Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 5 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
 www.si.com/nfl/2018/05/14/matt-millen-sick-amyloidosis-detroit-lions-mmqb-peter-king

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Packers-Bears-Vikes titkos ügynökei megindultak... betojtak 😎😎😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ebből is látszik hogy a Lions nagyobb hírértékkel bír mint a NE.
Hiába a pats mar hanyatlik itt meg alakul a csapat.
Janek
Vagy Kraft beijedt, hogy a Lions elverheti őket a következő 5 évben a Superbowlon, ezért megfenyegette a csajt, hogy tálaljon ki végre, elvégre eddig is tudta, hogy tud valamit arról, akiről tudnia kell valamit. Csak hogy Kraftnál maradjunk. Meg Patricianál. Meg hogy Kraftnak ekkor a befolyása.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ebből is látszik hogy a Lions nagyobb hírértékkel bír mint a NE.
Hiába a pats mar hanyatlik itt meg alakul a csapat.

több mint 5 éve
dr0725 New England Patriots 467
Esetleg a csaj csak szimplán nem néz nfl-t és azt sem tudta eddig, hogy Patricia még a bolygón van-e egyáltalán most meg véletlenül belefutott egy hírbe, hogy HC lett és gondolta megpróbálja?
Igen, mert Kraft miatt nem jött minden évben elő valami vélt vagy valós faszság a csapatról 😀

Meg is lepődtem, hogy az ESPN nem hozta ezt a sztorit a Super Bowlunk előtt, ők szoktak ilyen korrektek lenni
Wyatt
Hát figyelj, eddig nem jött ki, most kijött, pedig 96-ban történt. Mi lehet az oka, hogy most hirtelen ilyen érdekessé vált, eddig viszont a kutyát sem érdekelte. Nem összeesküvés-elméletet keresek, csupán érdekel.
gabokocka
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Messze nem biztos, az is lehet a célja, hogy különböző médiumok fizessenek neki azért, hogy meséljen, vagy a Lions/MP fizessen azért, hogy ne meséljen.

Sok minden lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tegyük fel, hogy Kraftnak volt ekkora hatása a témára. De akkor a többinél miért nem? Nekem ez fura.

Vagy a csajt szorongatta meg, hogy nehogy beszélni merjen, amíg nálunk van? Az mondjuk durvább lenne
Wyatt
Vagy esetleg csaj várt addig, amíg HC lesz, mert így nagyobbat kaszálhat? Elég sok eshetőség van, de én a véletlenekben nem hiszek, szóval abban biztos vagyok, hogy nem véletlen, hogy akkor jött ki a dolog, amikor váltott.
gabokocka
Szerintem az ügy már lezárult akkor csak most derült rá fény. Vagy mi.
Bazzani
Ez tiszta sor, de miért most derült rá fény, miét nem 2015-ben mondjuk, vagy két év múlva.
gabokocka
Ezzel arra akartam utalni, hogy a csajnak ebből nem lesz haszna.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Tegyük fel, hogy Kraftnak volt ekkora hatása a témára. De akkor a többinél miért nem? Nekem ez fura.

Vagy a csajt szorongatta meg, hogy nehogy beszélni merjen, amíg nálunk van? Az mondjuk durvább lenne
Wyatt
Vagy esetleg csaj várt addig, amíg HC lesz, mert így nagyobbat kaszálhat? Elég sok eshetőség van, de én a véletlenekben nem hiszek, szóval abban biztos vagyok, hogy nem véletlen, hogy akkor jött ki a dolog, amikor váltott.
gabokocka
Szerintem az ügy már lezárult akkor csak most derült rá fény. Vagy mi.
Bazzani
Ez tiszta sor, de miért most derült rá fény, miét nem 2015-ben mondjuk, vagy két év múlva.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tegyük fel, hogy Kraftnak volt ekkora hatása a témára. De akkor a többinél miért nem? Nekem ez fura.

Vagy a csajt szorongatta meg, hogy nehogy beszélni merjen, amíg nálunk van? Az mondjuk durvább lenne
Wyatt
Vagy esetleg csaj várt addig, amíg HC lesz, mert így nagyobbat kaszálhat? Elég sok eshetőség van, de én a véletlenekben nem hiszek, szóval abban biztos vagyok, hogy nem véletlen, hogy akkor jött ki a dolog, amikor váltott.
gabokocka
Szerintem az ügy már lezárult akkor csak most derült rá fény. Vagy mi.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Én a Kraftos verziót sem vetném el, sőt egyiket sem, de sztem soha nem fogjuk megtudni, mi is történt pontosan.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tegyük fel, hogy Kraftnak volt ekkora hatása a témára. De akkor a többinél miért nem? Nekem ez fura.

Vagy a csajt szorongatta meg, hogy nehogy beszélni merjen, amíg nálunk van? Az mondjuk durvább lenne
Wyatt
Vagy esetleg csaj várt addig, amíg HC lesz, mert így nagyobbat kaszálhat? Elég sok eshetőség van, de én a véletlenekben nem hiszek, szóval abban biztos vagyok, hogy nem véletlen, hogy akkor jött ki a dolog, amikor váltott.
gabokocka
Na ez benne van, csak ezzel nem számoltam most, mert az volt a kiindulás, hogy ennyit számít Kraft.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Tegyük fel, hogy Kraftnak volt ekkora hatása a témára. De akkor a többinél miért nem? Nekem ez fura.

Vagy a csajt szorongatta meg, hogy nehogy beszélni merjen, amíg nálunk van? Az mondjuk durvább lenne
Wyatt
Vagy esetleg csaj várt addig, amíg HC lesz, mert így nagyobbat kaszálhat? Elég sok eshetőség van, de én a véletlenekben nem hiszek, szóval abban biztos vagyok, hogy nem véletlen, hogy akkor jött ki a dolog, amikor váltott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tegyük fel, hogy Kraftnak volt ekkora hatása a témára. De akkor a többinél miért nem? Nekem ez fura.

Vagy a csajt szorongatta meg, hogy nehogy beszélni merjen, amíg nálunk van? Az mondjuk durvább lenne

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Igen, mert Kraft miatt nem jött minden évben elő valami vélt vagy valós faszság a csapatról 😀

Meg is lepődtem, hogy az ESPN nem hozta ezt a sztorit a Super Bowlunk előtt, ők szoktak ilyen korrektek lenni
Wyatt
Hát figyelj, eddig nem jött ki, most kijött, pedig 96-ban történt. Mi lehet az oka, hogy most hirtelen ilyen érdekessé vált, eddig viszont a kutyát sem érdekelte. Nem összeesküvés-elméletet keresek, csupán érdekel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"A Lions-edző Matt Patriciával kapcsolatban előkerült egy 1996-os szexuális zaklatásos ügy: soha nem emeltek vádat ellene, Patricia közleménye szerint hamisan vádolták meg már akkor is. A Lions elmondta, minden ilyen ügyet nagyon komolyan vesznek, de miután egyeztettek Patriciával és ügyvédjével, kiállnak az edző mellett."

Tehát 10+ éve a Patsnél van és ez soha nem derült ki/ nem volt probléma. Mivel már nálunk van így lehet belőle ügyet csinálni.
Kapják be.
Bazzani
ennyit számit Kraft.

amugy valszeg egy ilyen beurgtam, megdugott, de megbantam/penzt akarok sztori
PEEtör
Igen, mert Kraft miatt nem jött minden évben elő valami vélt vagy valós faszság a csapatról 😀

Meg is lepődtem, hogy az ESPN nem hozta ezt a sztorit a Super Bowlunk előtt, ők szoktak ilyen korrektek lenni

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
"A Lions-edző Matt Patriciával kapcsolatban előkerült egy 1996-os szexuális zaklatásos ügy: soha nem emeltek vádat ellene, Patricia közleménye szerint hamisan vádolták meg már akkor is. A Lions elmondta, minden ilyen ügyet nagyon komolyan vesznek, de miután egyeztettek Patriciával és ügyvédjével, kiállnak az edző mellett."

Tehát 10+ éve a Patsnél van és ez soha nem derült ki/ nem volt probléma. Mivel már nálunk van így lehet belőle ügyet csinálni.
Kapják be.
Bazzani
ennyit számit Kraft.

amugy valszeg egy ilyen beurgtam, megdugott, de megbantam/penzt akarok sztori
PEEtör
A fenét, gondolj már bele hogy szúrhatott az a szakál 😊 Egy életre szóló trauma lehetett 😀 😀 😀

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
"A Lions-edző Matt Patriciával kapcsolatban előkerült egy 1996-os szexuális zaklatásos ügy: soha nem emeltek vádat ellene, Patricia közleménye szerint hamisan vádolták meg már akkor is. A Lions elmondta, minden ilyen ügyet nagyon komolyan vesznek, de miután egyeztettek Patriciával és ügyvédjével, kiállnak az edző mellett."

Tehát 10+ éve a Patsnél van és ez soha nem derült ki/ nem volt probléma. Mivel már nálunk van így lehet belőle ügyet csinálni.
Kapják be.
Bazzani
ennyit számit Kraft.

amugy valszeg egy ilyen beurgtam, megdugott, de megbantam/penzt akarok sztori
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"A Lions-edző Matt Patriciával kapcsolatban előkerült egy 1996-os szexuális zaklatásos ügy: soha nem emeltek vádat ellene, Patricia közleménye szerint hamisan vádolták meg már akkor is. A Lions elmondta, minden ilyen ügyet nagyon komolyan vesznek, de miután egyeztettek Patriciával és ügyvédjével, kiállnak az edző mellett."

Tehát 10+ éve a Patsnél van és ez soha nem derült ki/ nem volt probléma. Mivel már nálunk van így lehet belőle ügyet csinálni.
Kapják be.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma pedig érkezzen három olyan prospekt akinek ténylegesen valós esélye van a végső keretbe kerülésre.


LB Al-Rasheed Benton, West Virginia

Benton talán a legizgalmasabb játékos aki az UDFA piacon hozzánk került. Személyében egy nagyon termelékeny játékost igazoltunk aki igazi vezére volt csapata védelmének és emellett pedig egy remek karakterű srác. A Mountaineers-nél eltöltött négy éve alatt 217 szerelést, 3 sack-et, 3 INT-t és egy kiharcolt és megszerzett fumble-t olvashatunk a neve mellett.
Nagyon jó coverage képességekkel rendelkezik. A 9. legjobban rangsorolt LB volt az engedett elkapott yardokban és az elkapás utáni yardokban mindössze hárman engedtek nála kevesebbet.
Futás elleni védekezésben is az egyik legproduktívabb volt annak ellenére, hogy sajnos komoly problémái vannak az elhibázott szerelésekkel. Valószínűleg ennek köszönheti, hogy UDFA lett. 27 elhibázott szerelése holtversenyben a legtöbb volt. Emellett az irányító siettetése is rengeteg csiszolásra szorul még. Ezügyben azért Patricia mesternél jó kezekben lesz.


UDFA státusza ennek ellenére nagy meglepetés, a PFF-nál a 119. legjobb prospekt volt, míg van olyan oldal ahol a 10. legjobb LB-ként volt rangsorolva.

 twitter.com/massive_dink/status/992393078316130305

Esélye a csapatba kerülésre: Ha röviden akarok fogalmazni akkor elég komoly. Jelenleg 5 olyan linebackert látok a csapatban akinek elég biztos a helye. A tavaly draftolt Davis és Reevis-Maybin illetve az idén igazolt Kennard, Freeney és Jones. Mögöttük csupa töltelék ember áll a depth charton (Bellore, Longa, Chubb, Cam Johnson).
Meglátjuk, hogy egy esetleges jó TC után hová tudja felküzdeni magát.

TE DeAndre Goolsby, Florida

Tight End remek kezekkel. Egy Lions drukkernek talán már ez is éppen elég, hogy beleszerelmesedjen a játékosba, hisz a fakezű Ebron után már az is nagy eredmény ha valakiről nem pattan a nézőtérre a labda.
Goolsby nem volt túl termékeny az egyetemen eltöltött négy éve alatt, összesen 724 yard és 5 elkapott TD áll a neve mellett. A felvételeket nézve azonban láthatjuk, hogy méretei és atletikussága miatt igazi matchup nightmare lehet a védelmeknek. Olyan játékos aki hozhatja a csapatnak a nagy játékokat.
Természetesen nála sem klappol minden hisz borzalmas blokkoló és sérülések is tarkították egyetemi karrierjét.
 twitter.com/bigjar311/status/990405782922579969

