Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most itt két teljesen különálló dologról van szó. Szerintem kár is összekavarni a kettőt.
Az egyik amiről te beszélsz, az eredményesség.

A másik ez a kirúgás story. Van egy Lions drukker mondás. Az életben három dolog biztos.
1. A halál.
2. Az adók.
3. Muhlbach a Lions LS-e.
Itt senkinek nem azzal van gondja, hogy jött egy fiatalabb és olcsóbb a posztra.
Itt a probléma az, hogy ennyire nem becsüli a csapat a legendáit. Mit gondol a többi játékos amikor azt látja, hogy a csapat legrégebbi játékosát így teszik lapátra, a negyvenedik születésnapján.
Ráadásul az az edző akivel együtt játszottak.
Nem véletlenül jöttek azonnal a negatív felhangú tweetek a korábbi Lions játékosoktól.
Most Decker a legrégebben itt játszó játékosunk. Nem tudom mikor van a születésnapja.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szar dolog, es banto, emberileg nyilvan, ettol fuggetlenul ez ismet csak egy indok, hogy negativkodjatok, es fikazzatok a franchise-t.

Mindekozben ez megtortenhet akarhol, ebben a ligaban minden csak uzlet, long snappereknel sokkal de sokkal nagyobb ikonok, legendak kerulnek lapatra evrol evre. Szopas, hogy ez epp a Lionsnal jott ossze igy, ettol fuggetlenul nem ertem ezt az allando bubanatot, amikor ugy emlekszem, hogy Campbell sajtotajetkoztatoja utan peldaul pont te lelkesedtel, hogy fasza csavonak tunik, es hogy talan osszekapja majd a bandat.

Szar a keret, es? Evente van ot csapat, ami top10-ben draftol, aztan fosnak tunik, a kovetkezo szezonban meg kozepmezonyben van mar, vagy meg jobban zar. Miert ne lehetne a Detroit is ilyen? Rodgers jovore tiplizik a csoportbol, Cousinstol is meg fog szabadulni az amugy is hullamzo Vikings, a Bearsnel meg korantsem biztos, hogy Fieldsbol lesz valaki. Itt jovore lecserelik Goffot, aztan csokolom, fel lehet epiteni egy fiatal kubera a csapatot. Ha Campbell valoban fasza gyerek, megoldja. Nem lesz lehetetlen a csoportban, mint az elmult evekben, ezek utan nem ertem ezt a negativkodast, epp manapsag, amikor a rivalisok inkabb gyengulnek, mintsem erosodnek.

A Browns is megkapta hany evig, hogy egy tragya franchise, ha ok ki tudtak evickelni a rengeteg elbaszott draft utan is a szarbol, akkor a Lions is siman kimaszhat. Foleg, hogy Rodgers nelkul siman foghato lesz a GB is.

En is negativkodtam a Coltsnal, foleg a Grigson-eraban, aztan mi lett tole jobb... Semmi. Gondolj arra, hogy ha a Bills es a Browns a szarbol varat tudott epiteni, akkor a Lionsnal is siman lehetseges.

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
From Instagram earlier today, when teammates celebrates Don Muhlbach's 40th birthday pic.twitter.com/wiZXvU8ieZ

 twitter.com/erikschlitt/status/1427755490357006352

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Felhaboritonak velem, hogy a 40 eves faszit kivagtak, mert talaltak helyette egy olcsobb (es velhetoen sokkal fiatalabb) megoldast, akivel sporolnak gondolom parszazezret a capben. Raadasul egy long snapperrol van szo, a csapat kulcsjatekosarol. Potolhatatlan. A gazemberek.
Stez
Nem hinném hogy bárkit az háborít fel hogy kivágták, hanem csórót pont a születésnapján. Nem telt volna semmibe 1 nappal később közölni ezt vele, aztán még hírértéke sem biztos hogy lett volna úgy.
kapitnono
A cutokat mar hamarabb kozlik a jatekosokkal, az, hogy hivatalosan ezen a napon jott ki a hir, meg nem jelenti azt, hogy a szuletesnapjan azzal csorogtek ra bulikazas kozben, hogy szeva. Egyebkent meg a rosterszukites elso szakaszanak augusztus 17 volt a hatarideje, ugyhogy Goodell a hibas.
Stez
On releasing Muhlbach on his birthday, Campbell said there's no way to sugar coat it, "I'm an asshole," that's my fault and my mistake.

