Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Számomra az a hihetetlen, hogy teljesen pass-happy a liga(Seattle védelem mondjuk egy időre nagyon bepirított 😀 ) és ennek ellenére egy ilyen korszakos irányítóval nem tudott a csapat jó ideje SB-be jutni, mert még egy átlagos D#-t sem sikerült összehozni az évek alatt, nem , hogy top5 védelmet...nagyon remélem, hogy legalább egy komoly CB-t hoznak aki, ha olyan helyzet van tud labdát szerezni vagy fontos passzt levédekezni, csak miből???
WR-ekre meg elmegy egy csomó pénz, Cobb simán cut, pénzéhez képest, a teljesítménye elég gyenge, Adams(hiába a GB legjobb elkapója, nagyon túl lett fizetve, Hopkins pl. kevesebbet kap....azért nem ugyanaz a kategória..).
Nincs egyszerű helyzetben a GM, mert A-Rod miatt azonnali sikereket várnak, mozgástere pedig nem igen van, remélem azért a védelmet nem csak draft-ból próbálják meg foltozni, mert akkor még egy év megy a kukába Rodgers-el a csapatban...

Szerkesztette: Pep71
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha már dübörög a piac - már a megnyitás előtt - itt egy kis FA-tracker:

Unrestricted free agents
Ahmad Brooks
Morgan Burnett
Quinton Dial
Jahri Evans
Brett Goode
Davon House
Jeff Janis
Ulrick John
Richard Rodgers
Jacob Schum
Joe Thomas
Herb Waters - MARAD
Taybor Pepper


Érkeztek:
DeShone Kizer (TRADE, Cleveland Browns, 2018/4.kör + 2018/5.kör)
Jimmy Graham (3 év, ??? millió)
Muhammad Wilkerson (1 év, 5 millió+3 millió ösztönzők)

Mentek:
Damarious Randall (TRADE, Cleveland Browns, 2018/4.kör + 2018/5.kör)
Jordy Nelson (cut, Oakland Raiders, 2 év, 15 millió)

Szerkesztette: gamerkr

több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ahogy nézem a szerződéseket, ha cut nem lesz, paycut fogcsikortatva.
Mind Cobb, mind Jordy módosítása max 2-3 milliót hozhat.
CM kicsit más, talán lehetne neki adni egy 2-3 éves hosszabbítást, az idei pénzének 2/3-át garantáltá téve (aláírási pénz). Mondjuk csak odébb tolná a kakit, de hátha. Azzal még 5 fogható.
Graham meg talán meggyőzhető, hogy "contender" a csapat, legyen már diszkont... ha tényleg hozni akarják..

Btw, ha nem terveznek DL húzást, Dial maradhatna, jó volt rotációban.
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Mikor zúgtunk ki utoljára simán? Tavaly előtt NFC döntő,előtte OT vereség a divisional roundban,előtte OT az NFC döntőben,elötte 3 pontos vereség a divisional roundban....az utolsó,amikor rögtön kizúgtunk,az 2012 januárja volt,a Giants ellen a Lambeaun. Az tény,hogy a védelem egy kalap szar,és oda várom én is az erősítést,de azért nem szokásunk simán kiesni.
Nelson87
Jajmár. Kellett egy kis érc a végére, amihez társult egy nagy adag irónia/szarkazmus is. És ez egy olyan műfaj ahol kicsit tekerni kell a tényeken hogy üljön a poén. Azt hittem ezen senki nem fog fennakadni. LOL.
(Mint amikor egy skótviccnél azzal támadsz vissza, hogy van egy ismerősöd Glasgowban, és nem is b*szná meg 2 pennyért a saját anyját. Inkább csak simán nevessünk... 😀)
Na de nem offolok.
akdestroyer
Ezt a fémet a humorbányában bányásszák?

