Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 8 éve
Nickname Detroit Lions 18
Üdv mindenkinek!

Már lassan 7 éve vagyok Lions fan és most jutottam el arra pontra, hogy ezt a terhet nem lehet egyedül cipelni. Régóta olvasom a fórumot, többször terveztem már, hogy regisztrálok, eddig meghagytam magamnak a vasárnap estéket, egy nehéz hét után hideg sör mellett kikapcsolódni... Hát eljött az idő a váltásra. Alapjáva véve optimista személy vagyok, mégis ez volt az első szezon amikor bizakodva vártam kezdés, ennek alkalmából végre beruháztam NFL gamepass-re is, úgyhogy mostmár HD-ben nézhetem a szenvedést. Látom nagyon sokan csalódottak vagytok, én is az vagyok, de ez az oldala a játéknak is hozzá tartozik a sporthoz, számomra nem változtat semmin ugyanúgy leülök vasárnap este... sör behűtve... immár remélem veletek.

Go Lions!
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
gyerekek, Karácsonykor kiesési rangadót játszunk? 😀
petey
Nektek már van győzelmetek! Szinte sikeres csapat vagytok.
Majd inkább a Bears ellen, ott lesz csata rendesen, hogy ki a rosszabb.
Bazzani
Olyan lesz, mint a Tiszakécske-Stadler.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
gyerekek, Karácsonykor kiesési rangadót játszunk? 😀
petey
Nektek már van győzelmetek! Szinte sikeres csapat vagytok.
Majd inkább a Bears ellen, ott lesz csata rendesen, hogy ki a rosszabb.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
gyerekek, Karácsonykor kiesési rangadót játszunk? 😀

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Lesz itt még csapategység bomlás. További beszólások a koordinatornak. Es hasonló események.
"Izgalmas" szezon elé nézünk.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
#Falcons OL has allowed just 13 total pressures, best in NFL. #Lions allowed the most with 51.
17 pressures per game, 43 Passing snaps per game. Pressure 40% of all Passing snaps.
És mellette nem működik a futás sem.
Nem rúgnám ki az OL edzőt helyből, áááááááááááááááá.

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
The Denver Broncos have had a losing record 6 times in the last 40 years. 34 out of 40 years, .500 or better.
In the last 20 years, the New England Patriots have had a losing record in 2 seasons. 18 of 20, they had a winning record.
In the last 25 years, the Green Bay Packers have had 2 losing seasons. 23 out of 25.

Üvölteni tudnék bazmeg.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
“I haven’t heard that yet from that player. I didn’t read anything about it but that’s not the first time this year that another player has said that,” Tate said. “I’ve had a couple occasions in literally each game, where they called out our play for one, then afterwards been like, ‘Hey, we knew what you guys were doing.’ I don’t know how they know or what film they’re watching that we’re giving away. That’s something we got to go back and watch our tendencies to figure out where we line up or how we line up or what formation or whatever it may be. We’ve got to figure it out because we’re clearly giving away. All three weeks, a player’s come up to me and said, ‘We knew what you were going to do.’ That’s bad.”

Nem vagyunk kiismerhetőek.
Bazzani
Épp csak nem hülyézte le Lombardit.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
“I haven’t heard that yet from that player. I didn’t read anything about it but that’s not the first time this year that another player has said that,” Tate said. “I’ve had a couple occasions in literally each game, where they called out our play for one, then afterwards been like, ‘Hey, we knew what you guys were doing.’ I don’t know how they know or what film they’re watching that we’re giving away. That’s something we got to go back and watch our tendencies to figure out where we line up or how we line up or what formation or whatever it may be. We’ve got to figure it out because we’re clearly giving away. All three weeks, a player’s come up to me and said, ‘We knew what you were going to do.’ That’s bad.”

