Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Általában amikor két pontgyűjtő csapat játszik egymás ellen van az, hogy kevés pont lesz a végére. Örülök a Cowboysnak és egy nagyon jó de küzdelmes meccsre számítok. Szerintem kevés pont lesz.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Így van, 30 pont alatt esélyünk sem lesz de a 40-et sem tartom kizártnak. Magunkhoz képest is erős játék kell.JayB
Ezzel egyetértek, remélem, sok pont lesz nálunk (bár ilyenkor már volt olyan, hogy nem ment a pontgyártás a jó otthoni pontmutatók ellenére) és a D is felszívja magát, főleg a végére. 24 alatt nem maradunk a kapott pontokat illetően.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Leszarom de valahogy nyerjetek mert ez már nem állapot h januárban tétmeccsen látom a Dallas-t 😀dawe092
Lehetett volna az Eagles januári tétmeccsen, ha nem eresztenek le mint egy lufi és kapnak ki a Lincen DECEMBERBEN. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Így van, 30 pont alatt esélyünk sem lesz de a 40-et sem tartom kizártnak. Magunkhoz képest is erős játék kell.
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
Félek a meccstől mert az oké h tegnap szenvedett a Boys de azért a Detroit első volt futás ellen és azt tegnap is elég jól fogták , ha meg nálunk nagyon menni fog nekik a futás akkor Playaction passzokkal Dezt vagy éppen Wittent is szépen megtalálhatja Romo...a legfontosabbnak passrush-t meg a futás megállítását érzem, ha ezt valamennyire tudjuk limitálni akkor nem lehet gond , mert pontokat biztos h fogunk szép számmal szerezni..
Mindenesetre nagyon várom már !
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 652
Az otthon veretlen Packers-höz látogat az idegenben veretlen Cowboys. Darling-meeting lesz.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Hát akkor Dallas, vasárnap 19.00!balazs799
Jó ellenfél lesz. DaMarco Murray megállítása a kulcs. Amíg ő nem pörög Romo is csak a sackekbe rohangál bele. Amint ültek a futások lángra kapott az egész csapat. Jah és kulcsfontosságú, hogy szerezzünk TD-t az első negyedet követően is 😊
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Egyelőre bárki jön hozzánk mi vagyunk az esélyesek, bár Romoék most nagyon mennek. Tőlük tartok de bízom benne hogy a Lambeau kimozdítja őket ebből a nagy komfortzónából.JayB
Azért az sem semmi, hogy a Lions csak 3 pontra volt képes a második félidőben. A ti támadósorotokban vélhetően több kakaó lesz... 😊 Go Packers!

több mint 9 éve
dawe092 Philadelphia Eagles 140 — Vikings GM
Leszarom de valahogy nyerjetek mert ez már nem állapot h januárban tétmeccsen látom a Dallas-t 😀
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hát akkor Dallas, vasárnap 19.00!

-5 - -8 Celsiust mondanak Vnapra egyenlőre, kár hogy nem a késő délutáni meccs a miénk, vagy a szombati esti akkor -10 felett nem látnánk hőmérőt. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Egyelőre bárki jön hozzánk mi vagyunk az esélyesek, bár Romoék most nagyon mennek. Tőlük tartok de bízom benne hogy a Lambeau kimozdítja őket ebből a nagy komfortzónából.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Igen, Pepperst blokkolta. Miután Pepperst szerződtette a csapat azt nyilatkozta, hogy annak a cut blocknak, köszönheti, hogy a Green Bay-hez került. Ha az nincs akkor a Bears kerül a PO-ba és őt nem küldik/engedik el.mozsár
18,666 milliót kapott volna Peppers 2014-ben. Ennyit nem fizettek volna akkor sem, ha van PO. Így bevállalták a 8,x millió dead moneyt.
Csodálatos passz volt Rodgerstől. Kár, hogy Bowman volt az egyetlen ember a secondaryből, aki tudta mit kellett volna csinálni...
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
VIGYÁZAT SPOILER A TEGNAPI WILDCARD MECCSRE VONATKOZÓAN!!!

