Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Szerintem nincs ezzel a tradel semmi gond , Randal egyáltalán nem fog hiányozni , plusz számomra ez azt jelenti h jön majd Cb a piacról is , Kizer bőven jobb mint Hundley és azért a 4.-5. körben is előre mozogtunk.
Igazából már annak is örülök h részt vettünk egy ilyen akcióban , ami bizonyítja h tényleg változtatunk a politikánkon , egyre jobban bízom benne h kellemes meglepetéseket fog nekünk okozni Gutekunst 😊
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Na de minek ide Kizer?
Ha nincs Aron akkor ugy is reszeltek a PO-nak
Janek
Mert akkor mar Kiz erdekel?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Na de minek ide Kizer?
Ha nincs Aron akkor ugy is reszeltek a PO-nak

több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Holtszezonban ennyi bejegyzés egy nap alatt a Packers fórumon...
Thx Mr. Gutekunst! 😊 😊

Szerkesztette: James007
több mint 6 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Hát ez elég érdekes,az egyetlen jó CB volt a csapatban a PFF szerint:
Damarious Randall 70,9 81. CB
Quinten Rollins 41,3 0.CB
Josh Hawkins 43,4 107.CB
Lenzy Pipkins 69,7 0.CB Talán,mert kevés játék idő!
Davon House 50,3 98.CB
Herb Waters Nincs értékelés!
Na mindegy,még talán benne lett volna potenciál,hogy egy jó túloldali CB feljavíthassa a játékát,így viszont....
Bízzunk a FO-ban,hogy megoldják és tudják mit akarnak!
Én biztos pass rushert hoznék az első körben,rég választottunk,ennyire elöl.Lenne esély az egyik legjobbat elhozni!
Green & Gold
Hű ez elég ilyesztő PFF ratingek, kösz az infót! Az első reakcióm nekem is a teljes értetlenkedés volt, de nem látunk a háttérbe. Az biztos, hogy a szezon végén volt egy fura nyilatkozata Randall-nak, miszerint az edzőknek jobban felelősségre kellene vonniuk a játékosokat a hibáikért, amire McCarthy úgy reagált, hogy Randall, először a saját háza körül tegyen rendet.
Most azt írták, hogy a pletyka szerint senior játékosok (az nem volt egyértelmű, hogy jelenleg aktív, vagy már visszavonult) susogták, hogy jó volna Randall-t távozásra bírni.
Nem tudom, én bírtam, amit a Chicago meccses padoltatása után letett az asztalra, de ha esetleg bontja a csapat egységet, akkor jobb kint, mint bent. És kaptunk cserébe is valamit...
GoPackGo
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Hát ez elég érdekes,az egyetlen jó CB volt a csapatban a PFF szerint:
Damarious Randall 70,9 81. CB
Quinten Rollins 41,3 0.CB
Josh Hawkins 43,4 107.CB
Lenzy Pipkins 69,7 0.CB Talán,mert kevés játék idő!
Davon House 50,3 98.CB
Herb Waters Nincs értékelés!
Na mindegy,még talán benne lett volna potenciál,hogy egy jó túloldali CB feljavíthassa a játékát,így viszont....
Bízzunk a FO-ban,hogy megoldják és tudják mit akarnak!
Én biztos pass rushert hoznék az első körben,rég választottunk,ennyire elöl.Lenne esély az egyik legjobbat elhozni!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 373 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem Besenyő Pisra bácsi és Margitka jutott eszembe mikor megláttam a hírt: Nooormális....???
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Hat ezt a faszsagot...
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 650 — Packers Suicide Squad
Source: The #Packers have traded for QB DeShone Kizer. From the #Browns to Green Bay.

End of Hundley era?
alatriste
Randallért? Szarért szart? Szőrért szőrt? Mindenestre Randall kezdett jobb lenni, aztán ahogy alatriste írja, lehet, hogy Clevelandben lesz pro bowler. Na mindegy, a reményünk Kingben van, robbantásra készen vár Pipkins, Waters, Rollins és Hawkins. A 4 év alatt 3 meccsen kezdő Goodson, mint pályaszéli kellék, a szoborparkba megy. A Kaizer fiatalabb, reméljük nem tudjuk meg egyhamar, mit hasít a trónörökös.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Source: The #Packers have traded for QB DeShone Kizer. From the #Browns to Green Bay.

End of Hundley era?


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Randallt eltradeltuk a barnákhoz. Logikus lépés volt, tavaly a legjobb CB volt talán. Hayward és Hyde után fel lehet készülni a Randall pro bowler szezonra.
alatriste
Clevelandben azért ez nem ennyire egyértelmű szerintem 😀
Löfli
Nyilván, de aki Hayward és Hyde esetén se attól volt hangos a média, hogy mekkora fogás a csapatuknak. Meglepően lett mindkettőből ilyen bomba igazolás.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 243 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Randallt eltradeltuk a barnákhoz. Logikus lépés volt, tavaly a legjobb CB volt talán. Hayward és Hyde után fel lehet készülni a Randall pro bowler szezonra.
alatriste
Clevelandben azért ez nem ennyire egyértelmű szerintem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Randallt eltradeltuk a barnákhoz. Logikus lépés volt, tavaly a legjobb CB volt talán. Hayward és Hyde után fel lehet készülni a Randall pro bowler szezonra.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Shermant el tudnátok képzelni zöld-aranyban?

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Shields aláírt a Ramshez. Kívánom neki, hogy pályára tudjon lépni. Egészen brutális sacondary kezd ott összeállni.
Mindkét CB akit megszereztek bagóért jött, nyilván a balhés viselkedésük miatt. Pedig egy Peters v Talib óriásit lendítene a mi állományunkon is.
Csak ez a fajta viselkedés szembemegy a "jófiús" játékospolitikánkkal.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Közben MM tovább építi Hundley-t:
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F1206%2Fr299384_1296x729_16-9.jpg
Brett Hundley 'wasn't ready,' but Packers still 'believe in' backup QB
The Packers admitted that Brett Hundley's issues last season as the backup quarterback was a result of team-wide shortcomings.


Ne legyen rá szükség...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szösszenetek:

- HA van rá lehetőség a csapat szeretné megtartani a veterán értékeket. Nelson, Cobb és Matthews is ha van rá lehetőség marad. Gutekunst értékeli a jelenlegi játékosokat. Azonban mivel velük együtt nem sok capünk van (~16M) az egyik WR (szerintem) menni fog.
Valamint McCarthy nyilatkozatából is kicseng, hogy változások is benne vannak a pakliban.
“Jordy and Randall can still play,” McCarthy said Wednesday. “But we need to improve. That’s a common conversation Brian and I have -- how are we going to get better? Get better internally or externally.”McCarthy
- Pettine, akárcsak Capers központi figurának tekinti Clay-t. És tervez vele mind pass rusherként mind ILB-ként.
- Ügynöke szerint nincs gond Adamsel a két súlyosabb agyrázkódása ellenére. Felépült belőlük és nem kell egyenlőre félni, hogy a következő után hosszabb lenne a felépülés.
- AR felépülése jól halad, semmi probléma. Gutekunst szeretné akár már idén újraszerződni az irányítóval hosszú távra.
- MM elmondása alapján Monty még mindig a RB corp tagja, de ha egészséges lesz és számíthat rá a csapat átmehet a szerepköre egy hybrid RB/WR-be. Sokat segít ezen a döntésen, hogy a tavalyi újonc futók mind mutattak remek dolgokat, és akár Ty nélkül is rendben lehet a RB poszt.
- Agresszívebbek leszünk az FA-n, de persze ez nem azt jelenti, hogy mindenki akivel szóba hoznak minket itt is fog kikötni. Viszont nem fogunk annyira kivárásos taktikát játszani mint TT tette, és nem csak nyitás után 1 héttel aktivizáljuk majd magunk.
/Én mindenképp várok egy nagy érkezőt, Gutekunst többször kijelentette, hogy értékelni fogja az FA piacot, első évében nem számítok óriási jövés-menésre, de egy "bemutató" név szerintem várható. Ezzel együtt pedig a 3 drága veteránból vélhetően lesz legalább 1 távozó. Továbbra is Cobbra látom a legnagyobb esélyt. Clay tavaly újra jól játszott és a legveszélyesebb Edge volt, Nelson összhangja AR-el pedig továbbra is remek. RZ-ban Nelson volt év elején is az első számú target./
- Vélhetően lehívjuk Randall opcióját. Zsinórban 2. évben élünk ezzel a lehetőséggel. Tavaly Haha esetében hívtuk le először a "sikeres" első körös választások után. Idén minden bizonnyal Randallra is lehívjuk.

Jelenleg 16M körüli vagyunk a sapka alatt.

Jelenlegi pick készlet:
First round (1 selection)
Second round (1)
Third round (1)
Fourth round (2)
Fifth round (3)
Sixth round (2)
Seventh round (2)


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 219 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az idei comp pick-ek:

4. kör 133. pick
5. kör 172. pick
5. kör 174. pick
6. kör 207. pick

több mint 6 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Nem akarom itt már megint a McCarthy témát elővenni,de nekem nagyon úgy néz ki ,hogy McCarthy előtt elhaladt az NFL és már csak AR zsenijéből él.
Mr.Breaker
Kb. most tart ott, ahol Jeff Fisher a 2000-es évek vége felé, már kezd "lemaradni" az elittől, de még túl közel vannak a régi sikerek, hogy ez túl látványos legyen.
Kampman
Na, szerintem is már egy kicsit sok MM ekézésből. Én simán elküldtem volna a szezon végén, hogy legyen teljes vérfrissítés, de ne vegyük már el a múltját. Az, hogy merre indul el innen, majd meglátjuk de a 2000-es évek Jeff Fisherjéhez hasonlítani túlzás. JF-nek az első 13 szezonjából összesen 4-ben produkált pozitív mérleget, és a teljes 22 szezonjában is csak 6-szor. MM az első 12-ben 9-szer, nyilván Arodnak is köszönhetően, de akkor is.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 296
Nem akarom itt már megint a McCarthy témát elővenni,de nekem nagyon úgy néz ki ,hogy McCarthy előtt elhaladt az NFL és már csak AR zsenijéből él.
Mr.Breaker
Kb. most tart ott, ahol Jeff Fisher a 2000-es évek vége felé, már kezd "lemaradni" az elittől, de még túl közel vannak a régi sikerek, hogy ez túl látványos legyen.
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Montynal emlegetik hogy visszakerulhetne WRbe.
Egyresz a Jones - Williams tandem jol mukodott tavaly.
Masreszt Monty slotbol lehet olyan veszelyes es jo mint amilyen Cobb az utobbi idoben. Sot Cobb jobb eveit is akar hozhatna.

Megintcsak az a konkluzio, hogy Cobb nem marad es meg csak oriasi visszaeses se kovetkezne be. Raadasul a RB sor ise rossz nelkule.

Gyerunk Rapoport, reg erre a hirre varunk.
alatriste
Azért Montgomery esete is érdekes,hogy nem igazán tudnak vele mit kezdeni McCarthy-ék. Egy olyan WR-ről beszélünk aki bármikor berakható RB posztra hatékonyan és mégse tudják integrálni a játékát a playbookba.

Nem akarom itt már megint a McCarthy témát elővenni,de nekem nagyon úgy néz ki ,hogy McCarthy előtt elhaladt az NFL és már csak AR zsenijéből él.

Szerkesztette: Mr.Breaker
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Montynal emlegetik hogy visszakerulhetne WRbe.
Egyresz a Jones - Williams tandem jol mukodott tavaly.
Masreszt Monty slotbol lehet olyan veszelyes es jo mint amilyen Cobb az utobbi idoben. Sot Cobb jobb eveit is akar hozhatna.

Megintcsak az a konkluzio, hogy Cobb nem marad es meg csak oriasi visszaeses se kovetkezne be. Raadasul a RB sor ise rossz nelkule.

Gyerunk Rapoport, reg erre a hirre varunk.
alatriste
Azért az a két futó kevés lesz szerintem.
Bár Montynak tényleg jobban fekszik a wr.
James007
harmadiknak ott lehet Mays, ha megtanítják neki, hogyan kell kézben tartani a labdát, illetve ilyen szerepre futót még a draftolatlanok között is lehet találni.
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Montynal emlegetik hogy visszakerulhetne WRbe.
Egyresz a Jones - Williams tandem jol mukodott tavaly.
Masreszt Monty slotbol lehet olyan veszelyes es jo mint amilyen Cobb az utobbi idoben. Sot Cobb jobb eveit is akar hozhatna.

Megintcsak az a konkluzio, hogy Cobb nem marad es meg csak oriasi visszaeses se kovetkezne be. Raadasul a RB sor ise rossz nelkule.

Gyerunk Rapoport, reg erre a hirre varunk.
alatriste
Azért az a két futó kevés lesz szerintem.
Bár Montynak tényleg jobban fekszik a wr.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Montynal emlegetik hogy visszakerulhetne WRbe.
Egyresz a Jones - Williams tandem jol mukodott tavaly.
Masreszt Monty slotbol lehet olyan veszelyes es jo mint amilyen Cobb az utobbi idoben. Sot Cobb jobb eveit is akar hozhatna.

Megintcsak az a konkluzio, hogy Cobb nem marad es meg csak oriasi visszaeses se kovetkezne be. Raadasul a RB sor ise rossz nelkule.

Gyerunk Rapoport, reg erre a hirre varunk.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember
Azért pont a legutóbbi szezonban láttunk példát arra, hogy nem feltétlen jó, ha egy QB-nek túl nagy szava van. Derek Carr szerette volna nagyon h az őribari QB-edzője Todd Downing legyen az új OC Oaklandben, be is sült a mutatvány.
empty taxi
Te Derek Carr-ról beszélsz akinek volt 1-2 jó idénye, én pedig Rodgers-ről aki konzisztensen kiemelkedő teljesítményt nyújt x éve.
gordon
Igaz, de ettől még ugyanúgy franchise QB-ről beszélünk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...