Nem vagyunk kiismerhetőek.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
We pretty much knew what they were gonna do, and they did it.Bradley Roby CB, Denver Broncos


Azt gondolom, hogy ez az előbbi idézet mindent elmond a meccsről és akkor sem hibáznék túl nagyot ha az összefoglaló itt érne véget. Persze nyilván sokkal több dolog történt annál minthogy edzői szinten teljesen leiskoláztak minket és Ti azért "tartotok" engem, hogy görbe tükröt mutassak a fájdalmas eseményekről így vágjunk is bele a közepébe, kezdődjön az eheti "Ahogy Bazza látta".
De mielőtt a dolgok mélyére ásnék be kell vallanom valamit. Újra Lions drukkernek érezhetjük magunkat. Visszakaptuk azt a csapatot akibe valamilyen furcsa indokból annak idején beleszerettünk. Visszakaptuk őket akik megóvnak minket attól, hogy a sikerektől felbuzdulva esetleg túlzottan nagyképűek legyünk. Megóvnak minket attól az idegeskedéstől ami több drukkert is ér Karácsony és Szilveszter környékén, miszerint bejut e a csapata a rájátszásba avagy nem. Hát ki szeret az év ezen időszakában idegeskedni? Ki akar a Reszkessetek betörők helyett valami idegfeszítő vérre menő focimeccset nézni? Ugyanmár.
Kicsit olyanok vagyunk mint a Washington Generals. Nem mond semmit a név? Ők voltak a Harlem Globetrotters ellenfelei és szenvedtek cirka tízezerszer vereséget a sztárcsapattól.

Mi is ilyenek vagyunk. Küzdünk, akarunk, néha vezetünk is de a végén mindig a nagycsapat győzedelmeskedik. A közönség örül, mindenki hazamegy.
Az a pár drukker meg senkit nem érdekel aki ezért pénzt, időt pocsékolt.

Javaslok is egy új logót a csapatnak, ez szerintem sokkal jobban megmutatja a valóságot:


Kicsit amúgy könnyebb helyzetben vagyok a vereségek után, hiszen ilyenkor valósággal elárasztják az internetet a jobbnál-jobb képek/videók. Talán az nehéz csak, hogy mindet bele tudjam sűríteni a mondandóba. Na de térjünk is a lényegre.

A nap hülyéje:

Ahogy ez a kép is mutatja megint rendesen pofánvágtuk saját magunkat. 2010 óta ez volt az első hazai nyitómeccs amit elbuktunk én mégis egy másik dátumot vizsgálnék meg közelebbről, ez pedig 2013. Ez az az év amikor Jim Schwartz és kompániája elhagyta szeretett csapatunkat.
Mi is volt velük a probléma?
Nézzünk párat:
- Matt Stafford az állítólagos remek képességei ellenére nem tudott a csapat vezére lenni, labdaeladásai gátat szabtak a támadóegység fejlődésének.
- A támadófal bizonyos időszakokat eltekintve nem volt képes jó játékra, bár a Linehan féle séma ezt el tudta néha maszkírozni elfogadható szintre.
- Jahvid Best sérülése után a futójáték megdöglött.
- A jónak tűnő névsor ellenére az offense nem tudott pontokat termelni.
- Állandó szabálytalanságok a pályán, balhék a pályán kívül.
- A speciális egység a liga legrosszabbjai közé tartozott.
- A secondary nem volt képes NFL szintű produkciót nyújtani.
- Nevetséges edzői döntések, a szabályok nemismerete.

Hirtelen felindulásból ezek jutottak eszembe. Hát keveset tudnék ezek közül mondani amiben most jobban állunk.
Talán annyi, hogy nem rántanak gépfegyvert a játékosaink a Tesco parkolóban illetve nem száguldoznak autóval teljesen befüvezve 180-al a város utcáin zenét bömböltetve.

Stafford jelenleg (a PFF szerint) a liga legrosszabb QB-ja.
Matthew Stafford's @PFF grade through first three games is -13.7, by far the worst among all QBs.
Döntéshozatalban nem fejlődött, eladott labdáinál talán csak az észre nem vett üres elkapók száma nagyobb. Persze ebben nagy segítségére van a 0-16-os időket idéző támadófal és a soha nem látott gyengeségű futójáték. 2007 óta nem fordult elő, hogy két egymást követő meccsen 40 yardnál kevesebbet futottunk volna. Ezzel természetesen a liga 32., utolsó helyén állunk.
18,7 pont/game-es mutatóra sem lehetünk túl büszkék, azt hiszem bizton állíthatom, hogy ez a játékosállomány ennél sokkal többre hivatott.