Megtekintettem a Cards-Panthers meccset és a következőket vontam le. Az Arizonának van egy beton védelme, ami képes volt egy offense és special team nélküli csapatot is meccsben tartani. A Carolina meg hiba-hiba hátán. Viszont a futásuk jó lehet, ami ellen mi nem vagyunk annyira erősek. Viszont el lehet futkosni a labdával nyugodtan, de ha nem kezdenek rendszeresen az ellenfél 40 yardjáról ez az offense nem veszélyes. Rodgers és Lacy duó 24 pontot szerintem álmából felkelve felpakol ennek a defencenek. Főleg úgy, hogy ott is vannak ST problémák, így a jó field pozíciókra azért lehet számítani. Ha a Panthers jön hozzánk, akkor azért mi számítanánk nagy esélyesnek. Viszont láttunk már ilyenből zakót...
több mint 9 éve
zolten Green Bay Packers 228
 www.prideofdetroit.com/2015/1/2/7481633/lions-cowboys-gets-the-taiwanese-animation-treatment
ezt nézzétek meg, nem semmi!!!
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
balazs799
jó kis cikk volt köszi 😀
én amikor GB meccset néztem azt láttam hogy Fullbacketek (asziszem Kuhn) nagyon jól törte az utat, van oka miért maradt ki az összefoglalóból?Adirotor
Kuhn igen, hát egészen egyszerűen kimaradt, pedig eszembe volt belevonni. Zanzásítva egy faltörő kos az öreg 😊 Scrimmidge yardjai 100 fölött vannak idén. FB-ről lévén szó blockol, nem is rosszul, futójátéknál passzjátéknál rendre a play segítségre van. Futásoknál, ha jól dolgozik a fal át is tud menni a LB sorba ott kiosztani 1 jó blockot, és ha ott kap egy jó blockot a futó, akkor az a játék már nem lehet rossz. Nem a legjobb FB már a ligában, nem is vagyunk az a csapat ahol egy FB igazán kiteljesedhet. ProBowl választása inkább annak szól, hogy nincs olyan nfl szurkoló aki ne imádná a kis zöld borsot. És bár nem idei, úgy gondolom élete megmozdulásán már túl van. 😀
#30-as érdemes figyelni, 17. forduló ki-ki meccs 45 mp van hátra, 4&8 1 pont hátrány, 1 pontra a POtól. Aaron elereszti a bombát Cobbnak, de anélkül a Wootton-ra kiosztott cut block nélkül nem lett volna a playből semmi.
balazs799
Ezt a szenzációs blokkot véletlenül nem az azóta általunk is nagyra tartott Pepersre osztotta ki ? 😊 Nekem ez rémlik 😊COBBold
Lehet, Peppers 90-es volt Wootton 98-as, én most csak a gif-tből olvastam le a számot és tituláltam 98-asnak, de így utólag visszanézve módosítom is a kommentet. 😊 Köszönöm.balazs799
Igen, Pepperst blokkolta. Miután Pepperst szerződtette a csapat azt nyilatkozta, hogy annak a cut blocknak, köszönheti, hogy a Green Bay-hez került. Ha az nincs akkor a Bears kerül a PO-ba és őt nem küldik/engedik el.
több mint 9 éve
zolten Green Bay Packers 228
Egy betűt nem írtam soha a lions topicba + a rednecken kívül felhozott többi szót sem. Ez már kurva nevetséges, én nem sértegettem itt egy fórumozod sem, de de már ketten megtették ezt felém. Igaz a másikkal, a bearsessel (nem szeretném név szerint említeni) priviben megbeszéltük és nincs harag. Úgyhogy arra kérek minden lions drukkert, akit zavarnak a hozzászólásaim, az írjon privibe és megbeszéljük. Ha nem, akkor meg igenis el kell viselnie, hogy a Packers fórumon a csoportriválisokkal szemben néha (ha van indokom) a kelleténél jóval keményebben fogalmazok. Felajánlom a békejobbot; örüljünk inkább a rájátszásnak és hagyjuk a francba ezeket a hülyeségeket.
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Idei Packers ALL-PRO csapattagok:

1. csapat
Rodgers (44 szavazat)
Kuhn (18)

2. csapat
Nelson (15)
Sitton (22)

Szavazatot kaptak még: Bulaga (1), Linsley (1), Matthews (5), Matthews (1),

ui.: Matthews OLB és ILB posztra is kapott szavazatot, azért írtam kétszer. 😊
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
balazs799
jó kis cikk volt köszi 😀
én amikor GB meccset néztem azt láttam hogy Fullbacketek (asziszem Kuhn) nagyon jól törte az utat, van oka miért maradt ki az összefoglalóból?Adirotor
Kuhn igen, hát egészen egyszerűen kimaradt, pedig eszembe volt belevonni. Zanzásítva egy faltörő kos az öreg 😊 Scrimmidge yardjai 100 fölött vannak idén. FB-ről lévén szó blockol, nem is rosszul, futójátéknál passzjátéknál rendre a play segítségre van. Futásoknál, ha jól dolgozik a fal át is tud menni a LB sorba ott kiosztani 1 jó blockot, és ha ott kap egy jó blockot a futó, akkor az a játék már nem lehet rossz. Nem a legjobb FB már a ligában, nem is vagyunk az a csapat ahol egy FB igazán kiteljesedhet. ProBowl választása inkább annak szól, hogy nincs olyan nfl szurkoló aki ne imádná a kis zöld borsot. És bár nem idei, úgy gondolom élete megmozdulásán már túl van. 😀
#30-as érdemes figyelni, 17. forduló ki-ki meccs 45 mp van hátra, 4&8 1 pont hátrány, 1 pontra a POtól. Aaron elereszti a bombát Cobbnak, de anélkül a Wootton-ra kiosztott cut block nélkül nem lett volna a playből semmi.
balazs799
Ezt a szenzációs blokkot véletlenül nem az azóta általunk is nagyra tartott Pepersre osztotta ki ? 😊 Nekem ez rémlik 😊COBBold
Lehet, Peppers 90-es volt Wootton 98-as, én most csak a gif-tből olvastam le a számot és tituláltam 98-asnak, de így utólag visszanézve módosítom is a kommentet. 😊 Köszönöm.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
balazs799
jó kis cikk volt köszi 😀
én amikor GB meccset néztem azt láttam hogy Fullbacketek (asziszem Kuhn) nagyon jól törte az utat, van oka miért maradt ki az összefoglalóból?Adirotor
Kuhn igen, hát egészen egyszerűen kimaradt, pedig eszembe volt belevonni. Zanzásítva egy faltörő kos az öreg 😊 Scrimmidge yardjai 100 fölött vannak idén. FB-ről lévén szó blockol, nem is rosszul, futójátéknál passzjátéknál rendre a play segítségre van. Futásoknál, ha jól dolgozik a fal át is tud menni a LB sorba ott kiosztani 1 jó blockot, és ha ott kap egy jó blockot a futó, akkor az a játék már nem lehet rossz. Nem a legjobb FB már a ligában, nem is vagyunk az a csapat ahol egy FB igazán kiteljesedhet. ProBowl választása inkább annak szól, hogy nincs olyan nfl szurkoló aki ne imádná a kis zöld borsot. És bár nem idei, úgy gondolom élete megmozdulásán már túl van. 😀
#30-as érdemes figyelni, 17. forduló ki-ki meccs 45 mp van hátra, 4&8 1 pont hátrány, 1 pontra a POtól. Aaron elereszti a bombát Cobbnak, de anélkül a Wootton-ra kiosztott cut block nélkül nem lett volna a playből semmi.
balazs799
Ezt a szenzációs blokkot véletlenül nem az azóta általunk is nagyra tartott Pepersre osztotta ki ? 😊 Nekem ez rémlik 😊
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
balazs799
jó kis cikk volt köszi 😀
én amikor GB meccset néztem azt láttam hogy Fullbacketek (asziszem Kuhn) nagyon jól törte az utat, van oka miért maradt ki az összefoglalóból?Adirotor
Kuhn igen, hát egészen egyszerűen kimaradt, pedig eszembe volt belevonni. ProBowl All Pro választása inkább annak szól, hogy nincs olyan nfl szurkoló aki ne imádná a kis zöld borsot.
balazs799
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Sorry az OFF ért.

Véget ért a szezon, véget ért a 2014-es év...balazs799
Nagyon jó értékelő! Külön örülök, hogy kiemelted az OL-t. A szezon egyik nagy pozitívuma a szereplésük, soha nem volt ilyen fal Rodgers előtt.

Jöhetne egy D részleg értékelés is.😕)

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
balazs799
jó kis cikk volt köszi 😀
én amikor GB meccset néztem azt láttam hogy Fullbacketek (asziszem Kuhn) nagyon jól törte az utat, van oka miért maradt ki az összefoglalóból?Adirotor
Kuhn igen, hát egészen egyszerűen kimaradt, pedig eszembe volt belevonni. Zanzásítva egy faltörő kos az öreg 😊 Scrimmidge yardjai 100 fölött vannak idén. FB-ről lévén szó blockol, nem is rosszul, futójátéknál passzjátéknál rendre a play segítségre van. Futásoknál, ha jól dolgozik a fal át is tud menni a LB sorba ott kiosztani 1 jó blockot, és ha ott kap egy jó blockot a futó, akkor az a játék már nem lehet rossz. Nem a legjobb FB már a ligában, nem is vagyunk az a csapat ahol egy FB igazán kiteljesedhet. ProBowl választása inkább annak szól, hogy nincs olyan nfl szurkoló aki ne imádná a kis zöld borsot. És bár nem idei, úgy gondolom élete megmozdulásán már túl van. 😀
#30-as érdemes figyelni, 17. forduló ki-ki meccs 45 mp van hátra, 4&8 1 pont hátrány, 1 pontra a POtól. Aaron elereszti a bombát Cobbnak, de anélkül a Wootton-ra Peppersre kiosztott cut block nélkül nem lett volna a playből semmi.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
balazs799
jó kis cikk volt köszi 😀
én amikor GB meccset néztem azt láttam hogy Fullbacketek (asziszem Kuhn) nagyon jól törte az utat, van oka miért maradt ki az összefoglalóból?
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sorry az OFF ért.

Véget ért a szezon, véget ért a 2014-es év. Gondoltam mivel ma reggel úgy se volt programom írok egy kis szezonértékelőt, górcső alá veszem az alapszakaszban nyújtott teljesítményt. Figyelem, egyéni vélemények!



Kezdjük az eredményekkel:
12-4, divizion 2. seed.: Szerintem a szurkolótársaim 90%-a aláírta volna szezon előtt ezt az eredményt. Nem mondom, hogy nem vártunk magunktól egy ilyen évet azok után, hogy tavaly félig meddig el kellett dobni egy szezont Rodgers sérülése miatt, de a csapatból nem biztos, hogy kinézett egy pihenőhét a PO-ban.
BREAKING NEWS: A Lambeau Field ismét erőddé vált, és Aaron Rodgers aki élet-halál kérdéséről dönt itt. 318:163 ez az alapszakaszi pontarányunk itthon.
Idegenben a 4-4-es mérleg szerintem bőven a vállalható kategória, a NO-i vereség talán a szezon legjobb veresége volt! Bye week előtt sok félve feltett kérdésre adott választ, amire a lehető legjobban reagálunk kapott 2 hétben. A Buffalo-i vereség lehet még fájó, de minden meccset nem lehet megnyerni... | arra ott a PO |

Egy kis statisztika:
386.1yard/game, a 6. legtöbb, 30.4 points/game a legtöbb, +14-es TO mutató, a legjobb. 8. legtöbb passzolt (38TD), 11. legtöbb futott yard(14TD).
D: 346.4yard/game 15., 10. legjobb passz elleni, 23. legjobb futás elleni védelem (úgy, hogy a 8. meccs után még liga utolsó volt). 41 sack, ami a 9. legjobb a ligában holtversenyben.

Túlragozni nem szeretném, úgyhogy át is térnék az egyes posztokra.

QB: Rodgers zseni, eddig is az volt, most is az, és az is marad. Backup QB-posztra nálam jövőre Tolzein jöhet szóba csak a meglévő állományból, Flynn tavaly a sírból hozott minket vissza, de ha kidől Aaron látható volt, hogy Mattel nincs ki a vízből a csapat. Tolzein-nek esélyt viszont én még adnék, de nálam akár egy később körös draft is játszhat, főleg, hogy mindkét QB-nak lejár a szerződése.
Vissza még 1 mondat erejéig a vezérre: Kezdő karierje 3. legtöbb TD passzát osztotta ki 38-al, viszont Interceptionök tekintetében élete legjobb szezonján van túl (5).

"You are next!"


Bár poszt sorrendben most Lacy-ről, Starksról kéne írom, de nem írtam le egy statisztikát Rodgerssel kapcsolatban. Ez pedig a kapott sack! Nálam az év csapatrésze díjat pedig elsősorban ezért az OffenseLine kapja. AR 7 éve kezdő, tavaly kapta élete legkevesebb sack-ét (21-el) úgy hogy kihagyta a fél szezont. Az idei engedett sackek száma 28! (2008-tól 34-50-31-36-51-"21"-28).
Játékos statisztiká: allowed sack/holding/false start
David Bakhtiari: 7/6/1
John Sitton: 0/1/1 (és egy érdekesség: 7 szezon, 6 kezdő összesen 10,5 sack, a támadófal szíve!)
Corey Linsley: 1/3/1
T. J. Lang: 2/2/0
Bryan Bulaga: 4,5/2/3
Itt emelném ki James Campen nevét, a 2007 óta a csapat támadó fal edzője, de végre összeállt a keze alatt egy jó gárda, akiket egybe lehet tartani. Bulaga szerződése jár le, de végre egy szezon amikor hellyel közzel egészséges is tudott lenni, és jól is játszott.
A dolog pikantériája: Ebbe a támadófalba ő volt egyedül 1 körös pick. Mellette 3 4. körös Linsley pedig 5. körös. Bár a 7 engedett sack miatt David tűnhet ki negatív irányba, el kell gondolkozni, hogy az ellenfél majd minden esetben a vak oldalra teszi a legjobb pass rusherét, sokszor jön onnan + blitz, így értékelve egy 2. éves, 4. körös LT munkáját szerintem a falnak nem a leggyengébb pontja, hanem az egyik legerősebb. Szezon előtt sokunknak fájt EDS távozása, maga Rodgers is nyilatkozta, hogy örülne, ha végre kapna maga elé egy olyan centert, akivel nem csak 1 évig játszik. Kerekedett a szemünk, amikor Trettere esett a választás, hogy átneveli Centernek. Ám jött egy sérülés, jött egy 5. körös draft pick, és jött egy olyan teljesítmény, amit egyes szakírók már ProBowl-al jutalmaztak volna. A center problémát kipipálhatjuk Linsleyel, a szezon közben is többször előkerült, hogy a fal bal oldala a stabilabb, az engedett sacekben is valószínűleg a jobb oldal vezetne, ha nem érezné ilyen jól a nyomást Rodgers és lépne sokszor be vagy épp ki oldalra a zsebből ha jönnek a védők.
OL kérdés hosszú hosszú évek után szerintem megoldott, Bulagat meg kell tartani, remélhetőleg a pénzügyekben nem lesz probléma, hisz bár egy első körös választásról van szó, idén állt össze igazán az ő teljesítménye is, végre a komolyabb sérülések is elkerülték.

"Utoljára a kínai nagy fal mögött volt ilyen biztonságban valaki"


RB: Teljesítményük szorosan kapcsolódik a támadó falhoz, és ez látszott is az idei szereplésen. Lacy az első 4 meccsén egyszer sem jutott 50 futott yard fölé, és scrimmage yardjai se mentek 65 fölé. A támadófalnak össze kellett állnia, de ahogy ez sikerült jöttek a számok Eddietől is. Látszik, hogy a tavalyi és idei stílusa nem ugyan az, nem rohan bele a falba első kísérletre, kockáztatva az agyrázkódást. Megvárja, hogy valahol rés nyíljon, ha az alap útvonal beomlott, gyakran fordul le a falról teljesen magára maradva szabad utat keresve. Végeredményképp azonban csak 39 yardal marad el tavalyi önmagától, ám 0,5 el jobb az átlaga, ami 16 meccseket figyelembe véve impozáns. Ami változás, hogy sokkal jobban bevonjuk a passzjátékba. Majd 2szer annyi elkapott yardja van idén mint a tavalyi esztendőbe (427), van 4 elkapott TD-je is amiből ezek az elsői, és 10 felett van az elkapott elkapásonkénti átlag yardja, ami bizonyítja, hogy nem elveszett ötlet csak, amikor végül ő kapja a labdát. Földre kényszeríteni pedig továbbra is csak hasmenés tudja. Ha felveszi a sebességet 2-3 játékos kell arra, hogy megállítsák. Emellett labdabiztos játékos, idén 2, karrierje során összesen 3 elvesztett fumble-je van.
Ismét egy játékos, akit a sérülése miatt underdognak tartottak a drafton, lejjebb is csúszott, mint várták, de nagyon bejött Thompson húzása.
"Apuka megnyugodhat, amíg ott a kislány a fiúk nem fognak próbálkozni."

Starks játéka után kis hiányérzetünk lehet. 2 meccsen kapott csak 10 nél több carrie-t és 5 olyan meccs volt ahol kevesebb mint 2-öt. Szezon elején, mikor akadoztak Lacy kísérletei, sokszor előkerült, hogy miért nem próbáljuk meg a rakéta lábú, teljesen más típusú futónkat? Kicsit úgy érzem, hogy Lacy szerepeltetése néha átcsapott erőlködésbe, de ahogy összeállt az Oline, Lacy játéka is feljavult, ezek a hangok elültek. Lehet a PO ra tartogattuk az egyszer már SB győzelmet érő csodafegyverünk? 😊

WR-TE: Jordy? Jordy! A mi kis 87-esünk élete legjobb szezonján van túl, 1500 elkapott yard felé jutott.Minden meccsen volt elkapott yardja és a NO-i meccsen kívül mindig 50 fölé is jutott. Úgy ragad hozzá a labda, mint rám a kosz gyerekkoromban, csak valószínűleg ő nem kap akkora leszidást az édesanyjától. Sebességével nem veszik fel a versenyt, csak a legjobb CB-ek, nagyon pontosan futja meg a route-okat, split endként akár a vonal mellett akár befelé húzva (packers társaim tudják hány de hány TD-t láttunk idén ebből a 10-15 és 45°-ből) Rodgers első számú fegyvere. Arra, hogy tavaly megkapta a hosszú távú szerződését, Aaron is csak a kezét dörzsöli.
Randall is élete szezonján van túl a maga majd 1300 elkapott yardjával, 12 TD-jével. Az utóbbi évek WR keringőjébe reméljük, hogy nem fog belekapcsolódni. Nagyon kiegyenlítetten jó az ő teljesítménye is 5 feletti a meccsenkénti elkapásainak száma. Jennings, Driver, Jones (Finley) elvesztése után remélhetőleg tudnak helyet szorítani a sapka alatt Cobbnak is, 2 ilyen nehézfegyverrel Lacyvel kiegészülve ez az Offense a liga egyik, de talán legerősebb fegyverzete.

Érdekes, hogy karrierje elején Aaron a bőség zavara miatt alig engedett 6-800 yard fölé elkapóit, idén pedig 2 elkapója is 1250 yard fölött van. Szezon előtt kicsit féltünk, hogy ezt a komfortját elvesztve Rodgers talán nem fogja jól érezni magát, hisz kiemelkedő TE játék egész évben nincs, Boykin idén a maga 3 elkapásával sok szerencsétlen dolog közrejátszása miatt is de lehet hogy a csapatból is kijátszotta magát (szintén lejár a szerződése, holott tavaly 680yardot termelt). A magabiztos 2 célponton túl azonban a már említett passzba bevont RB játék mellett Adams megjelenése is kellemes irányba javította a közérzetünk. 446 elkapott yardja, 3 TD-je és ugye nem sok kellett volna a 4. hez (ha jól emlékszem a Patriots ellen volt az a hatalmas droppja). Hamar kiszorította Boykint, és a csapat 3. számú elkapója lett, jövőre ezek a számok csak még szebbek lehetnek. És lehetett látni, hogy ha megfogják a Nelson-Cobb 2-őst, Adams köszöni szépen a lehetőséget, és él is vele (NE). Valamint akkor 1 szó erejéig emlékezzünk meg Abbrederis-ről is akiről ódákat zengtek a sérüléséig.
TE- játékról pedig nehezen beszél az ember, azok után ahogy elvesztettük Finley-t. Tavaly nem is lett megoldása a kérdésnek. Idén Quarless volt a legnagyobb esélye kitűnni, de ez nem sikerült 323 yard 3 TD. Ahol egy Aaron Rodgers dobál ott ennél többre számít az ember, még ha ilyen nagy kaliberek vannak a TE-ek mellett. Feltűnt azonban Ricsi Rodgers, és bemutatta, hogy jó blokkolásával be tudja magát játszani a csapatba is, és kezdő ugyan nem lett 225yard 2 TD-je nem rossz teljesítmény. Nem gondolom, hogy jövőre változna a helyzet, mind 2 TE hasznosan tud játszani. Quarless jobb a passzjátékban, Rodgers a blockolásban, nem számítok kiemelkedő teljesítményre ilyen WR, RB roster mellett, de a tavalyi negatív érzelmekkel zárt év után elindult valami.

Ahogy az elején írtam egy szezon értékelőnek kezdtem, hogy lehessen min beszélgetni ebbe a 2 hétben, és hogy végre elmozduljunk a Suh témáról. Személy szerint már baromira unom. A védelmet is ide akartam venni, de visszaolvasva olyan hosszú lett, hogy az majd talán legközelebb 😊.

És emberek, JÖN A PO! Do you feel? 😉


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
csak azzal jöttek többen a Lions topikba hogy mit védjük Suh-t meg hogy redneck, nigger, faszfej stb.
mi nem mondtuk hogy szendeszűz, csak az ítéletet tartottuk súlyosabbnak a szokotthoz képest
fellebezzett , jogosan megnyerte,
és utána megint jöttek a szidások, sírások, amivel nem is lett volna baj ha a GB topikba írja, de a DL topikban a tökömet nem érdekli, hogy elégedetlenek , mert félnek hogy így továbbjut a LionsAdirotor
Örülnék neki ha tovább jutnának és jönnének még hozzánk , a szomorú és elkeserítő inkább az h mennyire következetlen a Liga, és az ilyen vissza vont döntésekkel még jobban nevetségesé teszik magukat.
Amúgy meg mindenkinek volt némi igaza.
-akik Suh-t védik abban volt igazuk h voltak más durva szituk amik nem értek eltiltást, ezzel én is egyet tudok érteni
-viszont ettől még mi Sajtfejek is jogosan követeltük az eltiltást mert teljesen szándékos volt , részleteztük már h mért gondoljuk ezt
- azt h megváltoztatták döntést én már leszarom , magára vessen a liga, de ezek után MacPhisto még ide jön és megint leírja h mennyire tolnak minket fentről..hát vicces nah 😀

részemről ennyi , vége.COBBold
Amikor felhozok rá konkrét példát, azon még csak véletlenül sem lehet értelmesen társalogni, vagy a gúnyolódás van, vagy a semmibe vevés. Aztán mintha mi sem történt volna. De ezek a dolgok akkor is léteznek, ha szurkolóként ertől nem akartok tudomást venni.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM