Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kerry Hyder ACL szakadás sajnos.
Beki
mármint Achilles, ahogy azt Dr. Bazza az eredménykövetőben rögtön megállapította
baggio
Nem volt nehéz.
Nem tudott felállni és egyből oda kapott. Látszott mindenkin, hogy nagy a baj. Ebből gondoltam, hogy szakadt.

Volt egy haverom akinek kispályás focin szakadt el az Achillese, szó szerint csattant.

több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Stafford nálam top10 QB.
Bazzani
Furcsa ezt leírni, de nálam TOP 5-ös,
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kerry Hyder ACL szakadás sajnos.
Beki
mármint Achilles, ahogy azt Dr. Bazza az eredménykövetőben rögtön megállapította
baggio
Jogos, bocsánat.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 762 — No es importante
Kerry Hyder ACL szakadás sajnos.
Beki
mármint Achilles, ahogy azt Dr. Bazza az eredménykövetőben rögtön megállapította


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kerry Hyder ACL szakadás sajnos.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford nálam top10 QB.
Soha nem segítette elit OL vagy legalább közepes futójáték.
Legalább 10 olyan csapat van a ligában ahol tárt karokkal várnák és akkor lehet keveset mondtam.
Remélem még a TC előtt megkapja a szerződését, hogy nyugodt legyen mindenki végre ezügyben.

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Nem használta ki a csapatot.
De igen alaposan megkapta amit megérdemelt. Utolsó éves cap hitje 8 millával volt több mint a következő WR-é a listán.
Én imádtam de a visszaköpködést utálom. Ez a csapat az utóbbi öt évből háromszor POba jutott. Azért nem egy full reménytelen csapatból vonult vissza. Lehet, hogy pont ő hiányzott idén egy PO győzelemhez?

Érdekes, hogy Stafford pont nélküle hozta élete szezonját.
Bazzani
Ezt a hsz-t lehet meg fogom banni 😊
En nem lattam visszakopkodest, de nem vagyok Lions-bol naprakesz. Azzal lehet vitatkozni hogy ert-e egyedul legitime WR1 es WR2-t, de a FO ugy gondolta igen, magasan a legjobb Wr-e volt a liganak es parban egy rookie-val kb egyenlo volt az elozo peldaval penzben, teljesitmenyben uaz, de olyan volt mint az okori Romaban a tulaj buszken adja a varosnak Megatront.
Egyenileg nemcsak bizonyitott, hanem konkretan zsebre rakott mindenkit. A gyuruhoz meg nem latta azt a fejlodest ( a penze se segitett ezen) a csapaton rovid tavon amig a testet kepesnek erezte. Mig a csapatnak a fejlodese fontos es altalaban lepcsozetes o nem erezte az utemet megfelelonek. A megitelesen semmit nem valtoztatt egy megnyert PO meccs, neki ez nem volt cel, a gyuru az lett volna.
Serulesek ide vagy oda, mikor visszavonult meg mindig o volt a legjobb, siman jatszhatott volna meg es lett volna esely a penze atalakitasara is ha latja a fenyt. De ebben a ligaban 2 ev alatt sok minden tortenhet, de a teste akkor panaszkodott.

Erdekes, de Stafford nem lett jobb. Az OL majd meg jobban segiti es lesznek meg jobb szamai is. Flacco-nak a szamai ( reszben ) iden volt a legjobb, de attol meg egy higfos szezont tudhat maga mogott aminek a hattereben a serulese, a gyatra formaja, szar OL es a kritikan aluli edzoi tevekenyseg jatszott szerepet. Diohejban.
több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Megatron besérült mert vissza kellett adni az aláírási bónusz egy részét.
Azt a bónuszt amit azért kapott mert 6 évre aláírt.
Ez a pénz pedig nem jár.
B.Sanders is beserult ezen anno. Azota megbékélt. Majd ő is meg fog.
Végtelenül szimpatikus Calvin.
De az én életemben is azért fizetnek amiert megdolgozom. Ez így fair 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem használta ki a csapatot.
De igen alaposan megkapta amit megérdemelt. Utolsó éves cap hitje 8 millával volt több mint a következő WR-é a listán.
Én imádtam de a visszaköpködést utálom. Ez a csapat az utóbbi öt évből háromszor POba jutott. Azért nem egy full reménytelen csapatból vonult vissza. Lehet, hogy pont ő hiányzott idén egy PO győzelemhez?

Érdekes, hogy Stafford pont nélküle hozta élete szezonját.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk fura egy Lions-fantól olyat olvasni, ami azt sugallja, mintha Megatron itt kihasználta volna a csapatot, majd durván hülyére vette volna. Pont Megatronról, aki kilenc szezonon át a szívét-lelkét kitette a pályán kívül és belül is a csapatért, a győzelmekért, a pontokért.

Ő volt az, aki a gigapénzt is megkapva még évekig hozta az elit szintet, sérülten játszott folyamatosan. Belefáradt, hogy kilencből hét szezonban kb. esélytelen volt a csapata még a csoportgyőzelemre is? Én nem csodálom.

Nem mellesleg nem emiatt vonult vissza, csak ez is közrejátszott a döntésében. A sérülések miatt vonult vissza, ezt ő is megmondta.

Megatronnal kezd kicsit elszaladni a ló...
oleewear
Mert van pofaja elmondani az igazat, hogy részben már azt is unta, hogy egy olyan csapatban játszott évekig, aminek még a pozitív mérleg is óriási szezonnak számított?

Nagyon meglepő kijelentést tett ezzel.
Stez
No offense de akkor felkészül Luck?
valakis
No offense, de ha ránézel a Colts idényeire a Luck-érában, akkor rájössz, hogy ez bizony mellé.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatronnal kezd kicsit elszaladni a ló...
oleewear
Mert van pofaja elmondani az igazat, hogy részben már azt is unta, hogy egy olyan csapatban játszott évekig, aminek még a pozitív mérleg is óriási szezonnak számított?

Nagyon meglepő kijelentést tett ezzel.
Stez
Aláírt egy kb "örök élet" szerződést nálunk nem kicsi pénzért majd cirka három évre rá rájött, hogy itt nem fog nyerni semmit (pedig amikor aláírta akkor aztán kurvajók voltunk) és a sérülésekre hivatkozva visszavonult. Majd rá egy évre (mikor a csapat nélküle is POba jutott) rájött, hogy mégsem azért vonult vissza hanem mert nem nyerünk úgyse Super Bowl-t. Meg amúgy is az a fránya szerződése olyan volt, hogy nem tudott mozdulni tőlünk.
Végül is tényleg igaza van. Bár ilyen alapon kb a liga 2/3-a visszavonulhatna.
Ahogy egy haverom mondotta: Szar vót a meló, de a péz meg jó vót.

több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Megatronnal kezd kicsit elszaladni a ló...
oleewear
Mert van pofaja elmondani az igazat, hogy részben már azt is unta, hogy egy olyan csapatban játszott évekig, aminek még a pozitív mérleg is óriási szezonnak számított?

Nagyon meglepő kijelentést tett ezzel.
Stez
No offense de akkor felkészül Luck?
valakis
Szerinted miert nincs semmi konkretum a rehabilitaciojarol?
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Megatronnal kezd kicsit elszaladni a ló...
oleewear
Mert van pofaja elmondani az igazat, hogy részben már azt is unta, hogy egy olyan csapatban játszott évekig, aminek még a pozitív mérleg is óriási szezonnak számított?

Nagyon meglepő kijelentést tett ezzel.
Stez
No offense de akkor felkészül Luck?

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megatronnal kezd kicsit elszaladni a ló...
oleewear
Mert van pofaja elmondani az igazat, hogy részben már azt is unta, hogy egy olyan csapatban játszott évekig, aminek még a pozitív mérleg is óriási szezonnak számított?

Nagyon meglepő kijelentést tett ezzel.

több mint 6 éve
oleewear Detroit Lions 225
Megatronnal kezd kicsit elszaladni a ló...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tavon Wilson kicsit megpofozta a volt asszonyt. Némi pihenőre számíthat. A marha.
Killebrew time.
Bazzani
Bár ár érték arányban jó igazolás volt Wilson, a futás ellen kifejezetten jó volt, nem lenne szerintem óriási visszalépés Kill. Sub-packages felállásoknál közel a LoS-hoz nekem tetszett tavaly a játéka. Nem csak futás ellen, de a Slot WRel vagy TEel is jól ment coverben. Én látok benne hosszú távon egy kezdő posztot akár vmelyik S-ként akár mind 5. DB-ként amolyan mindenes játékosként.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tawon Wilson kicsit megpofozta a volt asszonyt. Némi pihenőre számíthat. A marha.
Killebrew time.

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
DT Khyri Thornton 6 meccses eltiltással kezdi a szezont.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azert Robinsont sokat fogjuk szídni. Vezette a ligát a büntetésekben.
Meccsenként közel 2 büntit átlagolt 😕

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A trade-hez:
- Decker minimum a fél szezont kihagyja
- Jimmy Landes tavalyi hatodik körös LS lett kitéve

Amúgy ez egy elég Patriotsos deal volt. Kis kockázat ami könnyen elsülhet jól.
Reméljük csak rossz edzők kezében volt eddig Robinson.

több mint 6 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 173 — Detroit Teams forever
Ez egy jó deal Robinsonért csak egy 6.kör 😊 Lehet benne potenciál! Kinti véleményeket olvasva ennek most mindenki örül!! Jó lépés!!

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Decker felépülése 4-6 hónap. Super Bowlra rendben lesz.
Bazzani
Biztosítja is magát a vezetőség, jött Greg Robinson egy 2018-as 6. körért ill. Cyrus Kouandjio egykori 2. körös Bills tackle FA-ról.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Decker felépülése 4-6 hónap. Super Bowlra rendben lesz.

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Decker vállműtét.
Nem lesz rövid idő.
Szerintem Dahl lesz az LT így.
Bazzani
Én teljesen beleszerettem a támadófalatokba. Tavaly engem nagyon meggyőzött Taylor. Az egyébként erős 16os OL classból szerintem neki volta a legjobb a rookie éve.
Mihamarabbi gyógyulást neki.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Decker vállműtét.
Nem lesz rövid idő.
Szerintem Dahl lesz az LT így.