Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
WR Jermaine Kearse érkezik.
Beki
5 év késéssel.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
WR Jermaine Kearse érkezik.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@sportstori: Matt Patricia on Slay and Harrison missing minicamp: “We’re just focused on the guys that are here.”

Mintha én mondtam volna.
Amelyik nem hajlandó edzeni sokmillió dolláros fizetéssel annak pénzt sem adnék.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Harrisonnak azért nincs szerencséje...nagyon jó játékos de sehol nem akarják megfizetni.... Ez is kicseszés rendesen....
dande
Nem akarják megfizetni?
Élő szerződése van amit ő írt alá.

Amúgy ha egy játékos szarul játszik akkor odamegy a csapathoz és visszaad a pénzéből?
Mert rinyálni azt marhára tudnak élő szerződés alatt, hogy többet akarnak.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 430 — Így remélem megfelelek nektek.....
Harrisonnak azért nincs szerencséje...nagyon jó játékos de sehol nem akarják megfizetni.... Ez is kicseszés rendesen....
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.espn.com/nfl/story/_/id/26893352/lions-harrison-slay-skipping-camp
empty taxi
Kezd egyre elfajulni a játékosok féle követelőzés.
Harrison még csakcsak oké de Slay aki nemrég írt alá kontraktust szinte nevetséges.
Kellene ezekre valami megoldást találni mert ez minden csak nem egészséges.
Slay-t is majdnem megsajnáltam, hogy a következő két évben csak 26 millát tesz zsebre.
Legszivesebben azt mondanám, hogy cseréljük el őket aztán next man up, csak szerintem idén nálunk eléggé most vagy soha hangulat van a vezetésben.
Mondjuk a vége ígyis úgyis a soha lesz.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F1213%2Fr302128_1296x729_16-9.jpg
Source: Lions' Harrison, Slay skipping camp
Lions defenders Darius Slay and Damon Harrison are skipping this week's mandatory minicamp, likely in pursuit of new contracts, a source told ESPN.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 248 — a new hope (again)
10.000 nap az utolso PO gyozelem ota. \o/
Blevi
Majd játszotok idén a seahawksal 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
10.000 nap az utolso PO gyozelem ota. \o/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat erre elegge rab*sztatok, most kenytelenek lesztek hetente talalkozni, Hockenson a kedvencem, miatta allando nezoje leszek a Lions-meccseknek. Ugyhogy rossz pick volt ez nektek. 8)

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Szerintem ez egy nagyon jó pick. Évek óta küzdötök TE problémával és Hockenson az elmúlt 3-4 év legjobb TE prospectje. Arról nem is beszélve hogy a futó játékban is nagy segítség lesz ami ugyancsak gond nállatok szóval duplán jól jártatok vele. Itt igazából az a lényeg hogy Patricia tud e fejlődni mint edző mert tavaly egy hígfos volt.

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az idei kedvenc prospectem végre nem a Jetsbe megy, erre eljön Detroitba. Óriási. 😀
Szerintem nagy király lesz, hasonlítani nem akarom senkihez (nem szeretem különösen az ilyet). Ő lesz az első és nagy király Hock!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hat nem tudom. Jo prospect meg needre is jott, de tenyleg ez a legnagyobb baja ennek a csapatnak?
Blevi
A falember-mániás Coughlin majdnem őt vitte 1/7-en Josh Allen helyett. Azt mondta, nagyon pici volt a különbség köztük. Rendben van ez a pick nagyon. Sok örömötök lesz benne.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Hat nem tudom. Jo prospect meg needre is jott, de tenyleg ez a legnagyobb baja ennek a csapatnak?
Blevi
Mit vártál? BB iskolába járt 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Hat nem tudom. Jo prospect meg needre is jott, de tenyleg ez a legnagyobb baja ennek a csapatnak?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 430 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kelly Stafford, wife of Lions’ QB Matthew Stafford, has returned home after 12 hours of brain surgery, and on Instagram, she thanked all for their thoughts and prayers.
 www.thescore.com/s/10114327
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend - 1 prime time meccsel (Packers idegenben) + a pulyka elfogyasztása után jöhet a Bears)
több mint 5 éve
sornyito Detroit Lions 51
 www.detroitlions.com/news/lions-sign-unrestricted-free-agent-rb-c-j-anderson
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/AdamSchefter/status/1113459741655801856/photo/1

Nagyon nem néz ki jól Kelly.
Sok erőt és gyors gyógyulást neki.

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Stafford felesegenek tumorja van, agymutetje lesz. Remeljuk, minden rendben lesz, irto rossz ilyet olvasni.
Stez
Uuu ez nem hangzik túl jól. Ott a sok gyerek meg minden, remélem megmentik.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stafford felesegenek tumorja van, agymutetje lesz. Remeljuk, minden rendben lesz, irto rossz ilyet olvasni.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Újabb nagyon jó húzás a Lionstól
Wyatt
Ráígértünk Brownra, hogy kirakják CJ-t mi meg elhozzuk.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Rams matchelte a Lions offer sheetjét Malcolm Brownért, így a futó nem jön ide, hanem marad a nyugati parton.
 twitter.com/RapSheet/status/1109081930287509506
iktriad
jött végül futó, személyes kedvenced ráadásul

 twitter.com/AdamSchefter/status/1112844399577268224
r.baggio
Remek igazolás a részükről.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 430 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha nem érkezett volna Howard most morcosan irígykednék.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Újabb nagyon jó húzás a Lionstól