Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 6 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Legjobb tweet a történelem "7. legjobb Crabtree nevű játékosától". Hatalmas figura. 😀
 mobile.twitter.com/itsCrab/status/929090164680482816
több mint 6 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Érdekes sztorival állt elő,volt Packers játékosok is szkeptikusak a twitteren. A legjobbak Tom Crabtree tweetjei,de kedvenc Packers RB-m, Ryan Grant is elég aktív.Utóbbi ráadásul egyetért velem. 😀
 mobile.twitter.com/RyanGrant25/status/929123002884636672
Mondjuk egy másik tweetemre azt válaszolta(amiben a Bennett családra jellemző furcsa,kamu sztorikra hívtam fel a figyelmet,lásd. Las Vegas),hogy nem kell a kettőt összekötni.
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
10 éve vagyok itt, voltam már sokszor sérült és műtéten is átestem nem egyszer a Packers játékosaként, de sosem kényszerítettek arra, hogy sérülten is játszanom kell. Sőt, néha nekem kellett erőlködni vagy könyörögni Dr. McKenzie-nek vagy az erőnléti edzőknek, hogy engedjenek edzeni. McKenzie mindig is óvatosan bánt velünk, és nem engedett senkit sem edzeni felelőtlenül, folyton az egészségünket tartotta szem előtt a csapat érdekei felett.

Ehttp://fuzovelkifele.com/2017/11/martellus-bennett-kitalalt-megis-maga-alatt-vagta-a-fat/

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Ha meg játszani fog nálunk akkor két opció van:
1. Az orvosi stáb nagyon elcseszett valamit amikor aláírták a szerződést.
2. Nem egy egyszerű ember, és lehet nem tudták kezelni az edzők, sérülésre hivatkozva, egy kis balhé keretében egyszerűbb volt kivágni.

A következő pár hétben eldől.
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Elég nagy az esélye hogy egy percet sem fog játszani nálunk, és csak a comp pick miatt vettük fel.

