Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez egy győzelemmel felérő vereség volt, ezt senki nem veheti el tőletek.
akdestroyer
1326. fejezet...

Jövő 7n jöhet a tényleges győzelem 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Ez egy győzelemmel felérő vereség volt, ezt senki nem veheti el tőletek.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Csak hogy valami pozitív is legyen a topicban, ez elég jól sikerült:

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A maradék 11 meccsből 5 tűnik még nyerhetőnek, a 3 csoportmeccs hazai pályán, a Phily ellen szintén otthon, illetve az Atlanta ellen idegenben.
Kampman
Ebből én egyedül a Phillyt mondanám nyerhetőnek. Ott is kezd valami nagyon mellé menni.
Aki azt mondja, hogy esélyünk van egy Packers vagy Vikings ellen az valami furcsa szemüveget hord.
Az elején pár meccsen még tartottuk magunkat, de a Bengals ellen már látszott, hogy teljesen kicsúszott az egész az edzői stábnak gúnyolt valami kezéből.
Szerintem Goffnak egy nagyon max két meccse van még. Aztán jön Blough aki ugyanolyan szar lesz, majd vissza Goff vagy valaki akiben még látnak némi csalfa reményt. Ugyanez ment le a 0-16-os szezonban is.
A hétvégén ha Stafford is beleáll a dologba akkor a franchise történetének egyik legnagyobb zakója jön. És akkor arról még nem is beszéltem, hogy McVay mennyire ismeri Goff gyengéit. (Mondjuk erősségei nem nagyon vannak.) Szóval állandoan ott lesznek a védők az arcában.

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 833
Nem csoda, hogy szegény Lions szurkerek nem tudnak pozitívan tekinteni a jövőbe, ha szétoffoljátok a topikot a futballtörténelem legszarabb csapatainak felsorolásával.

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 931
Van/volt olyan franchise a liga történetében aki kettő 0 W-s szezonnal rendelkezik? Lehet több is.
KeyG
A hőskorban volt elég sok nyeretlen csapat, a ligák egyesülése óta a Tampa Bay Buccaneers (1976, 0–14), a Baltimore Colts (1982, 0–8–1, itt sztrájk miatt volt ilyen kevés meccs), a Detroit Lions (2008, 0–16) és a Cleveland Browns (2017, 0–16) hozta ezt össze.

A Dallas Cowboys első idénye 1960-ban 0–11–1-es volt, 1944-ben a Brooklyn Tigers és a Chicago Cardinals, valamint a Pittsburgh Steelers játékosaiból verbuvált Card-Pitt zárt 0–10-zel, külön érdekesség, hogy a Chicago Cardinals egy évvel korábban is 0–10-et hozott, ez az egyetlen csapat, amely egymás követő két évet is lehozott győzelem nélkül, és mint lentebb már volt említve, a 29-es nyeretlenségi szériával csúcstartó.

A Lionsnak is van már egyébiránt két ilyen idénye, 1942-ben 0–11-gyel zárt.

1934-ben a Cincinnati Reds az Eagles elleni 0–64 után 0–8-as mérlegre romolva omlott össze franchise-ként még az év befejezése előtt, 1925-ben a Columbus Tigers 0–9-cel végzett, ami a franchise-nál már a második nyeretlen idény volt, miután 1922-ben még Columbus Panhandles néven zárt 0–8-cal.

Fontos megjegyzés, hogy itt csak a legalább nyolc meccset lejátszó, és végül nyeretlen csapatokat összegezték.

A Lions 0–17-es idénye több szempontból is történelmi lenne, az első 17 vereséges kiírás mellett a harmadik nyeretlen évad is lenne egy csapattól.
Wyatt
Thanks

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van/volt olyan franchise a liga történetében aki kettő 0 W-s szezonnal rendelkezik? Lehet több is.
KeyG
A hőskorban volt elég sok nyeretlen csapat, a ligák egyesülése óta a Tampa Bay Buccaneers (1976, 0–14), a Baltimore Colts (1982, 0–8–1, itt sztrájk miatt volt ilyen kevés meccs), a Detroit Lions (2008, 0–16) és a Cleveland Browns (2017, 0–16) hozta ezt össze.