De.
Még egy nagy 40es világítós tábla is volt az öltözőben meglepinek.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Felhaboritonak velem, hogy a 40 eves faszit kivagtak, mert talaltak helyette egy olcsobb (es velhetoen sokkal fiatalabb) megoldast, akivel sporolnak gondolom parszazezret a capben. Raadasul egy long snapperrol van szo, a csapat kulcsjatekosarol. Potolhatatlan. A gazemberek.
Stez
Nem hinném hogy bárkit az háborít fel hogy kivágták, hanem csórót pont a születésnapján. Nem telt volna semmibe 1 nappal később közölni ezt vele, aztán még hírértéke sem biztos hogy lett volna úgy.
kapitnono
A cutokat mar hamarabb kozlik a jatekosokkal, az, hogy hivatalosan ezen a napon jott ki a hir, meg nem jelenti azt, hogy a szuletesnapjan azzal csorogtek ra bulikazas kozben, hogy szeva. Egyebkent meg a rosterszukites elso szakaszanak augusztus 17 volt a hatarideje, ugyhogy Goodell a hibas.

Szerkesztette: Stez

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Felhaboritonak velem, hogy a 40 eves faszit kivagtak, mert talaltak helyette egy olcsobb (es velhetoen sokkal fiatalabb) megoldast, akivel sporolnak gondolom parszazezret a capben. Raadasul egy long snapperrol van szo, a csapat kulcsjatekosarol. Potolhatatlan. A gazemberek.
Stez
Nem hinném hogy bárkit az háborít fel hogy kivágták, hanem csórót pont a születésnapján. Nem telt volna semmibe 1 nappal később közölni ezt vele, aztán még hírértéke sem biztos hogy lett volna úgy.


több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Felhaboritonak velem, hogy a 40 eves faszit kivagtak, mert talaltak helyette egy olcsobb (es velhetoen sokkal fiatalabb) megoldast, akivel sporolnak gondolom parszazezret a capben. Raadasul egy long snapperrol van szo, a csapat kulcsjatekosarol. Potolhatatlan. A gazemberek.

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Micsoda szülinapi ajándék volt ez neki 😊
Wyatt
És akkor csodálkozunk, hogy a legendáink köpnek egyet ha a csapatról kérdezik őket.

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Micsoda szülinapi ajándék volt ez neki 😊

több mint 2 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Ha itt kiraknak mindenkit aki alkalmatlan akkor 10 játékos marad. Nagyon maximum 10.
Bazzani
Abból akkor most mínusz egy: Muhlbach

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hat ez nagyon 1/1 gyanus teljesitmeny sajnos. Scheduleben sem sok meccs van ami nyerheto. :/
Blevi
Igazából szerintem az is a cél.
A drukkereknek már kb úgyis mindegy, hogy hány fos szezont néznek már végig.
Jövőre hozunk egy ígéretes QB-t akivel többször elérjük majd a 6-7 győzelmes álmot.
Szerencsére a Packersben is jónak néz ki Love szóval a Rodgers utáni éra is biztosítva lesz ismerve a mi szerencsénket.
Fieldsről nem is beszélve.

több mint 2 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Hat ez nagyon 1/1 gyanus teljesitmeny sajnos. Scheduleben sem sok meccs van ami nyerheto. :/
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy én végleg elengedtem ezt. Sajnos itt még hosszú évekig nem lesz pozitív szezon. Aki pedig ezt a Sewell over Fields döntést meghozta az képet fog kapni a stadion falán. Pont a másik idióta mellé aki az Ebron over Donaldot húzta.

Irgalmatlan vicces, hogy a tegnapi preseason meccsünk egyik legjobbja (a nevét sem tudom valami futó) a huddle-ban mutatkozott be a többieknek mert a meccs előtt igazoltuk nemsokkal.
És felfelé lógott ki a többi szánalom közül.

Bevallom csak a hosszú összefoglalót néztem meg, de jobban jártam volna ha hústűket szúrok a heréimbe helyette.
Az is hasznosabb időtöltés lett volna.
Bazzani
Értem az elkeseredést. Sewell luxuspick-nek tűnt a draft-on is. Idén szerintem megnézi az edző majd, hogy ki tud férfiként játszani a pályán. Jövőre pedig kidobja a felesleget.

Fejlődjön Swift, álljon össze a fal és akkor jövőre már csak egy QB- WR kombot kell húzni az első körben ahhoz, hogy az O kész legyen. Majd második évben összerakja a D-t is. Utána pedig irány a PO a második helyen mögöttünk. 😛 😀
Toto21
Egy draftra vagyunk a PO-tól.
10 éve.

Ha itt kiraknak mindenkit aki alkalmatlan akkor 10 játékos marad. Nagyon maximum 10.

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Amúgy én végleg elengedtem ezt. Sajnos itt még hosszú évekig nem lesz pozitív szezon. Aki pedig ezt a Sewell over Fields döntést meghozta az képet fog kapni a stadion falán. Pont a másik idióta mellé aki az Ebron over Donaldot húzta.

Irgalmatlan vicces, hogy a tegnapi preseason meccsünk egyik legjobbja (a nevét sem tudom valami futó) a huddle-ban mutatkozott be a többieknek mert a meccs előtt igazoltuk nemsokkal.
És felfelé lógott ki a többi szánalom közül.

Bevallom csak a hosszú összefoglalót néztem meg, de jobban jártam volna ha hústűket szúrok a heréimbe helyette.
Az is hasznosabb időtöltés lett volna.
Bazzani
Értem az elkeseredést. Sewell luxuspick-nek tűnt a draft-on is. Idén szerintem megnézi az edző majd, hogy ki tud férfiként játszani a pályán. Jövőre pedig kidobja a felesleget.

Fejlődjön Swift, álljon össze a fal és akkor jövőre már csak egy QB- WR kombot kell húzni az első körben ahhoz, hogy az O kész legyen. Majd második évben összerakja a D-t is. Utána pedig irány a PO a második helyen mögöttünk. 😛 😀
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy én végleg elengedtem ezt. Sajnos itt még hosszú évekig nem lesz pozitív szezon. Aki pedig ezt a Sewell over Fields döntést meghozta az képet fog kapni a stadion falán. Pont a másik idióta mellé aki az Ebron over Donaldot húzta.

Irgalmatlan vicces, hogy a tegnapi preseason meccsünk egyik legjobbja (a nevét sem tudom valami futó) a huddle-ban mutatkozott be a többieknek mert a meccs előtt igazoltuk nemsokkal.
És felfelé lógott ki a többi szánalom közül.

Bevallom csak a hosszú összefoglalót néztem meg, de jobban jártam volna ha hústűket szúrok a heréimbe helyette.
Az is hasznosabb időtöltés lett volna.

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Derek Barnes LB- nagyon pofásan néz ki. Igazi sideline to sideline LB-nek tűnik. Remélem keretet fog. Szerintem lenne benne fantázia
Toto21
Hát ha elolvasod kik játszanak LB poszton ebben a foshalomban (csapatnak erős volna nevezni) akkor láthatod, hogy itt bárki keretet fog aki egy picit tehetségesebb mint egy vak majom.

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Derek Barnes LB- nagyon pofásan néz ki. Igazi sideline to sideline LB-nek tűnik. Remélem keretet fog. Szerintem lenne benne fantázia
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Látom a Lions megtalálta a maga Jézus Krisztusát.

iktriad
Mit tesz az emberrel 2 ev Detroitban...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Látom a Lions megtalálta a maga Jézus Krisztusát.

iktriad
Ebbű előbb lesz Leia hercegnő 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom a Lions megtalálta a maga Jézus Krisztusát.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri Lions szezon beharangozója
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az egyik legjobb draft videó amit láttam.
Itt tényleg benézhetünk a színfalak mögé.
Ajánlom mindenkinek.


Go behind-the-scenes as #Lions EVP/GM Brad Holmes leads the team through the 2021 NFL Draft featuring:

🔹 Pre-draft meetings
🔹 Draft room footage
🔹 Pick-by-pick breakdown

Inside the Den: Episode 3 ➡️ youtu.be/_j0KHOetu_A

 twitter.com/Lions/status/1404227333809049603

több mint 2 éve
Utley Detroit Lions Nebraska Cornhuskers 242
A bukik szerint, idén sem fog minket agyon nyomni, az esélyesség terhe!😃
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Crosbyt eltrade-elnénk.
Elég merész húzás lenne.
Bazzani
Még merészebb lenne, ha ti lennétek a Pittsburgh Penguins. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...