Persze a speciális egység is kitesz magáért. Egy XP kísérletnél a fal nem képes megvédeni Pratert, egy másiknál (amit a Broncos rúg) Darius Slay rossz helyre áll fel mert elmondása szerint nem ismerte a szabályt miszerint az egyik oldalt nem lehet túltölteni.

De persze edzői fronton sem vagyunk előrébb. Caldwell időt kért amikor a Denver 60 yardos FG-jánál már éppen lepörgött volna az óra és a kicker éppen mellévágta azt. Miért ne segítsük őket? Persze másodszorra 5 yard-dal közelebbről már beverték. Állítólag "miscommunication" volt. Szerintem az egész szezonunk az.
Sajnos kezd beigazolódni Jim bácsiról ami félelem volt előzetesen vele kapcsolatban. Amikor megy a szekér akkor jó edző, de ha elakad a kocsi kereke akkor képtelen kirángatni azt a sárból. Sajnos a mi kerekünk nagyon elakadt a múlt szezon vége óta.

De végigmehetnénk az összes ponton, a már említett pályán kívüli balhékat leszámítva sehol sem állunk jobban mint Jim Schwartz idejében.
A Lombardi-Linehan párhuzamban pedig le sem merem írni, hogy visszasírom a százszor elátkozott korábbi koordinátorunkat.


Szeretnék külön kiemelni 4 játékost aki különösen rossz teljesítményt nyújtott a meccsen.
Itt van először is a már sokszor megénekelt barátunk Cornelius Lucas aki annyira rossz volt, hogy még ez a tragikusan gyenge edzői stáb is kiszúrta és két drive után leszedte a pályáról.

Persze azért a speciális egységben még visszakerült a pályára és sikerült is tönkrevágnia egy XP kísérletet.
Most abba inkább bele sem megyek, hogy a helyettese Waddle milyen szintű mélységeket ért el a PFF-nél.

A támadófal számomra legnagyobb csalódása mégis Riley Reiff. Amilyen ígéretesen indult a karrierje nálunk olyan gyenge évet produkál idén. Jeff Backus utódjának szánták, idén tökéletesen leutánozza Backus leggyengébb éveit az biztos. Persze Caldwell papa vele is teljesen meg van elégedve.
He's been solid. Nobody's been perfect.Caldwell on LT Riley Reiff

Majd együtt tudnak menni Staffordot látogatni a kórházba.

BigPlay Slay. Így mutatkozott be a meccs előtti felvezetőben Darius Demetrius Slay barátunk. Azt elfelejtette hozzátenni, hogy a big play-eket rajta csinálják majd a meccsen. A 163 éves, karerőben elméletileg gyengült Manning úgy verte meg két mély passzal ahogy azt az iskolában tanítják. Kisebb pofa nagyobb játék, ez az amire szükség volna.
Fel is robbant Slay twitter oldala a meccs után és nem a dícsérő szavaktól:
 twitter.com/_bigplayslay9/status/648359050208518144

 prod.images.lions.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/LIONS/assets/images/imported/DET/photos/clubimages/2015/09-September/tempAP_70671706153--nfl_mezz_1280_1024.jpg
A meccs leggyengébb játékosának olyasvalakit választottam aki az egyik személyes kedvencem. Joique Bell-t tavaly sokszor neveztem a szegény ember Marshawn Lynch-ének. Idén ebből csak a szegény ember igaz maximum, az is csak ránk amikor nézzük a játékát.
3 meccsen 17 kísérletből 21 yardot sikerült összeszorgoskodni, melyek közül egy 7 yardos vágta volt a leghosszabb.
Persze ebben a fal játéka sem segíti de ő eddig pont abban volt erős, hogy az ilyen szituációkban is kiküzdje magát.

