Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
#Packers inactives:

32 RB Devante Mays
39 CB Demetri Goodson
53 LB Nick Perry
74 T Ulrick John
77 G/T Adam Pankey
89 WR Michael Clark
98 LB Chris Odom

több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
King -> IR
vagyis vege az ujoncszezonjanak, helyette Goodson kerult be az aktiv keretbe a PUP listarol. ezt sok mindennek lehet nevezni, csak erosodesnek nem.
casaubon
Idén Tre'Davious White, valamelyik évben Marcus Peters ment ki 1-2 hellyel előbb mint, hogy a GB tudta volna választani őket, ezért kéne most egy jobb draftpozició és szerintem elég sokat számít, hogy a 10-15. helyen választhatsz vagy a 25-30. körül.
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
King -> IR
vagyis vege az ujoncszezonjanak, helyette Goodson kerult be az aktiv keretbe a PUP listarol. ezt sok mindennek lehet nevezni, csak erosodesnek nem.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Grat grat!



Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 659 — twitch@citromail.hu
Győzelem de még milyen , valami brutálisan gyenge teljesítmény jött Hundleytól , az h így is nyertünk komoly bravúr .
Ami tetszik a jövőre nézve h ez a Wiliams -Jones futó tandem Aaronnal kiegészülve elég ütős lehet majd . A fal is rendben volt szerintem ami sack jött Hundley töketlenkedése volt 80%ban.
Elkapókat nem tudom értékelni mert olyan h passz játék nem igen volt tegnap.
A védelem rendben volt , a végére kifingtak kicsit de érthető kurva sokat voltak fent.
Akiket kiemelnék : CmIII újra régi önmagát idézte nagyon rendben volt . Daniels elképesztő a faszi az a sack duplázás után nem semmi volt , teljesítményéhez képest bagóért van itt nagyon jó időben lett vele kötve a szerződés hosszabbítás .
Randall egyre többször néz ki Nfl cornernek mint ahányszor nem , nagy szó ez .
Lowrynak meg gratt a Td-hoz , nagy meccse volt 😊

A remény megmaradt , valahogy még Hundleyval nyerni kell Clevlandben , a tegnapi önmagával kurva nehéz lesz . Aztán jön AR, hátha megint megcsinálja , Nfc Southban még nagy hirig lehet , játszanak még rendesen a csapatok egymással , a Seatlell meg Rams is bőven játszik még bukható meccset , ha nyerünk mindent én azt mondom meglehet , de kurva nehéz lesz.
nando89
Leginkább Panthers, Atlanta vereségek kellenének.
Hundley-ra meg nincsenek szavak, sajnos...
Tactful Cactus
Panthers: Minesota-Mi-Tampa-Otthon Atlanta idegenben , ha mi nyernénk ott csak beesne a maradék 3ból egy vereség.
Atlanta: 2x meccselnek még a szentekkel , idegenbe Tampa, Otthon Carolina ebben is benne van 2 zakó akár , szal esély lesz kérdés h megtudjuk-e nyerni a maradék 4 meccset .

Azonban ezzel Hundleyval a clevland is kurva necces lesz , ha az megvan lehet elkezdeni igazán számolgatni , nah meg persze Hundleyt örökre elfelejteni reményeim szerint.
nando89
Ebből az elbaszott szezonból jó lenne legalább úgy kijönni, hogy Rodgers nem sérül rá a kulcscsont törésére...Amit 4-1óta előadunk, az baromira nem PO. esélyes NFL csapat szint...
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Győzelem de még milyen , valami brutálisan gyenge teljesítmény jött Hundleytól , az h így is nyertünk komoly bravúr .
Ami tetszik a jövőre nézve h ez a Wiliams -Jones futó tandem Aaronnal kiegészülve elég ütős lehet majd . A fal is rendben volt szerintem ami sack jött Hundley töketlenkedése volt 80%ban.
Elkapókat nem tudom értékelni mert olyan h passz játék nem igen volt tegnap.
A védelem rendben volt , a végére kifingtak kicsit de érthető kurva sokat voltak fent.
Akiket kiemelnék : CmIII újra régi önmagát idézte nagyon rendben volt . Daniels elképesztő a faszi az a sack duplázás után nem semmi volt , teljesítményéhez képest bagóért van itt nagyon jó időben lett vele kötve a szerződés hosszabbítás .
Randall egyre többször néz ki Nfl cornernek mint ahányszor nem , nagy szó ez .
Lowrynak meg gratt a Td-hoz , nagy meccse volt 😊

A remény megmaradt , valahogy még Hundleyval nyerni kell Clevlandben , a tegnapi önmagával kurva nehéz lesz . Aztán jön AR, hátha megint megcsinálja , Nfc Southban még nagy hirig lehet , játszanak még rendesen a csapatok egymással , a Seatlell meg Rams is bőven játszik még bukható meccset , ha nyerünk mindent én azt mondom meglehet , de kurva nehéz lesz.
nando89
Leginkább Panthers, Atlanta vereségek kellenének.
Hundley-ra meg nincsenek szavak, sajnos...
Tactful Cactus
Panthers: Minesota-Mi-Tampa-Otthon Atlanta idegenben , ha mi nyernénk ott csak beesne a maradék 3ból egy vereség.
Atlanta: 2x meccselnek még a szentekkel , idegenbe Tampa, Otthon Carolina ebben is benne van 2 zakó akár , szal esély lesz kérdés h megtudjuk-e nyerni a maradék 4 meccset .

Azonban ezzel Hundleyval a clevland is kurva necces lesz , ha az megvan lehet elkezdeni igazán számolgatni , nah meg persze Hundleyt örökre elfelejteni reményeim szerint.
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Győzelem de még milyen , valami brutálisan gyenge teljesítmény jött Hundleytól , az h így is nyertünk komoly bravúr .
Ami tetszik a jövőre nézve h ez a Wiliams -Jones futó tandem Aaronnal kiegészülve elég ütős lehet majd . A fal is rendben volt szerintem ami sack jött Hundley töketlenkedése volt 80%ban.
Elkapókat nem tudom értékelni mert olyan h passz játék nem igen volt tegnap.
A védelem rendben volt , a végére kifingtak kicsit de érthető kurva sokat voltak fent.
Akiket kiemelnék : CmIII újra régi önmagát idézte nagyon rendben volt . Daniels elképesztő a faszi az a sack duplázás után nem semmi volt , teljesítményéhez képest bagóért van itt nagyon jó időben lett vele kötve a szerződés hosszabbítás .
Randall egyre többször néz ki Nfl cornernek mint ahányszor nem , nagy szó ez .
Lowrynak meg gratt a Td-hoz , nagy meccse volt 😊

A remény megmaradt , valahogy még Hundleyval nyerni kell Clevlandben , a tegnapi önmagával kurva nehéz lesz . Aztán jön AR, hátha megint megcsinálja , Nfc Southban még nagy hirig lehet , játszanak még rendesen a csapatok egymással , a Seatlell meg Rams is bőven játszik még bukható meccset , ha nyerünk mindent én azt mondom meglehet , de kurva nehéz lesz.
nando89
Leginkább Panthers, Atlanta vereségek kellenének.
Hundley-ra meg nincsenek szavak, sajnos...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Győzelem de még milyen , valami brutálisan gyenge teljesítmény jött Hundleytól , az h így is nyertünk komoly bravúr .
Ami tetszik a jövőre nézve h ez a Wiliams -Jones futó tandem Aaronnal kiegészülve elég ütős lehet majd . A fal is rendben volt szerintem ami sack jött Hundley töketlenkedése volt 80%ban.
Elkapókat nem tudom értékelni mert olyan h passz játék nem igen volt tegnap.
A védelem rendben volt , a végére kifingtak kicsit de érthető kurva sokat voltak fent.
Akiket kiemelnék : CmIII újra régi önmagát idézte nagyon rendben volt . Daniels elképesztő a faszi az a sack duplázás után nem semmi volt , teljesítményéhez képest bagóért van itt nagyon jó időben lett vele kötve a szerződés hosszabbítás .
Randall egyre többször néz ki Nfl cornernek mint ahányszor nem , nagy szó ez .
Lowrynak meg gratt a Td-hoz , nagy meccse volt 😊

A remény megmaradt , valahogy még Hundleyval nyerni kell Clevlandben , a tegnapi önmagával kurva nehéz lesz . Aztán jön AR, hátha megint megcsinálja , Nfc Southban még nagy hirig lehet , játszanak még rendesen a csapatok egymással , a Seatlell meg Rams is bőven játszik még bukható meccset , ha nyerünk mindent én azt mondom meglehet , de kurva nehéz lesz.
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Csak nekem csípi a csőrömet Hundley oldalvonal felé futásai???, Rendszerint ki is dobja a lasztit a vonalon túlra..

Le lehet erről szokni/ szoktatni??
ilaris
Nem hinném, de talán idővel lehet, hogy fejlődne. Inkább ne tudjuk meg, mert az nem jelent jót.
Kissé más pocket presence-hez vagyunk szokva. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Csak nekem csípi a csőrömet Hundley oldalvonal felé futásai???, Rendszerint ki is dobja a lasztit a vonalon túlra..

Le lehet erről szokni/ szoktatni??

több mint 6 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Browns ellen kellene hogy jojjon a mazli. Voltakepp azt mondanam eselyes, de Hundley urfi es MM komboval mindennek az ellenkezoje is
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Ilyen futójátékkal a sérüléséből visszatérő Áronnak is sokkal könnyebb dolga lesz felvenni a ritmust.
CM is beindult.
Versenyben vagyunk, ez a lényeg.
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Egy győzelemmel tudtunk volna többet szerezni...Falcons kikapott,jövő héten Browns,idegenben,Afc North,utána ARod visszatérhet!Szerintetek van értelme számolgatni vagy csak egyszerűen be kell húzni minden meccset és bízni abban,hogy sikerül!!
Hundleval kell megverni a Barnákat,nem rossz a védelem,talán szétestek ennyi vereség után

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
sima liba W, ahogy mindenki várta.
Úristen milyen meccs.

Jennings debütált szakkomként, úgy kereste néha a szavakat, mint a védőink a labdás embert.

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Battle of the Bays.
Packers inactives: King, Brown, Patrick, Pankey, Clark, M. Adams and Odom.
Gergőbácsi
Az a Clark, Michael Clark szerencsére.

CMIII, Kenny Clark és A. Jones is Aktiv


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Battle of the Bays.
Packers inactives: King, Brown, Patrick, Pankey, Clark, M. Adams and Odom.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Aaron Jones vélhetően tud játszani. Ami jót fog tenni a rotálásnak, de engem elbizonytalanit, hogy melyik játékost kezdessem... :S


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Az indexen megjelent egy cikk, a fekte irányítókról annak kapcsán, hogy Smith kezd a Giantsban este.

Van egy keretes rész, amiben kiemeli, hogy csak 7 olyan csapat van a ligában a hétvégén ahol fekete kezd.
Csak én gondolom, hogy Hundley "belefér" ebbe a kategóriába?
LN
Erről eszembe jutott a "Kuss kisfiam, itt mi niggerek vagyunk!" vicc

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az indexen megjelent egy cikk, a fekte irányítókról annak kapcsán, hogy Smith kezd a Giantsban este.

Van egy keretes rész, amiben kiemeli, hogy csak 7 olyan csapat van a ligában a hétvégén ahol fekete kezd.
Csak én gondolom, hogy Hundley "belefér" ebbe a kategóriába?
több mint 6 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Boldogat, AR!
Gergőbácsi
AR helyett írhattál volna Aaront,mert Jones-nak is ma van. 😀

Szerkesztette: Nelson87
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Boldogat, AR!
Gergőbácsi
ennek örömére very limitáltan edzett is.

több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Boldogat, AR!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sikerült végre megnéznem a Steelers elleni meccset, és azt kell mondanom, ha folyton ilyen vereségeket szenvednénk AR hiányában, nem le itt olyan nagy baj.
Elhiresült teória a Pittsburghről, hogy gyakran idomul az ellenfeléhez, ezáltal tud szenvedni gyengébb csapatok ellen is, és tud remekelni az igazán jók ellen is. Ettől most kicsit tekintsünk el, ez a meccs, egy nézhető, élvezhető játék volt, amiben a legvégéig benne volt, hogy akár még meg is nyerhetjük.

- Hundley normálisan játszott. Nem adta el magát jövőre egy QB nélküli csapatnak, de néha szépen mozgott a zseben (Cobb TD előtti fellépése gyönyörű volt, hisz Linsley már láthatóan gondban volt a blokkal). Észrevette és meg-megdobta néha a nagy lasztikat is, amiben láttuk már pár hete is, hogy nem elveszett. (Adams TD). De persze sokszor jött a checkdown a RBnek is.
- A falat én nem bántanám nagyon. Hundley néha jól érezte a zsebet, néha kevésbé, legalább 2 sacket irnék fel annak, hogy indokolatlanul mozgott rossz irányba a zsebben. Volt sack még a fal bal oldaláról abból, hogy nem birták lekövetni a keresztet, de nem futott Hundley az életéért egész meccsen. Az első félidőben kifejezetten jó volt a fal, a másodikban már volt hiba, de nem voltak teljes átjáróház. (Spriggs se volt rossz!)
- Adams, amikor kellett őt kereste Hundley, egyértelműen no1 WR lett és úgy is játszik.
- A védelem szerzett 3 labdát. Szép! Ha nincs AR, kell a plusz, amit most hozták.
- Randall szépen csöndben egészen vállalható nfl CB lett a slotban. Gyönyörű intet szedett. Nem folyton, de már többször játszik jól mint eddig. Az utolsó percekben 3&10nél szintén gyönyörű védekezés E. Rodgers ellen.
- Daniels ismét nagyot játszott, hiányzott mellőle Clark, ezt a sikeres PIT futójátékon láttuk, de Daniels majdnem folyton kapta a duplázás, és igy is voltak nagy játékai. Martinez továbbra is a védelem szive, hosszú idő után van meg végre egy minőségi ILB.

De azért nem volt minden tökéletes:
-Amivel elsősorban szerintem megvertek minket az a Brown hatás. A srácot szerintem több mint a snappek felében dupláztuk, de igy is volt, hogy megtalálta őt Big Ben (2.negyed nagy játéka amikor 2 zóna közé futott be és az elkapás után vagy 30yot hozott még, vagy a 2. TDje, megverte Houset, Burnett pedig későn ért oda), illetve Brown duplázásának köszönhetően maradtak más WRek 1v1be. Bryant TDjénél Hawkinsal de sajnos volt amikor Brown maradt 1v1be (1. TDje Kinggel szemben). A meccs végi elkapása a vonal mellett? OMG! Amikor meg kellett villani Brown villant, amikor elvonta a figyelmet villant más.
A meccs elején azért több izben volt szerencsénk is a Steelers passzjátékánál. Hozzá kell azt is tenni, hogy legalább 4 drop/nagyjából elkapható labdát ejtettek el TEek, WRek az ellennél (no nem Brown, őt ekkor szigorúan dupláztuk).
- A kémia érezhetően inkább Adams irányában van meg, Nelson felé kevés labda ment. A utolsó 6percig talán 1 elkapása volt, és összesen is 3al zárt. 1 szép kierőszakolt 1downja volt. Egyébként nem volt nagyon játékban.
- Perry nagyon gyenge volt. CM nélkül rá kellet csak figyelni jószerivel és alig lehetett hallani a nevét. Brooks a blokkolt passznál hozott extrát (amit Martinez szedett asszem össze intre), de a kűlső pass rus gyenge volt.
- A szélső CBek (House és King) 1-1 szép játék ellenére sokszor lettek megverve. Mindkettejük ellen szedett le Brown TDt, persze Brown szintű elkapó azért nincs minden csapatban, de még mindig nem lehetünk magabiztosak ha a pálya széle felé száll a labda.

A birókat én nem venném elő. Nem volt rossz meccsük. Az első TDnk előtt nekünk kedvezett egy itélet. Asszem Cobb javára itéltek meg egy hand in the face flaget, ami szerintem nem volt az. A Hundley-Watt szitut se hiszem hogy dobni kellett volna, Watt spritből érkezett, Hundley meg próbált kimozogni a sack elől. Szerencsétlen story volt, nem szabálytalan, és talán picit le is csúszott, nem telibe kapta.


A Bucs ellen újra fókuszban lehetnek a CBk. Evans & Jackson nem rossz páros és futni is tudnak a labdával. Clark és Matthews is kérdéses egyenlőre, viszont Kint out a meccsre.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Montgomery -> IR
casaubon
Sajnos Ő is kiesett,az idény elején még milyen soknak tartottam a 4 db RB-t,most meg milyen kevés...
Ez egy ilyen év!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Montgomery -> IR