"In order to qualify for the comp equation, a player must have been a true Unrestricted Free Agent whose contract had expired or was voided after the previous season (i.e., he cannot have been released by his old team); he must sign during the UFA signing period (which ended July 27 last year); if he signs after June 1
  • , he must have been tendered a June 1 qualifying offer by his old team; his compensatory value or contract value must be above a specific minimum amount; and he cannot have been permanently released by his new team before a certain point in the season (which seems to be after Week 10) or, possibly, before getting a certain amount of playing time, unless he was claimed off waivers by another team."
  • több mint 6 éve
    LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
    Bennett Instagram Stories-ban mondta el a véleményét az eseményekről.
    "Március 10.-én a Packers felmérte a vállam állapotát és jónak minősítete. Még meg is röntgenezték. A szezon során egyre roosszabb lett, főleg a Cowboys elleni meccsen és kértem az orvosokat, hogy nézzék meg újra. Ezután pár nap döntési időt kaptam arra, hogy eldöntsem: játszok vele, vagy megműttetem. Kiszúrtak velem. Dr. McKenzie próbálja a saját s..gét védeni. Miután próbált meggyőzni engem, hogy játszak továbbra is, én ragaszkodtam a műtéthez. Minden információjuk megvolt az egészségi állapotomról. A vállam sokkal rosszabbul volt, min a szezon elején. Romlott, mert játszottam sérülten is. Dr. McKenzie mellett nem éreztem biztonságban magam, mivel továbbra is erőltette a játékomat, amit furcsának találtam. Nem csak azért, mert azt akarta, hogy játszak, hanem amiket még emellett mondott. Nem bíztam benne. Így 3 másik véleményt is kikértem orvosoktól, és mindannyian azt mondták, hogy meg kell műteni. Így én továbbra is ragaszkodtam ehhez. Ezek után ők úgy döntöttek, hogy kiraknak a csapatból valami hülye indokkal. Minden héten dolgozunk az edzőteremben és én minden héten erőltettem a vállamat. Játszottam továbbra is, de csak egyre rosszabb lett. A pihenőhét alatt abbahagytam a gyulladáscsökkentők szedését és határozottan fájt a vállam. Ahogy visszatértem, egyből kértem, hogy vizsgáljuk meg újra. Ekkor derült ki, hogy mennyire rossz állapotban van. Tudták! Megijedtek. Azt gondolták, hogy IR-re kell rakniuk és akkor a következő évben is a nyakukon maradok. Ekkor mondtam azt, hogy valószínűleg visszavonulok a szezon után. Szóval ők azelőtt próbáltak kiszúrni velem (ő ennél durvábban fogalmaz), mielőtt azt gondolták, hogy én próbálok kiszúrni velük. Ez az egész a pénzről szólt. Minden! Megértettem. Nem hazudok nektek. Mindenről tudtak! Szándékomban állt játszani mind a 8 mérkőzésen ahogy a bye week utáni héten is mondtam, de kiderült, hogy sokkal rosszabb a helyzet, mint gondoltam. Most azt érzem h kapjátok be. Az egészséget választottam a "csapattal" szemben. Ők a pénzt választották velem szemben.
    Nomac
    Aha...
    "meg kell műteni"
    Ehhez képest átment a teszten. Akkor hol is választják a pénzt vele szemben? No, mindegy.
    Aranyos kis történet. Mondanám, hogy a Super Bowlon lerendezzük, de hát sajnos.... 😀
    Kampman
    Miért, szerinted nem jutnak oda?😜
    több mint 6 éve
    Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
    Aranyos kis történet. Mondanám, hogy a Super Bowlon lerendezzük, de hát sajnos.... 😀
    több mint 6 éve
    Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
    Bennett Instagram Stories-ban mondta el a véleményét az eseményekről.
    "Március 10.-én a Packers felmérte a vállam állapotát és jónak minősítete. Még meg is röntgenezték. A szezon során egyre roosszabb lett, főleg a Cowboys elleni meccsen és kértem az orvosokat, hogy nézzék meg újra. Ezután pár nap döntési időt kaptam arra, hogy eldöntsem: játszok vele, vagy megműttetem. Kiszúrtak velem. Dr. McKenzie próbálja a saját s..gét védeni. Miután próbált meggyőzni engem, hogy játszak továbbra is, én ragaszkodtam a műtéthez. Minden információjuk megvolt az egészségi állapotomról. A vállam sokkal rosszabbul volt, min a szezon elején. Romlott, mert játszottam sérülten is. Dr. McKenzie mellett nem éreztem biztonságban magam, mivel továbbra is erőltette a játékomat, amit furcsának találtam. Nem csak azért, mert azt akarta, hogy játszak, hanem amiket még emellett mondott. Nem bíztam benne. Így 3 másik véleményt is kikértem orvosoktól, és mindannyian azt mondták, hogy meg kell műteni. Így én továbbra is ragaszkodtam ehhez. Ezek után ők úgy döntöttek, hogy kiraknak a csapatból valami hülye indokkal. Minden héten dolgozunk az edzőteremben és én minden héten erőltettem a vállamat. Játszottam továbbra is, de csak egyre rosszabb lett. A pihenőhét alatt abbahagytam a gyulladáscsökkentők szedését és határozottan fájt a vállam. Ahogy visszatértem, egyből kértem, hogy vizsgáljuk meg újra. Ekkor derült ki, hogy mennyire rossz állapotban van. Tudták! Megijedtek. Azt gondolták, hogy IR-re kell rakniuk és akkor a következő évben is a nyakukon maradok. Ekkor mondtam azt, hogy valószínűleg visszavonulok a szezon után. Szóval ők azelőtt próbáltak kiszúrni velem (ő ennél durvábban fogalmaz), mielőtt azt gondolták, hogy én próbálok kiszúrni velük. Ez az egész a pénzről szólt. Minden! Megértettem. Nem hazudok nektek. Mindenről tudtak! Szándékomban állt játszani mind a 8 mérkőzésen ahogy a bye week utáni héten is mondtam, de kiderült, hogy sokkal rosszabb a helyzet, mint gondoltam. Most azt érzem h kapjátok be. Az egészséget választottam a "csapattal" szemben. Ők a pénzt választották velem szemben.
    több mint 6 éve
    Green & Gold Green Bay Packers 190
    Bennett ma átment a fizikai felmérőn és edzett Peccben. Szar ember jutott eszembe rögtön 😢
    Klaci79
    Én ezt nem értem. Az nfl.com azt írja, hogy "Packers cut Martellus Bennett due to torn rotator cuff"
    Azzal azért nehéz edzeni, már ha az edzés nem csak futkározást jelent.