Bell (Denver elleni) 10 futásának elemzése:
 www.detroitlions.com/news/lions-insider/article-1/FILM-REVIEW-Blocking-up-front-limits-Bell/68c1f048-5e46-42e0-aa35-cd7136d4d608
Talán eljött az idő, hogy kicsit pihentessük és a labdát a sokkal robbanékonyabb Abdullah vagy a hasonlóan erős Zenner kezébe adjuk.

A nap hőse:
 prod.images.lions.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/LIONS/assets/images/imported/DET/photos/clubimages/2015/09-September/temp09272015GavinSmith11450--nfl_mezz_1280_1024.jpg
Amilyen rossz volt a támadósor annyira reménykeltő volt a védelem. Az elsőszámú feladat -miszerint teljesen limitáljuk a Broncos futójátékát- remekül sikerült hisz összesen 41 futott yardon tartottuk őket. Sajnos Levy hiánya továbbra is erőteljesen rányomja a bélyegét a passzvédekezésre.
Ennek ellenére a 24 kapott pont elfogadható, egy hatékonyabb offense-el ez egy nyerhetőnek tűnő meccs volt.
Kiemelném Rashean Mathis-t aki az elmúlt hetek szenvedései után újra a régi fényében tündökölt (6 TKL, 2 PD, 2 TFL), Stephen Tulloch is végre kezd visszatérni korábbi játékához bár neki sokat segít, hogy egyértelmű passzjátékoknál nincs a pályán.
A meccs és az idei Lions védelem legjobbja Josh Bynes, aki Levy helyén játszva nagyszerűen teljesít. A PFF OLB ranglistáján a 6.helyen áll. A Broncos ellen két kulcsfontosságú szerelése volt 3. kísérletnél, összesen 6 szerelés és egy levédekezett passz áll a neve mellett a statisztikai lapon. Alighanem Levy visszatérése után is a csapatban marad majd, kérdés, hogy Tulloch vagy Whitehead kárára.

A nap meglepetésembere:
Nehéz egy ilyen meccs után meglepően jó teljesítményt találni. TJ Jones az előszezon meccsek után egy éles meccsen is megmutatta, hogy veszélyes punt returner lehet belőle. Nem igazán értem, hogy a gyorsaságát és jó irányváltásait miért nem próbáljuk meg a támadók között is kamatoztatni?

Kedvenc play:

Annyi remek játékunk volt a meccsen, hogy a bőség zavarával küzdök. Választhatnám azt amikor Stafford saját magának passzolt -6 yardért vagy a majdnem visszahordott elhibázott extra pontunk is könnyedén az évkönyvekbe kerülhetett volna.

De sikerült ezt is felülmúlni. A múlt héten egy kétpontos kísérletnél Joique Bell középső futását választotta a nagytudású Lombardi, ami nulla yardért nem volt annyira sikeresnek mondható.
Kétszer nem lép ugyanabba a folyóba az ember mondhatnánk ezért a kétpontos kísérletnél most Joique Bell fél yardos középső futását választotta. Még 2-3 meccs és sikerülni fog!
TWO-POINT CONVERSION ATTEMPT. J.Bell rushes up the middle. ATTEMPT FAILS.

Amin jót nevettünk:
Tim Wright megmutatja, hogy miképpen blokkol egy igazi profi.
 uproxx.files.wordpress.com/2015/09/tim-wright-block.gif?w=650

A SNF busza megérkezett a stadionhoz, játékosaink pedig meglepetésszerűen megjelentek rajta:


A nap képe:
DeAndre Levy indul a meccsre.


És egy bónusz, a South Park szereplője Butters aki Lions fan (szegény):

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Fun fact!

Lions had 10 double digit seasons in their ENTIRE HISTORY
Pats have won double digits 12 yrs IN A ROW
MacPhisto
Nem értem hogy fizetési sapkával hogyan lehet egy csapat ennyire sikertelen mint a miénk.
A feltételek alapvetően egyenlőek lénnének és mégis ilyen különbségek vannak. Évtizedek óta vagyunk rosszak.

