Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Kemény kezdés kétségtelenül. Meglátjuk, hogy lesz-e mögötte tartalom is, illetve, hogy tud-e kultúrát változtatni.
Kampman
Magam sem gondoltam, hogy ennyire be tudok majd mögé állni. Megvett kilóra.
Mondjuk az új GM is.

Nem látom bennük, hogy SBig vinnék a csapatot, de szétrúgnak pár olyan segget akik csak élősködnek a csapaton teljesítmény nélkül.
Bazzani
Ha ő a főedzőtök, akkor milyen durva security-tek lehet?😃
több mint 3 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
 twitter.com/ttwentyman/status/1352308646814883841?s=20

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kemény kezdés kétségtelenül. Meglátjuk, hogy lesz-e mögötte tartalom is, illetve, hogy tud-e kultúrát változtatni.
Kampman
Magam sem gondoltam, hogy ennyire be tudok majd mögé állni. Megvett kilóra.
Mondjuk az új GM is.

Nem látom bennük, hogy SBig vinnék a csapatot, de szétrúgnak pár olyan segget akik csak élősködnek a csapaton teljesítmény nélkül.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Kemény kezdés kétségtelenül. Meglátjuk, hogy lesz-e mögötte tartalom is, illetve, hogy tud-e kultúrát változtatni.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Campbell olyan bemutatkozó sajtótájékoztatót tartott, hogy elkezdtem várni a szezont.
Ez a csóka szerintem agyonveri azt aki nem teljesít.
Egy ilyen karakter kellett ide.
Az, hogy sikeres lesz e nem tudom de a közönség, a játékosok, mindenki egy emberként be fog mögé állni az első pillanattól.
Bazzani
Another great line from Dan Campbell: When you come in here, you're going to get beat up. I'm talking about the team. Not the city. Tourists are welcome.

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Campbell olyan bemutatkozó sajtótájékoztatót tartott, hogy elkezdtem várni a szezont.
Ez a csóka szerintem agyonveri azt aki nem teljesít.
Egy ilyen karakter kellett ide.
Az, hogy sikeres lesz e nem tudom de a közönség, a játékosok, mindenki egy emberként be fog mögé állni az első pillanattól.

több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 276 — maci faszán vitézkötés
Tom Pelissero
@TomPelissero
·
5 h
The #Lions interviewed #Ravens QB coach James Urban for their offensive coordinator job today, source said.
Bazzani
Nem egy remenytelen otlet.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tom Pelissero
@TomPelissero
·
5 h
The #Lions interviewed #Ravens QB coach James Urban for their offensive coordinator job today, source said.

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
6 éves szerződést kap Campbell.
Beki
Nem lesz az kicsit sok?
Hulkeinstein
Lions tulaj dolga h hány évig akarják még fizetni, ha esetleg nem jönne össze a dolog addig... 😀
Beki
Csak annyira rossz nézni így kívülről, hogy ugyanazokat a hibákat követik el a ugyanazok a franchise-ok újra és újra.

Még akkor talán megérteném, ha valami népszerű jelölt lett volna, de Campbell senki másnak nem kellett, se a Texans, se az Eagles, se a Chargers nem hívta interjúra. A coaching karrier sem ad rá okot. Érthetetlen.
Hulkeinstein
Az egyik legjobb HC mellett assistant HC évek óta. Mikor nem kapta meg a Dolphins állást Gase ellenében, akkor elfogadta Payton ajánlatát, hogy mellette felkészülhet a HC munkára. Tudatosan készült erre a feladatra, és rettentő karizmatikus amit majd megláthattok hamarosan testközelből.

Komoly esélyesként tartották számon nálunk HC-nak, csak mi a népszerű, hypeolt Adam Gase-t választottuk aki azóta kétszer megégett.

Felkészültségét én nem kérdőjelezném meg. Hogy bevállik-e? Az majd eldől.
Csabee13
Nem az a kerdes, hogy felkeszult-e. Biztos az. Magat a szerzodest hosszat en is furcsallom, bar ez igazabol a legtobb bejelentesnel erthetetlen szamomra, miert kotnek 5-6 eves szerzodeseket az edzokkel, amikor 3-4 evente legkesobb kirakja az aktualis stabot a liga fele kb. A Lionsnal is gyakorta van valtas az elmult idoszakban. Mindezt egy ugymond ujonc edzovel, aki a tuz kozeleben meg nemigen volt, csak megbizottkent. Ha ez rosszul sul el, akkor ennek a vege megint az lesz, hogy adott esetben a kovetkezo edzocserenel sem jon nagy nev, mert a vezetoseg erre szant penzenek egy reszet Campbellnek kell utalni. Marpedig egyebkent nem egy csapat van az NFL-ben, amelyik kifejezetten utal az edzonek nagy penzt fizetni, azert sem tud sztraredzot megfuzni, ezert probalkozik fiatal, meg nem kifejezetten tapasztaltnak szamito koordinatorokkal.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fipp ST coachot akarjátok elhappolni tőlünk itt fű alatt. Ezért kellene nekünk is lassan megtalálni a HC-t mert a még értékes embereket is könnyebben elvihetik.
több mint 3 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
6 éves szerződést kap Campbell.
Beki
Nem lesz az kicsit sok?
Hulkeinstein
Lions tulaj dolga h hány évig akarják még fizetni, ha esetleg nem jönne össze a dolog addig... 😀
Beki
Csak annyira rossz nézni így kívülről, hogy ugyanazokat a hibákat követik el a ugyanazok a franchise-ok újra és újra.

Még akkor talán megérteném, ha valami népszerű jelölt lett volna, de Campbell senki másnak nem kellett, se a Texans, se az Eagles, se a Chargers nem hívta interjúra. A coaching karrier sem ad rá okot. Érthetetlen.
Hulkeinstein
Az egyik legjobb HC mellett assistant HC évek óta. Mikor nem kapta meg a Dolphins állást Gase ellenében, akkor elfogadta Payton ajánlatát, hogy mellette felkészülhet a HC munkára. Tudatosan készült erre a feladatra, és rettentő karizmatikus amit majd megláthattok hamarosan testközelből.

Komoly esélyesként tartották számon nálunk HC-nak, csak mi a népszerű, hypeolt Adam Gase-t választottuk aki azóta kétszer megégett.

Felkészültségét én nem kérdőjelezném meg. Hogy bevállik-e? Az majd eldől.

Szerkesztette: Csabee13
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
6 éves szerződést kap Campbell.
Beki
Nem lesz az kicsit sok?
Hulkeinstein
Lions tulaj dolga h hány évig akarják még fizetni, ha esetleg nem jönne össze a dolog addig... 😀
Beki
Csak annyira rossz nézni így kívülről, hogy ugyanazokat a hibákat követik el a ugyanazok a franchise-ok újra és újra.

Még akkor talán megérteném, ha valami népszerű jelölt lett volna, de Campbell senki másnak nem kellett, se a Texans, se az Eagles, se a Chargers nem hívta interjúra. A coaching karrier sem ad rá okot. Érthetetlen.
Hulkeinstein
Ettől még akár lehet jó is.
Amennyire sexy volt a Patricia "hire" ez olyan ami semmi érzelmet nem mozgat meg bennem.
Most úgyis egy rebuild év jön vagy kettő szóval kár bármilyen sikert várni.
Takarítsunk ki minden kacatot a szekrényből aztán induljon egy szép új jövő.
Bazzani
Teljesen egyetértek, épp ezért kéne neki 4, vagy max. 5 éves szerőzdést adni. Ha jó lesz, akkor úgyis kap majd egy zsíros emelést és azzal együtt egy hosszabbítást. Olyat én még nem nagyon láttam, hogy egy HC sikeres szereplés után elmegy FA-nak.
Hulkeinstein
Érdekes, hogy Holmes szerződése 5 éves.

Állítólag 4en interjúztatták a jelölteket (Sheila, Spielman, Wood, Risner) és mind a négynél magasan Holmes vitte a pálmát.

több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
6 éves szerződést kap Campbell.
Beki
Nem lesz az kicsit sok?
Hulkeinstein
Lions tulaj dolga h hány évig akarják még fizetni, ha esetleg nem jönne össze a dolog addig... 😀
Beki
Csak annyira rossz nézni így kívülről, hogy ugyanazokat a hibákat követik el a ugyanazok a franchise-ok újra és újra.

Még akkor talán megérteném, ha valami népszerű jelölt lett volna, de Campbell senki másnak nem kellett, se a Texans, se az Eagles, se a Chargers nem hívta interjúra. A coaching karrier sem ad rá okot. Érthetetlen.
Hulkeinstein
Ettől még akár lehet jó is.
Amennyire sexy volt a Patricia "hire" ez olyan ami semmi érzelmet nem mozgat meg bennem.
Most úgyis egy rebuild év jön vagy kettő szóval kár bármilyen sikert várni.
Takarítsunk ki minden kacatot a szekrényből aztán induljon egy szép új jövő.
Bazzani
Teljesen egyetértek, épp ezért kéne neki 4, vagy max. 5 éves szerőzdést adni. Ha jó lesz, akkor úgyis kap majd egy zsíros emelést és azzal együtt egy hosszabbítást. Olyat én még nem nagyon láttam, hogy egy HC sikeres szereplés után elmegy FA-nak.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
6 éves szerződést kap Campbell.
Beki
Nem lesz az kicsit sok?
Hulkeinstein
Lions tulaj dolga h hány évig akarják még fizetni, ha esetleg nem jönne össze a dolog addig... 😀
Beki
Csak annyira rossz nézni így kívülről, hogy ugyanazokat a hibákat követik el a ugyanazok a franchise-ok újra és újra.

Még akkor talán megérteném, ha valami népszerű jelölt lett volna, de Campbell senki másnak nem kellett, se a Texans, se az Eagles, se a Chargers nem hívta interjúra. A coaching karrier sem ad rá okot. Érthetetlen.
Hulkeinstein
Ettől még akár lehet jó is.
Amennyire sexy volt a Patricia "hire" ez olyan ami semmi érzelmet nem mozgat meg bennem.
Most úgyis egy rebuild év jön vagy kettő szóval kár bármilyen sikert várni.
Takarítsunk ki minden kacatot a szekrényből aztán induljon egy szép új jövő.

több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
6 éves szerződést kap Campbell.
Beki
Nem lesz az kicsit sok?
Hulkeinstein
Lions tulaj dolga h hány évig akarják még fizetni, ha esetleg nem jönne össze a dolog addig... 😀
Beki
Csak annyira rossz nézni így kívülről, hogy ugyanazokat a hibákat követik el a ugyanazok a franchise-ok újra és újra.

Még akkor talán megérteném, ha valami népszerű jelölt lett volna, de Campbell senki másnak nem kellett, se a Texans, se az Eagles, se a Chargers nem hívta interjúra. A coaching karrier sem ad rá okot. Érthetetlen.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
6 éves szerződést kap Campbell.
Beki
Nem lesz az kicsit sok?
Hulkeinstein
Lions tulaj dolga h hány évig akarják még fizetni, ha esetleg nem jönne össze a dolog addig... 😀
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
6 éves szerződést kap Campbell.
Beki
Nem lesz az kicsit sok?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
6 éves szerződést kap Campbell.
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Dan Campbell should bring QB coach Joe Lombardi with him from New Orleans to be his OC. Young, smart coach with a bright future.

Nagyon nevetek.
Bazzani
Tavaly Patriots B voltatok idén Saints B lesztek. Szerintem, ha ő lesz a HC, akkor még elhozzátok Aaron Glent is DC-nek.
nemethbence55
I told you. 🤣🤣
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Illetve a Stafford Houstonba mozgasnak semmi értelme, oda fiatal QB kell, Staffordnak meg olyan roster, ahol gyűrűre van esélye.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Óriási találgatás, de egy Watson tradehez mit szólnátok? Konfon belül hülyék lennének elcserélni sztem, marad az NFC. Stafford+1/7+2022es első+apró?
Joey Tribbiani
Nem lenne hozzá cap.
Stafford dead money + Watson fizetése az a nem megéri kategória.
Meg vannak csapatok akik sokkal jobb csomagot ösdze tudnak rakni.

több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Óriási találgatás, de egy Watson tradehez mit szólnátok? Konfon belül hülyék lennének elcserélni sztem, marad az NFC. Stafford+1/7+2022es első+apró?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Én sem amúgy, de Campbell semmivel nem rosszabb döntés mint bárki más lett volna a jelöltek közül.
Én megvárom a stábot aztán majd pánikolok.
Rosszabb nem lesz mint Patricia.
Bazzani
Már ne is haragudj, de ez Iktriad dolga.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Plusz a franchise ex-játékosát el lehet adni a fanbase-nek, a Patricia-féle demolition után pedig kell némi PR is a csapatnak.
empty taxi
Mondjuk a fanbase éppen nincs annyira elájulva.
Ilyen szempontból a helyi gyerek Saleh jobb lett volna de állítólag nagyon messze voltak a két fél anyagi elképzelései.
Bazzani
Igaz, de a meghallgatott (és nem elkelt) edzők közül szvsz max Bienemy lett volna olyan, aki iránt tényleg jobban tudna lelkesedni az egyszeri szurkoló.
Ha Bevell marad, az memento az előző érára, Marvin Lewis meg Marvin Lewis.
empty taxi
Nincs köztünk vita.
Remélem legalább az egyik kordinátor olyan lesz akire felkapjuk a fejünket jó értelemben.