    Már az is megfordult a fejemben, hogy ezek ezt megbeszélték, csak kifele megy a hülyítés. A pénzt meg majd rendezik.
    James007
    Látta hogy Rodgers nélkül nem lesz itt PO meg második gyűrű. Szépen kiverte a balhét aztán visszament a Peccbe 😊 .
    Tomcsik
    Dehogyis, ő nem olyan!
    alatriste
    Végül nem lett igazam,mert nehéz elhinnem ezek után,hogy egyáltalán sérült volt!Mit mond ilyenkor az orvosi stáb?

    [color=zöld][/color]Sajtfej!
    több mint 6 éve
    alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
    Bennett ma átment a fizikai felmérőn és edzett Peccben. Szar ember jutott eszembe rögtön 😢
    Klaci79
    Én ezt nem értem. Az nfl.com azt írja, hogy "Packers cut Martellus Bennett due to torn rotator cuff"
    Azzal azért nehéz edzeni, már ha az edzés nem csak futkározást jelent.

    Már az is megfordult a fejemben, hogy ezek ezt megbeszélték, csak kifele megy a hülyítés. A pénzt meg majd rendezik.
    James007
    Látta hogy Rodgers nélkül nem lesz itt PO meg második gyűrű. Szépen kiverte a balhét aztán visszament a Peccbe 😊 .
    Tomcsik
    Dehogyis, ő nem olyan!


    Liverpool Fc fan
    több mint 6 éve
    Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
    Bennett ma átment a fizikai felmérőn és edzett Peccben. Szar ember jutott eszembe rögtön 😢
    Klaci79
    Én ezt nem értem. Az nfl.com azt írja, hogy "Packers cut Martellus Bennett due to torn rotator cuff"
    Azzal azért nehéz edzeni, már ha az edzés nem csak futkározást jelent.

    Már az is megfordult a fejemben, hogy ezek ezt megbeszélték, csak kifele megy a hülyítés. A pénzt meg majd rendezik.
    James007
    Látta hogy Rodgers nélkül nem lesz itt PO meg második gyűrű. Szépen kiverte a balhét aztán visszament a Peccbe 😊 .

    több mint 6 éve
    James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
    Bennett ma átment a fizikai felmérőn és edzett Peccben. Szar ember jutott eszembe rögtön 😢
    Klaci79
    Én ezt nem értem. Az nfl.com azt írja, hogy "Packers cut Martellus Bennett due to torn rotator cuff"
    Azzal azért nehéz edzeni, már ha az edzés nem csak futkározást jelent.

    Már az is megfordult a fejemben, hogy ezek ezt megbeszélték, csak kifele megy a hülyítés. A pénzt meg majd rendezik.
    több mint 6 éve
    Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
    Bennett ma átment a fizikai felmérőn és edzett Peccben. Szar ember jutott eszembe rögtön 😢
    több mint 6 éve
    Green & Gold Green Bay Packers 190
    Bennett a Patsben!!!Tegnap reggel beszélgetek a munkatársaimmal,(Pats,Hawks drukkerek)mondom Bennett lapáton,figyeljétek meg felszedi Bill és felépül a rájátszásra,ott meg odab@sz!
    Remélem nem lesz igazam mindenben!!!

    [color=zöld][/color]Sajtfej!
    több mint 6 éve
    ozibozi New York Giants 15 214
    Maradnak a következők: WAS, NYG, MIN, CHI, TB, ARI, SF
    Képes valaki komolyan azt mondani, hogy ezek között van olyan csapat, amelyiknél nagyobb esélye lenne SB-t nyerni mint Green Bay-ben?
    GNG
    Minnesota, kb. 1 másodperc alatt rávágtam. Basszus, ilyen Keenum-Bradford féle irányítókkal is lehet, hogy megnyerik a csoportot, mi lenne velük Rodgersszel? Belegondolni is rossz.
    Kampman
    NYG-be 'csak' 2 kezdő szintet megütő tackle, egy edző és pár értelmes csere a mélységbe + AR... Megnézném a vegasi bukik oddsait ezek után

    Szerkesztette: ozibozi
    több mint 6 éve
    twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 658 — twitch@citromail.hu
    Maradnak a következők: WAS, NYG, MIN, CHI, TB, ARI, SF
    Képes valaki komolyan azt mondani, hogy ezek között van olyan csapat, amelyiknél nagyobb esélye lenne SB-t nyerni mint Green Bay-ben?GNG
    Amennyiben úgy nézzük, hogy ezek a csapatok, hogy teljesítenek nélküle és mi, hogyan...Akkor egyértelműen igen! -ha nem zárunk ki minden más csapatot, még nagyobb lehet a felvetés rizikó faktora. És miért is kellene kizárni pusztán Brady miatt? Patriots 3-1 TB nélkül. Vannak ott olyan csapatok, akik brutálisan félelmetesek lehetnének egy ilyen kaliberű Qb-vel, és jelenleg vagy a közeljövőben lesznek irányító gondjaik. Persze ez jelenleg csupán fikció és millió számban lehetne érvelni pro és kontra a felvetéssel kapcsolatban. Mindenesre azért vagyunk kénytelenek egyáltalán ilyesmivel foglalkozni, mert az elmúlt meccsek fényében azzal már fölösleges, hogy Rodgers nélkül melyek a hozható meccsek, milyen mérleggel lenne még remény, illetve mikor térhetne vissza...
    több mint 6 éve
    SBL Green Bay Packers 2 096
    Maradnak a következők: WAS, NYG, MIN, CHI, TB, ARI, SF
    Képes valaki komolyan azt mondani, hogy ezek között van olyan csapat, amelyiknél nagyobb esélye lenne SB-t nyerni mint Green Bay-ben?
    GNG
    Minnesota, kb. 1 másodperc alatt rávágtam. Basszus, ilyen Keenum-Bradford féle irányítókkal is lehet, hogy megnyerik a csoportot, mi lenne velük Rodgersszel? Belegondolni is rossz.
    Kampman
    A Chicago védelme is egyre jobb. Gyakorlatilag QB nélkül nyernek meccseket. Szerintem nem sokkal maradnak el a Vikingektől. Illetve, a legtöbb felsorolt csapat védelme jobb mint a jelenlegi GB.
    Ami az AFC-t illeti, Brady sem fog örökké játszani. Szerintem 2018 lesz az utolsó éve és Rodgers 2019-től lesz szabad. Belichicktől pedig kitelik, hogy leszerződteti Rodgers, hogy a lábujjaira is tudjon gyűrűt húzni.
    SBL
    Most engedték el Garoppolot, ezzel kb kijelentették, hogy Brady még legalább 3 évig marad.
    James007
    Természetesen nem zárható ki, hogy így lesz. De azért láttunk mi már karón varjút. Főleg Bostonban.
    több mint 6 éve
    James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
    Maradnak a következők: WAS, NYG, MIN, CHI, TB, ARI, SF
    Képes valaki komolyan azt mondani, hogy ezek között van olyan csapat, amelyiknél nagyobb esélye lenne SB-t nyerni mint Green Bay-ben?
    GNG
    Minnesota, kb. 1 másodperc alatt rávágtam. Basszus, ilyen Keenum-Bradford féle irányítókkal is lehet, hogy megnyerik a csoportot, mi lenne velük Rodgersszel? Belegondolni is rossz.
    Kampman
    A Chicago védelme is egyre jobb. Gyakorlatilag QB nélkül nyernek meccseket. Szerintem nem sokkal maradnak el a Vikingektől. Illetve, a legtöbb felsorolt csapat védelme jobb mint a jelenlegi GB.
    Ami az AFC-t illeti, Brady sem fog örökké játszani. Szerintem 2018 lesz az utolsó éve és Rodgers 2019-től lesz szabad. Belichicktől pedig kitelik, hogy leszerződteti Rodgers, hogy a lábujjaira is tudjon gyűrűt húzni.
    SBL
    Most engedték el Garoppolot, ezzel kb kijelentették, hogy Brady még legalább 3 évig marad.
    több mint 6 éve
    SBL Green Bay Packers 2 096
    Maradnak a következők: WAS, NYG, MIN, CHI, TB, ARI, SF
    Képes valaki komolyan azt mondani, hogy ezek között van olyan csapat, amelyiknél nagyobb esélye lenne SB-t nyerni mint Green Bay-ben?
    GNG
    Minnesota, kb. 1 másodperc alatt rávágtam. Basszus, ilyen Keenum-Bradford féle irányítókkal is lehet, hogy megnyerik a csoportot, mi lenne velük Rodgersszel? Belegondolni is rossz.
    Kampman
    A Chicago védelme is egyre jobb. Gyakorlatilag QB nélkül nyernek meccseket. Szerintem nem sokkal maradnak el a Vikingektől. Illetve, a legtöbb felsorolt csapat védelme jobb mint a jelenlegi GB.
    Ami az AFC-t illeti, Brady sem fog örökké játszani. Szerintem 2018 lesz az utolsó éve és Rodgers 2019-től lesz szabad. Belichicktől pedig kitelik, hogy leszerződteti Rodgers, hogy a lábujjaira is tudjon gyűrűt húzni.
    több mint 6 éve
    SBL Green Bay Packers 2 096
     www.sbnation.com/nfl/2017/11/8/16625812/packers-release-martellus-bennett
    casaubon
    Hát ennyi erővel maradhatott volna Cook is
    Kampman
    Főleg úgy, hogy kevesebbe is került volna mint Bennett.
    több mint 6 éve
    James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
    Mennyi lesz a halott pénz utána?Remélem egy kazallal és akkor ez egy eredményes év volt!!!
    Green & Gold
    6.3 millió $, vmi nagy f@szságot csinálhatott, mert élő szerződéssel csak 3.85 millió $-t vinne az idei capből.
    empty taxi
    Állítólag valami sérülést elhallgatott, s emiatt még per is lehet a 6,3 misi ügyében. De ha ez igaz, akkor mi a répát csináltak az orvosok Wisconsinban?
    több mint 6 éve
    empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
    Mennyi lesz a halott pénz utána?Remélem egy kazallal és akkor ez egy eredményes év volt!!!
    Green & Gold
    6.3 millió $, vmi nagy f@szságot csinálhatott, mert élő szerződéssel csak 3.85 millió $-t vinne az idei capből.


    Madden hates me.
    Trust, it f*cking hates me...
    több mint 6 éve
    Green & Gold Green Bay Packers 190
    Mennyi lesz a halott pénz utána?Remélem egy kazallal és akkor ez egy eredményes év volt!!!

    [color=zöld][/color]Sajtfej!
    több mint 6 éve
    Green & Gold Green Bay Packers 190
    Nálunk nem váltotta meg a világot,mondjuk mindenki a blokkolását emlegette,az pedig ritkán látványos!
    Egy elit CB csak jobb lett volna helyette,bár ebben a szezonban mindegy!

    [color=zöld][/color]Sajtfej!
    több mint 6 éve
    Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
     www.sbnation.com/nfl/2017/11/8/16625812/packers-release-martellus-bennett
    casaubon
    Hát ennyi erővel maradhatott volna Cook is