Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Hú baszki ez hosszú szezon lesz...
Továbbra sem értem miért kell kibaszni egy olyan edzőt, aki a világ bohóca csapatból playoff közeli gárdát alakít ki, miközben a roster alapján sokkal több nem volt a keretben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Ígéretes a csapat.

Valaki tegyen be egy 2019-es mock draftot.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 5 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani nem tűnt el. Csak átalakult 😊
Ahogy írja egy másik fórumon folytatja. ÉN Jócskán több mint 10 éve kezdtem a fórumozást NFL Lions témakörben.
Akkoriban csak az index fórum létezett. Ott volt egy topikban minden ami NFL. Sőt ami amerikai foci, hisz a hétvégi, talán Margit szigeti játszást is ott beszélték le 😀
De nem én voltam az első... Macphisto már akkor is nagy red Wings és Lions fan volt.
De azóta eltelt jópár év. A közlési vágy belőlünk kicsit kihalt. Talán azért mert a csapat 50 éve ilyen gyenge. Talán azért mert közel 40 évesek lettünk.
Így a Lions forum egy lett Bazzanival. Az ő írásai miatt olvassuk a fórumot. MIATTA VAN ELET a Lions fórumban. Tudom, még ha Mac nem is jelentkezik nap mint nap, a fórumot ő is olvassa.
Szóval ha valaki magyarul akar olvasni a csapatról akkor érdemes oda mennie ahol bazzani van. Ez ilyen egyszerű 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 5 éve
Béczkó 1 264
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0821%2Fr417818_1296x729_16-9.jpg
Inside Barry Sanders' record-setting, Heisman-winning (and nap-taking) 1988 season
Coaches, teammates and opponents recall the magical season 30 years ago, when the Oklahoma State running back ran for 2,850 yards, 44 TDs, set 34 NCAA records and exploded from obscurity to win a Heisman -- in Tokyo.


Nagyon Jó!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nyugi feldobom a topicot mint Kerryon 😊

mini hard knocks
1.:

2.:

3.:
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sajnálom h Bazzani ,eltűnt' , szerettem olvasni az írásait! Most már nagyon haldoklik a topic, mint a csapat futójátéka 😕
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom mit hoz a jövő, de én az írásaimmal egyelőre átköltözöm a First Down fórumra.
Aki olvasni akarja majd a marhaságaimat az jöhet oda utánam.
Az edzőtábortól kezdve aktivizálom majd magam.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy néz ki mégis itt maradunk....egyenlőre
DetPete
Egyenlőre a sorozat... Na mindegy. Egyelőre.
Matthew99
köszönöm a kva hasznos kommentet..legközelebb odafigyelek, hogy ne adjak esélyt nyelvtan huszároknak a kötekedésre
DetPete
Nem megsértődni kell, hanem okulni
 bash.hu/14617

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Úgy néz ki mégis itt maradunk....egyenlőre
DetPete
Egyenlőre a sorozat... Na mindegy. Egyelőre.
Matthew99
köszönöm a kva hasznos kommentet..legközelebb odafigyelek, hogy ne adjak esélyt nyelvtan huszároknak a kötekedésre
DetPete
Igazán nincsmit.
Matthew99
úgy írjuk, hogy: "nincs mit"
DetPete
Akkor most megnyugodtál?
Matthew99

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Úgy néz ki mégis itt maradunk....egyenlőre
DetPete
Egyenlőre a sorozat... Na mindegy. Egyelőre.
Matthew99
köszönöm a kva hasznos kommentet..legközelebb odafigyelek, hogy ne adjak esélyt nyelvtan huszároknak a kötekedésre
DetPete
Igazán nincsmit.
Matthew99
úgy írjuk, hogy: "nincs mit"
DetPete
Akkor most megnyugodtál?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
DetPete Detroit Lions Ole Miss Rebels 6
Úgy néz ki mégis itt maradunk....egyenlőre
DetPete
Egyenlőre a sorozat... Na mindegy. Egyelőre.
Matthew99
köszönöm a kva hasznos kommentet..legközelebb odafigyelek, hogy ne adjak esélyt nyelvtan huszároknak a kötekedésre
DetPete
Igazán nincsmit.
Matthew99
úgy írjuk, hogy: "nincs mit"
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Úgy néz ki mégis itt maradunk....egyenlőre
DetPete
Egyenlőre a sorozat... Na mindegy. Egyelőre.
Matthew99
köszönöm a kva hasznos kommentet..legközelebb odafigyelek, hogy ne adjak esélyt nyelvtan huszároknak a kötekedésre
DetPete
Igazán nincsmit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
DetPete Detroit Lions Ole Miss Rebels 6
Úgy néz ki mégis itt maradunk....egyenlőre
DetPete
Egyenlőre a sorozat... Na mindegy. Egyelőre.
Matthew99
köszönöm a kva hasznos kommentet..legközelebb odafigyelek, hogy ne adjak esélyt nyelvtan huszároknak a kötekedésre
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Úgy néz ki mégis itt maradunk....egyenlőre
DetPete
Egyenlőre a sorozat... Na mindegy. Egyelőre.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
DetPete Detroit Lions Ole Miss Rebels 6
Úgy néz ki mégis itt maradunk....egyenlőre
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok.
Aki csak tud az jöjjön át az új fórumra.
 fuzovelkifele.com/forum/

Jó volt itt lenni. 😕

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tisztem nekem, hogy likat üssek a mellkasodba, de ez a Redding gyererek abszte pálcika, az első LS rommátöri
sutianap
Hát valóban van hová erősödnie, természetesen megvannak az okai miért nem lett draftolva.
Mondjuk NFL szinten 5-6 kilót felpakolni valakire akár egy nyár alatt sem lehetetlen.
Nem fogok komolyabb neveket visszakeresgélni de szerintem nem ő az első egyetemista aki vékonykán érkezett a ligába.

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem tisztem nekem, hogy likat üssek a mellkasodba, de ez a Redding gyererek abszte pálcika, az első LS rommátöri


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amikor már azt hitted, hogy vége,
Akkor tettelek vissza az út elejére!Ganxsta Zolee

Avagy Ahogy Bazza látta UDFA értékelő 3.rész.

Az NFL drukkerek számára a draft utáni periódus az egyik legunalmasabb része az évnek. A Lions drukkereknek a másik ilyen általában a rájátszás, de akkor legalább van foci mégha ilyenkor nagyrészben a nagyon utált csapatok játszanak ugye egymás ellen és az ő szurkolóik úsznak a boldogságban.
Na de térjünk vissza a mostani időszakra. Ilyenkor ugye kétfajta drukker létezik. Az egyik aki teljesen függetleníti magát minden történéstől, a másik (sajnos én is ilyen vagyok) minden érdektelen baromságot elolvas/megnéz a csapatról és már egy 2 perces edzésvideótól is jóleső bizsergés tölti el.
A héten a sok semmitmondó hír között elkaptam egy olyat amire felkaptam a fejem:
 twitter.com/PFF_Lions/status/997118776951885824
Általában ilyenkor mindent rangsorolnak a szakírók, hogy legyen valamiről írni de ezeknek nagyrészbe semmi értelme sincs. Na ez viszont pont elég volt arra, hogy kicsit elgondolkodjak.
Elkezdtem magamban sorolni az elkapóinkat és a Tate, Marvin Jones, Golladay, TJ Jones négyes után kicsit elakadtam. Persze szinte azonnal eszembe jutott az örök ígéret kiskedvencem Jace Billinsley akiről régebben már írtam egy kis szösszenetet, de aztán nagy csönd.
Namondom itt valami probléma van és jobban utánanéztem a dolognak. Meg is találtam a Bradley Marquez, Andy Jones, Dontez Ford hármast. Marquez egyszer ellenünk marha jól játszott valami PS vagy tétnélküli (értsd már senkinek nem volt fontos...) bajnoki meccsen, le is igazoltam GM játékban azóta se csinált kb semmit. Fordra emlékszem tavalyról mint UDFA, de sok vizet nem zavart. Jones elméletileg kétszer keretben is volt tavaly, de vele kapcsolatban még ez sem rémlik. Hát marha veretes névsor. Persze ha a top négy játékos nem sérül meg akkor kb mindegy ki az ötödik számú elkapó, de mondom nézzük meg ki érkezett idén UDFA-ként hozzánk.

Korábban megfogadtam, hogy nem esek "szerelembe" játékossal, de sajnos ez megint megtörtént. Találtam három marha érdekes/ígéretes srácot és muszáj volt tollat ragadnom.

Deontez Alexander WR Franklin College

Alexander érdekes úton került a csapathoz. Igazából semmi meccsfelvételünk nem volt róla, csak highlight-ok.
Egy ilyen összevágott videón figyelt fel rá az a scout akinek a kevésbé ismert prospectek felkutatása volt a feladata.
Ritkán fordul elő, hogy Division III-ból érkező játékos esélyt kapjon. A Ball State Pro Day-én meg is tekintette a csapat ami alapján meghívást kapott egy próbaedzésre ahol remekül teljesített és így szerződést is kapott.
 twitter.com/DraftDiamonds/status/981630312382910465


Persze nemcsak a Pro Day számai voltak figyelemfelkeltőek hanem a pályán is remek teljesítményt nyújtott. Két év alatt (21 meccsen) 114 elkapást mutatott be amivel 2133 yardot és 33 touchdown-t hozott a csapatának.
2017-ben hat 100+ yardos meccse volt és nyolcszor volt legalább két TD-s meccse. És összesen játszott idén 10 meccset...

Alexander nehéz időszakon ment keresztül. Freshman évében (amit még az Anderson főiskolán töltött később onnan transferelt a Franklin-be) az édesapja majdnem meghalt egy műtét után. Ez nagyon megviselte mert az édesapjának köszönheti, hogy ilyen emberré vált.
Alexander egy nagyon udvarias, kedves fickó olyan aki nagy hatással lehet az öltözői légkörre. Nagyon sok jótékonysági munkát végzett a főiskolán.
A pályán egy igazi "big play" elkapó lehet aki nem mellékesen remekül blokkol.
Persze számára sokkal nagyobb lesz az átmenet mint az első osztályú egyetemekről érkező srácoknak, de egy PS helyet elcsíphet magának és évek múlva akár igazi értéke is lehet a csapatnak.

 twitter.com/ChrisBurkeNFL/status/996150509609410560

Brandon Powell WR Florida


Powell útja messze nem volt olyan kalandos mint Alexander-é. A Gators amúgy is az egyik kedvelt célpontja Bob Quinn-nek, elég ha csak a tavalyi első és második körös választásunkat említjük (Davis és Tabor).
Powell saját magát kicsit Darren Sproles-hoz hasonlította és valóban nem áll messze az igazságtól ha tényleg rá akarunk húzni valaki hasonmást (persze a tudás szintjén még marha messze áll tőle).
Bevethető futóként (RB-ként recruitolták), tud elkapni a backfiel-ről indulva, használható mint slot WR és a speciális egységben visszahordóként is jól tud dolgozni.
2017-ben a Gatorsban neki volt a legtöbb elkapása (42 elkapás, 406 yard, 3 TD), a csapat all time elkapás listáján a 11. helyre küzdötte fel magát karrierje végére.
Edzői elmondása alapján keveset beszél, inkább tetteivel mutat példát csapattársainak akik igazi harcosként jellemezték Powell-t.
Számára is elég messzinek tűnhet a végső rosterspot elérése, de egy remek edzőtábor után szerintem bármi lehet. Neki is inkább egy PS helyet jósolnék de egy ilyen playmaker játékosba bármikor beleszerethet egy OC.



Teo Redding WR Bowling Green


És akkor jöjjön a "nagy Ő".
 twitter.com/PFF_College/status/980845064862814209
Elkezdtem bújni a korai 53-as keret jóslatokat és viszonylag sok helyen tűnt fel egy számomra teljesen ismeretlen név, Teo Redding-é. Persze olvastam róla amikor leigazoltuk, de annál tovább nem jutottam minthogy milyen érdekes lenne egymás mellett egy Theo Riddick - Teo Redding duó a nevük szempontjából meg persze eszembe jutott Cory Redding neve aki a korai Lions drukker időszakomban volt a csapat egyik húzóneve mint DT.
Csak amikor jobban utánanéz az ember egy ilyen prospectnek akkor talál olyan statokat ami alapján meglepő, hogy a csapatok elmentek mellette a drafton.
 twitter.com/Gil_Brandt/status/976153547560574976
 twitter.com/Thomas_Schmeltz/status/975742260422828032

Aztán elkezded nézni a felvételeket és rájössz, hogy ez a gyerek zseniális.
 twitter.com/LLamorandier/status/994020909248806913

Mit kell tudni a srácról?
Először is, hogy helyi gyerek, Detroitban született. Korábban kosarazott és atlétikázott. Randy Moss-hoz hasonlítja a saját játékát, a magasan elkapott labdák és a hosszú elkapások miatt. Nagyon vallásos, a meccsek előtti rituáléjának legfontosabb eleme az imádkozás. Kedvenc NFL csapata (természetesen 😊 ) a Lions.
2017 volt az igazán kirobbanó szezonja amikor 45 elkapásból 624 yardot és 8 touchdown-t termelt és ő volt a csapata legfontosabb mélységi célpontja.



Abban sem vagyok biztos, hogy végül 5 WR kerül a végső rosterre. Abban sem vagyok biztos, hogy ha 5 WR lesz rosteren akkor Redding lesz az ötödik. De abban marhára biztos vagyok, hogy alig várom miatta a preseason meccseket. És abban is biztos vagyok, hogy nem fogadok meg többször "szerelembe esés" ügyben.


több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit váltva a Patricia témáról (amivel nem is érdemes többet foglalkozni), szerintetek ki a hiányzó rész a csapatból? Szerintem Sylvester Williams feleslegessé tette Johnatan Hankins leigazolását.
Pár hete Bob Quinn megemlítette a draft után, hogy újra elkezdenek tárgyalni majd pár veterán szabadügynökkel.
Kit tudnátok elképzelni?
Alan Branch, egy igazi pats veterán aki köré össze tudnak gyűlni a fiatalok? esetleg láthatjuk Willie Young visszatérését? Ricky Jean-Francois? Vagy egyszerűen csak megpróbálunk kihozni valamit a draftolatlan újoncokból (Meredith, Fatu, Wicker)?
DetPete
Nehéz kérdés.
Pont most nézegettem a keretet mert van még 3-4 UDFA akiről mondenképpen írni akartam.

A DL közepe egész elképesztően gyenge. Most itt vagy tényleg 3-4 alapú védelem lesz (nem tisztán 3-4 de többségében arra alapuló séma) vagy átmennek rajtunk mint libán a fos. Én a Williams-Robinson kettősben sem látom a biztos kezdőt de ami mögöttük van az tényleg elképesztő. Talán Ledbetter az egyetlen használható ember és hát ő is nagyon neccesen mondható akár jó cserének is.

Én nagy fanja vagyok (talán tévesen) Bob Quinn-nek viszont látom a hibáit is. Még most is OL embereket hoz (Bisnovaty a waiver listáról) amikor ott már jócskán megvagyunk míg a védelmi falban szintre darabra sem.

Szerintem be van téve Hankins-nek az ajánlat, ha nem fogadja el akkor jön Jean-Francois. Valakit hozni kell mert egy sérülésre vagyunk a katasztrófától vagy már annyira sem.

Nem mellesleg üdv közöttünk. 😉
Bazzani
Köszönöm szépen, örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen Lions szurkoló ebben az országban 😀
DetPete
Vagyunk itt jópáran akik már tizeniksz éve kínozzák magukat ezzel a csapattal. 😊

több mint 5 éve
DetPete Detroit Lions Ole Miss Rebels 6
Kicsit váltva a Patricia témáról (amivel nem is érdemes többet foglalkozni), szerintetek ki a hiányzó rész a csapatból? Szerintem Sylvester Williams feleslegessé tette Johnatan Hankins leigazolását.
Pár hete Bob Quinn megemlítette a draft után, hogy újra elkezdenek tárgyalni majd pár veterán szabadügynökkel.
Kit tudnátok elképzelni?
Alan Branch, egy igazi pats veterán aki köré össze tudnak gyűlni a fiatalok? esetleg láthatjuk Willie Young visszatérését? Ricky Jean-Francois? Vagy egyszerűen csak megpróbálunk kihozni valamit a draftolatlan újoncokból (Meredith, Fatu, Wicker)?
DetPete
Nehéz kérdés.
Pont most nézegettem a keretet mert van még 3-4 UDFA akiről mondenképpen írni akartam.

