Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Nagy a csend... Akkor erdekelne a velemenyetek az OLB-kerdesben. En oszinten szolva mindenkepp vartam volna ide (is) valami erositest. CM es Perry mogott nem igazan latom, akarcsak a jo rotacios lehetoseget sem. Biegel, Fackrel, Gilbert nem igazan tunik faktornak. Es ha a ket asz folytatja iden is a tavalyi "vallalom serulten a jatekot, avagy nem is lepek palyara" folyamatot, akkor borusan latom az evet. CM nem lesz fiatalabb, Perry a nagy szerzodes ota -joreszt serulten is, de -szolidabban nyomja. OK, lesz egy bombasztikus DLine, egy remelhetoen/feltehetoen atlagos es rotalhato ILB sor. Lesz bizonyos formacioban talan fellepo S v CB. Ez eleg pass rush gyanant? Nem ismerem melyen Pettine korabbi rendszereit, de mintha a gyilkos rush + remek CB sor lett volna a lenyeg?! Vagy Arod kontrakt elott ez sapka-kerdes? Draft ezen a poszton nuku volt. Akkor azt hittem ide jon meg veteran FA.Valaki hozzaertobb besegitene?
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 131
Szoval mi a helyzet HA-Ha temaban? Nem ugy volt, h ra epitjuk a S jatekot? Tudom, h McC szerint amelyik edzes nem kotelezo, azt nem kell megmagyarazni, de tudtommal eddig nem hagyott ki ilyet, es kicsit gyanus... Pedig 2 hete még lelkendezett Pettine rendszererol, es, h alig varja az edzeseket?!
jossbeaumont
McCarthy: “Ha Ha, just like a number of veterans, when we start the offseason program, we go through everybody's individual schedule. Things do come up, so he's had a personal situation that he's attended to, so I have no concerns.”
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Udv mindenkinek! Nekem az uj helyen nem sikerult regisztralnom (biztosan en benaztam), de most uzembe veszem az itteni regi, de soha nem hasznalt reg-emet 😀
Go Pack Go!
Szoval mi a helyzet HA-Ha temaban? Nem ugy volt, h ra epitjuk a S jatekot? Tudom, h McC szerint amelyik edzes nem kotelezo, azt nem kell megmagyarazni, de tudtommal eddig nem hagyott ki ilyet, es kicsit gyanus... Pedig 2 hete még lelkendezett Pettine rendszererol, es, h alig varja az edzeseket?!
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Végre újra ide. Remélem az elmúlt napok nehézségei után visszatalál mindenki erre a topicra. 😊
alatriste
Jó, hogy összeforrt az a kulcscsont. Mi aztán tudjuk milyen egy rosszul előadott back up-helyzet.
Reméltem, hogy ezen a fórumon jön össze az idei SB-menetelésünk.
Mondjuk hiányoznának a fasza NFC North eredménykövetők. Két párhuzamos fórumon azért az nem lesz az igazi.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Sziasztok
Még jó,hogy nem köszöntem el,mert most megint itt vagyunk!
A holtszezon legnagyobb története!!!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Úgy tűnik h a csoport többi topikja elköltözött , sok olyan vélemény formálóval akit továbbra is olvasnék , ugy h marad a két laki élet 😊
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Végre egy jó hír! 😀
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
wooohooo o/

reméljük Clay orra is olyan hamar rendbe jön, mint az itteni helyzet

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Végre újra ide. Remélem az elmúlt napok nehézségei után visszatalál mindenki erre a topicra. 😊
alatriste
Jelen 😊
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Végre újra ide. Remélem az elmúlt napok nehézségei után visszatalál mindenki erre a topicra. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Akkor egy utolsó komment ide: Go Pack Go!

Sajnálom, ezt az oldalt sokkal jobban szerettem.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre szereztetek egy tight endet, ráfért már erre a csapatra

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Marcedes Lewis a fedélzeten.
 twitter.com/MarcedesLewis89/status/999781017987756032
Bár ez lehet a 13. szezonja az NFL-ben, még mindig elég jó blokkoló TE, és a red zoneban is lehet rá számítani (az AFC döntőben ő kapta el az egyetlen TD passzunkat pl. a Pats ellen, a Ravens ellen Londonban volt 3 TD-s meccse októberben). És nagyon jó csapatember az öltözőben is. Jól jártatok vele, remélem be tud kerülni majd az 53-as keretre is.
iktriad
Jimmy mögött no2 TE simán lehet belőle. Főleg, hogy Graham nem igazán motivált a blokkolásoknál.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marcedes Lewis a fedélzeten.
 twitter.com/MarcedesLewis89/status/999781017987756032
Bár ez lehet a 13. szezonja az NFL-ben, még mindig elég jó blokkoló TE, és a red zoneban is lehet rá számítani (az AFC döntőben ő kapta el az egyetlen TD passzunkat pl. a Pats ellen, a Ravens ellen Londonban volt 3 TD-s meccse októberben). És nagyon jó csapatember az öltözőben is. Jól jártatok vele, remélem be tud kerülni majd az 53-as keretre is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 131
Most nézem, hogy kiraktuk Joe Callahant. Most mát tuti hogy Hundley-nak az új GM-ről is van valami szaftos infója.
Tactful Cactus
racionálisan nézve: Kizer lesz a második számú irányító. három QB valószínűleg nem lesz a keretben, Callahan viszont eltöltött már két évet a gyakorlócsapatban, úgyhogy oda nem mehet, ha jól tudom a szabályt (de ha tévedek, javítsatok ki). így oda valószínűleg egy undrafted QB kerül majd.
Hundley-t meg elcserélik, ha kell valakinek, vagy a keretszűkítésnél elküldik.
casaubon
Szerintem Hundley sem lehet PS-ben, úgy rémlik már eleget volt kezdő ahhoz. Oda új fiú kell majd.
LN
Jogos, erre nem is gondoltam.

Mit szóltok az idei draftunkhoz?
Tactful Cactus
Én a magam részéről örülök, hogy végre az első két kör a secondary-ra ment.😊

Komolyra fordítva a szót, szerintem nem rossz, de jobban örültem volna ha a pass rush és a o-line kicsit nagyobb hangsúlyt kap, mondjuk az elkapók kárára. Egy TE prospect sem lett volna rossz, a Graham utáni időkre, de ez most nem volt annyira égető.
Egyébként meg majd kiderül a vallatásnál.
SBL
pass rushnal es TE-knel szerintem biznak Biegelben es Gilbertben, illetve Byrdben - majd kiderul, hogy joggal vagy nem.

az o-line-nal is valoszinuleg “belulrol” akarjak megoldani a RG posztot: McCray? esetleg Patrick? vagy Amichia fejlodott annyit? utobbit nem hiszem, Madisonnak meg valoszinuleg kell meg ido... arrol nem beszelve, hogy Bulaga utodjat is meg kene lassan talalni, mert nem ugy tunt eddig, hogy Spriggs lesz az.

az eredeti kerdesre is valaszolva: nekem tetszik az idei draft. a secondarynak muszaj lenne jol teljesitenie (kulonben most mar tenyleg el kell zavarni minden edzot, aki veluk foglalkozik), a harom WR-bol legalabb egynek szep jovoje lehet - ha most tippelni kellene, en St. Brownt mondanam, mar csak azert is, mert az egesz liga egyik legjobb nevu jatekosa, hiszen meg Tristan es Imhotep is 😊
ennyi picknel pedig belefert a longsnapper es a punter is. amugy Vogel allitolag maga kerte a draft utan, hogy engedjek el, ami arra utal, hogy nem nagyon akart harcolni a helyeert, inkabb probalkozik mashol, ami nem a legjobb versenyszellemrol arulkodik.
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az egyik ok, amiért Capersnek már évek óta mennie kellett volna (mondjuk 2-3)
 packerswire.usatoday.com/2018/05/04/tramon-williams-says-mike-pettine-will-modernize-packers-defense

Megjósolható...
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Most nézem, hogy kiraktuk Joe Callahant. Most mát tuti hogy Hundley-nak az új GM-ről is van valami szaftos infója.
Tactful Cactus
racionálisan nézve: Kizer lesz a második számú irányító. három QB valószínűleg nem lesz a keretben, Callahan viszont eltöltött már két évet a gyakorlócsapatban, úgyhogy oda nem mehet, ha jól tudom a szabályt (de ha tévedek, javítsatok ki). így oda valószínűleg egy undrafted QB kerül majd.
Hundley-t meg elcserélik, ha kell valakinek, vagy a keretszűkítésnél elküldik.
casaubon
Szerintem Hundley sem lehet PS-ben, úgy rémlik már eleget volt kezdő ahhoz. Oda új fiú kell majd.
LN
Jogos, erre nem is gondoltam.

Mit szóltok az idei draftunkhoz?
Tactful Cactus
Én a magam részéről örülök, hogy végre az első két kör a secondary-ra ment.😊

Komolyra fordítva a szót, szerintem nem rossz, de jobban örültem volna ha a pass rush és a o-line kicsit nagyobb hangsúlyt kap, mondjuk az elkapók kárára. Egy TE prospect sem lett volna rossz, a Graham utáni időkre, de ez most nem volt annyira égető.
Egyébként meg majd kiderül a vallatásnál.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Most nézem, hogy kiraktuk Joe Callahant. Most mát tuti hogy Hundley-nak az új GM-ről is van valami szaftos infója.
Tactful Cactus
racionálisan nézve: Kizer lesz a második számú irányító. három QB valószínűleg nem lesz a keretben, Callahan viszont eltöltött már két évet a gyakorlócsapatban, úgyhogy oda nem mehet, ha jól tudom a szabályt (de ha tévedek, javítsatok ki). így oda valószínűleg egy undrafted QB kerül majd.
Hundley-t meg elcserélik, ha kell valakinek, vagy a keretszűkítésnél elküldik.
casaubon
Szerintem Hundley sem lehet PS-ben, úgy rémlik már eleget volt kezdő ahhoz. Oda új fiú kell majd.
LN
Jogos, erre nem is gondoltam.

Mit szóltok az idei draftunkhoz?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 131
Most nézem, hogy kiraktuk Joe Callahant. Most mát tuti hogy Hundley-nak az új GM-ről is van valami szaftos infója.
Tactful Cactus
racionálisan nézve: Kizer lesz a második számú irányító. három QB valószínűleg nem lesz a keretben, Callahan viszont eltöltött már két évet a gyakorlócsapatban, úgyhogy oda nem mehet, ha jól tudom a szabályt (de ha tévedek, javítsatok ki). így oda valószínűleg egy undrafted QB kerül majd.
Hundley-t meg elcserélik, ha kell valakinek, vagy a keretszűkítésnél elküldik.
casaubon
Szerintem Hundley sem lehet PS-ben, úgy rémlik már eleget volt kezdő ahhoz. Oda új fiú kell majd.
LN
igen, igy gondoltam en is.
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Most nézem, hogy kiraktuk Joe Callahant. Most mát tuti hogy Hundley-nak az új GM-ről is van valami szaftos infója.
Tactful Cactus
racionálisan nézve: Kizer lesz a második számú irányító. három QB valószínűleg nem lesz a keretben, Callahan viszont eltöltött már két évet a gyakorlócsapatban, úgyhogy oda nem mehet, ha jól tudom a szabályt (de ha tévedek, javítsatok ki). így oda valószínűleg egy undrafted QB kerül majd.
Hundley-t meg elcserélik, ha kell valakinek, vagy a keretszűkítésnél elküldik.
casaubon
Szerintem Hundley sem lehet PS-ben, úgy rémlik már eleget volt kezdő ahhoz. Oda új fiú kell majd.
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 658 — twitch@citromail.hu
Most nézem, hogy kiraktuk Joe Callahant. Most mát tuti hogy Hundley-nak az új GM-ről is van valami szaftos infója.
Tactful Cactus
Benne van már három év kő kemény munkája, így ésszerű döntés.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 131
Most nézem, hogy kiraktuk Joe Callahant. Most mát tuti hogy Hundley-nak az új GM-ről is van valami szaftos infója.
Tactful Cactus
racionálisan nézve: Kizer lesz a második számú irányító. három QB valószínűleg nem lesz a keretben, Callahan viszont eltöltött már két évet a gyakorlócsapatban, úgyhogy oda nem mehet, ha jól tudom a szabályt (de ha tévedek, javítsatok ki). így oda valószínűleg egy undrafted QB kerül majd.
Hundley-t meg elcserélik, ha kell valakinek, vagy a keretszűkítésnél elküldik.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Most nézem, hogy kiraktuk Joe Callahant. Most mát tuti hogy Hundley-nak az új GM-ről is van valami szaftos infója.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Belegondolt már valaki, hogy tehetség alapján egy nickel felállásnál a secondary 2 rookie, 2 másodéves és egy 5. éves játékosból fog állni valószínűleg? Persze ha mindenki beválik.
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nemismerem a college sracokat igy probalok csendben maradni, majd meglatjuk de alapvetoen tetszik a draft. Long snapper picket mondjuk nem ertem 🤔
JayB
Az, hogy kell LS, biztos. Goode már nem a régi egeszségileg, rajta kívül meg szenvedés volt. Meglátjuk.
Ha jól olvastam itt-ott, a P srác meg akár Crosby helyett is tud alkotni, ha gáz van. Mindenesetre érdekes választások. De legalább nem 2. kör...

Szerkesztette: LN