És éppen ezért tud triplán fájni a
Boys elleni vereségünk. Mert nekünk 10 évente adatik meg az esély hogy egy kurva meccset nyerjünk a rájátszásba (azt is elveszik)
topmodell
Ugyanez jutott eszembe. Vissza kéne lapozni, hogy hát vannak bírói tévedések, de sebaj fiúk, majd jövőre! se.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Fun fact!

Lions had 10 double digit seasons in their ENTIRE HISTORY
Pats have won double digits 12 yrs IN A ROW
MacPhisto
Nem értem hogy fizetési sapkával hogyan lehet egy csapat ennyire sikertelen mint a miénk.
A feltételek alapvetően egyenlőek lénnének és mégis ilyen különbségek vannak. Évtizedek óta vagyunk rosszak.

És éppen ezért tud triplán fájni a
Boys elleni vereségünk. Mert nekünk 10 évente adatik meg az esély hogy egy kurva meccset nyerjünk a rájátszásba (azt is elveszik)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
2 pont szerzés hátrányban az utolsó percben 30 yardon belül kb egyszer nem próbáltatok az end zone-ba dobni. Csak a rövid passzok szélre, arra se nagyon hagyva esélyt, h az elkapás után bevigyék. Ilyen után nem kirúgni szokták az OC-t, hanem nyilvánosan felakasztani. Ezzel gyakorlatilag feladta Lombardi (vagy Caldwell?) a meccset. Nem az a baj, h nem fordította meg veszett helyzetből, hanem h meg se próbálta megnyerni... Az elmúlt évek Broncosa és a Pecc se szerez úgy TD-t ha nem is próbál.

Egyébként az ellenfél szemével én úgy érzem, h nagyobb pech lett volna a vereségünk, mint amekkora mázli volt a győzelmünk, de simán lehetett volna egy 14-14-es negyedik negyedbeli állás egy missed FG utáni kedvező Lions field positionnel, és akkor az én szervezetem is több adrenalint termel. Persze nekünk se tiltotta meg senki, h hátrányban is végig menjünk a pályán egy TD-ért, vagy h a védelem a short fieldet is kivédekezze, de Lions szempontból úgy érzem több volt ebben a meccsben, mint amit sikerült kihozni belőle. Az ilyet pedig általában a coaching számlájára írják...

Sok sikert a továbbiakban! ...különösen az AFCW csapatok ellen 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az OL-be hozott Mayhew egy első körös LT-t, egy első és egy harmadik körös OG-t és egy harmadik körös centert (és egy hetedik körös meg két top UDFA OT-t). Plusz egy veteránt (OG/C).
Bazzani
Hát, jól sikerült. Se blokk, se futás.
MacPhisto
Lehet az OL-coachot kellene kirúgni kezdetnek. Ha az utódja se tud velük mire menni akk lehet mondani h biz a scoutingban volt a hiba.
empty taxi
A legtöbb detroiti elemző is az edzőkben és a nem megfelelő sémában látja a hiba okát.

több mint 8 éve
Blevi 8 237 — Lions & Cowboys fan
Az OL-be hozott Mayhew egy első körös LT-t, egy első és egy harmadik körös OG-t és egy harmadik körös centert (és egy hetedik körös meg két top UDFA OT-t). Plusz egy veteránt (OG/C).
Bazzani
Hát, jól sikerült. Se blokk, se futás.
MacPhisto
Hozzáteszem azért volt amikor működött a fal szóval nem hiszem hogy az emberállomány a probléma. Reiff, Warford, Tomlinson lehet bennük hosszú távú potenciál. Lombardit kéne innen kva gyorsan elktakarítani.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember
Az OL-be hozott Mayhew egy első körös LT-t, egy első és egy harmadik körös OG-t és egy harmadik körös centert (és egy hetedik körös meg két top UDFA OT-t). Plusz egy veteránt (OG/C).
Bazzani
Hát, jól sikerült. Se blokk, se futás.
MacPhisto
Lehet az OL-coachot kellene kirúgni kezdetnek. Ha az utódja se tud velük mire menni akk lehet mondani h biz a scoutingban volt a hiba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Fun fact!