A Dallas Cowboys első idénye 1960-ban 0–11–1-es volt, 1944-ben a Brooklyn Tigers és a Chicago Cardinals, valamint a Pittsburgh Steelers játékosaiból verbuvált Card-Pitt zárt 0–10-zel, külön érdekesség, hogy a Chicago Cardinals egy évvel korábban is 0–10-et hozott, ez az egyetlen csapat, amely egymás követő két évet is lehozott győzelem nélkül, és mint lentebb már volt említve, a 29-es nyeretlenségi szériával csúcstartó.

A Lionsnak is van már egyébiránt két ilyen idénye, 1942-ben 0–11-gyel zárt.

1934-ben a Cincinnati Reds az Eagles elleni 0–64 után 0–8-as mérlegre romolva omlott össze franchise-ként még az év befejezése előtt, 1925-ben a Columbus Tigers 0–9-cel végzett, ami a franchise-nál már a második nyeretlen idény volt, miután 1922-ben még Columbus Panhandles néven zárt 0–8-cal.

Fontos megjegyzés, hogy itt csak a legalább nyolc meccset lejátszó, és végül nyeretlen csapatokat összegezték.

A Lions 0–17-es idénye több szempontból is történelmi lenne, az első 17 vereséges kiírás mellett a harmadik nyeretlen évad is lenne egy csapattól.

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 931
Van/volt olyan franchise a liga történetében aki kettő 0 W-s szezonnal rendelkezik? Lehet több is.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
A maradék 11 meccsből 5 tűnik még nyerhetőnek, a 3 csoportmeccs hazai pályán, a Phily ellen szintén otthon, illetve az Atlanta ellen idegenben.
több mint 2 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Hétvégén Rams.

Remélem, hogy Stafford dob 500 yardot és kikapunk vagy 50 ponttal.

De a realitás az, hogy a harmadik negyed első támadása után kiül pihenni.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 471 — Bears & Illinois fan
Tampa 0-26
Látom, közben Wyatt megelőzött. Amúgy 3 győzelmetek lesz

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
O de hát az messze nem lenne meg rekord

The Chicago Cardinals have the longest regular season losing streak, losing 29 consecutive games from 1942 through 1945. The Tampa Bay Buccaneers have the longest losing streak since the 1970 AFL–NFL merger, losing the first 26 games in franchise history in 1976 and 1977.

És egy kis hazai

The Detroit Lions hold the record for the longest postseason losing streak, dropping nine consecutive playoff games starting in 1991 – a streak which is still active.

több mint 2 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
A Jags nyert hetvegen, igy egy 0-17 eseten a tavalyrol athozott 4 zakoval pont megdontenenk a 20 meccses vereseg szeriat is. #tortenelmi szezon#
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag tradelni akarunk egy elkapóért. Végülis a legutóbbi ilyen is milyen jól bejött. Holmes egy év alatt teljesen leépíti a saját renoméját.
Ilyen amikor elmész valahová, még meg sem melegszik a szék és máris menteni kell az állásodat valahogy.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Szerintem 0-10nél repül Campbell.
Annyiban tévedtem, hogy Lynn hamarabb.
Bazzani
Fixen nem fog repülni sem Campbell, sem Holmes. Egy évet fixen kapnak még... ha nálunk pl Gase-t nem baszták ki ama kicseszett förtelem után, amit alkottunk... itt sem lesz változás. Sajnos egyik franchise sem az okos döntéseiről híres.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Asszondja Mr.Nagypofa, hogy változtatnak pár dolgot a héten.
9 vereséget benyeltél itt tesó, én tudom min kellene változtatni.
Kisebb pofa több munka.

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 852
Egy jelentős dolog van amiben nagyon nem értünk itt egyet:
-sokan azt gondolják, hogy ez egy gyenge keret és Campbellék egy jobb csapattal eredményesek lennének
-én viszont azt mondom, hogy egy erősebb csapattal sem mennének semmire mert balfaszok.

Jelenleg mindkettő csak feltételezés.
Viszont én azt sem latom, hogy Holmes az alkalmasember egy erősebb keret összerakására. Annyi rossz döntést hozott már első évében, hogy hatalmas fenntartásaim vannak vele szemben.

Egy viszont biztos.
Goff ideje lejárt.
Próbáljunk meg bárki mást, mert ő sem rövid sem hosszútávon nem alkalmas NFL irányítónak.
Bazzani
Mondjuk Goffról ezt tudni lehetett azóta, mióta draftolták. Ő annyit tudott, hogy McVay rendszerében szó szerint végrehajtsa azt, amit McVay a fülébe mondott. Aztán egy idő után már azt is szarul csinálta. Semmi helye az NFL-ben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem jart le. Persze abbol az okbol, hogy Goff egy balfasz, de a Lions rohadt sokat nyerhet azzal, ha osszejon vele az 1/1.

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy jelentős dolog van amiben nagyon nem értünk itt egyet:
-sokan azt gondolják, hogy ez egy gyenge keret és Campbellék egy jobb csapattal eredményesek lennének
-én viszont azt mondom, hogy egy erősebb csapattal sem mennének semmire mert balfaszok.

Jelenleg mindkettő csak feltételezés.
Viszont én azt sem latom, hogy Holmes az alkalmasember egy erősebb keret összerakására. Annyi rossz döntést hozott már első évében, hogy hatalmas fenntartásaim vannak vele szemben.

Egy viszont biztos.
Goff ideje lejárt.
Próbáljunk meg bárki mást, mert ő sem rövid sem hosszútávon nem alkalmas NFL irányítónak.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem 0-10nél repül Campbell.
Annyiban tévedtem, hogy Lynn hamarabb.
Bazzani
Ez nem az edzőn múlik tesó
Ez üzlet és politika
Nyugi lesznek itt is szép évek
Ezt a 1 2 3 évet le kell tudni nyelni
De lesz itt fény erre van egy komoly italom ha tartod ?
Én úgy érzem van itt tudatosság
Mindig kell egy ilyen frencsájmost mi/ti vagyunk de ez is csak idő kérdése mint minden
Kicsit légyszíves több pozitivitizitást
Lesz ez jobb isb
Tudom nehéz de ez vmegy ilyen sport vannak frencsájzok akik hamarabb jók vannak akik később
VvAlekosz
Te uj gyerek lehetsz a Lions topicban… miota nezem a csapatot (Stafford draftolasa) 1-2-3 evre van folyamatosan attol hogy kurvajo legyen 😀
Blevi
Hat de akkor mar csak harom ev!
Stez
A következő rebuild kezdete.
Bazzani
Lehet. De lehet, hogy nem. Egyszer minden sorozat veget er, a jo is, a rossz is. Ez a Lionsnal sem lesz maskepp. Ez kezdodhet egy jo kinevezessel, egy normalis GM-mel, egy normalis HC-val, netan egy uj vezetoseggel.

A Lions lent van, de hogy oszinte legyek, szerintem a nehany evvel ezelotti Brownsnal nincsen meg csak azonos szinten sem. Azt a merhetetlen kaosz, rengeteg bust top pickekkel, amik ott voltak, kis tulzassal utanozhatatlan. Aztan lam, sokadikra sikerult odavinni egy normalis stabot, normalisnak tuno GM-et, azzal pedig, hogy az 1/1-es iranyito szemelyeben nem egy fakezu hulyet sikerult kihalaszni, egy csapasra megvaltozott a csapat. Nem csak eredmenyekben, de a legkor, minden.

A Lions helyzetet sem latom sansztalannak, csak tenyleg valami tudatos ember kellene a csapat elere. Nyilvan a keret gyenge, a roster vekony, de azert en emlekszem sok ilyen rosterre, ami semmivel sem volt jobb, aztan megis tudatos epitkezessel kifejezetten rovid ido alatt teljesen fordult a kocka.

Ugyhogy en azert meg bizakodo vagyok. Nyilvan nem a mostani szezont illetoen, hanem hosszu tavon. Foleg, ha a Lionsnak meglesz az 1/1, amibol kivalaszthatja a franchise alapkovet peldaul.
Stez
Ezek az évek Staffordddal meg kellett volna legyenek. Ő alkalmas lett volna, hogy egy stabil csapatot köré építsenek és folyamatos PO szereplő lehetett volna a Lions. Erre lett belőle a 12 szezonból 3 PO (rögtön wild cardon zakó) csoportgyőzelem nélkül és még egy pozitív nem PO-s év. Ez valóban nem túl sok. Az sem vigasztalja őket, hogy ez idő alatt a Bearsnek sem volt több....
csi77
A Lions 2013 es 2017 kozott versenykepes volt, es sokaig versenyben volt a rajatszasert, 7-9 gyozelme volt minden evben, ami szarnak es remenytelennek a legkisebb mertekig sem mondhato. Mindezt ugy, hogy jott egy halom bust kozben a draftrol, tele volt idiotaval a csapat, es az edzoi stabok... beszelunk egy evig Schwartzrol, es a tobbiben Caldwellrol. Ezek az emberek evente jo harom-negy meccset a butasagaik miatt elbuktak. Folottuk meg Mayhewek meg Quinnek okoskodtak es draftoltak.

Es a Lions a rajatszast ha nem is erte el, de versenyben volt erte. Ilyen support stabokkal. Akkor az a csapat megsem volt rossz azert annyira. Ne is beszeljunk mar ugy rola, mintha itt akkor remenytelen volt minden.

Ha elkezded osszehasonlitani a clevelandi brutalis eveket, draftokat, keretet, akkor pont azt fogod latni, hogy sokkal nagyobb volt ott a gaz. Persze, sokaig szenvedtek, viszont ahogy sikerult talalni nehany ertelmes faszit arra a ket fontos poziciora, emelle hoztak egy nem ketbalkezes (de egyebkent jelenleg szerintem Staffordnal egyelore gyengebb) iranyitot, maris fordult a kocka.

több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 471 — Bears & Illinois fan
Szerintem 0-10nél repül Campbell.
Annyiban tévedtem, hogy Lynn hamarabb.
Bazzani
Ez nem az edzőn múlik tesó
Ez üzlet és politika
Nyugi lesznek itt is szép évek
Ezt a 1 2 3 évet le kell tudni nyelni
De lesz itt fény erre van egy komoly italom ha tartod ?
Én úgy érzem van itt tudatosság
Mindig kell egy ilyen frencsájmost mi/ti vagyunk de ez is csak idő kérdése mint minden
Kicsit légyszíves több pozitivitizitást
Lesz ez jobb isb
Tudom nehéz de ez vmegy ilyen sport vannak frencsájzok akik hamarabb jók vannak akik később
VvAlekosz
Te uj gyerek lehetsz a Lions topicban… miota nezem a csapatot (Stafford draftolasa) 1-2-3 evre van folyamatosan attol hogy kurvajo legyen 😀
Blevi
Hat de akkor mar csak harom ev!
Stez
A következő rebuild kezdete.
Bazzani
Lehet. De lehet, hogy nem. Egyszer minden sorozat veget er, a jo is, a rossz is. Ez a Lionsnal sem lesz maskepp. Ez kezdodhet egy jo kinevezessel, egy normalis GM-mel, egy normalis HC-val, netan egy uj vezetoseggel.

A Lions lent van, de hogy oszinte legyek, szerintem a nehany evvel ezelotti Brownsnal nincsen meg csak azonos szinten sem. Azt a merhetetlen kaosz, rengeteg bust top pickekkel, amik ott voltak, kis tulzassal utanozhatatlan. Aztan lam, sokadikra sikerult odavinni egy normalis stabot, normalisnak tuno GM-et, azzal pedig, hogy az 1/1-es iranyito szemelyeben nem egy fakezu hulyet sikerult kihalaszni, egy csapasra megvaltozott a csapat. Nem csak eredmenyekben, de a legkor, minden.

A Lions helyzetet sem latom sansztalannak, csak tenyleg valami tudatos ember kellene a csapat elere. Nyilvan a keret gyenge, a roster vekony, de azert en emlekszem sok ilyen rosterre, ami semmivel sem volt jobb, aztan megis tudatos epitkezessel kifejezetten rovid ido alatt teljesen fordult a kocka.

Ugyhogy en azert meg bizakodo vagyok. Nyilvan nem a mostani szezont illetoen, hanem hosszu tavon. Foleg, ha a Lionsnak meglesz az 1/1, amibol kivalaszthatja a franchise alapkovet peldaul.
Stez
Ezek az évek Staffordddal meg kellett volna legyenek. Ő alkalmas lett volna, hogy egy stabil csapatot köré építsenek és folyamatos PO szereplő lehetett volna a Lions. Erre lett belőle a 12 szezonból 3 PO (rögtön wild cardon zakó) csoportgyőzelem nélkül és még egy pozitív nem PO-s év. Ez valóban nem túl sok. Az sem vigasztalja őket, hogy ez idő alatt a Bearsnek sem volt több....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem 0-10nél repül Campbell.
Annyiban tévedtem, hogy Lynn hamarabb.
Bazzani
Ez nem az edzőn múlik tesó
Ez üzlet és politika
Nyugi lesznek itt is szép évek
Ezt a 1 2 3 évet le kell tudni nyelni
De lesz itt fény erre van egy komoly italom ha tartod ?
Én úgy érzem van itt tudatosság
Mindig kell egy ilyen frencsájmost mi/ti vagyunk de ez is csak idő kérdése mint minden
Kicsit légyszíves több pozitivitizitást
Lesz ez jobb isb
Tudom nehéz de ez vmegy ilyen sport vannak frencsájzok akik hamarabb jók vannak akik később
VvAlekosz
Te uj gyerek lehetsz a Lions topicban… miota nezem a csapatot (Stafford draftolasa) 1-2-3 evre van folyamatosan attol hogy kurvajo legyen 😀
Blevi
Hat de akkor mar csak harom ev!
Stez
A következő rebuild kezdete.
Bazzani
Lehet. De lehet, hogy nem. Egyszer minden sorozat veget er, a jo is, a rossz is. Ez a Lionsnal sem lesz maskepp. Ez kezdodhet egy jo kinevezessel, egy normalis GM-mel, egy normalis HC-val, netan egy uj vezetoseggel.

A Lions lent van, de hogy oszinte legyek, szerintem a nehany evvel ezelotti Brownsnal nincsen meg csak azonos szinten sem. Azt a merhetetlen kaosz, rengeteg bust top pickekkel, amik ott voltak, kis tulzassal utanozhatatlan. Aztan lam, sokadikra sikerult odavinni egy normalis stabot, normalisnak tuno GM-et, azzal pedig, hogy az 1/1-es iranyito szemelyeben nem egy fakezu hulyet sikerult kihalaszni, egy csapasra megvaltozott a csapat. Nem csak eredmenyekben, de a legkor, minden.

A Lions helyzetet sem latom sansztalannak, csak tenyleg valami tudatos ember kellene a csapat elere. Nyilvan a keret gyenge, a roster vekony, de azert en emlekszem sok ilyen rosterre, ami semmivel sem volt jobb, aztan megis tudatos epitkezessel kifejezetten rovid ido alatt teljesen fordult a kocka.

Ugyhogy en azert meg bizakodo vagyok. Nyilvan nem a mostani szezont illetoen, hanem hosszu tavon. Foleg, ha a Lionsnak meglesz az 1/1, amibol kivalaszthatja a franchise alapkovet peldaul.

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem 0-10nél repül Campbell.
Annyiban tévedtem, hogy Lynn hamarabb.
Bazzani
Ez nem az edzőn múlik tesó
Ez üzlet és politika
Nyugi lesznek itt is szép évek
Ezt a 1 2 3 évet le kell tudni nyelni
De lesz itt fény erre van egy komoly italom ha tartod ?
Én úgy érzem van itt tudatosság
Mindig kell egy ilyen frencsájmost mi/ti vagyunk de ez is csak idő kérdése mint minden
Kicsit légyszíves több pozitivitizitást
Lesz ez jobb isb
Tudom nehéz de ez vmegy ilyen sport vannak frencsájzok akik hamarabb jók vannak akik később
VvAlekosz
Te uj gyerek lehetsz a Lions topicban… miota nezem a csapatot (Stafford draftolasa) 1-2-3 evre van folyamatosan attol hogy kurvajo legyen 😀
Blevi
Hat de akkor mar csak harom ev!
Stez
A következő rebuild kezdete.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem 0-10nél repül Campbell.
Annyiban tévedtem, hogy Lynn hamarabb.
Bazzani
Ez nem az edzőn múlik tesó
Ez üzlet és politika
Nyugi lesznek itt is szép évek
Ezt a 1 2 3 évet le kell tudni nyelni
De lesz itt fény erre van egy komoly italom ha tartod ?
Én úgy érzem van itt tudatosság
Mindig kell egy ilyen frencsájmost mi/ti vagyunk de ez is csak idő kérdése mint minden
Kicsit légyszíves több pozitivitizitást
Lesz ez jobb isb
Tudom nehéz de ez vmegy ilyen sport vannak frencsájzok akik hamarabb jók vannak akik később
VvAlekosz
Te uj gyerek lehetsz a Lions topicban… miota nezem a csapatot (Stafford draftolasa) 1-2-3 evre van folyamatosan attol hogy kurvajo legyen 😀
Blevi
Hat de akkor mar csak harom ev!