botrányosan viselkedett:


OFFSIDE! Egy dallasi nem megengedett helyen tartózkodik:



A nap képe:
A Spirit of Detroit emlékmű is kapott némi ruházatot a meccs örömére:



Újoncfigyelő:
Ebron mind a három felé tartó labdát elkapta, összesen 21 yardot szerzett ezzel a csapatnak. Van Noy (Whitehead kiszáradása miatt) 3 snapet töltött a pályán, a statisztikai lapokra most sem került fel. Swanson jól kezdte a meccset, de egy térdsérülés miatt hamar le kellett cserélni. Lucas nehéz meccset zárt, 3 siettetés és egy sack érkezett az oldaláról.


És egy mondattal búcsúznék ami Raiola pólóján volt olvasható a meccs után:
God Forgives, Detroit Doesn't.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Most a bírói calltol elvonatkoztava, azert megkérdezném Lombardit hogy:
- van egy Bell a csaptban aki egy kurvajo Short down RB
- van egy Tate Megatron páros egy igen szenvedő CB páros ellen
erre az agyrázkódásból visszajövő egyébként is droppra hajlamos Pettigrewra megy a játék? Miert?
nyilván sokkal többet tud erről a játékról caa szurkolóként nem ertemBlevi
Mert rá senki se gondolt. :p

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ross legalább akkora rák mint Josh Smith.
Amit mindenki szépen elfelejtettkezett az Swanson kiesése, addig ment a futás rendesen.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Most a bírói calltol elvonatkoztava, azert megkérdezném Lombardit hogy:
- van egy Bell a csaptban aki egy kurvajo Short down RB
- van egy Tate Megatron páros egy igen szenvedő CB páros ellen
erre az agyrázkódásból visszajövő egyébként is droppra hajlamos Pettigrewra megy a játék? Miert?
nyilván sokkal többet tud erről a játékról caa szurkolóként nem ertem
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
...peterk2005
Ment PM.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
 bit.ly/1s0L5Xu
Ezen még eltipródnak pár napig
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ugyanakkor volt a Cowboysnak két sikeres 4th down conversionje, mindkettő TDhez vezetett. A bírók iszonyatosan elcseszték a meccset, nem csak a DPI+Facemask jelenetet, de aki azt ők döntötték el a meccs kimenetelét, annak elment (vagy nem is volt) a józan ítélőképessége.

Megértem és átérzem egyesek elkeseredését a gyakorinak mondható durva bírói tévedések miatt, de 14-0ról indulva nem az ő kezükben volt a meccs megfordítása.gyeek
Én meg ezt a felfogást nem tudom megérteni. Két kiváló, tudásban nagyon közel álló csapat küzdelmében MINDIG vannak kihagyott helyzetek, MINDIG vannak hibák, MINDIG vannak remek jelenetek, vannak momentum changerek. És nagyon gyakran hullámzik a meccs, az egyik jobban kezd, a másik feljön, fordít, a másik visszavág, stb. Errő szól a csapatsport. És a bírói hiba ebbe MINDIG beleszól. Elveszi az esélyét annak, hogy abban az adott játékszituációban a két csapat döntse el, hogy ki a jobb.

Kérdezem én, ha a Dallas meccsfordító drive-jában nem fújják be a Carey vagy a Levy elleni jogos(!!!!) defensive holdingot, és utána a Dallas netán nem lett volna képes megcsinálni a TD-t, akkor a Detroit jogosan nyer, és a Dallas a béna? Mert az érveidből ez a logika jön ki. Az jön ki, hogy ha a Dallastól elvették volna azt a két playt és ennek következtében (2 playyel kevesebből) nem tudták volna megcsinálni a TD-t, akkor ők a bénák.

Én úgy gondolom, hogy ez a logika a béna. Ezt a meccset a Detroit azért veszítette el, mert (a) nem tudott élni több esetben sem a lehetőségeivel ÉS (b) egy esetben meg nem adták meg az esélyét, hogy eldőljön, hogy tud-e élni a lehetőséggel vagy sem. És annak az ÉS-nek nem szabadna ott lennie. Legalábbis ekkora ÉS-nek. Kicsi ÉS-ek sajnos mindig vannak. De semmi sem tökéletes, ez nem is várható el. Egy bizonyos minőség viszont igen. És a szurkoló joggal kritikus, ha nem kapja meg ezt a minőséget.

Megjegyzem a semleges szurkoló is. Ehhez nem kell fannak lenni. Gyerekkorom óta nem voltunk ott egy foci VB-n, EB-n sem, nincs kedvenc csapatom, nem is nagyon érdekel a foci, de mindig felbasz, ha valami durva bírói hibát látok, ami beleszól a meccs alakulásába. Csak még jobban elveszi a kedvem a foci nézésétől. Az amerikai fociban meg ezért nem jó emlék az emlegetett Seattle-Green Bay meccs. Vagy, hogy mondjak egy másikat: A 2009-es Saints-Vikings meccs. Ott is erősen belenyúltak a bírók a végén, és ettől keserű az ember szája íze. Akkor is, ha Favre-nek ettől még nem kellett volna INT-et dobnia a végén. De Favre egy játékos, neki szerepe, hogy eldöntsön vagy elbukjon egy meccset, a bíró meg nem játékos, neki nem lenne ilyen szerepe.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Az O a második félidőben ötször volt pályán:
Interception (felperdült labda, megúsztuk pont nélkül)
FG
3&out
DPI-s eset (saját 5 yardról Dallas 46-osig)
utolsó támadás 2 és fél perc - hátrányban
Szerintem is döntő volt az az ítélet.kajki
Attól tartok ezt komolyan gondolod... Ha az irónia detektorom kell frissíteni, akkor megkövetlek.

Kezdve azzal, hogy 4 possesiont soroltál, az ismeretlen 5. lehetett volna akár TD.
FG helyett TD esetleg?
3&out-nál is lehetett volna inkább TD-t szerezni.
DPI-s esetnél is lehetett volna TD-t szerezni (ahelyett, hogy Stafford hideg vérrel lejáratja az órát, vsz edzői utasításra. De még után is 4&6 lett volna a Cowboys térfeléről).
Az utolsó támadásban is.

Ugyanakkor volt a Cowboysnak két sikeres 4th down conversionje, mindkettő TDhez vezetett. A bírók iszonyatosan elcseszték a meccset, nem csak a DPI+Facemask jelenetet, de aki azt ők döntötték el a meccs kimenetelét, annak elment (vagy nem is volt) a józan ítélőképessége.

Megértem és átérzem egyesek elkeseredését a gyakorinak mondható durva bírói tévedések miatt, de 14-0ról indulva nem az ő kezükben volt a meccs megfordítása.gyeek
Ezzel nagyjából azt mondod, aki negyedtávnál 2TD-vel vezet azzal a hátralevő háromnegyedben bármit meg lehet csinálni, akkor is ő a béna.harras
Nahát, tényleg ezt mondom? Hmm... nem. Nem csak nagyjából, de még rohadt távolról sem. Ne képzelődj az írásommal, ez nem impresszionista festmény.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
harras Arizona Cardinals 515
Az O a második félidőben ötször volt pályán:
Interception (felperdült labda, megúsztuk pont nélkül)
FG
3&out
DPI-s eset (saját 5 yardról Dallas 46-osig)
utolsó támadás 2 és fél perc - hátrányban
Szerintem is döntő volt az az ítélet.kajki
Attól tartok ezt komolyan gondolod... Ha az irónia detektorom kell frissíteni, akkor megkövetlek.

Kezdve azzal, hogy 4 possesiont soroltál, az ismeretlen 5. lehetett volna akár TD.
FG helyett TD esetleg?
3&out-nál is lehetett volna inkább TD-t szerezni.
DPI-s esetnél is lehetett volna TD-t szerezni (ahelyett, hogy Stafford hideg vérrel lejáratja az órát, vsz edzői utasításra. De még után is 4&6 lett volna a Cowboys térfeléről).
Az utolsó támadásban is.

Ugyanakkor volt a Cowboysnak két sikeres 4th down conversionje, mindkettő TDhez vezetett. A bírók iszonyatosan elcseszték a meccset, nem csak a DPI+Facemask jelenetet, de aki azt ők döntötték el a meccs kimenetelét, annak elment (vagy nem is volt) a józan ítélőképessége.

Megértem és átérzem egyesek elkeseredését a gyakorinak mondható durva bírói tévedések miatt, de 14-0ról indulva nem az ő kezükben volt a meccs megfordítása.gyeek
Ezzel nagyjából azt mondod, aki negyedtávnál 2TD-vel vezet azzal a hátralevő háromnegyedben bármit meg lehet csinálni, akkor is ő a béna.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Az O a második félidőben ötször volt pályán:
Interception (felperdült labda, megúsztuk pont nélkül)
FG
3&out
DPI-s eset (saját 5 yardról Dallas 46-osig)
utolsó támadás 2 és fél perc - hátrányban
Szerintem is döntő volt az az ítélet.kajki
Attól tartok ezt komolyan gondolod... Ha az irónia detektorom kell frissíteni, akkor megkövetlek.

Kezdve azzal, hogy 4 possesiont soroltál, az ismeretlen 5. lehetett volna akár TD.
FG helyett TD esetleg?
3&out-nál is lehetett volna inkább TD-t szerezni.
DPI-s esetnél is lehetett volna TD-t szerezni (ahelyett, hogy Stafford hideg vérrel lejáratja az órát, vsz edzői utasításra. De még után is 4&6 lett volna a Cowboys térfeléről).
Az utolsó támadásban is.

