Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Draft tipp?

Én Marcus Davenport vagy Joshua Jacksonnak nagyon örülnék.
De a tippem legyen akkor Davenport.

Úgy érzem a sok éves DB húzások után most még egy első kört nem viszünk a sec-be. King - House - Rollins - Williams sor mellé majd a 2-3 körben jön erősítés. Viszont hozunk egy embert, aki átveheti idén/jövőre Clay helyét a fal szélén.
alatriste
szerintem lesz egy olyan, amúgy top 10-et érő játékos, aki a nagy QB-roham miatt lecsúszik a 14. helyig. nem valószínű, hogy ez Denzel Ward vagy Quenton Nelson lesz (még kevésbé Bradley Chubb), de arra van esély, hogy Minkah Fitzpatrick, Derwin James, Tremaine Edmunds, esetleg Roquan Smith közül az egyik még elérhető lesz. nem feltétlenül a két legnagyobb hiányposzton játszanak, de olyan "difference-making" potenciál van bennük, hogy ha tényleg így lesz, akkor hiba lenne kihagyni őket, remélhetőleg a jobb mérleg miatt évekig nem lesz még egy esély egy ilyen kaliberű játékos draftolására.

szóval, én a felsoroltak egyikét tippelem.
casaubon
A S-t szerintem kiviszik, viszont Smith piaca elég csöndes, az ő csúszása nem lepne meg annyira mint a többieké.
Blake mint no1 ILB nekem megfelel, Ryan pedig nem rossz, de nyilván ezt a sort felerősítve egy Smith-el és az erősebb DL-el, tényleg ölni fogjuk a futást. Smith coverben is elképesztően képzett.
Kár, hogy eddig is szétpasszoltak minket. De igen, ha elérhető egy ilyen féle top csúszó, azt ki kell vinni.
(Edmunds nálunk sztem át lenne képezve OLB-nek)


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 135
Draft tipp?

Én Marcus Davenport vagy Joshua Jacksonnak nagyon örülnék.
De a tippem legyen akkor Davenport.

Úgy érzem a sok éves DB húzások után most még egy első kört nem viszünk a sec-be. King - House - Rollins - Williams sor mellé majd a 2-3 körben jön erősítés. Viszont hozunk egy embert, aki átveheti idén/jövőre Clay helyét a fal szélén.
alatriste
szerintem lesz egy olyan, amúgy top 10-et érő játékos, aki a nagy QB-roham miatt lecsúszik a 14. helyig. nem valószínű, hogy ez Denzel Ward vagy Quenton Nelson lesz (még kevésbé Bradley Chubb), de arra van esély, hogy Minkah Fitzpatrick, Derwin James, Tremaine Edmunds, esetleg Roquan Smith közül az egyik még elérhető lesz. nem feltétlenül a két legnagyobb hiányposzton játszanak, de olyan "difference-making" potenciál van bennük, hogy ha tényleg így lesz, akkor hiba lenne kihagyni őket, remélhetőleg a jobb mérleg miatt évekig nem lesz még egy esély egy ilyen kaliberű játékos draftolására.

szóval, én a felsoroltak egyikét tippelem.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Draft tipp?

Én Marcus Davenport vagy Joshua Jacksonnak nagyon örülnék.
De a tippem legyen akkor Davenport.

Úgy érzem a sok éves DB húzások után most még egy első kört nem viszünk a sec-be. King - House - Rollins - Williams sor mellé majd a 2-3 körben jön erősítés. Viszont hozunk egy embert, aki átveheti idén/jövőre Clay helyét a fal szélén.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
azt írják, hogy a játékosok nehezen jutnak vissza GB-be, mert elég zordak a körülmények.

gamerkr
BJ Raji becsukja a fürdőszoba ablakot
Kampman
Letroy Guiont várják a furgonnal...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
azt írják, hogy a játékosok nehezen jutnak vissza GB-be, mert elég zordak a körülmények.

gamerkr
BJ Raji becsukja a fürdőszoba ablakot
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 135
Egy kinti fórumon azt írta valaki, hogy Jeremiás Dánielnek egy meg nem nevezett forrás azt mondta, hogy betérdelünk a top 10-be, hogy QB-t válasszunk. Ördögtől való gondolat (?) vagy csak Gutekunst nyomat egy Ted Thompsont? Remélem csak smokescreen az egész.
Gergőbácsi
a Twitteren Jeremiah nem ir errol... azt viszont tobb helyen irjak, hogy egy hatso koros QB konnyen johet.
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
azt írják, hogy a játékosok nehezen jutnak vissza GB-be, mert elég zordak a körülmények.
gamerkr
Egy mondatban az idei Packers offseason.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Egy kinti fórumon azt írta valaki, hogy Jeremiás Dánielnek egy meg nem nevezett forrás azt mondta, hogy betérdelünk a top 10-be, hogy QB-t válasszunk. Ördögtől való gondolat (?) vagy csak Gutekunst nyomat egy Ted Thompsont? Remélem csak smokescreen az egész.
Gergőbácsi
"Értelme nem volna, de legalább rímelne."
Ha csak nem elromlott az a dobó kéz....
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
Egy kinti fórumon azt írta valaki, hogy Jeremiás Dánielnek egy meg nem nevezett forrás azt mondta, hogy betérdelünk a top 10-be, hogy QB-t válasszunk. Ördögtől való gondolat (?) vagy csak Gutekunst nyomat egy Ted Thompsont? Remélem csak smokescreen az egész.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
azt írják, hogy a játékosok nehezen jutnak vissza GB-be, mert elég zordak a körülmények.

több mint 6 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Dez Bryant?
gamerkr
Állítólag érdekli a csapatot, a Cardinals, a Bills és a Ravens társaságában...
Egyik csapatra sem a sok felesleges pénz a jellemző...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
H possession WR kéne megtartottuk volna Jordyt.
Ha jön elkapó (főleg drafton) az csak valami sprinter lehet. A pályát megnyujtani képes WRből van hiány.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
Dez Bryant?
gamerkr
Egy újabb Martellus Bennettre semmi szükségünk.
több mint 6 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Egy túlértékelt,nagypofájú,crybaby WR? Én inkább kihagynám. Értelme sem lenne nagyon...akkor már megtartottuk volna Jordyt.
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Dez Bryant?
gamerkr
CB-nek?, mert elkapott labdája a Lambeau-n nem sok volt ...😀 😀
amúgy jó elkapó meg minden, de akkor Cobb-ot el kell küldeni(mondjuk ez komoly előrelépés lenne), mert pénz sem igazán lenne rá..de, hogy a sec-el mit akarnak kezdeni, az fontosabb kérdése szerintem, Randall is el lett cserélve, de House maradhat...
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Dez Bryant?

több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 614
House vissza jön még 1 szezonra , nem volt egy nagy szám tavaly de arra jó lesz h legalább darabra meglegyünk .Ezzel és Tramon vissza hozatalával sanszos h első körben nem cornert fogunk hozni , sztm Olb vagy De fog így jönni első körben , 2.-3- körben azért várok 1 cornert is .
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Unrestricted free agents
Ahmad Brooks
Morgan Burnett --> Steelers
Quinton Dial
Jahri Evans
Brett Goode
Davon House --> Marad, (1 év, ??? millió)
Jeff Janis --> Browns
Ulrick John
Richard Rodgers --> Eagles
Jacob Schum
Joe Thomas --> Cowboys
Herb Waters --> MARAD
Taybor Pepper

Érkeztek:
DeShone Kizer (TRADE, Cleveland Browns, 2018/4.kör + 2018/5.kör)
Jimmy Graham (3 év, 30 millió)
Muhammad Wilkerson (1 év, 5 millió+3 millió ösztönzők)
Tramon Williams (2 év, 10 millió)

Mentek:
Damarious Randall (TRADE, Cleveland Browns, 2018/4.kör + 2018/5.kör)
Jordy Nelson (cut, Oakland Raiders, 2 év, 15 millió)

Szerkesztette: gamerkr

több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 614
Rodgers to Rodgers sem lesz mostanában egy ideig.

Richard Rodgers ---> Eagles
James007
Kíváncsi vagyok mennyit fog fizetni az Eagles.
Olyan sokat biztos nem, mert nagyon nincs pénzük.
Nem értem miért ne ért volna meg a nekünk is 1+kicsi millát. Janis is annyit kapott 0 garantálttal. Egyik sem sztár játékos, de már van tapasztalata és voltak olyan területek, ahol megbízhatóan hoztak egy jó szintet.
SBL
Én értem , sztm azért nem tartottuk meg ...amiért tavaly is csak alig alig került pályára, mert számban és minőségben is megvagyunk abszolut kidobott pénz lenne.
Graham-Kendricks elég , valami rookie meg úgy is jön . Jó döntés nálam az elengedése.
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Rodgers to Rodgers sem lesz mostanában egy ideig.

Richard Rodgers ---> Eagles
James007
Kíváncsi vagyok mennyit fog fizetni az Eagles.
Olyan sokat biztos nem, mert nagyon nincs pénzük.
Nem értem miért ne ért volna meg a nekünk is 1+kicsi millát. Janis is annyit kapott 0 garantálttal. Egyik sem sztár játékos, de már van tapasztalata és voltak olyan területek, ahol megbízhatóan hoztak egy jó szintet.
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Rodgers to Rodgers sem lesz mostanában egy ideig.

Richard Rodgers ---> Eagles
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Janis —> Browns
casaubon
ez nem kicsi downgrade az st-ben....

több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 135
Janis —> Browns
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 135
Minden baljós előjel ellenére úgy érzem, nem lesz itt nagy baj a védelemmel.
Gergőbácsi
szerintem eddig se az emberanyaggal volt a baj, hanem a “fejjel” - ami most uj...
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
Minden baljós előjel ellenére úgy érzem, nem lesz itt nagy baj a védelemmel.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.