Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Rodgers elmegy az NFC Northból akkor jövőkép szempontjából hol áll a Lions a csoportban?
Bazzani
Sehol. Türelem, még két jó draft kéne.
MacPhisto
Ha jövőre ugyanilyen szezont futunk akkor repül Campbell. Ha 6 győzelem alatt leszünk az már kudarc.
Bazzani
Értem hogy utálod, de ennyire azért nem kellene talán.
davemayer
Ennek semi köze az utálathoz.
Sőt nem is utálom, csak én a nagy szavak helyett inkább a munkában hiszek.
Kicsit sem tetszett ez a belépő, egyből ment az arcoskodás. Komoly edzőtől mikor hallasz ilyen térdharapdáló (meg a többi) baromságot?
De voltak nagyon jó dolgok a szezonban és én azt gondolom, hogy a 6W igenis elérhető egy restartoló Bears, egy restartoló Vikings és egy Rodgers nélküli Packers mellett.
Ha most egy olyan szezon jön amiben lefelé indul el a csapat akkor igenis rezegni fog a léc nála.

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Ha Rodgers elmegy az NFC Northból akkor jövőkép szempontjából hol áll a Lions a csoportban?
Bazzani
Sehol. Türelem, még két jó draft kéne.
MacPhisto
Ha jövőre ugyanilyen szezont futunk akkor repül Campbell. Ha 6 győzelem alatt leszünk az már kudarc.
Bazzani
Értem hogy utálod, de ennyire azért nem kellene talán.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Ha Rodgers elmegy az NFC Northból akkor jövőkép szempontjából hol áll a Lions a csoportban?
Bazzani
Sehol. Türelem, még két jó draft kéne.
MacPhisto
Ha jövőre ugyanilyen szezont futunk akkor repül Campbell. Ha 6 győzelem alatt leszünk az már kudarc.
Bazzani
Kizártnak tartom hogy legyen 6w. Meg azt is hogy emiatt kibasszanak bárkit amikor továbbra is tankolni kell.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Rodgers elmegy az NFC Northból akkor jövőkép szempontjából hol áll a Lions a csoportban?
Bazzani
Sehol. Türelem, még két jó draft kéne.
MacPhisto
Ha jövőre ugyanilyen szezont futunk akkor repül Campbell. Ha 6 győzelem alatt leszünk az már kudarc.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha Rodgers elmegy az NFC Northból akkor jövőkép szempontjából hol áll a Lions a csoportban?
Bazzani
Velünk küzdötök majd az elsőségért, és alul maradtok.
Viccet félretéve ez a csoport ha Fields nem válik be olyan nyitott hogy mind a 4 csapat esélyes és esélytelen egyszerre - vagyis mint az nfc least.
davemayer
Csak szeretnétek olyan jó lenni, mint az East 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Ha Rodgers elmegy az NFC Northból akkor jövőkép szempontjából hol áll a Lions a csoportban?
Bazzani
Velünk küzdötök majd az elsőségért, és alul maradtok.
Viccet félretéve ez a csoport ha Fields nem válik be olyan nyitott hogy mind a 4 csapat esélyes és esélytelen egyszerre - vagyis mint az nfc least.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Ha Rodgers elmegy az NFC Northból akkor jövőkép szempontjából hol áll a Lions a csoportban?
Bazzani
Sehol. Türelem, még két jó draft kéne.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amúgy rohadt érdekes lesz szerintem jövőre ez a csoport, ha AR tényleg megy. Szerintem kb. megjósolhatatlan.

És szerintem az sem feltétlen kizárt, hogy akár a Lions is versenyben legyen a divízióért.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Rodgers elmegy az NFC Northból akkor jövőkép szempontjából hol áll a Lions a csoportban?

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Nagyon kíváncsi leszek arra, mire jut jövőre ez a stáb/roster.

Mivel nálunk sztem teljesen kilatastalan lesz a 22es szezon, így lehet Lions meccsekre is több időm jut 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Egy a pálya szélén is veszélyes WR-el ez a Hockenson, St-Brown sor még nagyon jól is nézhet ki jövőre.
alatriste
Goff az iranyito jovore is.

En elegedett vagyok az evvel osszessegeben. Nem estunk ossze ez mindenkeppen jo. Az is ahogy Campbell moge beallt az oltozo. A kerdes hogy az iden elkovetett hibakbol tanul-e mert azert voltak boven.

Tovabba az is erdekes hogy innen hova tovabb ebben a keretben nem volt benne 3 gyozelem ez teny, ezert is kerdes hogy jovore sikerul-e felulmulni. Sok need van, amiket meg kell oldani johet a draft. Elso korben Hutchinsonnak orulnek, meg annak ha a Benson fele tradelet elkerulnenk.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy a pálya szélén is veszélyes WR-el ez a Hockenson, St-Brown sor még nagyon jól is nézhet ki jövőre.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi vagyok, hogy Bazzani nézte-e a meccset? Ha nem, akkor tudjuk miért nyert már megint a Lions. 😊
iktriad
Félidőig.
Mentem fél1re melózni.
Bazzani
Na látod, a Lions 17-0-al állna, ha nem néznéd őket. 😀 😀 😀
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kíváncsi vagyok, hogy Bazzani nézte-e a meccset? Ha nem, akkor tudjuk miért nyert már megint a Lions. 😊
iktriad
Félidőig.
Mentem fél1re melózni.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2022-es ellenfelek

Otthon: Packers, Bears, Vikings, Eagles, Washington, Bills, Dolphins, Jaguars és Seahawks

Idegenben: Packers, Bears, Vikings, Cowboys, Giants, Jets, Patriots és Panthers

A 17. meccs a Jaguars ellen lesz, szóval idén is összecsap egymással az 1/1-es és az 1/2-es csapat, mint tavaly (Jags @ Jets - akkor az 1/2-es nyert egy egész jó meccsen).
Ha Goodellékben van egy kis szolidaritás, a fair play jegyében ennek kéne lennie a Hálaadás napi Lions meccsnek. 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi vagyok, hogy Bazzani nézte-e a meccset? Ha nem, akkor tudjuk miért nyert már megint a Lions. 😊
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
 www.reddit.com/r/nfl/comments/s05uwf/highlight_dan_campbell_gives_his_last_postgame/

De bírom ezt a csávót, akkor is ha egyelőre nem jöttek még az eredmények.
Az anti-Meyer. Látod, hogy mennyire tisztelik és szeretik a játékosok.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Szvsz az, hogy a szezon vég~hez érve nemhogy nem csuklott össze a gárda hanem méginkább felkeményedett, az kurva nagy szó és nagy dolog
peach
Igy van, és értékelendő mert ez nagyon coaching sztem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Szvsz az, hogy a szezon vég~hez érve nemhogy nem csuklott össze a gárda hanem méginkább felkeményedett, az kurva nagy szó és nagy dolog



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiváncsi leszek ma miért volt szar ez a lions.
davemayer
A Green Bay tippmixült. Grat a W-hez! 1/2-n jöhet egy új Suh(Hutchinson)?
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Eredménykövető szétfosta magát, szóval gratula srácok!
meccs közben kiírták hogy az utolsó heteken előszeretettel hívtok trükkös játékokat, na itt most volt bőven

több mint 2 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Lynn kapott egy fos QB-t, nulla elkapót, egy összeszokatlan támadófalat, egy használható TE-t.
Nem mondom, hogy hiányozni fog de azért basszus ilyenkor talán a marha GM-et is elő kellene venni.
Biztos Lynn hibája, hogy a 2022es draftpicknek nem volt elkapott yardja, vagy Trinity "secret superstar" Benson egy lószar ahogy már a cserekor kb mindenki tudta, vagy hogy Sewell nem volt az első naptól jó RT.
Bazzani
Sztem Sewelltől egy év kihagyás után senki nem várt sokat.

Azért Holmes draftját dicsérjük meg. Úgy néz ki 5 roster playert talált, a St. Brown pick zseniális volt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Kiváncsi leszek ma miért volt szar ez a lions.
davemayer
Mindig van valami oka ma a hold lesz a hibás
VvAlekosz
mivel az sajtból van így kiesik

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
"MISZTERNAGYDUMADUPLATRIPLA0000"
Igen is jó úton halad
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Kiváncsi leszek ma miért volt szar ez a lions.
davemayer
Mindig van valami oka ma a hold lesz a hibás