Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 7 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Stafford <3
MacPhisto
Az a lézer Tate-nek a végén... nagyon oda lett rakva.
Nem tudom mi hozta ki idén belőle, de jó nézni amit csinál.
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Stafford <3

Bazza remélem azért láttad a meccset, a vége félelmetes volt, Prater jóvátette korábbi bűneit.

Pikáns lesz a thxgiving.

Szerkesztette: MacPhisto

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Mindenki gratulál csak detroitit nem látok.
harras
Igen, bezzeg ha kikaptak volna már mindenki itt anyázna és elküldené a halál faszára az egész csapatot a teljes stábbal együtt 😊
gabokocka
ha ezt a csoportot nézem a négy csapat itteni saját szurkolóit olvasva itt csak szar csapatok vannak az NFC Northban 😀
harras
A divízión, és a konferencián kívüli mérleget is megnézheted.
füligjimmy
elég kritikus a fórum, igen, sőt van fórumon kívül NE rajongó ismerősöm aki állandóan fél hogy összeomlik a csapata
de itt most jobban feltűnt 😊
több mint 7 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ez a szezon olyan lesz mint a tegnapi meccs hullámzó az utolsó pillatban fog eldőlni számunkra a rájátszás, attól függ függni hogy mi leszünk Tate és verjünk a seggünkkel arcon az ellenfelünk, vagy mi kapjunk a pofánkba egy seggel a pofont.

We just form a fucking wall.
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mindenki gratulál csak detroitit nem látok.
harras
Elmentünk bye weekre 😀
Amúgy itt vagyunk és távolról figyelünk.
De köszönünk minden gratulációt. Jól esik!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mindenki gratulál csak detroitit nem látok.
harras
Igen, bezzeg ha kikaptak volna már mindenki itt anyázna és elküldené a halál faszára az egész csapatot a teljes stábbal együtt 😊
gabokocka
ha ezt a csoportot nézem a négy csapat itteni saját szurkolóit olvasva itt csak szar csapatok vannak az NFC Northban 😀
harras
A divízión, és a konferencián kívüli mérleget is megnézheted.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Mindenki gratulál csak detroitit nem látok.
harras
Igen, bezzeg ha kikaptak volna már mindenki itt anyázna és elküldené a halál faszára az egész csapatot a teljes stábbal együtt 😊
gabokocka
ha ezt a csoportot nézem a négy csapat itteni saját szurkolóit olvasva itt csak szar csapatok vannak az NFC Northban 😀
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Mindenki gratulál csak detroitit nem látok.
harras
Igen, bezzeg ha kikaptak volna már mindenki itt anyázna és elküldené a halál faszára az egész csapatot a teljes stábbal együtt 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Mindenki gratulál csak detroitit nem látok.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
meglepődtem volna ha a jóöreg Golden csak simán unalmasan lép be az endzoneba 😀
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Á, qrvára szurkoltam nektek, fasza kis csapat ez, mindenkinek helyén voltak a golyói.
gabokocka
Gratula, meccs előtt megraktam a csapatot, éreztem, hogy ez meg lesz (mondjuk a **va Jets-en elment a kb. 28-szoros nyereményem, marhára dühít, return TD-t beszopni a meccs végén, looserek 😕 )

Mindenesetre Caldwell seggét megint Stafford (és Prater) mentette meg, a meccs végi time management az Indy időkre emlékeztetett. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az utóbbi hetek formályát nézve én most megtettem, hogy ti nyeritek a csoportot.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Grat a W-hez, kurvára nem érdemeltük volna meg.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A'Shawn Robinson hogy került a támadófal jobb szélére?
proki
Elírták szvsz mert a backup T is Robinson. A'Shawn az eredeti helyén játszott.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Grat srácok😊
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Á, qrvára szurkoltam nektek, fasza kis csapat ez, mindenkinek helyén voltak a golyói.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Caldwell takarodj.
Szerk. Akkor is!

Szerkesztette: Blevi
több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
A'Shawn Robinson hogy került a támadófal jobb szélére?
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Teljes nyugalommal várom a mai meccset. Ez egy bekalkulált vereség. De felcsillant egy pici remény, most hogy OC-t váltott a Vikings. Meg náluk is bőven akad sérülés. Az idei meccseinken nulla nyomást tudtuk gyakorolni az ellen irányítókra. Ha Viks ellen se lesz nyomás, akkor senki ellen.
Remélem olyan szerencsénk lesz mint a Skins ellen, ahol minden labda úgy pattant, hogy nekünk kedvezzen 😊

Rudolph nagy valószínűséggel nyír majd minket. Ha a Texans Tightendjei ellen nem tudtunk mit kezdeni, akkor ez itt sem lesz jobb.

Ebrontól várok egy nagy meccset ma! 80+yard, TD.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
tradeltünk egy hetedik körös picket Johnthan Banks-ért...
oleewear
Slay párja volt college-ban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
oleewear Detroit Lions 225
tradeltünk egy hetedik körös picket Johnthan Banks-ért...
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Fosparádé. Szerintem az onside kick jó döntés volt ezzel a védelemmel.

Jövő héten újabb L jön.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy dologra választ kaptunk bizonyosan:
Jim Caldwell nem jó HC. Két ekkora hibát nem csinálhat egy HC. Nem dob pirosat egy nyilvánvaló fumble-ra és ez az onside kick a végén egyszerűen nevetséges volt.
Nagyjából vége a szezonunknak, a végén ki kell baszni a picsába.

Továbbá én Austint már holnap kivágnám. Ezt a meccset nem a D bukta el de sajnos az ő tudása elfogyott itt. Az offseasonben újra kell építeni a védelmet, mert ez szánalmas.

Én idénre befejeztem , kellemes Karácsonyt és boldog új évet mindenkinek, legyetek jók srácok.
Ez a szar csapat nem ér annyit, hogy elvegyek bármennyit is az időmből.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jim Caldwell ezek szerint még se olyan szar edző, mint 3 hete volt? 😊
tüsi91
Jómagad is tudod, hogy erre a kérdésre nem tudsz most egyértelmű választ kapni tőlem. Elkezdett működni az offense és ez megmentette a seggét. Az. hogy ez mennyire az ő műve soha nem fogjuk megtudni, de én inkább Cootert magasztalnám az ügyben.
Viszont olyan döntéseket hoz amikre eddig nem volt példa (nagyon sok negyedik kísérletnek megyünk neki). Nem hinném, hogy huszoniksz év után megváltozott volna, ez szerintem Quinn döntésére történik így.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jim Caldwell ezek szerint még se olyan szar edző, mint 3 hete volt? 😊