Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Remélem offense guru MM nézte a döntőt és ragadt rá valami. Bár nem hiszem, hogy sokat felfogott belőle. 😀 Pack meccsek után ilyen hívásokat nézni igazi csemege volt. Mikor Folest mutatták, mint csere qb, sokszor láttam lelki szemeim előtt ahogy Hundley vezérletével összecsapunk a Patsel egy végső epikus csatában. 😊
twitch(4thline)
Ha McCharty-nak (nek?) fele (harmad) akkora tökei lennének mint Pedersonnak, akkor sokkal vidámabb lenne itt a topic. Nem tudom, ilyen idős korban még van-e rá esély, hogy növekedjenek.
Ahogy olvastam az írásodat én is elképzeltem lelki szemeim előtt azt a meccset. Aztán nagyon gyorsan átkapcsoltam egy másik csatornára.😊
több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 247sports.com/nfl/green-bay-packers/Bolt/Green-Bay-Packers-season-ticket-wait-list-at-133000-people--113926844

133.000 hosszú jelenleg a várólista.
A bővítésnél tavalyelőtt olyan emberek kaptak bérletet, akik cca 40 éve vártak rá.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Na Packers szurkolók, tájékoztató jelleggel kellene nekem egy kis segítség.
Volt szó róla többször is tv-ben (nem most, még anno, mikor figyeltem arra, hogy mit beszélnek), hogy hogy nem lehet bérlethez jutni a Lambeau Fielden, mert kb minden tulajdonban van. Erről tud nekem valaki vmi tájékoztatást adni, hogy ez pontosan hogy néz ki? Barátaim kérdezték, de én nem tudtam elmondani, csak ilyen kesze-kusza információkkal, amik nem biztos, hogy pontosak.
több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 659 — twitch@citromail.hu
Remélem offense guru MM nézte a döntőt és ragadt rá valami. Bár nem hiszem, hogy sokat felfogott belőle. 😀 Pack meccsek után ilyen hívásokat nézni igazi csemege volt. Mikor Folest mutatták, mint csere qb, sokszor láttam lelki szemeim előtt ahogy Hundley vezérletével összecsapunk a Patsel egy végső epikus csatában. 😊
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Jerry Kramer a HOF'18 -ban. Az Ice Bowl utolsó játékában érdemes megnézni. Apró örömök.

https://i.ytimg.com/vi/htLpCAJ0AX4/maxresdefault.jpg
#1 Jerry Kramer | NFL Films | Top 10 Players Not in the Hall of Fame
Green Bay Packers offensive lineman, Jerry Kramer, comes in at number 1 on the countdown of the Top 10 Players Not in the Hall of Fame.Subscribe to NFL Films...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Broncos árulja Talibot elvileg.
No most se a tradelés se a balhés srác nem megszokott nálunk. Viszont, ha reális a kért érték nagyot lendíthetnea csapaton. Gutekunst berobbana egy ilyen move-al.
Persze mint mondtam több szempontból se látok rá nagy esélyt.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Rengeteg Mock Draftot olvasgatok mostanában,sajnos nem kell izgulnom a PO miatt.
Rengeteg helyen olvastam a CB-t,szerintem ennek az állománynak kellene adni még egy esélyt.Esetleg FA-ól hozni vkit.Még meglepőbb viszont,hogy ILB-t is jósolnak hozzánk:Roquan Smith-t.Nem ismerem,de szerintem nem égető poszt.Valaki esetleg többet tud róla nálam?Legfontossabb szerintem az OLB vagy DE poszt,igazi playmakert lehet találni ilyen elöl!
Green & Gold
Marcus Davenport DE jelenleg azén pickem, hamarosan lesz róla szó a Senior Bowl cikkben 😉
Drip
Na ezt adnám,róla láttam videókat,nagyon állat!Arden Key neve is felmerült egy-két helyen szintén nagyon jó!Hiába na a fal és a passzsiettetés nálam a védekezés alapja,erre lehet építeni a sec-t,mert gyengébb képességű játékosok is lehetnek sikeresek,ha nincs az irányítónak kávézni ideje és halott a futójáték!
Ettől függetlenül mindegyik hiányposzt rendben,teljesen egyetértek.Sajnos egy jó elkapni tudó TE Finley óta nincs,@va Bennett!!!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Rengeteg Mock Draftot olvasgatok mostanában,sajnos nem kell izgulnom a PO miatt.
Rengeteg helyen olvastam a CB-t,szerintem ennek az állománynak kellene adni még egy esélyt.Esetleg FA-ól hozni vkit.Még meglepőbb viszont,hogy ILB-t is jósolnak hozzánk:Roquan Smith-t.Nem ismerem,de szerintem nem égető poszt.Valaki esetleg többet tud róla nálam?Legfontossabb szerintem az OLB vagy DE poszt,igazi playmakert lehet találni ilyen elöl!
Green & Gold
Marcus Davenport DE jelenleg azén pickem, hamarosan lesz róla szó a Senior Bowl cikkben 😉

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pettine interjúja alapján Clay játszani fog bent és kint is majd.
Elmondta, hogy nem üres roster ez és lát jó játékosokat, de nyitott szemmel kell járni majd az FA piacon és a drafton is.

Én látom a no2-3 CB-t Kingben és Randallban. Kétség kívül kell egy első számú. Én ide néznék szét FA piacon. A pass rusher corpba pedig hoznék egy újoncot. Oda azért a középső körökben is jött az elmúlt 2 évben játékos, akikből keveset láttunk még. Perry helye biztos és Clay is adott még.

De ha fordítva adja a helyzet sem panaszkodnék. Edge, CB a prioritás. Minden más várhat szerintem.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Rengeteg Mock Draftot olvasgatok mostanában,sajnos nem kell izgulnom a PO miatt.
Rengeteg helyen olvastam a CB-t,szerintem ennek az állománynak kellene adni még egy esélyt.Esetleg FA-ól hozni vkit.Még meglepőbb viszont,hogy ILB-t is jósolnak hozzánk:Roquan Smith-t.Nem ismerem,de szerintem nem égető poszt.Valaki esetleg többet tud róla nálam?Legfontossabb szerintem az OLB vagy DE poszt,igazi playmakert lehet találni ilyen elöl!
Green & Gold
Pass rusher: az a kerdes, mit latnak Biegelben, Fackrellben, Gilbertben, marad-e CMIII, es persze, hogy jon-e FA. Pettine-rol amugy azt mondjak, hogy szinte barkivel kepes nyomast gyakorolni az ellenfel iranyitojara.

CB: mindenkepp kell, hiszen most ket kezdo szintu CB-nek van szerzodese (Randall es King). ha House marad is, akkor is kellene meg valaki - akar FA, akar korai draft. szinten Pettine: allitolag szereti, ha sok CB van a keretben.

Ami meg komoly hianyposzt:
TE - nem kell magyarazni...
OG - ha Evans kap meg egy egyeves szerzodest, McCray es Patrick pedig marad, akkor ez a poszt azert rendben van.
ILB - nincs depth, Martinezen es Ryanen kivul nincs mas erre a posztra.
SS - orulnek, ha Burnett maradna, Jones-nak felvillanasai voltak, de osszessegeben sokat kellene meg fejlodnie.

legalabb egy FA szerintem jon iden, ha sikerul Nelson es Cobb (es Matthews) penzebol lefaragni, akkor kettorol is szo lehet (ha tobb, akkor inkabb csak a keret melyitesere, ahogy tavaly is).
Sokan egyebkent egy korai WR draftot is elkepzelhetonek tartanak - az biztos, hogy egy gyors jatekos nem artana arra a
posztra.
casaubon
Randall és King ha kezdők lesznek akkor komoly előrelépésre ne számítsunk..King amúgy nagyon sérülékeny és szerelni sem igazán tud, Randall-nek volt néhány jó meccse,de nagyon inkoznisztens, korai pick és FA is kéne sztem a CB posztra.

Cobb-ot én elküldeném, Jordy-nak meg le kell faragni a fizetéséből, ennyi pénzt nem lehet elszórni csak WR-ekre, amikor nincs normális CB-d, TE-d, OLB sem ártana tehát bőven kéne a pénz más posztokra. Adams fizetését is túlzásnak tartom(GB legjobb elkapója, de azért bőven találsz nála a ligában könnyedén jobb elkapókat).
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Rengeteg Mock Draftot olvasgatok mostanában,sajnos nem kell izgulnom a PO miatt.
Rengeteg helyen olvastam a CB-t,szerintem ennek az állománynak kellene adni még egy esélyt.Esetleg FA-ól hozni vkit.Még meglepőbb viszont,hogy ILB-t is jósolnak hozzánk:Roquan Smith-t.Nem ismerem,de szerintem nem égető poszt.Valaki esetleg többet tud róla nálam?Legfontossabb szerintem az OLB vagy DE poszt,igazi playmakert lehet találni ilyen elöl!
Green & Gold
Pass rusher: az a kerdes, mit latnak Biegelben, Fackrellben, Gilbertben, marad-e CMIII, es persze, hogy jon-e FA. Pettine-rol amugy azt mondjak, hogy szinte barkivel kepes nyomast gyakorolni az ellenfel iranyitojara.

CB: mindenkepp kell, hiszen most ket kezdo szintu CB-nek van szerzodese (Randall es King). ha House marad is, akkor is kellene meg valaki - akar FA, akar korai draft. szinten Pettine: allitolag szereti, ha sok CB van a keretben.

Ami meg komoly hianyposzt:
TE - nem kell magyarazni...
OG - ha Evans kap meg egy egyeves szerzodest, McCray es Patrick pedig marad, akkor ez a poszt azert rendben van.
ILB - nincs depth, Martinezen es Ryanen kivul nincs mas erre a posztra.
SS - orulnek, ha Burnett maradna, Jones-nak felvillanasai voltak, de osszessegeben sokat kellene meg fejlodnie.

legalabb egy FA szerintem jon iden, ha sikerul Nelson es Cobb (es Matthews) penzebol lefaragni, akkor kettorol is szo lehet (ha tobb, akkor inkabb csak a keret melyitesere, ahogy tavaly is).
Sokan egyebkent egy korai WR draftot is elkepzelhetonek tartanak - az biztos, hogy egy gyors jatekos nem artana arra a
posztra.
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Rengeteg Mock Draftot olvasgatok mostanában,sajnos nem kell izgulnom a PO miatt.
Rengeteg helyen olvastam a CB-t,szerintem ennek az állománynak kellene adni még egy esélyt.Esetleg FA-ól hozni vkit.Még meglepőbb viszont,hogy ILB-t is jósolnak hozzánk:Roquan Smith-t.Nem ismerem,de szerintem nem égető poszt.Valaki esetleg többet tud róla nálam?Legfontossabb szerintem az OLB vagy DE poszt,igazi playmakert lehet találni ilyen elöl!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Az Eagles kvázi testvércsapat, jó ízlésű Packers drukker nekik szurkol 😛
Kampman
Ez tiszta sor!
Egyébként a Pats fanokon kívül mindenki az Eaglesnek drukkol.
SBL
Ez nem igaz, én a Pats-nek fogok 😉
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
A le nem hívott bónuszok (sérülések miatt, meccskeret bónusz, stb..) a sapka 2018-ra 2 millióval megnőtt.
LN
Sérülések miatt sajnálatos,de minden dolcsi számít,főleg ha tényleg agresszív FA tevékenységet fogunk mutatni!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A le nem hívott bónuszok (sérülések miatt, meccskeret bónusz, stb..) a sapka 2018-ra 2 millióval megnőtt.
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Köszönöm az infókat! Őszintén szólva nem vagyok a legboldogabb, hogy felmerült Perry neve. Hasonlóan látom, hogy nem végzett olyan munkát, ami miatt el kéne hozni DC-nek. Meglátjuk.

Music City Miracle
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
A secondary edzőtök, Darren Perry nagy valószínűséggel Titans DC lesz. Véleményt kérhetek róla? 😊
Nandito
volt korulotte egy hype, hogy eljott az ideje, hogy egy egesz vedelmet iranyitson, ami a secondary elmult evekben nyujtott teljesitmenyebol kiindulva erthetetlen.

o elsosorban a safetykert felelt: Clinton-Dix az elso evek jo jateka utan idenre nagyon visszaesett, Burnett mindenfele pozicioban jatszott, szinte csak falembert nem, a legtobb helyen megfelelo volt, de sehol sem elit. Josh Jonesnak ujonckent voltak felvillanasai, de az atlagteljesitmenye nem volt jo. a tobbiek kozul csak Kentrell Brice volt az, akibol ki tudott hozni valamit.

aztan lehet, hogy ez nem rajta mult es DC-kent sokkal jobban teljesit majd. voltak azert jobb evei is az itt toltott 9 ev alatt 😊 egy eve mindenesetre erthetobb lett volna, ha felmerul a neve.

Szerkesztette: casaubon
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
A secondary edzőtök, Darren Perry nagy valószínűséggel Titans DC lesz. Véleményt kérhetek róla? 😊
Nandito
Nézd meg a sec statjainkat és garantáltan összerosálod magad örömödben.. 😊
Mariotán nagy lesz a nyomás, hogy több pontot termeljen, mint amit hátul be fogtok nyelni.

Igaz, az alapanyaga sem volt a legideálisabb, ráadásul, aki valamit is felmutatott az utóbbi két évben (Casey Hayward, Micah Hyde), azt rögtön el is engedtük.

Szerkesztette: James007
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
A secondary edzőtök, Darren Perry nagy valószínűséggel Titans DC lesz. Véleményt kérhetek róla? 😊

Music City Miracle
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Az Eagles kvázi testvércsapat, jó ízlésű Packers drukker nekik szurkol 😛
Kampman
Ez tiszta sor!
Egyébként a Pats fanokon kívül mindenki az Eaglesnek drukkol.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Az Eagles kvázi testvércsapat, jó ízlésű Packers drukker nekik szurkol 😛
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
SB párosítás:Sasok-és akit senki sem várt az évtized meglepetése:NE!
Én mindig az esélytelenebbnek szurkolok,GO EAGLES GO!!!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bennett a Raidershez csatlakozott. WR coach lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Daniels utan Adams is mehet a Pro Bowlra.
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Roviden: Matthewsnal paycut johet, de arra is van esely, hogy tavozik.

 www.totalpackers.com/2018/01/decision-coming-clay-matthews/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+totalpackers+%28Total+Packers%29
casaubon
Emellett Cobb és Nelson fizetését is lehetne módosítani,ezáltal még egy pár milliót hozzátenni a fizetési sapkához!Ebből a pénzből megfizetni egy kiemelkedő CB-t,a Draft első körében meg hozni egy Olb-t!Persze Burnettet is meg kellene még fizetni és egy csomó kiegészítő játékost,de hát ezért van a FO.

[color=zöld][/color]Sajtfej!