Ugyanakkor volt a Cowboysnak két sikeres 4th down conversionje, mindkettő TDhez vezetett. A bírók iszonyatosan elcseszték a meccset, nem csak a DPI+Facemask jelenetet, de aki azt ők döntötték el a meccs kimenetelét, annak elment (vagy nem is volt) a józan ítélőképessége.

Megértem és átérzem egyesek elkeseredését a gyakorinak mondható durva bírói tévedések miatt, de 14-0ról indulva nem az ő kezükben volt a meccs megfordítása.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Èn csak egy dologban vagyok biztos... Ekkora forgalma az elmúlt 10 évben nem volt a Lions topicban mint az utóbbi egy hónapban. Raiola tapisás, Suh taposás, DPI vagy nem, akadt vitatéma dögivel. Hogy a témában is megnyilvánuljak szerintem DPI volt 10/8-at befújnak ebből a fajtából. Viszont a meccs nem ezen ment el. 6 pont a 2. félidőben a Dallas balfaszkodása ellenére ( int után kihagyott FG, beszorított Lions 1 yardról puntol a marhája meg megüti a kickert, elszakított fumbli stb stb...) sokkal inkább meghatározó volt. Persze ha ellenünk ítélnek ilyet én is felhúznám magam, ilyen ez a szurkolói természet...

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Azt hiszem Bazza véleménye elég mértékadó lehet egy ilyen meccs után és abból a pár mondatból amit írt egyértelmű hogy ő sem a bírókat okolja hanem az O-t (és Lombardit ugye). Ha nekünk nem hisztek legalább neki esetleg elhihetnétek hogy ugyan hibás bírói döntés született (főleg ahogy...) de addigra ezt a meccset már be kellett volna húznia a Lionsnak. Kaptak egy félidő előnyt + ugye volt az a punt amikor elütötte a fogalmatlan dallasi a rúgót (abban a driveban volt még egy nevetséges misstackle Staffordon 3rd down-nál) és abból a drive-ból is td született, amit így akár ajándéknak is fel lehet fogni.
Ekkora előnyt ilyen szinten a jobb csapat már kihasznál - a Lionsnak ez nem sikerült ergo sztem nem is volt jobb mint a Cowboys. Sajnos azt kell mondjam hogy ha ezt a meccset vki más ellen játssza a Dallas valószínű kikapnak.
Az O produktivitásával egész évben problémátok volt, ez most is látszott.davemayer
Hagyjuk már. A Bojsz ugyanakkora hibákat csinált, kezdve a vesztett fumblitól a kihagyott FG-ig és a buta penaltykig. A különbség az a bizonyos ítélet volt.MacPhisto
Az O a második félidőben ötször volt pályán:
Interception (felperdült labda, megúsztuk pont nélkül)
FG
3&out
DPI-s eset (saját 5 yardról Dallas 46-osig)
utolsó támadás 2 és fél perc - hátrányban
Szerintem is döntő volt az az ítélet.kajki
Ha úgy nézzük, hogy 3 pont bent maradt és mondjuk ezzel a 3 ponttal a végén elég lett volna egy FG is akkor valóban mondhatjuk döntőnek.
Ha azt nézzük hogy 13 perc után 14-0 volt az állás nektek. Első 2 driveból 2 TD-t szereztetek. Majd ezután
Punt - Punt - FG - Int - FG - Punt - DPI eset(ezt Puntnak ne nevezzük) - Fumble amit ez az O feltudott mutatni. Akkor inkább azt mondanám és szerintem aki kicsit is eltud vonatkoztatni az egész DPI esettől, hogy ez bizonyult döntőnek.
A védelem megint remek volt. Ezt a Dallast ami a Phili vereség óta 41 -38 - 42 - 44 pontot termelt 24 ponton tartották. Arról nem egy ítélet tehet, hogy Lombardi 2 drive után kretén üzemmódba váltott és össz-vissz 6 pontot tudtatok feltenni a maradék 47 percben. Persze így is nyerhettek volna talán, de azért így egy ítéletre kihegyezni a bukásotokat ezekután erős.
Nah de már annyit írtam ide tuti elegetek van úgyhogy befejeztem, jövőre NFC North rangadók amihez mi remélem felnövünk, ti pedig tovább nőttök a GB meg majd szomorkodik a 3. helyen.
több mint 9 éve
kajki Detroit Lions 16
Azt hiszem Bazza véleménye elég mértékadó lehet egy ilyen meccs után és abból a pár mondatból amit írt egyértelmű hogy ő sem a bírókat okolja hanem az O-t (és Lombardit ugye). Ha nekünk nem hisztek legalább neki esetleg elhihetnétek hogy ugyan hibás bírói döntés született (főleg ahogy...) de addigra ezt a meccset már be kellett volna húznia a Lionsnak. Kaptak egy félidő előnyt + ugye volt az a punt amikor elütötte a fogalmatlan dallasi a rúgót (abban a driveban volt még egy nevetséges misstackle Staffordon 3rd down-nál) és abból a drive-ból is td született, amit így akár ajándéknak is fel lehet fogni.
Ekkora előnyt ilyen szinten a jobb csapat már kihasznál - a Lionsnak ez nem sikerült ergo sztem nem is volt jobb mint a Cowboys. Sajnos azt kell mondjam hogy ha ezt a meccset vki más ellen játssza a Dallas valószínű kikapnak.
Az O produktivitásával egész évben problémátok volt, ez most is látszott.davemayer
Hagyjuk már. A Bojsz ugyanakkora hibákat csinált, kezdve a vesztett fumblitól a kihagyott FG-ig és a buta penaltykig. A különbség az a bizonyos ítélet volt.MacPhisto
Az O a második félidőben ötször volt pályán:
Interception (felperdült labda, megúsztuk pont nélkül)
FG
3&out
DPI-s eset (saját 5 yardról Dallas 46-osig)
utolsó támadás 2 és fél perc - hátrányban
Szerintem is döntő volt az az ítélet.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Európai fociban előfordul, hogy bírókat felmentenek a munka alól.
Ez az NFLben hogy van? Mikor vezethet legközelebb meccset a brigád?
Van hivatalos értékelés? Van akit kirúgnak vagy elmarasztalnak?!topmodell
már hogyne lenne

Tuesdays are nervy times for the officials. “Our moment of truth,” Steratore says. That’s when the preliminary grades from the games just officiated are emailed to every official, usually by 2 p.m. Eastern Time. The NFL employs a crew of officiating supervisors, usually former officials, to pass judgment on the current guys. In this case former umpire Ed Coukart is the supervisor assigned to the Texans-Cardinals game Steratore’s crew had worked the previous day, and Coukart spends Monday going over each official’s performance on every play. The grades can be appealed by the crew chief, and supervisors conference with league bosses Wednesday to review the grades before they become final late that day.

és ezeken az osztályzatokon múlik, hogy mely crew az, aki egyáltalán esélyes AFC/NFC döntőre vagy a fő célra, a Super Bowlrabaggio
kiegészítve azzal, amit korábban mondtam, hogy az alapszakaszban együtt dolgozó csapatokat szétszedik (ezek az alapszakasz csapatai:  www.footballzebras.com/2014/08/07/10910/) és elméletileg top 2/3-ad vezet új felosztásban.
a Dallas meccsen Morelli mellett nem volt saját embere:  www.footballzebras.com/2014/12/31/12208/
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Azt hiszem Bazza véleménye elég mértékadó lehet egy ilyen meccs után és abból a pár mondatból amit írt egyértelmű hogy ő sem a bírókat okolja hanem az O-t (és Lombardit ugye). Ha nekünk nem hisztek legalább neki esetleg elhihetnétek hogy ugyan hibás bírói döntés született (főleg ahogy...) de addigra ezt a meccset már be kellett volna húznia a Lionsnak. Kaptak egy félidő előnyt + ugye volt az a punt amikor elütötte a fogalmatlan dallasi a rúgót (abban a driveban volt még egy nevetséges misstackle Staffordon 3rd down-nál) és abból a drive-ból is td született, amit így akár ajándéknak is fel lehet fogni.
Ekkora előnyt ilyen szinten a jobb csapat már kihasznál - a Lionsnak ez nem sikerült ergo sztem nem is volt jobb mint a Cowboys. Sajnos azt kell mondjam hogy ha ezt a meccset vki más ellen játssza a Dallas valószínű kikapnak.
Az O produktivitásával egész évben problémátok volt, ez most is látszott.davemayer
Hagyjuk már. A Bojsz ugyanakkora hibákat csinált, kezdve a vesztett fumblitól a kihagyott FG-ig és a buta penaltykig. A különbség az a bizonyos ítélet volt.MacPhisto
én eredetileg is a Bojsz egyik hibáját írtam le így a "Bojsz ugyanakkora hibákat csinált" nem ideillő hozzászólás 😊 (de tényleg még fg-t is kihagytak)
az meg hogy úgy érzed hogy az a bizonyos ítélet volt a különbség teljes egészében a saját csapatod O-nek köszönhető, normális esetben most ugyanígy beszélnénk erről de nem lett volna végeredményt befolyásoló, max nem 10 ponttal nyertek csak 3-mal.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal