Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 5 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Futójáték? Mi a fasz?!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Nagyon rossz látni, hogy a Lions topic így elhalt. Regisztracióm óta minden hszt olvastam itt. Esküszöm, hiányoznak még a rangadó utáni örömittas kommentek is.
alatriste
én is bele-bele nézek a csoport topicocba. ettől az évtől lett is kolelga aki a macinak szórit,packers-es már volt lions-os nincs. de hogy egy hurrá nyertünk sincs 😕
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Nagyon rossz látni, hogy a Lions topic így elhalt. Regisztracióm óta minden hszt olvastam itt. Esküszöm, hiányoznak még a rangadó utáni örömittas kommentek is.
alatriste
Az a baj, hogy bazza eléggé inaktív lett, a másik oldalon is alig van hsz. Lehet mostanra sokallt be végleg.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon rossz látni, hogy a Lions topic így elhalt. Regisztracióm óta minden hszt olvastam itt. Esküszöm, hiányoznak még a rangadó utáni örömittas kommentek is.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Patricia legyőzte a Patriotsot és a Packerst, több p betűs csapat kellene nektek a kiírásban 😀
Mondjuk ilyen zöldfülű, gyenge irányítók ellen nem nehéz persze 😊)

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Off:Atneztem a masik forumra, csak azert, hogy megnezzem irt-e Bazza valamit a meccsel kapcsolatban (ahogyan regen szokta a meccseket kovetoen), de komolyan az a negativitas ami belole arad, hihetetlen. Nem ertem hogyan lehet ilyen hangulatban/tudatallapotban elni. Toxic af.

Kerdes annak aki latta: Patricia felhasznalva a rokalyukban toltott eveket, kiadta a blueprintet hogyan zonazzuk/emberezzuk a Brady rendszert vagy csak nem volt elkapo?
undisputedly
be tudnad linkelni a masik forumot pls?
tobbszor kerestem mar, de gondolom nem ez az:
 fuzovelkifele.com/forum/nfl-csapatforumok/

mert itt van kb 10 komment/topik azt csa.
Borbinho
Be nem szivesen linkelem, privatban elkuldom, de ott is csak "max 10" komment van csapatonkent 😊

Szoval van aki nezte a meccset?
undisputedly
A mi topicunkban ezt is kifejtettem a hosszabb hsz-emben. És hogy szerintem ebből miért nem kell majd következtetéseket levonni

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
Kerryon a király !

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Szoval van aki nezte a meccset?
[/quote]Én egy félidőt bírtam...
Semmi sem működött....jah de középre futás....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Be nem szivesen linkelem, privatban elkuldom, de ott is csak "max 10" komment van csapatonkent 😊

Szoval van aki nezte a meccset?
undisputedly
Most nézem felvételről. Nem értem az egészet. A Pats első két támadása punt. Lions első támadás FG, a másodikban red zone-ba értek most. Működik a futójáték (nem kicsit), ülnek a passzok. A Patriots védelme semmit sem tud eddig csinálni. Döbbenet.
sornyito
Osztálykülönbség volt... a védelmünk mint egy jó fajta ementáli....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
sornyito Detroit Lions 51
Első negyed eredménye - 3-0, First Drive 8-0, yard 125-8 talán?
több mint 5 éve
sornyito Detroit Lions 51
Be nem szivesen linkelem, privatban elkuldom, de ott is csak "max 10" komment van csapatonkent 😊

Szoval van aki nezte a meccset?
undisputedly
Most nézem felvételről. Nem értem az egészet. A Pats első két támadása punt. Lions első támadás FG, a másodikban red zone-ba értek most. Működik a futójáték (nem kicsit), ülnek a passzok. A Patriots védelme semmit sem tud eddig csinálni. Döbbenet.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Off:Atneztem a masik forumra, csak azert, hogy megnezzem irt-e Bazza valamit a meccsel kapcsolatban (ahogyan regen szokta a meccseket kovetoen), de komolyan az a negativitas ami belole arad, hihetetlen. Nem ertem hogyan lehet ilyen hangulatban/tudatallapotban elni. Toxic af.

Kerdes annak aki latta: Patricia felhasznalva a rokalyukban toltott eveket, kiadta a blueprintet hogyan zonazzuk/emberezzuk a Brady rendszert vagy csak nem volt elkapo?
undisputedly
be tudnad linkelni a masik forumot pls?
tobbszor kerestem mar, de gondolom nem ez az:
 fuzovelkifele.com/forum/nfl-csapatforumok/

mert itt van kb 10 komment/topik azt csa.
Borbinho
Be nem szivesen linkelem, privatban elkuldom, de ott is csak "max 10" komment van csapatonkent 😊

Szoval van aki nezte a meccset?
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Off:Atneztem a masik forumra, csak azert, hogy megnezzem irt-e Bazza valamit a meccsel kapcsolatban (ahogyan regen szokta a meccseket kovetoen), de komolyan az a negativitas ami belole arad, hihetetlen. Nem ertem hogyan lehet ilyen hangulatban/tudatallapotban elni. Toxic af.

Kerdes annak aki latta: Patricia felhasznalva a rokalyukban toltott eveket, kiadta a blueprintet hogyan zonazzuk/emberezzuk a Brady rendszert vagy csak nem volt elkapo?
undisputedly
be tudnad linkelni a masik forumot pls?
tobbszor kerestem mar, de gondolom nem ez az:
 fuzovelkifele.com/forum/nfl-csapatforumok/

mert itt van kb 10 komment/topik azt csa.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Off:Atneztem a masik forumra, csak azert, hogy megnezzem irt-e Bazza valamit a meccsel kapcsolatban (ahogyan regen szokta a meccseket kovetoen), de komolyan az a negativitas ami belole arad, hihetetlen. Nem ertem hogyan lehet ilyen hangulatban/tudatallapotban elni. Toxic af.

Kerdes annak aki latta: Patricia felhasznalva a rokalyukban toltott eveket, kiadta a blueprintet hogyan zonazzuk/emberezzuk a Brady rendszert vagy csak nem volt elkapo?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak a megfelelő ellenfélre vártak 😊

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Tehát a projekt célja eljutni 2 év alatt oda, ahol az edzőváltáskor volt a csapat, miközben a franchise QB-d pályafutásából elpazarolsz újabb két évet. Nice job.
gabokocka
Ez Detroit!

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Tehát a projekt célja eljutni 2 év alatt oda, ahol az edzőváltáskor volt a csapat, miközben a franchise QB-d pályafutásából elpazarolsz újabb két évet. Nice job.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Erosetartunk a Top10 draft pick fele.... Home sweet home😊
Blevi
Ez volt a terv, nem? 😊
Caldwell a liga egyik legalulértékeltebb HC-je, míg Patriciának ez az első éve vezetőedzőként.
És a csoportotokban van a top3 NFC csapatból kettő.
4-12 környéke a reális elvárás.

több mint 5 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Erosetartunk a Top10 draft pick fele.... Home sweet home😊
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Lehet előbb egy komoly rostert kellett volna alárakni és ha azzal se tud szintet lépni, akkor picsánrúgni. De így kb kihozta azt, amit ezekből a játékosokból lehetett, mehetett világgá, most meg látjuk mi van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 241
Hú baszki ez hosszú szezon lesz...
Továbbra sem értem miért kell kibaszni egy olyan edzőt, aki a világ bohóca csapatból playoff közeli gárdát alakít ki, miközben a roster alapján sokkal több nem volt a keretben.
gabokocka
Mert ő volt Schwartz tökéletes ellenpontja: az idegbeteg és a sztoikus filozófus. Hosszú távon mindkettő demotiváló.

De én inkább azt kérdezném, hogy miért nem voltak kicsit szkeptikusabbak Patriciával kapcsolatban, ismerve Belichick ex-segédedzőinek eléggé negatív HC-mérlegét.

És akkor már még egy elgondolkodtató komment egy külföldi oldalról.


and they all fall perfectly into two distinct types. Annoying control freak wunderkind types who are convinced that nobody will ever figure them out or annoying meatheads that Belichick clearly did all the thinking for


 deadspin.com/1828957530
több mint 5 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Kerryon atom király volt, de ha nem adnak a kezébe labdát, úgy nehéz még nagyobb királynak lennie.
Sixo
Nehez ha vegig hatranyban vagy Stafford meg adakozo modban van. Mi a szar volt ez? 🙄
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
Kerryon atom király volt, de ha nem adnak a kezébe labdát, úgy nehéz még nagyobb királynak lennie.

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Of alapján Ragnow eleg gyenge volt.
Lee Pick6nél 1mp alatt verték meg és volt az arcában Matyinak a védő.
Full meccset nezve?
Pedig ha belelendülne ez akár egy top5ös fal is lehetne.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Bazza idézete másik fórumról:

@DanWetzel: A number of Jets defenders said they knew what plays the Lions were going to run based on formation and Stafford hand signals. Allowed them to jump routes, get five picks.

Ha ez igaz akkor nagy a baj....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018