Esélye a csapatba kerülésre: Luke Willson, Levine Toilolo és Michael Roberts fognak csatázni a roster első három helyéért. Várhatóan négy TE kerül majd az 53-ba. A negyedik helyért a nem túl veretes Hakeem Valles, Brandon Barnes duót kell majd maga mögé utasítania, de még ehhez is nagyon sokat kell fejlődnie blokkolásban.
Így olvasva azért elég rémes ez a Tight End szekció...

DT Josh Fatu, USC


Fatu talán nem érdemelne ekkora figyelmet ha a depth chart nem lenne ilyen szegényes DT poszton. Bevallom azért titkon én még reménykedek erősítésben, erre utal Spence elküldése is. Továbbra is komoly téma a Lions drukkerek között Jonathan Hankins esetleges leigazolása, Ricky Jean Francois érkezésére is elég komoly sansz van bár ő nem tudom mennyire lenne valódi erősítés.
Fatu nem túl izgalmas prospekt mindamellett sem, hogy két testvére pankrátor a WWE szervezetnél.

Fatu senior szezonjában 34 szerelést (8 negatív yardos) és 6 sacket produkált.
Fatu-t undrafted státuszra jósolták, ennek ellenére egy robbanékony és erős játékos, képes bármikor összeomlasztani a zsebet. Sokat elmond a USC védőfalában eltöltött szerepére, hogy amikor autóbaleset miatt kihagyta a Notre Dame elleni meccset akkor nélküle gyalázatos produkciót nyújtott az egység.

Esélye a csapatba kerülésre: Nem kezdenék bele messzemenő jóslatokba, mert borzasztóan képlékeny még a roster jelenleg DT poszton. De mindemellet egyelőre annyira gyenge is, hogy bárkinek reális esélye van megkaparintani egy roster helyet. Alapból nem gondolnám Fatu-t NFL-re érett játékosnak, de Rodney Coe vagy Christian Ringo neve sem hangzik túl csábítóan elsőre.

több mint 5 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani: Imádom hogy még írsz is ezekről a nevekről.
Igazából bármit elhiszek róluk, mert olvasni sem tudom az értékeléseket ilyen mélységben az UDFA játékosokról. Annyit tudok hogy nem váltjuk meg velük világot.
Meg azt tudom hogy ezekből nálunk 5 évente kerül ki értékelhető játékos, de az egy éven belül megsérül és nem tud a várható szinten visszatérni.

Ha jót akarok magamnak, akkor a nyári traning Camp alatt érdemes olvasni a cikkeket a jatekosokrol. Ott minden évben nagyon jó tehetségéről lehet olvasni. Csak aztán elviszi őket a tipp mix, az adó, vagy a fogtündér. Mert oktorben már nem találom a friss magasztaló írásokat 😊 😂

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnso kisebb időhiányban szenvedek így az UDFA kibeszélőm darabokban fog érkezni. Íme az első rész:

OL Beau Nunn, Appalachian State

Abban az esetben ha nem lettünk volna eddig is elég biztosak abban, hogy a csapat meg akarja erősíteni a támadófal depth-et akkor íme még egy igazolás ide. Bár Nunn nem igazán követi az eddig bevált szokást, mert posztjához képest kissé alulméretezett viszont mellé nagyon atletikus.
43 egyetemi meccséből 41-en kezdőként szerepelt. Az összes (179) FBS támadó falemberből ő engedte a legkevesebb irányító nyomást (összesen 4-et), csapata támadófala pedig a liga egyik legjobb egységeként összesen mindössze 8 sack-et engedélyezett az ellenfél védőinek.
Nunn jobb oldali tackle-t játszott az egyetemen, az NFL-ben valószínűleg guard lesz.

A Collegiate Bowl után Nunn Georgia-ba költözött ahol csak a Pro Day-re való felkészüléssel foglalkozott. Heti 5 nap edzett 8 héten keresztül, összesen mintegy 300 órát.
50 másik, az NFL-re készülő játékossal dolgozott együtt. Szinte egy versenyzői gubóban élt ahol semmi mással nem foglalkozott csak azzal, hogy felkészítse magát az egyik csapat 53-as rosterére kerülésre.

