Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody

Mást nem is tudsz (legalábbis a kommentjeid alapján), ez a nagy baj. Csak trollkodni és telehányni a fórumot a paranoiás, komplexusos baromságaiddal, de azt folyamatosan és mindezt legtöbbször alpári stílusban. Olvasd vissza a hsz-eidet akármilyen témában. Árad belőlük a gyűlölet, csak a célpontok változnak.Sanco
Ez konkrétan nem igaz, kivéve az alpárit. De ha téged zavar a bazmegolás, akkor kerüld el a sporteseményeket, de messziről.

Azt meg hadd ne tűrjem már szó nélkül, ha félremagyarázzák a hozzászólásaimat és olyat adnak a számba amit nem mondtam.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
csak azzal jöttek többen a Lions topikba hogy mit védjük Suh-t meg hogy redneck, nigger, faszfej stb.
mi nem mondtuk hogy szendeszűz, csak az ítéletet tartottuk súlyosabbnak a szokotthoz képest
fellebezzett , jogosan megnyerte,
és utána megint jöttek a szidások, sírások, amivel nem is lett volna baj ha a GB topikba írja, de a DL topikban a tökömet nem érdekli, hogy elégedetlenek , mert félnek hogy így továbbjut a LionsAdirotor
Örülnék neki ha tovább jutnának és jönnének még hozzánk , a szomorú és elkeserítő inkább az h mennyire következetlen a Liga, és az ilyen vissza vont döntésekkel még jobban nevetségesé teszik magukat.
Amúgy meg mindenkinek volt némi igaza.
-akik Suh-t védik abban volt igazuk h voltak más durva szituk amik nem értek eltiltást, ezzel én is egyet tudok érteni
-viszont ettől még mi Sajtfejek is jogosan követeltük az eltiltást mert teljesen szándékos volt , részleteztük már h mért gondoljuk ezt
- azt h megváltoztatták döntést én már leszarom , magára vessen a liga, de ezek után MacPhisto még ide jön és megint leírja h mennyire tolnak minket fentről..hát vicces nah 😀

részemről ennyi , vége.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 652
Fókuszáljunk végre a csapatra és a játékra. Más is így tesz:
 www.jsonline.com/blogs/sports/287232491.html

BÚÉK és RELAX

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
csak azzal jöttek többen a Lions topikba hogy mit védjük Suh-tAdirotor
Nincs igazuk? De, fölösleges védeni a védhetetlent.
meg hogy redneck, nigger, faszfej stb.Adirotor
Szerintem nem ment oda, de teljesen lényegtelen, hogy hol, nyilván nem elegáns ilyeneket írni, teljesen érthető, ha itt védelmetekbe veszitek a játékosotokat.
mi nem mondtuk hogy szendeszűz, csak az ítéletet tartottuk súlyosabbnak a szokotthoz képestAdirotor
Ezen lehet vitatkozni, sőt teljesen normális ezen vitatkozni.
fellebezzett , jogosan megnyerte, Adirotor
A szabályok szerint (32 meccs) igen, jogosan nyerte meg.
és utána megint jöttek a szidások, sírások, amivel nem is lett volna baj ha a GB topikba írja, de a DL topikban a tökömet nem érdekli, hogy elégedetlenek , Adirotor
Főleg, mert a Lions-szal kapcsolatos, el kell fogadnod, hogy oda fogja írni.
mert félnek hogy így továbbjut a LionsAdirotor
erre én is gondoltam, nyilván ez áll a dolog hátterében
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Annyira szeretnélek megkérni zolten, hogy ne hazudj. Több Lions drukker is elismerte.Bazzani
Igaz, több is elismerte, de Te meg MacPhisto még véletlenül sem voltatok közöttük. Szóval ez elég visszás, (de korántsem meglepő), hogy épp Te jössz ezzel (az amúgy teljesen jogos indokkal) érvelni ide és kéred ki a Lions drukkerek nevében az általánosítást.
Bazza, baszki. | Maholnap 40 leszel, ahogy írtad. Van egy gyönyörű kislányod, feleséged. Le kéne már higgadnod kicsit, legyél sokkal objektívebb és lásd meg a pozitívumokat, ne folyton a konfrontációt keresd. Szerintem mindenkinek, de főleg Neked, sokkal jobb lenne. |

Sanco
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/detroit_lions?oldal=10#1236607 => "Én nem érzem eltiltást érőnek ezt. Büntessék meg pénzre ha szándékosnak ítélik. Az első lépés nem volt az, a második az inkább igen." Ha ŐK szándékosnak ítélik
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/detroit_lions?oldal=4#1237270
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/detroit_lions?oldal=2#1237372 => "How can the league suspend Suh after Walt Anderson (The Ref) Saw the whole thing and wrote the league saying it was not intentional?" Épp a bíróval érvel, miszerint nem volt szándékos.
Igazad van 3 komment nem elég amiben leírja.valakis
Bocsáss meg, az én hibám, de én sehol sem látom, hogy elismerné, hacsak a "második az inkább igen", nem az.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Annyira szeretnélek megkérni zolten, hogy ne hazudj. Több Lions drukker is elismerte.Bazzani
Igaz, több is elismerte, de Te meg MacPhisto még véletlenül sem voltatok közöttük. Szóval ez elég visszás, (de korántsem meglepő), hogy épp Te jössz ezzel (az amúgy teljesen jogos indokkal) érvelni ide és kéred ki a Lions drukkerek nevében az általánosítást.
Bazza, baszki. | Maholnap 40 leszel, ahogy írtad. Van egy gyönyörű kislányod, feleséged. Le kéne már higgadnod kicsit, legyél sokkal objektívebb és lásd meg a pozitívumokat, ne folyton a konfrontációt keresd. Szerintem mindenkinek, de főleg Neked, sokkal jobb lenne. |

Sanco
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Detroit Lions - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Detroit Lions - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Detroit Lions - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Igazad van 3 komment nem elég amiben leírja.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
csak azzal jöttek többen a Lions topikba hogy mit védjük Suh-t meg hogy redneck, nigger, faszfej stb.
mi nem mondtuk hogy szendeszűz, csak az ítéletet tartottuk súlyosabbnak a szokotthoz képest
fellebezzett , jogosan megnyerte,
és utána megint jöttek a szidások, sírások, amivel nem is lett volna baj ha a GB topikba írja, de a DL topikban a tökömet nem érdekli, hogy elégedetlenek , mert félnek hogy így továbbjut a Lions
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Annyira szeretnélek megkérni zolten, hogy ne hazudj. Több Lions drukker is elismerte.Bazzani
Igaz, több is elismerte, de Te meg MacPhisto még véletlenül sem voltatok közöttük. Szóval ez elég visszás, (de korántsem meglepő), hogy épp Te jössz ezzel (az amúgy teljesen jogos indokkal) érvelni ide és kéred ki a Lions drukkerek nevében az általánosítást.
Bazza, baszki. | Maholnap 40 leszel, ahogy írtad. Van egy gyönyörű kislányod, feleséged. Le kéne már higgadnod kicsit, legyél sokkal objektívebb és lásd meg a pozitívumokat, ne folyton a konfrontációt keresd. Szerintem mindenkinek, de főleg Neked, sokkal jobb lenne. |

A mondandóm nem neked szántam, de jó hogy így magadra vetted, szép dolog az önkritika. A redneckről meg annyit, hogy azt a viselkedésformára is szokták mondani, úgyhogy ez most öngól volt. A suh féle dologhoz meg annyit, hogy egyikőtöknek sem volt annyi becsülete, hogy bismerje mekkora rohadék dolgot művelt már nem először. Ennyit rólatok...zolten
Mutass rá, melyik mondatban vettem magamra. Egyikben sem. Vagy nem érted, mit írok, vagy csúsztatsz.
Ahogy redneck ügyben is, azt ugyanúgy csak fehérekre mondják mint pl. a trailer trasht.
A becsülethez annyit, hogy "egyikőtöknek sem volt annyi becsülete, hogy beismerje" a Packersnek rendszeresen erős hátszele van.
Trollkodni én is tudok.MacPhisto
Mást nem is tudsz (legalábbis a kommentjeid alapján), ez a nagy baj. Csak trollkodni és telehányni a fórumot a paranoiás, komplexusos baromságaiddal, de azt folyamatosan és mindezt legtöbbször alpári stílusban. Olvasd vissza a hsz-eidet akármilyen témában. Árad belőlük a gyűlölet, csak a célpontok változnak.
Zolten-nek is van egy érdekes stílusa, amiért meg lett kérve Packers-fanok által, hogy vegyen kicsit visszább.

Ezt a gyerekes mi fórumunk, mások fóruma baromságot el kellene már felejteni végre. Akit zavar, hogy olyanok is írogatnak a kedvenc csapata fórumára, akiknek a neve alatt nem a kedvenc csapat logója van, - akkor is, ha az ő csapatát érintő dologról írnak -, az csináljon egy saját, zártkörű fórumot!

BUÉK mindenkinek!
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Nem unjátok még? Nem csak MacPhistonak szól a kérdés.


más: unaloműzőnek:  www.packers.com/media-center/photo-gallery/Kids-take-a-ride-on-DreamDrive-during-Packers-training-camp/d04ec14c-b3db-425a-bf38-dbe9c1dc8587

Mekkora jó lehet ez már?! Az ilyenek miatt is imádom ezt a csapatot.MaG1Xx
Én is! 😊 Fantasztikus az a kapcsolat, ami a város és a csapat között van!
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nem unjátok még? Nem csak MacPhistonak szól a kérdés.


más: unaloműzőnek:  www.packers.com/media-center/photo-gallery/Kids-take-a-ride-on-DreamDrive-during-Packers-training-camp/d04ec14c-b3db-425a-bf38-dbe9c1dc8587

Mekkora jó lehet ez már?! Az ilyenek miatt is imádom ezt a csapatot.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Trollkodni én is tudok.MacPhisto
Lassan már egy hete.. Roppant unalmas már....
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Azzal a kardinálisan nagy idiótával szerintem ne foglalkozzatok a Lions topicban, egy ilyen ostoba szót sem érdemel. Persze amig át nem jön ide...zolten
Bemutatom azt az embert, aki Suh-t (érted, nigga) redneckezi, utána másokat ostobáz.

Nem kell mondanom semmit, saját magadat nulláztad le.MacPhisto
Bagoly mondja... Másokat szellemi analfabétának nevezni sokkal emelkedettebb, ugye? Ha már önmagunk lenullázásál tartunk.gyeek
Nem tudom mit kellett volna rá mondanom, miután leírt egy orbitális faszságot amit őszerinte én mondtam majd amiatt lehülyézett. Vagy buta, vagy szemét.MacPhisto
A mondandóm nem neked szántam, de jó hogy így magadra vetted, szép dolog az önkritika. A redneckről meg annyit, hogy azt a viselkedésformára is szokták mondani, úgyhogy ez most öngól volt. A suh féle dologhoz meg annyit, hogy egyikőtöknek sem volt annyi becsülete, hogy bismerje mekkora rohadék dolgot művelt már nem először. Ennyit rólatok...zolten
Mutass rá, melyik mondatban vettem magamra. Egyikben sem. Vagy nem érted, mit írok, vagy csúsztatsz.
Ahogy redneck ügyben is, azt ugyanúgy csak fehérekre mondják mint pl. a trailer trasht.
A becsülethez annyit, hogy "egyikőtöknek sem volt annyi becsülete, hogy beismerje" a Packersnek rendszeresen erős hátszele van.
Trollkodni én is tudok.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Annyira szeretnélek megkérni zolten, hogy ne hazudj. Több Lions drukker is elismerte.

több mint 9 éve
zolten Green Bay Packers 228
Azzal a kardinálisan nagy idiótával szerintem ne foglalkozzatok a Lions topicban, egy ilyen ostoba szót sem érdemel. Persze amig át nem jön ide...zolten
Bemutatom azt az embert, aki Suh-t (érted, nigga) redneckezi, utána másokat ostobáz.

Nem kell mondanom semmit, saját magadat nulláztad le.MacPhisto
Bagoly mondja... Másokat szellemi analfabétának nevezni sokkal emelkedettebb, ugye? Ha már önmagunk lenullázásál tartunk.gyeek
Nem tudom mit kellett volna rá mondanom, miután leírt egy orbitális faszságot amit őszerinte én mondtam majd amiatt lehülyézett. Vagy buta, vagy szemét.MacPhisto
A mondandóm nem neked szántam, de jó hogy így magadra vetted, szép dolog az önkritika. A redneckről meg annyit, hogy azt a viselkedésformára is szokták mondani, úgyhogy ez most öngól volt. A suh féle dologhoz meg annyit, hogy egyikőtöknek sem volt annyi becsülete, hogy bismerje mekkora rohadék dolgot művelt már nem először. Ennyit rólatok...
több mint 9 éve
ilaris Green Bay Packers 215
BUÉK Packers fanok

több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Azzal a kardinálisan nagy idiótával szerintem ne foglalkozzatok a Lions topicban, egy ilyen ostoba szót sem érdemel. Persze amig át nem jön ide...zolten
Bemutatom azt az embert, aki Suh-t (érted, nigga) redneckezi, utána másokat ostobáz.

Nem kell mondanom semmit, saját magadat nulláztad le.MacPhisto
Bagoly mondja... Másokat szellemi analfabétának nevezni sokkal emelkedettebb, ugye? Ha már önmagunk lenullázásál tartunk.gyeek
Nem tudom mit kellett volna rá mondanom, miután leírt egy orbitális faszságot amit őszerinte én mondtam majd amiatt lehülyézett. Vagy buta, vagy szemét.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Azzal a kardinálisan nagy idiótával szerintem ne foglalkozzatok a Lions topicban, egy ilyen ostoba szót sem érdemel. Persze amig át nem jön ide...zolten
Bemutatom azt az embert, aki Suh-t (érted, nigga) redneckezi, utána másokat ostobáz.

Nem kell mondanom semmit, saját magadat nulláztad le.MacPhisto
Bagoly mondja... Másokat szellemi analfabétának nevezni sokkal emelkedettebb, ugye? Ha már önmagunk lenullázásál tartunk.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Most néztem meg a Suh sajtótájékozatót az nfl.com-on. Mit mondjak, érdekes.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Boldog Új Évet minden Packers szurkolónak és persze mindenki másnak is!
Reméljük, hogy Rodgers javul és hogy mindenki egészségesebb lesz.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Azzal a kardinálisan nagy idiótával szerintem ne foglalkozzatok a Lions topicban, egy ilyen ostoba szót sem érdemel. Persze amig át nem jön ide...zolten
Bemutatom azt az embert, aki Suh-t (érted, nigga) redneckezi, utána másokat ostobáz.

Nem kell mondanom semmit, saját magadat nulláztad le.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Boldog Új Évet minden fórumlakónak!
Nekünk meg SB gyűrűt! 😛

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Sikeres új esztendőt minden NFL szurkolónak!
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Az nfl megint teljesen lejáratta magát, hogy mégis engedi játszani ezt a senkiházit. Sajnálom a detroit szurkolók többségét, mert nem ők tehetnek arról, hogy van egy ilyen tahó redneck a csapatukban, de most mégis közutálatnak fog szembenézni a Lions.zolten
és mi vagyunk a liga és a bírók kedvencei, sokak szerint.Gergőbácsi
Hé az a mi címünk 2007 óta! 😀 😛ThundersNFL
Jerry Jones, már szart sem ér?!

Egyébként meg szerintem nyugizzatok, mi, szittya szurkolók csak feleslegesen marjuk egymást, ez nem moralizálás tárgya szerintem. Megvizsgálták, megvizsgálták még egyszer, ha tényleg ennyin múlik a Lions győzelem Dallasban akkor megérdemli a Lions is, a Cowboys is.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Egyébként mi a helyzet A-Rod sérülésével? Fullos lesz PO-ra?Highlander
Nem. De legalább játszhat bár futások és a zseniális meneküléseknek így eléggé limitáltak lesznek. 😕JayB
van még majdnem két hét, ne add fel a reményt 😊Gergőbácsi
6-8 hét ennek a gyógyulása azt olvastam. Most 2 hét alatt a fájdalmat kell levinni utána lehet hogy a játékán észre se lehet majd venni de egészségügyileg nem lesz már 100%-os idén.