Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Larry McCarren a Bronco scouting reportban bemutatott egy négyest. Az a kisujj, atyaég.....
Gergőbácsi
Hát van neki na 😊
LN
hú hát megnéztem azt az ujjat, lehet nem kellett volna....
De sajnos ez a meccsünkre is igaz.
gamerkr
Én marha felkeltem, igaz csak 2 órával korábban.
SB esélyes? Ugyan. Amíg nem sikerül megnyújtani a pályát hosszú passzokkal, max 1-2 kör megy a csapat rájátszásban.
Nem értem Janist miért nem veszi elő. 2 hete megmutatta, lehet neki dobni, megfutja a routot, elszakad, elkap.
1-2 yardos pöcikkel nem lesz itt semmi.
LN
No itt a pont. Még nem egy Nelson, de nagy, gyors és erre kiválóan alkalmas lehetne. Szerintem most már késő (?) lenne hozni és beintegrálni egy embert, meg Tesco Tedet ismerve drága is (általában az offseasonben azért meg szoktuk köszönni neki, hogy nem hallgat a vásárlást követelőkre).
Ami negatívum: a Kétségbeesésből a kilátástalanságba c. kiseposzt láthattuk a Packers előadásában. Nekem kicsit hasonlított a kezdet AR első PO meccséhez: interception az első passzra, elszaladta a Cardinals... a folytatás már - sajnos - nem hasonlított. Aggasztó, hogy a passrush nem igazán ért oda PM-hez, sok esetben az elkapóik méterekkel szakadtak el őrzőiktől. Amit viszont ugye a mi elkapóink nem tudtak végrehajtani. Egyébként tényleg élmény volt nézni a Broncos D játékát. Zuzu Petals-szerű.

Pozitívum: lehet, hogy most tetézett a szar, mert az offense már három forduló óta azért tudása alatt teljesít. Valamit csak kitalálnak, ebben bízom. Illetve emlékeztetem magam a Houston elleni és a Bears elleni utolsó fordulós meccsre. Messze még a vége, de kívánom, hogy leírjanak.

Nem is tudom, pl. Alonzo Harris aktív volt? Néha meg lehetne próbálni beállítani, amikor Daginak és Kígyónak sem meg igazán. Tehát van remény a feltámadásra. Tavaly a Saints és a Bills után is kisebb viharra számítottunk, aztán kikupálták magukat. Lehet, hogy ez a vereség még jó is lesz később. Azt mondom, hogy ha a Carolina, Detroit, Minnesota, Chicago négyesből kettőt behúzunk, akkor minden fasza lesz. Egy ideig biztosan. Lehetőleg Carolina és Minnesota.
Gergőbácsi
Nagyjából mindennel egyet értek de eltudod te azt képzelni h ütjük a Corolinát meg a Minyt és kikapunk a Bearstől meg a Detroittól ????? szal ha nyernénk Carolinában akkor közellebb van ez a 4-0 hoz mint a 2-2höz az biztos ,
Csak azért írom mert szarok voltunk nah de hazai pályán már a bears meg detroit se jöjjön össze az tulzás, persze bármi megtörténhet 😀
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Imádom,hogy benézek ide, és egy vereség után, (6-1es mérleggel) mindenki temeti már az egész szezont, és letargiába kerül 😀 Nem láttam a meccset így persze, lehet, hogya mutatott játék tényleg pocsék volt vagy valami, de pl egy Browns topik után mindig is felüdülés volt nekem ide járni 😀
Drip
Ne is nézd meg! Inkább hidd el nekünk, hogy itt a világvége, Armageddon, tűzeső és világot elnyelő özönvíz..
Szóval ezért szaggatjuk meg ruháinkat és szórunk hamut a fejünkre.😊
Egyébként igazad van! Telhetetlenek vagyunk.😊
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Imádom,hogy benézek ide, és egy vereség után, (6-1es mérleggel) mindenki temeti már az egész szezont, és letargiába kerül 😀 Nem láttam a meccset így persze, lehet, hogya mutatott játék tényleg pocsék volt vagy valami, de pl egy Browns topik után mindig is felüdülés volt nekem ide járni 😀
Drip
Kikérem magamnak! 😀
Elég kilátástalan volt a játék, de 6-1 és november eleje van. Én sem értem ezt a teljesen átütő pesszimizmust.
János 8 - 24: Ha Aaron velünk, ki lehet ellenünk?

Befog ez indulni!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Imádom,hogy benézek ide, és egy vereség után, (6-1es mérleggel) mindenki temeti már az egész szezont, és letargiába kerül 😀 Nem láttam a meccset így persze, lehet, hogya mutatott játék tényleg pocsék volt vagy valami, de pl egy Browns topik után mindig is felüdülés volt nekem ide járni 😀

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
6-1 keep calm, ARod is in the house!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Engem a 7, 8 évvel ezelőtti Saints meccsre emlékeztetett a mai... Ott is csontra voltunk szopatva földön/levegőben egyaránt...
Viszont véleményem szerint nem voltunk szarok, csak egy komoly(abb) csapat ellen ennyit tudunk... Ami sztem a szép hagyományunkból fakad, hogy mindent a draftról oldjunk meg, de ezt sürgősen el kellene felejteni!
Offense: a falban Bakhtiarit úgy tolja el egy valamire való védő mintha csak egy bója lenne de én még Bulagával sem vok megelégedve, 1 jó védelem kb azonnal összeroppantja a falat a szélekről, gyengébb csapatok ellen Áron még kitáncol belőle de nem egy Denver ellen... Áronnal annyi a gond hogy jelenleg nincs kinek passzolni, Nelson nyilvánvalóan iszonyatosan hiányzik, nélküle kb nincs is mélységi célpont... Csodát meg ne várjunk a jelenlegi WR állománytól... Hol van már a Jennings, Driver, Nelson, "fiatalabb" Jones négyes... jelenleg kb. Cobb az egyetlen klasszis. TE játék... Finley sem volt az az extra klasszis, de jelenleg RR fényévekre van tőle... Lacyval egyszerűen nem is értem mi van idén... vagy nem egészséges vagy túlsúlyos, nem tudom...

Defense: na itt baj van... ha a szívemre teszem a kezem, égen földön egy liga elit játékost tudok mondani... Matthewson kívül nincs senki, és már lassan egy éve nem is a posztján játszatjuk hogy ne fussanak minket szét... A fal max 1 jó iparos társaság... szar csapatok ellen szép statokat hoznak, komoly ellen semmi nyomás... LB sor: Most komolyan a 35 éves Pepperstől várjuk a csodát??? Clay nincs a helyén... és van Mulumba, Palmer, Ryan, Thomas.. vicc katégória.. mint ahogy thomas az is volt hajnalban Clay helyettesítésekor... secondary... Hol van már a Woodson Collins vezette... Dix + Burnett szintén jó iparosok de semmi extra.. a CB sor kb szót sem érdemel a komoly(abb) irányítók ellen...

Alapjaiban az a gond hogy jelenleg max egy Top 10es csapat vagyunk csak néhányan az eredménykövetőt elnézve Top3-nak gondolják. Ha FA időszakban aktívan részt vennénk akkor lehetnénk is Top3 de erre Tesco Ted miatt esélyt sem látok...
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
EZ nagyon kilátástalan volt! Akármennyire ligaelső a Broncos védelem egy SB-be várt, támadójátékról híres (és azért szeretett) csapat akkor sem engedhet meg magának ilyen teljesítményt. Lehet, vissza kellene vennie McCarthynak az offense play hívásokat. Persze lehet, hogy nem ott van a baj. De valahol van és ha nem találják meg a megoldást hamarosan, akkor a jólindult szezon csúnya véget érhet. A jó kezdés és a gyenge csoport miatt a PO-ig még így is elevickélhet a csapat, de épp most kaptunk ízelítőt mi várható ott.
A Panthers ellen hozni kell a meccset, akár milyen nehéz is!
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Larry McCarren a Bronco scouting reportban bemutatott egy négyest. Az a kisujj, atyaég.....
Gergőbácsi
Hát van neki na 😊
LN
hú hát megnéztem azt az ujjat, lehet nem kellett volna....
De sajnos ez a meccsünkre is igaz.
gamerkr
Én marha felkeltem, igaz csak 2 órával korábban.
SB esélyes? Ugyan. Amíg nem sikerül megnyújtani a pályát hosszú passzokkal, max 1-2 kör megy a csapat rájátszásban.
Nem értem Janist miért nem veszi elő. 2 hete megmutatta, lehet neki dobni, megfutja a routot, elszakad, elkap.
1-2 yardos pöcikkel nem lesz itt semmi.
LN
No itt a pont. Még nem egy Nelson, de nagy, gyors és erre kiválóan alkalmas lehetne. Szerintem most már késő (?) lenne hozni és beintegrálni egy embert, meg Tesco Tedet ismerve drága is (általában az offseasonben azért meg szoktuk köszönni neki, hogy nem hallgat a vásárlást követelőkre).
Ami negatívum: a Kétségbeesésből a kilátástalanságba c. kiseposzt láthattuk a Packers előadásában. Nekem kicsit hasonlított a kezdet AR első PO meccséhez: interception az első passzra, elszaladta a Cardinals... a folytatás már - sajnos - nem hasonlított. Aggasztó, hogy a passrush nem igazán ért oda PM-hez, sok esetben az elkapóik méterekkel szakadtak el őrzőiktől. Amit viszont ugye a mi elkapóink nem tudtak végrehajtani. Egyébként tényleg élmény volt nézni a Broncos D játékát. Zuzu Petals-szerű.

Pozitívum: lehet, hogy most tetézett a szar, mert az offense már három forduló óta azért tudása alatt teljesít. Valamit csak kitalálnak, ebben bízom. Illetve emlékeztetem magam a Houston elleni és a Bears elleni utolsó fordulós meccsre. Messze még a vége, de kívánom, hogy leírjanak.

Nem is tudom, pl. Alonzo Harris aktív volt? Néha meg lehetne próbálni beállítani, amikor Daginak és Kígyónak sem meg igazán. Tehát van remény a feltámadásra. Tavaly a Saints és a Bills után is kisebb viharra számítottunk, aztán kikupálták magukat. Lehet, hogy ez a vereség még jó is lesz később. Azt mondom, hogy ha a Carolina, Detroit, Minnesota, Chicago négyesből kettőt behúzunk, akkor minden fasza lesz. Egy ideig biztosan. Lehetőleg Carolina és Minnesota.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Larry McCarren a Bronco scouting reportban bemutatott egy négyest. Az a kisujj, atyaég.....
Gergőbácsi
Hát van neki na 😊
LN
hú hát megnéztem azt az ujjat, lehet nem kellett volna....
De sajnos ez a meccsünkre is igaz.
gamerkr
Én marha felkeltem, igaz csak 2 órával korábban.
SB esélyes? Ugyan. Amíg nem sikerül megnyújtani a pályát hosszú passzokkal, max 1-2 kör megy a csapat rájátszásban.
Nem értem Janist miért nem veszi elő. 2 hete megmutatta, lehet neki dobni, megfutja a routot, elszakad, elkap.
1-2 yardos pöcikkel nem lesz itt semmi.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Larry McCarren a Bronco scouting reportban bemutatott egy négyest. Az a kisujj, atyaég.....
Gergőbácsi
Hát van neki na 😊
LN
hú hát megnéztem azt az ujjat, lehet nem kellett volna....
De sajnos ez a meccsünkre is igaz.

több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Kicsit beáraztak ma minket ..nem a vereség ténye zavar simán belefér..a játékunk ami borzasztóan aggasztó , a labda mindkét oldalán. Aarod is össze kell kapja magát...Tudom h nem igen fogunk találkozni hasonló d-vel de ez kevés.
Tendenciát látok ez ami zavar, tavaly szarul kezdtünk de szépen felszálló ágba kerültünk..idén ezt nagyon nem érzem.
Tudom h TT nem gondolkozik Tradeben de igenis kéne egy olyan Wr aki nagy játékokba jobban bevonható.
Arod sztm ma sok olyat nem dobott meg amit meg kéne..
Jövő hétvégére sokkal jobb játékot várok , mert az kevés lesz h utána ütjük a csoport ellenfeleket, legalábbis a komoly célokhoz kevés .

Amúgy Gratt a paciknak , brutál az a védelem élmény nézni őket, csak ne minket cincáltak volna szét 😊
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Szóhoz sem jutok. Nem is írok semmit,inkább várom a következő meccset.
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Gyorsan leírom, mielőtt még elszállna a mérgem: csak azt tudnám, hogy ezek mi a f@szt csináltak a bye alatt...??
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Larry McCarren a Bronco scouting reportban bemutatott egy négyest. Az a kisujj, atyaég.....
Gergőbácsi
Hát van neki na 😊
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Van egy kis félsz bennem a meccsel kapcsolatban. Kemény két meccs előtt állunk. Van egy olyan érzésem, hogy 1-1es mérleggel leszünk rajta túl. (Ami egyáltalán nem lenne rossz eredmény)


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Larry McCarren a Bronco scouting reportban bemutatott egy négyest. Az a kisujj, atyaég.....

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
PZsófi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 7
Egy kis verseny az uraknak a Movember szellemiségében 😊
 packersclub.hu/2015/11/bajuszra-fel/
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
A rohadt gép már napok óta nem akarja lejátszani a Packers oldalán lévő videókat,s emiatt nem tudom megnézni a nagy kedvencemet,a "Final Thoughts"-ot.
Nelson87
Lehet, hogy ugyanaz a problémád, mint ami nálam volt. Nekem adblock-om van, amit feloldottam a packers.com-on és utána ismét lejátszotta a videókat.
James007
Most kipróbáltam,és minden gond nélkül lejátssza,pedig be van kapcsolva az adblock.
Szerintem az internetemmel van a baj,attól ez a kiszámíthatatlanság. :- )
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
A rohadt gép már napok óta nem akarja lejátszani a Packers oldalán lévő videókat,s emiatt nem tudom megnézni a nagy kedvencemet,a "Final Thoughts"-ot.
Nelson87
Lehet, hogy ugyanaz a problémád, mint ami nálam volt. Nekem adblock-om van, amit feloldottam a packers.com-on és utána ismét lejátszotta a videókat.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
A rohadt gép már napok óta nem akarja lejátszani a Packers oldalán lévő videókat,s emiatt nem tudom megnézni a nagy kedvencemet,a "Final Thoughts"-ot.
Valaki lenne olyan kedves,és elmondja miket/kiket emelnek ki Spoffordék?

Azt azért le merem fogadni,hogy a "Packers win if..."-nél szóba kerül a labdabirtoklás. :- )
Nelson87
Whats at stake: Spofford: idegenben is bizonyítani egy playoff kaliberű csapat ellen, hátha(reméljük nem 😀) idegenben kell játszani majd januárban.
Vic: ha nyerünk mi leszünk a Nr.1 team-ként tekintve NFC-ben.
Players to watch: Spofford: szerinte Lacy fog bizonyítani Arod és Manning illetve a két jó Defense "árnyékában", jól mozgott edzésen, egészséges , magabiztos volt a riportoknál, most kezdi igazán a szezont stb..
Vic: CMIII, gyenge O fal Denvernél, Monster lesz Clay(reméljük igaza lesz 😀 )
PAckers win if: Spofford: Ha megvédik Aaront és a labdát, ami eddig sikerült is egy meccs kivételével, mert amúgy, jobb csapatnak ítéli meg jelenleg a Packerst.
Vic: Ha a Broncos-é lesz az utolsó támadás és pontokat kell feltenniük, akkor úgy érzi a Packers D képes megnyerni a meccset.
Ha jól értelmeztem a dolgokat 😀
Pep71
Nagyon köszönöm!
Final Thoughts nélkül nem lett volna az igazi,soha nem hagyom ki. :- )

Egyébként Lacy merész húzás a Broncos D ellen,de nem elképzelhetetlen,hogy nagyot robbant. Azt hiszem rengetegen örülnénk neki. :- )

Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
A rohadt gép már napok óta nem akarja lejátszani a Packers oldalán lévő videókat,s emiatt nem tudom megnézni a nagy kedvencemet,a "Final Thoughts"-ot.
Valaki lenne olyan kedves,és elmondja miket/kiket emelnek ki Spoffordék?

Azt azért le merem fogadni,hogy a "Packers win if..."-nél szóba kerül a labdabirtoklás. :- )
Nelson87
Whats at stake: Spofford: idegenben is bizonyítani egy playoff kaliberű csapat ellen, hátha(reméljük nem 😀) idegenben kell játszani majd januárban.
Vic: ha nyer a csapat, ők lesznek Nr.1 team-ként tekintve NFC-ben.
Players to watch: Spofford: szerinte Lacy fog bizonyítani Arod és Manning illetve a két jó Defense "árnyékában", jól mozgott edzésen, egészséges , magabiztos volt a riportoknál, most kezdi igazán a szezont stb..
Vic: CMIII, gyenge O fal Denvernél, Monster lesz Clay(reméljük igaza lesz 😀 )
PAckers win if: Spofford: Ha megvédik Aaront és a labdát, ami eddig sikerült is egy meccs kivételével, mert amúgy, jobb csapatnak ítéli meg jelenleg a Packerst.
Vic: Ha a Broncos-é lesz az utolsó támadás és pontokat kell feltenniük, akkor úgy érzi a Packers D képes megnyerni a meccset.
Ha jól értelmeztem a dolgokat 😀

Szerkesztette: Pep71
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
A rohadt gép már napok óta nem akarja lejátszani a Packers oldalán lévő videókat,s emiatt nem tudom megnézni a nagy kedvencemet,a "Final Thoughts"-ot.
Valaki lenne olyan kedves,és elmondja miket/kiket emelnek ki Spoffordék?

Azt azért le merem fogadni,hogy a "Packers win if..."-nél szóba kerül a labdabirtoklás. :- )

Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Packers CB Damarious Randall (ankle) and DT B.J. Raji (groin) are upgraded to probable. WR Ty Montgomery (ankle) downgraded to doubtful.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Csak Montgomery és Randall nem edzett ma. Utóbbinak az oka még ismeretlen....
gamerkr
A bokájával van gond.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Csak Montgomery és Randall nem edzett ma. Utóbbinak az oka még ismeretlen....