Mintegy 20 csapat scout-ja tekintette meg a helyszínen az Appalachian State Pro Day-ét. Leginkább Colby Gossett miatt, de ez remek lehetőség volt Nunn-nak is, hogy megmutassa tehetségét. 5.0-ás 40 yardja nagyon impresszív volt egy 304 fontos játékostól, a fekvenyomó padon sem szégyenkezhetett mivel 28-szor nyomta ki a 225 fontot.

Esélye a csapatba kerülésre: azt gondolom, hogy a csapat maximum 10 támadó falemberrel indul neki a szezonnak. Decker, Glasgow, Ragnow, Lang, Wagner, Crosby, Wiggins és Dahl helye betonbiztos. Nagy esélyjel Corey Robinson és Wesley Johnson is benn lesz az 53-ban. Az esetleges sérülés (vagy cap space miatti kivágás) miatt talán fennmaradó egy helyre bárki odaérhet akár Nunn is, de szerintem nem ő az esélyes erre Kerin, Mihalik és Skipper mellett. Ha másik csapat nem lopja el akkor PS helyre odaérhet.


WR Kyle Lewis, Cal Poly


 twitter.com/Bakocom/status/990559329173557248

A Lions a draft befejezése után mintegy két órával már le is igazolta Lewist, aki amolyan Denard Robinson féle offensive weapon lehet(ne) az NFL-ben.
Lewis csalódást keltő szezont futott a senior szezonjában miután slot back-ből WR pozícióba mozgatták át. Mindössze 6 TD-t jegyzett, 5 elkapott egy futott.
A csapatot a Pro Day-én nyújtott teljesítménye nyűgözhette le, ahol a Lions másik 6 csapat képviselőjével együtt jelent meg.
A 6 láb magas, 207 font súlyú játékos több poszton is bevethető.

Esélye a csapatba kerülésre: Szinte semmi esélyét nem látom arra, hogy Lewis egy PS helynél többet ki tudjon harcolni.

DB Amari Coleman, Central Michigan


Coleman egy átlag alatti sebességgel rendelkező szélső cornerback, aki playmaker adottságokkal és remek ösztönökkel van megáldva. Megvannak az atletikus képességei ahhoz, hogy megcélozzon egy helyet a csapatban bár a 2017-es éve messze nem volt olyan jó mint a 2016-os. 19,3 yardot átlagoltak rajta az elkapók ami nem túl biztató az NFL jövőjét illetően.

Esélye a csapatba kerülésre: Abban sem vagyok biztos, hogy az edzőtábort megéli nemhogy a végső rostert. A csapat egyik legbiztosabbnak tűnő egysége jelenleg a CB sor, nem látom kit tudna onnan kiszorítani. Nem mellesleg az UDFA-k között is van nála jobb játékos a posztra.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Készült egy négyrészes rövidfilm a frissen draftolt futónkról.

 twitter.com/WesleySinor/status/990019322683719682

 twitter.com/btrue_927/status/991689526010671104

Én is csak most fogom majd megnézni, de hátha mást is érdekel.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Lions announced today they have traded DT Akeem Spence to the Miami Dolphins for an undisclosed 2019 draft pick.

Update: 7.körös

@ZacSnyder: That would make #Lions' 2019 draft picks:

Round 1
Round 2
Round 4
Round 5
Round 5 (49ers)
Round 6
Round 6 (Patriots)
Round 6 (Compensatory, projected)
Round 7
Round 7 (Dolphins)

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Király lett az összeállításod!!!
Mi a véleményed Bazza az UDFA igazolásokról? Kiben lehet potenciális 53as kerettag? 😉
Johnnyblaze
Hétvégére az is meglesz.
Elöljáróban annyit, hogy nem a mi UDFA classunk lesz a legjobb...

több mint 5 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 173 — Detroit Teams forever
Király lett az összeállításod!!!
Mi a véleményed Bazza az UDFA igazolásokról? Kiben lehet potenciális 53as kerettag? 😉

Szerkesztette: Johnnyblaze

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