Szerintem menjen Cobb. Talán megy még Nelson is. Aztán marad Adams, Trevor Davis, Jenci, jön Clark és G-MO, netán a specteamdemon Janis is. WR draft tuti lesz, ha nem Fázunk egyet.
Inkább a D-be önteném a pénzt, meg a picket.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Mikor zúgtunk ki utoljára simán? Tavaly előtt NFC döntő,előtte OT vereség a divisional roundban,előtte OT az NFC döntőben,elötte 3 pontos vereség a divisional roundban....az utolsó,amikor rögtön kizúgtunk,az 2012 januárja volt,a Giants ellen a Lambeaun. Az tény,hogy a védelem egy kalap szar,és oda várom én is az erősítést,de azért nem szokásunk simán kiesni.
Nelson87
Jajmár. Kellett egy kis érc a végére, amihez társult egy nagy adag irónia/szarkazmus is. És ez egy olyan műfaj ahol kicsit tekerni kell a tényeken hogy üljön a poén. Azt hittem ezen senki nem fog fennakadni. LOL.
(Mint amikor egy skótviccnél azzal támadsz vissza, hogy van egy ismerősöd Glasgowban, és nem is b*szná meg 2 pennyért a saját anyját. Inkább csak simán nevessünk... 😀)
Na de nem offolok.

több mint 6 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Hallom, hogy rárepültök Jimmy Grahamre.
LOL.
Cornerbe meg majd alatriste áll be?
akdestroyer
A piacon egynél több játékost is meg lehet szerezni, ha minden igaz, de a tipp jó.
James007
Addig oké, de miből($) lesz itt D#?
Főleg hogy a védő oldali lyukak nem 1db cornerben összpontosulnak, és akkor finoman fogalmaztam.
Vagy ahogy a költő is mondta: "értem én hogy gőzgép, de mi hajtja?"

Vagy idén is megveszitek a "10-6os szezon után simán kizúgunk a POban"-csomagot?
akdestroyer
Mikor zúgtunk ki utoljára simán? Tavaly előtt NFC döntő,előtte OT vereség a divisional roundban,előtte OT az NFC döntőben,elötte 3 pontos vereség a divisional roundban....az utolsó,amikor rögtön kizúgtunk,az 2012 januárja volt,a Giants ellen a Lambeaun. Az tény,hogy a védelem egy kalap szar,és oda várom én is az erősítést,de azért nem szokásunk simán kiesni.

Szerkesztette: Nelson87
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én Matthewst kiraknám a vezetőség helyébe. Ha jól néztem elég sokat visz ki a capből, a teljesítménye meg már rég nem olyan, mint amit mutatott karrierje elején.
shagi0206
Igaz, azonban sajnos 2017ben a csapat legjobb Egde rushere volt. Cobb esetében legalább elmondható, hogy nem a legjobbja volt az egységének.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Én Matthewst kiraknám a vezetőség helyébe. Ha jól néztem elég sokat visz ki a capből, a teljesítménye meg már rég nem olyan, mint amit mutatott karrierje elején.
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
nem szokott itt ennyi hozzászólás lenni az év ezen szakaszában.

Ha bármelyik Wr jön, akkor Cobb cut szvsz.
Nelson és Matthews esetében jöhet egy paycut, ha nem akkor mennek ők is.
gamerkr
a hirek szerint Robinson -> Bears, Watkins -> Chiefs
ettol fuggetlenul szerintem is lesz legalabb egy-egy cut es paycut.
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Hallom, hogy rárepültök Jimmy Grahamre.
LOL.
Cornerbe meg majd alatriste áll be?
akdestroyer
A piacon egynél több játékost is meg lehet szerezni, ha minden igaz, de a tipp jó.
James007
Addig oké, de miből($) lesz itt D#?

Vagy idén is megveszitek a "10-6os szezon után simán kizúgunk a POban"-csomagot?
akdestroyer
Cut, cut, cut. Más tipp nincs.

Amúgy meg ritkán esünk ki simán a PO-ból. Ha kiesünk, annak általában hangja szokott lenni, de ezt pont egy seahawksosnak had ne részletezzem 😊

Szerkesztette: James007
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Hallom, hogy rárepültök Jimmy Grahamre.
LOL.
Cornerbe meg majd alatriste áll be?
akdestroyer
A piacon egynél több játékost is meg lehet szerezni, ha minden igaz, de a tipp jó.
James007
Addig oké, de miből($) lesz itt D#?
Főleg hogy a védő oldali lyukak nem 1db cornerben összpontosulnak, és akkor finoman fogalmaztam.
Vagy ahogy a költő is mondta: "értem én hogy gőzgép, de mi hajtja?"

Vagy idén is megveszitek a "10-6os szezon után simán kizúgunk a POban"-csomagot?

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nem szokott itt ennyi hozzászólás lenni az év ezen szakaszában.

Ha bármelyik Wr jön, akkor Cobb cut szvsz.
Nelson és Matthews esetében jöhet egy paycut, ha nem akkor mennek ők is.

Szerkesztette: gamerkr

több mint 6 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Hallom, hogy rárepültök Jimmy Grahamre.
LOL.
Cornerbe meg majd alatriste áll be?
akdestroyer
A piacon egynél több játékost is meg lehet szerezni, ha minden igaz, de a tipp jó.
James007
csak ha hatost dobsz, ellenkező esetben egy körből kimaradsz!

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hallom, hogy rárepültök Jimmy Grahamre.
LOL.
Cornerbe meg majd alatriste áll be?
akdestroyer
6'4" magas vagyok, sportos alkat. Viszonylag robbanékony de a max speed-el sincs gond.
Labdaérzék inkább van mint nincs. Embert / zónát tudok fogni, bár fura lesz, hogy a labdát nem elrúgni, hanem ütni kell.
Csipőre tett kézzel a fejcsóva nagyon, nagyon megy!
Köpni nem tudok túl messzire, de pár agyrázkódás és ki tudja...
Int ünneplés közbeni ACL szakadás potenciál: pipa!
MM is megmondhatja, hogy "good guy" vagyok.

Vállalom!


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Hallom, hogy rárepültök Jimmy Grahamre.
LOL.
Cornerbe meg majd alatriste áll be?
akdestroyer
A piacon egynél több játékost is meg lehet szerezni, ha minden igaz, de a tipp jó.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Hallom, hogy rárepültök Jimmy Grahamre.
LOL.
Cornerbe meg majd alatriste áll be?

több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
 twitter.com/ChrisWesseling/status/973251588142714880

Sőt Roto szerint Jimmy Grahamért is érdeklődünk.

Régen ezeknek a híreknek az ember fel se ült, mert tudtuk, TT nem hoz FA-t főleg nem az első napokon a top nevekből, de most talán új szelek fújnak. | ? |
alatriste
És Sammy Watkins is hírbe lett hozva velünk.
Még jó, hogy a védelembe várunk top neveket..

Bár, lehet, hogy az a cél, hogy több pontot szerezzünk, mint amit hátul képesek vagyunk benyelni - ahhoz viszont kellene a Graham, Watkins duo is. | Meg egy jó Hundley... |
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/ChrisWesseling/status/973251588142714880

Sőt Roto szerint Jimmy Grahamért is érdeklődünk.

Régen ezeknek a híreknek az ember fel se ült, mert tudtuk, TT nem hoz FA-t főleg nem az első napokon a top nevekből, de most talán új szelek fújnak. | ? |

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem értem ezt a cserét. Randall volt a mostani CB sorban az egyetlen, akiből még lehetett volna egy jó corner. Az pedig, hogy ki a backup QB teljesen mindegy mert a roster annyi helyen lyukas, hogy ha Arod kiesik úgy sincs esély a győzelemre.
Érik a sorban harmadik év, hogy az első két kör megy a secondaryre.
A hátsó körökben pedig csekély az esély playmaker OLB és TE behúzására, pedig ott is nagy need van.
Gondolom az a terv, hogy a piacról sikerül legalább egy-két lyukat betömni.
Kíváncsi vagyok melyik posztra hoznak FA-t a drat előtt.
SBL
Lassan HOF jatékost csináltok Randallből... amíg 3-5yard mínuszban volt folyamatosan az elkapók mögött nem volt ennyire népszerű. Épp elég mély a free agent piac CB poszton, miért kéne ragaszkodni egy középszarhoz ha értelmes játékosok is elérhetőek?
hegedusggergo
Az a gond, hogy a többi CB még középszar szintet sem éri el. Kivéve King, de ő is még inkább csak ígéret.
Egy jó FA kb 7-8-szoros pénzért jön majd mint Randall rookie szerződése, de hogy csak a középszerűségét pótolják arra is 2-3 szoros pénzt kell majd fizetni. Ennyit megért Kizer?
SBL
Ha ténylegesen win now üzemmódba kívánnak kapcsolni ki kell fizetniük azt a 7-8szoros pénzt egy vállalható CBért. Ettől függetlenül első körben én CB draftot várok, részemről így vállalható ez a trade.
hegedusggergo
Talán ezért is van érdeklődés Trumaine Johnson iránt.
Gutenkunst valamit tényleg akar mutatni (ha mást nem is, némi életjelet a piacon), hiszen Wilkerson is volt viziten, mondjuk tovább is állt.

Igaz, alig 20 millióval a sapka alatt, Rodgers szerződés előtt sok mozgástér nincs. 5 milka kell a draftra kb, plusz ha Johnson jön, az is 12-15 fixen. Ergo paycut vagy cut lesz még....
LN
Csak egy megjegyzés, Mo leigazolása eléggé WTF kategória lenne mikor is van nagy pénzem Daniels és Clark is jól tolta 2. évében.
A 34 DLbe pedig nem kell 3 iszonyat jó playa. Legalábbis nem akkora fizuért mint Mo jött volna.
Ha valakit meg akarunk/tudunk fizetni FAről az legyen CB vagy Edge. Szerencsére csak Burnett FA a fontosabbjából de nála is el lehet gondolkozni, hogy kell-e.
Továbbá a top 20 WR fizuba még mindig 3 Packers WR van amiből tudnak sorolni ha kellene a money.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem értem ezt a cserét. Randall volt a mostani CB sorban az egyetlen, akiből még lehetett volna egy jó corner. Az pedig, hogy ki a backup QB teljesen mindegy mert a roster annyi helyen lyukas, hogy ha Arod kiesik úgy sincs esély a győzelemre.
Érik a sorban harmadik év, hogy az első két kör megy a secondaryre.
A hátsó körökben pedig csekély az esély playmaker OLB és TE behúzására, pedig ott is nagy need van.
Gondolom az a terv, hogy a piacról sikerül legalább egy-két lyukat betömni.
Kíváncsi vagyok melyik posztra hoznak FA-t a drat előtt.
SBL
Lassan HOF jatékost csináltok Randallből... amíg 3-5yard mínuszban volt folyamatosan az elkapók mögött nem volt ennyire népszerű. Épp elég mély a free agent piac CB poszton, miért kéne ragaszkodni egy középszarhoz ha értelmes játékosok is elérhetőek?
hegedusggergo
Az a gond, hogy a többi CB még középszar szintet sem éri el. Kivéve King, de ő is még inkább csak ígéret.
Egy jó FA kb 7-8-szoros pénzért jön majd mint Randall rookie szerződése, de hogy csak a középszerűségét pótolják arra is 2-3 szoros pénzt kell majd fizetni. Ennyit megért Kizer?
SBL
Ha ténylegesen win now üzemmódba kívánnak kapcsolni ki kell fizetniük azt a 7-8szoros pénzt egy vállalható CBért. Ettől függetlenül első körben én CB draftot várok, részemről így vállalható ez a trade.
hegedusggergo
Talán ezért is van érdeklődés Trumaine Johnson iránt.
Gutenkunst valamit tényleg akar mutatni (ha mást nem is, némi életjelet a piacon), hiszen Wilkerson is volt viziten, mondjuk tovább is állt.

Igaz, alig 20 millióval a sapka alatt, Rodgers szerződés előtt sok mozgástér nincs. 5 milka kell a draftra kb, plusz ha Johnson jön, az is 12-15 fixen. Ergo paycut vagy cut lesz még....
több mint 6 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Nem értem ezt a cserét. Randall volt a mostani CB sorban az egyetlen, akiből még lehetett volna egy jó corner. Az pedig, hogy ki a backup QB teljesen mindegy mert a roster annyi helyen lyukas, hogy ha Arod kiesik úgy sincs esély a győzelemre.
Érik a sorban harmadik év, hogy az első két kör megy a secondaryre.
A hátsó körökben pedig csekély az esély playmaker OLB és TE behúzására, pedig ott is nagy need van.
Gondolom az a terv, hogy a piacról sikerül legalább egy-két lyukat betömni.
Kíváncsi vagyok melyik posztra hoznak FA-t a drat előtt.
SBL
Lassan HOF jatékost csináltok Randallből... amíg 3-5yard mínuszban volt folyamatosan az elkapók mögött nem volt ennyire népszerű. Épp elég mély a free agent piac CB poszton, miért kéne ragaszkodni egy középszarhoz ha értelmes játékosok is elérhetőek?
hegedusggergo
Az a gond, hogy a többi CB még középszar szintet sem éri el. Kivéve King, de ő is még inkább csak ígéret.
Egy jó FA kb 7-8-szoros pénzért jön majd mint Randall rookie szerződése, de hogy csak a középszerűségét pótolják arra is 2-3 szoros pénzt kell majd fizetni. Ennyit megért Kizer?
SBL
Ha ténylegesen win now üzemmódba kívánnak kapcsolni ki kell fizetniük azt a 7-8szoros pénzt egy vállalható CBért. Ettől függetlenül első körben én CB draftot várok, részemről így rendben van ez a trade.

Szerkesztette: hegedusggergo

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Nem értem ezt a cserét. Randall volt a mostani CB sorban az egyetlen, akiből még lehetett volna egy jó corner. Az pedig, hogy ki a backup QB teljesen mindegy mert a roster annyi helyen lyukas, hogy ha Arod kiesik úgy sincs esély a győzelemre.
Érik a sorban harmadik év, hogy az első két kör megy a secondaryre.
A hátsó körökben pedig csekély az esély playmaker OLB és TE behúzására, pedig ott is nagy need van.
Gondolom az a terv, hogy a piacról sikerül legalább egy-két lyukat betömni.
Kíváncsi vagyok melyik posztra hoznak FA-t a drat előtt.
SBL
Lassan HOF jatékost csináltok Randallből... amíg 3-5yard mínuszban volt folyamatosan az elkapók mögött nem volt ennyire népszerű. Épp elég mély a free agent piac CB poszton, miért kéne ragaszkodni egy középszarhoz ha értelmes játékosok is elérhetőek?
hegedusggergo
Az a gond, hogy a többi CB még középszar szintet sem éri el. Kivéve King, de ő is még inkább csak ígéret.
Egy jó FA kb 7-8-szoros pénzért jön majd mint Randall rookie szerződése, de hogy csak a középszerűségét pótolják arra is 2-3 szoros pénzt kell majd fizetni. Ennyit megért Kizer?
több mint 6 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Nem értem ezt a cserét. Randall volt a mostani CB sorban az egyetlen, akiből még lehetett volna egy jó corner. Az pedig, hogy ki a backup QB teljesen mindegy mert a roster annyi helyen lyukas, hogy ha Arod kiesik úgy sincs esély a győzelemre.
Érik a sorban harmadik év, hogy az első két kör megy a secondaryre.
A hátsó körökben pedig csekély az esély playmaker OLB és TE behúzására, pedig ott is nagy need van.
Gondolom az a terv, hogy a piacról sikerül legalább egy-két lyukat betömni.
Kíváncsi vagyok melyik posztra hoznak FA-t a drat előtt.
SBL
Lassan HOF jatékost csináltok Randallből... amíg 3-5yard mínuszban volt folyamatosan az elkapók mögött nem volt ennyire népszerű. Épp elég mély a free agent piac CB poszton, miért kéne ragaszkodni egy középszarhoz ha értelmes játékosok is elérhetőek?

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Nem értem ezt a cserét. Randall volt a mostani CB sorban az egyetlen, akiből még lehetett volna egy jó corner. Az pedig, hogy ki a backup QB teljesen mindegy mert a roster annyi helyen lyukas, hogy ha Arod kiesik úgy sincs esély a győzelemre.
Érik a sorban harmadik év, hogy az első két kör megy a secondaryre.
A hátsó körökben pedig csekély az esély playmaker OLB és TE behúzására, pedig ott is nagy need van.
Gondolom az a terv, hogy a piacról sikerül legalább egy-két lyukat betömni.
Kíváncsi vagyok melyik posztra hoznak FA-t a drat előtt.
SBL
Kevin Kingből nem lehet jó a corner soha? Elég merész ilyet állítani egy szezon után,ahol sérült is volt.
Nelson87
Igaz, ő még lehet valaki, feltéve ha egészséges tud maradni. A tavaly állandóan volt valami baj. Reméljük csak emiatt nem nagyon alkotott maradandót!
több mint 6 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Nem értem ezt a cserét. Randall volt a mostani CB sorban az egyetlen, akiből még lehetett volna egy jó corner. Az pedig, hogy ki a backup QB teljesen mindegy mert a roster annyi helyen lyukas, hogy ha Arod kiesik úgy sincs esély a győzelemre.
Érik a sorban harmadik év, hogy az első két kör megy a secondaryre.
A hátsó körökben pedig csekély az esély playmaker OLB és TE behúzására, pedig ott is nagy need van.
Gondolom az a terv, hogy a piacról sikerül legalább egy-két lyukat betömni.
Kíváncsi vagyok melyik posztra hoznak FA-t a drat előtt.
SBL
Kevin Kingből nem lehet jó a corner soha? Elég merész ilyet állítani egy szezon után,ahol sérült is volt.