Lions had 10 double digit seasons in their ENTIRE HISTORY
Pats have won double digits 12 yrs IN A ROW

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Az OL-be hozott Mayhew egy első körös LT-t, egy első és egy harmadik körös OG-t és egy harmadik körös centert (és egy hetedik körös meg két top UDFA OT-t). Plusz egy veteránt (OG/C).
Bazzani
Hát, jól sikerült. Se blokk, se futás.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az OL-be hozott Mayhew egy első körös LT-t, egy első és egy harmadik körös OG-t és egy harmadik körös centert (és egy hetedik körös meg két top UDFA OT-t). Plusz egy veteránt (OG/C).

több mint 8 éve
Blevi 8 237 — Lions & Cowboys fan
Ha ma nem vágják ki Lombardit (már pedig nem) akkor vele szenvedjük végig az évet. Az ellenfelek DC-i körberöhögik.
Most azt gondolom, hogyha Mayhew és Caldwell nem lép akkor ők is mennek miatta az év végén.
A Seahawks ellen pontot sem szerzünk most szólok.
Bazzani
Én nagy támogatója vagyok Mayhew munkájának, de szerintem idén a csapatépítést kicsit eltolta. Ha kitart/kitartanak Lombardi mellett akkor vsz Ő is bukni fog és megint mehet a rebuild. Nem tudom jó lenne-e most ebbe belemenni, mert azért talent levelben nem rossz ez a keret, de az idén mutatott játék eddig iszonyatos arculcsapás.
Blevi
Én nem tudom ezen mit lehet támogatni.

Az én fejemben egy NFL csapat építése egyetlen helyen kezdődik: a fallal. Ha van O-falad, egy közepes QB-val is elkaristolgatsz. Ha van D-falad, egy közepes secondaryval is elkaristolgatsz, ld. mi tavaly. Nem egy agysebészet bazmeg!

Erre mi történik? Kiöregszik az O-fal és nincs helyette pótlás. Bazmeg 3 éve tudjuk, hogy Raiolának annyi. Reiff nem az igazi. Tessék megnézni, kikből áll a Pats fal. UDFA-k meg 4. körös pickek.

D fal? Bazmeg egy évben elengedni Suh-t meg Fairleyt aztán meg csodálkozunk, hogy az ellen QB közelébe sem, még egyszer mondom KÖZELÉBE SEM szagolunk. Egyetlen értelmes emberünk a falban Ziggy, aki 4 éve látott először tojáslabdát. Ngata úgy fos ahogy van.

Ez nem Caldwell hibája. Meg az sem bazmeg, hogy nullkarakter játékosokból áll a csapat. Calvin elkap mindent, de nem tudom elképzelni róla, hogy kiáll az öltöző közepére és elküldi a kurva anyjába bármelyik másikat. Sőt senkiről sem tudom elképzelni.

Ez egy fos. Újra kell az egészet kezdeni. Ez megy 58 éve.

Top5 pickkel ki az anyámat húzol? Letradet már most felejtsük el, nem vagyunk mi a Rams, hogy akkora szerencsénk legyen. QB-t aligha fogunk, marad T vagy DE/DT.
MacPhisto
Azt kellett volna írnom hogy támogattam. Azért továbbra se feledjük milyen keretet vett át Mayhew, de egyetértek ha azt írjátok mennie kell.
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Ha ma nem vágják ki Lombardit (már pedig nem) akkor vele szenvedjük végig az évet. Az ellenfelek DC-i körberöhögik.
Most azt gondolom, hogyha Mayhew és Caldwell nem lép akkor ők is mennek miatta az év végén.
A Seahawks ellen pontot sem szerzünk most szólok.
Bazzani
Én nagy támogatója vagyok Mayhew munkájának, de szerintem idén a csapatépítést kicsit eltolta. Ha kitart/kitartanak Lombardi mellett akkor vsz Ő is bukni fog és megint mehet a rebuild. Nem tudom jó lenne-e most ebbe belemenni, mert azért talent levelben nem rossz ez a keret, de az idén mutatott játék eddig iszonyatos arculcsapás.
Blevi
Én nem tudom ezen mit lehet támogatni.

Az én fejemben egy NFL csapat építése egyetlen helyen kezdődik: a fallal. Ha van O-falad, egy közepes QB-val is elkaristolgatsz. Ha van D-falad, egy közepes secondaryval is elkaristolgatsz, ld. mi tavaly. Nem egy agysebészet bazmeg!

Erre mi történik? Kiöregszik az O-fal és nincs helyette pótlás. Bazmeg 3 éve tudjuk, hogy Raiolának annyi. Reiff nem az igazi. Tessék megnézni, kikből áll a Pats fal. UDFA-k meg 4. körös pickek.

D fal? Bazmeg egy évben elengedni Suh-t meg Fairleyt aztán meg csodálkozunk, hogy az ellen QB közelébe sem, még egyszer mondom KÖZELÉBE SEM szagolunk. Egyetlen értelmes emberünk a falban Ziggy, aki 4 éve látott először tojáslabdát. Ngata úgy fos ahogy van.

Ez nem Caldwell hibája. Meg az sem bazmeg, hogy nullkarakter játékosokból áll a csapat. Calvin elkap mindent, de nem tudom elképzelni róla, hogy kiáll az öltöző közepére és elküldi a kurva anyjába bármelyik másikat. Sőt senkiről sem tudom elképzelni.

Ez egy fos. Újra kell az egészet kezdeni. Ez megy 58 éve.

Top5 pickkel ki az anyámat húzol? Letradet már most felejtsük el, nem vagyunk mi a Rams, hogy akkora szerencsénk legyen. QB-t aligha fogunk, marad T vagy DE/DT.

Szerkesztette: MacPhisto

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Lombardi marad.
Caldwell szerint kb minden rendben van. Vannak hibák amiket ki kell javítani, de nincs veszve a szezon.
Lőjetek fejbe légyszi.
Bazzani
Az a szörnyű hogy ugyanezt mondaná 0-14es merlegnél egy 42-3ra elveszített meccsen. Sosem értem meg miért nem lehet azt mondani hogy szar a play calling vagy fos a csapat.

Deeetroit
Deeepthroats

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lombardi marad.
Caldwell szerint kb minden rendben van. Vannak hibák amiket ki kell javítani, de nincs veszve a szezon.
Lőjetek fejbe légyszi.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mayhew munkája jó?

Tehetséges csapat...

Lions mércével a 0-16nál jobb.
A szabad ügynökök igazolását jól elcsíptük.
De ennyi a pozitívum. Semmi több.

Draft? 😀😀😀
Melyik általuk draftolt sztár vagy allpro szintű jatekos van rosteren. (Levy, és még? Talan Slay aki bejött mint Pick)
Pedig volt vagy 40-50 Pick amióta itt vannak.

De ha Millen addig húzta, akkor a mostani vezetők 100 évig lesznek.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Blevi 8 237 — Lions & Cowboys fan
Ha ma nem vágják ki Lombardit (már pedig nem) akkor vele szenvedjük végig az évet. Az ellenfelek DC-i körberöhögik.
Most azt gondolom, hogyha Mayhew és Caldwell nem lép akkor ők is mennek miatta az év végén.
A Seahawks ellen pontot sem szerzünk most szólok.
Bazzani
Én nagy támogatója vagyok Mayhew munkájának, de szerintem idén a csapatépítést kicsit eltolta. Ha kitart/kitartanak Lombardi mellett akkor vsz Ő is bukni fog és megint mehet a rebuild. Nem tudom jó lenne-e most ebbe belemenni, mert azért talent levelben nem rossz ez a keret, de az idén mutatott játék eddig iszonyatos arculcsapás.