A DL közepe egész elképesztően gyenge. Most itt vagy tényleg 3-4 alapú védelem lesz (nem tisztán 3-4 de többségében arra alapuló séma) vagy átmennek rajtunk mint libán a fos. Én a Williams-Robinson kettősben sem látom a biztos kezdőt de ami mögöttük van az tényleg elképesztő. Talán Ledbetter az egyetlen használható ember és hát ő is nagyon neccesen mondható akár jó cserének is.

Én nagy fanja vagyok (talán tévesen) Bob Quinn-nek viszont látom a hibáit is. Még most is OL embereket hoz (Bisnovaty a waiver listáról) amikor ott már jócskán megvagyunk míg a védelmi falban szintre darabra sem.

Szerintem be van téve Hankins-nek az ajánlat, ha nem fogadja el akkor jön Jean-Francois. Valakit hozni kell mert egy sérülésre vagyunk a katasztrófától vagy már annyira sem.

Nem mellesleg üdv közöttünk. 😉
Bazzani
Köszönöm szépen, örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen Lions szurkoló ebben az országban 😀
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Adam Shefter szerint idén a Cleveland lesz a Hard knocks csapat, ami azt jelenti, hogy a 4. héten láthatjuk a Lionst is a műsoron!
DetPete
A 4. Preseason meccset úgysem szoktam nézni (kb semmi értelme bár egyszer Hyder ugye ott vívta ki magának a kerettagságot) legalább látok belőle valamit.
Bár lehet Cassel-t úgy sem látnám szívesen...

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit váltva a Patricia témáról (amivel nem is érdemes többet foglalkozni), szerintetek ki a hiányzó rész a csapatból? Szerintem Sylvester Williams feleslegessé tette Johnatan Hankins leigazolását.
Pár hete Bob Quinn megemlítette a draft után, hogy újra elkezdenek tárgyalni majd pár veterán szabadügynökkel.
Kit tudnátok elképzelni?
Alan Branch, egy igazi pats veterán aki köré össze tudnak gyűlni a fiatalok? esetleg láthatjuk Willie Young visszatérését? Ricky Jean-Francois? Vagy egyszerűen csak megpróbálunk kihozni valamit a draftolatlan újoncokból (Meredith, Fatu, Wicker)?
DetPete
Nehéz kérdés.
Pont most nézegettem a keretet mert van még 3-4 UDFA akiről mondenképpen írni akartam.

A DL közepe egész elképesztően gyenge. Most itt vagy tényleg 3-4 alapú védelem lesz (nem tisztán 3-4 de többségében arra alapuló séma) vagy átmennek rajtunk mint libán a fos. Én a Williams-Robinson kettősben sem látom a biztos kezdőt de ami mögöttük van az tényleg elképesztő. Talán Ledbetter az egyetlen használható ember és hát ő is nagyon neccesen mondható akár jó cserének is.

Én nagy fanja vagyok (talán tévesen) Bob Quinn-nek viszont látom a hibáit is. Még most is OL embereket hoz (Bisnovaty a waiver listáról) amikor ott már jócskán megvagyunk míg a védelmi falban szintre darabra sem.

Szerintem be van téve Hankins-nek az ajánlat, ha nem fogadja el akkor jön Jean-Francois. Valakit hozni kell mert egy sérülésre vagyunk a katasztrófától vagy már annyira sem.

Nem mellesleg üdv közöttünk. 😉

több mint 5 éve
DetPete Detroit Lions Ole Miss Rebels 6
Adam Shefter szerint idén a Cleveland lesz a Hard knocks csapat, ami azt jelenti, hogy a 4. héten láthatjuk a Lionst is a műsoron!
több mint 5 éve
DetPete Detroit Lions Ole Miss Rebels 6
Kicsit váltva a Patricia témáról (amivel nem is érdemes többet foglalkozni), szerintetek ki a hiányzó rész a csapatból? Szerintem Sylvester Williams feleslegessé tette Johnatan Hankins leigazolását.
Pár hete Bob Quinn megemlítette a draft után, hogy újra elkezdenek tárgyalni majd pár veterán szabadügynökkel.
Kit tudnátok elképzelni?
Alan Branch, egy igazi pats veterán aki köré össze tudnak gyűlni a fiatalok? esetleg láthatjuk Willie Young visszatérését? Ricky Jean-Francois? Vagy egyszerűen csak megpróbálunk kihozni valamit a draftolatlan újoncokból (Meredith, Fatu, Wicker)?